>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, na forum mamy 3 ligi, jak jeszcze dojdą chętni to będzie pewnie z 5 ;)
Ja niestety nie jestem w stanie tego znów ogarnąć, więc napewno dojdzie do zmian że tak powiem administracyjnych. O ile z najwyższą ligą kłopotów nie będzie, to z tymi niższymi zapewne już admina ze stażem na forum złapać będzie trudniej ... Tak czy siak niedlugo otworzy się temat z zapisami, a obecnym graczom wysłane zostaną zaproszenia, także sprawdzać mejle ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Panowie, nie ma sensu zakładać kolejnego tematu dla fantasy NBA...najlepiej edytować 1 post i tam aktualizować składy w ligach. Na pewno byłoby lepiej gdyby osoby zgłaszające się podawały jednocześnie swój mail, jeśli ktoś nie chce ujawniać to na PW do któregoś z moderatorów NBA. Niestety nie dysponujemy mailami osób które jeszcze nie grały z nami, dlatego osoby nowe, które mogą jeszcze edytować swoje posty i godzą się na podanie maila, proszę żeby podały go w treści wiadomości (tak jak to było rok temu) a jeżeli nie cchą, proszę wysłać PW z mailem do któregoś z modów działu. Dziękuję za uwagę ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Drafty będą tradycyjnie w ostatnich tygodniach przed startem ligi.
Co do zgłoszeń, to niech najpierw wszyscy obecni gracze zadeklarują chęć gry i zaakceptują zaproszenia. A dopiero potem otworzymy temat ze zgłoszeniami, być może będzie musiała powstać ... IV liga. Także nie wiem, ustalmy deadline do akceptacji zgłoszeń do dajmy na to końca przyszłego tygodnia, a potem otworzymy zapisy (a jak ktoś nie może wytrzymać do niech podsyła mejle do Lucasa albo do mnie)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cześć,

Ja na forum już nie wchodzę, ale oczywiście w naszej lidze nba nadal będę grać także jak mi wyślesz zaproszenie to proszę o PW bo na pewno będę uczestniczył w zabawie.

Kozi i Soprano Familia
Przedstawiciel Soprano Familia melduje się w I lidze. Tym razem odstrzelimy kilka tyłków z najwyższej półki
Ja również cieszę się z awansu i melduję się w I. lidze ???? .
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
wracając do dynasty, to rozumiem, że robimy pod to osobną/dodatkową ligę ? Jeśli tak, to może najwyższa pora to ogarnąć ? Ja oczywiście jestem chętny ( rookies)
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
co jest z ta pierwsza liga 12 osob sie zebralo chyba w dwa dni, a od tego czasu nikt nie dolączyl
w lidze pisze tak: Team cannot be deleted once the team list is finalized.
wiec chyba problem jest w ustawieniach i do ligi w tym momencie nie da sie dolaczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom