>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
czyli mozna na jakich odladac? wiesz moze na jakich?
Rok temu jeszcze było np na ESPN America. Teraz tam utworzona nowa stacja o roboczej nazwie Sportamerica, która ruszy 1 sierpnia. Transmisje z NHL mają także kibice pochodzący z takich państw jak Rumunia, Węgry (Sport 1) czy nawet Portugalia (Sport TV) i kraje Bliskiego Wschodu (OSN Sport).
Także na ESPN również nie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
no nic... mam swieza eNK-e z pelnym pakietem wiec bede szukal a jak nic sie nie &quot;urodzi&quot; to pozostanie pakiet o ktorym pisze Wonder ????
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
no nic... mam swieza eNK-e z pelnym pakietem wiec bede szukal a jak nic sie nie &quot;urodzi&quot; to pozostanie pakiet o ktorym pisze Wonder ????
Też mam tą &quot;N&quot; i już teraz Ci mówię niestety NHL tam nie zobaczymy. :-( ja właśnie siadam do zakładania konta na tej stronie co Wonder zapodał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dymcio111 0

dymcio111

Użytkownik
Jak oceniacie szansę wejścia tego AKO ?
[2:30] Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres , typ: 1 (zwycięstwo)
[4:00] San Jose Sharks - Winnipeg Jets , typ: 1 (zwycięstwo)
@ 2,01
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Kiedyś była strona,a raczej forum z torrentami z meczy ze wszelakiej maści sportów - orientuje się ktoś czy jest jeszcze aktywna i rzuci link? Bodajże był to hiszpańsko języczny serwis.
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Między słupkami zobaczymy Howarda, który jest bardzo utalentowanym i najlepszym goalie, w zespole Detroit.
Bez urazy Wonder ale tutaj bym polemizował czy faktycznie tak jest...Moim zdaniem &quot;The Monster&quot; wcale nie ustępuje Howardowi w umiejętnościach a kto wie czy nie jest od niego lepszy?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak na moje jest nieco lepszy.. ale tu mam na myśli również to że Howard, wiele razy grał przeciwko Bruins i to właśnie on wygrywał więcej meczy z Niedźwiadkami niż &#39;&#39;The Monster&#39;&#39;
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Zamierzam dziś pograć na bramki Crosby&#39;ego i Owieczkina. Ostatnio strzelili po bramce. Zarówno jeden, jak i drugi otwierali wyniki w meczach swoich zespołów. Tutaj pytanie do ludzi, którzy regularnie oglądają NHL. Jak myślicie, takie ako złożone z tych dwóch zdarzeń ma duże szanse wejścia?
 
Do góry Bottom