>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chodziło oczywiście o zamianę na taki typ, bo bah okazuje się nieregulaminowy:
2. Alberto Contador - Christopher Froome 1 @ 1,91 pinnacle
Sorry za zamieszanie.
 
8 28

89michael89

Użytkownik
Panowie znowu gracie nie fair,
rogerfede93 ma rozliczone top 3 Degengolba jako ++++, natomiast ja jak zagralem na zwyciestwo w etapie to mialem na -----.
To jak to w koncu jest ?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Panowie znowu gracie nie fair,
rogerfede93 ma rozliczone top 3 Degengolba jako ++++, natomiast ja jak zagralem na zwyciestwo w etapie to mialem na -----.
To jak to w koncu jest ?
Czego nie rozumiesz? Przeciez w regulaminie jak byk jest, ze nie podajemy zakladow na zwyciestwo zawodnika/druzyny na danym etapie, od tego jest ekstra typ. Co do tego ma zaklad na TOP3?
 
R 225

rover

Użytkownik
Był podany o 17.19.
Dziękuje za sportowy charakter rywalizacji, na pewno wygrywając będziesz miał ogromną satysfakcje.
15. Typy podane po rozpoczęciu etapu zostają anulowane i w przypadku kiedy użytkownik opuścił już maksymalnie 6 etapów (punkt 9) automatycznie otrzymuje -300 punktów.
Etap rozpoczyna się o 17.23, prosze po raz ostatni o dopuszczenie typow.
1. Vasil Kiryienka - Andriej Amador [email protected] Pinnacle
2. Adriano Malori Top 3 @ 1.50 Bwin
3. Stef Clement - Maarten Tjallingii [email protected] William Hill
Wygra Etap - Malori
Link: http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2014-vuelta-a-espana-23-08-14-09-a-111181-14.html#post4767371
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dziękuje za sportowy charakter rywalizacji, na pewno wygrywając będziesz miał ogromną satysfakcje.
Jesteś ostatnią osobą która może mówić o sportowej rywalizacji w tym konkursie. Podałeś typy po czasie, nie opuściłeś w konkursie 6 etapów więc masz po prostu 0 punktów z ten etap.
Poza tym gdyby zatwierdzić Twoje typy to w dwóch typach masz nieprawdziwe, zawyżone kursy.
 
R 225

rover

Użytkownik
Dyktatura/komuna. Konkurs w ktorym jesli nie wygrywa moderator to znaczy że oszukujesz.
Podaj jeden rozsadny argument czemu nie dopusciles moich typow majac na uwadze pkt 15 regulaminu i koniec tematu. Kursy sa sprawdzone.
Jak sie okaże, że wygralbys mimo dopuszczenia to je zaliczysz?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dyktatura/komuna. Konkurs w ktorym jesli nie wygrywa moderator to znaczy że oszukujesz.
Podaj jeden rozsadny argument czemu nie dopusciles moich typow majac na uwadze pkt 15 regulaminu i koniec tematu. Kursy sa sprawdzone.
Jak sie okaże, że wygralbys mimo dopuszczenia to je zaliczysz?
Nie dopusci. Nie ma to znaczenia, nawet jesli wygrasz konkurs bez tego, to one nie beda doliczone. Podales je po terminie. Pierwszy zawodnik wystartowal 17:11, a ty podales 17:19 to dlaczego mielibysmy dopuscic Ciebie?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tak zdarzylem. strona oficjalna vuelty podaje godzine startu 17.23. William Hill, Bwin także mam screeny.
Wejdz w link, ktory podalem do oficjalnej strony Vuelty. Jednak widze, ze naprawde ciezko Ci sie z pomylka pogodzic. Tak wiec zapodam ci screena.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyktatura/komuna. Konkurs w ktorym jesli nie wygrywa moderator to znaczy że oszukujesz.
Podaj jeden rozsadny argument czemu nie dopusciles moich typow majac na uwadze pkt 15 regulaminu i koniec tematu. Kursy sa sprawdzone.
Jak sie okaże, że wygralbys mimo dopuszczenia to je zaliczysz?
No i masz anulowane, tak jak mówi regulamin, masz 0 punktów za ten etap. Kto wygra ten konkurs to mnie nie obchodzi tak samo jak ta nagroda bo każdą nagrodę, jeśli to jest freebet oddaję innemu userowi, jeśli pieniądze na skrill to wpłacam na formumową szlachetną paczkę. Żadnych profitów z tego nie biorę do siebie.
Od początku konkursu walczyłeś nieuczciwie, bezczelnie i sprytnie kopiując typy od innych graczy, a potem jeszcze zawyżałeś kursy.
Raz poszliśmy Ci na rękę kiedy nie podałeś imion zawodników i rozliczyliśmy Ci na ✅ jak widać to był ogromny błąd.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Nie ma sensu się wykłócać, bo nie masz racji. Oficjalny start pierwszego zawodnika był o 17 11. Sam wiem, bo też za późno podałem typy i nie zdążyłem. Ale ja uznaję swój błąd i nie robię z tego powodu żadnego problemu a już tym bardziej nikogo za to nie obwiniam.
Szkoda, że konkurs pomyślany jako zabawa i urozmaicenie do typowania w dziale zamienił się w kłótnie.
 
R 225

rover

Użytkownik
Start zawodnika o 17.11 uznaje za sluszny argument zostalem wprowadzony przez oficjalna strone i bukmacherow w blad ale pierwszy powod jaki uslyszalem to wycofanie oferty bukmacherow o 17.15.
Caly konkurs uwazam za fajna zabawe i bede go milo wspominal, a spiecia sa zawsze gdy jest rywalizacja.
 
Do góry Bottom