>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Preseason 2014 / typy długoterminowe

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pistons - Bulls 2 @ 2,21⛔
Pinnacle

Jak dla mnie warto wejść w Byki. Wczoraj całkiem nieźle grali jak na pre-season i mecz był ostry. Przegrali ostatecznie z Wizards, ale z dobrej strony pokazał się przede wszystkim Mirotić, nowy nabytek ekipy z Chicago.
Dziś także full skład, Noah &amp; Gasol wygląda imponująco i tutaj może być różnica. Jak dla mnie Pistons to nie ekipa, która może coś ugrać. Jak dla mnie warto po tym kursie.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Typowanie meczy pee-season jest niewarte pieniędzy. Zbyt duża losowość
Dla mnie natomiast świetnym, długoterminowym typem jest obstawianie zwycięzców dywizji.
W bet365:
Raptors - 2.20
Thunder - 1.29
Clippers - 1.58
Wychodzi piękny trebel 4.50. Myślę, że wart grania duzych sum.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
U jakiego buka dozwolone są akumulatory na typy długoterminowe?
Sprawdzałem rok temu kilka opcji i nigdzie nie było takiej możliwości.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Boston Celtics
: New York Knicks


Knicks -1.5 / 1.90 / Bet365⛔

Dziś w TD Garden spotkają się dwie drużyny które na pewno mają zupełnie inne cele na obecne rozgrywki. C&#39;s pewnie znów będą krążyć między ostatnimi miejscami konferencji wschodniej, natomiast Knicks za wszelką cenę będą chcieli awansować do PO. Zarówno Phil Jackoson jak i Derek Fisher mają pewną misję do wypełnienia i trzeba zacząć ją realizować już od dziś.

Knicks w tym offseason zdecydowali się na zmiany kadrowe. Przyszli tacy zawodnicy jak Jose Calderon, Sam Dalembert,Quincy Acy, czy Travis Outlaw. Trzeba przyznać, że nie są to wielkie nazwiska, ale z ograniczonym salary capem, brakiem picków to pewnie max jaki dało się osiągnąć. Drużyna ta ma dużo talentu(Anthony,Hardaway Jr,Shumper,Stoudemire), ale mało pomyślunku i właśnie tego drugiego mają nabyć za Jaxa. Mnie osobiście bardzo ciekawi jak wyglądać będzie triangle offense. Podczas drillsów w preseason to J.R Smith odgrywał w nich wielką rolę. Amar&#39;e Stoudemire powiedział, że chce wrócić do poziomu All-Star, a Anthony czuje się niedocenioną gwiazdą.

Celtics nie poczynili wielkich ruchów na rynku FA. Z ciekawszych nazwisk przyszli : Turner, Thornton, Zeller. Kontuzje odniósł Rondo i nie zobaczymy go przez kilka tygodni, nie wystąpi również Green który zmaga się z kontuzją łydki. GM Celtics Danny Ainge robił wszystko, aby w następnym offseason mieć czyste salary cap. Thornton, Rondo, Bass i Anthony to całe 33 mln $, a ilość picków w następnych latach pozwoli im zbudować ciekawy zespół.

Na obecną chwilę ciężko ocenić potencjał tych teamów. C&#39;s zagrali już jedno spotkanie w preseason, ale był to mecz z 76&#39;s którzy wciąż grają radosny basket i nie zwracam uwagi na wygraną 20 pkt. Liczę, że Knics pod wodzą wcześniej wymienionych Panów zaczną porządnie bronić, a warto przypomnieć, że mają wystarczającą jakość i ilość talentu na atakowanej stronie parkietu by wygrać tu z rywalami z Bostonu.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
U jakiego buka dozwolone są akumulatory na typy długoterminowe?
Sprawdzałem rok temu kilka opcji i nigdzie nie było takiej możliwości.
Jeśli chodzi o dywizje to na pewno bet365.
Oprócz tego bwin ma świetna ofertę na typy długoterminowe, ale niestety bez możliwości ako
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Minnesota-76ers
&#39;Home opener&#39; dla lesnych wilkow no i rywal na taka okazje idealny. Nie oszukujmy sie, kadra 76ers to dalej kawal niezlego szrotu z mala domieszka powaznych graczy, ktorych mozna policzyc na jednej rece. W ekipie gospodarzyz na pewno nie zagra Kevin Martin a pod znakiem zapytania stoi wystep Benneta. Nie mam informacji odnosnie Pekovicia i Mo Williamsa ale z Indiana nie grali z powodu odpoczynku wiec mysle, ze dzisiaj powinni byc dostepni. Wiadomo, jest to preseason wiec minuty beda niezbyt duze ale Minnesota[patrzac na sklad rywali] ma o tyle szeroki sklad, ze grajac nawet po 20 minut zawodnikami mozna zrobic z tego niezla rotacje czego ewidentnie moze brakowac Philly. W druzynie gosci na pewno nie zagra Carter-Williams[jeden z dwoch liderow poprzedniego sezou w ekipie 76ers notabene drugi z liderow przeniosl sie w tym sezonie do Minnesoty-Tadek Young], ktory moze opuscic nawet poczatek sezonu regularnego. Podsumowujac: szerokosc kadry, otwarcie sezonu przed wlasna publicznoscia i przedewszystkim zdecydowanie wyzsza jakosc zawodnikow gospodarzy sprawia, ze pomimo tego iz mamy rozgrywki przedsezonowe jestem w stanie zainwestowac w ekipe lesnych wilkow.
Minnesota -5 2,02 marathonbet✅
edit : w becie obecnie przyjemne -3.5 po 1.90 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Celtics - Knicks
Taki prawie one shot. Boston gra dzisiaj b2b po wczorajszej porazce z Toronto gdzie jak na preseason duze minuty dostali niektorzy starterzy[Olynyk 28,Smart 30, Turner 32] no i rotacja byla stosunkowo krotka- tylko pieciu rezerwowych weszlo z lawki. Bardzo prawodopobone jest wiec, ze dzisiaj trener troche zluzuje starterow i zawodnicy z lawki pograja wieksze minuty. Nadal niezdolny do gry jest filar celtow Jeff Green[http://www.celticslife.com/2014/10/jeff-greens-calf-injury-shows-no.html?utm_source=twitterfeed&amp;amp;utm_medium=twitter] ktorego powrot planowany jest na nastepny poniedzialek. Do skladu druzyny z NY wraca Shumpert, ktory prawodpodobnie bedzie starterem w miejsce JR Smitha [https://twitter.com/IanBegley/status/520632505993805824]. Wiadomo, ze to preseason i tak jak wczoraj Minnesta miala latwo rozbic 76ers tak meczyli sie niemilosiernie do ostatnich minut ale perspektywa b2b dla Celtow, powrotu Shumperta do rotacji no i wysokiego kursu na Knicks sprawia, ze za drobne mozna sprobowac w strone NYK. Spotkanie rozgrywane na neutralnym terenie.
Knicks ML 2,28 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzisiaj BARDZO delikatnie probuje dubla z dwoch stosunkowo przyjemnych spotkan. Na pierwszy ogien idzie Dallas, podejmujace Indiane bez Hilla i Hibbera czyli dwoch kozlow ofiarnych z ostatnich PO. Dodatkowo jak wszyscy wiem George wypadl przez kontuzje i kadra wcale nie jest jakas strasznie szeroka. Do skladu Mavs wraca Dirk, ktory pewnie dzisiaj zagra jakies malutkie minuty [12-15 ?] ale tego goscia po prostu dobrze miec na parkiecie nawet w takim wymiarze czasowym. Dodatkowo wypadl grubasek Felton a Ellis dalej sie leczy. Trzeba przyznac, ze jest lekka luka na pozycji numer dwa gdzie dostepne sa takie tuzy jak Richard Jefferson czy Ricky Ledo ale trener Carlisle to lebski gosc i powinien jakos zatuszowac te braki. Nie mniej nie wiecej Mavs dalej prezentuja sie lepiej kadrowo w obecnej sytuacji i dodatkowo graja na wlasnym parkiecie. Drugie spotkanie to Lakers- Warriors. W pierwszym meczu gdy grali w Staples kurs na GSW byl w okolicach 1,55 teraz mamy 1,65 gdzie spotkanie odbedzi sie na neutralnym terenie. Nie bardzo rozumiem te kursy[ byc moze nie wiem o jakichs absencjach, ale jak sprawdzalem to wszyscy mieli grac lacznie z Iggim, ktory zalozy maske na twarz] ale to tylko lepiej dla nas. W ostatnim meczu odpoczywal Nash a dzisiaj wolne mial dostac Bryant[bynajmniej takie plotki chodzily] ale chyba jednak Kobe powinien zagrac. Co by nie bylo ze zdrowym Bogutem Golden State to w ogole inny poziom niz Lakers i gdyby nie fakt, ze jest to spotkanie przedsezonowe gralbym zdecyowanie mocniej a tak to tak jak napisalem na wstepie- ruszam za drobnice. Aha nawet jak Iggi nie dotanie duzych minut to ma swietnego zmiennika Barnesa ????

Mavs -3 + GSW -3,5 =3,72 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Utah Jazz - LA Clippers
Jak widzimy na zalaczonym obrazku po dzisiejszym meczu z Portland gdzie starterzy Clippers i niektorzy zawodnicy z lawki zagrali solidne minuty [tylko Bullock z pierwszej piatki nie przekroczyl 25 minut, z lawki natmiast: Barnes26 minut, Crawford 27, Hawes 23] dzisiaj przyjdzie prawdopodobnie czas na lekki odpoczynek i zluzowanie najwazniejszych zawodnikow Clippers. Utah dzisiaj na swiezosci, ostatni mecz zagrany 9 pazdziernika, jutro nie graja b2b wiec powinni wyjsc w optymlnym skladzie. Jezeli byloby to spotkanie sezonu regularnego, raczej nie probowalbym czegos w strone Jazz, ale jako ze Gospodarze dzisiaj nie tylko z nazwy-zagraja na wlasnym parkiecie w Energy Solutions Area to moim zdaniem warto sprobowac w ich strone. Kadrowo nie wyglada to zle, dobra para wysokich, na trojce Hayward ktory wreszcie nabral masy przez co wyglada zdecydowanie powazniej i na sam koniec para mlodych wilkow Burks i Burke. Wiadomo, patrzac na wiek wszytkich graczy jest to bardziej melodia przyszlosci ale solidne podwaliny juz mamy. Dodatkowo swietny Rudy Gobert[szczegolnie w defensywie], ktory zbiera swietne recenzje od fanow Jazz a probke jego mozliwosci mozna zobaczyc np. tutaj : https://fat.gfycat.com/YearlySnappyBangeltiger.webm . Jedynym problemem moze byc widoczna posucha na pozycjach obwodowych gdzie powaznego gracza ciezko znalezc. Jest strzelec Novak oraz dopiero nabierajacy doswiadczenia Exum lub debiutujacy w lidze Rodney Hood[wybrany z 23 pickiem, ponad 13 punktow na mec w lidze letniej z niezlymi statystykami] ale na [mam nadzieje, ze Doc dotrzyma slowa :] ] oslabiony sklad Clippers powinno to mimo wszystko wystarczyc. Podsumowujac: b2b Clippers + wlasna hala Jazz i zapowiadany przez trenera LAC odpoczynek kilku graczy sprawia, ze warto pograc za drobne na zwyciestwo Jazz[po takim kursie] a dodatnie handi punktowe to mam nadzieje jeden z lepszych betow na noc.

Utah ML 3,30 Unibet 1/10 uni✅ Doc troche nasciemnial...
Utah + 6,5 1,97 unibet 4/10 uni✅
oraz wariant zdecydowanie pewniejszy
Utah+10 1,53 marathonbet 8/10✅


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze taki maly oneshot apropo meczu Hornets-Magic. Wraca Stephenson, graja na wlasnym parkiecie i przede wszystkim maja zdecydowanie lepszy jakosciowo sklad. Magic w podejrzanie dobrej formie, Hornets w tym pre potrafili przegrac z 76ers[...] Dla mnie dzisiaj odwrocenie roli i stosunkowo pewne zwyciestwo gospodarzy.
Hornets-4,5 1,94 marathonbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Tak, zdjecie wstawilem nie bez powodu. Melo wraca na stare smieci gdzie jest uwielbiany i kochany czyli do Syracuse, ktorych w 2003 doprowadzil do pierwszego mistrzostwa w historii. Zagra w halii gdzie jego koszulka z numrem 15 wisi w honorowym miejscu pod dachem. Pokusze sie o stwierdzenie, ze dzisiejszego wieczoru Knicks beda grali u siebie w domu. Na pewno fajny mecz dla Melo, no bo kto nie lubi grac w miejscach gdzie wszyscy nas kochaja? Co prawda NYK graja b2b ale trzeba przyznac, ze wczoraj za bardzo sie nie nameczyli [Melo 15minut, Dalembert 19, Calderon 17, Shumpert 19, Amare 15, Hardaway JR i JR Smith po 22 i jedynie Acy zagral ponad 30minut]. Dodatkowo Syracuse znajduje sie na rzut beretem od Nowego Jorku [250mil] i pewnie lot nie trwal wiecej niz godzine. Co do samych aspektow sportowych mysle, ze jezeli Derek nie wykombinuje czegos szalonego i znowu nie bedzie gral po 15 min starterami to Knicks powinni bez problemu uporac sie z najgorsza druzyna NBA. W ekipie Philly dalej kontuzjowany jest MCW, natomiast Noel powinien juz zagrac. Knicks prawdopodobnie bez Bargnaniego.
Knicks -3,5 1,84 marathonbet ✅
=
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Oklahoma-Memphis
Oneshot ale warto. Dzisiaj prawdziwy szpital w Oklahomie. Oprocz kontuzjowanego duranta w szpitalnym korytarzu spotkalismy: Reggie Jacksona, Kendricka Perkinsa, Serge Ibake Nicka Collisona, Sebka Telfaira i rookiego McGaryego[34 minuty/14punktow w jedynym meczu] i wszyscy dziaj nie zagraja. Trzeba przyznac powazne oslabienia poniewaz z sensownych graczy zostali w skladzie : Westbrook, Morrow i Adams a z tych mniej powaznych Lamb czy Pery Jones trzeci. Memphis bez kontuzji, raczej trener nie powinien nikogo luzowac bo dawno juz nie grali no i nie maja przed soba zadnego b2b. Po tym kursie po prostu trzeba probowac bo Thunder zostali z bardzo waskim skladem i jezeli nei stanie sie nic szalonego to Memphis latwiutko powinno wygrac spotkanie.
Memphis ML 2,20 sportingbet⛔
Memphis/Memphis [polowa/koniec] 3,10 oddsring
⛔
e; niestety trener miskow zluzowal wszystkich starterow i zamiast ciekawej promocji, wtopa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam, dawno się tu nie udzielałem ale ligę śledzę na bieżąco, dzisiaj wyczytałem małą ciekawostkę więc się dzielę:
Gregg Popovich, Tim Duncan, Kawhi Leonard i Tiago Splitter nie wybierają się z San Antonio Spurs do Phoenix na dzisiejszy sparing z Suns. Pod nieobecność Popa prowadzeniem zespołu zajmą jego asystenci.
Na Suns kursy jeszcze w okolicy 2.50, warto spróbować - za drobne bo to przecież preseason;)

karmol// A tu jeszcze źródło z roto:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/240102/duncan-manu-kawhi-splitter-out-vs-phx
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 2,5K

mati89

Forum VIP
I tak w tym meczu w głównej roli wystąpią rezerwowi. Suns w preseasonie nie gra starterami dłuzej niz 20 minut więc siłą rzeczy rezerwowi ciągną ten wózek. Jeśli chodzi o Spurs to info jest potwierdzone i piątka: Duncan, Manu, Mills, Splitter, Kawhi nie zagra ale SAS mają długą łąwkę. Poza tym to ze Pop dzis nie poprowadzi Spurs wcale nie działa na korzyść Phoenix bo asystenci Popovicha będą chcieli zrobić dobry wynik ;) Nie wiadomo jak rozdzielą minuty graczy ale nawet jeśli Parker czy Diaw pograją krócej to tak jak wyzej napisałem ławka jest ciekawa i przy dobrej grze Josepha, Bellinelliego, Daye, Baynesa wynik będzie na styku. Przy obecnych kursach nie ma value na Suns.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New Orleans Pelicans
: Oklahoma City Thunder


Pelicans / 1.96 / Betsson ✅

E : już wisi po 1.58 ????

Pelicans to bardzo młody zespół który w ostatnich latach nie osiąga dobrych wyników i takie spotkania jak to z pewnością są dla nich ważniejsze niż dla dzisiejszego rywala. Pelicans w ostatnim meczu pokonali Rockets. Świetnie spisał się Asik, Gordon nie wspominając już o Davisie który miał 26 pkt,8 zbiórek i 4 bloki. Brew rośnie nam na jedną z największych gwiazd całej ligi, patrząc na jego postęp jestem pewien, że w przyszłości będzie HOFemem.
Fajnie do zespołu wprowadził się Fredette, a po kontuzji Ryana Andersona nie widać śladu. Możliwy aczkolwiek wątpliwy jest występ Evansa.

Thunder mimo wielu osłabień wygrali z Grizzlies. Dobry występ zanotował Westbrook,Lamb, czy też Morrow który wniósł wiele do ofensywy OKC. Trener Brooks będzie zmuszony do stosowania róznych rotacji ponieważ z pewnością chce uniknać utraty kolejnego kluczowego gracza po Durancie. Kontuzje to wciąz problem w obozie OKC. Prawdopodobny brak Collisona,Ibaki,Jacksona,Perkinsa i oczywiście Duranta sprawia, że jedynym starterem z poprzedniego sezonu jest Rus Rus. Do tego nie zagra Morrow który nabawił się kontuzji kostki.

Myślę, że przy obecnym stanie zdrowotym obu zespołów warto zainwestować w Pelicans. Thunder nie przykładają się do defensywy i w poprzednich spotkaniach stracili : 107,109,114 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Takie one shoty, wiem ze wszedzie spoznione kursy ale moim zdaniem za drobne pieniadze dalej warto. Na poczatku Chicago z Atlanta. Pisalem wczesniej, jestem pod wielkim wrazeniem kadry Chicago, poniewaz takiej glebokosci nie mieli od lat. Do Hawks wraca Horford, ktory jeszcze nie jest gotowy na dlugie granie i pewnie zagra kolo 20 minut. Moim zdaniem spokojne zwyciestwo Bykow na wlasnym parkiecie. Drugi mecz to Pelikany z Oklahoma. Problemy kadrowe Thunder sa znane przez wszystkich, dodatkowo do grona kontuzjowanych dolaczyl byly zawodnik Pelikanow - Morrow. Gospodarze bez Gordona, ktory kolejny raz nabawil sie kontuzji[ktory to juz raz?] ale wraca Tyreke Evans co powinno tylko wyjsc na plus. Ostatnie spotkanie to juz wyzej opisane Suns ze Spurs. Wiem, ze kadra Spurs jest idealnie skonstruowana i nawet braki wielu graczy nie musza jakos znaczaco zaklocic gry SAS ale dzisiaj mamy tylko preseason i jestem przekonany, ze Parker czy Diaw nie beda pilowani po 40 minut[no bo czemu oni maja grac ogromne minuty a reszta starterow odpoczywa?] i ostatni z lawki zagraja te najwieksze minuty. Suns ewidentnie oszczedzali sie w meczach przedsezonowych ale to chyba czas najwyzszy by zaczac grac troche wieksze minty niz 19-20 ????

Bardzo lekko 1/10
Suns-4,5 + Chicago -4,5 + Pelikany - 4,5 = 6,95 bet365 ⛔
edytka : Westbrook dzisiaj nie gra ????
dokladam 4/10
Pelikany/Pelikany 2,20 oddsring ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzisiaj pod lupe biore pojedynek druzyn gwiazd tegorocznego draftu czyli Bucks Parkera i Wolves Wigginsa. Minnesota miala baaaardzo dlugi odpoczynek, ostatnie spotkanie zagrali 10 pazdziernika wiec z jednej strony mieli czas na przeprowadzenie kilku solidnych treningow z drugiej nie sa w rytmie meczowym. Z jednej strony dobrze z drugiej zle. Sezon startuje za 12 dni wiec wydaje mi sie, ze powoli wchodzimy w czas gdzie trener bedzie gral coraz wieksze minuty starterami i waznymi zmiennikami. Bucks na pewno nie wygladaja tak zle jak w ostatnim sezonie, z lawki beda mieli takich graczy jak OJ Mayo, Bayless, Henson czy Duddley czyli trzeba przyznac calkiem ciekawie i na pewno krok do przodu w porownaniu do poprzedniego sezonu. Z drugiej strony Minnesota z takze ciekawa lawka, mianowicie : Mo Williams, Bennet[ktory narazie wyglada badzo dobrze], Dieng, LaVine, Budinger czy Brewer to sa ludzie, ktorzy moga dac odpoczac starterom nie robiac jakies znaczacej roznicy w grze. Jak wyglada sytuacja z kontuzjami? Minesota nie moze liczyc dzisiaj na Kevina Martina i Shabazza [zagraja prawdopodobnie w niedziele], Bucks z kolei bez Sandersa, Ilyasovy i prawdopodobnie Knighta[w odroznieniu od Sandersa i Ilyasovy pojechal na trip ale nie powinien zagrac - http://dairylandexpress.com/2014/10/17/milwaukee-bucks-leave-larry-sanders-ersan-ilyasova-home/] Wydaje mi sie, ze Minesota jest faworytem tego spotkania. Po pierwsze : pierwsza piatka zdecydowanie bardziej doswiadczona i pewniejsza. Rubio, Tadek Young czy Pekovic to sa juz uznane nazwiska w lidze cegos takiego w Bucks na ten moment nie mamy. Wiadomo, sa zadaniowcy jak Antek, Henson czy Middleton ale narazie jest to tylko i wylacznie melodia przyszlosci. Pojedynek na neutralnym terenie w miejscowosci polozonej mniej wiecej w rownej odleglosci od Milwaukee i Minneapolis wiec ciezko powiedziec mi kogo kibicow powinno byc wiecej :p


Minnesota -3,5 1,94 marathonbet 1/10 ⛔

Flamengo dzisiaj konczy swoj trip po USA przeciwko Memphis i trzeba przyznac pokazali sie calkiem niezlej strony. Porazki 18 pkt z Orlando i 12 pkt z Phoenix na pewno wstydu nie przynosza ale dzisiaj czeka ich najciezszy pojedynek. Dodatkowo podejrzewam, ze zawodnicy brazylijskiego klubu nie sa przyzwyczajeni do tak czestego grania i dwa dni odpoczynku to moze byc ciut za malo by grac stale na najwyzszym poziomie. Miski wracaja na swoj parkiet i dzisiaj powinni zagrac juz optymalnym skladem. W Oklahomie zluzowali cala pierwsza piatke wiec dzisiaj nie powinni wlasnym kibicom dac ogladac rezerwowych przez 48 minut. Pewnie wynik bedzie wysoki wiec biore handi na polowe bo kto wie jak w drugiej polowie zachowa sie trener Miskow jezeli ci zrobia jakis konkretny wynik ? ????

Memphis -9,5 1polowa 1,88 marathonbet 5/10✅

Maccabi w pierwszym meczu przeciwko Wizardsom solidnie zaskoczylo i o maly wlos nie wygralo spotkania. Ale mimo wszystko trzeba przyznac, ze byl to baaardzo rezerwowy sklad Washingotnu. Wolne dostal Pierce i Nene, Bradley kontuzjowany a Gortat i Wall zagrali baardzo male minuty. Do skladu Portland wraca ich gwiazda Damien Lillard i sklad wydaje sie jeszcze bardziej szeroki. Cala pierwsza piatka Portland to naprawde swietni zawodnicy a dodatkowo z lawki mamy CJ McColluma, Kamana, Dorella Wrighta, Blakea czy Thomasa Robinsona. Sklad naprawde robi wrazenie. Podobnie jak w meczu Memphis obawiam sie duzej przewagi juz po pierwszej polowie i zamiast koncowego gram hadi na 1polowe bo sklad 2-3 klasy lepszy.

Portland -10 pkt 1polowa 1,88 marathonbet 5/10✅

Ostatnie spotkanie dzisiaj to LAC z Utah. Obie ekipy w tym preseasonie juz raz sie zmierzyly i gora byli goscie, ktorzy jak dotad nie przegrali jeszcze spotkania czego nie mozna powiedziec o LAC [3porazki, 0 zwyciestw]. Utah gra b2b i pomimo bardzo malych minut dla starterow [po 22-25 min] powinni byc lekko luzowani pod koniec spotkania. LAC na wlasnym parkiecie wiec czas najwyzszy cos wygrac bo zawodnikow maja zdecydowanie lepszych od swoich rywali.

LAC - 3,5 1,74 marathonbet 4/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Oklahoma City Thunder
: Toronto Raptors


Raptors / 2.10 / Bet365✅✅✅

Szczerze mówiąc gram teraz bo możliwe, że kurs poleci tak jak wczoraj. Toronto wyglądają bardzo bardzo przyzwoicie w tym preseason. Co rzuca się w oczy to to, że przykładają oni dużą uwagę do defensywy. Zatrzymali Boston i Knicks na %skuteczności z gry 41% i 38%. Są to świetne cyferki jeśli chodzi o preseason.
Oklahoma gra B2B. Są na pewno zmęczeni. Dziś pewnie wystąpi Westbrook, ale cały zespół zupełnie olewa defensywę. Tracą : 107,109,114 i dziś 120. Po takim kursie warto spróbować zagrać w stronę drużyny z Kanady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wizards - Hornets over 186 @ 1,71⛔
Bet365


Czas coś obejrzeć dzisiejszej nocy, na dodatek wpadł mi w oko ten typ, gdyż patrząc na to, co prezentują te ekipy w defensywie typ wydaje mi się sensowny i wchodzę w niego.

Hornets cienizna w obronie jeśli chodzi o mecz z Pistons, Smith, Drummond, Augustin robili co chcieli i punktowali. Stracone 104 punkty i nie sądzę by tu coś miało działać lepiej. Najlepiej z ekipy Hornets spisał się Gary Neal, dobrze wchodził jako jedyny coś pograł. Stephenson i Roberts na słabej skuteczności, jak i cała drużyna w sumie, teraz powinno być lepiej.

Wizards w nockę grali z Maccabi, 95 punktów straconych z europejską drużyną to trochę sporo. Nie grali wczoraj Nene i Pierce, dziś nie widzę informacji by mieli nie grać. Mecz z Maccabi grali na luzie, dziś, pomimo tego, ze to pre-season powinno być większe zaangażowanie i rewanż za porażkę sprzed kilku dni.

Jak dla mnie zobaczymy sporo celnych rzutów, ciekaw jestem tez gry Gortata...z 10 punktów powinien machnąć. Stawka wiadomo jaka, patrząc na to, że nie grają o nic, ale coś mnie kusi i gram.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spurs-Heat
No no taki kurs trzeba brac z pocalowaniem raczki. Miami b2b a po drugiej stronie SAS swiezutkie i wypoczete[w polowie, poniewaz &#39;polowa kadry&#39; nie poleciala na mecz z Suns a druga polowa zagrala smieszne minuty jak Parker 22 czy Diaw 19, jedynie Belinelli dorzucil do pieca swoimi 30minutai ???? ]. Dodatkowo Spurs na wlasnym parkiecie co czyni ten typ wielce prawdopodobnym o ile Pop nie wykombinuje czegos szalonego.Co mozna napisac o samym meczu? Rewanz za ostatnie finaly, nie no zartuje oczywiscie. Miami przebudowane po odejsciu Lebrona. Do kadry wskoczyl Deng, solidny zawodnik ale Heat do wielkich meczy raczej nie poprowadzi. Liderem stal sie Bosh i to on kolejny raz po kilku latach w Toronto znowu bedzie musial ciagnac ekipe na swoich plecach. Wade na wczsach na jego powazne granie bedzie trzeba poczekac prawdopodobnie do rozpoczecia PO. Co slychac u Spurs? Wszystko okej, stary sklad, wszyscy znaja sie na pamiec nie ma mowy o zadnej przebudowie. Chce sie rzec dwie druzyny na zupelnie przeciwnych kierunkach. Bedzie to spotkanie przedsezonowe ale powinno wyraznie pokazac kto obecnie jest w jakim miejscu. Moim zdaniem pewne zwyciestwo Spurs.
Spurs -5 2,02 marathonbet⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom