>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

jozef230 181

jozef230

Użytkownik
mnie milo zaskoczylo jak dostalem zwrot 40zl! za zaklad mobilny gdzie postawilem 22zl a regulamin mowil ze minimum 50zl na spotkanie przedmeczowe. w dodatku gralem live i dla comeon+
troche duze stawki na te promocje. zobaczymy jak dalej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
25.06.14
Słupek lub poprzeczka zwraca stawkę.
Postaw, że Messi strzeli bramkę w dzisiejszym meczu. Jeśli mu się nie uda, ale trafi w poprzeczkę lub słupek, zwrócimy kwotę zakładu
Comeon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
09.07.14​


Kumulacja nagród!
Za każdego gola zdobytego w spotkaniu HolandiaArgentyna dodajemy 5 000 zł do puli nagród. Wytypuj poprawnie przed meczem strzelca bramki i zgarnij swoją część.

Comeon​
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
czy wazna jest oferta Bonus Powitalny 200% do 150 zl ? bo widnieje on na stronie lecz napisane jest ze wazny do 15.07.2014
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Dobra dobra juz ogarniete :p a po wplacie srodkow automatycznie dostaje sie bonus czy trzeba cos pisac do nich ? Czy przy wyplacie trzeba im cos wysylac oprocz skanu dowodu ?
 
act 8,6K

act

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;headline-large&quot; style=&quot;font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 28px; line-height: 40px; font-weight: bold;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;Zwrot jeśli nie trafisz jednego meczu!&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;line-height:1px; font-size:1px;&quot;&gt; &lt;td height=&quot;5&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;bodytext&quot; style=&quot;font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 14px; line-height: 22px; font-weight: normal;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;Nie pozwól, żeby nie trafiony mecz zepsuł Ci weekend. Postaw zakład kombinacyjny z minimum 3 pozycjami na dzisiejsze międzynarodowe mecze towarzyskie uwzględniając spotkanie Niemcy - Argentyna i jeśli Twój kupon przegra bo nie trafisz tylko jednego ze spotkań zwrócimy stawkę.
Wymogi zakładu:
- Stawka min. 125 zł
- Przedmeczowy zakład kombinacyjny
- Wyłacznie pozycje 1x2 Cały mecz
Aby otrzymać zwrot wyślij mail na [email protected] do 23:59 CET 4 września. Zwroty w formie bonusów gotówkowych zostaną dopisane 5 września do 23:59 CET. &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Od siebie zalecam ostroznosc u tego bukmachera mojego kolege okradli na 3 tys....Podaja pkt 5.1 sam osobiscie czytalem co mowi o zablokowaniu konta tylko i wylacznie....Radze nie wplacac duzych sum....
A i nie oddaja depozytu....Dla jasnosci
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Mam pytanie, bowiem nigdy nie korzystałem nigdzie z bonusów ale tutaj chce.
WPŁACAM 500 zł - korzystam z Bonusu że dopisują mi 500 - Więc w sumie mam 1000 zł.
Gram pierwszy zakład za 1000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 2000 zł.
Gram drugi zakład za 2000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 4000 zł.
Czy mogę tu wypłacić 3500 zł w tym miejscu? Dlaczego 3500 zł? Bowiem 500 zł miałem z Bonusa który muszę obracać bodaj 8 razy. Więc czy mogę wypłacić 3.5K a za 500 zł dalej sobie kulać ??
Proszę o odpowiedź i sorry za pytanie, które może wydać się innym banalne.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Mam pytanie, bowiem nigdy nie korzystałem nigdzie z bonusów ale tutaj chce.
WPŁACAM 500 zł - korzystam z Bonusu że dopisują mi 500 - Więc w sumie mam 1000 zł.
Gram pierwszy zakład za 1000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 2000 zł.
Gram drugi zakład za 2000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 4000 zł.

Czy mogę tu wypłacić 3500 zł w tym miejscu? Dlaczego 3500 zł? Bowiem 500 zł miałem z Bonusa który muszę obracać bodaj 8 razy. Więc czy mogę wypłacić 3.5K a za 500 zł dalej sobie kulać ??
Proszę o odpowiedź i sorry za pytanie, które może wydać się innym banalne.
Po pierwsze to nie ma takiego bonusu, który opisałeś. Bonus 100% jest do max. 250 zł czyli wpłacasz 250, dostajesz 100% od wpłaty i łącznie masz 500.
To 500 zł (sume wpłaty i bonusu) musisz postawić dziewięciokrotnie czyli zagrać kombinacyjne zakłady z kursem conajmniej 2.0, za łączną stawkę 4500 zł.
 
Do góry Bottom