>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja
Godzina: 10:30
Spotkanie: Semen Padang - Persela Lamongan
Typ: 2DNB
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Witam, znowu idę w stronę ligi Indonezji, ale cóż tam sporo się dzieje i w zasadzie wszystko się może w takiej lidze zdarzyć. W ostatniej serii spotkań grałem przeciwko Lamongan i ta drużyna mnie zaskoczyło bo była blisko wygrania z zwycięzcą grupy zachodniej Arema Malang ostatecznie remisując. Dzisiaj więc postanowiłem zagrać właśnie na nich bo ta ekipa od dłuzszego czasu nie potrafi zapunktować pełnej puli licząc rozgrywki w konferencji. Ostatni mecz pokazał że potrafią strzelać bo Arema w konferencji wschodniej była najlepiej atakującą i najlepiej broniącą drużyną. Licze na małe przełamanie w tym negatywnym znaczeniu ponieważ Padang nie zaznał porażki na własnym stadione od 6 spotkań. Trudno o jakiś wyznacznik formy miedzy tymi zepołami bo nigdy ze sobą nie grały, licze jednak że persela mimo tego że weszła do play-off jako najsłabsza pokaże charakter i wreszcie sie przełamie i zgarnie komplet pkt. W razie remisu zwrotka. Pozdrawiam
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA LINZ
Godzina: 13:30
Spotkanie: Pliskova - Giorgi
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo fajny kurs z Moja ulubiona zawodniczka :grin: :grin: . A tak serio to Giorgi zasluguje bardziej na tutaj. Fakt Czeszka tez dzielnie walczy ale jakos jej ostatni mecz mi sie nie podoba. A Giorgi nie meczy sie walczy do konca i latwo wygrywa w 2 setowkach. Mysle ze z Czeszka mozliwe takie cos jest ale Czeszka jesli wejdzie w rytm moze byc tu ciekawy pojedynek. Lecz ja tu widze Wloszke jako zwyciezczynie turnieju bo w moich oczach bardziej na to zasluguje swoja gra tutaj.

⛔100 - powtórzony typ!
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Dyscyplina: Formula 1
Godzina: 13:00
H2H: McLaren Mercedes - Ferrari
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W zasadzie chyba najlepszy bet h2h jesli chodzi o dzisiejszy wyscig w Soczi. Button ( McLaren) startuje z 4 pozycji natomiast pierwszy kierowca Ferrari - Fernando Alonso z 8 miejsca. Oddsmakerzy kierują się marką a nie formą, ale mnie to cieszy. Jeśli chodzi o najlepsze czasy w poszczegolnych sektorach to wyglada to tak: 1 sektor Jenson Button 35.162, Fernando Alonso 35.320, 2 sektor Jenson Button 34.222, Fernando Alonso 34.491, 3 sektor Jenson Button 29.695, Fernando Alonso 29.751. Jak widac w kazdym sektorze Guzik lepszy od Nando. Dodatkowo jesli chodzi o V-max to McLareny mają najlepsze po Williamsie 2 V-max Magnussen i 4 V-max w stawce Button 327.6 km/h (lepsze od Mercedesów Hamiltona i Rosberga :! ???? przy 13 vmaxie Alonso 322.5 km/h i tutaj też jest spory handicap bo tutaj są wymagające odpowiedniej prędkosci długie proste. Tempo wyścigowe faworyzuje kierowców McLarena, więc taki @ wezmę z pocałowaniem ręki.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga
Spotkanie: Pogoń Siedlce - GKS Tychy
Godzina: 12:15
Typ: 2
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeśli nie dzisiaj to kiedy? jeśli nie z nimi to z kim? Czas najwyższy punktować przeciwników bo rywale nie ubłaganie uciekają w górę tabeli. W swoim ostatnim meczu Tyszanie pokazali charakter i udowodnili coś sobie i swoim kibicom zagrali ambitnie i z sercem zostawili wiele potu na murawie lecz odpłaciło się to 3-ma punktami które na tą chwile nie zapewniają spokoju w tabeli, trzeba wygrywać a beniaminek jest do tego dobrą okazją Pogoń nie jest jeszcze ograna na pierwszoligowych boiskach co Tyszanie powinni dzisiaj wykorzystać jeżeli zespół chce realnie myśleć o pozostaniu na zapleczu ekstraklasy. Skład gości na papierze wygląda lepiej ale zweryfikuje to dzisiaj murawa na której stoczą bój, pozdrawiam!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Eliminacje
Spotkanie Ukraina -Macedonia
Typ: Ukraina wygra 2 golami
kurs 4.50
buk Unibet
godz: 18:00
Analiza:​
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw Europy w 2016 roku , w tym spotkaniu Ukraina przed własna publicznoscia bedzie podejmowała Macedonię. Obydwa zespoły do tej pory zagrali po dwa spotkania, Ukraina w pierwszym swoim spotkaniu niespodziewanie na swoim stadionie dała sie pokonać Słowacji , która wygrała na trudnym terenie 0:1, w drugim meczu Ukraińcy na wyjeździe pokonali Białorus 0:2 , Goście z Macedonii w pierwszym spotkaniu zostali rozbici prze Hiszpanię 5:1 na wyjeździe potem strasznie męczyli się z zespołem Luxemburgu, z którym w końcu wygrali 3:2,ale przegrywali i musieli gonić wynik. Ukraina na swoim stadionie rzadko traci punkty, nie straciła ich w poprzednich kilkunastu spotkaniach jęsli nie liczymy spotkania z Słowacją w eliminacjach , Macedonia na wyjazdach jest zupełna przeciwnością, przegrywa praktycznie każde swoje spotkanie rozegrane na wyjeździe, moim zdaniem w tym spotkaniu goscie nie strzelą nawet gola, ich statystyka jest tragiczna 15 meczy rozegranych na wyjeździe i tylko 3 bramki, gospodarze, jak już pisałem rzadko tracą bramki na swoim stadionie, nie strzeliła tu bramki jakis czas temu Francja, USA, Polska, Anglia, nie wiem czemu miała by tu strzelić gola słaba Macedonia, Ukraina na pewno oś wciśnie, tym bardziej że na pewno od początku zaatakuję . Stawiam na pewna wygrana zespołu gospodarzy i nie wyobrażam sobie tutaj innego rozstrzygniecia , a kurs jaki dał na wygrana Ukrainy 2 golami Unibet, jest na pewno godny zagrania.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Dywizja 1
Godzina:
16:00
Spotkanie: Finn Harps - Longford
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Na początku gratuluję wszystkim tym, którzy grali mój wczorajszy typ jak i tym, którzy wbrew rozsądkowi postawili na zwycięstwo Orzełków po bardzo dobrym kursie. Dziś jednak też wypada by jakiś grosz wpadł do portfela dlatego proponuję dziś postawić swoje pieniądze na mecz zaplecza irlandzkiej ekstraklasy gdzie dziś o godzinie 16 dojdzie do ciekawego pojedynku między drużynami Finn Harps i Longford. Wydaje się, że stawianie dziś na Longford jest dość bezpieczną inwestycją. Po pierwsze drużyna dzisiejszych gości w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie. Od razu trzeba zaznaczyć, że jest to najlepsza drużyna w tej lidze i zmierza do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Irlandii. Obecnie notuje passę trzech zwycięstw z rzędu, wcześniej dwa razy zremisowali. Ostatnie trzy zwycięstwa były bardzo przekonywujące, a ostatni mecz to po prostu pogrom z ich strony. Pokonali drużynę rezerw Shamrocka 5:0. W przeciwieństwie do Longford, drużyna Finn Harps znajduje się obecnie w dużym kryzysie. Ich pięć ostatnich meczów to 4 porażki i remis. Finn Harps u siebie gra bardzo przeciętnie, zwycięstwo, porażka i trzy remisy. Natomiast Longford na wyjeździe gra znakomicie. Na pięć ostatnich meczów na obcych stadionach wygrali 4 mecze i jeden zremisowali. Imponująca statystyka. W tabeli liczącej 8 zespołów drużyna Longford zajmuje pierwsze miejsce z przewagą 6 punktów nad drużyną Shelbourne i dobrym bilansem bramkowym 54:19. Finn Harps jest natomiast na 5 miejscu. Ostatnie pojedynki bezpośrednie między tymi drużynami to 3 zwycięstwa Longford i dwa remisy. Ostatni mecz między tymi drużynami, który odbył się 9 sierpnia zakończył się właśnie remisem 0:0.
Naprawdę nic nie wskazuje na to, aby dziś drużyna Longford mogła skończyć z bardzo dobrą passą zwycięstw, po prostu są od swoich przeciwników o klasę lepsi i miejmy nadzieję udowodnią to dziś na boisku. Polecam grać.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje do Euro 2016
Spotkanie: Szwecja – Liechtenstein EHC (0:2)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Sportingbet
Data i godzina: 12.10.14 20:45
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 20:45 odbędzie się mecz eliminacyjny mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacjami Szwecji i Liechtensteinu. Po dwóch rundach gier Szwedzi maja na swoim koncie tylko dwa punkty, Liechtenstein za to odkleił się od tradycyjnego ostatniego miejsca w grupie i wyprzedza beznadziejną Mołdawię.

Szwedzi zremisowali z Austrią i Rosją czyli największymi grupowymi rywalami. Dwa oczka to zrealizowanie planu minimum i teraz od szwedzkiej jedenastki oczekuje się zwycięstw z niżej notowanymi rywalami.

Liechtenstein sensacyjnie bezbramkowo zremisował z Czarnogórą dzięki dużemu poświeceniu drużyny, szczególnie w defensywie. Mimo iż Czarnogórcy stworzyli aż 28 bramkowych sytuacji nie potrafili wykorzystać żadnej. Liechtenstein grając ultradefensywny futbol zdołał oddać ledwie 3 strzały na bramkę rywali (wszystkie niecelne).

Szwedzi z Liechtensteinem na przestrzeni lat mierzyli się tylko dwa razy. W eliminacjach ME 2006 Skandynawowie wygrali 3:1 i 3:0.

Szwedzi potrzebują meczu w którym będą mogli się odblokować strzelecko i w końcu zwyciężyć. Liechtenstein nie jest ekipą którą potrafi skutecznie skontrować rywala (w ciągu roku piłkarze z Księstwa strzelili jednego gola w 7 spotkaniach). Być może w tym spotkaniu zagra Zlatan Ibrahimović, nieobecny na placu gry w czasie meczu z Rosją.

Nikt nie wątpi w to iż Szwedzi grają o trzy klasy lepszy futbol od rywali. Problem w tym czy gospodarze to potwierdzą na boisku. Grają przed własną publicznością w sytuacji, gdy cały kraj oczekuję w końcu efektownego zwycięstwa. Liczę że 3:0 powinno zadowolić kibiców w Szwecji.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg- Hiszpania
Typ: Handicap , Luksemburg +4
Kurs: 1,72
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na ostatni mecz Hiszpanów bardzo liczyłem, postawiłem... i niestety przegrałem, przez beznadziejnych południowców.
Oglądałem ten mecz i oczom nie wierzyłem. Grali fatalnie, zero pomysłu na grę, kostrukcję akcji, czy też planu na przeforsowanie obrony słowaków. Jednym słowem dno, a ja głupi liczyłem, że po straconej bramce,la furia roja strzelą dwie i wejdzie mi typ.
Do ostatniego meczu myślałem, że jednak Del Bosque ma jakiś pomysł na tą reprezentację, na jakieś zmiany. NIestety wygląda na to, że Hiszpanie się wypalili, tak jak kiedyś Francja. Koniec Vicenta na stanowisku selekcjonera wydaje się byc bliski.
Goście dzisiejszego meczu napewno wygrają, ale mimo to , że jest to Luksemburg nie widzę tutaj pogromu.
Gospodarze ostatnimi czasy zaczęli nawet trochę grac.
Potrafą zdobywac gole i nie przegrywają zbyt wysoko( poza Belgią i Rosją). Prawie w każdym meczu strzelają minimum jedną bramkę, nawet Belgi czy też Włochom.
W składzie Luksemburgu znajduje się nawet kilku graczy z dobrych europejskich klubów, CSKA Sofia, Lyon, Mainz.
Jeśli tylko na bramce będzie dzisiaj stac Casillas, a Dawid nie przestraszy sie Goliata, to obrona Hiszpanów bez Ramosa, może nawet pozwolic na utratę bramki.
Liczę , że wygrana gości różnicą 3 goli to szczyt możliwości przy tak fatalnej formie.
Przy takim kursie można śmiało zagrac, dla bardziej odważnych, kurs 3,00 na gola gospodarzy również wchodzi w rachubę
Powodzenia!
✅72
 
S 8

szuterek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg- Hiszpania
Typ: Handicap , Hiszpania (-5)
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hiszpanie ostatnio zdecydowanie częściej zawodzą niż spełniają swoje oczekiwania. Drużyna z Luksemburgu z kolei na odwrót, nikt nie brał ich na poważnie a okazało się że napędzili niezłego stracha piłkarzom z Macedonii. Co mnie skłoniło do tego typu? Przede wszystkim wysoki kurs. Szanse oceniam 50/50 ale uważam że warto zaryzykować. Podejrzewam że Hiszpanie będą chcieli się jako tako zrekompensować za ostatnią porażkę i raczej rozstrzelają się w tym spotkaniu - pytanie brzmi czy nie zablokują się na np. czterech czy pięciu bramkach? Liczę na to że tak się nie stanie i ekipa &quot;La Roja&quot; pokaże że tak na prawdę nadal są &quot;La Furia Roja&quot; i rozbiją Luksemburg z workiem bramek w zapasie ????
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
No cóż, dalej szukam ciekawych typów do dzisiejszego grania. Nie ma nic specjalnego w typowaniu zwycięzcy, jednak znalazłem ciekawy zakład na ten mecz. Uważam, że w czemu Białoruś - Słowacja obie drużyny strzelą. Po przeanalizowaniu statystyk, obie ekipy praktycznie co mecz strzelali bramki. Ostatnio Białorusini przegrali z Ukrainą 0:2, a teraz mają dobrą okazję do rehabilitacji. Liczę tutaj na Krivetsa, który wie jak znaleźć drogę do bramki. O Słowacji nie ma co pisać, bo na pewno będą atakować bramkę gospodarzy po wygranej przeciwko Hiszpanii. Gramy to!
✅100
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 23:00
Spotkanie: Meksyk - Panama
Typ: over 2.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dziś wybrałem zakład na bramki w meczu towarzyskim Meksyku z Panamą. Myślę że Meksyk, który dobrze sobie radzi w ostatnich czasach, między innymi na Mundialu bez problemu zdobędzie kilka bramek w meczu z Panamą. Mimo że jest to mecz towarzyski, pewnie będzie zacięty, wystarczy spojrzeć że trzy ostatnie mecze kończyły się wynikami 2:1, dwa razy wygrana Panamy, raz Meksyku. Kurs zachęcający, warto spróbować. ????
⛔100
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bahia - Chapecoense
Typ: Bahia i BTTS
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Brazylijskiej serie A spotykają się drużyny z końca tabeli. Gospodarze którzy od 9 spotkań nie przegrali na swoim stadionie, zajmujący 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 pkt. oraz goście zajmujący miejsce 14 z dorobkiem 31 pkt. którzy z kolei nie wygrali na wyjeździe od 9 spotkań. Ostatnie swoje mecze kolejno Bahia przegrała na wyjeździe, a Chapecoense wygrali dość wysoko bo aż 5:0 z Internacional z tym, że u siebie. H2H na korzyść Chapecoense 1:0. Obie ekipy muszą walczyć o każdy punkt jeśli chcą się utrzymać w lidze. Oglądałem kilka meczy Bahia i ta ekipa naprawdę u siebie walczy do ostatniej minuty. Przewiduję zacięty mecz, może nawet remis ale jednak stawiam na gospodarzy i BTTS. Chapecoense tanio skóry nie sprzeda i bramkę powinni strzelić.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Estonia - Anglia
Typ: 2/2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Na cel wziąłem sobie mecz w Estonii, w którym zdecydowanym faworytem są podopieczni Roya Hodgsona. Anglicy przyjeżdżają na mecz jako lider z kompletem punktów bez straconej bramki, z bilansem 7:0. Fakt mecz 5:0 z San Marino to nie jest jakiś super wyznacznik formy, ale wygrana ze Szwajcarami 0:2 na wyjeździe jest dobrą oznaką. Co prawda pierwszej połowy nie wygrali, ale tutaj jestem dobrej myśli. Estonia u siebie ostatnie 3 mecze wygrała na pięć, ale to były wygrane z Azerbejdżanem, Tadżykistanem i ostatnio Słowenią. Słowenia najlepsza z wszystkich trzech, ale potentat europejski to to nie jest. Wcześniej to nie wygląda kolorowo, aczkolwiek potrafili zatrzymać ekipę Holandii co uznawano za wstyd dla Oranje. Estończycy potrafią powalczyć. W bramce prawdopodobnie zagra znany nam z Ekstraklasy Sergey Pareiko. I na tym kończy się lista nazwisk gospodarzy. Wiadomo papier nie gra, ale Anglia to zespół wyżej o co najmniej 2 klasy, cały skład gra w BPL i tu Estonia nie ma żadnych atutów do walki z Anglią, może na boisku będzie inaczej - oby nie. Poszperałem trochę w historii i widziałem, że dwie ekipy grały między sobą dwukrotnie. Obydwa mecze Anglicy wygrali po 3:0. U siebie do przerwy prowadzili 3:0 na wyjeździe do przerwy było 0:1. Według mnie Anglia będzie chciała strzelić bramkę w I połowie, i potem dołożyć drugą jakoś do 60 minuty i kontrolować mecz. Jeśli dziś wygrają, z kompletem punktów będą mogli patrzeć na resztę tabeli. Oprócz tego, imponuje mi forma Welbecka, bardzo mnie cieszy (też jako fana Arsenalu ), że znajduje sobie te okazje strzeleckie i zdobywa bramki. W Szwajcarii zdobył dwie - na wagę 3 pkt. W meczu z San Marino zdobył jedną, nie zdziwię się jak i dziś dołoży. Kurs że strzeli 2.05, nieźle. Bramki raczej nie stracą, chyba, że po jakimś głupim błędzie czy faulu. Podsumowując : Anglia strzeli bramkę w I połowie, i potem powinna wygrać ten mecz już, kontrolując go.
⛔100
 
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Austria, Vienna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gojowczyk - Bemelmans
Typ: 2
Kurs: 2,38
Bukmacher: William Hill
Stawiam dziś na Belga, gra dobry tenis i uważam, że stać go dziś na pokonanie Niemca. Gojowczyk już w pierwszej rundzie stracił seta z Fischerem, z kolei Belg pewnie pokonał Austriaka Novaka 2:0 (6:2,7:5)
Ruben nigdy nie daje za wygraną, z kim by nie grał ma ducha walki i jeśli nic w jego tenisie nie będzie szwankować(a nie powinno) powinien wygrać 2:0.
W ostatnim turnieju w którym grał, w Mons odpadl w 3 rundzie, wyeliminował go Czech Veseley, obecnie 70 rakieta światowego rankingu po zaciętym meczu 2:1 (4:6,6:3,6:7).
Gojowczyk jest sklasyfikowany na 111 pozycji w rankingu ATP, ale to jest jedyny pozytyw, który idzie na jego strone.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:20:45
Spotkanie:Ukraina-Macedonia
Typ:1 handicap -1
Kurs:1.95
Bukmacher:Bet365
Analiza:Zapraszam na spotkanie eliminacyjne do Euro 2016, w ktorym Ukraina podejmie na swoim stadionie Macedonie. Ukraina na swoim stadionie jest bardzo mocna. Pokonywala w niedalekiej przeszlosci u siebie takie zespoly jak USA czy Francja. Ich ostatnie 5 meczow na wlasnym stadionie to 4 zwyciestwa i porazka. Zupelnie inaczej sprawa przedstawia sie z Macedonia. W ostatnich 15 spotkaniach na wyjezdzie nie udalo im sie wygrac ani razu. Ostatnio przegrana 5:1 z Hiszpania, ktora wcale nie jest w wysmienitej formie. Kazdy argument przemawia w tej sytuacji za pewnym zwyciestwem gospodarzy. Kazdy inny wynik niz zwyciestwo co najmniej dwoma golami bedzie tutaj sensacja. Powodzenia.
⛔100
 
T 28

tomi3kh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg - Hiszpania
Typ: 1X
Kurs: 13.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hiszpanie nie grają tego co dawniej, co z tego, że mają większe procentowe posiadanie piłki skoro nie ma to przełożenia na sytuacje podbramkowe. Nie ma strzałów z daleka przede wszystkim, epoka &quot;wielkiej la rojy&quot; i trenera Del Bosque powoli dobiega końca, a może już jesteśmy tego świadkami? Sadzę, że ten mecz zakończy się blamażem piłkarzy z półwyspu Apenińskiego. Słowacja wygrała swoje spotkanie 2:1 więc czemu Luksemburg nie miałby zremisować? Ekipa ta to już nie są chłopcy do bicia, napsują w tych eliminacjach krwi nie jednej ekipie. Z Macedonią prowadzili nawet 1:2, ostatecznie przegrywając 3:2 - lecz było to spotkanie na wyjeździe. Poza tym ostatnie remisy z Białorusią i Włochami świadczą o nich coraz lepiej, zawodnicy nie grają już tylko w lidze Luksemburga a w Lyonie, Metz, Kortrijku, CSKA Sofia, Norrkoeping, FC Sankt Gallen czy Greuther Furth. A powinno być coraz lepiej bo w większości to zawodnicy młodzi. Futbol w tych eliminacjach zaskakuje i nie inaczej będzie i tym razem. Powodzenia!
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP kwalifikacje Wiedeń
Spotkanie: J. Ward - N. Gombos
typ: 2-0
2.37
12.10 14:30
Bet365
Analiza
Kolejny dzien z kwalifikacjami, ciekawie zapowiada sie mecz Brytyjczyka Warda z Gombosem. Jak dla mnie kursy moga troche mylic, gdyz zdecydowanym faworytem w moim odczuciu wydaje sie byc Ward, a juz pisze dlaczego. Brytyjczyk jest juz coraz blizej upragnionej pierwszej setki rankingu ATP, obecnie plasuje sie na miejscu numer 119, jego dzisiejszy rywal to 140 rakieta swiata. Ward jest tu rozstawiony z numerem 3 i w pierwszej rundzie wygrał z Veicem. Gombos pokonał innego Chorwata, Delica, nie bez problemow. Widac chyba ze Brytyjczyk notuje lekka zwyzke w formu, w Szanghaju przeszedl kwalifikacje, a w nich pokonal powracajacego po zawieszeniu, notujacego ostatnio swietne wyniki Troickiego, deklasujac go w dwoch setach. W pierwszej rundzie nie sprostal Andersonowi, przegrywajac w trzech setach. Ward zdecydowanie preferuje szybkie nawierzchnie, takie jak np. tu, gra ofensywnie, posiada niezle podanie. W przeciwienstwie jest tutaj Gombos, ktory preferuje raczej korty wolniejsze, a najlepiej cegle. Co dobitnie pokazuja jego ostatnie wyniki na tej nawierzchni i 3 porazki w pierwszych spotkaniach challengerów. Obaj panowie spotkali sie w 2012 roku, wtedy gora bez problemow był Ward, dzis powinno byc podobnie.
⛔100
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie B
Godzina: 15.00
Spotkanie: Latina-Bologna
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Do postawienia na drużynę Latiny skłoniły mnie braki kadrowe w Bologni: nie zagrają dwaj obrońcy, którzy grali we wszystkich 7 meczach Maietta 7/0 i Morleo 7/0 i nie zagra kontuzjowany (od dwóch meczów) Paez 5/0, nie zagrają również środkowi Matuzalem 7/0 i Casarini 5/1. W obronie przez LeagueSpy awizowani są Abero 71min./630min., Ferrari 65min./630min.,Oikonomou 248min./630min. i Ceccarelli 434min./630min, a w środku Buchel 618min./630min., Bessa 49min./630min. i Zuculini 165min./630min. Jak widać obrona i środek to zawodnicy, którzy w lidze praktycznie ze sobą nie grali. Wprawdzie Latina do bramkostrzelnych nie należy (5 goli w siedmiu meczach z tego 3 u siebie w 3 meczach), ale wydaje mi się, że braki kadrowe ułatwią zadanie, pomimo tego, że Bologna na wyjeździe 2-1-1.
⛔100
 
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Słowacja
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dzisiaj w ramach eliminacji do Euro 2016 zmierzy sie ekipa Białorusi i Słowacji.Według buka faworytem są goście którzy znajdują sie w dobrej formie. Wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań w tym ostatnie z Hiszpania. A wygrać w spotkaniu o punkty z byłymi mistrzami swiata to jest wyczyn( oczywiście nie taki jak wygrana polaków z niemcami obecnymi mistrzami świata xD ). Dodatkowo dobrą formę gości potwierdza wyjazdowa wygrana z Ukraina z która na jej terenie cięzko o wygraną. Natomiast Białoruś nie radzi sobie najlepiej. Tylko remis z Luksemburgiem i porażka 0:2 na własnym terenie z Ukraina tylko pokazują że gospodarze nie powinni w dzisiejszym meczu ugrać nawet punktu dlatego polecam postawienie typu na gości. Powodzenia
✅130
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME U19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Estonia - Islandia
Typ: Over 4,5
Kurs: 4.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Estonia i Islandia teoretycznie są najgorsze w grupie przy Chorwacji i Turcji, ale wiadomo nikt poddawać się nie będzie. Estonia z 2 faworytami starała się grać mega defensywnie (0:0 i 0:1) czego nie można powiedzieć o ich dzisiejszych rywalach, którzy 2 ostatnie spotkania przegrali 1:4 z Chorwacją i 3:7 z Turcją. Myślę, że dziś Estończycy zagrają inaczej i otworzą się, a Islandczycy zagrają jak zwykle po swojemu, bedą pruć na przód nie bacząc zbytnio na tyły co w rezultacie da wysoki wynik spotkania.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom