>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.08.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Club Leon
Typ: 1 (-3ah)
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla Barcelony to ostatni sprawdzian przez rozpoczęciem ligi. Tu może być kolejna strzelanina (jak z HJK) i na to liczę! Barca pierwszy raz w dobrym składzie. Wrócił Messi, Neymar, a to olbrzymie wzmocnienie! Może być, że Bravo, Mathieu, Rafinha, Rakitić i ... ciekawi mnie czy Suarez będzie mógł zagrać w pierwszym składzie. Jednym zdaniem - Barcelona na ten mecz stawi mocną kadrę!
Jest to tak naprawdę mecz pucharowy - puchar Gampera.
JEst to puchar, w którym prawie zawsze występuje drużyna Barcelony.
Katalończycy grali w nim 41 meczów i wygrali 32 spotkania. Jeśli grali u siebie to nie przegrali żadnego! W ostatniej edycji pokonali FC Santos 8-0 !!
Meksykańskie Club Leon grało 3 dni temu mecz ligowy. Podróż na Camp Nou potrwać może ponad 15 godzin. To jednak inne kontynenty, odległe od siebie. Siedzenie 15 godzin na tyłku fajne nie jest
Nie mam pojęcia jakim składem wyjdzie Club Leon, ale w tamtym sezonie Santos wyszło pierwszym, także ten puchar coś tam w sobie ma, że fajnie by było go jednak wygrać
Barcelona od meczu z Napoli wreszcie zaczęła coś grać(mimo, że przegrali), i to nawet z kilkoma zawodnikami z Barcy B. Z HJK był pogrom! 0-6 to nawet niski wymiar kary, mogło być więcej.
Ciekawi mnie jak zagrają po raz pierwszy na Camp Nou w tym &#39;już prawie&#39; nowym sezonie.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: New Haven (USA), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie- Bojana Jovanovski- Eugenie Bouchard
Typ: Eugenie Bouchard wygra 2-0
kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Idę tutaj w stronę kanadyjki. Sądze żę to spotaknie zakończy się w dwóch setach. Zawodniczki te mierzyły się dotychczas 1 raz na kortach trawiastych w Birmingham, wówczas wygrała serbka. Patrząc na obecną formę serbki nie widzę szans aby ugrała nawet seta. Mecz odbywa się na hardzie ( ulubione korty Kanadyjki). Kanadyjka w Cincinati odpadła w pierwszej rundzie, więc dziś na pewno będzie chciała wygrać i dobrze przygotować się do US OPEN. ????
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
insecto 24

insecto

Użytkownik
Anglia, Premier League
21:00 czasu polskiego
Burnley F.C. - Chelsea F.C.

over 3.5
kurs: 3.25
bet365
Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma! Wystartowała Premier League!
Każdy fan piłki nożnej czuł ogromny głód futbolu podczas przerwy od najlepszej ligi świata. Teraz jednak rozpoczął się już sezon BPL i co więcej, zapowiada się, że będzie to jeden z najlepszych sezonów w historii. Do walki o czołową czwórkę - czyli miejsca, które premiują do gry w Lidze Mistrzów - stanie w tym sezonie 8 zespołów. Dlaczego tylko 8? A może aż? Myślę, że aż, ponieważ jak każdy wie, wszystkie drużyny ligi nie mogą być potentatami, a jeżeli na 20 drużyn prawie połowa z nich będzie toczyć zażartą batalię o europejskie puchary, to zapowiada się naprawdę interesująco. W gronie tej elity znajdują się takie ekipy jak: dwie drużyny z Manchester&#39;u (United, City), trzy drużyny z Londynu (Arsenal, Chelsea, Tottenham), dwie z Liverpool&#39;u (LFC, Everton) oraz Newcastle). Chyba nikt nie będzie kłócił się z tą opinią?
Dosyć wstawek! Przejdźmy do typu na dzisiejsze spotkanie. O 21:00 czasu polskiego na Turf Moor, gospodarz tego stadionu - Burnley - podejmie głównego kandydata do tytułu mistrzowskiego, czyli Chelsea. Można powiedzieć, że będzie to pojedynek Dawida z Goliatem. Jeżeli chodzi o ten mecz, to o wiele większa presja ciąży na pewno na graczach ze Stamford Bridge. Burnley jest beniaminkiem i większość uważa ich za chłopców do bicia. Nigdy nie rozumiałem tego stwierdzenia... Jak można powiedzieć o drużynie, która awansowała do najlepszej ligi świata, że jest chłopcem do bicia? Absurd.
Stąd właśnie wziął się mój typ. Gracze Sean&#39;a Dyche są znani z bardzo dobrej gry na własnym boisku. W przedsezonowych sparingach radzili sobie oni dosyć przyzwoicie, a u siebie ani razu nie poczuli goryczy porażki. Co jeszcze skusiło mnie do takiego typu? Na pewno to, że jest to ostatni mecz tej kolejki, a jeszcze w żadnym meczu nie padł over 3.5, a kurs 3.25 kusi... I to bardzo.
W Chelsea nie zobaczymy już wielu znakomitych piłkarzy, takich jak chociażby David Luis, który przeniósł się do Paryża. Nikt z The Blues jednak nie roni łez, ponieważ do ich drużyny powróciła żywa legenda Didier Drogba oraz dołączyły takie znakomite piłkarskie postacie jak np. Diego Costa.
&quot;Nigdy nie mów nigdy. W ostatnim sezonie skazywane na pożarcie Cardiff zdobyło trzy punkty w meczu z Manchesterem City. Jak widać wszystko jest możliwe. Nie należy odbierać szans jakiemuś zespołowi jeszcze przed rozpoczęciem meczu.&quot; - takich oto słów użył selekcjoner Burnley przed dzisiejszym spotkaniem. Trudno nie zgodzić się z jego opinią, która tym bardziej wg. mnie skłania do tego, aby postawić ten over.
Nie ma to raczej większego znaczenia, ponieważ w dniu dzisiejszym są to już dwa, zupełnie odmienne zespoły, aczkolwiek warto przytoczyć garść historii. W ostatnim pojedynku tych drużyn, Burnley uległo na własnym obiekcie 1:2 The Blues.
Powodzenia typerzy!
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera División
Spotkanie: Quilmes - Godoy Cruz
Godzina: 20:15
Typ: X/X
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 20:15 zapraszam do Argentyny gdzie Quilmes podejmie Godoy Cruz. To dopiero druga kolejka ligi, gospodarze w swoim pierwszym meczu odnieśli porażkę na wyjeździe, przegrywając 1:3. Natomiast goście na własnym boisku wygrali pewnie 3:0.
Według mnie będzie to wyrównany mecz, a nawet pokusiłbym się na dokładny wynik 1:1.
Wybrałem wynik połowa/koniec na remisy. To początek sezonu i obie drużyny nie do końca są zgrane bo zagrały dopiero po dwa mecz (liga i puchar). Pewność typy stawiam na 80% i osobiście gram. POLECAM
h2h tych drużyn wygląda następująco:
Godoy Cruz - Quilmes 2 : 0
Quilmes - Godoy Cruz 1 : 0
Quilmes - Godoy Cruz 0 : 0
Godoy Cruz - Quilmes 0 : 0
Godoy Cruz - Quilmes 2 : 0
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tens WTA - SINGIEL: New Haven (USA), twarda
spotkanie : S,Stosur -k. Namra
Typ zw Stosur 2:0
kurs 1.9
buk Bet365
Typ nieco ryzykowny , gdyż o ile samanta prezentuje w miarę równa formę to japonce potrafi od czasu do czasu wyjść dobry mecz .Samanta ostatnio pokonała Lepchenko 2 do 0 i jest to dla mnie dobry omen , zatem dzisiaj zaryzykuje w stronę Samanty , gra na swoim dobrym przyzwoitym poziomie , nawierzchnia również będzie jej sprzyjać , powinno być dobrze.Zagram po spokojnej stawce , bo to tenis kobiecy a japonka czasami potrafi zaskoczyc swoje przeciwniczki , na dowód poczatek ostatniego jej pojedynku z Radwańską.Myslę jednak że Stosur odrobiła jak zwykle lekcję i dziś japonka jej niczym nie zaskoczy.A jak będzie zobaczymy.
Nieregulaminowy sposób podania typu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów
Typ: Poniżej 2 bramki w meczu
Kurs: 2.22
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Ostatni mecz kończący kolejną kolejkę ekstraklasy. Tym razem oczy Polski będą skierowane na Bielsko-Biała,gdzie będzie podejmować GKS Bełchatów. Patrząc na drużynę z Bełchatowa to nie strzelała w zwycięskich meczach powyżej 2.5 bramki,ale wygrywali.Szczególnie na wyjazdach wygrywali po 1:0 oraz raz zremisowali 1:1 w spotkaniu beniaminków. Myślę,że Podbeskidzie będzie miało sytuacje,ale czy je wykorzysta? Powinno paść mało bramek ze względu,że nie są to dobro strzelne kluby ,więc i liczę,że pokryję się under.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Pływanie Mistrzostwa Europy Berlin
Godzina: 18.00

Typ: Rapp C. - Micka J. H2H - Micka @ 1.80 STS
Obaj panowie w eleminacjach popłyneli 3:49 + haczyki, faworytem buków Rapp, ale według mnie to Micka dzisiaj zwycięży. Czech to młody perspektywiczny zawodnik, który na głównych imprezach zawsze imponował formą ( MŚJ Dubai / ME Poznań ). Janek i Clemens pływali już w swoich karierach 3:48, ale według mnie to Micka złamie dzisiaj tą barierę i pokona Rappa. Czech dysponuje niesamowitym finiszem i tutaj dopatruje się jego przewagi nad rywalem. Rapp pływa 400m bardzo statycznie, trzyma tempo stawki, ale brakuje mu mocy na finiszu. Micka pływa 400m swoim tempem, często trzyma się za rywalami całe ciało, aby na ostatnich 100 metrach zwiększyć frekwencję i pokonać rywali. Janek potrafi popłynąć ostatnią setkę 55 sek ( Rapp 57/8 ) i ostatni basen na 26 sek ( Rapp 27 ).
Dla mnie Micka jest dzisiejszym faworytem, oprócz doświadczenia Rapp nie ma nic więcej do zaoferowania.
--------------------------------------------------------------------------
2
Typ: Stjepanovic V - D&#39;Arrigo - Arrigo @ 2.25 STS
W tym wyścigu raczej nie będę szalał ze stawką bo to o wiele trudniejszy wybór, niż w poprzednim zestawieniu.
Arrigo to młody zawodnik, ale już pokazał w eleminacjach że trzeba się z nim liczyć. Na codzień trenuje w USA i widać efekty jego pracy ( Mistrz MEJ, medalista MŚJ ). Włoch i Serb pływają bardzo podobnie, mają podobną wytrzymałość i niezły finisz. Obaj panowie rozwijają się bardzo dobrze i z każdymi zawodami pobijają swoje życiówki. Stjepanovic pokazał w Barcelonie że potrafi pływać na zawodach takiej rangi, niestety Arrigo nie startował na jeszcze na takich wielkich zawodach, więc jest małe prawdopodobieństwo że się &quot; spali &quot;. Włocha widziałem na MEJ w Poznaniu i MŚJ w Dubaju i widać że chłopak pływa z głową i nie ma problemów ze stresem. Mam nadzieję że w Berlinie będzie podobnie. Płaską stawką po kursie @ 2.25 aż grzech nie spróbować, pomiędzy zawodnikami nie ma aż takiej rozbieżności w umiejętnościach, więc o końcowym rezultacie mogą zadecydować detale.
Powodzenia !
____________
Nieregulaminowy sposób podania typu
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Dania / Superligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hobro - FC Nordsjælland
Typ: Drużyna Hobro strzeli w pierwszej połowie
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365

Analiza: [zakaz promowania innych stron - ModTeam] rzucili myśl by zagrać Hobro że strzeli pierwszą bramkę
w 1 - 15 min @ 5.50 WilliamHill. Z racji tego że w ostatnich spotkaniach strzelali bramkę
w tym przedziale czasowym :
Hobro 3 - 0 Marienlyst / &#39;4 J. Grønning
Hobro 2 - 0 Hvidovre IF / &#39;6 S. Andersen
Odense 1 - 2 Hobro / &#39;9 M. Hvilsom
Randers 2 - 1 Hobro / &#39;7 M. Thomsen
Hobro 2 - 0 Brøndby IF / &#39;14 M. Thomsen
København 0 - 3 Hobro / &#39;7 Q. Antipas
Uważam że skoro tak szybko drużyna Hobro przejmuje inicjatywę w spotkaniach, to
może warto dziś zagrać że strzelą bramkę w pierwszej połowie.
⛔100
 
makaveli23 134,4K

makaveli23

Użytkownik
Niemcy Puchar Pilka nozna
Godzina: 20:30
Dynamo Dresden - Schalke 04
Typ: 1
Kurs: 5.5
Buk: bet365
Puchar niemiec to dobra okazja na zlapanie jakiegos outsidera i tak tez bedzie w tym przypadku. Gospodarze zaczeli sezon w 3 lidze bardzo dobrze 10 pkt z 4 meczy, bramki strzelaja regularnie. Oczywiscie poziom pilkarzy nie ten sam co Schalke ale z tego co widze to Schalke nie jest w dobrej formie w meczach przedsezonowych, gdyz nie wygrali od 4 spotkan, a sledzac na zywo ich poczynania m. in przeciw WHU, czy Newcastle to moze powiedziec ze meczyli sie niesamowicie, atak mizerny, choc z tego co widzialem to Huntelaara i Farfana brakowalo moze dlatego nie wiem czy zagrają w tym meczu ale jezeli Dresden zagra dobrze w obronie to ma szanse zdecydowanie ich przejść. Wiele niespodzianek wczoraj Magdeburg, wczesniej Chamintzer to czemu by nie Dresden? Sposrod dzisiejszych meczy widze ten jako najbardziej mozliwy upset.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan /
Godz. 19:05
Spotkanie - Hacken: Helsinborg
Typ - Hacken i powyżej 2,5 gola
Kurs - 2,75
Buk - Bet365
Dawno nic nie typowałem , mała przerwa. Dzisiaj wybieram mecz ligi Szwedzkiej . Obie ekipy wygrały swoje ostatnie mecze po 4-1 Hacken na wyjeździe , Helsinborg u siebie . Sadząc po tych wynikach uważam ze ofensywy zespołów są jak najbardziej w stanie pokryć ten typ . Hacken u siebie ma bilans bramek 21-9 , 6-2-1 , Helsinborg na wyjeździe 8-18 ,1-2-6. Patrząc po statystykach typ może wydawać się faktycznie do trafienia ,ale własnie jest jeszcze ale . Patrząc na H2H (co umacnia mnie w tym typie) ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami padało dużo bramek , Hacken grając u siebie z Helsinborgiem nie przegrało żadnego meczu . Na 10 meczy 7 zwycięstw 3 remisy z czego 2 remisy po 2-2 i jeden po 1-1 , a w tych 7 zwycięstwach Hacken 7 razy padł over 2,5 . Jak pomogłem kliknij dzięki ; )
⛔100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Winstom Salem
Godzina: 18:00
Spotkanie: Janowicz J. - Berlocq C.
Typ: DW 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak rzadko gram DW, to tym razem spróbuję, Jano powinien rozgnieść Breloka w 2 setach spokojnie. Juz w przyszłym tygodniu zaczyna się US Open czyli turniej na który JJ w końcu chciałby zaistnieć, jak sam to mówił. Jak nie na Carlosie to na kim ma tą formę szlifować? Argentyńczyk bez z szczególnej formy, zresztą na hardzie on z reguły się średnio spisywał, w tym roku jeszcze na tej nawierzchni spotkania nie wygrał. Spotkali się dwa lata temu w Moskwie i wtedy bez większych problemów Janowicz pyknął w 2 setach Berlocqa. Janowicz potrzebuje punktów jak powietrza i o mobilizację w jego przypadku mogę być pewien. Jego ostatnie spotkania w Cincinnati pokazały że wraca na właściwy tor i dziś powinien nam to kolejny raz pokazać.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Spotkanie: Quilmes-Godoy Cruz
Typ: Zakład bez remisu-Godoy Cruz
Kurs: 2.37
Bukmacher: William Hill
Godzina: 20:15
Analiza:
Zapraszam na mecz pierwszej klasy rozgrywkowej w Argentynie tzn. Primiera Division gdzie Quilmes na własnym stadionie podejmie Godoy Cruz.Jest to dopiero druga tabela sezonu jednak już można tu znaleźć ciekawe typy a takim moim zdaniem jest typ DNB na Godoy Cruz.Gospodarze z Quilmes w pierwszym swoim meczu przegrali 3:1 na wyjeździe z Rosario.Natomiast Godoy Cruz pokonała na własnym stadionie Banfield w sosunku 3 do 0.Jak dla mnie Godoy Cruz jest trochę mocniejszą drużyną niż dzisiejsi gospodarze a kursy na to zdecydowanie nie wskazują bo według bukmacherów lekkim faworytem jest Quilmes.Kursy na Godoy Cruz rosną co lekko mnie dziwi ale i tak gram w strone gości zabezpieczając się grą bez remisu.To co mnie &quot;ciągnie&quot; do tego typu to ostatnia forma Quilmes.Kiedy Godoy Cruz wygrało z Banfield 3 bramkami to Quilmes u siebie w pucharze tej samej drużynie uległo 0:4 więc to o czymś znaczy że goście dzisiejszego spotkania są mocniejsi.W ostatnich 5 meczach u siebie Quilmes przegrali aż 3 spotkania.W meczach poza własnym stadionem Godoy Cruz ma bilans 2 zwycięstwa, 2 porażki i remis.Sądzę że dziś Godoy Cruz stać na wywiezienie z tego terenu 3 punktów i na to też liczę.Pominę fakt że mam pewno informacje na temat tego meczu ale na pewno typ na Godoy Cruz jest poparty kilkoma argumentami dlatego gramy po tym kursie na gości z DNB.Powodzenia!
ZWROT
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna Niemcy Puchar
Godzina: 20:30
Dynamo Dresden - Schalke 04
Typ: 2 HA -2
Kurs: 3.80
Buk: Bet365
Kolega wyżej typuje niespodziankę, a ja uważam że niespodzianek w tej rundzie pucharu jest już dość. Owszem, Schalke w ostatnich sparingach nie grało porywająco ale były to mecze z mocnymi ekipami. W lipcu Schalke grało z niemieckimi ogórkami i tamte mecze wygrywało wysoko. Poza tym sparing to sparing. Różny skład, różne założenia taktyczne. Dzisiaj pierwszy mecz o stawkę po wakacyjnej przerwie.
Przedmeczowe wypowiedzi wskazują na to, że Schalke nie lekceważy rywala, dla mnie to dobry prognostyk. Mimo dobrej formy ekipy z Drezna, obie drużyny dzielą dwie ligi, dlatego po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować zagrać.
⛔100
 
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Winston-Salem
Godzina: 19:30
Spotkanie: Frank Dancevic - Thomaz Belucci
Typ: Dancevic
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie pierwszej rundy turnieju poprzedzajacego US Open, w ktorym Kanadyjczyk zmierzy sie z Brazylijczykiem. Belucci jest zawodnikiem grajacym typowo na clayu, czyli nawierzchni ziemnej. Dancevic jest graczem zdecydowanie bardziej preferujacym nawierzchnie szybkie, o czym swiadcza dwa finaly singla, ktore gral dawno temu, mianowicie w Eastbourne i Indianapolis, czyli kolejny na trawie i hardzie. Ostatnio nie gra zbyt dobrze, ale zdarzaja sie krotkotrwale przeblyski, jak chociazby ten z meczu z Youngiem w Toronto, kiedy wygral jednego seta. Belucci bardzo rzadko wygrywa na hardzie i nie wydaje mi sie, zeby w dzisiejszym meczu jego zla passa zostala przerwana. Jak wczesniej wspominalem Belucci jak kazdy latynos gra dobrze (i to nie zawsze) tylko na clayu i to jest jego &quot;krolestwo&quot;. Warto dodac, ze Thomaz ostatni raz gral na hardzie w marcu, a amerykanski turniej jest dopiero jego trzecim turniejem na tej nawierzchni w tym roku, wiec nie ma mowy o jakimkolwiek ograniu. Wedlug mnie Belucci przyjechal tutaj tylko po wpisowe, a najbardziej skupia sie i najbardziej mu zalezy, kiedy gra na maczce, nawet w turniejach rangi Challenger. ✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie B-B – GKS Bełchatów
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
W ostatnim meczu 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z GKS-em Bełchatów. Spotkają się moim zdaniem dwie ekipy które prezentują równo formę od początku sezonu i grają naprawdę bardzo dobrą piłkę, dlatego postawię dziś na bramki. Gospodarze co prawda przegrali dwa pierwsze spotkania ale w żadnym na taki rezultat nie zasłużyli. Rozpoczęli od przegranej u siebie 2:3 z Pogonią mimo że prowadzili do 88 minuty 2:1. Było to pierwsze spotkanie i obrona myślała że jest jeszcze na wakacjach, do tego Zajac popełnił już nie pierwszy błąd w tym zespole. Jak już jesteśmy przy bramkarzu to po raz kolejny jego błąd oznacza stratę punktów a dokładnie w Gdańsku gdzie przegrali 1:0. Jednak szczęście do nich wrócił i ostatnio u siebie wygrali 3:0 z Ruchem po fantastycznym kwadransie na początku drugiej połowy, w ostatniej kolejce natomiast ograli Zawiszę 1:2. Kilka wniosków po tych pierwszych spotkaniach tak skupieni w defensywie już nie są jak w końcówce poprzedniego sezonu, brakuje pewności w postawie bramkarza, zdecydowanie natomiast poprawili jakoś w ofensywie a głownie chodzi mi tu o skuteczność bo z konstruowaniem akcji od czasu przejście sterów przez Ojrzyńskiego nie było. Zresztą widać po transferach ze zespół chce grać ofensywną piłkę. Postawa beniaminka z Bełchatowa nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, po prostu jest to poukładany zespół w każdej formacji. Efekty są takie że do tej pory stracili tylko punktu w Łęcznej, a wygrali już w Warszawie z Mistrzem Polski. Jeśli dziś dopiszą do swojego konta trzy punkty wrócą na fotel lidera. Główne atuty zespołu to na pewno bardzo solidna postawa defensywny, kreatywność w ofensywie szczególnie mam tu na myśli braci Mak którzy już w tym sezonie kręcili nie jednymi obrońcami, szczególnie kontry w wykonaniu beniaminka są zabójcze. Czuję że oba zespoły pójdą na wymianę ciosów w tym starciu i głównymi aktorami tego widowiska będą formację ofensywne które będą górować nad defensywną. Gospodarze zmienili trochę swoje nastawienie i stawiają przed własną publicznością na ofensywną piłkę a co ważniejszej mają kim straszyć, dobra informacja jest też taka że nie ma odpuszczania ataków w momencie gdy prowadzą starają się dalej kłaść nacisk na zdobycie kolejnych bramek zresztą efekt oglądaliśmy w starciu z Ruchem gdzie poszli za ciosem i strzelili szybko dwie bramki. Goście natomiast jak strzelą pierwsi bramkę to z kontry będą wstanie wypunktować „Górali”
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
godzina: 18:00
spotkanie: Podbeskidzie - Bełchatów
typ: 1/1
kurs: 4,42
bukmacher: Oddsring
analiza:
Spotkanie kończące zmagania Ekstraklasy w tej kolejce. Bełchatowianie po fantastycznym starcie w końcu muszą poznać smak porażki. W Bielsku natomiast po dojściu do drużyny Korzyma celują już nie tylko w pewne utrzymanie, ale w górną ósemkę. Trener Ojrzyński nauczył ich zasady jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Spodziewam, że uderzą od pierwszej minuty, a osłabiony paroma podstawowymi graczami GKS musi skapitulować. Zabraknie Mateusza Maka, Adriana Basty, Aleksisa Norambueny i pauzującego za czerwoną kartkę Bartosza Ślusarskiego. Do składu Podbeskidzia wrócił Sokołowski, a to niewątpliwie spore wzmocnienie, zwłaszcza w przypadku ewentualnego rzutu karnego, do którego podejdzie właśnie on. U siebie Górale punktują bardzo dobrze, za wyjątkiem 2:3 z Pogonią, które równie dobrze mogło się zamienić w 3:2 dla Bielszczan, ale zabrakło szczęścia i wykończenia. Bełchatów na trudnym terenie, jakim jest Warszawa sobie poradził, ale dzisiaj brakuje graczy, którzy wtedy grali pierwsze skrzypce. Podbeskidzie pokona Bechatów, jedyną niewiadomą pozostaje to, czy zobaczymy bramki dla Górali już w pierwszej połowie. Składy na koniec:
Gospodarze: Peskovic - Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Pazio - Sokołowski, Lenartowski, Iwański, Chmiel - Kołodziej - Korzym.
Goście: Malarz - Sawala, Baranowski, Telichowski, Mójta - Rachwał, Baran - Wroński, Poźniak Michał, Mak - Bartosiak.
⛔100
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie: Burnley - Chelsea
Typ: Burnley zdobędzie przynajmniej jeden gol? - TAK
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się ostatnie spotkanie 1. kolejki Premier League, zmierzy sie w nim drużyna Burnley ze znanym każdemu Chelsea. Gospodarze dzisiejszego spotkania w ubiegłym sezonie wywalczyli sobie awans wraz z zespołem Laincaster City do najwyższej klasy rozgrywkowej z drugiej ligi, czyli
Championship. Drużyna ze stadionu Turf Moor gościła już w PL w sezonie 2009/2010 jednak sezon nie był dla nich dobry i miejsce zakończyli na 18. pozycji spadając znowu do Championship.
Dzisiejsze spotkanie jest &#39;debiutem&#39; Burnley po 4 latach nieobecności w Premiership. Z Chelsea spotykali się dotychczas 3 krotnie i bilans wynosi 1 wygrana Burnley i 2 wygrane Chelsea:
12/11/2008 Chelsea - Burnley - 1:1 - PK 5:6
29/08/2009 Chelsea - Burnley - 3:0
30/01/2010 Burnley - Chelsea - 1:2
Drużyna ze Stamford Bridge sezon rozpoczyna w optymalnym składzie, brakuje tylko kontuzjowanego Drogby, który powrócił na stare śmieci, do tego z przodu oglądać będziemy Diego Costę. Skład zasilił również Cesc Fabregas, który opuścił ligę hiszpańską i powrócił do angielskiej ligi. Nie ma się co rozpisywać, ludzie wyżej napisali w sumie wszystko. Jestem zdania, że Chelsea w obecnym składzie i formie zawodników może śmiało walczyć o mistrzostwo kraju, ale jak wiadomo w PL nie jest to łatwie, bo w tym sezonie faworytów jest kilku: Chelsea, Arsenal, Manchester City, Manchester United, Liverpool, sadze że swoje 3 grosze dołożą tez Everton i Tottenham, drużyny które w ubiegłym sezonie pokazywały bardzo piękną piłkę.
Co do gospodarzy to myślę, że jest to dla nich sama przyjemność i mała presja. W końcu, jeśli się wywalczyło awans do PL to juz mają szacunek kibiców, ale nie sądzę aby spoczęli na laurach i wyszli pooglądać murawę przez 90 min. Spodziewam się dzisiaj niespodziewanego.. Ten mecz przez wszystkich jest oceniany jako jednostronny, czyli Chelsea wychodzi, strzelają 3 bramki i wracają do domu. Nie sadzę, aby przebieg spotkania był jednostronny. Nie byle jaka drużyna awansuje do 1 ligi, a dzisiejsi gospodarze potrafią wykorzystać atut własnego stadionu i patrząc na spotkania z wcześniejszych sezonów to u siebie mogę wszystko. Spodziewam się wyrównanej gry, o ile nie padna jakieś czerwone kartki jak w weekendowych spotkaniach.
Stawiam że gospodarze będą walczyć, może zaskoczą jedną porządną akcją The Blues i zdobędą przynajmniej jedną bramkę w tym spotkaniu.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom