>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroBasket 2015

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015 Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Luksemburg - Niemcy
Typ: handicap -33.5 Niemcy
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
✅Moc Piekielna 66-118
Postaram się tutaj jak najzwięźlej a bardzo konkretnie. Pisałem już wcześniej Luksemburg to takie San Marino koszykówki, kto oglądał mecz Polska - Luksemburg w niedziele doskonale widział co ta drużyna gra, klasyczny, typowy streetball jaki gra się na szkolnych boiskach, w meczu oddali prawie tyle samo rzutów za 3 co za 2 ich radosna koszykówka polega na rzucaniu w 10 sekundzie akcji, bez żadnego pomysłu na rozegranie inaczej akcji, najczęściej ich kartofle za 3 kończą się odbiciem od tablicy albo airballem, ostatni swój mecz wygrali w 2000 roku! z Gruzją.To tyle o amatorach, teraz o drużynie ułożonej, Niemcy tych kwalifikacji do udanych zaliczyć nie mogą, na pewno nie spodziewali się że do ostatniej kolejki losy ich awansu będą nierozstrzygnięte, po części jest to spowodowane wuefistą z jakim muszą pracować, to dziwne że w takim kraju na trenera bierze się takiego wyrobnika jak Emir Mutapcic, skład Niemiec nie jest najmocniejszy wiadomo brakuje Dirka i Kamana, ale ci co są spokojnie powinni awans wywalczyć, do tego oprócz swojego zwycięstwa potrzebują wygranej Polaków z Austrią.Pierwszy mecz z Luksemburgiem, Niemcy wygrali u siebie 60 punktami! Więc tym bardziej będą w stanie wygrać z radosną koszykówką z Luksemburga w granicach 35-40 pkt na wyjeździe bo nadal nie są pewni awansu i muszą ten mecz zagrać na 100%
Islandia - Bośnia - 1.50 @bah
Co tu napisać o Islandii w kosza nie wiem nic, dziwi mnie w ogóle że wśród 300 tysięcy ludzi co zamieszkuje tą wyspę znaleźli 12 profesjonalnych graczy w koszykówkę.Mecz ten będzie o pierwsze miejsce w grupie bo Islandia zrobiła dwa winy nad tragicznymi Brytyjczykami, którzy bez Denga, Freelanda i Bonsu nie istnieją nawet z taką ogórkową drużyna jak Islandia.Bośnia w kosza wiadomo jak każda drużyna z bałkanów solidna i nieobliczalna ich liderem jest Mirza Teletovic z Netsów ciekawym graczem jest też center Emledin Kikanovic.Pierwszy ich mecz zakończył się wynikiem 72-62 Bośnia spokojnie wygrała specjalnie się nie wysilając by gdyby chcieli to ten meczy wygrali by na spokojnie trzydziestakiem. Więc jak widać ten kurs to czysty value do pogrania w jakimś dublu, czekam tutaj jeszcze na handi, przy takim kursie na wygraną nie spodziewam się więcej niż -5.5 a to też będzie wielkie promo.
✅ 70-78 Faktycznie kurs taki niski bo nie wiedziałem że w tym meczu nie będzie Mirzy, rozbieżność kursów duża od 1.50 do nawet 1.85 przed samym meczem, handi które radziłem grać też by siadło.3x i L zazdroszczę ci twojej wiedzy o koszykówce naprawdę, gdybym poszperał po internetach tez bym wszystko wiedział, dla mnie to zawodnicy anonimowi, kluby które mi wymieniłeś ofc znam ale podawaczy ręczników z tych klubów nie muszę znać.#GdziejestMirza #BezMirzyNieGramy #BośniaMaPewnyAwans #IdźPisaćOStarychRowerach #NieMaszPojęciaOKoszu #JaWiemWszystkoBoMamGoogle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 0

martechello

Użytkownik
witaj pro100, widzialem Twój typ i spróbuje go zagrac tylko u swojego bukmachera , jaka opcje polecasz najbardziej wybrać, gdyż nie sledzilem tych rozgrywek i kompletnie polegam tylko na Twojej opinii.

screens.hu.com/static/uploads/temporary/be/nn/hf/6swg6e.jpg

Jezeli mozesz odpowiedz z góry dzięki, reput oczywiscie za typ pojdzie jak wejdzie ????

P.S Na priv i linkow wgrafice nie mg wstawiac przez blokade na forum 10 postów.Przy linku trzeba usunac jedna kropke po s przy hu
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Tak jak pisałem najpewniejszy z tego meczu to hc -33.5, bo Luksemburg to amatorka jakich mało, a tu na Unibecie widzę masz nawet delikatnie wyższy kurs. Over/Under przeważnie omijam bo jedna kwarta rozluźnienia praktycznie psuje typ, przejechałem się właśnie na tym ostatnio w meczu Węgrów z Portugalią, a hc nadal jest w grze nawet przy jednej słabszej kwarcie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Co tu napisać o Islandii w kosza nie wiem nic... Bośnia w kosza wiadomo jak każda drużyna z bałkanów solidna i nieobliczalna ich liderem jest Mirza Teletovic z Netsów
Teletovic ? Dziś najprawdopodobniej bez niego i stąd ciągłe spadki na gospodarzy, więc tym bardziej nie rozumiem po co grać gości skoro ciągle rośnie...
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Polska - Austria
Austria +13.5
1.85 bet365
Nie wiem skąd tak wysoka linia, ogladalem pierwsze spotkanie i to była bardzo ciężka przeprawa dla naszych, którą ostatecznie przegrali. Austriacy ostatnio solidnie grali niestety tylko przez 3 kwarty, myśle że jeśli zagraja tak samo skutecznie jak w ostatnim spotkaniu z Polakami to jest szansa na zacięty mecz, linia moim zdaniem o jakies 5 pkt. za wysoka, biore z pocałowaniem ręki.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Więc tym bardziej będą w stanie wygrać z radosną koszykówką z Luksemburga w granicach 35-40 pkt na wyjeździe bo nadal nie są pewni awansu i muszą ten mecz zagrać na 100%

Islandia - Bośnia - 1.50 @bah

Co tu napisać o Islandii w kosza nie wiem nic, dziwi mnie w ogóle że wśród 300 tysięcy ludzi co zamieszkuje tą wyspę znaleźli 12 profesjonalnych graczy w koszykówkę.



Mam ze 3 pytania - do niemców ...co zmieni to czy wygrają 1 punktem a co jeśli 1 000 000 punktów?? no i ta gra na 100% , skoro piszesz tam o takiej przepaści to na hu... grać na 100% jak i na 25% ich powinni pokonać ?(podpowiem , ze jeśli my uwalimy z austrią to będą się liczyły małe punkty z meczy pomiędzy wszystkimi 3 zespołami i nie widze w tej trójce luksemburga - a jeśli wygramy to awans niemiaszkom daje tak samo +1 jak i + 100).

I kolejne pytanie - jesli nie znasz żadnego Islandzkiego koszykarza co moim zdaniem już kwalifikuje Cię do tego żebyś zaczal pisać w dziale o starych rowerach to może kluby coś Ci będą mówiły :

Wrócił do składu Stefanson (23 pkt wrzucił brytolom) ex Benetton, Roma czy Valencia
jest Gunnarsson - ex Gijon
Ermolinski- Huelva, La Palma
Palsson też zwiedził zaplecze ACB w mniej znanych zespołach
no i na koniec Vilhjalmsson (kiedyś uważany za najzdolniejszego) ex-Bilbao czy Valladolid
malutko gra młody Hermannsson ale to potencjalny draft NBA za 1-2 lata

pokonali słabych brytyjczyków ..Johnson- Vanoli, Clark-Funlabrada, Van OOstrum-Laboral, dziadzia Suliwan

No i podstawa ..Bosnia chyba ma już awans w kieszeni bo wchodzi 6 z 7 drużyn z 2 miejsca , a nawet przy wtopie -9 zachowuje 1 miejsce ......
Nie neguje typów - ale większego steku bzdur w 2 krótkich analizach to ja jeszcze w tym dziale chyba nie widziałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 15

polskigracz

Użytkownik
Co do grania na handi Niemców to ja bym poczekał z tym do meczu i ewentualnie na live zagrał. Luksemburg to amatorzy ale Niemcy są totalnie bez formy i nie koniecznie mogą być w stanie wygrać 34 pkt tym bardziej że Polska tyle z nimi wygrała ostatnio a wiadomo że nasi lepiej od Niemców teraz grają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom