>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6 kolejka Premier League [27-29.09.2014]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


sobota 27.09.2014

[16:00] Chelsea - Aston Villa 1,22 7,00 16,00
[16:00] Crystal Palace - Leicester 2,63 3.40 2,87
[16:00] Hull - Manchester City 6,50 4,23 1,57
[16:00] Manchester United - West Ham 1,4 4,50 8,00
[16:00] Southampton - QPR 1,40 5,50 8,00
[16:00] Sunderland - Swansea 2,8 3,50 2,75

niedziela 28.09.14

[17:00] West Brom - Burnley 2,00 3,50 4,00

poniedziałek 29.09.14

[20:45] Stoke - Newcastle United 2,15 3,40 3,80



Kolejka nr 6 pod znakiem sobotnich szlagierów, o których dyskutować będziemy w specjalnie do tego osobnych tematach :
LFC - Everton -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f339/fc-liverpool-everton-hit-6-kolejki-premier-league-27-09-2014-godz-13-45-a-112900.html
Arsenal - Tottenham -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f339/arsenal-londyn-tottenham-hotspur-hit-6-kolejki-premier-league-27-09-2014-g-18-30-a-112901.html#post4788734

Ale hity na Anfield i Emirates nie powodują, że w pozostałych meczcah nic się nie będzie działo! Wprost przeciwnie. Chelsea, a więc lider zagra z Aston Villą, a więc trzecim zespołem w tabeli. W sobotę zagraja tez zespoły z Manchesteru, o &quot;wyczynach&quot; Man.Utd szkoda gadać, defensywa to jedno wielkie nieporozumienie !! City z kolei ostatnio jakby zadyszka, ale czy przełamią się przeciwko Hull ?
Zapraszam do dyskusji ! Niewątpliwie będzie na czym oko zawiesić w ten weekend ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Manchester United - West Ham United​


Czas wyruszyć z 6 kolejką angielskiej Premier League. Na przystawkę wziąłem sobie pod lupę mecz Czerwonych Diabłów z Młotami. Z ekipy Van Gaal śmieją się już powoli wszyscy, nie trzeba być jakimś wielkim fanem PL, żeby wiedzieć, że defensywa United jest dziurawa jak szwajcarski ser, i to dosłownie. Najlepiej ukazuje to mecz z Lisami, kiedy to United spokojnie dążyło do wywiezienia 3 punktów w starciu z beniaminkiem. Kiedy w 57 minucie przy stanie 3:1 ktoś by powiedział, że Leicester zwycięży 5:3 to chyba każdy łapał by się za głowę i nazwałby go wariatem. Jednak rzeczywistość była inna. Wszystko zaczęło się od faulu Rafaela na Vardym, a potem to już było z górki. Linia defensywy na tamten niedzielny meczy Diabłów wyglądała następująco: Rafael - Evans - Blackett - Rojo. Brazylijczyk zawinił przy golu na 2:3, Ivens złapał szybko kontuzję, ale też nie grał zbyt pewnie. Blackett dostał czerwień i popełniał mnóstwo błędów z tyłu. &quot;Najjaśniejszym&quot; punktem bloku defensywnego było Marcos Rojo, ale jednak to z jego winy padła bramka kontaktowa w pierwszej połowie. Ale już nie będę roztrząsał nad meczem piątej kolejki. Trzeba spojrzeć na fakty. Wszyscy myśleli, że po pewnym zwycięstwie na QPR drużyna Van Gaal wróciła na właściwe tory, ale chyba nikt nie odnotował, że ekipa Redknappa w tym sezonie spisuje się żenująco. A sam Rio Ferdinand to chyba myślami cały czas jest w Rio. Teraz czas przyjrzeć się Młotom. Widziałem ich całe mecze z Liverpoolem i z Hull City. Dla mnie WHU to drużyna, która w tym sezonie spokojnie zadomowi się w środku tabeli. Grają dość ofensywnie, mają swoje armaty. Allardyce zajebiście rozegrał okienko transferowe. Valencia i Song to byli piłkarze, których ekipa z Londynu potrzebowała. Ekwadorczyk już błyszczy a Kameruńczyk dopiero przebija się do składu. W poprzedniej kolejce Młoty wg mnie pewnie pokonały obecnego wicemistrza Anglii, drużynę Rodgersa. Dwie kolejki temu na KC Stadium zremisowali z Tygrysami 2:2, ale to oni byli bliżej wywiezienia trzech oczek(stuprocentowa sytuacja Valencii w 94&#39;). Warto odnotować, że w sobotnim starciu obu drużyn Louis Van Gaal będzie miał wieeeeelki problem z sformułowaniem bloku obrony. Do nieobecnego Jonesa dołączyli Evans, Smalling oraz Blackett. Angielska bulwarówka pisze, że Holender powoła do zespołu dwóch młodych defensorów, Thorpe oraz McNaira. Nie spodziewam się jakiś cudów w obronie Diabłów, a samą ofensywą meczu się nie wygra. Młoty nie mają nic do stracenia w starciu na Old Trafford i mają czym postraszyć w ofensywie.
Przewidywane składy:
Manchester United: De Gea - Rafael, Blind, Rojo, Shaw - Herrera, Mata, Di Maria - Rooney - van Persie, Falcao.
West Ham United: Adrian - Demel, Reid, Tomkins, Cresswell - Noble, Amalfitano, Song - Sakho, Downing, E. Valencia.
Moje propozycje:
BTS @ 1.73 Bet365 ✅ 2:1
Enner Valencia strzeli @ 4.00 Bet365 ⛔

Tak wyglądała mina Van Gaala w trakcie meczu w Lisami...
-----------------------------------------------------------------
vs

Liverpool FC - Everton FC​


Drugim meczem, który opiszę będą derby Merseyside. Pierwsze z nich w tym sezonie rozegrane zostaną na Anfield Road. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ obie drużyny w tym sezonie póki co zawodzą. W środku tygodnia The Reds męczyli się w Pucharze Ligi z Middlesbrough. Pokonali ich dopiero po bardzo emocjonujących karnych wynikiem 14:13. W lidze po pięciu kolejkach zgromadzili dopiero sześć oczek, ostatnie dwa mecze to był dramat. Widoczny był brak Sturridge&#39;a. Porażka u siebie z The Villans po oddaniu jednego celnego strzału w meczu to istny dramat. W ubiegłej kolejce jak już pisałem wcześniej ulegli na Upton Park Młotom 1:3. W Lidze Mistrzów rzutem na taśmę uniknęli mega niespodzianki z Ludogortsem po rzucie karnym Gerrarda wygrali 2:1. Forma The Toffees również nie zachwyca. We wtorek odpali z Capital One Cup ulegając Łabędziom 0:3 na Liberty Stadium. Zagrali tam jednak rezerwowym składem, oszczędzając się na sobotnie derby. W lidze w 5 kolejce niespodziewanie przegrali z Crystal Palace 2:3 na Goodison Park po bardzo słabym meczu. Obie drużyny będą chciały się wreszcie przełamać i liczę na otwarty mecz. W ekipie Martineza prawdopodobnie na ławce mecz rozpocznie Barkley, który powraca po kontuzji, ale nie jest jeszcze gotowy na pełne 90 minut. Zabranie w składzie Colemana oraz Pienaara. Gotowy do gry jest już Gibson. Z kolei w ekipie The Reds prawdopodobnie zabraknie cały czas Sturridge&#39;a, ale decyzja o jego występie ma być podjęta tuż przed pierwszym gwizdkiem. Boję się obstawiać 1x2, bo tu żadne wynik nie będzie dla mnie niespodzianką, w końcu to derby. Jednak tak jak pisałem wyżej, sądzę, że padnie tu dużo bramek. Wyniki z poprzedniego sezonu: 4:0, 3:3.
Moja propozycja:
Over 2.5 @ 1.60 Bet365 ⛔ 1:1

Czy fanki Liverpoolu będą miały zadowolone miny po derbach?...
-----------------------------------------------------------------
vs

Chelsea Londyn - Aston Villa​


Innym ciekawym meczem szóstej kolejki Premier League będzie starcie rozpędzonej Chelsea z dobrze spisującą się ekipą The Villans. Nikt się chyba nie spodziewał, że ekipa Lamberta po 5 kolejkach będzie w tabeli na trzecim miejscu. Przed sezonem drużyna z Birmingham brała by w ciemno 3 punkty z trzech kolejnych meczach z Liverpool, Arsenalem i Chelsea. Teraz stoją przed szansą zrównania się w punktacji z ekipą Mourinho. The Blues po wspaniałym początku sezonu złapali lekką zadyszkę. Zaczęło się od meczu z Schalke w Lidze Mistrzów, gdzie na Stamford Bridge zremisowali 1:1 po dość słabym meczu. W niedzielę na City of Manchester Stadium w tym samym stosunku bramkowym zdobyli punkt. Warto dodać, że gola stracili grając w przewadze, a egzekutorem był nie kto inny a Frank Lampard, legenda londyńskiej drużyny. W tygodniu Chelsea trochę męczyła się z drugoligowym Boltonem by ostatecznie wygrać 2:1. W The Blues błyszczy Diego Costa strzelając gola za golem, ale nie ustępuje mu Cesc, który zanotował już mnóstwo kluczowym podań w dopiero rozpoczynającym się sezonie. Z drugiej strony nie ma póki co wyróżniającego się gracza, tam bardziej widać kolektyw, który konsekwentnie wypełnia zadania taktyczne Lamberta. Wiadomo, że Agbonlahor to kocur. Bardzo szybki, łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckiej, w sam raz do ligowego średniaka, podobnie jak Rickie Lambert. Sądzę, że ekipa Mourinho podejdzie do tego spotkania bardzo wkurzona ostatnią dyspozycją i za wszelką cenę będzie chciała roznieść The Villans, przez co może będzie znaleźć luki w grze obronnej The Blues. Wiadomo, jedna pasówka m.in Cleverleya do Gabriela i bramka z niczego dla Aston. Goście mocno wyglądają przy stałych fragmentach gry, często z nich strzelają gole. Tutaj również liczę na otwarty mecz. W obu ekipach nie ma jakiś kluczowych braków, które mogłyby coś wnieść do meczu.
Przewidywane składy:
Chelsea Londyn: Courtois - Ivanović, Terry, Cahill, Azpilicueta - Matić, Fabregas - Willian, Oscar, Hazard - Costa
Aston Villa: Guzan - Hutton, Senderos, Baker, Cissokho - Weimann, Cleverley, Westwood, Delph, Richardson - Agbonlahor
Moje propozycje:
BTS @ 2.38 Bet365 ⛔ 3:0
Diego Costa strzeli @ 1.87 ✅

Fanki to The Blues mają niezłe...
-----------------------------------------------------------------
vs

Southampton FC - QPR​


O tym meczu nie ma co za wiele pisać. Święci po wspaniałym początku sezonu są wiceliderem tabeli. Z kolei ekipa Redknappa znajduje się tam gdzie ich miejsce, w strefie spadkowej. Po dość emocjonującym spotkaniu w ostatniej kolejce zremisowali rzutem na taśmę po pięknym strzale z rzutu wolnego Niko Krancjara 2:2 z The Potters. Szczerze przyznam, że nie spodziewałem się tak dobrej postawy Southampton w lidze po wyprzedaniu połowy składu. Świetną postawę udowodnili w ubiegłej kolejce pokonując w trudnym meczu Swansea. W drużynie prowadzonej od tego sezonu przed Koemana dobrze prezentują się Pelle, Schneiderlin oraz Wanyama. W spotkaniu z QPR na pewno nie zobaczymy Warda-Prowse’a, który będzie pauzował przez dziesięć tygodni z powodu złamania stopy. Niepewny jest też występ Yoshidy. QPR spisuje się bardzo słabo w tym sezonie a ich obrona jest na mniej więcej takim samym poziomie jak obrona Czerwonych Diabłów, a Soton potrafi to wykorzystać. Nie spodziewam się tutaj jakiś większych problemów jeśli chodzi o zwycięstwo Southampton. Londyńczycy mają również spore osłabienia kadrowe. Na pewno nie pomogą w tym kontuzjowani Mutch i Barton. Wątpliwy jest także występ Kranjcara, Taarabta i Sandro. Ten ostatni zmaga się z urazem kolana, którego nabawił się na jednej z sesji treningowych. Jak powiedział menedżer beniaminka Harry Redknapp ta kontuzja nie powinna się przydarzyć, bo Brazylijczyk celebrując swojego gola padł na kolana i nabawił się urazu.
Przewidywane składy:
Southampton: Forster - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Cork, Schneiderlin, Davis- Tadić, Pelle, Long.
QPR: Green - Isla, Caulker, Ferdinand, Traore - Hoilett, Phillips, Fer, Henry K. - Vargas, Austin.
Moje propozycje:
Southampton @ 1.45 Bet365 ✅ 2:1
Pelle strzeli @ 2.20 Bet365 ✅

Po tym Panu to już nikt w Southampton nie płacze...
-----------------------------------------------------------------
vs

Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur​


Derby północnego Londynu to bez wątpienia obok derbów Liverpoolu najciekawsze starcie szóstej kolejki Premier League. Podrażnieni Kanonierzy po odpadnięciu z Pucharu Ligi Angielskiej postarają się udobruchać swoich fanów. Szansę na to mają fenomenalną, bo Totki nie są w szczytowej formie. W ostatniej kolejce ulegli na White Hart Lane z The Baggies 0:1 co było sporą niespodzianką. Z kolei w ekipie Arsenalu odblokowali się wreszcie Welbeck, który strzelił swoją pierwszą bramkę dla nowej drużyny oraz Ozil, który wreszcie dostał szansę na &quot;10&quot; i zagrał bardzo dobrze. Kanonierzy jeszcze w tym sezonie nie przegrali meczu, oczywiście w Premier League, bo ulegli na Signal Iduna Park 0:2 w Lidze Mistrzów oraz we wtorek przegrali na Emirates z Soton 1:2 po kapitalnej bramce Sancheza. Poza składem na sobotnie derby w ekipie gospodarzy będą na pewno Theo Walcott, Yaya Sanogo, Serge Gnabry, Nacho Monreal, Mathieu Debuchy oraz Olivier Giroud. Pod tym względem drużyna gości prezentuje się o wiele lepiej, bowiem jedynym kontuzjowanym zawodnikiem Tottenhamu w chwili obecnej jest Kyle Walker. Obie ekipy mają mocne skrzydła i rozsądnym typem wydają się rożne, ale to derby, wydaję mi się, że padnie sporo bramek. Zarówno Kanonierzy jak i Koguty mają coś do udowodnienia. Arsenal wreszcie chce awansować do Ligi Mistrzów bez konieczności grania w eliminacjach, z kolei podopieczni Pochettino ma zamiar zakończyć sezon w TOP4.
Przewidywane składy:
Arsenal: Szczęsny - Chambers, Kościelny, Mertesacker, Gibbs - Wilshere, Ramsey, Arteta, Sanchez, Ozil - Welbeck.
Tottenham: Lloris - Dier, Kaboul, Chiriches, Rose - Capoue, Dembele - Chadli, Eriksen, Lamela - Adebayor.
Moje propozycje:
Obie strzelą @ 1.73 ✅ 1:1
Powyżej 10.5 rożnych @ 1.85 ✅ 20

Arsenal przed szansą na 6 mecz bez porażki w PL...
-----------------------------------------------------------------
vs

Hull City - Manchester City​


Ciekawe spotkanie na KC Stadium. Tygrysy podejmują Obywateli. Widzę tutaj spory potencjał w ekipie Steve&#39;a Bruce&#39;a. Kupili bardzo fajnego grajka, jakim jest Abel Hernandez, zwinny, szybki, pięknie ułożona noga. Jelavic także jest w bajecznej formie, trzy bramki już załadował w tym sezonie w Premier League. Z kolei Manchester City ostatnio zanotował lekki spadek formy, ale wydaje się, że wszystko wróciło do normy po strzelaninie w pucharze ligi, w którym rozbili swojego rywala 7:0. W drużynie gospodarzy jedynym kontuzjowanym zawodnikiem pozostaje Robert Snodgrass, większe kłopoty kadrowe ma Manuel Pellegrini. Testy sprawnościowe będą musieli przejść Aguero, Nasri, Silva, Jovetić, zabraknie Fernando. Hull City będzie się chciało zrewanżować za ubiegłoroczną porażkę na KC Stadium 0:2, mimo iż grali z przewagą jednego zawodnika od 10 minuty. W tym sezonie wygląda to już trochę lepiej, jedno zwycięstwo, trzy remisy i dwie porażki. Jedną przegraną zanotowała już ekipa mistrza Anglii, największa niespodzianką była porażka na Etihad z The Potters 0:1. Szczerze mówiąc najpierw planowałem granie w kierunku gości, ale jednak popatrzyłem trochę na ewentualne braki w składzie Pellegriniego oraz potencjał w ofensywie gospodarzy i doszedłem do wniosku, że Tygrysy powinny jakąś bramkę strzelić i z tego powodu zdecydowałem się granie na BTS.
Przewidywane składy:
Hull: McGregor - Elmohamady, Davies, Dawson, Robertson - Livermore, Huddlestone, Quinn, Diame - Hernandez, Jelavic
City: Hart - Zabaleta, Mangala, Kompany, Kolarov - Milner, Toure, Fernandinho, Silva - Aguero, Dzeko
Moja propozycja:
BTS @ 1.91 ✅ 2:4

Jaki klub takie fanki ???? ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Crystal Palace - Leicester​


Jak na swój potencjał obie ekipy prezentują się całkiem nieźle, szczególnie lisy. Ich ostatnie potyczki w lidze były ciężkimi i wyczerpującymi spotkaniami. Świetnie obrazuje to wtopa CP z beznadziejnym Newcastle na swoim boisku w COC. Tak czy inaczej pokonanie Evertonu na Goodison czy United na King Power Stadium to świetnie osiągnięcia. Ponad to oba spotkania były mocno overowe. Dlaczego o tym wspominam? Ostatnimi czasy często się zdarzało, że gdy stawiałem overy na mocno overowe teamy to było mocno underowo. Tak też przypuszczam, że stanie się tu. Zawodnicy na pewno odczuwają trudy poprzednich spotkań i ich kontry nie będą tak zabójcze. Warto do tego dodać, że w obronie CP jest bardzo dobrą drużyną(albo przynajmniej było w tamtym sezonie, niestety nie miałem przyjemności obejrzeć żadnego ich spotkania w tym sezonie). Podsumowując, luz po ważnych zwycięstwach + zmęczenie po ciężkich meczach + wyjście na przeciw overowej serii =

X @3.4⛔
Under 2.5 @1.7✅
DW: 0:0/1:1 @10/6.5⛔ czyli 4.5 albo 8 jednostek do przodu przy założeniu, że obstawimy 2j i któryś z tych dwóch wyników wejdzie.


Southampton - QPR​


Święci są tu bezdyskusyjnym faworytem i nic dziwnego. Kolejny sezon ich gra wygląda świetnie i podchodzą bez kompleksów do przeciwników nawet z czołówki. QPR natomiast wróciło do PL i prezentuje się mocno mizernie. Obrona w meczu z United przypominała trampkarzy. Meczu ze Stoke nie widziałem ale punkt uratowany ze stałego fragmentu w końcówce nie napawa optymizmem. Soton gra u siebie więc dodatkowy atut bu spuścić manto i zanotować kolejne zwycięstwo z rzędu.

Soton -1 @2.1⛔
+kontynuacja progresji Shneiderlin gol @5.5⛔

Dodatkowo sędzią jest Mark Clattenburg, który ma lekką rękę a w związku z licznymi brakami defensywnymi QPR oraz ofensywnym stylem Soton QPR over 1.5 kartki @1.53⛔ wydaje się być wręcz lokatą.

//Bet365

//marny popis, czerwony dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Sunderland - Swansea Dosyć często gram w tym sezonie na mecze z udziałem ekipy Czarnych Kotów. Wg mnie ta drużyna zrobiła ogromny postęp w porównaniu z początkiem tamtego sezonu (runda wiosenna była już dobra ???? ). Jednak znowu mamy tutaj lekki falstart- 6 kolejka a gracze Poyeta nadal bez zwycięstwa. Nie można stwierdzić że jest to jakiś kryzys, 4 na 5 meczy to remisy i porażka z QPR na wyjeździe. Wielkie apetyty za to mają kibice gości jutrzejszego spotkania - Łabędzi z Liberty Stadium. Po bardzo dobrym początku sezonu złapali lekką zadyszkę przegrywając z Southampton z Chelsea, ale jak wiemy, te ekipy spisują się rewelacyjnie. W tygodniu obie drużyny grały w rozgrywkach Capital One Cup. Sunderland odpadł ze Stoke, Swansea rozgromiła u siebie Everton 3:0. W poprzednim sezonie Łabędzie dwukrotnie okazały się zdecydowanie lepsi od Sunderlandu, wygrywając u siebie 4:0 i na wyjeździe 3:1. W ostatnich 4 spotkaniach padał over bramkowy 2,5 i właśnie taki typ polecam na ten mecz. Dayer, Sigurdsson i Bony- niezwykle silna i skuteczna ofensywa a ze strony gospodarzy Rodwell, Johnson - Wickham! Myślę że mecz zakończy się remisem 2:2 bądź też wygraną przyjezdnych. Jeśli potrafili strzelić 2 gole na wyjeździe The Blues, to Sunderlandowi 2 bramki też wcisną a Gospodarze przed własną publicznością muszą jakoś odpowiedzieć.
Sunderland: Mannone - Vergini, O&#39;Shea, Brown, Aanholt - Cattermole - Larsson, Giaccherini, Rodwell, Johnson - Wickham
Swansea: Fabiański - Rangel, Williams, Fernandez, Taylor - Shelvey, Ki - Dyer, Sigurdsson, Routledge - Bony
sędzia: Chris Foy
Over 2,5 - 2,15 !
Swansea DNB - 1,8
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
O meczu Manchesteru United z West Ham napisano już wyżej, ale myślę że znalazłem ciekawy bet na ten mecz. Moim zdaniem na Old Trafford dojdzie do strzelaniny, siła ofensywna United jest porażająca, podobnie jak nieudolnosc w obronie. Młoty także mogą się pochwalic ogarniętymi piłkarzami w przodzie, więc myślę że gol dla nich jest dośc pewny. Spodziewam się, że Manchester postawi na atak, nadziewając się przy okazji na groźne kontry czego wynikiem będą bramki. Zważywszy jednak na to, że mecz odbywa się na Old Trafford, a linia obrony West Ham nie będzie zaporą nie do przejścia dla United, sądzę że wszystko skończy się zwycięstwem gospodarzy.

Stąd proponuję na ten mecz dwa typy (kursy z bet365)

Manchester United wygra i bts - 2.5 ✅
Manchester United wygra i over 3,5 - 2.63 ⛔ szkoda czerwonej Rooney&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Stoke - Newcastle

To wg mnie może być bet kolejki, fajny kurs i spora szansa, że wejdzie. Wiadomo jak Stoke gra u siebie i jak trudno tam się gra rywalom. W poprzednim sezonie bilans 10-6-3, a teraz po dwóch meczach 0-0-2. Porażki z AV i Leicester, czyli drużynami z pozoru słabymi, ale akurat te dwie drużyny grają na początku sezonu bardzo dobrze, więc w jakiś sposób można usprawiedliwiać piłkarzy Stoke. Stoke w końcu rozkręci się w meczach na Britannia i znów zacznie pracować na ten dobry bilans, pierwsza dobra okazja do tego już z Newcastle. W Newcastle nastroje chyba nie są najlepsze. Sroki zaliczają bardzo słaby start sezonu - ostatnie miejsce z 3 pkt na koncie. Kibice już mają dość Pardew, który nieudolnie prowadzi drużynę od początku roku. Fatalna druga połowa poprzedniego sezonu i fatalny początek tego, jeszcze parę wpadek i rzeczywiście Pardew poleci ze stanowiska. Sroki grają słabo zarówno w obronie jak i w ataku. Jak dla mnie Cabella i Riviere nie sprawdzają się. Cabella jest w ogóle nie przygotowany fizycznie do ligi angielskiej, bo obrońcy ustawiają go jak chcą. Na obronie Stoke jest akurat czterech wieżowców, więc będzie mu bardzo ciężko. Mecz z Hull oraz posadę Pardew uratował dopiero Cisse, który wszedł z ławki i strzelił dwie bramki. Zobaczymy, czy Pardew zdecyduje się na niego zamiast np. Riviere&#39;a. W dwóch ostatnich sezonach drużyny grały 3za3, więc może też być taka sytuacja teraz i wygra np. Newcastle. Mimo to idę w stronę Stoke.

Stoke wygra @ 2,15 Bet365 ✅ 1:0



Southampton - QPR

Nie wiem dlaczego tak ochoczo wchodzicie w wygraną Southampton po marnym kursie. Zdecydowanie wolę już wejść w stronę QPR, z kilku powodów. Po pierwsze masówka na Southampton. Po drugie dla piłkarzy Southampton będzie to już 3 spotkanie w ciągu tygodnia. Koeman nie stosuje rotacji w pucharach i cały czas grają ci sami, z wyjątkiem 2-3 zmian. QPR za to miał cały tydzień, żeby przygotować się do tego meczu, bo odpadli już we wcześniejszej rundzie. Po trzecie - wszyscy zachwycają się tak bardzo formą Southampton i rzeczywiście grają oni nadspodziewanie dobrze, ale oprócz Liverpoolu na początek sezonu (który notabene jest w słabej formie) nie mieli mocnych przeciwników. Tydzień temu mieli za rywala dobrze spisujący się zespół Swansea i mogli to przegrać. W pierwszej połowie dominowały w pełni Łabędzie, później czerwo dostaje Bony i całą drugą połowę Southampton grał w przewadze. Dopiero pod koniec udało im się strzelić zwycięską bramkę, gdyby nie ta czerwona kartka to prawdopodobnie by przegrali. Gdy było 11 na 11 to nie mieli za wiele do powiedzenia. Seria wygranych trwa już 5 spotkań (licząc puchary) i przewiduję, że niedługo gdzieś się wyłożą Święci. Po czwarte - te drużyny prawdopodobnie grają 3za3, co widać w H2H: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=lrMHUHDc&amp;amp;away=WdKOwxDM&amp;amp;where=0 . 3 razy wymieniali się punktami i za każdym razem wygrywała drużyna w roli gościa. W sezonie 2012/13 QPR grał piach tak jak teraz na wyjazdach, a mimo to wygrali drugie spotkanie.

QPR DNB @ 6,70 Marathonbet ⛔ 2:1

Mam jeszcze kilka potencjalnych typów, ale napiszę o nich jutro.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Diego Costa strzeli i Chelsea wygra @1.80 WH✅
Diego Costa strzela bramki jak w transie. Ma ich już 7 na koncie. Chelsea wspaniale weszła w sezon i jest aktualnie liderem. AV też znakomicie rozpoczęła sezon i zajmuję obecnie 3 miejsce. Chelsea na pewno będzie chcieć wygrać ten mecz i odskoczyć rywalom na kilka punktów. Mają ku temu predyspozycje, bo grają naprawdę dobrze i stać ich na strzelenie nawet kilku goli Aston Villi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Southampton - QPR
Głupota, głupota i jeszcze raz głupota.Stawianie na Southamptonpo kursie 1,45 kompletny bezsens.QPR wiadomo kolejny sezon w PL i znów będzie walka o utrzymanie . Jednak władze w tym roku poszli po rozum do głowy i nie wymienili całej 11-stki, tylko są piłkarze którzy wywalczyli ten awans. I widać że w QPR są postępy a na pewno są one w ofensywie, ostatni mecz z Stoke to drużyna Redknappa dyktowała warunki na boisku. Główną przyczyną niepowodzeń QPR to drewniana obrona, pozyskanie Isli z Serie a do PL to nie był zbyt dobry pomysł on nie radzi sobie z tak szybką grą, daje się ogrywać jak dziecko, a Ferdinand dobre lata gry ma już chyba za sobą.
Po wyprzedaży wszystkich swoich gwiazd Southampton był jednym z kandydatów do spadku. Ku zaskoczeniu drużyna jak na razie nieźle sobie radzi, lecz jestem pewny że nie są w stanie utrzymać takiej formy przez cały sezon, przede wszystkim dlatego iż przyjdzie czas gdzie piłkarze już będą zmęczeni Koeman nie ma aż tak dobrej rezerwy i ci sami piłkarze muszą grać cały czas.
Co prawda nie pokusiłbym się grać dziś czystą wygraną QPR gdyż nie od dziś wiadomo że na wyjazdach grają niezbyt dobrze i tracą masę bramek , ale jeśli obrona w miarę się ogarnie remis jest naprawdę w ich zasięgu.
Jednak głównym zakładem na dziś:
Southampton czyste konto? NIE 1,72 bet365 6/10✅
I Lekko
QPR powyżej 1,5 gola 5,0 bet365 1/10⛔ szkoda niewykorzystanych sytuacji QPR
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Liverpool-Everton
Typ: Żółta kartka : Henderson
Kurs: 4.00

Bukmacher: Betsson
Idę w stronę kartki dla Hendersona.Jest to zawodnik, który gra na pozycji defensywnego pomocnika a wiec często będzie zatrzymywał(nie zawsze czysto) akcje gości.Zawodnik ten jest graczem walecznym i często zdarzają mu się brzydkie faule.Długo już nie został ukarany kartonikiem wiec coś czuje ze dziś ta passa się skończy...Liverpool jest bez formy a wiec dodatkowo przy niekorzystnym przebiegu meczu moga zawodnikom puszczać nerwy...Ciekawa opcja wydaja sie również kartki dla Balotellego i Gerrarda.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2014/2015
Spotkanie: Hull - Manchester City
Typ: 2 ✅ ✅ ✅ 2-4
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Data i godzina: 27.09.14 16:00
Stawka: 5/10


Dziś o godz. 16:00 na KC Stadium Mistrz Anglii Manchester City zmierzy się z miejscowym Hull. Goście zajmują szósta lokatę, ubiegłoroczny finalista Pucharu Anglii jest dziesiąty.

Gospodarze rozegrali w tym sezonie pięć spotkań ligowych z których Tygrysy wygrały tylko jeden (z osiemnastym QPR 1:0). Dodatkowo trzy remisy (13. Stoke, 8. WHU i ostatnie Newcastle) oraz porażka z trzecią Aston Villą składają się ma miejsce w środku tabeli. Hull rozegrało dwa dwumecze w Lidze Europy: po męczarniach pokonało słowacki Trencin i bilansem bramek przegrało awans do fazy grupowej z belgijskim Lokeren. W ostatnim meczu w Pucharze Ligi Tygrysy przegrały z WBA 2:3.

Skupmy się na gościach. Manchester City wygrało ostatni mecz z Sheffield Wednesday aż 7:0 mimo iż grało bez 6 podstawowych graczy w meczowej osiemnastce (Jovetić, Nasri, Fernando, Zabaleta, Aguero, Silva) oraz składem złożonym z graczy rezerwowych oraz z młodych EDSiaków. Bramka Pozo udowadnia, iż klub ma zaplecze młodych i bardzo zdolnych piłkarzy gotowych do gry w meczach o stawkę.

Dziś City zagra o ligowe punkty, które będą bardzo ważne dla tego klubu. Po pierwsze, mecz z Hull ma przełamać lekką niemoc drużyny. W starciu z dwoma londyńskimi klubami dwa punkty należy traktować jako zrealizowanie planu minimum. Po drugie, ligowe zwycięstwo pozwoli podnieść morale drużyny przed arcyważnym starciem z Romą w Lidze Mistrzów. Po trzecie – komplet punktów może zapewnić Manchesterowi City pozycję wicelidera po 6 rundach gier.

Dziś nie zagrają na pewno porcelanowy Stefan Jovetić, Samir Nasri (informacja o jego operacji i miesięcznej nieobecności jest dużym ciosem dla klubu) oraz Fernando. Do składu wrócą Kun Aguero oraz David Silva, którym Boss dał klika dni odpoczynku. Pablo Zabaleta odpracował czerwoną kartę i on tez zasili pierwszy skład Obywateli.

W składzie Hull nie zobaczymy Gastona Ramireza, Roberta Snodgrassa i Davida Meylera.

W minionym mistrzowskim sezonie City dwukrotnie pokonało Hull po 2:0.

Przewidywany skład City:

Hart - Zabaleta, Kompany, Mangala, Clichy - Silva, Fernandinho, Toure, Milner - Dzeko, Agüero

Głęboko wierze w trzy punkty dla Manchesteru City. Na korzyść gości przemawiają ostatnie wyniki, statystyki, historia spotkań, powroty do kadry, dobra dyspozycja nowych nabytków MCFC. Hull to nie są leszcze, na pewno będą walczyć i na pewno nie polegną wysoko z Mistrzem Anglii. Warto przyglądać się tej ekipie w rozpoczynającym się sezonie. Życzę Tygrysom punktów w kolejnych meczach ale nie w starciu z Obywatelami pewnie kroczącymi po obronę tytułu.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Crystal Palace - Leicester

Spójrzmy z jakimi rywalami do tej pory grało Leicester: Everton, Chelsea, Arsenal, Stoke oraz ManU. Cztery drużyny z czołówki ligi oraz jeden mecz w twierdzy zeszłego sezonu - Brittania Stadium. Efekt? 8 pkt., w bramkach 9:8.
Spójrzmy na dotychczasowych rywali Crystal: Arsenal, West Ham, Newcastle, Burnley, Everton. Dwie drużyny z czołówki, jeden średniak ligi oraz dwie drużyny z dna tabeli. Efekt? 5 pkt., 8:10 w bramkach.
Powiecie wygrali z Evertonem 2:3! A ja się pytam co to za zwycięstwo. Trzy celne strzały w meczu, dwa niecelne, 24% posiadania piłki przy 76% posiadania przez Everton oraz 6/6 w strzałach. Pokaz nieskuteczności przez rywali oraz dużo szczęścia Crystal. Pozostałe mecze statystykami również nie zachwycają. Powiecie, że to tylko statystyki, i że to tylko przypadek, że w każdym meczu mogą się zmienić. Owszem, zgadzam się. Ale jeżeli drużyna przez pięć meczów z rzędu &quot;jedzie na farcie&quot; to raczej o czymś świadczy.
Wyniki lisów nie wydają się przypadkowe, patrząc na różnice klas obu zespołów z jakimi grali myśle, że nie warto patrzeć na statystyki. Porażka Leicester ze słabym Crystal byłoby zmarnotrawieniem przez lisy dorobku punktowego jakiego dorobili się w pierwszych meczach sezonu z &quot;elitą ligi&quot;. Z każdą upływającą minutą przy stanie 0:0 lub 1:0 dla gospodarzy myśle, że będą grali jeszcze bardziej podrażnieni. Moim zdaniem są faworytem tego meczu, a kursy na Leicester są mocno zawyżone.
Crystal Palace - Leicester 2 @ 2,85(bwin)⛔⛔⛔
ewentualnie: Crystal Palace - Leicester 2 Remis-zwrot @ 1,85(totolotek)⛔⛔⛔
Zwycięstwo gospodarzy a nawet remis będzie wg. mnie niespodzianką.​
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Manchester United - West Ham
Już dziś o 16 na murawie Old Trafford staną na przeciw siebie Manchester United oraz West Ham. Podpieczni Louisa Van Gaala zdecydowanie zawodzą w tym sezonie, choć moim zdaniem nie można powiedzieć tego o całym zespole. Po okazałym i bardzo pewnym zwycięstwie nad QPR 4:0 wydawać by się mogło, że &quot;Czerwone Diabły&quot; w końcu wejdą na ścieżkę zwycięstw. I wszystko szło zgodnie z planem w wyjazdowym meczu przeciwko beniaminkowi Leicester, jednak do czasu. Red Devils prowadzili po 16 minutach spotkania już 2:0, chwilę potem gola kontaktowego dla swojej drużyny zdobył Ulloa. Jednak w 57 minucie gola dla Manchesteru zdobył Ander Herrera i przy wyniku 3:1 wydawać by się mogło, ze nic nie jest w stanie wydrzeć upragnionych trzech punktów podopiecznym LVG. Jednak dramatyczna postawa obrony, w szczególności Rafaela, który sprokurował pierwszy rzut karny, a także młokosa Blacketta, który sprokurował drugi rzut karny i jednocześnie wyłapał czerwoną kartkę sprawiły, że Leicester wróciło z dalekiej podróży i z 1:3 potrafili wyciągnąć wynik na 5:3. W dniu dzisiejszym za rywala mają &quot;Młotów&quot;, którzy spisują się w tym meczu całkiem solidnie zajmując obecnie 8 lokatę w ligowej tabeli. W dodatku holenderski szkoleniowiec będzie miał niemały ból głowy z zestawieniem linii obrony gdyż kontuzji doznał Evans, a za czerwoną kartkę pauzować będzie wcześniej wspomniany Blackett. Nie mniej wydaje mi się, że dzisiaj Manchester wygra to spotkanie. Gola pewnie jakiegoś stracą jednak ich siła ofensywna składająca się z Di Marii, Rooneya, van Persiego i Falcao na prawdę robi wrażenie i jak się rozkręcą to nie będzie co zbierać.
Manchester Utd wygra &amp; over 2,5 @ 1,85 ✅ 2:1
Over 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,0
✅ 2:1

bet-at-home

Chelsea Londyn - Aston Villa
Drugim meczem jaki wziąłem pod lupę to spotkanie lidera Premier League - Chelsea, a trzeciej drużyny ligowej tabeli - Aston Villi. Podopieczni Jose Mourinho świetnie weszli w sezon co widać z resztą w ich grze i wynikach. Zarówno Fabregas jak i Diego Costa świetnie wpasowali się w ekipę ze Stamford Bridge czego efektem jest 6 asyst na koncie Cesca oraz 7 goli byłego zawodnika Atletico Madryt. Co prawda trafiły im się ostatnio dwa remisy i o ile podział punktów w pierwszej kolejce LM z Schalke (1:1 na SB) była niespodzianką, o tyle wyjazdowy remis 1:1 z Manchesterem City nie może już dziwić ponieważ mecze na takim poziomie rządzą się swoimi prawami. Z kolei w tygodniu, w ramach Capital One Cup pokonali oni Bolton 2:1. Z kolei Aston Villa po czterech pierwszych kolejkach mogła się pochwalić świetnym bilansem trzech zwycięstw i jednego remisu. Następnie przyszła potyczka na Villa Park z Arsenalem Londyn, gdzie większość upatrywała urwania punktów Kanonierom. Nic bardziej mylnego. Podopieczni w 4 minuta wypunktowali AV aplikując im 3 gole między 32, a 36 minutą i tym samym wywieźli bardzo cenne trzy punkty. Moim zdaniem dzisiejszy mecz na pewno będzie zacięty gdyż Aston Villa na pewno nie położy się przed rywalem jednak wydaje mi się, że mimo wszystko zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie drużyna Jose Mourinho.
Chelsea wygra &amp; over 2,5 @ 1,75 ✅ 3:0
Do przerwy/wynik końcowy X/1 @ 4,0
⛔ 1/1
bet-at-home
Unibet
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia PRemier League
Spotkanie: Chelsea - Aston Villa
Typ: Chelsea poniżej 7,5 rzutów orżnych
Kurs: 1.80
Godz: 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj zaczynamy od Premier Legue, Chelsea w tym sezonie zmieniło trochę swój styl gry w zeszłym sezonie skupiali się oni głównie na obronie, w tym sezonie jest to zespół agresywny.. Diego costa idealnie wkomponował się do drużyny i trzeba przyznać e Mourinho ma główę do transferów i potrafi stworzyć kompatybilny zespół. Co do samych rożych Chelsea kilka razy była bliska przekroczenia tej linii lecz nigdy im się to nie udało, dodatkowo rywale Aston VIlly nigdy nie zdobyli tych ośmiu rożnych. Aston Villa ostatnio ładnie zagrało zArsenalem jednak w ciagu trzech minutstracili 3 bramki co przesądziło o ich porażce, nie wątpliwie wygrana z Kanonierami byłą by sporym sukcesem. W meczach po miezy the blues i Aston villa, drużynie Chalsea nigdy nie udało się przekroczyć wystawionej linii przeważnie były to cztery rzuty rożne raz 6 i kilka razy trzy, dlatego nie rozumiem wystawionej linni na ten typ i jestem przekonany że jest to czyste value. Powodzenia
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
MU kartka TAK
1.44
Bet365
Zaś eksperymentalnie ustawiona obrona... Rojo na środku, Rafael z gorącą głową i debiut Shaw i kolejny młodzian w osobie McNaira, dla mnie wystarczy... do tego z przodu niepewnie wyglądający Blind. Kartka dla gospodarzy to mus.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

West Bromwich Albion - Burnley FC​

W niedzielę będziemy świadkami tylko jednego meczu w Premier League i to nudnego, przynajmniej ja tak uważam. Ekipa Seana Dyche’a gra póki co najnudniejszy futbol w lidze. Grają bardzo pewnie w defensywnie, ale z przodu wygląda to masakrycznie. Dorobek beniaminka w tym sezonie wgląda następująco: 1-4, z czego 1:3 dostali u siebie w pierwszej kolejce z Chelsea. Ostatnie trzy mecze The Clarets zremisowali bezbramkowo. Sean Dyche nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Danny’ego Ingsa, Sama Vokesa, Matthew Taylora i Davida Jonesa. Teraz pora przyjrzeć się gospodarzom tego pojedynku. Drużyna The Baggies też na początku nie przekonuje mnie do siebie, ale ostatnie dwa mecze wyglądały już o niebo lepiej. Zaczęło się w niedzielę, gdzie sprawili nie lada niespodziankę pokonują Koguty na White Hart Lane. Z kolei w środku tygodnia drużyna prowadzona przez Alana Irvine&#39;a wyeliminowała Tygrysy pokonując ich 3:2 w Capital One Cup. Wiem, że to dopiero 6 kolejka zmagań w Premier League, ale moim zdaniem mecz na The Hawthorns będzie jednym z kluczowych spotkań o utrzymanie w elicie. Obie ekipy przed sezonem były kandydatami do spadku i jak pokazuje tabela tak to na razie wygląda. Obie drużyny będą się bały otworzyć w defensywie, nie przypuszczam, że będzie świadkami jakoś bardziej interesującego spotkania. Burnley jedzie tam po co najmniej punkcik, który im pomoże, z kolei The Baggies będzie chciało za wszelką cenę wygrać. Strzelaniny się nie spodziewam, wręcz przeciwnie, stawiam, na jedną, dwie bramki maksymalnie.
Przewidywane składy:
WBA: Foster – Pocognoli, Lescott, Dawson, Wisdom – Gardner, Morrison, Brunt, Sessegnon, Dorrans – Berahino
Burnley: Heaton – Mee, Shackell, Duff, Trippier – Boyd, Wallace, Marney, Arfield – Sordell, Jutkiewicz
Moje propozycje:
BTS - nie @ 1.85 ✅ 4:0
Poniżej 2.5 @ 1.70 ⛔ 4:0


Kibice The Baggies nie ukrywają optymizmu przed meczem z Burnley...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W niedzielę będziemy świadkami tylko jednego meczu w Premier League i to nudnego, przynajmniej ja tak uważam. Ekipa Seana Dyche’a gra póki co najnudniejszy futbol w lidze. Grają bardzo pewnie w defensywnie, ale z przodu wygląda to masakrycznie. Dorobek beniaminka w tym sezonie wgląda następująco: 1-4, z czego 1:3 dostali u siebie w pierwszej kolejce z Chelsea. Ostatnie trzy mecze The Clarets zremisowali bezbramkowo. Sean Dyche nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Danny’ego Ingsa, Sama Vokesa, Matthew Taylora i Davida Jonesa. Teraz pora przyjrzeć się gospodarzom tego pojedynku. Drużyna The Baggies też na początku nie przekonuje mnie do siebie, ale ostatnie dwa mecze wyglądały już o niebo lepiej. Zaczęło się w niedzielę, gdzie sprawili nie lada niespodziankę pokonują Koguty na White Hart Lane. Z kolei w środku tygodnia drużyna prowadzona przez Alana Irvine&#39;a wyeliminowała Tygrysy pokonując ich 3:2 w Capital One Cup. Wiem, że to dopiero 6 kolejka zmagań w Premier League, ale moim zdaniem mecz na The Hawthorns będzie jednym z kluczowych spotkań o utrzymanie w elicie. Obie ekipy przed sezonem były kandydatami do spadku i jak pokazuje tabela tak to na razie wygląda. Obie drużyny będą się bały otworzyć w defensywie, nie przypuszczam, że będzie świadkami jakoś bardziej interesującego spotkania. Burnley jedzie tam po co najmniej punkcik, który im pomoże, z kolei The Baggies będzie chciało za wszelką cenę wygrać. Strzelaniny się nie spodziewam, wręcz przeciwnie, stawiam, na jedną, dwie bramki maksymalnie.
Ja mam nieco inne zdanie. Uważam, że tu może paść dużo bramek. WBA przeciwko słabszym drużynom gra często radosny futbol zarówno w defensywie jak i w ofensywie. W tamtym sezonie często padały w ich meczach takie wyniki jak 2:2, 3:3 albo 3:2, i to nie tylko z tymi słabszymi, ale także z czołówką. Burnley w ostatnich 3 meczach wyniki 0:0 - dobrze w defensywie i słabo w ofensywie. Akurat teraz wypada WBA, czyli idealny rywal do przełamania, zarówno w obronie jak i w ataku. W tamtym sezonie WBA strzelało niemal w każdym meczu u siebie (nawet z czołówką) i tracili bramki też w prawie każdym meczu. W tym sezonie jak na razie: 2:2 z Sunderlandem, 1:1 i 3:2 w pucharze, 0:2 z Evertonem. Ja tu widziałbym over 2,5 @ 2,30 lub BTS @ 2,00 Marathonbet. Kursy bardzo dobre, jeszcze nie zdecydowałem co zagrać, ale coś z tego wybiorę. Do tego dla zabawy pogram DW 3:2 @ 34,00 Bet365.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Stoke - Newcastle United
Słuchając pogłosek, które mogą mieć duży wpływa na dzisiejszy wynik w tym meczu odpuszczam sobie grania 1 x 2.
Polecam zagrać over kartek w tym meczu.
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Craig Pawson.
http://www.soccerbase.com/referees/referee.sd?referee_id=1045
Jak widać lubi kartkować. Linia na bet365 3,5 . W drużynie Stoke czy Newcastle nóg nie odstawiają,natomiast dużo prawdopodobne, iż nawet zobaczyć dziś czerwoną kartkę.
Jedna jak i druga drużyna jest w nieciekawej sytuacji.Patrząc na obie słabe defensywy i niezłą linię ofensywy, to dużo groźnych sytuacji może być zatrzymywane co liczyć się będzie z karami indywidualnymi.
Typ: Powyżej 3,5 żółtych kartek 1,95 Azjan bet365 5/10⛔
Czerwona kartka: Tak 5,0 betsafe 1/10⛔
Niefart bo np taki Janmaat powinien już w 1 połowie zobaczyć kartkę .
Nie trzeba było kombinować tylko grac czystą 1 :;/:
 
M 30

mar123

Użytkownik
Premier League, poniedziałek, godz. 21.00

Stoke City - Newcastle United, typ: Powyżej 2.5 gola, kurs: 2.10 bet365


Na boiskach w Anglii nawet drużyny z dołu tabeli potrafią stworzyć emocjonujące widowisko. Stoke City i Newcastle ruszą do ataku bez niepotrzebnych kalkulacji.

Oba zespoły ciągną się w ogonie tabeli, oba potrzebują punktów i oba mają spore problemy z obroną. To idealne okoliczności, aby postawić na mecz, w którym padnie kilka bramek.

W ostatnich meczach także zanotowały podobną sytuację poprawiły sobie humory wygrywając spotkania w Pucharze Ligi. Przeciwnicy (QPR i Sunderland) to może nie potęgi, ale z pewnością po wcześniejszych porażkach Stoke i Newcastle potrzebowały czegoś, co przywróci im pewność sobie.

Faworytem spotkania będą zawodnicy Stoke, znacznie lepsi na własnym boisku, ale to drużyna chimeryczna i bezpieczniej będzie wybrać opcję ze strzelonymi bramkami. Kluczowi zawodnicy Marka Hughesa mieli trochę odpoczynku i tez nie wiadomo, jak to wpłynie na rytm ich gry. Newcastle nie są aż tak słabi, jak sugeruje to ich 19. miejsce w tabeli, ale także w poniedziałkowy wieczór sprezentują gospodarzom kilka sytuacji nie przez przypadek są w lidze przedostatnią drużyną, jeśli chodzi o ilość traconych goli.

Typ: Powyżej 2.5 gola, kurs: 2.10 &gt;&gt; bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom