>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - typy by DavidB22

D 136

davidb22

Użytkownik
# 12 ✅
Mikhail Youzhny - Andreas Seppi
Typ: 1
Kurs: 1.57
Marinko Matosevic - John Isner
Typ: 2
Kurs: 1.33
AKO: 2.09
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 227,66zł
Do wygrania: 475,81zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 13 ⛔
Mikhail Youzhny - David Ferrer
Typ: 1 (+1.5 seta)
Kurs: 1.57
Julien Bennetau - Jerzy Janowicz
Typ: 2
Kurs: 1.89

Milos Raonic - Steve Johnson
Typ: 2 (+3.5 gema)
Kurs: 1.85

AKO: 5.50
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 30zł
Do wygrania: 165zł

Rosjanin fajnie sobie tutaj pogrywa, buduje formę na US Open. Po drugiej stronie Ferrer, który męczy się ostatnio graniem i nie jest w najwyższej formie. H2h korzystne dla Mikhaila, którego stać tutaj spokojnie na zwycięstwo, jednak biorąc pod uwagę jego chimeryczność podpieram się handicapem setowym.
Janowicz dobry mecz wczoraj i bardzo istotne zwycięstwo nad Dimitrovem, które powinno go nakręcić. Jerzyk jest takim zawodnikiem, którego sukcesy bardzo budują i wierzę, że ten turniej pomoże mu wrócić do swojej optymalnej gry. Do tej pory zawsze pokonywał Francuza i myślę, że dziś będzie podobnie.
Johnson gra tutaj bardzo dobrze, pewnie trzyma serwis i to może być bardzo ważne w starciu z innym serwismanem jakim jest Raonic. Spodziewam się wyrównanego meczu, pewnie będzie jakiś tie-break. Johnson jest w na tyle dobrej dyspozycji, że na pewno powalczy i mam nadzieję, że pokryje handi.
# 14 ⛔
Caroline Wozniacki - Angelique Kerber
Typ: Over 22 gemy
Kurs: 1.95
Lucie Safarova - Simona Halep
Typ: 1 (+1.5 seta)
Kurs: 1.82
AKO: 3.55
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 20zł
Do wygrania: 71zł

Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Dunką, a Niemką. Kierowałem się tutaj w stronę Wozniacki, która jest w bardzo dobrej formie, jednak kurs jest nieco za niski, bo jednak Kerber to bardzo dobra zawodniczka na hardzie, której forma też jest ostatnio dobra. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania, bardzo prawdopodobne 3 sety.
W drugim meczu idę w stronę utalentowanej Czeski, której gra w ostatnim czasie bardzo mi się podoba. By myśleć o przedarciu się do czołówki WTA musi stać się przede wszystkim bardziej regularna, ale należy pamiętać, że Halep nie grała ostatnio zbyt wiele, więc i jej pewnie w tym meczu zdarzą się wahania w grze. Safarova spokojnie jest tutaj w stanie ugrać co najmniej seta.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 15 ⛔
Caroline Wozniacki - Angelique Kerber
Typ: 1
Kurs: 1.66

Mikhail Youzhny - David Ferrer
Typ: 1
Kurs: 2.56
AKO: 4.24
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 30zł
Do wygrania: 127,20zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 16 ⛔
Fnatic - Roccat
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 1000zł
Do wygrania: 1610zł

LCS Europa wchodzi w decydującą fazę, dziś czekają nas półfinały tych rozgrywek. W pierwszym meczu nasza polska drużyna Roccat, zagra przeciwko obecnym jeszcze mistrzom Europy czyli Fnatic. Faworyt jest jeden i to bezdyskusyjny. Najlepsza drużyna Starego Kontynentu na przestrzeni lat znana jest z tego, że najlepszą formę przygotowują na najważniejsze mecze i są wtedy dla reszty stawki nieosiągalni. Myślę, że podobnie będzie i teraz, postawić może się im jedynie Alliance, ale na pewno nie Roccat. Polski team im leży, z reguły gładko z naszymi zawodnikami wygrywają (ostatnio nawet grając na 2 supportów!). Zapewne gra będzie opierać się na wyprowadzeniu dwóch potężnych dział w postaci Xpeke i Rekklesa. Roccat nie ma przeciwko nim argumentów, sam Jankos to jednak za mało.
Trzeba przyznać, że Polacy przygotowali się do fazy play-off dobrze. Nie jest prawdą, że zwycięstwo z SHC to tylko zasługa ich słabej gry. Nasz zespół odrobił należycie pracę domową i świetnie przygotował się pod względem taktycznym. Chłopcy mieli skupić się na objectivach i doskonale to robili. Obawiam się jednak, że Fnatic nie pozwoli im na granie w ten sposób i od początku narzuci swój styl gry, z którym Roccat nie da sobie rady. Jedna gra to moim zdaniem max, na jaki stać Overpowa i spółkę i to tylko pod warunkiem, że wszyscy zagrają na wyżynach swoich umiejętności z Jankosem na czele.
Myślę, że konkurs na najgorszy temat na forum wygrałbym w cuglach. ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 17
Ana Ivanovic - Elina Svitolina
Typ: 1
Kurs: 1.26
Polska - Belgia
Typ: 2
Kurs: 1.34
Alliance - SK Gaming
Typ: 2 (+1.5)
Kurs: 2.50
AKO: 4.22
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 844zł
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 17 ⛔
Ana Ivanovic - Elina Svitolina
Typ: 1
Kurs: 1.26
Polska - Belgia
Typ: 2
Kurs: 1.34

Alliance - SK Gaming
Typ: 2 (+1.5)
Kurs: 2.50


AKO: 4.22
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 844zł

W międzyczasie pograłem też na SK w meczu o trzecie miejsce i na Alliance w finale i oczywiście powchodziło, nie wiem czy to forum jest jakieś przeklęte czy jak, no ale cóż, nie napisałem co pograłem więc mea culpa.
# 18
Team Curse - CLG
Typ: 2
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 1500zł
Do wygrania: 2265zł
# 19
Team Curse - CLG
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 750zł
Do wygrania: 1552,50
Pograłem po limitach, kursy były nawet wyższe, ale pewnie do niedzieli jeszcze spadną, więc nie mam zamiaru czekać.
Sprawa jest dosyć prosta, a typ wydaje się oczywisty. Nie wiem czy buki przeceniają Curse czy nie doceniają CLG, jednak te drużyny to dwie zupełnie inne półki. CLG w końcówce regular season wpadło w lekki dołek, dlatego w czasie ostatniego super weeku pojechali trenować do Korei. Cel to zbudowanie formy nie tylko na LCS NA, ale także na mistrzostwa świata, bo nikt w ekipie nie wyobraża sobie, by CLG na mistrzostwach zabrakło. Wyjazd do Azji miał poprawić grę, ale także pomóc zaadaptować się Koreańskiemu zawodnikowi Seraphowi, który do tej pory spisywał się poniżej pokładanych nadziei. CLG wróciło mocniejsze i tacy przeciwnicy jak Curse nie powinni stanowić żadnego problemu. Voyboy i jego ekipa zagrała niezłą końcówkę splitu, jednak to absolutnie nie zwiastuje według mnie niczego. Ta drużyna to jeden wielki chaos, potrafią zagrać kapitalną grę przeciw faworytom, by następnie ponieść porażkę w 25 minut z najsłabszą ekipą LCS NA. CLG grające na swoim poziomie spokojnie ogarnie ten chaos i pokona Curse, które stać tutaj będzie maksymalnie na jedną gierkę (przypominam, że mecz toczy się do 3 wygranych).
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Wszystko to, co zostało mi na Pinnku, zainwestowałem w powyższe 2 kupony. Teraz natomiast przenoszę się do mojego ulubionego bet365, gdzie skorzystałem z przedsezonowego bonusu. Wpłaciłem 200zł + bonus 200zł, daje to budżet 400zł. Ze stawkami szalał nie będę, celem jest złapanie na nowo odpowiedniego rytmu, który zagubiłem po założeniu tego przeklętego tematu i wyjście na jakiś plus w tym buku.
Kupony będę numerował na nowo, oczywiście w statystykach rozliczę osobno kupony zagrane do tej pory w Pinnacle i te, które od dziś będą grane w bet365.
# 1 ✅
Kirsten Filipkens - Samantha Stosur
Typ: 2
Kurs: 1.33
Chiny - Japonia
Typ: 2
Kurs: 1.53
AKO: 2.04
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100zł
Do wygrania: 204,45zł

Bardzo lubię oglądać Samanthę na hardzie gdy jest w formie, jej ofensywny styl gry jest miły dla oka i wiele zawodniczek nie ma na niego odpowiedzi. Problem pojawia się, gdy Australijka ma rozregulowany celownik. Mam jednak nadzieję, że forma budowana na US Open jest już dosyć wysoka i wystarczy to na pokonanie przeciętnej Filipkens.
Drugi typ z żeńskiej siatkówki, mówiąc szczerze Chinek w tegorocznej edycji Grand Prix jeszcze nie oglądałem, ale Japonki zrobiły na mnie wielkie wrażenie w meczu przeciwko Turczynkom, które dosłownie zmiotły z parkietu. Rosjanki też pokonane bardzo pewnie i nie wydaje mi się, by Chinki grające w nowym zestawieniu mogły im się przeciwstawić. Z tego co widziałem w dziale, siatkarscy eksperci podzielają moje zdanie, więc nie pozostaje nic innego jak zagrać ten typ.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 2 ⛔
Lukas Rosol - Yen-Hsun Lu
Typ: 2
Kurs: 1.50

RB Leipzig - Erzgebirge Aue
Typ: 1
Kurs: 1.61

AKO: 2.42
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50zł
Do wygrania: 121,15zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 3 ✅
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100zł
Do wygrania: 250zł


Przyznam, że nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Obie drużyny jak dotąd niepokonane, obie zgromadziły 9 punktów, obie starają się grać ofensywny futbol. Pogoń jednak absolutnie nie przekonuje mnie swoją grą. Najpierw szczęśliwa wygrana z Podbeskidziem, potem wspaniała druga połowa przeciwko Śląskowi. Kolejne mecze to 3 remisy i o ile wynik w Poznaniu można uznać za sukces, tak podział punktów z najsłabszymi obecnie drużynami (Korona, Piast) chluby Szczecinianom nie przynosi.
Wisła natomiast w moim odczuciu z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Fajnie prezentują się w ofensywie, na uwagę zasługuje postawa bocznych obrońców, którzy angażują się w ofensywne akcje przez co cierpi nieco gra obronna Białej Gwiazdy, do tego dochodzi niepewny Dudka i stąd sporo straconych bramek. Wiśle lepiej gra się z drużynami, które nie murują się w polu karnym, tylko próbują atakować, dzięki czemu krakowski zespół ma nieco więcej miejsca z przodu, a jest to dla nich woda na młyn. Zwycięstwa z Lechią i Lechem nie były przypadkowe, zostały odniesione w dobrym stylu. Pogoń u siebie zapewne też spróbuje zaatakować, więc Wiśle powinno w Szczecinie grać się dobrze.Pogoń bez kontuzjowanego Robaka i Lewandowskiego, który odszedł do Włoch. Kadrowo Biała Gwiazda prezentuje się moim zdaniem lepiej, forma też wydaje mi się nieco wyższa atut własnego boiska nie będzie tutaj według mnie tak bardzo istotny i to Wisła jest moim zdaniem lekkim faworytem, dlatego taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
# 4 Taśma ⛔
RB Leipzig - Erzgebirge Aue 1 1.61
Steve Darcis - Emilio Gomez 1 1.28
Tatsuma Ito - Michał Przysiężny 1 1.66
Bayern Monachium - Wolfsburg (handicap +2,5) 2 1.45
Widzew Łódź - GKS Tychy 1X 1.29

Atletico Madryt - Real Madryt (zdobędzie trofeum) 2 1.57
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków X2 1.80
Lukas Rosol - Yen-Hsun Lu 2 1.50
AKO: 27.12
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4,45zł
Do wygrania: 122,24zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 5 ⛔
Lukas Rosol - Jerzy Janowicz
Typ: 2
Kurs: 1.61

Magdalena Rybarikova - Petra Kvitova
Typ: 2
Kurs: 1.12

AKO: 1.81
Bukmacher: Bet365
Stawka: 150zł
Do wygrania: 272,59zł

Typy na oba dzisiejsze finały. O Kvitovej nie ma tutaj co wiele pisać. Jest zawodniczką o wiele lepszą, znajduje się w dobrej formie, lubi tu grać, szykuje się tutaj raczej gładkie zwycięstwo w dwóch setach.
Obiecałem sobie nie tak dawno, że nigdy nie zagram na Janowicza gdy ten będzie faworytem. Dziś łamię to postanowienie, jednak typ jest nie tyle na Polaka, co przeciwko Rosolowi, który spisuje się tutaj bardzo słabo i fartownie doczłapał się do tego finału. Krecz Harrisona, walkower Isnera, + 2 stojące na żenującym poziomie spotkania z Andujarem i Lu. Martwić może kontuzja stopy Janowicza i gdyby był to choćby ćwierćfinał, to typowałbym odwrotnie. Teraz jest jednak szansa na pierwszy w karierze triumf w turnieju tej rangi i dlatego też myślę, że Jerzyk zaciśnie zęby i pewnie pokona Czecha, od którego umiejętności na pewno posiada większe.
Łamane postanowienia ZAWSZE się tak kończą. Człowiek chyba nigdy nie nauczy się na błędach, dlatego też zawsze będę przegrywał w końcowym rozrachunku. ????
Tyle okazji na przełamanie w drugim secie, miał 40:0 przy stanie 5:5, potem w trzecim secie 2 piłki meczowe. Zaryzykuję stwierdzeniem, że Janowicz nigdy niczego nie wygra, ten turniej był naprawdę prosty do wygrania, bo poziom był tragiczny, jednak głowa zawodzi znowu w kluczowych momentach
i turniej wygrywa beznadziejny Rosol.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 6 ⛔
Team SoloMid - Team Dignitas
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100zł
Do wygrania: 275zł

Długo myślałem jak ugryźć ten mecz. Oczywiście faworytem jest tutaj TSM, ale czy aż takim jak wskazują to kursy? Moim zdaniem nie.
Dignitas świetnie zaczęli sezon, dosyć długo utrzymywali się na szczycie, potem przyszła jednak zapaść i porażki w fatalnym stylu. Końcówka sezonu również słaba, choć mam tutaj swoją dosyć kontrowersyjną teorię, że ostatnie mecze grane były bez żadnego zaangażowania właśnie po to, by trafić w play-off na TSM, a nie CLG, z którymi Dignitas grać nie potrafi.
Team SoloMid nabili sobie bilans przede wszystkim na słabszych rywalach, z którymi nie przydarzały się im potknięcia, z drużynami z czołówki nie szło im jednak najlepiej.
Kluczowym zawodnikiem TSM będzie bez wątpienia Bjergsen i to jego muszą starać się wyłączyć podpieczni Scarry. Cała gra będzie ustawiona pod środkowego z Danii. Jego przeciwnikiem będzie jednak utalentowany Shiphtur, który gra dosyć defensywnie i bardzo dobrze potrafi się pozycjonować, co może spowodować brak feedu dla Bjergsena, a to już spora zaliczka. Top dosyć równy, Zion uwielbiający splitpush, zapewne będziemy widzieć Nidalke w jego rękach, kontra Dyrus, który gra nierówno i lekką przewagę widzę tu po stronie Dignitas. Junglerem lepszym jest Amazing, jednak ma ograniczony champion pool i kluczowe będzie tu zbanowanie Lee Sina. Crumbzz nie jest mechanicznie dobrym zawodnikiem, jednak swoją grę podporządkowuje pomocy dla teamu, coś jak Cyanide w Fnatic. Bot lane Dignitas ostatnimi czasy grał bardzo słabo, jednak czuję, że na play-off będzie duża poprawa. W TSM nowy koreański support, widać w nim spore możliwości, ale tak późna zmiana gracza wspierającego może nie być korzystna.
Przewagę Dignitas widzę przede wszystkim w umiejętnym kontrolowaniu mapy, czym w tym sezonie wyrabiali sobie sporą przewagę w dotychczasowych starciach z TSM. H2H 3:1 dla Dignitas, co również o czymś świadczy. Bukmacherzy wystawili takie kursy, ponieważ zapewne nie wyobrażają sobie by najbardziej rozpoznawalna drużyna Ameryki miała odpaść już w ćwierćfinale co oznaczałoby brak wyjazdu na mistrzostwa świata. Ja jednak widzę tutaj sporą szansę na niespodziankę i po takim kursie muszę spróbować.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 7 ✅
Lyon - Lens
Typ: 2(+1.5 gola)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Stawka: 200zł
Do wygrania: 290zł

Kursy mocno faworyzują gospodarzy, tymczasem moim zdaniem Lens mocno napsuje im krwi. Przykro patrzeć jak taka marka jak Lyon rozmienia się na drobne. Z roku na rok kadra jest coraz słabsza i zespół staje się przeciętniakiem. H2h bardzo niekorzystne dla mojego typu, należy jednak pamiętać, że dotyczy ono głównie czasów gdy Lyon był potęgą. Na korzyść typu przemawia fakt, że gospodarze grali w czwartek mecz w Lidze Europy niemal tym samym składem, który wybiegnie dziś. Dodajmy, że był to mecz w bardzo słabym stylu przegrany z rumuńską Astrą. Lens potrafi się bronić, zapewne zagrają defensywnie, a przy obecnej bardzo słabej parze stoperów Lyonu (Rose - Kone), może uda im się nawet coś strzelić. Gdyby goście mieli tutaj przegrać, to według mnie nie będzie to wyżej niż jedną bramką.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 8 ⛔
Team Curse - CLG
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 400zł
Do wygrania: 600zł

O meczu pisałem już wyżej, ponawiam typ również na tym buku, ponieważ jestem do niego przekonany bardzo mocno.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Proszę o zamknięcie, a najlepiej całkowite usunięcie najgorszego tematu w historii forum. Bukmacherka nie dla mnie jak się okazało.
 
Do góry Bottom