>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 20-21.08.2014

Status
Zamknięty.
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Moją uwagę zwraca jeszcze ten mecz.
W poprzedniej rundzie Grecy bardzo niespodziewanie wyeliminowali FC Mainz (po porażce 0:1 na wyjeździe, wygrali 3:1 u siebie). Wcześniej zgodnie z planem pokonali Rovaniemi (1:1 wyjazd i 4:2 u siebie).
Maccabi odpadło z kwalifikacji LM z Mariborem (0:1 i 2:2). Wcześniej ograli mistrza Andory (Santa Coloma), jednak dość mało przekonująco jak na takiego rywala - 1:0 i 2:0.
Asteras w zeszłym sezonie w lidze zajęło czwarte miejsce, na dziewiętnaście spotkań u siebie przegrali tylko dwa. Obie drużyny nie rozpoczęły jeszcze rozgrywek ligowych. Myślę, że sprawa awansu jest tutaj otwarta, a w pierwszym meczu u siebie Grecy nie powinni przegrać, a patrząc na to, że strzelili w dwóch meczach LE siedem bramek, to powinni postarać się o chociaż jednobramkową zaliczkę.

Asteras Tripolis - Maccabi 1 DNB @1.80
Bet365

✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Real Sociedad - Krasnodar
awans Krasnodaru 2,20
bet365
Zaczynający dopiero w ten weekend rozgrwyki ligowe Sociedad podejmuje u siebie już patrząc po wynikach wydaje się w dobrej formie Krasnodar. Krasnodar, który od dobrych dwóch-trzech sezonów planuje rozbić monopol drużyn z Moskwy i co by nie mówić na razie idzie im bardzo dobrze. Transfery robione z głową bez żadnych nie potrzebnych gwiazdeczek jak to ma miejsce choćby w Zenicie. Początek sezonu co najmniej przyzwoity, bez porażki w lidze (2-2-0 7:1 w tym wygrana 3-0 ze Spartakiem) w pre eliminacjach same wysokie pewne zwycięstwa. Z kolei Sociedad po pokonaniu drwali z Aberdeen grał tylko towarzysko, wyników wypisywać nie ma po co bo żaden towarzyski mecz nie odda jakiegokolwiek meczu o coś. Patrząc z perspektywy samej kadry i transfserów za wesoło nie jest. Sprzedaż podstawowego bramkarza Claudio Bravo (Barcelona), Seferovicia (Eintraht) i przede wszystkim największej gwiazdy Grizmanna(Atletico). Po tych ubytkach sprowadzili króla strzelców Eriedivise Fonagobssona, zobaczymy co pokaże na hiszpańskich boiskach, póki co dzisiaj nie zagra. Prawdopodobnie jak Carlos Vela ( 16 bramek w zeszyłm sezonie w PD) jego występ stoi pod znakiem zapytania. Na awans Krasnodaru jak wyżej widać 2,20 przy 1,61 RSS dla mnie bardzo kusząca propozycja tym bardziej jak rewanż zostanie rozegrany w Rosji i fakt że Krasnodar już rozegrał te 6-8 meczów o stawkę. Liczę w pierwszym meczu na jakiś bramkowy remis a na pewno bramkę ze strony Rosjan.
Krasnodar w pierwszym meczu okradziony z prawidłowo zdobytej bramki i ewidentnego karnego... ????
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Omonia Nikozja
Miałem tego meczu nie ruszać, ale sprowokował mnie Cherchesov, który przeszedł chyba sam siebie i po raz pierwszy w Dynamo postawił na tak ofensywny skład... Od jakiegoś czasu z ciekawością przyglądam się pracy tego trenera poczynając od Tereka po Amkar aż po Dynamo i podobają mi się postępy jakie robiły te drużyny pod jego wodzą. Teraz Dynamo i na start ligi rozbity Rostov 7:3, potem kolejne trzy mecze to dwie wygrane i bardzo pechowa porażka ze Spartakiem. Ogólnie dobrze to wygląda, świetne wejście w zespół ma Valbuena, który grając około 180 minut zaliczył cztery asysty, jego wrzutki ze stałych fragmentów plus warunki fizyczne Samby mogą przynieść kolejne gole... w poprzedniej rundzie zapewnili sobie awans wygrywając z Shmona na wyjeździe, teraz chyba chcą rozstrzygnąć awans w pierwszym meczu wystawiając tak ofensywny skład i wiedząc, że Omonia przeszła już dwie rundy, udawało im się strzelać na wyjazdach i nie stracili gola... Dynamo to tak naprawdę pierwsza ich poważna przeszkoda...

Gram tutaj:
Typ: over 2.5 Kurs: 1.7 bet365 ✅ Wynik: 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zwolle - Sparta Praga typ: Powyżej 2.5 + BTS @ 2.20 Bet365 ⛔ e: Nietrafiony karny niestety psuje całą wizje. Po strzelonym golu gra na pewno otworzyłaby się. Późno strzelone bramki i BTS którego nie chciałem w tym meczu...

Holendrzy przystępują dziś do zmagań pucharowych. Oczekiwali na swojego przeciwnika którym jak się okazało została czeska Sparta wyeliminowana przez Malmo w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów. Czechom pozostała więc walka o Ligę Europejską i dziś będą czynić wszystko aby już w pierwszym meczu wyjazdowym zrobić milowy krok do przodu.
Innego podejścia nie spodziewam się się również po Zwolle. Dla nich sezon zaczął się wyśmienicie. Najpierw pokonanie Ajaxu w Superpucharze (1:0), potem dwa zwycięstwa w lidze, kolejno nad Utrecht (2:0) oraz niecały tydzień temu na wyjeździe z Dordrecht (1:2). Już okres przygotowawczy przed sezonem pokazał że Zwolle wkracza na dobre tory. Pokonanie chociażby Hannoveru przed wspomnianym Superpucharem jeszcze bardziej poprawiło humory zawodnikom a efekt w postaci trofeum napawa optymizmem na cały sezon.
Jeśli chodzi o kadrę to nie powinno zabraknąć nikogo znaczącego. Były obawy czy wystąpi Thomas i Lukoki ale z wypowiedzi bodajże trenera wynika że są do gry. Tym samym skład powinien być optymalny, najmocniejszy na daną chwilę.
Sparta już w meczu u siebie z Malmo pokazała że można strzelić im więcej niż jedną bramkę mimo iż wcześniej wydawałoby się że przeciwnik nie jest do tego zdolny. Ofensywni Szwedzi strzelając dwie bramki na wyjeździe (4:2) oraz wygrywając u siebie 2:0 zapewnili sobie awans do kolejnej fazy LM, zaś Pepikom pozostała &quot;jedynie&quot; Liga Europejska.
Do tego że Sparta potrafi strzelać nie trzeba jednak nikogo przekonywać. Pięć bramek Lafaty czyli najbardziej wysuniętego napastnika w meczu z Levadią robi wrażenie. Później lekko spuścił z tonu ale to nie znaczy że zapomniał jak się strzela. Nie tak dawno zapewnił swojej drużynie komplet punktów w ligowym spotkaniu z Pribram strzelając jedynego gola w meczu.
Partnerzy z zespołu nie pozostają dłużni. Prikryl i Dockal czyli kolejni ofensywni zawodnicy pokazują, a dokladnie ich trafienia, że Lafata nie jest w zespole sam. Zabójczą bronią w meczu z Levadią byli boczni obrońcy. Zarówno Kaderabek jak i Costa asystowali w sumie przy trzech bramkach.
Siła ofensywna jest, jednak zabraknie dziś dwóch ważnych zawodników w defensywie. Mowa o dwóch zawodnikach: Holek (środkowy obrońca) i Vacha (defensywny pomocnik) - ich nie zobaczymy dziś na boisku.
Tym samym stwarza się szansa dla dzisiejszych gospodarzy.
Faworytem mimo wszystko pozostają nasi sąsiedzi z Czech. Nie ma się co dziwić bo jednak wydają się być lepszym zespołem niżeli jedenasta drużyna ekstraklasy holenderskiej poprzedniego sezonu. Jednak wyniki do tej pory wskazują na ostrą walkę i kilka bramek w spotkaniu. Liczę że nie ujrzę wyniku 1:1 bo sam BTS również chodził mi po głowie. Myślę jednak że któraś z drużyn może wyjść z tego pojedynku zwycięsko zachowując zasady mojej propozycji na ten mecz.
Young Boys - Debrecen typ: YB powyżej 1.5 2 1.61 Bet365 ✅
Tutaj krótko. YB usposobiona ofensywnie. Ma zawodników którzy tą &quot;filozofię&quot; wykonują na boisku. U siebie bardzo mocni o czym świadczy chociażby zwycięstwo 4:0 nad Grasshoppers czy tez 3:1 w poprzednim sezonie z Baselem, mistrzem Szwajcarii.
Debrecen kopciuszkiem nie jest. Węgrzy też potrafią ukąsić. Strzelając bramkę na wyjeździe mocno komplikują sprawy Szwajcarom dlatego jeśli ci drudzy chcą wyjść z tego pojedynku zwycięsko to granie na 1:0 nie ma najmniejszego sensu. Frey, Nuzzolo, Steffen, Costanzo, Nikci - obojętnie kto z nich wystąpi w ataku, każdy powinien zrobić duże zamieszanie pod bramką przeciwnika. Czy wygrają ? Tego nie wiem. Wynik 2:2 w moim przekonaniu tak samo prawdopodobny jak i 3:1. Do jednego jestem jednak przekonany - że to właśnie YB strzeli co najmniej dwie bramki. Kursy na over 2.5 spadają.
Karabukspor - St. Etienne typ: 2 @ 1.93 Betsson ⛔
St. Etienne w mocnym składzie. Nie olewają LE. Bardzo dobry początek ligi z dwoma zwycięstwami w tle. Karabukspor w poprzednim sezonie 7 miejsce. Superliga turecka jeszcze nie ruszyła. W tym aspekcie plus dla gości z Francji. Jedynie co może odrażać to teren. Turcja dla wszystkich jest nie wygodna. Jednak mimo wszystko &quot;dwójka&quot; wydaje się być rozsądnym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavy 386

xavy

Użytkownik
PSV Eindhoven - Szachtior Soligorsk
Szachtior strzeli @ 2,20 2/5 WH

Ten kurs to dla mnie całkowite nieporozumienie i prezent ze strony buków. Szachtior potrafił w dwumeczu z Waregem zaaplikować przeciwnikom aż 7 goli, z czego 5 na wyjeździe, więc czemu mieliby nie strzelić PSV? Tym bardzie, że defensywa Holendrów mówiąc delikatnie monolitu nie stanowi - nawet drugoligowe St. Polten z Austrii potrafiło znaleźć receptę na sforsowanie tejże. Jak dla mnie jest to valuebet - ja bym wystawił tutaj maksymalnie 1,50 - dlatego gram to.​
 
evero 19

evero

Użytkownik
Ja dziś spróbowałbym w kierunku Zimbru Kiszyniów.

Zimbru rozpoczęło swoją przygodę już od pierwszej rundy kwalifikacji. Niektórzy skazywali ich na porażkę już z macedońską Skendiją. Po porażce 1:2 na wyjeździe, u siebie wygrali 2:0.
Potem z trudem przeszli kolejne dwie rundy, na papierze silniejszych rywali, szczególnie CSKA Sofia. Remis 0:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe (na CSKA Sofia kursy wynosiły w tych meczach 1.35 i 1.56). W kolejnej rundzie zwycięstwo na wyjeździe z austriackim Grodig (kurs na Zimbru... 8.50), w rewanżu porażka 0:1, która dała jednak awans.

Teraz przychodzi najtrudniejszy test. Faworytem do awansu jest PAOK i to nie ulega wątpliwości, jednak moim zdaniem załatwią go u siebie wygrywając 2:0 lub 3:0. W pierwszym meczu upatrywałbym remisu, tym bardziej, że jest to pierwsze spotkanie PAOK-u o stawkę, bo liga grecka jeszcze nie wystartowała.

Zimbru - PAOK 1X @2.20
Bet365
Zimbru Kiszynow - PAOK Saloniki
Typ: 1X
Kurs: 2.20
Analiza:
Nie wiem dlaczego wystawili taki kurs.. Jezeli popatrzymy na wyniki tych druzyn. To Zimbru radzi sobie znakomicie w tych rozgrywkach. Wygrali w Grodigu gdzie byli na skazanej pozycji rowniez z CSKA Sofia a co? Jednak graja dalej a PAOK? Wygrali niby ostatnio w towarzyskim z QPR ale jesli zobaczymy wyjazdowe mecze PAOKU sa tragiczne... Duzo porazek przeplatane remisami i malo zwyciestwami a Zimbru? U nich mecz to ciezkie starcie bo maja swoj &quot;klimat&quot; a graja u Siebie calkiem dobrze wiec dlaczego nie mieliby chociaz zremisowac z takim PAOKiem? Nie wolno wcale gospodarzy lekcewazyc.
Odradzam granie na Zimbru ???? Miałem przyjemność oglądać mecz PAOK Saloniki - Inter Mediolan, Inter który grał w najmocniejszym składzie i nie mógł sobie nic stworzyć. To PAOK był bardziej wybiegany i bliższy zwycięstwa.

Ps. Proszę drugi raz nie usuwać tego posta, bo jest on bardziej merytoryczny niż podawanie suchych statystyk przez kolegów :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Zwolle (Ned)-Sparta Praga (Cze) Typ: BTS kurs1,83
Dziś o godzinie 20:00 w ostatniej rundzie kwalifikacji do LE wybrałem pojedynek pomiędzy Zwolle (Ned)-Sparta Praga (Cze). Typuję tutaj BTS (obie drużyny strzelą gola) . Minimalnym faworytem tego starcia są gracz z Czech. Ja osobiście nie postawiłbym w tym meczu na ich zwycięstwo.Zwolle jak na razie prezentuje bardzo dobrą formę. Ligę rozpoczeli od 2 zwycięstw. Pokonali również w Superpucharze Holandii kandydata do wygrania ligi Ajax. Dziś grają na własnym obiekcie. Sparta natomiast grała w kwalifikacjach do LM. Przegrała w dwumeczu z Malmo. ( W dwumeczu również byli faworytami). W lidze natomiast 3 spotkania wygrane na 4 kolejki. Patrząc na formę obu zespołów nie uważam wcale aby gospodarze odstawili od swoich dzisiejszych rywali.
Myślę że w tym meczu ujrzymy sporo bramek. Zarówno gospodarze jak i goście są nastawieni na atak. Typ BTS uważam za bardzo prawdopodobny.
A jak będzie to zobaczy około godziny 21:50;)
✅✅✅ (wynik 1:1)
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Kolejny niezaplanowany wcześniej typ:

Poniżej skład Hull z ligowego meczu z QPR, powyżej na dzisiaj z Lokeren... McGregor i Chester tylko zagrali w obu... Hull nawet z Trencinem zagrał pierwszym składem, a dzisiaj chyba odpuszczają LE... Natomiast Lokeren mocnym składem gra... Pograłem na wariata Lokeren DNB po 1.92 ✅ (wynik 1:0) za drobne... Może ktoś zdąży jeszcze spróbować...
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Odradzam granie na Zimbru ???? Miałem przyjemność oglądać mecz PAOK Saloniki - Inter Mediolan, Inter który grał w najmocniejszym składzie i nie mógł sobie nic stworzyć. To PAOK był bardziej wybiegany i bliższy zwycięstwa.

Ps. Proszę drugi raz nie usuwać tego posta, bo jest on bardziej merytoryczny niż podawanie suchych statystyk przez kolegów :]
A co jest bardziej merytorycznego w tym, że byli bliscy zwycięstwa z Interem? Co innego meczyk towarzyski nawet z tak silnym rywalem, a co innego pierwszy mecz o stawkę na ciężkim terenie z zespołem, który w rozgrywkach przeszedł już trzech rywali. Jak widać Zimbru nawet wygrało, spodziewałem się dziś bardziej remisu, tak czy inaczej u siebie PAOK powinien awansować.
 
evero 19

evero

Użytkownik
A co jest bardziej merytorycznego w tym, że byli bliscy zwycięstwa z Interem? Co innego meczyk towarzyski nawet z tak silnym rywalem, a co innego pierwszy mecz o stawkę na ciężkim terenie z zespołem, który w rozgrywkach przeszedł już trzech rywali. Jak widać Zimbru nawet wygrało, spodziewałem się dziś bardziej remisu, tak czy inaczej u siebie PAOK powinien awansować.
Jest bardziej merytoryczne bo ja jednak oglądam mecze i dziele się przemyśleniami a nie jak Ty wypisuje statystyki z livesporta ???? Szczęśliwie wygrali, Zimbru strzelił z rożnego, PAOK miał miażdżącą przewagę, jak już siedzisz na livesporcie to sprawdź statystyki. Sam zagrałem na rzuty rożne w tym meczu - kupon poniżej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc54c55d6131db43.html
.
.
.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Każdy może kierować się czym chce, jeden statystykami, inny meczem towarzyskim i tym, że ktoś ma miażdzącą przewagę, tylko co z tego skoro nie strzela goli. Na pewno tych, którzy grali na PAOK pociesza to, że mieli miażdżącą przewagę ;)
Fajnie, że zagrałeś, mam nadzieję, że przed rewanżami podzielimy się spostrzeżeniami przed meczem. Nie ma co dalej zaśmiecać tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom