>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem 2014

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Janowicz - Roger-Vasselin 2:1(4-6,6-3,6-4)
20.08.2014 18:00
Typ: Janowicz 1.60 Pinnacle
✅✅✅
Krótka analiza, bo uważam, ze dłuższej nie potrzeba. Jerzyk w formie, Francuz już niekoniecznie. Odpały JJ można z dnia na dzień zmienić, słabej formy Vasselina już nie.

Nieminen-Goffin 1:2(4-6,6-4,6-4)
20.08.2014 19:00
Typ: Goffin 1.45 Pinnacle
✅✅✅
Tutaj też bez większych analiz. Goffin ma wielką formę, potwierdzają to 24. mecze wygrane pod rząd. Obaj tenisiści preferują grę na mączce, jednak to Belg jest bardziej uniwersalnym tenisistą.
Oba te typy łączę w dubel, jednak maksymalnie redukuje stawkę.

Mahut-Seppi 0:2(4-6,6-7)
20.08.2014 21:00
Typ: Mahut 2.55 SportingBet
⛔⛔⛔
Mahut lubi grę na szybkich nawierzchniach, predestynuje go do tego jego mocny serwis, który we wczorajszym meczu Robredo funkcjonował bardzo dobrze. Do serwisu dochodzi jeszcze jego gra przy siatce, jak i doskonały jednoręczny backhand. O Seppim na tej nawierzchni tyle nie możemy powiedzieć. Jego ulubioną nawierzchnią jest mączka, więc na szybkich nawierzchniach nie czuje się najlepiej.

Querrey-Anderson
20.08.2014 23:00
Typ: Anderson 1.71 Pinnacle

Już wczoraj grałem przeciwko Amerykaninowi, jednak Johnson podarował mu zwycięstwo. Querrey powinien przegrać pierwszego seta. Jego zwycięstwo jest głównie zasługą słabej gry przeciwnika. Anderson nie bez problemu wygrał wczoraj z Francuzem Mannarino. Jednak to on jest tutaj dla mnie znacznym faworytem. W porównaniu do swojego przeciwnika, to on gra lepiej w dłuższych wymianach.
Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nieminen-Goffin 2 @1.44
Daniel jest dobry i w koncu to pokazuje. Juzn ten jego streak wygranych meczow liczy sobie kilkanascie, a nie chce mi sie sprawdzac i Belg pewnie chetnie go jeszcze by pociagnal.
David panie, to David.
Żeby nie było spamu. Co do typu się zgadzam, Goffin notuje wspaniałą serię wygranych i Nieminen moim zdaniem jej nie powstrzyma. W pierwszym meczu w Winston Salem Belg bez problemu poradził sobie z Melzerem, następnie gładko pokonał Mayera. Dwóch średniaków ATP Tour, reprezentant Finlandii nie różni się wiele umiejętnościami od dwóch poprzednich rywali Goffina. Myślę, że można spróbować nawet 2-0 w stronę Davida, jednak to już bardziej ryzykowne. Młody tenisista = nieregularność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
0 54

007lukasz

Użytkownik
Janowicz - Roger-Vasselin
20.08.2014 18:00
Typ: Janowicz 1.60 Pinnacle

Krótka analiza, bo uważam, ze dłuższej nie potrzeba. Jerzyk w formie, Francuz już niekoniecznie. Odpały JJ można z dnia na dzień zmienić, słabej formy Vasselina już nie.
Jakieś uzasadnienie tego typu na Janowicza? Wczoraj oglądałem jego mecz z Sousa.. W pewnym momencie byłem już przekonany że przez &quot;polskiego gwiazdora&quot; kupon mi nie wejdzie.. Jednak jakimś cudem wygrał.. Jerzy zachowuje się na korcie jak znudzony zwycięstwami tenisista co powiem szczerze, niezbyt przyjemnie się ogląda. (Tylko gdzie tego jest zwycięstwa?) ;) Niby dziś powinien sobie poradzić, ale po tym co widziałem wczoraj, przyrzekłem sobie, że więcej na niego nie postawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Goffin David-Nieminen Jarkko 2:0, Pinnacle Sports 2.14

6:4, 4:6, 6:4 wygrał ponownie ale niestety w trzech ... ⛔⛔⛔

VS.


Postanowiłem zaufać Davidowi ponieważ jest on w mega formie. Jeszcze kilka tygodni temu był 108 w rankingu ATP,a teraz plasuje się na 62 pozycji. Obecnie ma on serię 24 wygranych meczów z rzędu! Jest to niesamowity wyczyn niezależnie od tego czy turnieje są rangi challanger czy ATP. Jego dobra passa zaczęła się w Holenderskim Scheveningen gdzie wygrał challengera, w Poznaniu kolejny tytuł tej rangi, następnie w Tampere również challanger, później tytuł w Kitzbuhel już ATP. Passa 24 meczów pod rząd robi wrażenie ale strata tylko dwóch setów w tych meczach robi jeszcze większe BUM! i miało to miejsce w teoretycznie najcięższych meczach ponieważ w półfinale oraz finale Kitzbuhel. Tutaj w Winston-Salem musiał przechodzić przez kwalifikacje gdzie poradził sobie tam bez problemu,a w turnieju głównym pokonał Leonardo Mayera również gładko 6:3, 6:1. Jego przeciwnikiem będzie Fin, Jarkko Nieminen który sezon ma bardzo średni. Bo tak naprawdę poza finałem challengera w Finlandii nic wielkiego nie osiągnął (chociaż jak na Nieminena szlajanie się w challengerach to nie jest coś ekstra,ale zagrał tam dlatego ponieważ turniej w swoim państwie), można dodać do tego jeszcze półfinał na hali ale było to w lutym czyli bardzo dawno temu. Nieminen na hardzie w tym roku ma bilans 6/6, w Winston Salem pokonał 7:5, 6:4 Beckera gdzie miał momenty gorsze w grze. Panowie spotkali się dwa razy i w bezpośrednich pojedynkach widnieje remis 1:1. Najpierw w 2013 roku w Rotterdamie Goffin odjechał na rowerze, a w tym roku Belg zrewanżował się za 6:0, 6:0 i pokonał Jarkko w finale 7:6, 6:3. Patrząc po statystykach to dla Fina hard jest gorszą nawierzchnią od mączki i tak sobie analizuje, że jeśli niespełna miesiąc temu Goffin wygrał na lepszej nawierzchni Jarkko w dwóch setach to może go pokonać na jego gorszej również w dwóch. Tym bardziej,że David jest w jeszcze wyborniejszej formie niż poprzednio. Fin na pewno ma mocniejszy serwis, tenis bardziej siłowy, lecz ten cherlawy Goffin również ma niesamowite uderzenie kończące, nie dlatego, że ma potężną masę ciała ale dlatego bo pracuje mocno biodrami oraz barkami po prostu maksymalnie skręca ciało co daje mu powera w uderzeniach. Oczywiście jest haczyk w typ typie.....taka super passa Davida nie może trwać wiecznie, w końcu musi przegrać ale czy to będzie dzisiaj? Trudne pytanie na pewno, tym bardziej jak decyduje się na dokładny wynik. Mimo wszystko zaufałem Belgowi i stawiam, że zamknie mecz bez konieczności rozgrywania trzeciego seta.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Janowicz w 2 i 3 secie wyglądał tak, jakby nie chciał tego pojedynku wygrać (DF, proste błędy) tylko Sousa był na tyle słaby, że nie potrafił tego wykorzystać. A jeżeli Janowicz nie wściekał się po przegranych ważnych piłkach i tym, że zaraz może wypaść z turnieju, to jaki jest wniosek? Ten turniej jest mało ważny dla niego i dzisiaj może już sobie odpuścić, więc po takim kursie mecz niewarty świeczki, zwłaszcza, że rywal to nie ogórek i pod względem umiejętności stoi na pewno wyżej niż biegający z kąt w kąt Sousa. Ja Polakowi jako faworytowi bukmacherów nigdy nie ufam, bo po prostu lubi kręcić wały (przykładów można by mnożyć). Raczej szedłbym dzisiaj w stronę Vasselina, ale jak tam chcecie ????
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Janowicz - Roger-Vasselin 20.08.2014 18:00 Typ: Janowicz 1.60 Pinnacle Krótka analiza, bo uważam, ze dłuższej nie potrzeba. Jerzyk w formie, Francuz już niekoniecznie. Odpały JJ można z dnia na dzień zmienić, słabej formy Vasselina już nie.
Teraz wymienię Ci moje wątpliwości co do Twojego typu:
1. Wczoraj pisałeś, że Portugalczyk to Argentyńczyk. WTF?? No i to był Twój argument, że będzie 2:0 dla Jano...
2. Oglądałem wczorajszy mecz i postanowiłem nie grać już w tym turnieju na zwycięstwo JJ. 2 razy dał zarobić i basta. Rozważam też rozpoczęcie progresji na przeciwnika/ów Jano.
3. Jak sam przyznałeś nie wiedziałeś, że Édouard Roger-Vasselin grał w tym roku w deblu. Zobacz sobie kto był jego partnerem przy tych zwycięskich bojach:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C3%89douard_Roger-Vasselin
Typ +2,5 gema na Édouarda Roger-Vasselina @1,86 (⛔ przekombinowalem, bylo lepiej zagrac +1,5 seta, mecz emocjonujacy ale JJ balansuje na krawedzi) wydaje się być ciekawą opcją na spotkanie. Jak coś to zagram za drobne i poczekam na mecz live.
Wczoraj w końcówce 3 seta można było jeszcze wyciągnąć w ComeOn kurs @3 na JJ.
Ciekaw jestem również co o tym meczu sądzi Aka Shakal.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
POST: +0,5 ✅
???? Janowicz J. - Roger-Vasselin E.
Janowicz J. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,66 ✅
Janowicz J. -1,5 seta ::: 2,46 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Gram na Polaka bo to okropnie nieobliczalny zawodnik, co prawda wczoraj już powinien odpaść z turnieju, ale gra dalej. Dwa zwycięstwa i pewnie to go pobudowało. Choć na hardach gra słabo i na US Open liczę, że już w 1 rundzie odpadnie jak rok temu, to jednak tutaj może zaliczyć kolejne już 3 zwycięstwo. Francuz jest spokojnie do ogrania, zwykły przeciętniak jak i Polak. H2H 2:0.
Ostatnio co prawda Roger-Vasselin nie miał szczczęścia do zawodników w turniejach, podobnie jak i Seppi.
Wynik: 4:6 6:3 6:4 ✅
???? Nieminen J. - Goffin D.
Goffin D. ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,48 ✅
Goffin D. -1,5 seta ::: 2,18 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Goffin jest w super formie, od przegranej w pierwszej rundzie podczas Wimbledonu wygrał 3 challengery i 1 turniej ATP. Tutaj przeszedł jak burza kwalifikacje i pewnie pokonał Melzera. Nie zdziwcie się jak on wygra cały turniej. Nieminen dość starszy gracz, choć na Winston-Salem gra dość dobrze. To powinien być dobry mecz, ze wskazaniem na Belga który gra ostatnio niesamowity tenis.
Wynik: 4:6 6:4 4:6 ✅
???? Garcia-Lopez G. - Young D.
Garcia-Lopez G. ::: 2,46 ::: Pinnacle ::: 1/10 +1,46 ✅
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,56 ✅
Garcia-Lopez G. -1,5 seta ::: 3,97 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Donald Young przed US Open musi odpocząć zdecydowanie, przynajmniej w mojej opinii. Pokonał co prawda Dancevica w pierwszej rundzie oddając tylko 4 gemy, to jednak mimo to daję większe szanse w tym meczu Hiszpanowi.
H2H 1:1, ale ich mecze były bardzo zacięte, pomiędzy tymi zawodnikami jest jakaś zdrowa rywalizacja. Kursy na Hiszpana dość spore, a już w tym roku pokazał się nie raz z solidnej strony.
Wynik: (4)6:7 6:3 7:6(6) ✅ @Edit: W 3 secie Hiszpan prowadzi 5:3 mając 3 MP, w tie-breaku Young popełnia przy stanie 5:6 DF. Później przy kolejnej piłce challenge bierze.

???? Lu Y.H. - Granollers-Pujol M.
Lu Y.H. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,59 ✅
Lu Y.H. -1,5 seta ::: 2,52 ::: Pinnacle ::: 1/10 +1,52 ✅
H2H 1:0 z przed kilkunastu dni, a mianowicie spotkali się w Toronto. Hiszpan ostatnio jest bez formy, za to Lu wręcz przeciwnie. Dobry występ na Mastersach, tutaj pewny mecz z Roslą 6:3, 7:5. Hiszpan będzie miał niezwykle trudno w tym meczu.
Wynik: 6:1 6:2 ✅
???? Mahut N. - Seppi A.
Seppi A. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,74 ✅
Seppi A. -1,5 seta ::: 2,80 ::: Pinnacle ::: 1/10 +1,80 ✅
Tak jak myślałem wczoraj Mahut pokonał Tommiego Robredo, który ewidentnie chce odpocząć przed US Open. Do tego Francuz nigdy nie był wirtuozem na nawierzchni typu hard. Włoch może i nie ma ostatnich wyników za dobrych, ale kto spojrzy na jego przeciwników ten dobrze wie, że jego rywale byli w formie, np. Ferrer finał w Hamburgu, Cuevas w Umag wygrał, Monaco, Dodig Ivan i Youzhny. Wczoraj Włoch w dobrym stylu pokonał Delbonisa, jakby nie zależało mu na tym zwycięstwie to prawdopodobnie by odpadł już z turnieju.
Wynik: 4:6 (7)6:7 ✅
???? Andujar-Alba P. - Rosol L.
Andujar-Alba P. ::: 2,86 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Andujar-Alba P. -1,5 seta ::: 4,65 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Andujar-Alba P. +1,5 seta ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,69 ✅
Pisałem o tym już wczoraj, Hiszpan ostatnio jest w dobrej formie. Pokonał Sijslinga, teraz być może i pokona Lukasa Rosola. Reprezentant Czech pomimo, że w Europie osiągnął dobre wyniki na mączce, to teraz stracił set z Harrisonem który poddał mecz. H2H 2:1, Hiszpan wygrywał na mączce, Rosol raz na hardzie.
Wynik: 6:1 2:6 2:6 ⛔
???? Querrey S. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 1/10
Anderson K. -1,5 seta ::: 2,84 ::: Pinnacle ::: 1/10
Anderson zaliczył bardzo dobre występy na Mastersach, widać, że jest w formie na wielki szlem. Tutaj pomimo straty seta z Mannarino to jednak wygrał bardzo przekonująco. Z Querreyem grali wiele razy ze sobą, teraz Anderson jest słusznym faworytem. Sam gdzieś zgubił swój blask i serwis który nie jest już tak groźny jaki powinien być.
Wynik: 7:6(4) 6:4 ⛔
???? Isner J. - Kukushkin M.
Kukushkin M. ::: 4,77 ::: Pinnacle ::: 1/10
Kursy spory, ale stawka mała. US Open 2014 tuż tuż, a Isner zgłosił się w tym roku do wszystkich turniejów w US Open Series. Kukushkin wczoraj pokazał się z dobrej strony wygrywając z Robinem Haase po 3 setach.
Wynik: 6:1 7:6(3) ⛔
POST: +0,5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John-Kukushkin Mikhail 2 handicap + 3.5 gemów, Bet365 1.90

6:1, 7:6.....Kukushkin dał dupki w I secie :-| ⛔⛔⛔

VS.


Mało kiedy gram przeciwko Isnerowi, w tym roku dał mi wiele zarobić ale uważam, że teraz polegnie w tym meczu, a nawet jeśli nie przegra to Kukushkin pokryje wyżej wymieniony handicap. Ogólnie pierwsze co mi przyszło do głowy jak zobaczyłem te nazwiska to przypomniał mi się ich ostatni, a zarazem pierwszy mecz na tegorocznym French Open gdzie Amerykanin wygrał 6:7, 7:6, 6:3, 7:6. Wiadomo,że John słynie z automatyki serwisowej,lecz Mikhail jak wpadnie w rytm to również potrafi zdobywać łatwo swoje gemy serwisowe tym bardziej jak po drugiej stronie siatki jest słaby returner jakim jest Isner. Mimo,że Kazach ma tylko 183 cm wzrostu to potrafi serwować bardzo konkretnie. W I rundzie Kukushkin pokonał Hasse 7:5, 6:7, 4:6 czyli potwierdziło to jego wcześniejszy wzrost formy. Chodzi mi mianowicie o zameldowaniu się w finale Aptos challengera, tam przegrał z popularnym Bagietą 7:6, 6:4. Ogólnie Kazach plasuje się na 50 miejscu ATP jest to tylko o 2 oczka gorzej od jego rekordu, czyli można stwierdzić,że jest w formie życia. Bilans w tym roku na hardzie dość słaby ponieważ 9/9 i poza wymienionym finałem nie osiągnął nic wielkiego to ma progres dobrej gry. Co do reprezentanta USA, to daje sobie rękę uciąć, że on w tym turnieju daleko nie zajedzie....nie dlatego,że nie będzie chciał ale dlatego,że niebawem rusza US OPEN w jego ojczystym kraju naturalnie. Isner od zawsze powtarza i wiadome to jest,że jego gra jest bardzo męcząca fizycznie, wiele tie breaków oraz serwowanie z taką mocą jak on to robi jest mega męczące. W tym roku prezentuje się wyśmienicie i znając jego wyczyny może odpaść w II czy tam kolejnej rundzie tego turnieju właśnie przed wielkim szlemem aby zachować jak najwięcej energii,tym bardziej podkreślam przed US OPEN. Moim zdaniem jeśli Isner przegra pierwszego seta to będzie jeszcze walczył, ale jak przegra to II może niepozornie oddać. Ale oczywiście mecz może mieć charakter czysto sportowy i wtedy wierzę,że Kukushkin ma na tyle umiejętności oraz formy aby powalczyć z Isnerem na godnym poziomie. Reasumując uważam,że Kazach ogarnie ten handicap.

P.S

Ogólnie stawiam ten typ za mniejszą stawkę na necie ponieważ kolejny raz zagrałem tasiemkę w ziemniaku z dodatkowym handicapem. Został mi właśnie Kukushkin z handicapem zawyżonym +4.5 oraz Ito, lecz o Japończyka się nie martwię zbytnio.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MDU0MjMyNDk1MjUwMDq0lRsswBgMIT%2BhHlw%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Y 0

yellowball

Użytkownik
Witam wszystkich,
jako że od czasu do czasu zdarza mi się typować tenisa, postanowiłem również na koniec sezonu dołączyć do forum.

Na koniec dzisiejszego dnia do typowania wybrałem spotkanie Isnera z Kukushkinem . Odnisę się trochę do tego co napisał wcześniej Tie Break, obydwaj gracze spotkali się już w tym roku, i spotkanie pokazało że dzisiejszy mecz rówież może być mocno overowy jeśli chodzi o gemy. Tak więc jak dla mnie korzystając również z analizy Tie Brak&#39;a i własnych przemyśleniach uważam że typ over 22.5 gema w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. Dlaczego, ano dlatego że Isner bazuje swoją grę w 85% na serwisie, jest wysokim graczem i raczej przy serwisie przeciwnika nie będzie się zbytnio garnął do latania za piłką i skupi się na swoich piłkach. O ile Kikushkin zaprezentuje swoją optymalną formę, bardzo prawdopodobne wyniki setów to 7:5,7:6 ( bez wskazywania na zwycięzcę) a może nawet i 3 sety, nawet przy 7:6, 6:4 over zostaje pokryty więc myślę że warto.

Isner John - Kukushkin Mikhail typ over 22.5 gema w meczu 1.9 @ BET365

Pozdrawiam
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Mecz Andujar z Rosolem mozna śmiało uznać za ustawiony. Pierwszy set andujar 90% pierwszy serwis. To co potem robił to jak typowe podkładanie się dla przeciwnika drewniany rosol który nic nie grał i zdołał wygrać tylko dlatego że andujar mu to podarował w 2 i 3 secie każdy pierwszy serwis lądował w siatce a proste piłki lądowały za kortem. Na koniec meczu interesująca rozmowa przy siatce obu panów.
 
M 135

mhm

Użytkownik
zgadzam sie z ta opinia. Gralem +3 Andujar i ten mecz po prostu smierdzial ustawka. nagle Andujar przestal grac i walczyc, Rosol proste pilki wygrywal. Rosol u mnie czarna lista. Wczoraj wygral; przez krecz Harrisona. Tak po prostu nagle game set and match, bez powodu jakby. Cos tu smierdzi.
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Przyszedł czas na ćwierćfinały. Postanowiłem zagrać przeciwko Goffinowi, widać u niego lekkie zmęczenie i zdarzają mu się postoje w grze jak chociażby w drugim secie gdzie był bezradny jak dziecko. Jurek za to z meczu na mecz gra co raz lepiej. Oczywiście nasz polski histeryk ma jakieś dziwne napady typu dropshoty gdzie ma łatwą kończącą piłke albo dziwna chęć do kończenia czegoś pięknym w stylu przez co traci głupio punkty. Myślę że dziś wyjdzie mega skoncentrowany i przerwie serie Goffina którego zmęczenie będzie miało kluczowe dziś znaczenie.
Jerzy Janowicz vs David Goffin @2.25 +
Dobra robota Jurek ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
ufanie Janowiczowi to jak granie w rosyjska ruletke. Ogladacie jego mecze? Trafi na zawodnika ze spokojna glowa i przegra. Za bardzo patriotyczne myslenie, szkoda pieniedzy, co innego isc na mecz i kibicowac a co innego powierzac w jego rece swoje pieniadze. Moze wygra ale czy warto? Glowe ma jak Youzhny, ja bym omijal jego mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ufanie Janowiczowi to jak granie w rosyjska ruletke.
Prawie o kazdym mozna napisac to samo... kto jest obliczalny? Bo nawet Federer nie... Djokovic i Nadal i lista sie konczy. Kazdy bedzie pisac text pod typ wiec taka dyskusja nie ma zadnego sensu. Wedlug mnie jest to mecz, mniej wiecej, 50 na 50 bo sportowo Janowicz lepszy ale wiadomo, ze nie ma obecnie formy 100%. Za to forma Goffina ogolnie lepsza wiec 50/50 podczs gdy mozna zlapac Jerzego jeszcze po 2,55 a wiec warto 2/10. Janowicz ciagle szuka formy i optymalnej dyspozycji na US Open, jesli nie puscil w 1-2 rundzie to juz teraz raczej zagra na maxa. Wygrana z Dimitrovem pokazala, ze da sie odbudowac i zaczac jak jak w seoznie 2013.
Seria Goffina pokazuje tylko slabosc obecnych rozgrywek. Pogral facet challengery i jeden gowniany turniej w Austrii i nagle zachwyt? Nad czym... Ma super momenty a zaraz gra padake. Nie wiem co ludzie widza w tym Goffinie. Talentu tez zawodnik zabardzo nie ma. Nadrabia solidnoscia, ambicja, wytrenowalem ale talentu to on do tenisa nie ma...
✅
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ogromne value na Janowicza, jest bardzo dobry kurs na bezpieczniejszą opcję hc +1,5 seta @1.50✅. Goffin to tak naprawdę może być najsłabszy rywal z jakim grał na tym turnieju Szopen.
 
T 17

typytadka

Użytkownik
Goffin dobrze serwuje Janowicz przegra bo sam odda 2-3 serwisy w meczu przez głupotę licznę DF-y itp musiałby zagrać tak jak z Dimitrovem ale wątpie
 
M 135

mhm

Użytkownik
z drugiej strony Nieminen mu urwal seta
przemyslalem i napisalem taka analize:
zagram Janowicz +2.
Goffin ma serie 25 meczow wygranych ale gral w challangerach i na clayu i w koncu by mogl przegrac ze zmeczenia.
Wiadomo co gra Janowicz ale dzisiaj mu zaufam, ze jak przegra to po zacietym meczu. Kursy na wygrana wzrosly z 2,11 na 2,55, ludzie wpadaja w zachwyt nad Goffinem ale tak naprawde po blizszej analizie to kto to jest? Mial krotki dobry epizod i w sumie tyle. Melzera ogral, ktory 5 turniejow pod rzad uwalil w 1 meczu i Leonardo Mayera czyli faceta od maczki. Wygranej nie zagram bo Jerzyk potrafi wygrany mecz uwalic ale wzrosty kursow sa niezrozumiale.
Janowicz gral z facetami z wyzszym rankinkiem i ich stosunkowo pewnie ogrywal. Gdzie Berlocq czy Sousa a gdzie Gofiin.
 
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Goffin to tak naprawdę może być najsłabszy rywal z jakim grał na tym turnieju Szopen.
Niezbyt udany zart. Czlowieku, ty ogladasz mecze, czy patrzysz tylko po nazwiskach? Goffin to facet, ktory niesamowicie sie rozwinal w ostatnim czasie. Mocny psychicznie, pewny, wyrachowany. Czyli zupelna przeciwnosc Janowicza, ktory co dwie pileczki gra skroty, drugi serwis gra z pelna moca, co jest kompletnym debilizmem taktycznym, bo Polak potrafi popelnic 10-15 bledow serwisowych w meczu, czyli DF-ami oddaje 3 gemy rywalowi.
Nawet ten &quot;wczorajszy&quot; Goffin powinien Polaka pokonac w cuglach.
Poza tym:
Seppi - Lu @ 1.66 bet365 4-6 4-6 ✅✅✅
Tajwanczyk traktuje ten turniej bardzo powaznie i dodatkowo jest w dobrej formie. Seppi z trudem wygrywal z Delbonisem i Mahutem, a jak wiadomo, to zawodnicy, ktorzy hardu z pewnoscia nie preferuja. Wlocha mozna latwo przelamac, bo serwis nie jest jego mocna strona, w tym turnieju mialo to miejsce juz czterokrotnie. Jezeli chodzi o Lu, to bronil on tylko jednego break pointa w tym turnieju w meczu z Blazem Rola. Trzeba dodac, ze dla Lu to pierwszy powazny sprawdzian na tym turnieju, bo w pierwszej rundzie gral z wspomnianym Rola, a w drugiej ogral drewnianego Granollersa.
Seppi gral z Lu na hardzie dwukrotnie i dwa razy wygral, ale to bylo dosc dawno temu, bo w 2009 i 2010 roku. Taki czas to sportowa wiecznosc, bo w piec lat mozna zarowno sie stoczyc jak i wystrzelic z forma, co ma w przypadku Lu miejsce w tym czasie. Kurs bardzo fajny i mozna tu zagrac za nieco wyzsza stawke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
Goffin to facet, ktory niesamowicie sie rozwinal w ostatnim czasie.
co dokladnie rozwinal? Po czym to widac? Pytam powaznie.
Lu mam pogranego z Janowiczem wlasnie. Mam podobna analize jak ty. Seppi nie trzyma serwisu, beda okazje na break. Delbonis go lamal kilka razy, Lu powinien miec podobne okazje a lepiej wykorzystac.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
David Goffin - Jerzy Janowicz 2 @ 2.55 Pinnacle ✅
Jak dla mnie Belg mógłby mieć na koncie i 80 wygranych spotkań z rzędu, a i tak faworyta w tym starciu upatrywałbym w Polaku. Goffin nabił swój bilans głównie na nawierzchni ziemnej, podczas gdy dzisiejsze starcie odbędzie się na nawierzchni twardej. Tym samym atuty Goffina zdają się znaczyć nieco mniej w starciu z niszczycielską siłą serwisu oraz forhendu Janowicza. Polak choć od dłuższego czasu nie notował rewelacyjnych wyników na hardzie pokazał, że wciąż stać go na pokonanie graczy pokroju Dimitrova, czy Rogera-Vasselina. Inna sprawa, że Jerzyk po utracie punktów za Wimbledon, a wczesniej jeszcze za Paryż musi ciułać rankingowe oczka, gdzie się tylko da aby nie wypaść z głównego Touru. Tutaj przy dobrych wiatrach ma nawet szansę na finał, zaś Goffina to najłatwiejsza przeszkoda do tego celu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom