>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Winston-Salem 2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Winston-Salem Open at Wake Forest University​




Miejsce: Winston-Salem (USA)
Data: 16.08 - 23.08.2014
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $553,125 (Total Financial Commitment $625,000)
Oficjalna strona: http://www.winstonsalemopen.com/
Drabinka turnieju głównego: https://assets-ssl.usta.com/assets/755/15/singles_main_draw.pdf
Drabinka turnieju deblowego: https://assets-
ssl.usta.com/assets/755/15/draw_coming_soon2.pdf&quot;]https://assets-ssl.usta.com/assets/755/15/draw_coming_soon2.pdf[/url]
Plan gier: https://assets-ssl.usta.com/assets/755/15/saturday_order_of_play.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-winston-salem/


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Benoit Paire vs. Robin Haase @1.50 ⛔
Francuz w USA spisuje się przeciętnie, jednak jest na pewno lepiej zaaklimatyzowany niż jego rywal, który zagra pierwszy turniej w Ameryce. Nie wiem czy Haase robi dobrze startując dopiero w Winston Salem. US Open już za tydzień, a reprezentant Holandii zagra swój pierwszy mecz na kortach twardych. Moim zdaniem będzie to jego ostatni pojedynek na tej imprezie. Benoit mimo, że ma problemy z psychiką i traci pełno głupich punktów, w tym meczu ma bardzo dużą szansę na awans. Umiejętnościami wiele się nie różnią. Serwis jest przewagą Paire, backhand raczej lepszy posiada Haase. Z głębi kortu bardzo porównywalnie, więc mecz może być bardzo zacięty. Główny powód to gra przeciwko Robinowi, a nie w stronę Benoita. Toronto i Cincinnati przyzwoite w wykonaniu Paire, zobaczymy co pokaże w Winston-Salem. Sądzę, że zakończy się w trzech setach, jednak górą wyjdzie reprezentant Francji.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Becker - Carreno Busta 1 @1.36 Bet365

Dla Beckera to już kolejny turniej na hardzie w dość krótkim czasie. Nie obawiam się tutaj o jego zmęczenie. W Cincinatti grał już kilka dobrych dni temu, a wcześniej w Toronto odpadł już w kwalach z Martinem, widocznie odpuścił. Jego przeciwnik w tym roku na nawierzchni twardej ma bilans 0/5. Jest to jego pierwszy turniej na hardzie od marca. Niemiec Becker jeśli nie odpuści to powinien tutaj zgarnąć łatwe zwycięstwo.

Haase - Paire 2 @1.50 Bet365

Wszystko wyżej napisał GemSetMecz, a ja podpisuję się pod tym obiema rękami ????
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
To na pewno. Do Stanów przyleciał 15.08.
Ćwierknął na tweecie

Robin Haase
Friday 15th of August 2014 11:34:17 PM
Flight 33: This is not going to be a comfortable flight to the states.......
Rok temu Haase zastosował identyczny manewr, przyleciał do Stanów na ten turniej parę dni wstecz, i odpadł dopiero w trzeciej rundzie z Verdasco, choć we wcześniejszych meczach nie był faworytem, m.in. z Mannarino. Paire nie wiem czy da dziś radę.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Rok temu Haase zastosował identyczny manewr, przyleciał do Stanów na ten turniej parę dni wstecz, i odpadł dopiero w trzeciej rundzie z Verdasco, choć we wcześniejszych meczach nie był faworytem, m.in. z Mannarino. Paire nie wiem czy da dziś radę.
http://serverandvolley.blogspot.com/2014/08/pare-pytan-do-robina-pl.html


No właśnie. Tutaj macie wywiad z Haase. On napisał, że przygotowuję się pod US Open, a ostatnie szlify właśnie tutaj będzie robił.
 
tenisfan7 42

tenisfan7

Użytkownik
Janowicz 1,40 Bet365
Tak, znowu Jano ode mnie. Zakładając, że mu się będzie chcialo, a powinno mu się chcieć, bo jak na kogoś, kto przed sezonem ględził coś o top10, obecnie jest kompromitująco nisko, to Berlocq nie ma na niego argumentów. Na mączce bym tego nie tykał, na hard biorę Janowicza.

Ginepri 2,00
Bet365
Po południu zapewne będzie odwrotna proporcja kursów, więc warto łapać szybko. Robby w tym roku w USO Series kilka fajnych zwycięstw, oczywiście do formy z 2005 to mu jeszcze daleko, i trzy gongi od servebotów (Isner, Raonić i Berdych). Mathieu servebotem nie jest, w formie też nie jest zbytniej. Może i ograł w tym roku Ginepriego na absurdalnie wolnym hard w IW, ale Salem jest szybsze i to podziała na korzyść Amerykanina.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Delbonis - Klizan 2,93 Pinnacle ✅ Właściwie sprawdziło się to, co napisałem ???? 7:6 6:4
Kursy strasznie przesadzone - oglądałem ostatnio Argentyńczyka w pojedynkach z Chardym i Monfilsem i muszę przyznać, że sprawił na mnie naprawdę przyzwoite wrażenie (zresztą obydwu panom urwał po secie). Niezły serwis i forehand, do tego umiejętna gra z głębi kortu, jak przystało na typowego &quot;ziemniaka&quot; ???? . Forma Klizana jest niewiadomą, zagrał w przeciągu ostatniego miesiąca tylko jeden mecz o stawkę (przegrany parę dni temu z Bautistą 1:2). Pojedynek zawodników leworęcznych, o podobnym stylu gry. Szykuje się zacięty mecz, prawdopodobny jest over gemowy, w każdym bądź razie delikatnym faworytem jest według mnie Delbonis (wbrew kursom wystawionym przez bukmacherów), więc żal z takiego prezentu nie skorzystać.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8

tennis-types

Użytkownik
M.Giron vs A.Nedovyesov Typ: 1 Kurs:2.14 Bukmacher :pinnacle Sports
Dziś polecam grać na Marcosa Girona .Jego rywalem będzie Aleksander Nedovyesov. Kursy niestety idą w dół na Girona ,rano można było podłapać jeszcze 2,40 teraz kurs wynosi około 2.15.Moim zdaniem i tak po takim kursie warto grać Marcosa. Myślę że sporo osób będzie kojarzyło postać jaką jest Marcos Giron ale dla tych co nic o nim nie wiedzą po krótce przedstawię ta postać. Marcos Giron jest to tegoroczny zwycięzca rozgrywek NCAA (National Collegiate Athletic Association). Jest to zawodnik który ma 21 lat i dopiero od tego roku na poważnie zaczyna grać w profesjonalnie w tenisa. Jest to zawodnik nie wysoki mierzący zaledwie 180 cm. Jego doświadczenie w turniejach rangi Atp jest mizerne a wręcz zerowe gdyż będzie to jego 1 mecz w głównej drabince w turnieju rangi Atp 250.Dotychczas Giron grał przede wszystkim turnieje rangi futures oraz Challenger. Jest to oczywiście spowodowane że dopiero zaczyna swoja profesjonalna karierę. Nawierzchnia na której Marcos się najlepiej czuje jest oczywiście hard. To tak po krótce o Gironie jak byś ktoś go nie znał. Teraz bardziej już o samym meczu. Trzeba zauważyć fakt że Giron grał W Winston-Salem kwalifikację. Nie miał ich łatwych bo już w 1 rundzie trafił na groźnego zawodnika jakim jest Kevin King. Poradził sobie z nim w 2 setach co moim zdaniem jest dużym plusem. W 2 rundzie ograł swojego rodaka Nicolasa Meister w 3 setach 6:1 2:6 6:4.Natomiast w 3 rundzie Giron poradził sobie z też niezwykle utalentowanym i groźnym zawodnikiem Mate Pavicem również w 3 setach 3:6 6:3 6:4 .Ja oceniam te kwalifikacje na zdecydowany plus. Trzeba też dodać że Giron gra od dłuższego czasu na amerykańskim hardzie co niewątpliwie jest kolejny plusem dla Amerykanina. Natomiast dla Nedovyesova będzie to 1 mecz na nawierzchni typy hard od marca tego roku. Ostatni występ kazacha to turniej na clayu w Szwajcarskim Gstaad .Jest to nie wątpliwie duży minus dla Nedovyesova bo do każdej nawierzchni trzeba się przyzwyczaić i żeby nabrać rytmu i grać na maksimum swoich możliwości trzeba rozegrać kilka meczy. Więc ja nie sadze by Nedovyesov w dzisiejszym meczu grał swój życiowy tenis. Dla mnie może to być forma bardzo średnia .Do tego trzeba dodać że Aleksander ma w tym roku wyniki bardzo średnie jak by tego mało było to łapie co jakiś czas kontuzję. Trzeba też dodać że ulubiona nawierzchnia na której najlepiej się czuje Nedovvesov jest clay a nie hard .Zbierając te wszystkie informacje razem czyli: aktualną formę, obycie z nawierzchnią oraz potencjał zawodnika dla mnie faworytem w tym meczu jest Marcos Giron. Jestem bardzo zdziwiony tymi kursami wystawionymi przez buków i moim zdaniem powinny się one prezentować zupełnie inaczej. Kurs na poziomie 1.40-1.50 na Girona tak ale nie 2.15 – czy też tym bardziej 2.40 ???? .Powodzenia
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Winstom-Salem (USA), twarda
Frank Dancevic-Thomaz Bellucci
Typ: Thomaz Bellucci 1.83 Bet365
⛔⛔⛔
Spotkanie 1 rundy turnieju ATP 250. Chimeryczny jak dla mnie zawodnik kanadyjski Frank Dancevic spotka sie równym sobie kolegą Thomazem Belluccim. Bellucci dopiero zaczyna swoją przygodę w USA z kortami twardymi i to niewatpliwie jest maly minus bo jest prawie wcale nie ograny na tej nawierzchni. Zdecydowanie najlepiej czuje sie na clayu. Z drugiej strony fakt ze dopiero grac na twardych kortach moze byc jego zaleta w tym meczu. Bellucci to dla mnie zawodnik o wysokich umiejętnościach czysto technicznych lecz typowy &quot;jezdziec bez głowy&quot; :grin: Juz nie raz pokonywal graczy z top20 zeby w nastepnym meczu dostac baty od duzo nizej sklasyfikowanego goscia. Nie mniej jednak ma takie zalety jak forehand i wyrzucajacy serwis, ktory najlepszym juz napsul krwi.
Jesli chodzi natomiast o Dancevica to dla mnie jest on jeszcze gorszy odnosnie psychiki. Pamietam wiele jego &quot;wygranych&quot;, przegranych meczy. Gral do tej pory w turnieju w Waszyngtonie i Toronto, ale w obydwu przypadkach odpadl w 1 rundzie. O ile w 1 setach potrafi zawsze sie przewstawic i utrzymywac walke to po przegranym 1 secie kolejny to istna rozpacz. Nie raz juz dostał baty do zera. Wybitnym graczem nigdy nie był i wg mnie juz raczej nie bedzie. Jeśli mu siedzi 1 serwis jeszcze jest w stanie nawiazac walke. Wachalrz jego zagran wg mnie ubogi, bazujacy głownie na sile 1 serwisu, ktory i tak jest baardzo nieregularny. Wielokrotnie w czasie meczu daje sie łamać. :?
Zdecydowanie wyzej cenie umiejętności Bellucciego i na niego dzisiaj stawiam.
_____________________________________________
Popierasz? Daj reputa ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Winstom Salem
Godzina: 18:00
Spotkanie: Janowicz J. - Berlocq C. ✅ 6-1 6-4
Typ: DW 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak rzadko gram DW, to tym razem spróbuję, Jano powinien rozgnieść Breloka w 2 setach spokojnie. Juz w przyszłym tygodniu zaczyna się US Open czyli turniej na który JJ w końcu chciałby zaistnieć, jak sam to mówił. Jak nie na Carlosie to na kim ma tą formę szlifować? Argentyńczyk bez z szczególnej formy, zresztą na hardzie on z reguły się średnio spisywał, w tym roku jeszcze na tej nawierzchni spotkania nie wygrał. Spotkali się dwa lata temu w Moskwie i wtedy bez większych problemów Janowicz pyknął w 2 setach Berlocqa. Janowicz potrzebuje punktów jak powietrza i o mobilizację w jego przypadku mogę być pewien. Jego ostatnie spotkania w Cincinnati pokazały że wraca na właściwy tor i dziś powinien nam to kolejny raz pokazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Winston-Salem (I runda)
Spotkania: Goffin - Melzer oraz Klizan - Delbonis
Typ: 2 (+1.5seta)
Kurs: 1.5 oraz 1.55 = 2.33
Buk: totolotek
Analiza:
Pierwsze spotkanie :
Melzer H2H (3:0) , ostatnie zwycięstwo dwa, trzy miesiące temu - Rolland Garros (naw.ziemna) 3:1 w setach, mecz przerywany, Goffin walczył, dużo przełamań. Natomiast na nawierzchni twardej Melzer wygrywał już dwa razy 2:0 w setach. 22 wygrane z rzędu Goffina świadczą o bardzo dobrej formie, aleee zawodnicy godni uwagi z którymi wygrywał to tylko - Nieminen? Kohlschreiber? Gonzalez? Thiem? Czyli kolejno dziadek, gorąca głowa, challengerowiec, i prosperujący świeżak. Z drugiej strony nie mówię, że Melzer to ostoja spokoju i świetny zawodnik, ale jest to na pewno solidny gracz, który gra z głową - na dodatek broni tu punktów sprzed roku, wygrał ten turniej! Więc typ - +1.5 seta dla Melzera uważam za świetny z dobrym kursem.
Drugie spotkanie:
W tym spotkaniu sugeruję się tylko i wyłącznie ostatnimi dwoma meczami Delbonisa na nawierzchni twardej, mianowicie z Chardym i Monfilsem. Dwaj utalentowani francuzi to czołówka światowego tenisa, obaj w formie, może Monfils jest lekką niewiadomą, bo ciągle dręczą go kontuzje, ale potrafi zagrać niesamowite mecze. Nie zmienia to faktu że przegrał z nimi właśnie 2:1. Jest zaklimatyzowany w stanach, głodny sukcesu. Podpisuję się trochę do wypowiedzi kolegi z góry na temat jego gry, jest obiecująca. Klizan z drugiej strony narazie jeden turniej w stanach , porażka 2:1 z bautistą. Delbonis nie ma historii z ostatnich dwóch lat w Winston-Salem, Klizan posiada takową ale tylko drugie lub pierwsze rundy. Obaj są zapewne zdeterminowani, obaj podobne warunki fizyczne. W tym przypadku Klizan H2H (3:0) górą, nawierzchni trawiastej nie biorę pod uwagę. Za to na ziemnej 2:0 i 2:1 , ale dawno. Delbonis miał wtedy przestój w grze, a Klizan wręcz odwrotnie, nie sugerowałbym się wynikami sprzed dwóch lat. Myślę, że jeśli Delbonis urwał seta Monfilsowi i Chardiemu to jest w stanie urwać go Klizanowi.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mirnyi/Lipsky-Mahut/Haase 0:2(5-7,4-6)
18.08.2014 21:00

Typ:Mahut/Haase 2.10 MarathonBet+++
Jak już pisałem w turniejach w przeddzień US Open w deblach nastąpiły przetasowania. Maks Mirnyi zamiast standardowo grać z Mikhailem Youzhnym zagra ze Scottem Lipskim (który zazwyczaj gra z Gonzalezem), zaś Nicolas Mahut zamienił Llodre na Robina Haase (występuje z różnymi partnerami). Przeciwnicy pary, na którą dzisiaj stawiam to zawodowi debliści, którzy grają jedynie w deblu. Mogłoby to sugerować, że to właśnie na nich trzeba stawiać. Bukmachery tak samo pomyśleli i widzą w nich lekkich faworytów. Moim zdaniem tak nie jest. Nicolas Mahut uwielbia szybkie nawierzchnie, więc gra na nawierzchni twardej jest dla niego handicapem. Robin preferuje grę na mączce, jednak jak sam przyznał inne nawierzchnie nie są mu obce, gdyż na nich też udawało mu się występować z sukcesami. Holender przyznał, że w deblu gra bardziej &quot;for fun&quot;, ale w tym upatruję właśnie dodatkowego plusa. Grają na luzie zawodnicy często grają jeszcze lepiej. Brak presji wyzwala w człowieku większe możliwości. Do tego Haase pisał mi, że będzie starał się przygotować do US Open jak najlepiej, a jaki jest na to najlepszy sposób, jak nie największa ilość meczy. Najlepszym treningiem jest właśnie mecz. Do tego dochodzi jego niezła forma. potrafił wczoraj w singlu ograć Paire&#39;a, który jak wiadomo, dobrze radzi sobie na hard courtcie.
Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sousa-Janowicz 1:2(1-6,6-3,6-7)
19.08.2014 18:00
Typ:Janowicz-1.5seta 2.18 Pinnacle---
W 2. rundzie turnieju Winston-Salem JJ zmierzy się z Portugalczykiem Joao Sousą. W 1. rundzie Jerzyk poradził sobie bez żadnych problemów z Carlosem Berloqiem. Gra Portugalczyka jest bardzo podobna do tej Argentyńczyka, więc myślę, ze dzisiejszy pojedynek powinien być podobny do tego wczorajszego. Joao, jak i Carlos, to gracze, którzy czują się najlepiej na wolnej nawierzchni, grają wysokimi piłkami, co sprawia, że uwielbiają grę na mączce. Janowicz za to preferuje jak wiadomo szybkie nawierzchnie. Polak opiera swoją grę na szybkim serwisie i krótkich wymianach, które często kończy dropszotami, których poziom ostatnio znacząco poprawił. Myślę, że 52. miejsce w rankingu nie odzwierciedla potencjału i umiejętności Jerzyka, w związku z tym JJ powinien zdobywać jak najwięcej punktów do rankingu, co pozwoli mu na poprawę lokaty. A jak inaczej do tego dojść, jak nie przez ogrywanie słabszych od siebie zawodników?
Maćko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Janowicz na pewno nie odpuści przed US Open. Po pierwsze to co kolega powiedział, musi nadrobić pkt, a po drugie JJ nigdy nie przeszedł I rundy. To coś musi znaczyć, chociaż w tym sezonie sądzę, że przy dobrej drabince może dojść do III meczu.
Gra -1.5 seta trochę ryzykowna z jego nieregularną gra, na czysty win można spokojnie stawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jrb 21

jrb

Użytkownik
Mannarino A.-Anderson K.
19.08.2014 18:00 Mannarino win BETPACK 3.00 ⛔
Mannnario jest niewygodnym przeciwnikiem i może namieszać w tym meczy jest na 90 miejscy listy Atp ale myśle ze nie bedzie w tym meczu przepaści .Kevina oglądałem w meczu z Dimitrovem powinien to wygrac ale poległ potem odpadł z Isnerem,nie wiem czy moze mu zależec na tym turnieju,ten gosc ma potencjał ale czasem okazuje swoje słabości.Na dzień dzisiejszy FRANCUZ wygląda przyzwoicie gra ostatnio tylko na twardej nawieszchni myśle że jest w formie stać go na wygraną i to w dwóch setach .Powodzenia
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dancevic F. - Young D.
Dancevic F. ::: 3,30 ::: Pinnacle ::: 1/10
Dancevic F. +1,5 seta ::: 1,81 :::: Pinnacle ::: 1/10
Dancevic F. -1,5 seta ::: 5,42 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 1:3 i warto dodać, że to właśnie ostatnio w Toronto wygrał właśnie Donald Young. Amerykanin to okropnie nieobliczalny zawodnik, potrafi zagrać świetne mecze, ale też i przytrafiają mu się złe passy. Bodajże 2 lata temu miał passę około 13-15 meczy pod rząd przegranych.
Dancevic ostatnio co prawda bez formy, oraz zawodnik co najmniej o jedną niżej to jednak po takim kursie warto delikatnie spróbować.
Wynik: 1:6 3:6 ⛔

???? Robredo T. - Mahut N.
Mahut N. ::: 3,74 ::: Pinnacle ::: 1/10 +2,74 ✅
Mahut N. +1,5 seta ::: 2,18 :::: Pinnacle ::: 1/10 +1,18 ✅
Mahut N. -1,5 seta ::: 6,34 ::: Pinnacle ::: 1/10 +5,34 ✅
H2H 3:1, ale Robredo ostatnio dość dużo pograł, w Europie 3 turnieje, a tutaj w Ameryce zaliczone dwa Mastersy. Za tydzień rusza US Open, nie widzę sensu by Robredo grał tutaj kolejny turniej na wysokim poziomie.
Francuz oddał tylko 5 gemów Słowakowi w pierwszym meczu. Zresztą Nicolas to taki zawodnik który potrafi sprawić niespodziankę. Kursy powinny być bardziej wyrównane.
Wynik: 1:6 (0)6:7 ✅
???? Haase R. - Kukushkin M.
Kukushkin M. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,83 ✅
Kukushkin M. +1,5 seta ::: 1,36 :::: Pinnacle ::: 1/10 +0,36 ✅
Kukushkin M. -1,5 seta ::: 2,90 ::: Pinnacle ::: 1/10 -1 ⛔
Haase co prawda pokonał Paire, ale Francuz to zawodnik który potrafi zagrać super mecz &amp; beznadziejny. Przed US Open wszystko jest możliwe, Holender wypowiedział się na swoim facebooku odnośnie tego turnieju, ale i tak wiadomo, że liczy się tylko turniej wielkiego szlema.
Dla Kazacha który rozegrał już w tym kilka dobrych meczów, to będzie świetna okazja na sprawdzenie się podczas tego turnieju.
Wynik: 7:5 (2)6:7 4:6 ✅
???? Mathieu P. - Granollers-Pujol M.
Granollers-Pujol M. ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 1/10 +1,07 ✅
Granollers-Pujol M. -1,5 seta ::: 3,30 ::: Pinnacle ::: 1/10 +2,30 ✅
H2H 1:3 (Francuz wygrał raz w 2002 roku). Hiszpan ostatnio był co prawda bez formy, ale w ostatnich dwóch meczach pomimo porażki, zagrał na przyzwoitym poziomie, a mecz z Verdasco i Lu były na styku.
Mathieu kręci się w okolicach 100 rankingowej, poza tym na hardzie w ostatnich latach nie odniósł jakiś większych sukcesów. Marcel Granollers powinien tutaj zbudować formę na US Open.
Wynik: 3:6 3:6 ✅
???? Andujar-Alba P. - Sijsling I.
Andujar-Alba P. ::: 2,57 ::: Pinnacle ::: 1/10 +1,57 ✅
Andujar-Alba P. +1,5 seta ::: 1,64 :::: Pinnacle ::: 1/10 +0,64 ✅
Andujar-Alba P. -1,5 seta ::: 4,20 ::: Pinnacle ::: 1/10 +3,40 ✅
Haha te kursy to chyba jakieś żarty, przynajmniej w mojej opinii. Sijsling i na niego taki kurs? Rok temu tutaj nic nie osiągnął, na hardzie gra bardzo słabo, ostatni mecz wygrany na hardzie grubo ponad rok temu na poziomie ATP (nie licząc tylko jednego zwycięstwa w Challengerze). W tym sezonie 0-6.
Hiszpan pomimo, że gra dobrze na nawierzchni typu hard to on tutaj powinien być faworytem. Wygrał turniej w Europie Gstaad, ćwierćfinał w Hamburgu. Na hardzie ma lepszy bilans niż Holender. W tym typie widzę value.
Wynik: 6:4 6:3 ✅
???? Harrison R. - Rosol L.
Rosol L. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 1/10 +0,75 ✅
Rosol L. -1,5 seta ::: 2,80 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Rosol podczas turniejów na mączce w Europie był w świetnej formie. Od tego czasu opuścił turnieje w Stanach Zjednoczonych, ale skoro zawitał do Winston-Salem to myślę, że nie bez powodu i przed US Open chce zbudować tutaj formę.
Harrison co prawda gra u siebie, ale jest to jeszcze młody zawodnik. Myślę, że doświadczenie tutaj po prostu wygra.
Wynik: 6:3 1:2 ✅
???? Isner J. - Klahn B.
Klahn B. ::: 7,04 ::: Pinnacle ::: 1/10
Klahn B. +1,5 seta ::: 3,14 :::: Pinnacle ::: 1/10
Klahn B. -1,5 seta ::: 10,75 ::: Pinnacle ::: 1/10
Isner wygrał ten turniej dwa razy w 2011 i 2012 roku. Teraz ma zmienną formę, wygrał turniej w Atlancie, po czym odpadł dwa razy już w pierwszym meczu turnieju podczas Waszyngtonu i Toronto. Za tydzień rusza US Open, a to jest jakiś podrzędny turniej.
Bradley Klahn Amerykanin z rocznika 1990, wygrał ledwo w pierwszej rundzie z zawodnikiem (rocznik 1996) z okolic 500 miejsca w rankingu. Po takim kursie warto spróbować.
Wynik: 7:6(5) 6:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Delbonis - Seppi powyżej 22,5 gemów 1,99, Pinnacle ✅
Kiedy myślę o nazwisku Seppi, kojarzy mi się od razu z 3 setowymi pojedynkami (nie piszę oczywiście o szlemach ;) ). W ostatnich 9 spotkaniach tego zawodnika aż 6 razy dochodziło do 3 setów. O Delbonisie już wcześniej pisałem, jego ostatnie 3 pojedynki to również overy (22,5), w tym dwa pojedynki 3 setowe. Szykuje się zacięty pojedynek zapewne z wieloma zwrotami akcji, a rozstrzygnięcie poznamy według mnie dopiero w secie nr 3.
Goffin - Mayer powyżej 22,5 gemów 2,03, Pinnacle ⛔
Belg bardzo faworyzowany przez bukmacherów ze względu na fantastyczną passę, którą kontynuuje. Na przeciwko niego stanie jednak Argentyńczyk, który w ostatnich miesiącach również notował świetne rezultaty (m.in zwycięstwo w Hamburgu, gdzie pokonał Ferrera i Kohlschreibera). Mayer ostatnimi czasy grywał na nawierzchni ziemnej i dopiero teraz przenosi się na twardą, ale grać na tej drugiej potrafi, ma bardzo dobry serwis i jest niewygodnym rywalem dla każdego. Oglądałem kawałek pojedynku Goffina z Melzerem i trzeba przyznać, że ten drugi jest całkowicie bez formy. Dzisiaj Belg będzie miał trudniejsze zadanie. 3 sety również prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Harrison Ryan-Rosol Lukas 1, Bet365 2.10
6:3, *1:2 ZWROT,krecz Harrison
VS.

Kilka godzin temu wróciłem z Polskiego morza i z tego miejsca chciałbym podziękować moim sponsorom za ten wyjazd tj. Bet365 oraz Pinnacle Sports ???? ???? ???? , a teraz ponownie konkrety.
Rosol jest 33 w rankingu ATP, jest to jego najwyższy ranking w jego karierze. Jego ranking jest jak najbardziej słuszny, po Wimbledonie spędził tyle czasu ile tylko się da na kortach ziemnych ponieważ są to jego ulubione korty. W tym czasie osiągnął finał w Stuttgarcie, ćwierćfinał w Hamburgu oraz w Umagu. Lukas ponownie wraca na twarde korty gdzie idzie mu znacznie gorzej niż na clayu. W bieżąćym roku ma bilans 9/6, wygrał jeden challenger w marcu pokonując tam Russela, Brandsa, Harrisona właśnie, Stakhovskiego i w finale Johsona czyli jak na challenger to obsada dość mocna. Ostatni mecz na hardzie Czech rozegrał 19 marca czyli aż 5 miesięcy temu i moim zdaniem to może być ważny argument. Pepik zmierzy się na korcie z młodym Amerykaninem, kolejną nadzieją Stanów Zjednoczonych. Harrison obecnie plasuje się na 184 pozycji ATP, w lipcu 2012 był już 43, lecz młodociani zawodnicy mają to do siebie,że często spadają znacznie w dół. Jak dla Lukasa hard jest najgorszą nawierzchnią to dla Rayana jest to ulubiona. W tym roku nie ma jakiś fenomenalnych wyników na tym &quot;podkładzie&quot; ponieważ ani razu nie przebrnął przez II rundę żadnego turnieju ale miał pojedyncze wybryki tj. urwanie seta Monfilsowi, Fogniniemu, pokonanie Lacko, Gabashviliego czy Beckera. Wiem,że to nie jest nic wielkiego ale zawsze to jakaś iskierka nadziei. W przeszłości pokonywał Dolgopołova, Hewwita, Isnera, Troickiego, Querreya, Raonica....było to dawno ale chciałem zaakcentować,że Amerykanin talent do tenisa posiada. Śmiem twierdzić, że Ryan wyszkolony jest technicznie znacznie lepiej od Rosola ale jeszcze tego znacznie nie zaprezentował. Rosol na pewno będzie próbował dominować w meczu ponieważ jego tenis jest bardziej siłowy niż Harrisona i na pewno Czech posiada o wiele silniejszy serwis. Ryan liznął już gry w tym turnieju ponieważ pokonał 6:4, 6:2 Struffa. Rosol z racji rankingu nie rozgrywał żadnego meczu i to będzie jego przetarcie po takiej długiej przerwie. Wiadomo,że przed turniejem zawodnik rozgrywa treningi i sparingi ale jednak często zawodnik jest wybity z rytmu uderzeń. Dodatkowo turniej rozgrywany na ziemi Harrisona także publika za nim będzie, a Rosol to taki zawodnik który nie ma mocnej psychiki. Ja tutaj daję trochę szans dla młodszych z tenisistów i uważam,że Amerykanin zdoła pokonać Czecha. Panowie grali ze sobą raz w tym roku i wygrał Rosol 6:4, 3:6, 6:3. Harrison urwał seta to i mecz może wygrać. Ale ciągle moim wiodącym argumentem jest długa przerwa w grze na hardzie Lukasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Nieminen-Goffin 2 @1.44
Daniel jest dobry i w koncu to pokazuje. Juzn ten jego streak wygranych meczow liczy sobie kilkanascie, a nie chce mi sie sprawdzac i Belg pewnie chetnie go jeszcze by pociagnal. Nawet jezlei jestesmy bezposrednio przed US Oepn. Jarkko narazie niestety jeden z najslabszych sezonow w karierze. Kurs nie olsniewa, ale Goffin jest chyba wciaz nagrzany na zwycistwa.
Garca Lopez-Young 2 @1.66
Obydwaj swietni technicznie. Jak jednak zobaczylem Garcie w meczu z Wardem w Cincinnati to zwatpilem. Amerykanin swietnie w Waszyngonie i Montrealu, chcoiaz przegral w 3 setach z Dimitrovem w Kanadzie. Mysle, ze jeszcze Young powalczy, a u Hiszpana chyba jakis regres obecnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom