>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ładnie Francja. Powalczyli. Trzeba przyznać, ale Litwa sama sobie winna. Roztrwonić taką przewagę i wtopić IV kwartę 22-31 to trochę lipa. No i to co zrobił Valanciuna w końcówce spotkania przy remisowym wyniku to naprawdę tragedia. Skuteczność niby dobra bo 67% 8/12, ale te 2 babole spod kosza przy remisie to naprawdę powinien trafić. Niemniej fajny mecz, fajne szachy w końcówce. Francuzi wytrzymali psychicznie i praktycznie wszystko trafiali. Został finał, a tam USA powinno jednak na pełnej spinie pojechać Serbię powyżej 20 pkt.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Serbia - USA (hc 0/-16,5) --&gt; 2 - 1,50 bet365 ✅ 92-129 pogrom
Za bardzo to tu nie ma co pisać. USA właściwie już zdobyło tytuł. Z całym szacunkiem do Serbii i tego co dokonała w drugiej fazie turnieju to jutro ich sukcesem będzie jeśli USA nie wygra więcej niż 20 pkt, a nie sądzę, żeby tak się stało. Nie ma już mowy o jakimkolwiek oszczędzaniu - wszystkie siły na pokład i jutro powinien być pokaz ze strony Amerykańców. Tak naprawdę do tej pory nikt im nie zagroził i dlaczego miałaby to zrobić Serbia ? Każdy mecz w tych Mistrzostwach USA wygrywało różnicą ponad 20 pkt. &quot;Największy&quot; problem sprawili im Turkowie. USA wygrało &quot;tylko&quot; 21 pkt. Tyle tylko, że nie spinali się Panowie z NBA w tych meczach do granic możliwości. A jutro powinno tak być. Jedyne co może przeszkodzić wysokiemu zwycięstwu to wyraźne prowadzenie przed IV kwartą i w sumie już zabawa ze strony USA w IV kwarcie. Jeśli Serbowie nawiążą jutro walkę z USA i mecz byłby na styku bądź w okolicach 5-10 pkt to po raz kolejny mocno mnie zaskoczą...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Krótkie podsumowanie Mistrzostw z mojej strony:
Na ✅ na pewno gra Europy. Francja, Litwa, Serbia - w najlepszej 4ce Mistrzostw.
Personalnie na ✅ świetnie grał podczas tych Mistrzostw Batum. Pierwsza piątka turnieju murowana.
Na ⛔ Ameryka Południowa tym razem lipa totalna. Negatywnie zaskoczyli mnie Brazylijczycy. Z takim składem po cichu liczyłem, że zameldują się w najlepszej 4ce. Ale jednak taktyczna koszykówka Serbów ich rozgromiła. Na pewno ogromne rozczarowanie u Hiszpanów, ale zagrali tak tragiczny mecz z Francuzami, że nie było innego wyjścia.
Ogromny ⛔ to brak jakiejkolwiek transmisji w polskich tv. W ogóle ciężko nawet na jakiejkolwiek platformie cyfrowej znaleźć transmisję z tych Mistrzostw. Świat się kończy, jeśli Mistrzostwa Świata w koszykówce trzeba &quot;męczyć&quot; na streamach...ale co zrobić - tak to z basketem bywa...Szkoda.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Podsumowanie typów:
Troszkę późno zacząłem coś pisać, ale źle to chyba nie wyszło. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk przed ligami i pucharami w Europie + NBA.
1. ???? Brazylia - Argentyna (hc -3,5/0) --&gt; 1 - 1,55 Unibet ✅ 85-65 ✅ 55 j
2. ???? Litwa - Turcja --&gt; 1 - 1,60 Totomix (kurs dnia) ✅ 73-61 ✅ 40,8 j
3. ???? Serbia - Brazylia (hc +8/0) --&gt; 1 - 1,50 bet365 ✅ 84-56 ✅ 50 j
4. ???? Francja - Serbia --&gt; 2 - 1,76 bet365 ✅ 80-95 ✅ 76 j
5. ???? Litwa - Francja --&gt; 1 - 1,80 Bet365 ⛔ 93-95 ⛔ 100 j
6. ???? Serbia - USA (hc 0/-16,5) --&gt; 2 - 1,50 Bet365 ✅ 92-129 ✅ 50 j
Biorąc pod uwagę grę płaską stawką 100 j dałoby to zysku ✅ 171,80 j yield: ✅ 28,6%. Więc całkiem przyzwoicie ;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Szacunek dla Francji, pomimo większego zmęczenia dali radę. Jednak w takich meczach więcej indywidualności to jest ten języczek u wagi. Szkoda trochę Litwinów, ten zespół nie pierwszy raz ma nieco pecha. Nawet kiedy grają bardzo dobrze, zawsze coś stanie na przeszkodzie. Wracają bez medalu. My po takim turnieju bylibyśmy wniebowzięci, w ich kraju to ogólnonarodowy smutek.
BTW, czy ktoś wyjaśni, co takiego wydarzyło się w kluczowym wg mnie momencie, po którym już się nie wygrzebali - na 1,5 min. przed końcem Francuzi pudłują dwa wolne, Litwini wyprowadzają piłkę przy prowadzeniu bodaj 82-79 i... oczywiście stream padł ;) Strata, faul w ataku, jakiś głupi błąd przy wyprowadzaniu?
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Krótkie podsumowanie Mistrzostw z mojej strony:


Ogromny ⛔ to brak jakiejkolwiek transmisji w polskich tv. W ogóle ciężko nawet na jakiejkolwiek platformie cyfrowej znaleźć transmisję z tych Mistrzostw. Świat się kończy, jeśli Mistrzostwa Świata w koszykówce trzeba &quot;męczyć&quot; na streamach...ale co zrobić - tak to z basketem bywa...Szkoda.
Co do tego braku transmisji i męczenia się na streamach ...
Jak jest z Polską telewizją każdy wie ???? I tutaj na koszykówkę nie ma co liczyć.
Na livebasketball.tv były do wykupienia wszystkie mecze MŚ live za 7 euro, czyli około 30 pln. Czy to dużo czy nie, każdy może sam ocenić, ja w pewnym momencie wykupiłem i nie żałuję. Dobra jakość, brak jakichkolwiek przycinek.
Jeżeli na kolejnej imprezie tego typu, znowu nie będzie można dorwać nigdzie transmisji, to ja nie będę się zastanawiał - wykupuje ponownie ????
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Ogromny ⛔ to brak jakiejkolwiek transmisji w polskich tv. W ogóle ciężko nawet na jakiejkolwiek platformie cyfrowej znaleźć transmisję z tych Mistrzostw. Świat się kończy, jeśli Mistrzostwa Świata w koszykówce trzeba &quot;męczyć&quot; na streamach...ale co zrobić - tak to z basketem bywa...Szkoda.
[/size]
Sportingbet nie robił problemów z transmisja ???? bez problemu moglem ogladac wszystkie mecze bez problemow technicznych. Wpłać glupie 10 euro i na przyszlosc jak znalazl.

To, ze nie ma transmisji w PL to chyba nic dziwnego. U nas koszykówka to sport niszowy. Niechętnie oglądamy imprezy z udziałem &quot;białych&quot;. NBA jak najbardziej, ale zwykla koszykowka europejska typu Litwa czy Serbia nie jest warta transmisji.

USA - Serbia Nemanja Bjelica 10.5 under 1.70

z wielka radoscia pobieram ta linie. przeraza mnie bowiem muskulatura tego Pana.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zdaje sobie sprawę z tego, że były streamy, ale jednak możliwość obejrzenia danego spotkania na dużym TV w jakości HD to jednak inna bajka. Nie sądzę, żeby streamy o których mówicie były w jakości takiej jak z NBA.com po wykupieniu praw do oglądania ?
I nie oczekuję, żeby każdy mecz był transmitowany - tym bardziej jak nie gra Polska - ale już od ćwierćfinałów któraś ze stacji mogłaby co nie co wykombinować...Albo chociaż półfinały i finał...A tak nie mamy nic. Dla mnie mimo wszystko jest to mało zrozumiałe...
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
USA - Serbia 1 kwarta under 40.5 pkt 3.30
to jest finał więc Ameryka i Serbia zagrają z szacunkiem będą powolutku rzucać prawdopodbnie USAnczycy będą próbować za 3 pkty i może akurat im się nie uda trafiać bo nie będą zbyt rozgrzani presja itp Serbia z kontry będzie przechodzić do ataku pozycyjnego wykorzystując 24 sekundy + faule i inne bzdety linia dość pewna polecam
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Co do transmisji-nie wiem jakich używacie streamow.Mecz w prywatnym otwartym hiszpańskim kanale TV CUATRO (TV CUATRO HD).Luknijcie w googlach i odpalcie sobie jak leci (wpiszcie tv cuatro online)(tak teraz patrze i całkiem przyzwoicie,choć mój komp już prawie na emeryturze xd)

Zeby nie bylo,moje typy na dzis:

129:92 ✅ USA-18,5pkt(ex OT) @1,90 Ladbrookes najniższa linia jaka oferują nam buki,czuje dziś koniec cackania Amerykancow i wygrana różnicą ok 30pkt

20% ✅ Serbia under 36,5% skuteczności rzutów za 3pkt @1,83 Ladbrookes Niby ich średnia to prawie 40%,jednak nie dzis:p Usa z każdym meczem gra coraz lepiej w obronie,Serbowie będą oddawać dużo rzutów z dystansu,mam nadzieje ze niecelnych ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nikt się raczej takiego finału nie spodziewał, jednak fantastyczna postawa Serbów oraz też sporego szczęścia doprowadziła podopiecznych Sasha&#39;y Djordjevic&#39;a do finału w którym zmierzą się z ekipą USA, która bezproblemowo dotarła do finału w Hiszpanii, niszcząc jak taran po drodze kolejnych rywali. Mike Krzyżewski do Hiszpanii zabrał drugi skład reprezentacji, to nie podlega żadnej wątpliwości. 1 garnitur albo rezygnował, dając młodszym oraz jeszcze bez sukcesów w kadrze kolegom szanse na zaistnienie w reprezentacji. Mimo tego, USA w tym turnieju gra naprawdę dobrze, nawet chyba lepiej niż można było się tego spodziewać. USA swoją siłę głównie opiera na podkoszowych ale też kiedy trzeba to uruchamiają obwód, a wchodząc z ławki świetnie spisują się pozostali. W tej drużynie jest za dużo talentu, atletyzmu, szybkości, oraz siły, żeby przegrać finał. O Serbach można powiedzieć dużo dobrego, w tym turnieju grają bardzo fajnie, skutecznie oraz bardzo mądrze taktycznie. Świetny turniej rozgrywa Milos Teodosić czy też Bogdan Bogdanović który trójki rzuca z niebywałą lekkością. Krstić tak jak wspominałem wcześniej im starszy tym lepszy. Raduljica też w tym turnieju zdobywa punkty z paint. Na dzisiejsze starcie przygotowałem kilka propozycji. Ja ten finał widzę tak. Spodziewam się run &amp; gun. Może i się mylę, ale USA najłatwiej jest zaskoczyć z transition offense, gdzie jeszcze nie zdążą się odpowiednio ustawić. Większych szans Serbom i tak nie daję, ale moim zdaniem lepszy mecz, zarówno dla oglądania jak i dla wyniku dla gości będzie jeśli zdecydują się na koszykówkę szybką. USA ma tak potężny skład że nikt nie jest wstanie im odebrać złota, nawet Hiszpania. Bracia Gasol to za mało, o czym przekonaliśmy się chociażby w meczu z Francją.

USA - Serbia rzuty wolne udane over 32,5 -&gt; 1,85 -&gt; BetCity


Mecz finałowy. W trumnie spodziewam się dużo walki, a także dużo rzutów wolnych zarówno po stronie Amerykanów jak i Serbów. Obie ekipy w tym turnieju wymuszają łącznie 43 wolnych(22,21) przy słabej skuteczności, bo trafiają zaledwie 69% z linii. Mało, zwłaszcza na ekipę USA. Dzisiaj uważam, że zawodnicy będą odpowiednio skoncentrowani i odpowiednio będą wykorzystywać rzuty wolne. Obie ekipy mają dobrych zawodników podkoszowych także dużo walki w pomalowanym powinno być.


James Harden &amp; Milos Teodosić over 7,5 rzutów wolnych trafionych -&gt; 1,85 -&gt; BetCity

Promocja ? :cool:Tak to chyba trzeba nazwać. W tym zakładzie dla mnie statystyki mało się liczą, ale Brodacz średnio w turnieju ma 3.8/4.8 a Milos 2/2.8. Harden to zawodnik, którego bardzo trudno jest zatrzymać, ponieważ wysoko trzyma piłkę, często kończy akcję and one, a jak jest zatrzymywany to często kończy się to staniem na linii rzutów wolnych. Teodosić pokazał w meczu z Brazylią, że kiedy trzeba to jest skuteczny 10/10. Mała linia, i warta zagrania według mnie.


Stephen Curry over 1,5 rzutów celnych za 2 -&gt; 1,85 -&gt; BetCity

Gdyby to był zakład w NBA to ten kurs spadłby w 5 min do 1,25. Stefan w reprezentacji i na tym turnieju gra jako typowy shooter. Głównie próbuje za 3. Ale mimo wszystko jest to zawodnik który ma dobry jumper i który potrafi wejść w pomalowane i zdobyć łatwe punkty. 2 celne w finale rzuty za 2 pkt zdobędzie i moim zdaniem też warto to pograć.


Anthony Davis &amp; Miroslav Raduljica over 24,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; BetCity

Obie ekipy opierają swoją siłę na podkoszowych. Obaj gracze na tym turnieju dobrze się spisują. Średnia punktów Serba na tym turnieju to 13,5 a Antka 13. Obaj gracze dostają sporo piłek i dzisiaj myślę że będzie podobnie. Linia zaniżona o 2-3 pkt i też warto pograć. Jeśli Faried nie będzie wszystkiego trafiał, to Davis też sporo powinien dostać dzisiaj do gry.


Dużo tego, ale moim zdaniem to są dobre typy i powinny wejść. Najbardziej liczę na Hardena &amp; Teodosicia oraz na rzuty wolne obu ekip 32,5. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
H 187

h778

Użytkownik
Zdaje sobie sprawę z tego, że były streamy, ale jednak możliwość obejrzenia danego spotkania na dużym TV w jakości HD to jednak inna bajka. Nie sądzę, żeby streamy o których mówicie były w jakości takiej jak z NBA.com po wykupieniu praw do oglądania ?
Livebasketball (pomijając problemy w pierwszych dwóch dniach i chwilowe później) wiele nie ustępuje League Passowi.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
http://www.fiba.com/news/irving-named-mvp-of-2014-fiba-basketball-world-cup-headlines-all-star-five


Irving w dzisiejszym meczu pokazowym wygrał sobie MVP całego turnieju ????

Fajnie byłoby zobaczyć mecz USA-reszta świata,może wtedy szanse byłyby bardziej wyrównane.

Marcinie a co by to zmieniło ...wymiana 3-4 nawet zawodników Serbii nic by nie zmieniła bo ...zgranie.
Niestety nie oszukujmy sie ale jedyna opcja na ogranie USA to mega mega defence - ale Grecja za najlepszych czasów - cała reszta ......sorry a jesli ktos wdaje sie z nimi w offence mecz nie ma szans na dłuższy termin
Fajnie sie to ogląda jak ktoś umie zdązyc na live to overy max stake ale nic poza tym ... niestety
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom