>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

R 12

roki13

Użytkownik
Witam
chce założyć konto u tego buka
ale potrzebne mi wasze opinie na temat wyplat
na samym początku tego topiu widzę,że duże problemy były z wypłatami, ale to było kilka lat temu
jak jest w tej chwili? przy kwotach 2-3 tys robią problemy?
jakie + jakie - na dzień dzisiejszy
widze oferty pilki noznej i nie ogarniam tych azjanow czym rozni sie -1.25 (kurs 1.88) od -1.5(2.15) i -1.75(2.48)? chodzi tutaj o ilosc bramek
w ofercie maja tylko handicapy azjatyckie?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Witam

chce założyć konto u tego buka

ale potrzebne mi wasze opinie na temat wyplat

na samym początku tego topiu widzę,że duże problemy były z wypłatami, ale to było kilka lat temu

jak jest w tej chwili? przy kwotach 2-3 tys robią problemy?

jakie + jakie - na dzień dzisiejszy

widze oferty pilki noznej i nie ogarniam tych azjanow czym rozni sie -1.25 (kurs 1.88) od -1.5(2.15) i -1.75(2.48)? chodzi tutaj o ilosc bramek

w ofercie maja tylko handicapy azjatyckie?

Nie takie kwoty od nich wyplacalem jesli grasz i nic nie kombinujesz to nawet skanu nie poprosza....Ja mialem weryfikacje wyciag z banku wyciag ze skrilla i dowod weryfikacja do 2-3 dni roboczych...Jesli o 2-3 tys raczej powinni zlecic bez problemow jesli nic nie kombinujesz
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak tak a jak już kombinujesz to ładne zdjęcie dowodu, na którym widać 4 rogi, telefon do Ciebie z supportu (pytają czasem nawet o imiona rodziców, wszystko co można odczytać z dowodu) przygotuj odpowiedzi na temat dyscyplin które obstawiasz, czyli np. co to jest handicup. Mogą poprosić o dodatkowe dokumenty typu wyciąg z banku, screen z moneybookers, lub z czego tam będziesz wpłacał (np. karta visa albo mastercard, itd.) ewentualnie drugi dokument np prawko. Nie słyszałem żeby wołali zdjęcia dowodu przy twarzy ;)
 
R 12

roki13

Użytkownik
ok dzięki, a z takim handicapem nie spotkałem się wcześniej dlatego pytam ;d zawsze grałem na okrągłe liczby 1,2,3
wysłałem im 2 strony dowodu
wpłaciłem wczoraj do nich nie wielka kwotę i ofertę maja na prawdę bardzo dobra do tego nawet wideo z meczy live
 
M 0

mosiek

Użytkownik
Zostałem poproszony o złozenie dokumentów do weryfikacji w celu wypłaty, loguje się na konto przesyłam i widnieje napis &quot;Sprawdzamy Twoje Dokumenty&quot;, po 3 dniach gdy próbuję się zalogować nie mogę, pytam więc o co chodzi i dostaję odpowiedź &quot;pańskie konto jest zablokowane w związku z weryfikacją&quot; miał ktoś podobny problem? Czy wypłacą pieniążki a konto zablokują czy mogę się pożegnać i z tym i z tym? Miał ktoś taką sytuację z was?
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Kiedy uruchomią stronę oficjalną, wie ktoś?
Tak swoją drogą dobry buk - ładne kursy, szczególnie na kosza, czasem najwyższe w necie.
In minus limity, które dwukrotnie nałożono na mnie przy grze wysokich kursów w NBA. Czemu nie nakładacie limitów przy biednych kursach typu 1.6?
Drugi minus to gra live - niepełna, niedopracowana oferta. Automatyczne wylogowywanie, długie ładowanie się flasha. Zdecydowanie do poprawki, bo bet365 jest lata świetlne przed Wami pod tym względem.
 
V 0

vinter

Użytkownik
Stronę oficjalną? Masz na myśli, kiedy strona zacznie z powrotem działać? Powinna już niedługo, bo zaraz LM i raczej nie strzelą sobie w stopę i nie zamkną na cały dzień.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Mam u tego buka następujący problem. Lubię obstawiać sumy poszczególnych koszykarzy w meczach NBA. Na tablecie, telefonie wyświetla mi ofertę przy NBA na danych zawodników natomiast na kompie - niezależnie od przeglądarki - nie ma nic, poza ofertą na mecz, handi, over/under, połowami, kwartami. Gdzie znajdę ofertę na punkty poszczególnych koszykarzy?
Irytuje mnie fakt, że aby zagrać muszę wbijać na tablet bądź tel ????
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Mam u tego buka następujący problem. Lubię obstawiać sumy poszczególnych koszykarzy w meczach NBA. Na tablecie, telefonie wyświetla mi ofertę przy NBA na danych zawodników natomiast na kompie - niezależnie od przeglądarki - nie ma nic, poza ofertą na mecz, handi, over/under, połowami, kwartami. Gdzie znajdę ofertę na punkty poszczególnych koszykarzy?
Irytuje mnie fakt, że aby zagrać muszę wbijać na tablet bądź tel ????
Kliknij w lewym menu na NBA i wyświetlą się wszystkie typy. Wybierz zakłady specjalne na zawodników ????
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Kilka miesięcy korzystałem, tragiczny kontakt do nich, z tego co widzę nic się nie zmieniło.
ja mam inne odczucia ale mieszkam w holandii. Staraja sie wszystko ladnie zalatwic , sianko na koncie do 3 dni . Bezproblemowo poki co
 
M 3

morus

Użytkownik
Wpłata z konta za pośrednictwem Skrill. Miało być natychmiast, pieniędzy brak.
Zgłoszona reklamacja, przesłane potwierdzenie przelewu.

Odpowiedź Unibet: Proszę wpłacić jeszcze raz lub reklamować w Skrill.

⛔⛔⛔
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
Bukmacher ok. oferta dosyc dobra,a tu taki riv........ Wylogowałem sie wieczorem..rano sie loguję a na koncie &quot;0&quot;...nul....słownie &quot;zero&quot;... Wchodze na historie a tam ktos se zakład postawił za mnie....za wszystko... Napisałem im emaila, pogadałem na czacie...i nic...moja wina...jak?? nikt nie dotyka lapka oprócz mnie,nikt nie zagląda przez ramie...wiec jak to sie mogło stac??
Nie ogarniam tego...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kilka osób wcześniej miało podobnie. Podobno z tego forum wypłynęła lista loginów i naszych e-maili (nie jestem pewien czy też nie haseł), koleś też wysyłał fałszywe e-maile gdzie w linku była fałszywa strona unibet. Tam wyłudzał hasła do unibet. A nie miałeś na unibet hasła jak na tym forum?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 0

public_enemy1

Użytkownik
Kurcze miałem...niestety...juz nie mam....wszedzie pozmieniałem...ale cos w tym jest....dawno nic tu nie pisałem ...az do wtorku....Teraz na chłodno na to patrząc...szkoda ze tej kasy nie wypłacono...tyko buki ją mają...
 
Do góry Bottom