>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Argentyna Torneo Final 2014

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
wraca może do bramki River Barovero? jak tak to bym się może skusił na nich. bardzo dobry mecz ostatnio zagrał młody Villalva, offensywe mają na prawdę mocną jedynie martwić może gra w obronie, a ten bramkarz im nie raz tyłki ratował.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Tak, Barovero będzie do dyspozycji Diaza na mecz i to on raczej zagra od pierwszej minuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów z tutejszego działu.
Czy dzisiaj River Plate pokonując u siebie Quilmes zdobywa mistrzostwo?
Często oglądam ligę argentyńską( jestem trochę zawiedziony jej poziomem) w Sportklubie,której mecze są transmitowane dla mnie w porach,gdzie mogę spokojnie w weekend przy piwku popatrzeć.Wiem,że rozgrywki dzielą się na 2 fazy,i że teraz chyba zmierzają ku końcowi.
Jak to wygląda,czy rzeczywiście River po pamiętnym,niedawnym spadku może znowu odzyskać tytuł?
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów z tutejszego działu.
Czy dzisiaj River Plate pokonując u siebie Quilmes zdobywa mistrzostwo?

Często oglądam ligę argentyńską( jestem trochę zawiedziony jej poziomem) w Sportklubie,której mecze są transmitowane dla mnie w porach,gdzie mogę spokojnie w weekend przy piwku popatrzeć.Wiem,że rozgrywki dzielą się na 2 fazy,i że teraz chyba zmierzają ku końcowi.
Jak to wygląda,czy rzeczywiście River po pamiętnym,niedawnym spadku może znowu odzyskać tytuł?
Jak River wygra dzisiaj z Quilmes, to zdobędzie mistrzostwo Torneo Final - czyli drugiej rundy.
Po Torneo Final odbywa się dodatkowy finał, w którym mierzą się zwycięzcy Torneo Inicial - pierwszej rundy i Torneo Final - drugiej rundy.
Jeśli River zakończy zmagania na pierwszym miejscu to spotka się z San Lorenzo, zwycięzcą Torneo Inicial.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
@Interista18: ale prawdą jest że ten mecz o &#39;supermisrzostwo&#39; to raczej jest mało znaczący? Bo pamiętam że oglądałem ten ostatni pomiędzy Velezem i NOB, to grali na jakimś zadupiu, a na trybunach garstka ludzi była.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
@Interista18: ale prawdą jest że ten mecz o &#39;supermisrzostwo&#39; to raczej jest mało znaczący? Bo pamiętam że oglądałem ten ostatni pomiędzy Velezem i NOB, to grali na jakimś zadupiu, a na trybunach garstka ludzi była.
Wydaję mi się, że jest tak jak mówisz. W sezonowych statystykach widnieje dwóch mistrzów poszczególnych kampanii, a o &quot;supermistrzu&quot; nic nie ma. Ten mecz może być czymś na wzór polskiego superpucharu kraju, czyli mało znaczące trofeum.

http://albicelestes.pl/2014/05/01/od-2015-reforma-ligi/ -&gt; dla oglądających argentyńską ligę polecam ciekawy artykuł dotyczący wprowadzenia reformy Primera Diviosn.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
&quot;Liga złożona z 20 klubów w każdym sezonie rozgrywa dwa turnieje systemem jesień-wiosna: Od sezonu 2012-13 Torneo Apertura i Clausura, zmieniły nazwę na &quot;Torneo Inicial&quot; oraz &quot;Torneo Final&quot;. Format rozgrywek nie uległ zmianie. Na zakończenie sezonu, zwycięzca Torneo Inicial rozegra mecz ze zwycięzcą Torneo Final, który wyłoni tzw. super-mistrza&quot;

w poprzednim sezonie Velez wygrało z Newells w meczu o tzw supermistrza

mistrzostwa Velez
: Mistrz Argentyny (10): 1968 Nacional, 1993 Clausura, 1995 Apertura, 1996 Clausura, 1998 Clausura, 2005 Clausura, 2009 Clausura, 2011 Clausura, 2012 Inicial, 2012/13 (Primera División)

wychodzi na to że końcowego zwycięzce Primera Division wyłania właśnie mecz w kórym spotykają się zwycięzcy Torneo Inicial i Torneo Final
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Olimpo B Blanca - Atletico Rafaela
Typy: Olimpo B Blanca |2.37|⛔ oraz Powyżej 2.5 bramki |2.5| ⛔ / 0:0
Bet365

Do sezonu w lidze Argentyńskiej pozostało jeszcze kilka dnia (start 01 sierpnia) to już dziś pojedynek w Copa Argentina 2014 w 1/16 na stadionie Sarmiento de Junin zmierzą się Olimpo B Blanca oraz Atletico Rafaela (godzina 20:00 czasu polskiego , a 15:00 czasu lokalnego) Podczas przerwy sezonowej do kluby Olimpo przyszło , aż pięciu nowych graczy i to młodych graczy ( dwóch 21 latków , dwóch 23 latków i 26 latek ) , a więc młodzi gniewni. Najwięcej oczekuję się po przyjściu właśnie jednego z 21 latków mianowicie napastnika Miguela Angel Borja , który w duecie z Aurinegro oraz Ceruttim powinni stanowić siłę ofensywną zespołu. Kadra zespołu jest młoda , a po drugiej stronie zespół trenera Roberto Sensini , który zadebiutuje w tym pojedynku na ławce trenerskiej w Copa Argentina również należy do graczy młodych i zdolnych. Obydwa zespoły grające dotychczas na przeciwko siebie grały ośmiokrotnie i bilans korzystniejszy dla dzisiejszych gości (4 zwycięstwa , 1 remis i 3 porażki). Pojedynki te zazwyczaj kończyły się jednostronną wygraną zespołu , który wygrał choć w ostatnim czasie Olimpo umiało pokonać Atletico różnicą jednej bramki. Dziś uważam , że drużynę gospodarzy stać na wygraną i awansować dalej oraz , że zobaczymy kilka bramek , a kursy bardzo dobre , więc nic tylko jak je zagrać i skorzystać.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Arsenal de Sarandi - Instituto AC Cordoba / 1:3
Typy: Powyżej 2.5 bramki |2.15| ✅ oraz Obie strzelą |3| ✅
Bet365

Takie kursy ? No nic ja ryzykuję i zagram , a dlaczego to napiszę coś od siebie. Na dzisiejsze spotkanie w Copa Argentina wybrałem pojedynek pomiędzy Arsenal de Sarandi kontra Instituto AC Cordoba. Już po zobaczeniu tego zdarzenia w ofercie nic mi nie mówiła drużyna z Cordoby , a wyłącznie drużyna gospodarzy , która gra w Primiera Divison w swoim kraju oraz zdobyła rok temu Copa Argentina. Drużyny swój sezon rozpoczną dopiero za kilka dni , a więc nie wiadomo w jakiej formie są oba zespoły , a wracając do poprzedniego sezonu to Arsenal zajął dalekie 18 miejsce w swojej lidze natomiast Instituto walczyło dzielnie zajmując 6 miejsce na 22 zespoły i byli blisko awansu , ale zabrakło niestety pięć punktów. Zespoły miały przyjemność zagrać ze sobą ostatni raz , aż osiem lat temu , więc nikt z zawodników tego obecnych nie pamięta , a tamto spotkanie skończyło się remisem 1:1. Drużyna Arsenalu w poprzednich latach ogrywali regularnie drużynę Instituto i czy dziś będzie podobnie ? Ja zdecydowałem się po dobrych kursach na typy: powyżej 2.5 gola i obie drużyny strzelą , bo nic innego ja nie wymyślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Tigre - All Boys 1 @ 1.8 SB ⛔
Obie druzyny nie dysponują najlepszymi obronami w lidze. All Boys to ostatnia druzyna ARGENTYNA: Primera División - Torneo Final 2013/2014, z jedną z najgorszych obok Rafaela i Sarandi obron w lidze z 27oma straconymi golami. Tigre koniec sezonu miało bardzo overowy jednak wcześniej lubili sobie pograć typowe zamulanie Argentynskiego futbolu czyli granie na 0-0. W ostatnim meczu kontrolowane 2-0 dla gospodarzy, mecz byl 3 miesiące temu wiec jeszcze nie zapomnieli jak ogrywać taką druzyne jak ostatnie w tabeli i zrelegowane do Primera B Nacional All Boys.
w nocy jest mecz Belgrano - CA Indepediente, i jezeli nic sie nie zmienilo w skladzie Belgrano to z tego co sobie przypominam nie warto na nich stawiać, bo grali padakę jeszcze dwa miechy temu, ofensywa impotentna, wystarczy zobaczyc na wyniki typowe argentynskie 0-0 ???? a Indepediente to beniaminek PRD wiec X2 @ 1.40 ✅ Sportingbet jak najbardziej do gry ;)
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Tigre - All Boys
1 (-1) @ 2,1 5/10 13-2 w strzałach, ale 0-0. Dopiero wygrana w karnych (nie było dogrywki) ⛔
1 (-2,5) @ 6,0 1/10

All Boys zagra młodzieżą w pucharze. Nie wykluczone, że i w lidze.
Mają problemy z pieniędzmi. Podstawowym zawodnikom nie wypłacane są wynagrodzenia, a młodzież... oni zagrają zawsze, aby się pokazać.
Młodzież jednak odbiega zazwyczaj i umiejętnościami i siłowo oraz doświadczeniem na pewno, więc trudno będzie im wygrać nawet ze średniakiem ligowym (Tigre).
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Newell&#39;s Old Boys- Estudiantes 1 DNB 1,5( bwin)
Goście już w najbliższy czwartek grają mecz w ramach Copa Sudamericana z Gimnasia La Plata. Z tego względu trener Estudiantes zamierza dokonać szeregu zmian na spotkanie w lidze gdyż traktuje priorytetowo mecz z Gimnasia. Estudiantes od początku rozgrywek ligowych 2 mecze wygrali( u siebie) i dwa przegrali( obydwa na wyjazdach).
Gospodarze zgromadzili po 4 meczach 8 pkt. Bilans 2-2-0. Zabraknie co prawda z powodu kontuzji największej gwiazdy Newell&#39;s Maxi Rodrigueza( 4/4), lecz mimo wszystko gospodarze nie powinni przegrać z rezerwami Estudiantes.

http://www.ole.com.ar/estudiantes/Guarda-Lobo_0_1202280064.html

EDIT: 1-0 ✅
 
corrny 1

corrny

Użytkownik
Szkoda, że ten mecz się w ogóle rozpoczął. Od początku spotkania była taka sama ulewa i od początku boisko przypominało pole ryżowe. Sędzia obudził się po 58. minutach. Teraz masa czekania na zwroty itd.
 
corrny 1

corrny

Użytkownik
Jeżeli nie zostanie rozegrany w ciągu 36 godzin to również zostanie rozliczony jako 1.0. A wiadomo, że nie zostanie.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Argentyńska Primiera Division 2014/2015
Spotkanie: River Plate – Boca Juniors
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 5.10.14 22:15
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 22:15 rozegrany zostanie mecz 10. kolejki argentyńskiej ekstraklasy pomiędzy ekipami River Plate i Boca Juniors. Gospodarze są liderem rozgrywek, goście zajmują trzynaste miejsce w tabeli. Obie ekipy dzieli aż 8 punktów różnicy.

Boca Juniors wygrała 4 z 9 ligowych spotkań (ostatnie Quilmes, osiemnaste Olimpo, szósty Velez i siedemnaste Belgrano). Bilans wyjazdowy tej ekipy to dwa zwycięstwa po 1:0, remis i porażka.

River Plate wygrało 6 z 9 spotkań oraz zaliczyło 3 remisy. Ostatni mecz tej ekipy to wyjazdowy remis z trzecim Lanusem. U siebie River Plate wygrało wszystkie 4 ligowe potyczki w tym z wiceliderem Independiante aż 4:1. River Plate kontynuuje passę 15 kolejnych zwycięstw na swoim obiekcie.

Oprócz przewagi statystycznej, zdecydowanie lepszej formy oraz atutu własnego boiska River Plate może pochwalić się korzystnym bilansem spotkań bezpośrednich – 4 z 5 spotkań o stawkę padło łupem River Plate.

W ekipie gospodarzy nie zagrają tylko Kranevitter (pomocnik, 6/0) i Aguirre (bez występu ligowego). Goście natomiast są osłabieni brakiem takich graczy jak Diaz (obrońca, 8/1), Forlin (obrońca, 2/0), Ledesma (pomocnik, 0/0), Zarate (obrońca, 4/0), Grana (obrońca, 3/0) i Bravo (pomocnik, 5/0).

River Plate w 9 meczach straciło ledwie 5 bramek. Boca Juniors ma natomiast dziury w obronie bowiem w pierwszym składzie zabraknie aż 4 obrońców którzy zaliczyli grę ligową.

Wiara w utrzymanie zwycięskiej passy, statystyki, historia spotkań, osłabienie drużyny gości – to wszystko składa się na grę na „jedynkę”.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
River Plate - Rosario
Większość fanów piłki nożnej żyje meczami reprezentacji rozgrywanymi w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy. Ja swoją uwagę najbliższej nocy skupię na meczu argentyńskich zespołów, który zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału Pucharu Argentyny. River Plate podejmie na własnym stadionie zespół Rosario. Obie drużyny występują w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co prawda rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami, ale uważam, że w tym meczu River wygra przewagą co najmniej dwóch bramek. W lidze są najlepszą drużyną, zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Dla porównania Rosario zajmuje odległe 12. Miejsce w tabeli. Co więcej na wyjazdach spisuje się średnio. Bilans 2-0-3 za nimi nie przemawia. Szczególnie, że te dwie wygrane zanotowali z zespołami, które do tej pory w lidze furory nie zrobiły. Natomiast „Millonarios” na swoim boisku spisują się wybornie. Nie przegrali jeszcze, ani jednego spotkania, wygrali praktycznie wszystkie mecze, poza ostatnim meczem ligowym, w którym zremisowali w derbach Buenos Aires 1-1 z Boca. Czas, aby kibice zgromadzeni na Estadio Monumental zobaczyli więcej niż jedną bramkę swojego zespołu. W końcu zespół posiada olbrzymi potencjał ofensywny, z takimi nazwiskami w przednich formacjach, jak Teofilo Gutierrez, czy Fernando Cavenaghi. Jestem zdania, że River to spotkanie wygra, tym samym awansując do półfinału. Myślę, że nie będzie to zwykłe zwycięstwo, a gra okraszona pięknymi akcjami i kilkoma golami. Z pewnością ambicje obecnych liderów argentyńskiej Primera Division zostały podrażnione we wspomnianym już meczu z Boca Juniors i zrobią wszystko, aby ponownie uszczęśliwić swoich wiernych fanów. Tym bardziej, że remis z największymi rywalem na własnym stadionie to nie jest powód do dumy, a forma drużyny na własnym stadionie i wygrywanie (w lidze, ale jednak) za każdym razem (oprócz meczu z Boca), co najmniej dwoma bramkami musi robić wrażenie. Jak dla mnie ten kurs to ogromne value, które zamierzam zagrać.
River Plate -1.5
@4.40 Bet365 ⛔⛔⛔ 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom