>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka Primera Division 19.09 - 22.09.2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Bet365
Za nami już pierwsza kolejka po przerwie na mecze reprezentacji, a już od piątku wkraczamy w kolejną. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się mecz Atletico-Celta. Celta prezentuje się bardzo fajnie, a zatem możemy być świadkami naprawdę dobrego, interesującego spotkania. Drużyny z czołówki takie jak: Barca, Sevilla czy Valencia powinny bez problemów pogonić swoich rywali. Real jedzie na stadion, którego serdecznie nienawidzi, bo wiadomo, że na El Riazor będą go czekały problemy. W tej kolejce dobra okazja na przełamanie dla Espanyolu i na drugą wygraną Athletiku. Dużo goli prawdopodobnie zobaczymy w meczu Villarreal-Rayo i możliwa powtórka z ubiegłego sezonu.
Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Elche - Eibar
Typ: 0-0 HT @2.30
Unibet ⛔
Nie może być inaczej. Mój ulubiony bet na Osasunę, jednak myślę, że również i te ekipy, które jakoś niespecjalnie mnie fascynują grą ofensywną dopiszą mi do konta kilka cyferek.
Gram na te ekipy progresją takie zakłady takich zespołów, bowiem nie widzę tu otwartej gry, a defensywa u tych zespołów to podstawa i tego się będą raczej trzymać. Oczywiście mecz o 6 punktów, wszak to początek sezonu, to każdy będzie chciał wygrać, by sobie podnieć morale i trochę podskoczyć w tabeli.

Getafe - Valencia
Typ: Valencia @2.05 bwin
✅ ✅
Brać póki gorące. Później napiszę czemu, ale czy trzeba coś komentować? Kurs bardzo dobry, a Getafe to słaby team, z pewnością będziemy świadkami spadków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

masao

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy i w zakładach na początku pewnie więcej stracę niż zyskam, ale chciałbym się podzielić tutaj swoimi zakładami. Przez najbliższy weekend mam zamiar zainwestować 10 zł i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli zarobię ok. 70 zł.
Sobota:
Athletic Club - Granada @1.40
Atletico Madryt - Celta Vigo @1.44

łączny kurs 2.016. Wygrana ok 20zł
Athletic i Atletico grają u siebie przez co mają duże szanse na wygraną. Athletic zaliczył kiepski start przez co teraz musi wygrać. Drużyna z Madrytu choć nie będzie miała łatwo to myślę że wygra. Na obu drużynach przejechałem się podczas pierwszej rundy LM i mam nadzieje, że więcej wpadek już nie będzie.
Niedziela
Villareal - Rayo @1.50
Cordoba - Sevilla @1.95
Levante - Barcelona @1.18

łączny kurs 3.45 łączna wygrana (z 20) 69 zł
Rayo, Cordoba i Lvante to jedne z najsłabszych drużyn przez co ich przeciwnicy nie powinni mieć z nimi problemu.
Co Wy, bardziej doświadczeni myślicie o tym?
Wszystkie kursy z bet365.
kapszti // Napisz bukmachera zawsze od którego bierzesz kursy i dopisz kogo typujesz przede wszystkim
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Granada
Ważny mecz dla Basków, którzy ostatnio przespali dwa mecze. Valverde chciał bronić wyniku w obu spotkaniach i niczego nie ugrał, bo remis u siebie z Szachtarem przy takich rywalach do wyjścia to żaden sukces, a porażka z Barcą też nic nie daje. Teraz wreszcie rywal dużo słabszy, więc liczę na huraganowe ataki od początku meczu. Nie ma Laporte&#39;a, a więc na środek obrony wskakuje duet Gurpegui i San Jose. Za Ibaia wróci Susaeta zapewne. I mnie marzy się występ Unaia Lopeza od 1. minuty, bo na Benata już nie mogę patrzeć i widać, że to jednak nie jest dla niego pozycja i powinien grać tam gdzie Mikel Rico, ale od niego również na ten moment jest dużo słabszy. Granada jak na razie niby 5pkt, ale tak naprawdę zamazuje to obraz tej słabej ekipy. Wygrali z Depor oraz remisy z Elche i mega osłabionym Villarrealem. Strzelili niewiele, ale to nic dziwnego, bo po odejściu Brahimiego stracili ruchliwego skrzydłowego i potencjał ofensywny - jeśli o takowym można w kontekście tej drużyny mówić - poszedł w dół. Dla mnie to będzie powtórka sprzed roku czyli spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Athletic over 1,5 @ 1,50 Betsafe⛔0:1
Athletic over 2,5 @ 2,50⛔

Atletico-Celta

Jak dla mnie hit tej kolejki i zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Atletico u siebie i z drużyną słabszą, więc na pewno nie będą się bronić, tylko zaatakują. z kolei Celta to drużyna, która słabo gra, gdy się broni, co udowodnili ostatnio z RSSS, a z kolei w ofensywie czują się kapitalnie i przyjemnie się ich ogląda. Po stronie gospodarzy nieobecny Mandżukic, który złamał nos i dopiero co przeszedł operacje. Myślę, że wobec tego w ataku zagrają Jimenez i Griezmann. Po stronie Celty zabraknie kontuzjowanego Augusto, ale po problemach z urazem na początku tygodnia dostępny jest Nolito. Obok niego Orellana i Krohn-Dehli to będą kluczowe postacie dla ofensywy Celty. Wiadomo, że ciężko im będzie w ataku pozycyjnym, ale okazji na kontry też nie powinno zabraknąć, a szybcy skrzydłowi są w stanie zrobić dużo. Colchoneros w defensywie póki co różnie, bo Eibar potrafiło gola zdobyć, a Olympiakos ostatnio naładował aż 3 sztuki. Dla mnie mega value przy tym, co gra obecnie ekipa z Galicji.
BTS @ 2,00 Betsafe✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
A Gdzie Larrivey Panie ? ????
Ostatnio co prawda śmieszną bramkę strzelił, ale strzela ????
A i miał ze 2 szanse głową. Krohn raczej za nimi zagra.
Tak sobie myślę... Atletico dobra defensywa, Celta dobra ofensywa. Atletico słaba ofensywa, Celta słaba defensywa.
No nie ma co się oszukiwać, Atletico słabo. 4 na 6 ich goli to bramki głową. To ma być ich sposób na grę ? o_O Zabraknie Mandzukicia, który chyba 2 z tych 4 głową strzelił.
Co do Granady... Zobaczymy czy Bilbao przejdzie ten mur... W defensywie grają nieźle. Z Villarreal się bronili 70 minut łącznie. Ogólnie czekali cierpliwie na swoje okazje. Może gdyby Santos i Uche grali to by Granada wróciła do szatni bez punktu, ale nie było ich.
Miejmy nadzieję, że Bilbao te ostatnie słabe gry miała przez tą defensywną grę jak z Barcą czy Szachtarem. Ostatnio to mi się... w rewanżu z Napoli podobali. Z Levante to w sumie nie ma o patrzeć, bo ta drużyna to dno w tej chwili.
Dziwi mnie jednak taki kurs o1,5 @ 1,5 i ja osobiście bym się nie zdecydował.
Nie mam zamiaru przycinania komuś. Jedynie wyrażam swoje zdanie i sprawdzam potem czy miałem rację ????
Ale powodzenia życzę, bo nic mi się nie kłóci z twoimi typami, a nawet chciałem, aby Celta strzeliła gola, bo mam handicap na nich ????
W sumie to wrzucę swoje...
Sobota, 20 września:
Atl. Madrid - Celta Vigo 2 (+1, +1.5) @ 1,85...5/10 ✅✅✅ 2:2
Atletico nie błyszczy. Wygrana z Realem to raczej wina słabiutkiej gry Realu, niż dobra gra Atletico. Celta za to błyszczy. Wygrana z Getafe, remis 1-1 z Cordobą po bardzo dobrej grze Celty, remis 2-2 z Sociedad, także po dobrej grze. Z Sociedad strata gola w ostatnich sekundach meczu po samobójczym golu. Niefart
Celta po dobrym okresie przygotowawczym może powalczyć o LE, a może i nawet o LM (4 miejsce). No, ale to jeśli będą utrzymywać taką forme co dotychczas.
Niedziela, 21 września:
Levante - Barcelona
2 (-2ah) @ 1,9...4/10✅✅✅
2 (-3,5) @ 4,0...1/10
✅
Barcelona to może być ta Barcelona, która wygra wszystkie puchary w jakich występuje. Grają póki co bardzo fajnie. Nie stracili jeszcze gola. To dzięki temu, że grają faktycznie nieźle w defensywie. O tyle z Villarreal mieli trochę szczęścia, o tyle z Elche nie było praktycznie okazji podbramkowych z ich strony. Bilbao też ich zbyt dużo nie miało.
Messi wreszcie w formie. Neymar tym bardziej. Strzela 2 gole po tym jak wchodzi na boisko dopiero w 63 minucie. Świetnie! Munir zaskakuje. Z Bilbao znów mógł coś wbić, ale nie udało się tym razem.
Levante jak dla mnie to pretendent do spadku. Nie podoba mi się wcale ich gra. Nie zdobyli jeszcze gola, a to że tym razem nie dali i sobie wbić to tylko łód szczęścia! Z tym -3,5 handicapem to wcale nie przesadzam. To ma prawo wejść.
Barcelona potrafi grać z zespołem, który siedzi tylko 20% przy piłce, a już na pewno z Levante. Od 2010 roku Barca grała 10 spotkań z Levante, w których zdobyli 32 gole. W jednym meczu potrafili strzelić 7 goli
Levante z aktualną grą nie powinna mieć szans w tym starciu.
20 września, sobota
Espanyol - Malaga x2 @ 1,9...4/10 ✅✅✅ 2:2
Espanyol źle nie gra, ale sądzę, że kurs 4 na Malagę jest zawyżony patrząc na ich grę. Tego 1-0 z Athletic Bilbao co prawda nie powinno być, bo nie zaliczyli gola im, ale i 3-0 z Valencią to tak średnio sprawiedliwe. Valencia bardzo dobrze póki co w tym sezonie, ale 3-0 to nieco łut szczęścia. Maladze należał się gol, a te 3 stracone to za dużo patrząc na ich grę.
Z kolei 0-0 z Levante znów namieszało. Malaga gra cały czas tą samą grę, ale wyniki im wychodzą w kratkę. Znów spory kurs na Malagę, wiec można próbować z podpórką.
Espanyol... z Almerią dość słabo zagrali, no ale to mecz wyjazdowy, więc można odpuścić im to. Z Sevillą porażka 1-2, natomiast...no Sevilla mocna ekipa... ale bez formy moim zdaniem. Albo brak Gameiro tak bardzo osłabia tę ekipę.
Malaga ma szansę w tym spotkaniu!
Getafe - Valencia 2 @ 2,15...3,5/10
Nie podoba mi się gra Getafe.
Z Celtą zdobyli bramkę mając jedną czy dwie dobre sytuacje w całym meczu. Z Almerią wygrana, bo Almeria słaba jest. Z Sevillą raczej nie pograli sobie zbytnio. Gdyby Gameiro był zdrowy to by im sam ze dwie wpakował.
Valencia bardzo pozytywnie od pierwszej kolejki. Potrafili zremisować z Sevillą, grając na wyjeździe. Ten remis wcale przypadkowy nie był. Przy odrobinie szczęścia i 3 punkty mogli wywieźć. Następne spotkanie to pogrom Malagi 3-0. Pogrom co prawda tylko z wyniku, bo Malaga zasłużyła na co najmniej jednego gola. W 3 kolejce Sevilla nie dała zbytnio pogroć Espanyolowi i ograli ich 3-1, dając sobie strzelić gola w 91 minucie z rzutu karnego.
Valencia mocna w tym sezonie, w sumie jak i w poprzednich. Nie przypadkiem doszli do półfinału LE[/size][/color]
Witam, jestem tutaj nowy i w zakładach na początku pewnie więcej stracę niż zyskam, ale chciałbym się podzielić tutaj swoimi zakładami. Przez najbliższy weekend mam zamiar zainwestować 10 zł i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli zarobię ok. 70 zł.
Sobota:
Athletic Club - Granada @1.40
Atletico Madryt - Celta Vigo @1.44

łączny kurs 2.016. Wygrana ok 20zł
Athletic i Atletico grają u siebie przez co mają duże szanse na wygraną. Athletic zaliczył kiepski start przez co teraz musi wygrać. Drużyna z Madrytu choć nie będzie miała łatwo to myślę że wygra. Na obu drużynach przejechałem się podczas pierwszej rundy LM i mam nadzieje, że więcej wpadek już nie będzie.
Niedziela
Villareal - Rayo @1.50
Cordoba - Sevilla @1.95
Levante - Barcelona @1.18

łączny kurs 3.45 łączna wygrana (z 20) 69 zł
Rayo, Cordoba i Lvante to jedne z najsłabszych drużyn przez co ich przeciwnicy nie powinni mieć z nimi problemu.
Co Wy, bardziej doświadczeni myślicie o tym?
Wszystkie kursy z bet365.
kapszti // Napisz bukmachera zawsze od którego bierzesz kursy i dopisz kogo typujesz przede wszystkim
Gra na faworytów widzę ????
Nie wszyscy faworycie są takimi mega drużynami w tej chwili ????
Choćby Villarreal bez Uche i nie wiem jak dos Santosem. Już pokazał Villarreal jak grają bez tych zawodników. z Granadą chyba żadnej setki nie było, wynik 0-0. W LE nie strzelili gola póki Uche wszedł (po 5 minutach kontuzja, pech :/ i w tym spotkaniu nie zagra). Dos Santos niby wszedł w meczu z M&#39;Gladbach, ale pod koniec meczu i to raczej taka wymuszona zmiana (za Uche). W kadrze chyba jest, ale czy w pierwszym składzie wyjdzie...
Sevilla też nie gra tego co w tamtym roku...
Te dwa pierwsze mogą w sumie wejść, ale moim zdaniem nie wydają się to takie mocne pewniaki, aby dawać na nich kurs 1,4 ????
Jednakże powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
La Coruna - Real Madryt

Po ostatnich wpadkach Realu w lidze dziś powinni sobie poradzić bez problemu z Deportivo.Real ostatni swój mecz grał w LM z drużyną Basel gdzie rozgromił rywala 5-1.
La Coruna po awansie z Segunda Division po 3 kolejkach 4 punkty i zajmuje 10 miejsce dziś zapewne celem to 1 punkt z ekipą z Madrytu.
Real podrażniony ostatnimi niepowodzeniami w lidze może rozgromić rywala choć mizerny 1,25 wydaje się być małą lokatą.Warto także pokusić się o over kornerów Realu powyżej 6,5
Typy: Real 1.25 bet365 8/10✅
Real powyżej 6,5 kornerów 1,8 bet365 5/10
⛔

Przewidywane składy:
Deportivo: Lux - Laure, Lopo, Sidnei, Luisinho - Bergantinos - Juanfran, Medunjanin, Dominguez, Cavaleiro - Postiga.
Real: Casillas - Nacho, Ramos, Pepe, Marcelo - Modrić, Kroos, James - Bale, Benzema, Ronaldo.
Źródło składów primeradivision.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Depor - Real Madryt
Typ: Team 1 liczba goli - 0 @2.05 bwin // 2-8 ehh te babole defensywy Realu... ⛔
Levante - Barcelona
Typ: Team 1 liczba goli - 0 @1.75 bwin
✅ ✅
Na faworytów nie gram, bo słabe kursy, ale gospodarze raczej będą przyczajeni i grać tylko i wyłącznie z kontry. O ile Real może coś stracić, bo w defensywie przy stałych fragmentach radzi sobie co najmniej kiepsko, to Barcelona nie powinna dać wyjść Żabom z własnej połowy boiska.

Espanyol - Malaga
Typ: Malaga więcej rożnych @2.75 bet365 ⛔

Typ: Malaga -1/-2/-3 kornery @3.40/@4.40/@6.00 William Hill ⛔ x3

Typ warty uwagi, bo Malaga w tym sezonie ładnie gra piłeczką i rozrzuca je na skrzydła, dzięki czemu trochę tych rożnych nabija. Espanyol to jeszcze zagadka, ale póki co nic ciekawego nie zaprezentowali, a wszystko wskazuje na to, że niedługo pożegnamy ich trenera. Ciężki mecz dla Papużek.
Malaga z Levante aż 20 rożnych zrobiła;P Z Bilbao ledwie 5, ale i tak więcej od rywala. Z Valencią też więcej niż rywal, mimo gry w &#39;10&#39;od 27`.
William Hill daje nam więcej pola do popisu i takie handicapy również mogą wejść.

Atleti - Celta
Typ: Jonny dostanie żółtą kartkę - tak @3.00 betsson
zwrot - jednak Hugo Mallo
Celta sama sobie winna za te stracone punkty z Sociedad, bo bramki komiczne. W pierwszej podwójny błąd bramkarza wykorzystał Agirretxe. Ten gol dodał skrzydeł i Baskowie napierali coraz bardziej, aż w końcu po jednym z dośrodkowań Jonny pakuje piłkę do własnej siatki.
Jonny to młody talent ze szkółki Celty, i już wywalił ze składu Hugo Mallo, który też notabene jest wychowankiem klubu z Vigo. Ale do rzeczy. Chłopak na pewno będzie chciał się zrekompensować dobrym spotkaniem, ale na przeciw siebie będzie miał nękającego i będącego w bdb formie Griezmanna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Przewidywane składy: Deportivo: Lux - Laure, Lopo, Sidnei, Luisinho - Bergantinos - Juanfran, Medunjanin, Dominguez, Cavaleiro - Postiga. Real: Casillas - Nacho, Ramos, Pepe, Marcelo - Modrić, Kroos, James - Bale, Benzema, Ronaldo. Źródło składów primeradivision.pl
Nie ma to raczej większego wpływu na Twoje typy, ale Pepe nie znalazł się nawet w kadrze na mecz z powodu przeciążonego mięśnia. Na prawej obronie najprawdopodobniej zagra ktoś z dwójki Carvajal/Arbeloa, co zresztą może być na plus dla typu dotyczącego rożnych.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
ESPANYOL BARCELONA vs MALAGA
Oglądając ostatnio mecz Malagi mogę podpisać się pod tym co napisał Vidal , w pełni popieram ten typ. Ostatni mecz 20 rożnych! ,teraz mecz na wyjeździe jednak myślę ,że będą mieli swoją szanse na zdobycie bramki grają fajnie ofensywnie .
Malaga Powyżej 4.5 rzutów rożnych 1.66
bet365

Myślę ,że w tym meczu może paść spora liczba kartek ,Malaga gra ofensywnie ale i ostro w wiekszości meczach łapią kartki .Sędzia meczu Ignacio Iglesias Villanueva w ostatnim ligowym meczu pokazał 8 żółtych kartek !.
Powyżej 5.5 kartek 1.66
bet365

LEVANTE vs BARCELONA
Mecz zapewne zakończy się przekonującym zwycięstwem gości ale mam coś co mnie zainteresowało i uważam ,że rożne na Levante .Linia 2,5 rożnych dla mnie coś pięknego , 3 rożne w 90 minut dla gospodarzy bardzo realne .
LEVANTE powyżej 2.5 rzutów rożnych 1.66
bet365
 
S 2

street-living

Użytkownik
Getafe - Valencia 2 @ 2,15...3,5/10
Nie podoba mi się gra Getafe.
Z Celtą zdobyli bramkę mając jedną czy dwie dobre sytuacje w całym meczu. Z Almerią wygrana, bo Almeria słaba jest. Z Sevillą raczej nie pograli sobie zbytnio. Gdyby Gameiro był zdrowy to by im sam ze dwie wpakował.
Valencia bardzo pozytywnie od pierwszej kolejki. Potrafili zremisować z Sevillą, grając na wyjeździe. Ten remis wcale przypadkowy nie był. Przy odrobinie szczęścia i 3 punkty mogli wywieźć. Następne spotkanie to pogrom Malagi 3-0. Pogrom co prawda tylko z wyniku, bo Malaga zasłużyła na co najmniej jednego gola. W 3 kolejce Sevilla nie dała zbytnio pogroć Espanyolowi i ograli ich 3-1, dając sobie strzelić gola w 91 minucie z rzutu karnego.
Valencia mocna w tym sezonie, w sumie jak i w poprzednich. Nie przypadkiem doszli do finału LE. Nie zdziwiło by mnie, aby to powtórzyli w tym roku.
kolego coś Ci się pomyliło bo Valencia nie gra w tym sezonie w LE ani nie grała w żadnym finale LE, ostatnio w 2004 i wygrali. Widzę, że pomyliłeś Valencie z Sevilla ;)
oj nie ładnie, kibicuje Valencii i proszę takich gaf nie pisać, ale zgodzę się co do typu z tymże ja postawiłem z remisem.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik

Levante - Barcelona
Typ: Team 1 liczba goli - 0 @1.75 bwin

Na faworytów nie gram, bo słabe kursy, ale gospodarze raczej będą przyczajeni i grać tylko i wyłącznie z kontry. O ile Real może coś stracić, bo w defensywie przy stałych fragmentach radzi sobie co najmniej kiepsko, to Barcelona nie powinna dać wyjść Żabom z własnej połowy boiska.
Popieram ten typ i właśnie go pograłem. Fakt, że kurs już na bet tylko @1.61, jednak myślę, że nadal warto. Fakt, że H2h może mylić, bo Barcelonie na wyjeździe z Levante nie gra się łatwo, a Levante potrafiło strzelić tą jedną bramkę Blaugranie. Jednak na tą chwilę Barca poprawiła znacznie grę w obronie za Enrique, w trzech ligowych meczach nie straciła bramki, a co ważniejsze rywale nie zagrażali jakoś poważniej bramce strzeżonej w lidze przez Bravo. Barca zdominuje Levante na pewno i większość spotkania będzie przebywała właśnie na ich połowie, a gospodarze ograniczą się co jedynie z kontr, po których będą upatrywali zdobycie gola lub ewentualnie stałych fragmentów gry. Myslę, że jednak będzie ich mało. Ciekawe w jakim zestawieniu jutro Barcelona zagra, na pewno w innym niż w LM z Apoelem. Jeśli będą się męczyć jutro to ze strzeleniem gola, ale z zachowaniem czystego kontra mysle, że powinno być łatwo.
Barca czyste konto - Tak @1.61 Bet365 ✅
Edit: kurs poszedł w górę, obecnie @1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
empel 112

empel

Użytkownik
Cordoba-Sevilla
suma goli : Sevilla over 1,5 gola
kurs: 2.20
buk : bet365
Po mojemu typ dość ciekawy z dobrym kursem. W Sevilli ma kto strzelać, a drużyna beniaminka z Cordoby w obronie twierdzy nie posiada... Jeśli goście nie będą mieli w nogach spotkania LE to typ jak najbardziej prawdopodobny.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Barcelona czyste konto @1.80 Bet365✅
Jak dla mnie promocja. Barcelona jest drużyną, która do tej pory w lidze nie straciła jeszcze ani jednej bramki. Levante za to jeszcze ani jednej nie zdobyło, a mieli zdecydowanie łatwiejszych rywali niż Barca. Dzisiaj po prostu nie wyobrażam sobie by Duma Katalonii mogła stracić bramkę.
Cordoba - Sevilla 2 @2.00 Bet365✅
Sevilla kapitalnie rozpoczęła sezon. Ma w tym swój udział Grzegorz Krychowiak, który na dobre zadomowił się w pierwszym składzie. Po remisie w pierwszej kolejce wygrali oba mecze ligowe i pokonali Feyenoord 2-0 w Lidze Europy. Cordoba w 3 meczach zgromadziła 2 punkty po remisach z Celtą i Almerią. Zdecydowanym faworytem jest Sevilla i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie niespodzianką.
Wszystko izzunia ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Levante - Barcelona
Typ: Barcelona -2.5 gola (AH)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na Ciudad de Valencia dojdzie do spotkania najlepszej z najgorszą drużyną Primiera Division na starcie rozgrywek w Hiszpanii. Barcelona, która do tej pory wygrała wszystkie mecze, nie tracą w nich gola, zmierzy się z Levante, które na swoim koncie ma raptem punkt i które do tej pory ani razu nie potrafiło pokonać bramkarza rywali. Wydaje się więc, że obowiązkiem Blaugrany w tym spotkaniu jest zwycięstwo i utrzymanie przewagi punktowej na Realem Madryt oraz zwiększenie jej nad Atletico (które wczoraj zremisowało z Celtą Vigo).
Myślę, że szansę na to są i to spore tym bardziej, że Luis Enrique wystawi dziś zdecydowanie silniejszy skład niż na środowy mecz Ligi Mistrzów z APOELEM (wygrana 1-0). Do kadry wracają w porównaniu z ostatnim meczem Mascherano, Sergio, Pedro i Montoya, natomiast poza 19 osobową kadrą oprócz Suareza znaleźli się Adriano, Marc Bartra, Vermaelen, Rafinhia oraz Masip. W drużynie Levante natomiast zabraknie zabraknie natomiast Juanfrana, Nikosa Karabelasaa, Davida Navarro i Jaime Gavilana. Osobiście postanowiłem więc zagrać w tym spotkaniu zwycięstwo Barcelony z wysokim handicapem bramkowym (mowa o handicapie -2.5 gola). Owszem Barcelona jak na razie raczej skromnie wygrywa: 3-0 z Elche, 1-0 z Villarreal, 2-0 z Bilbao oraz 1-0 z APOEL ale choćby w ostatnim meczu z Bilbao gdy Barcelona zagrała naprawdę mocnym składem tych sytuacji na bramki dla Blaugrany było naprawdę sporo i zaskakiwała w tym meczu również to w jak łatwy sposób piłkarze Barcelony dochodzili do sytuacji bramkowych grając bądź co bądź z drużyną, która w poprzednim sezonie była czwartą siłą w Hiszpanii i która gra w Lidze Mistrzów. Wynik 2-0 był według mnie nie był zbyt adekwatny do tego co działo się na boisku i Barca przy odrobinie szczęścia tych goli nastrzelałaby więcej (sam Munir zmarnował 3 naprawdę niezłe sytuację na gola). Myślę, że dziś gdy Barcelona zmierzy się z drużyną dużo słabszą niż Bilbao i gdy znów będzie miała taką łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowych to wynik może być naprawdę wysoki. Tym bardziej, że Levante to ekipa, która raczej Barcelonie problemów nie stwarzała w poprzednich spotkaniach (poprzednim sezonie), owszem w lidze u siebie Levante zremisowało nawet 1-1, ale np. na Camp Nou poległo 7-0, również wynik dwumeczu w Pucharze Króla robił wrażenie 9-2 (5-1 u siebie i 4-1 na wyjeździe Barcelona wygrywała). Kolejnym ważnym aspektem wysokiego zwycięstwa dziś Barcelony może być to co wczoraj wydarzyło się w La Corunii gdzie Real pokonał Deportivo 8-2. Wydaje mi się, że Barcelona również będzie chciała dziś pokazać swoją siłę (może 8 goli nie strzelą ale będą chcieli pokazać, że również są bardzo mocni).
Podsumowując typuję w tym starciu dość pewne i wysokie zwycięstwo Barcelony. W ostatnim meczu ligowym mieli trochę pecha, że skończyło się tylko 2-0 w starciu z Bilbao, mam nadzieje, że dziś Munir (podobno ma zagrać od pierwszej minuty) będzie bardziej skuteczny (klasa rywala zdecydowanie słabsza) i Barcelona nie będzie musiała czekać na bramkę do samej końcówki a sam wynik piłkarze z Katalonii otworzą w miarę szybko. Myślę, że zwycięstwo Barcelony w tym meczu 3 golami lub większą różnicą jest realne i warto spróbować zagrać taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
kolego coś Ci się pomyliło bo Valencia nie gra w tym sezonie w LE ani nie grała w żadnym finale LE, ostatnio w 2004 i wygrali. Widzę, że pomyliłeś Valencie z Sevilla ;)
oj nie ładnie, kibicuje Valencii i proszę takich gaf nie pisać, ale zgodzę się co do typu z tymże ja postawiłem z remisem.
Do połfinału*
Wow... co za koleś... Szkoda, żeby w tym sezonie do finału doszli jak dopiero faza grupowa.
Do półfinału, zamiast do finału. Do tego ogranicza się mój błąd w opisie.
A ten mi wyjeżdża &quot;Valencia nie gra w tym sezonie w LE&quot; ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cordoba-Sevilla
Sevilla praktycznie w najmocniejszym składzie, bo wraca do bramki Beto, a jedynym brakiem jest Gameiro. Tak czy siak są faworytem dzisiejszych derbów Andaluzji i liczę na ich ofensywną grę. Cordoba póki co gra bardzo słaby futbol, który głównie opiera na grze Fede Cartabii i ten zdobył wszystkie(2) bramki drużyny w tym sezonie. Nie bardzo mają pomysł na grę i ciekawi mnie jak dzisiaj podejdą do tego meczu z silniejszym rywalem. Niby mogą murowac, ale z drugiej strony grają u siebie, więc liczę na bardziej otwartą grę. Sevilla jak zwykle mega mocne skrzydła z Vitolo i Aleixem Vidalem, a i na ławce Duelofeu będzie zapewne. Rogi to dla nich dobra sprawa, bo przecież mają dobrze grających zawodników w powietrzu - M&#39;Bia, Krychowiak, Bacca, nie licząc stoperów. Dlatego liczę na dobry wynik z ilością rożnych. W lidze do tej pory kolejno 3(Valencia), 7(Espanyol) i 8(Getafe) rogów. Z kolei liczby rywali Cordoby pod względem rogów były takie: 8(Real), 6(Celta) i 8(Almeria).
Sevilla over 5,5 rogów @ 1,80 Betsafe⛔4
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2014/2015
Spotkanie: Cordoba - Sevilla
Typ: 2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 21.09.14 19:00
Stawka: 5/10


Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie mecz czwartej kolejki Primiera Division pomiędzy Cordobą a Sevillą. Różnica punktowa po 3 kolejkach między tymi ekipami wynosi już 5 punktów.

Cordoba zdobyła w tym sezonie ledwie dwa punkty – na taki dorobek złożyła się porażka z Realem Madryt oraz remisy z Celtą Vigo i Almerią. Sevilla natomiast nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie ligowym. Piłkarze z Andaluzji wywalczyli 7 z 9 możliwych do zdobycia punktów (zwycięstwa z Getafe i Espanyolem, remis z Valencią), natomiast w LE Sevilla wygrała z Feyenoordem 2:0.

Składy:

Cordoba: Carlos - Gunino, Lopez, Pantić, Crespo - Garai, Rossi, Fede, Borja, Fidel - Havenaar

Sevilla: Beto - Coke Pareja, Carrico, Tremoulinas - Krychowiak, Iborra, Suarez, Vidal, Vitolo – Bacca

Uważam, iż Sevilla zdobędzie na wyjeździe komplet punktów. Po pierwsze, jest w lepszej formie. Piłkarze z Andaluzji od spotkania o Superpuchar Europy z Realem nie przegrali żadnego spotkania, natomiast gospodarze nie posmakowali w tym sezonie zwycięstwa. Po drugie, Sevilla ma większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek. Trzy punkty przypadną ekipie Grzegorza Krychowiaka.


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Getafe-Valencia
Wczoraj kretyński typ na Seville z rogami, który nie wiem po co był. Można było grać normalnie na gości, ale wolałem kombinować. Dzisiaj Valencia leci po trzecie kolejne zwycięstwo i o dołączenie do Sevilli w tabeli na podium. Skład taki sam jak ostatnio wśród powołanych, a więc najwazniejsze osoby są. Ciekawi mnie czy Paco Alcacer będący w dobrej formie strzeli gola, bo jednak jeśli to robi, to zazwyczaj na Mestalla. Co ciekawe w tym roku kalendarzowym udało mu się tylko raz - na Camp Nou, 1 lutego. Ale jest Rodrigo oraz cała masa piłkarzy, którzy są w niezłej dyspozycji. Jak Nietoperze atakują to naprawdę miło się ich ogląda i nie mają problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych. Getafe niby ma 3pkt, ale ograli tylko Almerie, a z drużynami dużo mocniejszymi od siebie przegrali, a powinni i tak więcej dostać goli od Celty i Sevilli. Ze składu wypadają Michel(wypożyczony z Valencii) oraz Mehdi Lacen(kontuzja). Do kadry meczowej wraca niby Pedro Leon, ale tu jest problem, bo na jego grę pozwolił związek, ale LFP powiedziało, że jeśli zagra to mogą dostać walkowera. Sprawa jest zawiła i nie chce mi się tutaj jej przybliżać, bo każdy może to zrobić we własnym zakresie, ale tak czy siak do tej pory nie mógł grać i jest to ogromna strata dla ekipy spod Madrytu.
Faworyt więc jest jeden i to Valencia powinna spokojnie ograć Getafe.
Valencia over 1,5 @ 2,14 Betsafe✅0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2014/2015
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: 2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,10
Bukmacher: MarathonBet
Data i godzina: 22.09.14 20:45
Stawka: 5/10


W poniedziałek o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz kończący czwartą rundę gier w Primiera Division. Valencia pojedzie do Wspólnoty Autonomicznej Madrytu by rozegrać mecz z Getafe. Nietoperze zajmują 5. miejsce a zwycięstwo pozwoli im awansować na pozycje wicelidera. Getafe zajmuje 16. lokatę.

Getafe w tym sezonie rozegrało ledwie 3 spotkania – porażki z Sevillą i Celtą Vigo zostały okraszone trzema punktami zdobytymi z Almerią. Gospodarze nie będą mogli skorzystać w tym meczu z usług Pedro Leona, Alexa Pereza i Karima Yody.

Valencia rozegrała również trzy spotkania ligowe – remis z Sevillą oraz zwycięstwa z Malagą oraz Espanyolem zapewniają Nietoperzom wysoką pozycję w ligowej hierarchii. Goście nie będą mogli wystawić do składu Rodrigo de Paula zawieszonego za kartki. Nie wiadomo czy w meczu z Getafe zadebiutuje Alvero Negredo – gwiazda i supersnajper Manchesteru City przebywający w Hiszpanii na rocznym wypożyczeniu. Szansę na występ powinien otrzymać Bruno Zuculini – młody Argentyńczyk, również wypożyczony z Manchesteru City.

Przewidywane składy:

Getafe: Guaita - Arroyo, Naldo, Alexis, Escudero - Rodriguez, Michel, Sarabia, Sammir, Lafita - Alvaro

Valencia: Alves - Gaya, Otamendi, Vezo, Barragan - Parejo, Fuego, Gomes, Rodrigo, Piatti - Alcacer

Valencia jest w wysokiej formie, utrzymuje zwycięską passę oraz ma kadrę z znacznie głośniejszymi nazwiskami niż rywale. Getafe oprócz wymęczonego zwycięstwa z Almerią nie pokazała w tym sezonie żadnej pozytywnej jakości. Dlatego też stawiam na faworytów, czyli zespół gości. Valencia ma w tym sezonie wielkie plany i ogromną ambicje na awans do Wielkiej Czwórki. Mecz z Getafe to czwarty z 38 kroków do celu.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Getafe - Valencia 2 @2.02 Pinnacle✅
Co tu można powiedzieć - Valencia w 3 meczach zgromadziła 7 punktów. Zupełnie inaczej niż Getafe, które do tej pory przegrało 2 mecze z Sevillą i Celtą oraz wymęczyli zwycięstwo nad Almerią. W składzie Nietoperzy zabraknie jedynie Rodrigo, zaś u gości Pedro Leona, Pereza i Yody. Valencia punkty straciła jedynie z Sevillą, Malagę pokonała 3-0 zaś Espanyol 3-1. Dzisiaj nie widzę innej opcji niż wygrana gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom