>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ostateczny skład USA.
http://probasket.pl/news/usa-znamy-sklad-na-mistrzostwa-swiata-53729

Dziwny ten skład trochę. Czy Rose na pewno będzie lepszy niż Lillard? Ten drugi nawet minuty z Portoryko nie zagrał.
DeRozan też nie zagrał choćby minuty a jednak pojedzie na Mistrzostwa.
Krzyzewski porzycił small ball i weźmie aż 6 podkoszowych. Ja wolałbym wyrzucić jednego z nich i wziąć Parsonsa. W sparingu nie ćwiczyli gry z wysokim składem (przykładowo Davis/Cousins) a na mistrzostwach będą musieli to grać z Hiszpanią chociazby. Zobaczymy jak to będzie wyglądało ze Słowenią.Może Mike jednak wie co robi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Zajrzałem dziś do oferty buków i moim zdaniem kursy w granicach @5.00 na Nową Zelandię w spotkaniu z Turcją są grubą przesadą. Turecka koszykówka w przebudowie, wynik sprzed 4 lat moim zdaniem nie do osiagnięcią przez obecną ekipę. Słabe starty na Eurobasketach, a przypominam że Nowa Zelandia to ogórki nie są, w 2010 prezentowali mocną obronę i jakby nie patrzeć na dzień dzisiejszy moim zdaniem niewiele odstają od Turków. Taki kurs to moim zdaniem prezent na dzień dobry, przynajmniej z podpórką.
edit - już pospadały d okolic @3.50
 
O 5

osin

Użytkownik
Dla mnie niezrozumiałe jest faworyzowanie Argentyny w meczu z Portoryko. Po wczorajszej, żenującej grze przeciwko Hiszpanom idę mocno w stronie Portoryko. Zwłaszcza, że ostatnie trzy mecze między tymi drużynami to przegrane byłych mistrzów olimpijskich. Kurs na zwycięstwo Portoryko to 3.20 na bet365 a ja bym sie pokusil o handicup -2.5 po kursie 3.6.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chicago Bulls najwięcej punktów w turnieju @ 5.00 Pau Gasol + Rose + ten Australijczyk San Antonio Spurs najwięcej punktów w turnieju @ 21.00
Było w óni i 888, chyba widziałem też w williamku, teraz chyba nie ma już ? Ktoś gdzieś widział zakłady jaki klub zdobędzie najwięcej punktów ??
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Kalnietis uszkodził dziś bark w sparingu z Chorwatami, ponoć nie zagra na MŚ, co oznacza, że mogą mieć problemy z rozegraniem. Pewno zagra tam Seibutis, ale to jednak bardziej scorer...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
0 54

007lukasz

Użytkownik
Pytanie do tych co się znają a nie dają tylko typy z kosmosu:
Co sądzicie o meczu Ukraina - Dominikana ?? Po kursie 1.35 w bet at home. Ukraina na podstawie przed mistrzostwowych sparingów wydaje mi się murowanym faworytem, dobrze prezentowali się z silnymi europejskimi drużynami.
 
S 17

szypul

Użytkownik
Rozumiem że mając w Polsce platforme nc+ platforme polsatu, eurosporty, oragne sport i sportklub nikt się nie skusił na mś w kosza?
 
money 52

money

Użytkownik
smiech na sali..jak mozna takiej imprezy nie pokazywac,pierdoly pokazuja live gdzie nikt tego nie oglada to imprezy ktora jest co 4 lata nie..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A jak sie ma platforme nc+ to gdzies sie obejrzy te mecze ? Basket w Polsce od dawna kuleje marketingowo wiec jakos mnie to nie dziwi ze nikt tych mistrzostw nie pokazuje...chociaz tvp sport by moglo jednak...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Korea powyżej 70 pkt @ 1.88 by Betsson
Spodobała mi się ta linia.
Angola niby składny zespół, ale w obronie tego jakoś nie widać.
Sparingi wypadły blado.
01/08 # 60-98 z Brazylią
02/08 # 77-86 z Argentyną
10/08 # 70-79 z Hiszpanią
13/08 # 65-89 z Kanadą
22/08 # 83-74 z Filipinami
Jak widać śr. straconych 85.2 per game. Oczywiście zawyża ją klasa rywali, bo tych Angola wybrała sobie bardzo dobrych (nie licząc meczu na &quot;poprawienie nastrojów&quot; z Filipinami).
Oglądałem ich sparing z Hiszpanią. Wynik wygląda ładnie, ale sama gra już nie. Hiszpanie odpuścili II połowę i poświęcili ją na ćwiczenie zagrywek.

Korea wybrała całkiem inną drogę przygotowań.
31/07 # 70-71 z Nową Zelandią
29/07 # 64-58 z Nową Zelandią
20/07 # 81-89 z Nową Zelandią
17/07 # 76-75 z Nową Zelandią
16/07 # 69-102 z Nową Zelandią
W sierpniu jeszcze grali William Jones Cup, ale nie ma sensu przytaczać tamtych wyników, bo tam skład był uzupełniony kilkoma zawodnikami, którzy do Hiszpanii nie jadą.
Nie będę wymyślał, jacy to nie są uzdolnieni ofensywnie Koreańczycy, bo nie są. Ale na tle słabo broniącej Angoli, linia 70 pkt wygląda moim zdaniem bardzo dobrze.
Cofnę się jeszcze do MŚ 2010. Wiem, że dawno, ale styl gry tej ekipy się nie zmienił, a tam Angola traciła odpowiednio 94 (Serbia), 65 (Jordan), 91 (Argentyna), 78 (Niemcy), 76 (Australia).
W tym turnieju moim zdaniem będą łapali po 75+ od każdego.

Lekko też polecam handicap +6.5 na Koreę @ 1.90
Angola przyjechała do Hiszpanii bez kontuzjowanego MVP Afrobasketu Moraisa. Na wspomnianym Afro rzucał prawie 16 per game i powinni to bardzo odczuć.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Kalnietis uszkodził dziś bark w sparingu z Chorwatami, ponoć nie zagra na MŚ, co oznacza, że mogą mieć problemy z rozegraniem. Pewno zagra tam Seibutis, ale to jednak bardziej scorer...
Na MS jedzie Vasiliauskas &quot;gwiazda&quot; PLK, ale jego występów można się spodziewać tylko w charakterze epizodów, to dziwne że taki kraj jak Litwa gdzie koszykówka to religia nie potrafi wychować sobie klepacza na przyzwoitym poziomie tylko sięga po jakieś zero z dennej PLK.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dominikana over 69 @ 1.88 by Betsson
Kolejna fajna linia.
Lubię bardzo to co robi coach Fratello z reprezentacją Ukrainy. Rzeźbi w lekkim gówienku, a z tego gówienka wyrasta bardzo ciekawy zespół. No ale mnie tu interesuje ich obrona.
W sparingach wypadali różnie, ale ogólnie pozytywnie.
08/08 # 54-70 z Litwą
09/08 # 60-75 z Australią
15/08 # 65-74 z Australią
16/08 # 63-56 z Francją
17/08 # 114-64 z Filipinami
20/08 # 73-55 z Meksykiem
21/08 # 63-71 z Hiszpanią
Jak widać obrona działa. Może nie tyle obrona, a kontrola tempa gry. Oni się nie śpieszą. Grają długie akcje + mocny nacisk na podkoszowych.
To dlaczego niby grać over ich rywali?
No tutaj pytanie podstawowe - kto podyktuje tempo i styl rozgrywania tego meczu?
Ja wierzę bardzo, że coach Orlando Antigua nie jest głupi i nie &quot;zgodzi się&quot; na prowadzenie meczu w wolnym tempie, bo to ich zabije. Dominikana preferuje grę typowo latynoską, czyli dużo biegania, energia, spontan.
Dzisiaj Dominikana ogłosiła skład i jest ok. Pierwsze skrzypce będzie oczywiście grał Franek Garcia + Feldeine. Do tego jest Edgar Sosa, który nie dawno podpisał kontrakt z Sassari oraz Baez czy szalejący energią pod koszem Martinez.
Ostatnie sparingi pozytywne.
25/08 # 86-79 z Filipiniami
24/08 # 83-47 z Senegalem
Wcześniej grali jeszcze ze zmiennym szczęściem z Kentucky (ale tam nie było kilku podstawowych zawodników, w tym Garcii), no i przegrali wysoko 62-105 w MSG z USA.
Jeszcze raz wrócę do poprzedniego turnieju - na Igrzyskach 2012 Dominikana rzucała odpowiednio 95 Korei, 65 Rosji, 86 Macedonii, 83 Litwie oraz 73 Nigerii.
To jest zespół stworzony do rzucania punktów.
Liczę na szybkie tempo i dobry mecz liderów ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Teraz perła w koronie.

Nowa Zelandia over 70 @ 1.88 by Betsson

Nie ogarniam, ale chyba buczki uznają NZ za no name&#39;ów.

Pomijając opisane przy meczu Korei sparingi ze skośnymi, jeszcze dalej było ich sporo.
02/08 # 75-66 z Kamerunem
08/08 # 85-83 z Kamerunem
10/08 # 97-63 z WKS
16/08 # 74-80 ze Słowenią
17/08 # 79-85 z Litwą
18/08 # 65-95 z Grecją
22/08 # 79-83 z Serbią
24/08 # 102-96 z Serbią
Tylko raz (!) w ostatnich sparingach nie przekroczyli tej linii. A grali z naprawdę topem.
Zespół naszpikowany zawodnikami typowo ofensywnymi. Dużo biegania. Dużo rzutów.
Grę będą ciągnąć Corey Webster oraz Kirk Penney. Do tego znany trochę w Europie Abercrombie czy sporo punktujący Anthony.

Już nawet mi się nie chce wiele pisać o Turcji. To będzie jedna z tych brzydkich ekip, męczących bułę długimi akcjami i wolnym tempem. Ale i tak nie przeszkadzało im to w sparingach łapać sporo punktów od rywali - 72 z Kanadą, 77 i 70 z Hiszpanią, 66 z Portoryko, 79 z Serbią, 70 i 76 z Grecją.

Tutaj podobnie jak u Dominikany - jeśli Tall Blacks nie dadzą sobie narzucić powolnego męczenia buły, tylko będą grali swój basket - będzie tak ????
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ukraina(-6) 1.93 6/10 Pinnacle ✅
Ukraina to 3 razy bardziej poukładany zespół niż Dominikana.Bardzo dobry i wyrównany skład któy pogrywa już ze sobą jakiś czas a steruje nim świetny coach Fratello.Nie ma Pecherova i Fesenki ale i tak wyglądają bardzo dobrze.W sparingach zaprezentowali sie z dobrej strony, jako jedyni potrafili dotrzymać tempa hiszpanom przegrywając minimalnie.Mają strzelca jakiego nie ma Dominikana.Pooh Jeter wydaje sie być w bardzo dobrej dyspozycji i chciałbym by nasi sąsiedzi wyszli z grupy.
Dominikana bez swoich dwóch asów, nie zagra Horford i Villaneuva.Reszta nie zachwyca, takie typowo południowoamerykańskie klepanie bez jakiejkolwiek wizji i jeszcze w osłabionym składzie.Stawiam na łatwą przeprawe ukraińców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
H 187

h778

Użytkownik
A jak sie ma platforme nc+ to gdzies sie obejrzy te mecze ? Basket w Polsce od dawna kuleje marketingowo wiec jakos mnie to nie dziwi ze nikt tych mistrzostw nie pokazuje...chociaz tvp sport by moglo jednak...
Polecam pass za 7 euro na livebasketball.tv.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
New Zealand +5.5 vs Turkey - roster Kebabów mnie nie przekonuje.
Najważniejszy dziś mecz to Francja vs Brazylia. Kto dziś przegra, wtedy w meczu z Serbią(niezależnie) wszyscy będą chcieli przegrać, żeby uniknąć Hiszpanów w dalszej fazie (zakładając, że Hiszpanie wszystko wygrają w grupie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Wie ktoś jaki skład ma Francja na tych MŚ ? Batum chyba gra tak , ale Parker? De colo ? Diaw? Ciekawy kurs dzisiaj w meczu z brazylią , ja bym sie skłaniał prędzej właśnie w strone żabojadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom