>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

British Elite League 2014

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darcy Ward over 10 punktów 1,72 Bet365
Darcy u siebie rzadko kiedy zawodzi. Ostatnio dwa występy słabsze ale z upadkiem i defektem a tak to trzyma cały czas poziom. Dzisiaj przeciwnik dość łatwy więc powinien zdobyć sporo punktów. Wiadomo ma mocnego zawodnika w parze więc ryzyko jakieś jest ale myślę, że dzisiaj raczej zdobędzie ponad 10 punktów z bonusami.
Peter Kildemand over 8 punktów 2,00 Bet365 ⛔
Peter dzisiaj wraca na tor i pewnie znowu zdobędzie sporo punktów. Mimo, że to trudny mecz wyjazdowy to jako lider spokojnie 9 punktów powinien zdobyć. Kontuzja jaką ma nie była jakaś straszna. Po prostu Duńczyk odpoczywał od żużla i być może ta świeżość wyjdzie mu na dobre. Dzisiaj przeciwnicy ciężcy bo Kenneth i Niels ale myślę, że pojedzie 5 razy i zdobędzie te 9 punktów dla Swindon.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Co by tu powiedzieć oferta w B365 na mecz Swindon - Lakeside trochę uboga, ale coś trzeba wybrać.
Postawiłem dziś dość nieoczekiwanie i zaskakująco na pewno bo na zawodnika spod nr 5, Danny Kinga. Typ na pierwszy rzut oka szalony, bo King jeździ słabo w tym sezonie. Poza tym trafi dziś na Kildemanda i Batchelora, którzy na torze w Swindon są bardzo szybcy. Dodać do tego warto też Dakote Northa - miszcza Polski oraz Morrisa, którzy jeżdżą wyśmienicie u siebie. Dobra dobra to czemu na Kinga? Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to linia! Tylko 5 oczek, w Birmingham często jej nie przekraczał, ale Brummies byli bankrutem, nie płacili zawodnikom, to ci nie jeździli z zębem. Daniel pokazał w 1/2 DPŚ, że nie jest w tragicznej formie, doszeł do 1/2 el do MS, w finale IMA zaczął fatalnie od 0,0, skończył z 7 oczkami. Wczoraj Kildemand wrócił na tor i pojechał słabo, a dziś Anglik spotka się z nim 2x, 2x spotka się również z Wattem który też jest po kontuzji! Do tego 2x vs Gustafsson który w lipcu zasuwał aż miło teraz jest w dołku (co się stało z Jane Andersonem?). 2x poza Wattem jedzie też z Bridgerem, który jest spokojnie do pokonania. Dziś spokojnie liczę na przynajmniej 6 punktów Kinga. Jak już wspomniałem Gustafsson, Bridger, Watt czy Kildemand nie są w najwyższej dyspozycji (King również), ale jest wstanie z nimi spokojnie powalczyć. 6 oczek w 4 biegach możliwe, kto wie może i będzie 5 biegów.

Załączam wyniki z wczoraj z King&#39;s Lynn:
Swindon Robins - 43
1.
Peter Kildemand - 2+1 (0,2*,d,d)
2.
Nick Morris - 11 (2,3,3,3)
3.
Simon Gustafsson - 2+1 (0,0,2*,w)
4.
Dakota North - 11 (2,3,3,3,0)
5.
Troy Batchelor - 11 (2,3,2,1,3)
6.
Steve Worrall - 6 (2,0,2,1,1)
7.
Nathan Greaves - 0 (0,d,0,-)
King raczej Batcha nie objedzie, ale może skubnie Morrisa czy Northa?
Daniel King powyżej 5 @1,90 B365 ⛔ ⛔⛔
Wczoraj &quot;Track very grippy&quot; Peter nie dawał sobie rady po kontuzji, dziś zawody dzień po dniu liczę na jakieś punkty za darmo dla Kinga.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Peter Karlsson under 6,5 w 4 startach 1.70 STS 7/10 ✅✅

Vaclav Milik Over 6,5 w 4 startach 1.70 STS 7/10 ⛔
Lapcie poki kursy nie spadly, wydaje mi sie ze duza szansa na + ale wiadomo jaki jest zuzel. Pokierowalem sie ostatnia forma oraz analiza tabeli biegowej. Karlsson ma ciezkie biegi i ciezkie pola startowe, linia moim zdaniem zawyzona i spore value nam tutaj daje bukmacher. Milik u siebie jezdzi bardzo dobrze, razem z Janowskim powinni stanowic o sile gospodarzy. Dosc dobry uklad pol startowych i moim zdaniem Czeski zuzlowiec zakreci sie dzisiaj kolo 8-9 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Chris Harris over 8, @1.80. Bet365. ⛔
Ostrą patologię dzisiaj zaprezentowali goście. Takiego pogromu raczej nikt się nie spodziewał.

Chris ostatnio prezentuje dobrą formę, kilka dni temu zmiażdżył Kings Lynn zdobywając 18 pkt na swoim torze. Generalnie napędza swój team i jeśli nic się nie wydarzy, to powinien zdobyć minimum 9 punktów, a dodatkowo pewnie pojedzie te 5 razy. Mimo wszystko rywali w biegach ma raczej wymagających i mecz będzie zacięty, więc ostrożnie ze stawką.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ma ktoś składy na dziś? Znalazłem 2 różne i nie wiem czego się trzymać
eicester: 1. Jason Doyle, 2. Guest for Krzysztof Buczkowski, 3. Guest or rider replacement for Mads Korneliussen, 4. Nicolai Klindt, 5. Simon Stead, 6. Josh Bates and 7. Max Clegg
Poole: 1. Guest or rider replacement for Darcy Ward, 2. Josh Grajczonek, 3. Nick Morris, 4. Dakota North, 5. Maciej Janowski, 6. Benji Compton and 7. Kyle Newman

Teams from
Leicester: Jason Doyle, Nicolai Klindt, Simon Stead (capt), Josh Bates, Max Clegg plus Guest for Krzysztof Buczkowski &amp; Guest or rider replacement for Mads Korneliussen. Team manager: Norrie Allan
Poole: Josh Grajczonek, Maciej Janowski (capt), Nick Morris (Guest), Dakota North (Guest), Davey Watt (Guest), Benji Compton, Kyle Newman Team manager: Neil Middleditch
Po ofercie b365 widzę, że jedzie Manzares i Watt
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ma ktoś składy na dziś? Znalazłem 2 różne i nie wiem czego się trzymać

eicester: 1. Jason Doyle, 2. Guest for Krzysztof Buczkowski, 3. Guest or rider replacement for Mads Korneliussen, 4. Nicolai Klindt, 5. Simon Stead, 6. Josh Bates and 7. Max Clegg
Poole: 1. Guest or rider replacement for Darcy Ward, 2. Josh Grajczonek, 3. Nick Morris, 4. Dakota North, 5. Maciej Janowski, 6. Benji Compton and 7. Kyle Newman


Teams from
Leicester: Jason Doyle, Nicolai Klindt, Simon Stead (capt), Josh Bates, Max Clegg plus Guest for Krzysztof Buczkowski &amp; Guest or rider replacement for Mads Korneliussen. Team manager: Norrie Allan
Poole: Josh Grajczonek, Maciej Janowski (capt), Nick Morris (Guest), Dakota North (Guest), Davey Watt (Guest), Benji Compton, Kyle Newman Team manager: Neil Middleditch

Po ofercie b365 widzę, że jedzie Manzares i Watt
Watt za Warda pod jedynkę, Tungate i Manzares za Korneliussena i Buczkowskiego.

Nie radzę grać Poole +6, bo będą zwroty ;)
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Typ: Maciej Janowski over 10 pkt ✅✅✅ Łatwo i przyjemnie w 4 biegach 11+1 ????
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Dziś czeka nas rewanżowe spotkanie finałowe angielskiej Elite League, w którym zmierzą się ze sobą obrońca tytułu Poole Pirates i Coventry Bees. Mój typ dotyczy kapitana ekipy Piratów, występującego pod piątka Maćka Janowskiego. Popularny &quot;Magic&quot; prezentuje bardzo wysoką formę na torze w pól co pokazuje średnia 2,393, ostatnie trzy występy na domowym torze to odpowiednio: 7+1, 12+2 i 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom