>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2014/2015

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Długoterminówki na sezon zasadniczy: (sporą część grałem półtora tygodnia temu więc kursy mogły się pozmieniać; inna sprawa, że zamiast w pinnku grałem z solidną marzą bet365 bo wyrabiałem bonus):
Cowboys Poniżej 7.5 wygranej @ 1.95 Bet365
Main bet na sezon. Najsłabsza obrona rok temu dodatkowo się posypała. Bez Ware&#39;a, Hatchera i z kontuzjowanymi Lee i Lawrence&#39;m. Do tego wyrównana dywizja i Romo rzucający mnóstwo INT.
Broncos Powyżej 11.5 wygranej @ 1.90 Bet365
O tym typie de facto zaważy jedno. Zdrowie Peytona. Z nim spokojnie 13 zwycięstw i wolna pierwsza runda w zasięgu Broncos. W Denver ewidentnie postawili wszystko na jedną kartę i mają do-or-die sezon. Do tego łatwa dywizja ze słabymi Raiders i z przewidywaną zniżką Chiefs.
49ers Powyżej 10.5 wygranej @ 1.90 Bet365
Zawieszenie Aldona Smitha w kontekście kontuzji Bowmana trochę mi komplikuje ten typ. Ok rozumiem, że mają trudną dywizję, ale paka jaką zbudowali powinna zdrowo namieszać nie tylko w regular season. Jak dla mnie wygrywają dywizję i SB too.
Chargers Powyżej 8.5 wygranej @ 2.35 Bet365
Do świetnej choć wciąż nie pokazującej pełni możliwości ofensywy wzmocniono defensywę podbierając Chiefs Brandona Flowersa. Dlatego też powinni powalczyć o offseason i zająć tam miejsce KC.
Titans Powyżej 7.0 wygranej @ 1.75 Unibet
Ken Whisenhunt rok temu rozkręcił Chargers teraz spróbuje z Titans. Na wstępie pozbyto się Chrisa Johnsona, co moim zdaniem jest dobrym ruchem, gdyż ich gra biegowa była do bólu przewidywalna. Wiele obeicuję sobie po Sankey&#39;u. Mając tak dobre OL i DL należy jedynie się modlić by Locker tego nie spierdzielił. O jego motywację można być spokojnym, gdyż w przypadku niepowodzenia żegnaj NFL, bo młodzi (Mettenberger) depczą już po piętach.

PS. Jeszcze jedna ciekawostka. Długo się naszukałem, ale w końcu znalazłem. W Sportingbet można łączyć długoterminówki na cały sezon regularny. Dla emocji zawsze fajna opcja ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pierwsza analiza NCAAF w tym sezonie - miejmy nadzieję, że kilka zdań, które napiszę okażą się pomocne i co ważniejsze skuteczne
Długo zastanawiałem się nad spotkanie Miami-Louisville. Długo przed rozpoczęciem sezonu zakreśliłem sobie ten mecz z mocnym postanowieniem grania na doga czyli Miami. Ale im bliżej meczu, tym mniej mi się ten typ podoba. Po pierwsze, Miami to public dog, a ja nie z zasady nie lubię tego co publiczne - i nie ma znaczenia czy mowa o bukmacherce czy o służbie zdrowia czy komunikacji. Po drugie, wyszedłem z wielkiej euforii spowodowanej recruiting class Miami. Po trzecie - po trzecie, przecież Louisville straciło w drafcie NFL QB Bridgewatera, WR Parker nie zagra przez 6 tygodni, a RB Diggs jest out w tym spotkaniu - to musi się przełożyć na grę Louisville, prawda? Pewnie przełożyłoby się na wynik każdej jednej drużyny, ale wątpię czy przełoży się akurat na Ville. Czemu? Bo ofensywą Ville z linii kierował będzie Bobby Petrino - gość jest śmieciem, nie ma sentymentów, romansuje zdradza - żony, drużyny, kochanki, kochanków, ale niezależnie od jego oceny jako człowieka, facet jest jednym z najlepszych ofensywnych umysłów w NFL -jego ekipy zawsze brylują w ofensywie, a skoro tak to nie przykładałbym większej wagi do tych absencji. Petrino po prostu dostosowuje swój system pod zawodników, których ma i oni się w nim zazwyczaj sprawdzają. A że Miami defensywnie nie zachwyca, to spodziewam się, że Ville będzie w stanie punktować. Z drugiej strony jednak Miami także dysponuje ładnym potencjałem w ofensywie i również powinno być w stanie zdobywać punkty, tym bardziej, że koordynatorem defu Louisville jest Todd Grantham, ex-co def Georgii, który ma dość skomplikowaną filozofię gry, do tego stopnia, że zawodnicy często spoglądają a to na siebie a to na linię boczną, bo często nie wiedzą co mają grać, więc spodziewam się przynajmniej kilku popsutych kryć w obronie..przecież to 1 tydzień rozgrywek. Nie pcham się w wybieranie strony, a pójdę w OVER
over 55 @ 1.83
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Week 1:
St. Louis Rams - Minnesota Vikings under 42.5 pkt @ 2.06 Pinnacle ✅
W obliczu kontuzji Bradforda myślałem o zagraniu Vikings, ale po pierwsze Hill to niezły backup, zaś po drugie goście nie za bardzo wiedzą czego się spodziewać po Rams. Niby powinni grać dołem, ale kto wie może spróbują przechytrzyć rywala. Obie drużyny mają świetnych RB więc powinni mocno zbijać zegar. Ponadto to początek sezonu także zgranie może jeszcze kuleć, a i obie ekipy na pewno mocno zmobilizowane do pierwszego meczu w sezonie.
Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns under 42.0 pkt @ 1.90 Pinnacle ⛔
Obie defensywy to czołówka ligi. Steelers wzmocnili się Shazierem, zaś goście z jednym z najlepszych CB Hadenem w składzie. W dodatku w ekipie Browns nie zagra zdobywca największej ilości receiving yards Gordon zawieszony na cały sezon. Również zamieszanie wokół wyboru pierszego QB może sprawić, iż ręce mogą drżeć.
Kansas City Chiefs - Tennesse Titans 2ml @ 2.66 Pinnacle ✅
Co do Titans to argumentację za nimi podałem w długoterminówce. Chiefs osłabieni przez oddanie CB Flowersa oraz bez najlepszego WR Bowe&#39;a. W dodatku Alex Smith nie jest jakimś omnibusem jeśli chodzi o passing game. Raczej gra krótkie zagrywki, także prędzej czy później defensywa Titans powinna go zatrzymać.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
na pierwszy rzut oka typy jak najbardziej fajne, ale.. ???? sam rozważałem Titans dość długo, ale nie spodziewałem się, że linia spadnie z 7 ptk do 3/3.5. Titans mają potencjał na czarnego konia - jeśli Locker ogarnie a przy Whisenhuncie powinien to myślę, że będzie ciekawie - nie bez powodu Ken W wybrał Titans a nie Lions - raz że potencjałowo mniej więcej podobnie, a dwa dywizja znacznie lepsza bo bez Bears, Packers i Vikes. Po tym kursie Titans już nie zagram, bo Chiefs mimo że ofensywnie ograniczenie to w defie nawet gdy mieli masę kontuzji napier.... ????
co do underów to też raczej odpuszczę - raz, że w Rams czuję poteżny over, a dwa że po tym co sędziowie odp....w preseason, wolę nie ryzykować wypaczenia wyniku przez jakieś decyzje. Ale świat do odważnych należy, a o/u to dla mnie loteria i na pewno są w tym lepsi, więc na dobrą sprawę masz większe szanse ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Seattle wygra różnicą pomiędzy 7-12 pkt 5.00 bet365⛔36-16 :;/:
Nowy sezon,pierwszy bet więc nie ma co rozkminiać bo nic nie wiadomo ale można zaryzykować.Co przemawia za Seahawks? przede wszystkim grają u siebie,rok temu byli 7-1 w regular season oraz wygrali 2 mecze playoffs,przegrali tylko z Arizoną dla których był to mecz sezonu przedłużający nadzieje Cardinals na postseason.2 Lata temu byli 8-0 na własnym boisku.W skrócie-Seahawks są 17-1 u siebie przez ostatnie 2 sezony.Co do Packers to nie jest to byle jaki zespół ale szansy mogą szukać chyba tylko w meczu w którym defensywa Seahawks pozwoli im na zdobycie wielu punktów a rok temu DEF seahawks był najlepszy w lidzę i 90% składu zostało na swoim miejscu.W Packers nie zagra NT BJ Raji a na C zagra rookie Lindsey.Generalnie bet flyer za małą stawkę po dobrym kursie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
SEA(-5,5) @1,92
Betsson
Świetne spotkanie na początek sezonu. Oba zespoły w pełnej sile ataku plus dobry preseason w ich wykonaniu. Liczę, że SEA będzie chciało zacząć &quot;z wysokiego C&quot; i sprowadzić na ziemię jednego z kandydatów do udziału w SuperBowl. Z drugiej jednak strony jest A.Rodgers ???? Bardzo mi się podobał w spotkaniach przedsezonowych.
Spodziewajmy się wyrównanego meczu. Liczę jednak na pełną koncentrację SEA do końca spotkania. GB fatalnie broniło vs. run w zeszłym sezonie i małe szanse na poprawę w tym, po tym jak wypadł na cały sezon DT B.J. Raji. Czy Peppers da radę ? Ma 34 lata... Tak czy inaczej, RB Lynch powinien zaliczyć naprawdę świetne spotkanie na początek sezonu. Seahawks są 20-4 ATS we wrześniu od 2000 r.
EDIT: Oczywiście Betsson a nie Expekt ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
CHI(-6,5) @1,90
Expekt
Lecę tutaj po public bet ale po prostu nie wyobrażam sobie innej możliwości. Nie bardzo wiem, kto miałby zdobywać punkty w BUF. Bills to obecnie dno a moim zdaniem w pierwszych meczach się nie odpuszcza i Bears przejadą po nich jak walec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Najlepsza część soboty przed nami ???? NCAAF
Toledo +3.5 vs. Missouri
Mizzou po zeszłorocznym sukcesie wciąż leci na tamtej opinii, tym bardziej, że to początek sezonu więc nie ma podstaw by zmienić spojrzenie na tą drużynę. Ale z ekipy tej odeszła masa zawodników, którzy decydowali o jej obliczu - zarówno w ataku czyli QB, RB i cała grupa wysokich atletycznych receiverów, dzięki którym atak tak fantastycznie funkcjonował, jak i w defie choćby &quot;gwiazda ESPN&quot; Michael Gay Sam. Gary Pinkel, obecny trener Mizzou, a były Toledo, przyjeżdża do Ohio z grupą świężaków, którzy w mojej ocenie są przewartościowani przez bukmacherów. Toledo to cholernie ciężki teren do grania, a sama ekipa należy do dość niewygodnych - Ohio State od 2011 roku kiedy ledwo ograli u siebie Toledo używa swoich &quot;wpływów&quot; by w kalendarzu nie mieć Toledo, unikając w ten sposób derbów Ohio. Stawiać dzisiaj na Toledo Rockets, którzy grają widowiskowy football i liczę, że utrą nosa wyżej notowanemu, ale wcale nie bardziej doświadczonemu teamowi.
Illinois -3 vs. Western Kentucky
Western Kentucky pokaźny public bet. Świetne wrażenie w pierwsyzm tygodniu i ogranie Bowling Green, które jednak sporo straciło ze świetnej ekipy z zeszłego sezonu. Dlatego wynik może nieco mylić. Illinois znacznie lepsza defensywa niż BG, linia otwarta na poziomie +6 spadła w ciągu tygodnia do 3.5ptk. Owszem ofensywnie WK ogląda się fajnie, ale ich defense pozostawia wiele do życzenia. illinois z transferem z OKla State Wesem Lunt&#39;em na QB powinni dać radę ogarnąć temat punktów a def Illini ogarnąć atak WK. Week 1 to przeszłość, dzisiaj nowy tydzień rozgrywek.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals typ: 1 1.8
Serio naprawdę wszyscy wierzą, że Rudy z zamkniętymi oczami tyle razy trafi do Greena? Nie cenie za bardzo Flaco, ale i tak jest znacznie lepszy od Daltona, do tego wraca Pitta, jeden z ulubionych targetów pana MVP. Nie wiadomo w sumie też, jak będzie wyglądał Geno po kontuzji, wiadomo zabraknie boksera Rice, ale rok temu za dużo nie pokazał za to pierce wręcz przeciwnie więc o run jestem w miarę spokojny. Szkoda że zabraknie Webba, ale 1.8 na Ravens @home próbuje.
Dallas Cowgirls vs San Francisco 49ers typ: 2 1.52
1.52 na jeden z lepszych zespołów grający power run vs najgorsza obrona w lidze, która straciła 3 najlepszych grajków? Dodatkowo owner tak żądny atencji mediów, że sprowadza geja, który nie jest wystarczająco dobry, żeby załapać się do zespołu treningowego, teamu który go wydraftował? More distractions in jerry world. Chociaż OL dallas wygląda naprawdę dobrze, myślę że to będzie znacznie za mało na diffens SF nawet bez bowmana.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Falcons...Saints masakryczny public bet, do tego stopnia, że linia otwarcia na Falcons -3 przeszła do dzisiaj długą drogę aż do Falcons +3. Mimo takiego swingu ludzie wciąż ładują na Saints. Prawda jest taka, że linia przy -3 na Saints straciła jakąkolwiek wartość, na Falcons z kolei zyskała. White i Jones zdrowie, brak Gonzo będzie pewnie odczuwalny,głównie w red zone, ale jeden zawodnik nie czyni drużyny. Fanem defensywy Roba Ryana nie jestem, obrona może dobra przeciwko biegom, ale podaniowo nie pamiętam, żeby obrona Ryana była kiedykolwiek dobra czy to w czasach gdy był w Cowboys czy wcześniej jeszcze w Browns. Dlatego nigdzie dłużej nie zagrzał miejsca; dziwi mnie to, że w Saints wciąż pracuje, ale to już problem Saintsów. Home dog, który otworzył się jako home fav, to wg mnie dobra inwestycja.
Dolhpins to kolejny typ against the public. Pats to jeden z największych public teamów w NFL. Nie inaczej jest i tym razem, tyle że w Miami gra im się dość ciężko. Fanem Pats nie jestem, defensywa Fins jest dość underratowa i myślę, że Pats będą mieć ciężkie zadanie przed sobą, tym bardziej, że playmakerów w tej ekipie nie ma zbyt wielu - jest Gronk, ale to koleś który na dobrą sprawę jest jeden dobry hit od końca kariery, czy to w głowę czy kolana, jest Vareen i jest Dobson. Edelmana nie uwzględniłem celowo - w offseason żadna drużyna nie miała na niego chrapki, dziwić się nie można, bo to wybitne dziecko Brady&#39;ego. Front Fins zdecydowanie może sprawić problemy Oline Pats. Podobnie zresztą matchup Dline PAts vs. Oline Fins, nie miej jednak spodziewam się, że Oline Finsów już gorzej niż w zeszłym sezonie grać nie będzie. Mimo takiej gry Oline Fins, Tannehill był kapitalny, a przecież rzucał ciągle z ręką przeciwnika na kratce kasku. Strach pomyśleć jak może wyglądać Tannehill jeśli będzię miał więcej czasu w pockecie. Zaryzykuję
Browns - Steelers mają przejść w uptempo, ale ten defense Browns wygląda niesamowicie dobrze, a pod ręką Pettina może się okazać, że będzie wyglądał rewelacyjnie. Świetne secondary z dwoma shutdown cornerami, front też niezły, linebacker z Dansbym mogą być tylko lepsi, zwłaszcza w pass coverage. Gorzej u Brownsów z offensem, ale oglądając Steelers w preseason, Ci goście nie potrafili kompletnie zatrzymać biegów - Brownsi będą biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Mają w swoim arsenale trzech Backów - Tate&#39;a, Westa i niedocenionego Crowella, który był świetnie zapowiadającym się prospectem z Georgii, ale off field issues spowodowały, że musiał grać w FCS i stąd musiał walczyć o roster spot w Browns.
Cowboys - jest to typ, który prawdopodobnie zakończy się uderzeniem w ML dość mocno. Niners to mój ukochany team, dlatego mam tutaj niezły obraz tej drużyny. Wewnątrz atmosfera jest taka sobie, Kaepernick zdaje się nie robić postępów, choć po kilku latach w lidze def coord mogli rozszyfrować jego grę, bo gra generalnie w ofensywnie nie klei się tak jak powinna i nie mam na mysli tylko preseason. Ale to akurat najmniejszy z problemów Niners w tym matchupie - Oline Niners przetrzebiony, kontuzje, holdouty, powroty. Największym problemem Niners jest natomiast niesprawdzona secondary, gdzie są debiutanci i drugoroczniacy. DLine Niners bez Aldona Smitha, LB bez Bowmana, a przecież Oline Cowboys to top 3 w lidze. W ofensywie Cowboys dysponują dużym potencjałem - Murray, Bryant, Williams, dwóch TE Escobar i Witten. Plus własne boisko w Arlington. In minus Cowboys sztab trenerski, a konkretnie Garrett, ale zagrywki wywoływać będzie Linehan więc o offense Dallas się nie martwię. Gadanie o tym, że ich defense jest czy będzie beznadziejny...hmm może i będzie, może i jest, jeszcze nie rozegrano żadnego meczu a już wydano wyrok na ten defense, więc oni akurat zawieść nie mogą, ale mogą na pewno zaskoczyć. Wobec braków Ol Niners, Dline może wyglądać dobrze. Ogólnie spodziewam się z 60 punktów, więc można grać i over, ale linia spadła o 0.5 ptk, a ja nie czuje się w o/u. Cowboys to win
under Phila/Jags - Philla w zeszłym sezonie od połowy grała solidny defense, Jags raczej skupią się na bieganiu i kontrolowaniu zegara + sami posiadają underratowy Def.
over 43 Vikigns/Rams - to byłby piekny under bet gdyby Bradford nie wypadł z kontuzją. W sytuacji gdy Hill przejmuje kontrolę nad ofensywą, spodziewam się znacznie lepszej ofensywy Rams. Vikings defensywnie nie grzeszą, a sami posiadają niezły potencjał ofensywny żeby uczynić z tego meczu strzelankę. Hill za każdym razem jak wchodził do gry, był dość solidny czy to w Niners czy przede wszystkim w Lions, gdzie Calvin Johnson wyglądał w tym okresie znacznie lepiej niż za czasów podań Stafforda.
 
shen 408

shen

Użytkownik
O 49ers bym się nie martwił,bo oni niczym rosjanie czym gorzej jest tym lepiej grają :grin:.Gdzieś czytałem też ze Kaepernick ma bonus 2 albo 3 mln usd za wygranie SB a coach Harbough nowy deal na stole jak wygra SB,więc motywacja jest.Cowboys :;/:-niech zmienią nazwe na Raiders a Jerry Jones nazwisko na Al Davis,6 wygranych w tym sezonie to dla nich limit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Maryland -2 vs. West Virginia
Maryland - Maryland to na tyle utalentowany team, mający w składzie całą masę playmakerów po obu stronach boiska, że odstawienie nawet dobrej ofensywnie a beznadziejnej defensywnie drużyny jaką jest West Virginia nie powinno być problemem. Defense makes the difference. Maryland ma defense, West Virginia nie ma defensu. Poza tym ocenianie potencjału obu zespołów na podstawie dwóch meczów tego sezonu jest nie na miejscu. West Virginia jest oceniania głównie pod kątem spotkania z Alabamą - wynik i przebieg meczu jest dość mylący - Alabama sporo rzeczy próbowała w tym meczu, począwszy od kilku qb, poprzez kilku backów, przez różne ustawienia defensywy. Gdyby Bama chciała zamknąć WV, to by to zrobiła. Od początku do końca kontrolowała mecz. Maryland z kolei oceniany jest przez pryzmat ostatniego meczu @ South Florida. SF najlepsze lata ma za sobą, nowy sztab szkoleniowy próbuje odbudować program, powalczyli z Maryland, ale Maryland mieli w tamtym meczu aż 6 strat a mimo to wygrali. Tydzień tygodniowi nierówny i choć trener WV walczy o życie czyli o utrzymanie posady i jest to dla niego make or break season, to nie daję w tym matchupie West Virginii żadnych szans. Maryland jeśli tylko będzie szanował piłkę i nie będzie popełniał durnych strat jak w meczu z South Floridą, powinien bez problemu pokryć krótką linię. Wg mnie warto przyłożyć w ten mecz.
Shen, jutro szykuje się gruby bet na Ninersów. Przysiądę i jutro naskrobię tutaj trochę ???? pomijając inne shockery oczywiste ;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Giovani Bernard (CIN) powyżej 70.5 rushing yds. @1,85
Betsson
Tak niska linia to zapewne wynik słabego, zeszłotygodniowego występu, gdzie Bernard miał 48 yds w 14 próbach. Atlanta jednak w zeszłym sezonie była jednym z najsłabiej broniących zespołów przeciwko grze biegowej. Niewiele się zmieniło, bo w ostatnim spotkaniu pozwolili na dużo RB Saints, gdzie Thomas i Ingram mieli średnią powyżej 4,5 yds na próbę. Spodziewajmy się dzisiaj Bernarda dużo i często. W pierwszym spotkaniu 85% zagrań po ziemi było z jego udziałem.

Arian Foster to score a Touchdown @2,05
Arian Foster powyżej 88.5 rushing yds. @1,85

Betsson
Raiders pozwolili Jets w pierwszym spotkaniu na niedorzeczne 7,3 yds na próbę.
Foster świetnie łapie podania, tak więc zwiększa się szansa na TD. No i przede wszystkim nie ma konkurencji w HOU. Brał udział w 96% akcji ofensywnych swojego zespołu. Kluczowa postać dzisiejszego spotkania. W piątek trenował w pełnym wymiarze, więc po kontuzji raczej już nie ma śladu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NFL - wisienka na torcie na niedzielny podwieczorek

Oferta na Week 2 niesamowita, podnieta jeszcze większa, dzisiaj albo popłynę albo odpłynę bo niemal każde spotkanie to świetna linia...zaczynamy NFL Countdown

Bengals -5 @ 1.990 4u ✅3.96

Jedna z najmocniejszych linii w Week 2. Nigdy nie lubiłem którejkolwiek z tych ekip, ale pewne fakty są nieubłagane. Atlanta zyskała w moich oczach pokonując Śniętych, mimo całej masy przeciwności. Ale prawda o Atlancie jest znacznie bardziej bolesna - Atlanta to w dużej mierze drużyna własnego Georgia Dome, a draft w którym oddali wszystkie picki w drafcie (joke) za Julio Jonesa odbija im się czkawką, bo płacą za to cenę w niemal każdej formacji - poczynając od słabej linii ofensywnej, gdzie po wypadnięciu Matthewsa blind side Ryana chroni jakiś drewniany LT, poprzez wszystkie formacje defensywy - pass rush z przodu dalej do dupy, linebackerzy jeszcze jako tako wyglądają, ale już secondary to formacja gdzie królują mało doświadczeni zawodnicy. I właśnie defensywa jest pięta achillesową Falcons - 329 yd oddane górą vs. Saints, 140 yd dołem przeciwko rzutowej drużynie z Nowego Orleanu. Nie spodziewam się poprawy tych numerków, bo Bengals mają niezły balans między grą rzutową i biegową. Jak tylko złapią rytm to obawiam się, że Falcons po meczu vs. rywalowi z dywizji i dogrywce czyli emocjonalnym zwycięstwie, mogą nie być w stanie nawiąząć walki z Cincinatti, które na własnym boisku w home openerach spisuje się świetnie.

Dolphins/Bills under 44 @ 1.770 3u ✅2.31

Dolphins po gwałcie na Patriots u siebie - udało się pokonać rywala z dywizji, dlatego spodziewam się nieco słabszego występu Dolphins, raz że wyjazd a dwa, że grają przeciwko TOP3 def w lidze. Bills po wygranej w Chicago, w home opdenerze również nie powinni poszaleć w ofensywie, bo Dolphins też mają niezły defense. W zeszłym sezonie mieliśmy podobną sytuację kalendarzową - Dolphins po meczu u siebie i wygranej z Pats, grali wyjazd w Buffalo i przegrali 0-19. Mecz da odpowiedzi na kilka pytań odnośnie meczu Pats- Dolphins - na ile problemy z Oline Miami zostały naprawione a na ile to tylko wynik słabego rushu Patsów? Na ile Miami jest mocne i/czy Pats są overrated?


Vikings +3.5 @ 1.80 ⛔

No Peterson? No problem. Asiata może nie jest tak utalentowany biegowo jak Peterson, ale siłowo na pewno mu nie ustępuje - na combine dźwigał jak rasowy liniowy. To prawdziwy wół na dwóch nogach. W obwodzie jest jeszcze McKinnon, freak athlete, który jeśli dostanie jakąś rolę to będzie to pewnie change of pace back. Ktoś oglądał spotkanie Patriots - Dolphins? Brady nigdy nie był wybitnym deep ball throwerem, ale to co odpierdzielał w meczu z Dolphins to prędzej wg mnie decline tego zawodnika i coś co zapowiada zmierzch jego kariery niż jakiś pojedynczy wybryk. Jeśli gra Dline Patsów w meczu z Miami ma być jakimś wyznacznikiem to Oline Minnesoty powinien ich totalnie zdominować w liniach a to powinno umożliwić skuteczne bieganie. Vikings mają także wielu playmakerów, zwłaszcza w off. Jedynym argumentem jaki czesto czytam po stronie Patsów jest taki, że &quot;Pats przecież nie mogą zacząć 0-2&quot;. Faktycznie, argument powalający...na szczęście magia nazwy nie gra w tej lidze. Zaryzykuję i zagram przeciwko większości. W tym momencie blisko 83 % po stronie hc Pats i blisko 73% po stronie ML Pats. Patriots to największy public bet dzisiejszego dnia.

Rams +5 @ 1.90 ✅✅

Rams byli tak beznadziejni w zeszłym tygodniu, że nikt nawet nie myśli by na nich stawiać w week 2. A prawda jest taka, że Tampa była niewiele lepsza od Ramsów w swoim występie przeciwko Carolinie i jej backup QB.


Panthers -1 @ 1.909✅✅
Browns +6 @ 1.819✅✅
Raiders +3.5 @ 1.900⛔⛔

✅6.988
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
IND-PHI over 53,5 @1,92
Expekt
Na początek garść statystyk:
Over is 6-0 in Eagles last 6 games in Week 2.
Over is 6-1-1 in Eagles last 8 Monday games
Over is 4-1 in Eagles last 5 games in September.
Over is 7-2 in Eagles last 9 road games.
Over is 4-1 in Colts last 5 games in Week 2.
Over is 9-4 in Colts last 13 games overall.
i ostatnia : Over is 5-0 in the last 5 meetings.
Nic nie wskazuje, żeby dzisiaj było inaczej. W pierwszym spotkaniu PHI zdobyto 51 pts, w spotkaniu IND 55 pts. Wyczytałem ,ze jest to pierwsze MNF dla Colts za czasów QB Lucka. Wiadomo, transmisja na cały kraj robi swoje ???? każdy będzie chciał wypaść jak najlepiej. Obie obrony dosyć przeciętne i liczę, że QBs będą mieć dużo czasu i będą rzucać na potęgę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Akron +10 @ 1.854 4u Pinn
Akron ML @ 3.900 1u Pinn
Akron +11 @ 1.90 Bet365 1u

Marshall public bet - public perception jest taka, że Marshall po trzech blowoutach ma bilans 3-0. Tyle, że drużyna tylko na 1 rzut oka wygląda imponująco - żadna z ekip z którymi grali nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem siły Marshall. Miami OH, które od 2 lat jest w rebuilding mode nawtykało Marshall 418 total yds. Dla porównania Marshall, które ma jedną z potężniejszyc ofensyw w NCAA zgromadziło w sumie 432 total yds. Różnica niewielka, wynik wygląda lepiej niż to jak Marshall się prezentuje, szczególnie w obronie. Akron 1-1, po wygranej z Howard i przegranej z Penn State, ale z Penn State do końca 3 kwarty byli w grze. Podsumowując, Akron wydaje się być dobrą inwestycją z kilku powodów - przewartościowania siły Marshall po obu stronach boiska (ofensywnie są silni, ale defensywnie są ciency), Akron gra u siebie, ma solidny def, i ofensywę opartą na grze rzutowej, czyli elemencie w którym obrona Marshall kuleje.
Michigan -3 @ 1.854 1u
Michigan wyglądało jak ***** w spotkaniu z Notre Dame, ale trzeba też przyznać, że def ND jest topowy. Problemem jest gra QB Devina Gardnera, który nie wiedzieć czemu, mimo słabego prowadzenia ofensywy wciąż jest starterem, a przecież w rezerwie jest Shane Morris. Nie wiem co Michigan ma do stracenia w tym momencie, nie wiem czego boi się Hoke, skoro widzi, że trzymanie Gardnera nie pcha ofensywy..who the fuck knows..ale takie asekuranctwo do niczego dobrego Hoke&#39;a nie doprowadzi - brak wyników w tym sezonie, to dla niego out. Rzuciłby Morrisa do gry, zobaczył jak sobie radzi, wtedy przynajmniej nikt nie sapałby, że nie ma wyników, że nie dał mu szansy etc. Ale to robota Hoke&#39;a i to są jego problemy. Jego problemy poniekąd wynikają z tego, że drużyna która gra na 110 tys stadionie i regularnie gromadzi komplet ludzi, ma świetną tradycję, nie potrafi ściągnąć do siebie topowych rekrutów, którzy byliby twarzą tej drużyny. Ale to problem, który dotyczy wiekszej liczby ekip ze środka USA, które w poszukiwaniu talentów muszą wybierać się do Texasu, Californii czy na Florydę, a że są inne uniwerki o wiekszej renomie, które mogą więcej położyć na stół i co gorsze mają lepsze wyniki, to ekipy big10 przegrywają rywalizację - kto wybrałby michigan over Alabama, LSU czy Georgia. Inna sprawa, że studenci wolą być bliżej domu, więc Teksańczycy wybierają Texas, a Californijczycy Californię, no chyba że idą do powerhouse&#39;ow z Sec&#39;u. Wracając do Michigan, linia spada, Utah state nie wiedzieć czemu public dog, a przecież nie grali z kimkolwiek, kto mógłby ich przetestować przed takim meczem jak ten z Michigan. Utah z reguły zaczyna mocno, by w trakcie trwania sezonu blaknąć. Ich QB to turnover machine, wiec ciężko ufać ekipie z takim gościem w spotkaniu wyjazdowym. Gdyby to był 1 mecz sezonu ta linia wynosiłaby od 7-10 ptk. Ponieważ Michigan lekko ssie, linia przykrótka i jeszcze spada.
Georgia Southern -3 @ 1.943
Triple option. W zeszłym sezonie jak South Alabama gościła Navy, ktore również gra triple option, nie było co zbierać z South Alabamy. Rzecz w tym, że żeby zatrzymać triple option albo musisz często przeciwko takiej ofensywie grać i być ograny w bronieniu jej albo mieć topowych zawodników w defie. South Alabama nie ma ani jednego ani drugiego.
San Diego State +10 @ 1.943
Revenge game dla SDSU.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Suma rush and receiving yds zawodnika:
Reggie Bush (DET) over 72,5 @1,76

bet365
Mój betsson jeszcze nie wystawił kursu na rushing yds w tym spotkaniu ale znalazłem taką oto perełkę. Bush nie zachwyca od początku sezonu i stąd taka śmieszna linia. A tymczasem, drugi RB Lions, czyli J.Bell ma problemy z kolanem i jeszcze w piątek trenował w ograniczonym zakresie. Jutro, na pewno Bush będzie częściej na boisku. Jak do tej pory, GB pozwala opp RBs na 110 yds po ziemi i 47 ysd górą na mecz. Liczę na conajmniej 20 prób biegowych Busha plus 3-4 złapane podania. Wystarczy w zupełności.
EDIT: betsson daje 1,85 za 70,5 rush+rec yds...

Andrew Hawkins (CLE) powyżej 69.5 receiving yds. @1,85

betsson
Liczyłem na trochę niższą linię, bo obecna jest niestety tam gdzie powinna być ???? Warto jednak zaryzykować.
Hawkins pod nieobecność WR Gordona stał się zdecydowanie WR1 w Cleveland. Średnio, przez te pierwsze dwa tygodnie, złapał 7 na 11 podawanych do niego piłek i ma średnią 78,5 yds na mecz. Secondary BAL nie jest specjalnie dobra, pozwala opp WRs na 160 yds na mecz. Nie wiadomo czy zagra TE Cameron a podstawowy RB Tate jest na pewno out. Czy Hawkins złapie dzisiaj 10 piłek ? Bardzo prawdopodobne.

Greg Jennings (MIN) powyżej 48.5 receiving yds. @1,85

betsson
Secondary Saints jest delikatnie mówiąc kiepska ???? Pozwalają opp WRs na niedorzeczne 244 yds na mecz. Jennings w pierwszym spotkaniu miał solidne 58 yds i 6 na 7 złapanych podań. W drugim praktycznie nie istniał przykryty przez Revisa. W MIN może nie zagrać TE Rudolph, obrona może się skupić na WR Pattersonie a Jennings może z tego mocno skorzystać.
Lamar Miller (MIA) powyżej 67.5 rushing yds. @1,85
betsson
Nie ma Moreno, więc Miller powinien dostać zdecydowanie więcej prób biegowych. A przy jego solidnym obecnie 4,7 yds na próbę, powinno być dobrze. Chiefs bronią przeciętnie vs rush. Pozwalają na prawie 120 yds dla opp RBS na mecz i prawie 5 yds na próbę. Po kontuzji kostki wydaje się nie być już śladu. Trenował na full już od środy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Week 3
NY Giants - Houston Texans Typ: Texans [-3.5 pkt] @ 2.76 Pinnacle
Czemu Giants są faworytami... nie wiem. Defensywa Texans sieje postrach i to już nie tylko J.J. Watt, ale również Cushing, czy Reed. Eli był w tym sezonie sackowany cztery razy, a ile razy grał pod presją świadczy również jego stosunek TD do INT (3/4). W starciu z Oakland Fitzpatrick dużo lepiej podawał, przez co obrońcy nie mogli w ciemno iść na Fostera. Warto również podkreślić, że Houston są w drudzy w lidze z bilansem +5, jeśli chodzi o stosunek strat własnych do wymuszonych. Giants mają -5 i są na szarym ogonie ligi.
More to come ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 17

daniellah

Użytkownik
Również nie wiem dlaczego NY jest faworytem. Oglądałem ich w pierwszym meczu z nadzieją na poprawę gry z poprzedniego sezonu. Niestety srogo się rozczarowałem. Ich gra to obraz nędzy i rozpaczy. Nie widać słońca w tym tunelu. Takie wystawione kursy są mocno podejrzane. Czyżby mecz był ustawiony ? Ja dla pewności dałem Houston +5,5 @ 1,5 bet365 ⛔
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Zabraknie dziś fostera i jakkolwiek żałośnie wyglądają Giants, to jednak grają u siebie. Jednak mimo tych faktów też myślę, że JJ i spółką sprawią, że znów zobaczymy eliaszową mordkę z konkretnym grymasem. Hopkins zaczyna grać dzięki podaniom flitzmagica, O&#39;brien dobry trener, więc z pewnością poradzi sobie z game planem na dziś
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom