>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo - rozmowy, dyskusje, ciekawe linki i filmiki.

martinus 491

martinus

Użytkownik
Alberto Contador jedzie Vueltę a Espania. Tak tworzy się LEGENDA.
Ciekawe w jakiej formie będzie? Gdyby to nie był &quot;Bercik&quot; to spodziewałbym się, że powalczy co najwyżej o jakiś etap. Po nim spodziewam się wszystkiego ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Contador i etap? to się wyklucza, nie ten typ zawodnika. Albo bierze wszystko albo nic. Gdyby nie był w formie to by raczej nie pojechał na Vueltę, na moje może ją wygrać.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dlatego powiedziałem, że gdyby to nie był Contador a dowolny inny zawodnik to po takiej kontuzji nie spodziewałbym się walki w GC. Po Contadorze spodziewam się wszystkiego. Świetnie, że pojedzie, jak będzie w dobrej formie to jest to gwarancja fantastycznego wyścigu. Wystarczyło, że zabrakło jego na Tourze, Froome wypadł i walka o zwycięstwo skończyła się zanim się tak na prawdę rozpoczęła.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Mi się wydaje, że spora część tej całej aferki z kontuzją to medialny teatrzyk Tinkoffa. Pojedzie-nie pojedzie, dramacik, dużo twitterów ;]
Zdrowia by nie ryzykował. Ja spodziewam się walki o podium.
Meintjes, Kudus, Yates - młodzi wilcy w składzie na VaE ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Brawo Michał !! Ależ mamy sezon.
Btw za fanpage kolarstwa w Eurosporcie.
&quot;18 września Eurosport pokaże próbę bicia rekordu świata w jeździe godzinnej na torze. Jens Voigt w akcji.&quot;
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Forma przed MŚ idzie w górę ???? Teraz ma 27 sekund przewagi na Wigginsem także powinien się obronić przed czasówką.
Ile km jest czasowki? Ja na wczorajszy etap mialem grac na Kwiatka w parze z Rochem, ale zapomnialem. Wczoraj tez dobry wynik, 2 miejsce i awans na wiceclidera. Dzisiaj poparawil, przyjemna sprawa.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ile km jest czasowki? Ja na wczorajszy etap mialem grac na Kwiatka w parze z Rochem, ale zapomnialem. Wczoraj tez dobry wynik, 2 miejsce i awans na wiceclidera. Dzisiaj poparawil, przyjemna sprawa.
8 km także więcej niż 15 sekund Wiggins nie odrobi, oczywiście jeśli jest w najlepszej formie, bo jak nie to nawet Kwiat może mu dołożyć trochę czasu. Bo czasówka bardzo techniczna a to nie do końca odpowiada Sir Bradleyowi.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
8 km także więcej niż 15 sekund Wiggins nie odrobi, oczywiście jeśli jest w najlepszej formie, bo jak nie to nawet Kwiat może mu dołożyć trochę czasu. Bo czasówka bardzo techniczna a to nie do końca odpowiada Sir Bradleyowi.
O ile Kwiato na czasowke jest dobrze przygotowany, bo ostatnio slabo je jezdzi. Co nie zmienia sprawy, ze nawet nie bedac w najwyzszej formie to powinien spokojnie taka przewage utrzymac. Tak patrze to Izzaguire tez moze byc grozny, moze nawet bardziej jak Wiggins.

Jesli ktos jest zainteresowany to zarzucam koncowke etapu:
https://www.youtube.com/watch?v=9tpelwMP8Ns&amp;amp;app=desktop
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ładny finisz Kwiatka. Liczę, że uda mu się obronić prowadzenie w generalce.
Oglądając filmik można zauważyć, że Anglicy złapali bzika na punkcie kolarstwa. Już nie tylko na TdF stoją tłumy na trasie. Porównując do Tour of Britain sprzed 3-4 lat jest duży przeskok.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Tak w ogóle to zapowiada się prawdziwy kolarski czwartek w Eurosporcie. Będzie pokazywana próba Jensa, a do tego skróty wydarzeń z kanadyjskich klasyków, Walonii oraz podsumowanie Touru i Vuelty przez Lemonda. Do tego kilka raportów dotyczących próby Niemca live w ciągu dnia.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kadra na MŚ:
1. Bodnar Maciej – Cannondale
2. Gołaś Michał – Omega Pharma
3. Huzarski Bartosz – Team NetApp – Endura
4. Kwiatkowski Michał – Omega Pharma
5. Niemiec Przemysław – Lampre – Merida
6. Paterski Maciej – CCC Polsat Polkowice
7. Podlaski Michał – ActiveJet Team
8. Poljański Paweł – Tinkoff – Saxo
9. Wiśniowski Łukasz – Etixx
Chyba bez żadnej niespodzianki. No sry może prócz Podlaskiego, którego mało kto chyba brał pod uwagę...
 
Do góry Bottom