>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Vuelta a Espana (23.08 - 14.09)

Status
Zamknięty.
martinus 491

martinus

Użytkownik
Generalnie dzisiejszy etap jak dla mnie pełen niespodzianek. Słabiutki Sanchez, który wydawało się, że z dnia na dzień jedzie coraz lepiej, zaskakująco dobry Martin, Froome z taktyką na Kwiatka. Co do Valverde jak dla mnie za wcześnie zaatakował i na najtrudniejsze fragmenty wjechał już mocno naruszony. Contador nie taki mocny jak się wydawało, minuta nad Froomem to żadna przewaga, jeśli Krzychu rzeczywiście się jeszcze odnajdzie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Julian Arredondo vs Yohann Bagot 1 @ 1,83 Bet365 ⛔
Kolejny górski etap z trudnym finałowym podjazdem.
Kolumbijczyk to zdecydowanie lepszy góral. W tym wyścigu tego nie pokazuje,gdyż nie walczy o nic,ale coś czuję,że na którymś z górskich odcinków spróbuję się zabrać do ucieczki i powalczyć o etapowy sukces. Arredondo z bardzo dobrej strony zaprezentował się w Giro. Wygrał tam klasyfikację dla najlepszego górala i odniósł zwycięstwo na jednym z etapów. Na pewno nie jest to zawodnik na walkę o wysokie miejsce w generalnej,ale potrafi w dobrym tempie się wspinać i kto wie czy nie pokusi się o jakiś atak.
Bogot to przeciętny zawodnik,bez żadnych większych sukcesów. Jego zadanie to praca na płaskich etapach. Niczym się nie wyróżnia i górskie etapy często kończy na końcu stawki ze sprinterami (Bouhanni,Ferrari itp).
Na poprzednich trudnych etapach zazwyczaj góra był Arredondo.
9 etap - 6min na korzyść Juliana
11 etap 26 sek na jego korzyść
13 etap- także minimalnie lepszy Kolumbijczyk
Tylko na wczorajszym etapie obaj przyjechali blisko sobie na końcu stawki i o parę sekund był lepszy Bogot.
Dzisiaj można się spodziewać kilka prób zebrania się do ucieczki. Swojej szansy powinien szukać także Arredondo. Nawet jak mu się ta sztuka nie uda,ale nie odpuści całkowicie etapu to bez problemu powinien był przed rywalem,gdyż umiejętności jazdy po górach ma zdecydowanie większe.
 
R 225

rover

Użytkownik
Bukmacherzy liczą, że Navarro odpoczął po zwycięstwie i dzisiaj będzie działał cuda, jednak to Uran bije się o TOP 3, wczoraj nieco stracił dlatego dzisiaj musi pokazać się z dobrej strony albo żegnaj Vuelto, a Navarro powinnien kończyć etap znowu w grupce na swoim poziomie czyli z Anacona, Pardilla czy Caruso.
Stąd typ w tej parze na Urana.
Uran - Navarro [email protected] Pinnacle
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Daniel Moreno vs Sergio Pardilla 1 @ 1,55 Pinnacle ✅ 12 - 27
Pojedynek dwoch Hiszpanow. Moze kogos zdziwi, ze gram na gregario vide Moreno, a nie na lidera swojej grupy takim jakim jest Pardilla. Co wiec za tym przemawia? Przede wszystkim umiejetnosci. Gdyby sytuacje odwrocic i to wlasnie Daniel bylby liderem, to zdecydowanie wiecej moglby osiagnac na Vuelcie. TOP10 byloby jak najbardziej w jego zasiegu. Wiadomo, ze musi on pomagac Purito i to jest jego glowne zadanie, jednak stara sie robic jak najlepsze czasy i lapac sie na wysokie miejsca. W gorach mimo pomocy wyglada lepiej jak kolarz Qhubeki. Na latwiejszych etapach przyjezdza w czolowce, czesto nawet bijac sie o zwyciestwo, tak jak przedwczoraj. Na trudniejszych jest tuz za czolowka. Sadze, ze nawet mimo pomocy swojemu liderowi jest w stanie przyjechac wyzej.
Ciekawie tez wyglada Aru z Barguilem ✅ i Uran z Monfortem ✅ mimo niskich kursow.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dobra, wczoraj wyjątkowo słaby dzień pod kątem bukmacherskim, dzisiaj wypada to odrobić.
M. Monfort - R. Sicard 1 @ 1.52 Pinnacle????
Sicard wczoraj cały dzień w ucieczce i zresztą nie czarujmy się, na finałowym podjeździe nie pokazał nic wielkiego. Moim zdaniem zapłaci za to dzisiaj i przyjedzie z większą stratą. Monfort jak to Monfort bez błysku, ale solidnie, przyjeżdża regularnie w trzeciej dziesiątce. Wczoraj 33, ale pierwszych 10 przed nim było z ucieczki. Na zmęczonego Sicarda miejsce w okolicach 20-25 na dzisiejszym etapie powinno wystarczyć.
Gram też na Arredondo z Bagotem. Generalnie wszystko odpisał rogerfede93. W Pinnacle kurs to 1.94, więc zdecydowanie opłacalny. Po Bagocie wiadomo czego można się spodziewać, przyjedzie dzisiaj w grupetto z dużą stratą. Arredondo na razie także jeździ tragicznie, ale też obstawiam, że szykuje się na jakiś etap. Tak czy inaczej żeby wygrać z Bagotem wystarczy pewnie zakręcić się koło 100 miejsca. W teorii Kolumbijczyk powinien to zrobić bez najmniejszego trudu.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Covadonga to tradycyjny już Vuelcie podjazd, często wykorzystywany. W 2012 widzieliśmy tam świetną walkę między Valverde, Contadorem i Purito (do obejrzenia poniżej). Oby dzisiaj też było na co popatrzeć. Co do typów, to gram przeciwko uczestnikom wczorajszej ucieczki, bo taka mordęga jak wczoraj musi się na nich odbić następnego dnia, tym bardziej, że dzisiaj kolejny trudny górski etap.
Andre Cardoso - David Arroyo
Typ: Andre Cardoso @ 1.47 pinnacle ⛔ 59-31 wszystko na odwrót, na szczęście humor poprawił Niemiec ????
Zwłaszcza Arroyo powinien dzisiaj cierpieć, bo pracował nie tylko w ucieczce, ale też jeszcze harował na Lu Lu Sancheza ciułającego punkty do klasyfikacji górskiej. Cel osiągnięty, Sanchez w koszulce najlepszego górala, więc Arroyo może dzisiaj spokojnie odpoczywać, bo ma po czym. Cardoso solidny góral, na podjazdach zwykle 2-5 min za liderami, dzisiaj też nie powinno być gorzej, a to powinno z dużym zapasem dać mu miejsce przed Hiszpanem.
Maxime Monfort - Romain Sicard
Typ: Maxime Monfort @ 1.51 pinnacle ⛔ 23-19
Podobna sytuacja jak wyżej, Sicard miał wczoraj duże ambicje na etapowy triumf, pracował na niego solidnie w ucieczce, ale nie dał rady na finiszowej wspinaczce i ostatecznie był jednym z gorszych uciekinierów. Do regeneracji po takim wysiłku nie wystarczą 24 godziny, dlatego można się spodziewać, że dzisiejszy etap Francuz potraktuje ulgowo. Monfort solidny, ale bez błysku, pod górę zwykle tracił do czołówki 2-4 min, myślę, że nawet w normalnych warunkach mógłby powalczyć z Sicardem, tym łatwiej powinno być dzisiaj, kiedy Francuz wypompowany po wczorajszym.
https://www.youtube.com/watch?v=ZRSwTdm6aSs&amp;amp;feature=youtu.be&amp;amp;t=1h17m50s
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Joaquim Rodriguez - Alejandro Valverde 1 @ 1.61 WilliamHill ⛔
Pachnie peffą po wczorajszym etapiem, ale po tym co zrobił wczoraj np. Froome, a mając w pamięci jego wcześniejszą, słabszą jazdę, to już nic mnie nie zdziwi. Valverde zgodnie z przewidywaniami im dalej w las tym gorzej. Moim zdaniem na któryś z nadchodzących odcinków kolarz Movistar spłynie tak spektakularnie, że o top 3 w generalce już na pewno zapomni. Z kolei Purito funkcjonuje zgoła odmiennie i na chwilę obecną jest głównym rywalem Contadora w walce o końcowy triumf. Stromy podjazd pod Lagos de Covadonga powinien pokonać lepiej bo jest typowym góralem, zaś Valverde do tego miana ciut brakuje.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Joaquim Rodriguez - Alejandro Valverde 1 @ 1,61 WH ⛔ 3-2 nie ma jaj Purito, mam nadzieję że wyleci z podium
Nie wiem czy na tym forum pisałem czy na innym nie chce już mi się szukać, ale twierdziłem już na początku wyścigu że Valverde i Froome będą tracili w ostatnim tygodniu. Dzisiejszy i jutrzejszy etap już można zaliczyć do tych 3 tygodniowych. Valverde wczoraj już wyglądał słabo, ataki rozpaczy na rozerwanie grupy, a jak wjechał na 20% to był wypruty. Będzie notorycznie tracił już na każdym górskim etapie, nie idzie przejechać Touru i Vuelty na wysokim poziomie i on za to zapłaci. Purito ma kompleks Contadora bo chłop ma tyle pod nogą że mógłby go rwać równo, ale nie zerwie i tylko na 200 metrów przed metą będzie ogień. Na Valverde to wystarczy bo przy mocniejszym tempie sam nie pospawa a w drużynie już nie ma Quintany który bo to zrobił. Purito jeszcze ma Moreno do pomocy i to taki gregario di lusso.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Valverde wczoraj już wyglądał słabo, ataki rozpaczy na rozerwanie grupy, a jak wjechał na 20% to był wypruty.
Typu oczywiście nie neguję, ale Valverde zrobił gigantyczny błąd szarpiąc się przed najtrudniejszym odcinkiem. Gdyby taki atak wykonał Purito to mam wrażenie, że skończyłby tak samo.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typu oczywiście nie neguję, ale Valverde zrobił gigantyczny błąd szarpiąc się przed najtrudniejszym odcinkiem. Gdyby taki atak wykonał Purito to mam wrażenie, że skończyłby tak samo.
Może czuł że na stromym odcinku, jeśli nie rozpocznie go z przewagą nad rywalami to straci? bo tak by zapewne było i chyba dlatego taki przedwczesny atak.
Wszyscy wczoraj się śmiali z Frooma w trakcie etapu że cały czas w komputerek patrzy, ale jak widać ten komputerek Krzycha zaprowadził na odpowiednie miejsce, komputerek powiedział ile ma wygenerować wattów i tak też zrobił, czyli komputerek&gt;spontaniczna jazda :razz:
Dzisiejszy etap raczej znowu na &quot;zero&quot; z minimalnymi przewagami między zawodnikami, większych różnic, a nawet małego przewrotu na pozycjach 2-6 spodziewam się na jutrzejszym etapie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja dzisiaj tak jak ktoś wyżej widzę value w Aru vs Froome. Tutaj z dnia na dzień może się zmieniać a do tego te lekkie zjazdy jednak faworyzują Włocha. Plus jak widać pogoda bardzo słaba dla Krzycha. ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niemiec w ucieczce ;) jeśli ktoś nie ogląda
Trzeba dodać że z dużymi szansami na wygranie etapu, bo teraz 10 minut przewagi a w ucieczce jest w teorii najlepszym góralem. Jak nie wygra dzisiaj, to już nigdy nie wygra etapu na GT.
Na live polecam szukać typów z Uranem, bo jest zimno i deszczowo a to mu odpowiada. Ale nie w H2H z Navarro. Później pewnie będą inne i można mordować. Również przeciwko Froomowi bo on już lekko posrany jak widzi deszcz.

PS. Nawet pogoda próbuje pomóc Albertowi ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Brawo Przemek! Wczoraj go cofneli, ale dzisiaj siadlo. Zlapalem live po 2.75. Kolejna przyjemna wiadomosc kolarska, ktora powoduje banan na twarzy!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Co za rok ???? Nie mamy moze zbyt wielu kolarzy w topowych ekipach ale wyciagamy z tego wszystko co najpiekniejsze ????

Brawo Przemek ???? SZACUN

Trojka Hiszpanow mnie oslabia psychicznie bo jada tak jakby chcieli pomoc Krzyskowi uwierzyc w swoje mozliwosci, przeciez dzis znow moim zdaniem mogli go urwac na minute spokojnie a jechali tak jakby chcieli go dociagnac
Po drugie mam wrazenie ze Contadorowi wystrarczyloby 20sek przewagi w generalce a i tak nie byloby gdzie tego odrobic
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Mega ???? Pomogło frajerstwo Hiszpanów, ale z tej 3 żaden nie jest w stanie odjechać. Szykuje się dalsza bitwa na sekundy i bonifikaty.
Hmm co do jutra, to patrząc na jazdę Frooma jak świetnie odrabiał na ostatnich 2 km, to taka taktyka - młynek i patrzenie w SRMa może przynieść sukces na tyle podjazdów. Przynajmniej wie na ile go stać.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Niby wszystko już napisane ale warto powtórzyć - BRAWO PRZEMEK NIEMIEC!
Kapitalna akcja, Polak zasłużył na to zwycięstwo. Końcówka bardzo nerwowa, bałem się, że mogą go złapać na ostatnim kilometrze.
Teraz może powalczy jeszcze o klasyfikację górską i powtórzy sukces Rafała Majki.
Za nami bardzo ciekawy etap. Na ostatnim podjeździe cały czas się coś działo.
Contador tyle razy szarpał, chciał zgubić swoich przeciwników, aż w końcu oni zgubili jego. Odrodził się Valverde, znowu solidnie pojechał Rodriguez.
Froome i jego jazda to osobna historia. Każdy mocniejszy atak i odpływa by później stopniowo gonić.
Chciałbym żeby Aru wskoczył jeszcze na podium, ale może być ciężko. Podoba mi się jazda młodego Włocha.
A jutro trzecia odsłona rywalizacji w górach. Etap królewski, bardzo trudny. Emocji powinno być jeszcze więcej niż dziś...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z tej 3 w stanie jest odjechać Purito ale on nie ma jaj żeby odjechać. Poza tym po raz kolejny katastrofalna taktyka Katiuszy. Ja mam nadzieję że Purito wyleci z podium bo za to co on jedzie to mu się nie należy pudło.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Purito nie ma formy przeca - w formie by tu zgarnął już ze 2 etapy. Odjedzie na 10 metrów ale nie wytrzyma dłużej takiego tempa. Coś jak Contador w 2012 - niby dobry ale bez błysku. Valverde dzisiaj sprytnie, nie atakował i wyruchał pozostałych w swoim stylu na końcówce.
Alberto też z twarzy nie wyglądał zbyt dobrze w końcówce, ale tylko Valverde jest tu jakimś zagrożeniem, jeśli chodzi o GC.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom