>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chojniczanka - Termalica B-B Nieciecza
Typ: Under 1.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niepokonana do tej pory drużyna z Niecieczy jedzie dziś na wyjazd do Chojnic. Kurs na under 1.5 jest na prawdę bardzo dobry, dla ludzi grających &quot;grubiej&quot; polecam 2.5 po kursie 1.60. Spodziewam się tutaj bezbramkowego remisu lub skromnej wygranej gości 1:0. Z pewnością będzie to bardzo zacięty mecz, ale zarówno jedna jak i druga strona nie stworzy sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki...
H2H zespołów :
03.14r. Chojnice - Termalica 0:1
08.13r. Termalica - Chojnice 0:0
Ogółem rzecz biorąc Nieciecza nigdy zbyt dużo bramek nie zdobywała.. Weszli w sezon znakomicie, na pytanie czy w tym sezonie chcą awansować, można śmiało powiedzieć, że tak. Polecam dw 1:0 dla gości za drobne ????
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Portugalia
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Możliwe, że przyjedzie mocno &quot;okaleczony&quot; skład, gdyż Portugalia 3 dni po tym meczu gra w Danii eliminacje Mistrzostw Europy 2016. Mistrzostwa te organizuje Francja, która nie musi się kwalifikować, więc mogą sobie pozwolić na większe pole manewru w towarzyskim spotkaniu. Francja też gra 3 dni po tym meczu, kolejny. Będzie to oczywiście kolejne towarzyskie spotkanie - z Armenią. Zapewne w tym drugim meczu wyjdzie słabszy skład, zawodnicy, którzy grali w reprezentacji mniej lub dopiero będą debiutować.
Francja ładnie pokazała się na Mistrzostwach Świata 2014. Ładnie też zaprezentowali się w towarzyskim meczu z Hiszpanami, gdzie wygrali 1-0. Spotkania z Serbią, zremisowanego 1-1, nie oglądałem, ale widzę, że grał tam nieco słabszy skład. Poza tym to mecz wyjazdowy i na zmęczeniu po meczu 3 dni wcześniej.
Portugalia na Mundialu pokazała się ze słabej strony. Przegrali mocno z Niemcami, z USA zremisowali troszkę szczęśliwie (jak dobrze pamiętam to jakaś poprzeczka czy słupek był dla Stanów), a z porażka 0-1 z Albanią w ramach eME... Tragedia. Bramkę strzelić mogli Albańczykom, ale moim zdaniem na więcej nie zasłużyli.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Handicap Azjatycki, Niemcy -1.0
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Wstałem rano, przetarłem oczy i nie wierze - zoabczyłem huragany optymizmu związane z naszymi kopaczami. Jak zwykle...
Otrząśnijcie się ludzie. Lubimy analogie to proszę bardzo. To tak jakby w siatkówce Polska, osłabiona brakiem Wlazłego, Winiarskiego i Nowakowskiego pojechła bić się w eliminacjach MŚ z Wielką Brytanią. Żeby analiza nie była jałowa, trochę faktów.
- Polska nigdy nie wygrała z Niemcami w piłkę nożną,
- Polska nie wygrała ważnego meczu o punky od (hmm 2005 roku?)
- Polska ciągle bez Błaszczykowskiego
- Polska w ostatnich meczach nie potrafiła wygrać z 3 reprezentacją Niemiec, ledwo wymęczyła zwycięstwo z drugą Litwy, przegrała u siebie ze Szkocją o Ukrainie czy Słowacji nie wspominając,
- Niemcy zagrają bez Ozila, Schweinsteigera, Khediry, Reusa, Lahma. Ale w składzie są Kross, Muller, Goetze, Hummels, Boateng!
- Niemcy ostatni mecz o punkty przegrali na Euro 2012. A w eliminacjach nie przegrywają, a już na bank nie z takimi zespołami jak kadra Nawałki.
Prawda jest taka, że Niemiaszki przyjadą klepną nam dwie i pojadą do domu, a my będziemy udzielać smutnych, ale pokrzepiających i jakże oklepanych wywiadów, że walczyliśmy, byli lepsi, trzeba zapomnieć bo przed nami kolejne mecze i nic straconego.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa Godzina: 8:30
Spotkanie: Liamin/Barsouk vs Brunner/Mayer
Typ: Brunner/Mayer
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz o 3 miejsce w zawodach. Spróbuję jeszcze raz zaufać Amerykanom. Powiem szczerze, że jestem bardzo zdziwiony ich
porażką w półfinale. Mam nadzieję, że był to wypadek przy pracy i w tym ostatnim spotkaniu zagrają na 100% swoich możliwości. Ważnym czynnikiem w tym meczu,może być zmęczenie. Rosjanie przez całe zawody grają długie i trudne spotkania. W półfinale znowu zagrali 3 sety i na pewno
zostawili mnóstwo sił na boisku. Barsouk ma już swoje lata i kiedyś to zmęczenie może o sobie znać. Amerykanie to bezkompromisowa para. Na pewno zagrają od samego początku agresywnie w
ofensywie. Gdy uda im się wywołać presję na Rosjanach to rywale zaczną się mylić. Jest
szansa,aby pocelować zagrywką
Liamina,który na pewno potrafi mieć spore kłopoty w przyjęciu, które potem przekłada się na błędy w ataku.
Obserwując całe zawody to lepsze wrażenie zrobili na mnie Brunner/Mayer i myślę,że w
tym ostatnim pojedynku potwierdzą swoją dobra dyspozycję z ostatnich dni i zdobędą ten brązowy medal.
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ????WTA - SINGIEL: Linz (Austria), twarda (w hali)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Friedsam Anna-Lena v Pliskova Karolina
Typ: Liczba Gemów (Powyżej 21.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Dzś wybrałem spotkanie półfinałowe w Linz gdzie zmierzą się Czeszka Karolina Pliskova oraz Niemka Anna-Lena Friedsam. Faworytem bukmacherów jest Pliskova. Panie spotkały się miesiąc temu podczas WTA Seoul, gdzie bo bardzo wyrównanym meczu wygrała Czeszka (6-4, 6-7, 6-2). Friedsam rozgrywa bardzo dobry turniej pokonała m.in. Cepelovą, Cibulkovą i wczoraj Vogele, gdzie pokazała że posiada bardzo dobry serwis i potrafi grać do końca. Pliskova pokonała dość pewnie Flipkens, Barthel i Brengle. Pliskova grała w tym roku cztery finały i wygrała jeden z nich właśnie w Seoulu. Liczę na zacięte spotkanie które troszkę dłużej potrwa.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: X
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Witam, widze, ze dzisiaj sporo typow na mecz naszych z Niemcami. Typerzy kombinuja optymistycznie ze Polska wygra, a inni ze jak Niemcy. Jednak nikt nie dal jeszcze typu na remis, a wydaje mi sie ze to jest najbardziej prawdopodobny wynik. Polska wygrala pewnie pierwszy mecz w grupie z Gibraltarem az 7:0. Dzisiaj wychodze z zalozenia, ze Polska zrobi wszystko, zeby wykorzystac braki kadrowe przeciwnikow i nie przegrac tego meczu. Dodajac do tego fakt, ze gramy u siebie wraz z tzw. 12 zawodnikiem mysle, ze nie przegramy. Niemcy z kolei maja wspominane tutaj braki kadrowe, przez co moga miec problem z wywalczeniem 3 punktow. Uwazam, ze w takiej sytuacji zagraja na remis i pewnie obie druzyny beda zadowolone z 1 punktu. Dla wielu druzyn, w tym rowniez dla Polski nie przegrac z Niemcami to juz wyczyn. Warto tez dodac, ze dwa bezposrednie pojedynki obu ekip zakonczyly sie wlasnie remisami 0:0 i 2:2. Podsumowujac, nie widze innej opcji jak remis dzisiejszego wieczoru. Powodzenia.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Spotkanie: Brazylia- Argentyna
Typ: Liczba goli strzelonych przez gości +1,5
Kurs: 2,12
Godzina: 14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie rozumiem jak w dzisiejszym meczu możecie grać przeciwko Polakom, naprawdę nie rozumiem tego. Ja dzisiaj zaglądam do Azji gdzie odbędzie się mecz towarzyski między odwiecznymi rywalami Argentyna i Brazylia. Ja w tym meczu typuje że Argentyna strzeli przynajmniej 2 gole. Po pokonaniu Niemców i zaaplikowaniu im 4 bramek Argentyna jest na fali, należy zauważyć że w tamtym meczu nie wystąpił Messi. Brazylia po zmianie trenera jest w przebudowie więc trudno będzie im zatrzymać Argentyńczyków. Ostatnim bonusem jest to że to mecz w Pekinie i oba zespoły będą chciały zareklamować football jak najlepiej więc będzie to skutkować ofensywną grą. Powodzenia;)
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Rosji sobota - kwalifikacje 12:00
Felipe Massa- Sebastian Vettel
Typ : Massa @ 1,62 Expekt

Tydzień temu w Japonii na Suzuce grałem na Bottasa w parze z Vettelem, wygrał w kwalifikacjach z nim lajtowo z przewagą 1,3sek! To po prostu przepaść i katastrofa dla Red Bulla, że taką stratę mieli. Ricciardo wypadł wtedy lepiej, ale i tak stracił 0,9 sek.
Piątek nie jest najlepszy dla Williamsów przeważnie, ale w sobotę już pokazują odpowiednią moc.
A nawet jakby patrzeć na czasy dzisiejszych treningów to Williams jest na znacznie wyższym poziomie niż Red Bull. Różnice na poziomie 0,3-0,7 a nawet więcej w czasach na korzyść Williamsa.
zresztą wypowiedzi kierowców potwierdzają to co widać po czasach
Najważniejsze rzeczy pogrubiłem i w Williamsie mówią tak :
Felipe Massa (P11/P7): Pierwszy dzień zawsze upływa na zrozumieniu każdego zakrętu i znalezieniu optymalnej linii jazdy, dzięki której będzie można prowadzić samochód na absolutnym limicie. Moje pierwsze wrażenia są takie, że nasz bolid spisuje się tu całkiem dobrze. Podoba mi się układ toru. Rano nawierzchnia była śliska, ale przez cały dzień przyczepność mocno się poprawiła. Jestem zadowolony z balansu naszego samochodu. Prezentujemy równe osiągi, więc jestem zadowolony z naszej dzisiejszej pracy.
Red Bull :
Sebastian Vettel (P14/P9): Czy powrót za kierownicę samochodów pomógł nam po tym co stało się w Japonii? I tak i nie. Tak ponieważ pomógł skupić się na naszej pracy – poszukiwaniach jak najlepszych ustawień, porównywaniu ogumienia oraz poznawaniu nowego obiektu. Zawsze jest się czymś zajętym. Z drugiej strony od tamtego wyścigu minęło tylko kilka dni, wspomnienia są silne i nie jest łatwo. Wygląda na to, że nie będziemy tu w najlepszej formie. To miły tor, ale raczej nie pasuje naszemu bolidowi.
Darmowa kasa -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f47/16-grand-prix-rosji-10-12-10-2014-r-113395.html#post4815014
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina: 14:30
Spotkanie: Malawi - Algieria
Typ: Algieria - over 1.5 gola
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Malawi spotyka się z Algierią. Jeśli chodzi o H2H zbyt wiele powiedzieć nie można. Drużyny te spotkały się dawno temu. W ostatnich dwóch meczach Malawi traciło dwie bramki. W przegranym z Mali 2:0 i wygranym z Etiopią u siebie 3:2. Gdzie Algieria wygrała z obiema tymi ekipami. Jeśli Etiopia strzela dwa gola Malawi u siebie tym bardziej Algieria powinna to, a wiemy że ma kim. Liczę, że Slimani w końcu strzeli coś w tej edycji, do tego Brahimi czy Medjani coś dołożą. W pamięci mam jeszcze mecze z MŚ i liczę, że poziom utrzymają. Kurs na zwycięstwo troszkę mniejszy więc pobieram taki jak powyżej.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 22

lu3ax

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Narodów Afryki - eliminacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Etiopia - Mali
Typ: 2
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pilarzami Etiopi są amatorzy, nie posiadają żadnego profesjonalnego piłkarza. Natomiast druzyna Mali jest duzo lepsza ekipa, posiadająca doświadczenie oraz jakość której brakuje Etiopi. Mali w swoim zespole ma wielu doskonałych piłkarzy którzy będą świadczyli o jakości takich jak Diakite(bastia), Diaware(Seydou Keita(Roma), Traore(Bursa), Diarra(Valenciennes), Sako(Wolves) i wspaniały napastnik Diabate(Najlepszy strzelec w Bordeaux).
Etiopia przegrała obydwa mecze z słaba 3-2 Malawi i 1-2 vs mocniejsza Algieria.
Mali wygrało dotychczas z Malawi 2-0 oraz przegrało z 1-0 z Algieria.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje do Euro 2016
Spotkanie: Albania - Dania
Typ: 1X
Kurs: 1,72
Bukmacher: Oddsring
Data i godzina: 11.10.14 20:45
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 20:45 rozegrany zostanie mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2016 w grupie I pomiędzy reprezentacjami Albanii i Danii. Obie ekipy wygrały swoje pierwsze spotkania – Duńczycy wygrali z Armenią, Albania ograła Portugalię.

Duńczycy przeszli drogę z piekła do nieba w spotkaniu z Ormianami. Po pierwszej bezbramkowej połowie mocna ormiańska jedenastka rozpoczęła mocnego uderzenia w drugiej odsłonie meczu. Mkhitaryan w 50. minucie strzałem po ziemi sprzed pola karnego pokonał Kaspra Schmeichela dając prowadzenie Duńczykom. Dopiero o ostatnich 30 minutach meczu Dunczycy skonsumowali swoja przewagę zdobywając 2 bramki.

Albania sensacyjnie ograła Portugalię po kapitalnej bramce z woleja byłego zawodnika Jagiellonii Bekima Balaja. Portugalczycy byli w tym meczu rażąco nieskuteczni – mimo iż uderzali na bramkę aż 19 razy tylko 4 strzały były w światło bramki. Albania oddała tylko 2 strzały, za to oba celne a jeden z nich dał upragnione 3 punkty.

Albańczycy zagrają tylko bez Haki (pomocnik, 38/2) i Lilaja (pomocnik, 10/0). Duńczycy przyjadą mocno osłabieni – w ekipie Olsena nie zobaczymy graczy Aggera, Bjellanda, Wassa, Andreasena, Wurtza, Corneliusena i Rasmussena. Występ Kjaera stoi pod znakiem zapytania.

Albańczycy maja mocno niekorzystny bilans spotkań z Duńczykami. Tylko raz wygrali (w 1963 roku), raz zremisowali (w 2009 roku) i aż 6 razy przegrali.

Wierze w to że Albania jest w stanie zagrać dobry mecz – skuteczny w ataku i rozsądny w defensywie. Wykorzystanie atutu własnego boiska oraz osłabień w ekipie przyjezdnych będzie kluczem do zdobycia punktów w tym spotkaniu.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina :20:45
spotkanie: Finlandia-Grecja
typ: 1
kurs: 3,20
bukmacher: bet365
Witam dziś typuję trochę ostrożniej pod lupę wziąłem min. mecz ,który opisuję w tym poście a teraz troszkę streszczenia oglądam piłke od dawien dawna oglądałem również mecze Grecji i wg mnie nie ciekawie to wygląda skład mają solidny ,ale co z tego jak połowa skladu to weterani ,którzy maja grubo 30+ fakt ,że doświadczenie jest ale zgrania nie ma i co najważniejsze kondycji na pełne 90minut też nie ma o Fina napiszę tylko tyle ,że to są tacy średniacy ale za to jest tam kto moze strzelac Pukki,Hetemaj,Eremenko,Moisander czy rezerwowy Moren a więc koncząc Własny ,gorący stadion ,świeżość w reprezentacji Finów oraz to ,że nie są chlopcami do bicia po dupsku kontra wterani nie majacy kondycji na pelne 90 minut,mało strzelających goli jedynie obawiam sie remisu ale ja stawiam gołą jedynkę.Pozdrawiam
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, kwalifikacje Euro 2016
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Finlandia - Grecja
Typ:
2
Kurs:
2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zupełnie odwrotnie niż kolega powyżej stawiam na zwycięstwo Grecji. Zarzucanie braku sił i kondycji piłkarzom Hellady jest sporym nieporozumieniem.
Po objęciu sterów reprezentacji Grecji przez Claudio Ranierego, styl gry drużyny nie uległ diametralnej zmianie. Krytykowani za nudę i kunktatorstwo Grecy maksymalnie wykorzystują swoje umiejętności i największe atuty. Uważna gra obronna i bardzo szybkie przejście do ataku sprawiają, że Hellada jest piekielnie groźna dla każdej reprezentacji na Świecie. W pierwszej kolejce Grecy przegrali w Pireusie z Rumunią 0-1. Goście trafili z rzutu karnego w 10-tej minucie, później więcej do powiedzenia mieli Grecy, lecz nie potrafili sforsować dobrze zorganizowanej rumuńskiej defensywy.
Grekom nie pozostaje nic innego jak jechać do Helsinek po trzy punkty. Finlandia wygrała swoje pierwsze spotkanie 3-1 na wyjeździe z Wyspami Owczymi, lecz nie jest to wyczyn robiący na kimkolwiek wrażenie.
Porównując poszczególne formacje dzisiejszych rywali, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo gości. W bramce solidny Karnezis (Udinese) kierował będzie zgranym monolitem piłkarzy AS Romy, czyli: Manolasem, Torrosidisem i Cholevasem których uzupełni najprawdopodobniej Papasthatopulos z Borussi Dortmund. Najbardziej bramkostrzelni piłkarze w kadrze Finlandii to Teemu Pukki z Broendby, Roman Eremenko z CSKA Moskwa i doskonale znany nam Kasper Hamalainen z Lecha, jednak bilans zdobyczy bramkowych tych graczy wnosi w sumie 20 goli. Bardzo ciężko będzie im przebić się przez doświadczoną grecką obronę.
Patrząc na defensywę Finlandii również próżno szukać jakichś wybitnych zawodników. Najbardziej doświadczony Niklas Moisander z Ajaxu ma u boku graczy z klubów skandynawskich. Grecy natomiast mają się też, czym pochwalić w ataku. Mitroglu, Salpingidis wspomagani przez Samarisa i Kone powinni zapewnić Grecji trzy punkty.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA LIINZ
Godzina: 15-00
Spotkanie: Friedsam - Pliskova
Typ: Pliskova
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Półfinał turnieju halowego w Austrii. Po wycofaniu dwóch głownych faworytek - Ivanovic i Bouchard, Czeszka jest chyba najpoważniejszą kandydatką do tryumfu w tej imprezie. Dziś zagra z kwalifikantką, dla której ten półfinał to duży sukces. Myślę, że kurs jak najbardziej do przyjęcia.
✅47 // pisz troszkę więcej następnym razem ???? //
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje ME, grupa D
Spotkanie: Irlandia - Gibraltar
Typ: Irlandia HA -4.5
Kurs: 1.96
Buk: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
Dużo nad tym typem nie trzeba rozmyślać, naszą grupę wygrają Niemcy a pozostali będą się bić o baraże i drugie miejsce, dostarczycielem punktów natomiast będzie oczywiście Gibraltar. Irlandia rozpoczęła bardzo dobrze eliminacje wygrywając w Gruzji na bardzo ciężki terenie 1:2 jestem przekonany że tam straci ktoś punkty na 100%, dlatego ten wynik jest tym bardziej ważny. Na pewno Irlandczycy poczynili w ostatnich latach spory progres, stali się nie tylko ekipą która góruje waleczności, agresją i grą górną piłką ale potrafią także pograć bardzo kombinacyjnie. Dziś w każdym aspekcie będą górować nie tylko sportowym nad dzisiejszym rywalem który nie ma nic do zaoferowania. Mecz z Polska pokazał jak daleko są w tyle dostali 0:6 a i tak nasi piłkarze grali bardzo słabo w tym starciu, nie chce mi się wierzyć że Irlandczycy słynący tak jak powiedziałem z walecznością odpuszczą ten mecz, będą po prostu grali swoje i tą dla rywala skończy się kolejnym laniem. Zresztą nie ma co się temu dziwić jak zawodnicy na codzienni pracujący w bankach, sklepach itp. mogą wytrzymać przez 90 minut tempo gry na tle takich zawodników jak McGeady, Stoke, Walters.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Tenis #WTA Linz 13:30
Knapp K. - Giorgi C.
Giorgi C. wygra
@1.47
PinnacleSports
To się w półfinale wyklarował &#39;bratobójczy bój&#39;, można by się zastanawiać jak je opisać gdyż każda Włoszka szkolnictwo ma prawie takie same i niczym się nie odróżniają..
Różnice są dość znaczne, bo Knapp nie lubi biegać nie szuka rozwiązań gdy na pograniczu ligi/błędu, a próbuje być bezbłędna w swej monotonii którą to próbuje przeciwniczke zmusić do błędu.
U Giorgi sytuacja wygląda tak, że jest wybiegana, nie pozwala na &#39;tą&#39; monotonię gry pokroju przebijania w środek pola, a wiele biega, wiele wyrzuca po kontach kortu, skrótów czy gry przy siatce też się nie boi. A do tego ma strasznie mało błędów własnych wieć dość fajnie jej to wychodzi, bo przy ryzyku ma punkt. Kondycyjnie nie powinno być problemów. A sportowo powinno być tak jak oddsmakerzy ocenili.
✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Liga Regionalna Północ
Godzina:
14:00
Spotkanie: Hamburger II - Hannover II
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W gęstwinie bardzo ciekawych meczów eliminacyjnych, znalazłem mecz, który jest zdecydowanie mniej medialnych, jednak zapowiadający się niezwykle ciekawie, przy bardzo zadowalającym kursie i stosunkowo niewielkim ryzyku. Dziś wczesnym po południem, o godzinie 14:00 w jednej z niższych niemieckich lig dojdzie do pojedynku zespołów znanych głównie z najwyższej klasy rozgrywkowej naszych zachodnich sąsiadów - Bundesligi. Mianowicie, na przeciwko siebie staną jedenastki rezerw Hamburgera i Hannovera. W spotkaniu tym obstawiam zwycięstwo rezerw dzisiejszych gospodarzy - drużyny Hamburgera. Niewątpliwie rezerwy HSV są w bardzo dobrej formie. Na pięć ostatnich meczów wygrali 4 i jeden zremisowali. Bilans, którego nie powstydziłyby się najlepsze drużyny w każdej z możliwych lig. Co więcej, zwycięstwa te najczęściej były bardzo okazałe. Rezerwowi z Hamburga potrafili pokonać w stosunku 5:0 Cloppenburg, 4:1 rezerwy Braunschweig, 4:2 rezerwy Bremen, czy 2:1 rezerwy St. Pauli, jedyny remis to 1:1 z BSV Rehden. Natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy - Hannover II ostatnimi czasy gra zdecydowanie gorzej. Ich pięć ostatnich meczów to w kolejności remis, porażka, zwycięstwo, porażka, zwycięstwo. Analizując bardziej dogłębnie rezultaty obu drużyn, należy dojść do wniosku, że drużynie Hamburgera równie dobrze gra na własnym stadionie. Legitymują się identycznym bilansem gier u siebie jak w ostatecznym rozrachunku. U siebie mają bilans pięciu ostatnich meczów: 4 zwycięstwa, 1 remis. Natomiast Hannover na wyjeździe gra jeszcze słabiej niż w ogólnym rozrachunku. Ostatnie 4 mecze to mecze bez zwycięstwa, dopiero w ostatniej kolejce nastąpiło przełamanie tej passy, gdy H96 pokonał wysoko 4:1 rezerwy z Braunschweig. O dziwo w pojedynkach bezpośrednich H2H to drużyna dzisiejszych gości częściej odnosiła zwycięstwa (jedyne wytłumaczenie tak wysokich kursów wystawionych przez buków). W tej kwestii prowadzą z Hamburgiem 3:1. Jeżeli spojrzymy w tabelę dojdziemy do finalnego wniosku. Hamburger jest hegemonem tej ligi. Po 11 meczach mają na koncie DZIESIĘĆ zwycięstw i jeden remis. Bilans bramkowy? 34:8. Magia. Oczywiście zajmują pierwsze miejsce z 9 punktową przewagą nad rezerwami Wolfsburga. Rezerwy Hannovera zajmują dopiero 6 miejsce z przeciętnym bilansem bramkowym. Warto też odnotować, że w przerwie reprezentacyjnej na mecze rezerw z pewnością wybiorą się szkoleniowcy pierwszych drużyn co będzie dużą motywacją dla zawodników drugiej drużyny. Naprawdę przy takiej rozbieżności poziomu obu drużyn nigdy nie spotkałem się z tak wysokimi kursami na zespół, który gra z 6 zespołem w tabeli a sam na 11 meczów jeden zremisował i 10 wygrał. Nie darowałbym sobie, gdybym nie wykorzystał takiej okazji. Szczerze polecam!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia
Godzina: 16.00
Spotkanie: TPS Turku - Espoo
Typ: TPS Turku (Moneyline)
Kurs: 1.48
Bukmacher: Rivalo
TPS u siebie niszczy. Jak wygrywają to tylko u siebie. Do tej pory na własnej tafli na sześć spotkań wygrali pięć. Dzisiejszym rywalem TPSu będzie Espoo (przedostatnia drużyna w tabeli). Espoo gra słabo co widać po wynikach, ich bilans na wyjeździe wynosi 1-6. Wczoraj TPS postawił opór na trudnym terenie w Helsinkach ze stołecznym IFK(przegrali 5-4). W drużynie gości zabraknie lidera punktacji kanadyjskiej Kaia Kantoli, TPS bez kontuzji. Gospodarze są zdecydowanym faworytem ;)
⛔100 // nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Segunda Division
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Albacete - Girona
Typ:
Girona i over 2,5
Kurs:
5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 20:00 w 8 kolejce Segunda Division zmierzą się ze sobą drużyny Albacete oraz Girona. Gospodarze po 7 kolejkach zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 5 punktów oraz bilansem bramkowym 6:13. W meczach u siebie grali 3 razy i raz zremisowali oraz 2 razy przegrali zdobywając 3 bramki i tracąc 5. Girona to wicelider tabeli z dorobkiem 14 punktów i bilansem bramkowym 12:7. Na wyjazdach grali 3 razy, raz zwyciężyli i 2 razy zremisowali zdobywając 5 bramek i tracąc 4. W ostatniej kolejce Albacete przegrało na wyjeździe z Sabadell 6:1 a Girona pokonała u siebie Ponferradine 3:0. Stawiam w tym meczu na drużynę, która jest w lepszej formie oraz spodziewam się, że w meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki.
⛔100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: X
Kurs: 4,33
Bukmacher: 365

Spotkanie z Niemcami będzie ósmym spotkaniem Adama Nawałki jako selekcjonera reprezentacji Polski. Jego bilans jest bardzo przeciętny choć na razie siedem z ośmiu spotkań drużyny były meczami towarzyskimi. W jedynym jak dotąd spotkaniu o punkty Polacy wygrali 7:0 na wyjeździe z Gibraltarem czego nie sposób traktować poważnie z uwagi na słabość rywala jednak sam rozmiar zwycięstwa daje nadzieje na dobre eliminacje. Drużyna Joachima Loewa po Mistrzostwach Świata zagrała tylko dwa mecze. Najpierw w swoistym rewanżu za finał Mundialu Argentyna wzięła srogi rewanż na Mistrzach wygrywając 4:2 przy kapitalnej grze Angela di Marii, a następnie nasi zachodni sąsiedzi wygrali u siebie ze Szkotami tylko 2:1. Szczególnie wynik drugiego meczu zastanawia, widać bowiem, że Niemcy jeszcze nie doszli do równowagi po wielkim sukcesie jakim było wygranie Mistrzostw w Brazylii, po którym selekcjoner musi w kadrze zmienić to i owo. Uwazam że dziś bedzie podział punktów, obawiam się jedynie..........NASZEJ WYGRANEJ !!!! POWODZENIA!!!

⛔100 - powtórzenie typu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom