>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 Kolejka Premier League 23-25.08.2014

Status
Zamknięty.
S 440

straszaksam

Użytkownik
Over 10,5 rzutów rożnych 1,60 ?
Nie wiem jak jest z biciem rożnych w tych ekipach, ale jeśli dużo grają skrzydłami i nie chcą wbiec do bramki, tylko oddają strzały z dystansu, to też wydaje się dobra opcja. Tylko, że ja za rożnymi nie przepadam, bo często jedna bramka może nagle popsuć sporo.



Panowie a nie lepiej powiększyć sobie value i cisnac dwa razy to samo? Ja chyba zagram przed meczowo na city i zaraz po rozpoczeciu tez.
Ogarnąłeś regulamin w ogóle? :razz:
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Myślę ze granie na jakiegoś overa 3,5 oraz większego, nie ma sensu...
Nie wydaje mi się żeby na poczatku sezonu obie drużyny zaprezentowały nam wachlarz swoich umiejętności ofensywnych, tak jak to miało miejsce sezon temu ( w środku, oraz pod koniec sezonu)
A wy co myślicie, jaki scenariusz wam przychodzi do głowy?? ????
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Manchaster City - Liverpool
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-At-Home
Dziś hit 2 kolejki Premier League. City podejmują u siebie The Reds. Oby dwie drużyny mają dobrych ofensywnych zawodników, więc bramki na pewno padną z jednej i drugiej strony. Ostatnie 5 meczów między tymi drużynami kończyły się wynikami bramkowymi: 3:2; 2:2; 2:1, więc dziś nie może być inaczej.
Liczę dziś na bardzo dobre spotkanie obfitujące w akcje i bramki ????
Po samobóju Zabalety ale TYP wszedł ;) ✅
 
M 45

macqu007

Użytkownik
Manchester City - Liverpool x2 1.87 betsson⛔

Buki nie doceniaja The Reds, którzy zawsze mieli jakiś patent na city, kto oglądał poprzednie starcia to widział,że Liverpoolowi zawsze troszkę szczęścia brakowało,to nie podyktowany rzut karany,to prawidłowa bramka nie uznana(błąd sędziego przy odczytaniu spalonego).Mimo iż ostatnio na Anfild mieli gorszy mecz to znając przewrotność losu dziś zagraja dużo lepiej a i w obronie powinno być spokojniej bo na bokach zagrają Moreno z Manquillo(oby tylko nie Johnson). City jak dla mnie notuje trochę spadek formy, szczególnie ofensywa której brakuje tego blasku z poprzedniego sezonu. Taki kurs wystawiony przez buki biorę z pocałowaniem ręki! Dla tych odażniejszych proponuje czysty win Liverpoolu bo warto!


Brawo City
 
vigorro 22

vigorro

Użytkownik
Na deser 2 kolejki Premier League mamy hitową konfrontację mistrza z wicemistrzem ubiegłego sezonu
Manchester City - Liverpool
Faworytem bukmacherów gospodarze, najlepsza drużyna ubiegłego sezonu, co akurat mnie nie dziwi. Dziwią mnie natomiast trochę kursy wystawione na ten mecz. Ja rozumiem, że City ma bardzo mocny skład, z którego przed sezonem nie ubył żaden z podstawowych zawodników, zaprezentowali się lepiej od The Reds w pierwszej kolejce, mają świetny bilans meczów u siebie i nie przegrali na swoim stadionie z Liverpoolem bodajże od 6 lat (3 zwycięstwa i 2 remisy) ale kurs ponad 4 na wygraną gości uważam za przesadzony.
Liverpool nie zagrał z Southamptonem dobrego meczu, ale mimo to potrafił zwyciężyć, co dobrze o nich świadczy. Pod koniec meczu uśmiechnęło się do nich szczęście, kiedy Mignolet sparował na poprzeczkę strzał Schneiderlina, a za chwilę Long nie trafił z kilku metrów do pustej bramki (na marginesie może w tym sezonie to Liverpool będzie miał po swojej stronie szczęście do słupków i poprzeczek, bo w zeszłym obijali je aż huczało). Wiadomo, że przed sezonem odszedł Suarez, ale jak już wielokrotnie pisano w różnych miejscach jego bramki dały mniej punktów niż bramki Sturridge&#39;a. Ten, mimo strzelonej bramki, wypadł słabo, ale liczę, że czując presję ze strony Balotelliego, który lada chwila zamelduje się na Anfield Road, będzie musiał spiąć pośladki i wypaść dziś dużo lepiej, żeby wkrótce nie wypaść, ale ze składu.
Jak pisałem Liverpool ostatni raz wygrał z City na ich stadionie 6 sezonów temu, ale radziłbym brać pod uwagę wyłącznie wyniki z dwóch ostatnich lat, bo to wtedy zaczął tworzyć się Liverpool made by Brendan Rodgers. A tu wyniki Liverpoolu z City są już dużo lepsze 2 remisy 2 sezony temu oraz porażka i zwycięstwo w zeszłym. We wszystkich 4 meczach overy, na co i dzisiaj liczę. Wszystkie były bardzo wyrównane.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową w obu teamach to w tygodniu (przynajmniej wg dotychczasowych doniesień) nikt nie wypadł z powodu kontuzji. Należy zatem przypuszczać, że składy będą zbliżone do tych z ubiegłego tygodnia.
W City wg doniesień z Wysp Aguero raczej jeszcze nie wybiegnie w pierwszej jedenastce, szansę znów dostanie Jovetić, co moim zdaniem jest dobrą wiadomością dla The Reds. W obronie ma jeszcze nie być Mangali. Jedyny dylemat jaki mam w tej chwili to czy do składu The Citizens wróci Zabaleta (mam przeczucie, że tak) czy znów na nie swojej nominalnej pozycji zagra Clichy. MC w pierwszej kolejce wygrał z Newcastle, zaprezentował się solidnie, ale bez szału, pozwalając Srokom na stworzenie kilku groźnych akcji, a że te nie są w superformie było widać przedwczoraj w meczu z Aston Villą.
W Liverpoolu zmiany w składzie też pewnie nie będą znaczne. Zanosi się na debiut Moreno na lewej obronie (Johnson powędruje pewnie na prawą - nie sądzę by Rodgers od początku zaryzykował z Manquillo). Może też BR dokona korekty w środku pola, choć znając jego dziwne upodobanie do Lucasa (którego każdy kontakt z piłką powoduje u mnie palpitacje serca i spojrzenie na boisko kto da radę go zaasekurować jak straci piłkę) raczej możemy spodziewać się go w pierwszym składzie.
Reasumując spodziewam się wyrównanego, zaciętego meczu, z dużą ilością sytuacji bramkowych (oby wykorzystanych).
Osobiście zagram win Liverpoolu po kursie 4,4 w Superofercie Fortuny ⛔. Wierzę w zdolności menadżerskie Rodgersa, a przebojowość Sterlinga, instynkt strzelecki Sturridge&#39;a, kreatywność Coutinho i dobra forma Hendersona będzie w stanie przechylić szalę na korzyść The Reds nawet w razie straty bramki.
W konsekwencji zagram też Liverpool 2/+2,5 po kursie 5,5 (Fortuna) ⛔
I oby moje typy okazały się lepsze niż wczorajsze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiadomo, że przed sezonem odszedł Suarez, ale jak już wielokrotnie pisano w różnych miejscach jego bramki dały mniej punktów niż bramki Sturridge&#39;a. .
Tak tylko wiele osób zapomina, że nie chodzi tylko o bramki, ale też o to, że Suarez odciągał od innych graczy bo przeciwnicy się na nim skupiali. Taki zawodnik zawsze jest tak dużym zagrożeniem, że skupia na sobie uwagę obrońców co pozwala innym np Sturridgowi strzelać. Samego typu na Liverpool nie nie neguję, ale osobiście z obawami, ale jednak gram City. Oglądałem ostatnie dwa występy obu drużyn i Liverpool nie wypadł za dobrze, co oczywiście nie oznacza, że i dzisiaj tak będzie. Ponadto City po przegranej 0:3 w Pucharze ma chyba coś do pokazania i udowodnienia.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja dziś zdecydowanie polecam poczekać do około 20 min meczu i zagrac gola dla Liverpoolu. Myśle, że kursy będą w granicach 1,50. Dla mnie to najlepsza opcja, bo teraz kursy są smieszne. Wydaje mi sie, że do 20 min liv nie strzeli i warto wtedy zagrac.
edit : mamy 15 min meczu i kurs na bramkę LIV jest 1,50 ... ++ ( gol padł, kasa zarobiona, ale liv bardzo zawiódł )

Ja to pobieram ???? good luck !
 
pato210 2K

pato210

Użytkownik
Manchester City - Liverpool @ 1 1,85 ✅
Bet365

W hicie drugiej kolejki Premier League Man City na Swoim stadionie podejmie Liverpool, faworytem tego meczu moim zdaniem jest są gospodarze którzy posiadają bardzo mocny skład oraz atut własnego boiska a chyba nie musze przypominać jak w ostatnim sezonie Man City grało na własnych śmieciach, natomiast Liverpool nie pokazał żeby miał wielką formę w meczu z &quot;Świętymi&quot; którzy nie mają już tak mocnej druzyny jak jeszcze sezon temu ponadto goście będą musieli sobie poradzić w tym meczu bez takich graczy jak Flanagan,Lallana,Agger którzy poprzednią kampanie mieli bardzo dobrą. Dlatego stawiam w tym meczu na gospodarzy chociaż domyślam się ze to nie będzie dla nich łatwy mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Cytat:
Napisał recon1687 -&gt;
Panowie a nie lepiej powiększyć sobie value i cisnac dwa razy to samo? Ja chyba zagram przed meczowo na city i zaraz po rozpoczeciu tez.

Ogarnąłeś regulamin w ogóle?
zawsze tak gram i jest ok z tym , ze dzis zagram over przed meczem i zaraz po rozpoczeciu to samo
gdzie to masz w regulaminie ?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Manchester City - Liverpool
dokładny wynik pierwszej połowy 0-0 3,50 ⛔
bet365
Premier League, Mistrz vs Wicemistrz, topowy mecz już na początku sezonu i do tego wszystkiego... poniedziałek. Z reguły w poniedziałki nie tylko w ekstraklasie jest nuda, dotyczny to wszystkich lig nawet tej stosunkowo najlepszej. Dla takich drużyn jak te, które czeka reguralna gra w Lidze Mistrzów początek jest zawsze spokojnieszy z jeszcze nieco ciężkimi nogami. City w pierwszym meczu na Newcastle wypunktowało gospodarzy z niesamowitym spokojem i nieco minimalistycznym podejściem do wysiłku - wystarczyło. Liverpool podobnie tyle że u siebie na Anfild podejmował Sohmapoton tam było 2-1 ale też można wiele zarzucić The Reds. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na boisku City czyli już z miejsca Liverpool przyjmie defensywne granie i wyczekiwanie na kontry, z kolei City chyba w tej chwili najbardziej doświadczony i najmądrzejszy w rozgrywaniu ataków pozycyjnych będzie spokojnie konstruował akcje. Taki widzę obraz tego meczu i do tego ten nie szczęsny poniedziałek, jest też jedna ciekawa sprawa. Równo rok temu a dokładnie 26 sierpnia tak samo w poniedziałek miał się odbyć wielki szlager między Manchesterem ale tym z United i Chelsea co z tego wyszło? 0-0 i do przerwy i do końca meczu. Wiadomo na takie typy nie ma nigdy pewnych argumentów bo to może być kilkanaście/klika lub jedna szansa na bramkę. Warto też wspomnieć o bonusie betu na 40 złotowy
zakład bez ryzyka na live. I też z niego chętnie skorzystam i dorzucę 1 połowę remis.
EDIT: O Chelsea wspominałem tylko z powodu tej samej daty w ramach ciekawostki, i nie chodzi mi tu żeby grać over 0,5 gola żeby tylko weszło i mieć bez ryzyka zakład dla zabawy. Grunt że każdy ma swój punkt widzenia. Przykładowo na 10 osób 9 widzi grad bramek z obu stron, ja jednak pozostanę przy swoim i wole płynąć pod prąd niż spływać nurtem z masówką. ;)
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Taki widzę obraz tego meczu i do tego ten nie szczęsny poniedziałek, jest też jedna ciekawa sprawa. Równo rok temu a dokładnie 26 sierpnia tak samo w poniedziałek miał się odbyć wielki szlager między Manchesterem ale tym z United i Chelsea co z tego wyszło? 0-0 i do przerwy i do końca meczu. Wiadomo na takie typy nie ma nigdy pewnych argumentów bo to może być kilkanaście/klika lub jedna szansa na bramkę.
Nie no akurat tego meczu nie można podawać tu by podeprzeć swój typ. Mou wtedy niepotrzebnie zagrał baaardzo defensywnie z jak się okazało beznadziejnym Manchesterem, zamurował zwyczajnie bramkę jak to robił często z topowymi drużynami, problem w tym, ze MU taka drużyna już wtedy nie było, ba wciąż nią nie jest.

Ja w tym meczu spodziewam się bramek, nie widzę tego 0-0. LFC ma słabą obronę, nie zmienił tego Lovren, już w pierwszej kolejce cudem ugrali 3 punkty, utwierdzę się w słuszności moich przewidywać gdy ujrzę Aguero. Granie na remis dla Liverpoolu w moim odczuciu skończy się pewna porażka.
Jak już ktoś szuka najpewniejszego zakładu z promocji Beta to proponuje over 0,5 gola
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Manchester City - Liverpool FC BTS @1,53

Spotkanie kończące drugą kolejkę Premier League zapowiada się na niemały hit. Aktualny Mistrz Anglii - Manchester City, podejmie vice-mistrza - Liverpool FC. Jestem zdania, że to starcie będzie pokazem ofensywnej i otwartej gry, w którym ani Joe Hart, ani Simon Mignolet nie zachowają czystego konta.
Moim głównym argumentem, jest ekipa gości. The Reds pod wodzą Brendana Rodgersa całkowicie odeszli od tradycyjnej filozofii klubu. W erze Brendana gra ma być ofensywna, techniczna, niemalże hiszpańska. Duża ilość podań, ofensywa oparta na bardzo ruchliwych, doskonałych technicznie zawodnikach mogąca być gwarantem goli. To się sprawdzało - dość powiedzieć że to na Anfield biegali król, i vice-król strzelców poprzedniego sezonu, czyli Luis Suarez i Daniel Sturridge. Tego pierwszego oczywiście na Anfield już nie ma, zastąpić go mają Ricky Lambert, Lazar Marković, czy dopinany właśnie Mario Balotelli (ha ha ha). Dobre wrażenie w pierwszym meczu pozostawił po sobie filigranowy Raheem Sterling, który zaliczył gola i asystę grając na kompletnie nietypowej dla jego postawy pozycji środkowego napastnika (powtarzam - Brendan Rodgers ma swoje dziwne wizje). W owych wizjach północnoirlandzkiego wariata/geniusza (*skreślić niepotrzebne) brakuje jednak miejsca na fizyczną walką o przestrzeń, a co za tym idzie brak defensywy. Tutaj posłużę się statystykami: w poprzednim sezonie Liverpool był najrzadziej kartkującą drużyną ligi, a Brendan Rodgers w ciągu całej kariery (łącznie ze Swansea) jest najmniej kartkującym managerem obecnie zatrudnionym w Premier League. W poprzednim sezonie Liverpool pozwolił wbić sobie aż 50 goli, najwięcej w górnej połówce tabeli (obok wyśmiewanego Tottenhamu). Nie powinno się to zmienić, gdyż zmiany w obronie LFC są nieznaczne - transfery Alberto Moreno, Javiego Manquillo i Dejana Lovrena. Pierwszy z nich póki co siedzi na ławce, Manquillo dał dobry występ przeciw Southampton, kiedy to Lovren dał się dziecinnie oszukać przy golu dla Świętych. Znakomita większość meczy The Reds kończyła się BTS-em w zeszłym sezonie. Oba zeszłosezonowe mecze (w których padły wyniki 2:3 i 1:2), podobnie jak ostatnie pięć bezpośrednich spotkań - kończyły się BTS-em.
Manchester City pokazał się w dobrej formie przeciwko Newcastle, choć ofensywa Srok nie zmusiła obrony Obywateli do potwierdzenia kunsztu. Atak z Edinem Dzeko na czele funkcjonował bardzo dobrze, a Bośniak wydaje się być w fantastycznej formie (świetna asysta przy golu Silvy).
BTS to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie na dzisiejszy wieczór.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Pablo Zabaleta ukarany żółtą kartką @ 3.4 Betsson ⛔

Oczywiście nie jest pewne na 100% czy wystąpi, ale nie sądzę, żeby stało się inaczej. Ostatnio na tej pozycji grał Clichy, a Pablo był na ławce. Byłaby jeszcze opcja gry Sagny, ale skoro nie siedział nawet na ławce w meczu ze Srokami, to raczej dziś nie wystąpi. Zresztą jakby historia potoczyła się inaczej to mamy zwrot.

Argentyńczyk był w zeszłym sezonie najczęściej karanym kartkami zawodnikiem City. Otrzymał 11 kartek, występujący w 35 spotkaniach, czyli średnio co 3 mecze dostawał upomnienie. Bardzo często dostaje kartki w spotkaniach z zespołami czołówki PL. W zeszłym sezonie kartka została mu pokazana m.in. w spotkaniach z Evertonem, Chelsea, Tottenhamem, i w obu meczach z Liverpoolem.

Co prawda teraz Liverpool jest już bez Suareza, ale dalej ma kto „uprzykrzać życie” Zabalecie. Choćby, a może przede wszystkim Rahim Sterling, który w spotkaniu z Southampton grał właśnie na lewym skrzydle, i który był zdobywcą bramki oraz asystentem przy golu Sturidge’a, potwierdzając tym samy swoją bardzo dobrą dyspozycję z zeszłego sezonu.

Ważnym czynnikiem jest też brak rytmu meczowego Argentyńczyka , przez co może częściej uciekać się do faulów. Po tym kursie warto grać, Unibet ma 2.8.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
zawsze tak gram i jest ok z tym , ze dzis zagram over przed meczem i zaraz po rozpoczeciu to samo
gdzie to masz w regulaminie ?
Przecież nie napisałem, że to jest niedozwolone, tylko że to nie ma sensu. Aczkolwiek każdy gra jak chce...
żeby nie zaśmiecać to post można usunąć jutro.

@EDIT
gratuluję czytania ze zrozumieniem ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ważnym czynnikiem jest też brak rytmu meczowego Argentyńczyka , przez co może częściej uciekać się do faulów. Po tym kursie warto grać, Unibet ma 2.8.
Zgadzam się bo też to pobieram ale zauważyć chce,że jeżeli grasz w Unibet to nie interesuje Cie czy dostanie żółtą czy czerwoną a Betsafe jeżeli dostanie bezpośrednio czerwoną to zakład Ci nie wchodzi... dlatego uważam,ze nie ma co ryzykować o te 0.6 wyższym kursem. Ja osobiście czekam na składy bo dziś ponownie atakować będzie na zawodników na kartki
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Przecież nie napisałem, że to jest niedozwolone, tylko że to nie ma sensu. Aczkolwiek każdy gra jak chce...

żeby nie zaśmiecać to post można usunąć jutro.
z twojej wypowiedzi wynika jasno , ze tak nie mozna a nie , ze nie ma sensu

radze nie siac zametu i nie wprowadzac ludzi w blad

ostatecznie nie zdazylem nic zagrac
 
R 19

recon1687

Użytkownik
Przecież nie napisałem, że to jest niedozwolone, tylko że to nie ma sensu. Aczkolwiek każdy gra jak chce...
żeby nie zaśmiecać to post można usunąć jutro.

@EDIT
gratuluję czytania ze zrozumieniem ????
Jak to nie ma sensu? Chyba nie zrozumiales. Zaklad live w razie przegranej jest zwracany. Ryzykujesz tylko przedmeczowy a w razie wygranej masz liczony 2x(kurs x40zl). Value jak cholera ;]
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Over 0,5 pewniejszy niż śmierć, aczkolwiek kurs 1,03 za 40zł to będzie... 1,20zł :razz:
to już lepszą opcją wydaje mi się np. bramka samobójcza - nie. Kurs obecnie 1,10.
Chyba, że ktoś wymyśli jakąś jeszcze lepszą opcję

No to chyba jednak nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom