>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 26.09-29.09.2014 r

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dobra i ja coś ciekawego wypatrzyłem

Legia Warszawa - Lech Poznań
Kartka dla zawodnika : Łukasz Trałka otrzyma kartkę @ 2.40 Ónibet

Co tu dużo pisać jaki jest Trałka wie każdy, a a jaki jest Trałka grający przeciwko znienawidzonej Legii mówić już nie trzeba ;) do tego dochodzi dziś pozycja stopera na której zagra a jak wiadomo z naszymi chłopakami łatwo miał nie będzie,Trałka na Legie zawsze jest bardzo spięty i bardzo często łapie kartki, co pokazał między innymi w środę przeciwko rezerwom Wisły które nie oddały nawet strzalu na bramkę ale kartkę jako jedyna osoba z Lecha w 86min wyłapał właśnie trałka hehe, teraz jeszcze statystycznie, trałka na ostatnie 5 meczów przeciwko Legii w których grał 4 razy otrzymywał kartkę ;) tak więc wnioski możecie wyciągnąć sami, dodam tylko że w Milenium,a oprócz Ónibeta tylko tam można to zagrać kurs na kartkę Trałki jest @ 1.70, tak więc odjąć podatek i wychodzi lekko ponad @ 1.50, sam liczyłem na jakieś @ 1.90-2.00 max w Óni ale że dali taki kurs trzeba sie tylko cieszyć i korzystać. Jak Trałka &quot;zagra swoje&quot; to kartkę powinniśmy księgować już do przerwy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Dołączam do grona idących w stronę przełamania Niebieskich.
Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów @ Ruch DNB - 2,00 w Bet365
Dwie drużyny, które ostro dołują. Ruch po porażce z Metalistem Charków popadł w ligowy marazm. Niby dobre mecze w Szczecinie i Gdańsku, ale tracili tam zwycięstwa w ostatnich minutach. Przypuszczam, ze ostro to piłkarzy podłamało... Miało być zwycięstwo z Bełchatowem, a tymczasem szybki &#39;gong&#39; na 0:1 i tak już zostało do końca...
Przeciwnikiem Zawisza, który przegrywa mecz za meczem, traci mnóstwo goli [a dodatkowo wypadają ze składu Petasz i Andre Micael]. Ofensywa kreatywna, Luis Carlos, Wagner, Vasconcelos... odają sporo strzałów i nawet gole potrafią zdobywać, ale... mimo wszystko więcej tracą i są pod kreską.
Niebiescy podłamani psychicznie, w głębokim dołku... ale ciągle pozostają drużyną, która ma potencjał i w piłkę grać potrafi. Jeśli ktos ma się w tym meczu przełamać, to idę w stronę gości. Zaufam ekipie trenera Kociana grając Ruch w opcji draw no bet - zwrot w przypadku remisu.
----
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin @ X do przerwy - 2,05 w Bet365
Obie drużyny po wojażach w Pucharze Polski. GKS solidny w defensywie, mało traci, ale i mało strzela. Portowcy chimeryczni - po serii słabych spotkań przyszedł czas na wygraną w Gdańsku. Jak będzie w Bełchatowie? GKS sposobu gry nie zmieni. Cierpliwie będą szukali swoich okazji z przodu, a w defensywie pieczołowicie będą pilnowali zwłaszcza Robaka. Co z tego wyniknie? Mając na uwadze rozegrane w tygodniu mecze pucharowe i sposób gry prezentowany przez drużyny - moim zdaniem nudna pierwsza połowa i remis do przerwy. Nie wykluczam, że w drugiej mecz się otworzy i stanie się ciekawszy, ale ja gram X HT.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zawisza - Ruch
Ja spróbuję w tym spotkaniu pograć cornery.Oba zespoły mają &quot;nóż na gardle&quot;.Zawisza wiadomo nadal podtrzymuję swoją niechlubną passę i przegrywa co się da a Ruch po odpadnięciu z PP z Ostrovią i porażce z GKSem tak więc też nie za wesoło.Bardzo ważny mecz więc powinniśmy zobaczyć dzisiaj sporo sytuacji pod bramkami obu drużyn i dla mnie dobrą opcją są rożne.Ruch jak i Zawisza potrafią je nabijać.Zeta dzisiaj bez Micaela w obronie i znowu może być śmiesznie bo ich defensywa to cyrk na kółkach.

powyżej 10,5 rzutów rożnych (azjan) @ 1.85
Bet365
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Mistrz Polski i Wicemistrz zmierzą się przy Łazienkowskiej. Patrząc na obecną formę drużyn lepszą wydaję się być Legia, lecz wiemy, że to się nie przekłada na rywalizacje bo wiadomym jest, że Nasza liga jest dość wyrównana. Kolejorz po objęciu przez Skorżę wygląda nieco lepiej, choć kibice zapewne spodziewają, a nawet wymagają czegoś więcej.
Drużynę z wielkopolski nękają kontuzję (już o brakach pisaliście, więc nie będę powtarzać)
lecz to i tak nie powinno być przeszkodą w równiej walce ze stołeczną drużyną. Jesteśmy wszyscy pewnie tego samego zdania, że tak jak sama Legia, jak i Lech będą mega zmobilizowani w walce o trzy punkty, ale ja i tak pójdę w kierunku Legii. Ten mecz nie powinien być jedno stronny i wydaję się, że będzie wyrównany. Ktoś już kiedyś napisał, że pada dużo remisów po pierwszych połowach i tak będzie w tym meczu, ale warszawiacy przechylą szalę zwycięstwa w drugiej połowie.

Legia Warszawa - Lech Poznań ⛔ Nie tak to miało wyglądać.
DO PRZERWY/KONIEC MECZU
Remis - Legia Warszawa
4,33
bet365
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Zgodze się , że Wiśle bardzo cieżko się gra na Cracovii , ale dzisiaj coś czuje , że będzie to łatwy mecz i wygra go dosyć łatwo i pewnie. Gra Cracovii wygląda słabo i personalnie kadra również jest słaba. O ile spotkanie z Lechem był wkalkulowane jako przegrana o tyle z Legia wiślacy zagrali słabo , a szczególnie drugą połowe. W tym mecz nie stworzyli sobie aż tylu 100 % sytuacji co w poprzednich. Myśle , że to wyniki troche strachu przed porażką czy też klasy Legii , którą niewątpliwie prezentuje. Analizując mecz z Legią trzeba podkreślić , że do momentu niesłusznie uznanej bramki dla Legii obie drużyny grał jak równy z równym odgryzając się co jakiś czas groźnymi akcjami. Wynik 0-3 to pokłosie otwarcia się Wisły na koniec spotkania. Dzisiaj Cracovia prócz własnego stadionu nie powinna mieć innego argumentu w tym spotkaniu. Nie przemawia do mnie fakt H2H tych druzyn czyli bardzo rzadkie wygrane na stadionie Cracovii dlatego dzsiaj proponuje zagrać:
Wisła -1 ~ 4,4
Dodatkowo większość graczy Cracovii , którzy wyjdą dzisiaj od 1 minuty rozegrał mecz pucharowy , a trener Smuda potraktował ten mecz jak test dla zawodników rezerwowych. Dalszej częsci meczu zapas sił może być kluczowy przy szybko grającej Wiśle. Zawodnicy Cracovii bedą dzisiaj biegać , biegać biegać.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cracovia 1 - 0 Wisła
Dziś czas na derby Krakowa. Spotkanie na pewno warte obejrzenia. A jak wygląda pod względem typerskim? Faworytem w moim odczuciu jest Wisła. Drużyna prowadzona przez trenera Smudę dopiero w 9 kolejce zanotowała pierwszą porażkę w starciu z warszawską Legią. Trzeba jednak przyznać, że wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu meczu ponieważ Wisła dzielnie stawiała czoło Mistrzowi Polski, a dwie bramki straciła w samej końcówce. W środku tygodnia Wisła grała w Pucharze Polski, ale trener Smuda odpuścił te rozgrywki wystawiając rezerwy. Z podstawowego składu zagrał tylko Dudka.
W Cracovii, można powiedzieć, po staremu. Po 9 kolejkach tylko osiem punktów. Nie pomaga nowy trener, nowy system gry czy nowi zawodnicy. Zwycięstwa z słabą Koroną czy Górnikiem Łęczna na pewno nie zadowolą kibiców Pasów. W środę w pucharze, drużynie trenera Podolińskiego udało się pokonać Okocimski Brzesko 2:1. Szukając możliwych przyczyn słabej postawy zespołu można wskazać na spore zmiany kadrowe. Jak pokazuje również przykład Lechii, nie ma co liczyć na szybki sukces.
Jak wspomniałem na początku, faworytem dla mnie jest Wisła. Zespół, który bardzo dobrze radzi sobie w środku pola /spora zasługa Stilicia/ i potrafi zdominować rywala. Nie ma także problemów z stwarzaniem sytuacji podbramkowych. A należy podkreślić, że Cracovia tylko w jednym dotychczasowym spotkaniu ligowym nie straciła gola. Liczę, że porażka z Legią nie będzie początkiem słabszej serii Białej Gwiazdy, a dzisiejszy mecz pozwoli znowu cieszyć się ze zwycięstwa.
Moja propozycja:
Wisła (około 2.15) ⛔
 
masajek 14

masajek

Użytkownik
Widzę że nikt nie dotyka meczu Górnika z Lechią, więc może ja spróbuje ugryźć jakoś to spotkanie. Otóż:
Dość nietypowo zacznę od gości dzisiejszego pojedynku. Z posadą szkoleniowca biało-zielonych pożegnał się Joaquim Machado którego włodarze klubu pozbyli się po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa. Jako iż od tamtego momentu minął niecały tydzień, goście zmuszeni są rozegrać mecz z Górnikiem bez nominalnego trenera - opiekunem ich będzie jednak Tomasz Unton, który ze swoimi podopiecznymi odniósł już pierwszą porażkę. W wyjazdowym meczu Pucharu Polski ze Stalą Stalowa Wola polegli w stosunku bramkowym 1-2. Cóż więc rzec - efekt nowej miotły póki co nie zadziałał ale czegóż można oczekiwać po zaledwie kilku jednostkach treningowych i jednym spotkaniu o stawkę.
Z kolei gospodarze ustabilizowali swoją formę. Regularnie punktują (no może poza ostatnimi porażkami z Piastem i Śląskiem) przy tym nie tracąc dużo goli. Jest to w mojej ocenie solidna drużyna jak na polskie warunki mimo iż jakieś problemy na własnym podwórku mają - potrafią zostawić je poza boiskiem.
Dzisiejsze spotkanie zarówno dla jednych jak i drugich bez żadnych osłabień. Co tu wybrać przy takim obrocie spraw? Nie podejmę się wytypowania zwycięzcy choć wszystko wskazuje na Zabrzan. Nóż widelec Lechii coś odpali i zgarną komplet punktów. Dlatego też pójdę w stronę goli a dokładniej BTSa. Lechii w obecnym sezonie T-Mobile Ekstraklasy zdarzyło się to sześciokrotnie. Górnik taki rezultat zanotował tylko trzy razy w dziewięciu spotkaniach. Mimo suchych statystyk mam przeczucie że obie drużyny pokuszą się o bramkę. Tak wiem. Górnik druga najlepsza defensywa Ligi (6 bramek straconych zaraz po GKSie Bełchatów - 4) nie typuję tutaj jednak handicapu, lecz skromnie symbolicznie straconą jedną bramkę. Bo o strzeloną RACZEJ nie powinienem się martwić. Obym się nie mylił...

Przewidywane składy:
Górnik: Steinbors - Sadzawicki, Szeweluchin, Gancarczyk, Gergel, Sobolewski, Jeż, Danch, Kosznik, Madej, Zachara.

Lechia: Trela - Pietrowski, Janicki, Bougaidis, Leković, Friesenbichler, Łukasik, Borysiuk, Wiśniewski, Makuszewski, Grzelczak.

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk @ BTS @ 1.66 @ BET365 Magiera i Colak pokrywają typ ✅
Kurs może nie powala ale do dubelka jak złoto ;) Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
No i konkurs na najgorszy mecz sezonu mamy rozstrzygnięty. Może nawet i całego roku. Ludzi odpowiedzialnych za ustawienie zespołów na taki antyfutbol powinno się brutalnie usuwać z polskiej piłki. Przez takie coś jesteśmy na samym dnie Europy. Cracovia wiadomo, jeden z głównych kandydatów do spadku, więc nie można się po nich spodziewać absolutnie niczego pozytywnego, ale Wisła nieźle pogrywała w ostatnim czasie. Jak widać szrot Smudy jednak powoli wraca tam, gdzie jego miejsce, czyli poza czołówką. Wstyd, żeby w derbach miasta z takimi tradycjami dochodziło do tak żałosnego spektaklu.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@alex.bp, nie przesadzaj. To był typowy mecz walki, i nie chodzi mi tutaj o oklepane wytłumaczenie rodzimych trenerów, a o typowy derbowy mecz. Covilo, Gumics, Szeliga, Dudka, bardzo dobry mecz, mnie zaszokował Głowacki, którego media po meczu wychwalają a w 1 połowie dawał się ogrywał Rakelsowi jak dzieciak. Mało stuprocentowych okazji, ale sporo walki w środku pola. Cracovia bała się otworzyć bo stracie wielu punktów na starcie sezonu, a Wisła fatalnie dysponowana fizycznie, zero ruchu w ofensywie, Jankowski i Boguski głównie statystowali w grze. W drugiej połowie Pasy wyczuły że Biała Gwiazda wcale nie jest taka dobra i zaatakowały, mecz się otworzył, były sytuacje w końcówce.
Na najbliższe mecze radzę szukać porażek Wisły, nie mam nic do tej drużyny i Franza Smudy, ale czuć było że po raz kolejny drużyna prowadzona przez Franza ma kryzys kondycyjny w trakcie spotkania.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Jagiellonia Białystok v Podbeskidzie Bielsko-Biała
KRAJ/LIGA: Polska / Ekstraklasa
TYP: Obie drużyny strzelą gola TAK
KURS: 1,75
BUK: Betway
STAWKA: 4/10
4:2 ✅✅✅✅
ANALIZA:
Wiem że dziś poniedziałek i zazwyczaj pada mało bramek ale patrząc na historię gier obu ekip w Białymstoku to bramki same powinny wpadać haha. H2H pokazuje że na Podlasiu
21.02.14 TMO Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 2 : 2
18.08.12 TMO Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 2 : 1
03.12.11 TMO Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 0 : 2
19.08.06 LIG Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 2 : 0
05.11.05 LIG Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 3 : 1
18.09.04 LIG Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 1 : 1
13.09.03 LIG Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 3 : 1
i jak widać tylko raz w 2006 roku PBB nie strzeliło gola ???? w tym sezonie póki co zdarzyło im się to też raz
24.09.14 PUC Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie B-B 0 : 2
15.09.14 TMO Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 1
23.08.14 TMO Cracovia Podbeskidzie B-B 1 : 3
10.08.14 TMO Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie B-B 1 : 2
25.07.14 TMO Lechia Gdańsk Podbeskidzie B-B 1 : 0
a zatem czemu nie ???? Kurs przyzwoity więc polecam ????
Podbeskidzie w komplecie
Jaga bez
Dani Quintana już w Białymstoku najpewniej nie zagra. Jagiellonia zarobi na zawodniku kwotę rzędu 400 tysięcy euro.
fakt mózg drużyny ale tą jedną bramką powinni strzelić podobnie jak goście ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 72

antua

Użytkownik
JAGIELLONIA - PODBESKIDZIE
kursy BET365
TYP: 2 - 3,2
TYP: 2 - 2,2 DNB


Zwyciestwo gości, czemu nie ? za mała stawke mozna zaryzykowac. W koncu to Polska liga i kazdy z kazdym moze wygrać. Obie druzyny bez optymalnych skladow na to spotkanie. Dobra wiadomość dla przyjezdnych to brak w składzie Daniego Quintany. Natomiast Podbeskidzie (ktos napisał wyzej ze w optymalnym skladzie) osłabione brakiem Pavla Stano (czerowna kartka) oraz kontuzjowanego Patejuka. Podbeskidziu udało sie juz wygrac w Białmstoku w sezonie 2011/2012.
Podbeskidzie po przegranych 2 meczach w kolejnym na pewno bedzie chcialo urwac punkty. Jaga z kolei ostatnie 3 mecze bez porazki, to jak na te druzyne mysle ze juz wystarczy.

A kolejny statystyczny argument za zwyciestwem Podbeskidzia to:
.... w dotychczasowych 9 kolejkach T-mobile ekstraklasy, w każdej rndzie odnotowywaliśmy zwycięstwa gospodarzy, zwycięstwa gości i remisy. A w 10 kolejce jakiego rezultatu brakuje ??? ..... zwyciestwa gosci
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Jaga - Podbeskidzie X2 @ 1,7 bet365 ⛔ , fajny kurs na dość bezpieczny typ. Jaga bez Quintany wygląda mizernie. Ostatni mecz, w 90 min pierwszy celny strzał. W dodatku Jaga w lidze 3 mecze bez porażki , a także bez straty gola. To zbyt piękne by taka seria mogła dalej trwać. Ide stawiać !!! [było lepiej bts brać ]
 
Do góry Bottom