>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
K 0

klp9

Użytkownik
No ta myśl na Utd nie jest taka zła. W sparingach pokazują naprawdę dobrą formę. LVG ułożył ładnie tą druzyne. Kilka wzmocnień i co ważne nie graja w LM więc mogą w 100% skupić się na lidze . Ja osobiście postawie na everton . Kurs aż 120 wiem że to mało prawdopodobne ale podobała mi się ich gra w zeszłym sezonie i liczę na niespodzianke.
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Fraser Forster został nowym piłkarzem Southamptonu. Były bramkarz Celtiku podpisał z angielskim klubem czteroletni kontrakt.
- Forster jest bardzo dobrym bramkarzem, o sporej reputacji w Anglii. Jako, że ma dopiero 26 lat, można powiedzieć, że najlepsze lata swojej kariery spędzi właśnie w Southampton - powiedział menadżer &quot;Świętych Ronald Koeman.
Forster był jednym z trzech bramkarzy powołanych przez Roya Hodgsona na Mistrzostwa Świata w Brazylii. Podczas zgrupowań kadry miał już możliwość pracy z obecnym trenerem bramkarzy Southamtonu Davem Watsonem. To właśnie opinia szkoleniowca golkiperów w klubie Artura Boruca była decydująca. Anglik miał gorąco rekomendować zatrudnienie Forstera, twierdząc, że to niezwykle utalentowany zawodnik, który zagwarantuje odpowiedni poziom gry na bramce na długie lata.
Swoją radość z zatrudnienia reprezenanta Anglii wyraził również holenderski szkoleniowiec Southamptonu, Ronald Koeman: - Fraser jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, a my jesteśmy zadowoleni, że udało nam się go pozyskać. To kolejny ważny element odbudowy zespołu po licznych osłabieniach, wynikających ze sprzedaży kilku graczy.
Według nieoficjalnych informacji &quot;Święci&quot; łącznie wyłożyli aż 10 milionów funtów. Wiadomo też, że 25 procent kwoty transferowej trafi do byłego klubu angielskiego bramkarza - Newcastle United.
Rywalem o miejsce między słupkami dla Forstera będzie Artur Boruc. Przypomnijmy, że zmiennikiem Anglika w Celtiku był inny Polak - Łukasz Załuska.

Aly Cissokho został zawodnikiem Aston Villi.
Francuz od 2012 roku grał w Valencii. W poprzednim sezonie występował na angielskich boiskach na wypożyczeniu w Liverpool FC.
Dziś Cissokho podpisał umowę z Aston Villą. Hiszpanie otrzymają w rozliczeniu trzy miliony euro, z czego 600 tysięcy trafi na konto Olimpique Lyon. Obrońca występował we francuskim zespole w latach 2009-2012.
Kontrakt Cissokho z Aston Villą ma obowiązywać przez cztery lata. Piłkarz został już zaprezentowany w Anglii. To czwarty transfer przeprowadzony przez &quot;The Villans&quot; w letnim oknie transferowym.

Źródło: transfery.info
 
ding 125

ding

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na Manchester Utd, jeżeli chodzi o majstra 2014-015? Wygląda na to, że drużyna dobrze funkcjonuje pod wodzą nowego trenera Loisa van Gaala. Do tego sporo wzmocnień Czerwonych Diabłów, myślę, że pójdą na mistrza w nowym sezonie. Expekt daje kurs 5.50 za majstra. Rozważam postawienie sporej sumki po tym soczystym kursie. Co sądzicie?
Powiem Ci tak. Racja, że Manchester w przygotowaniach wypadł bardzo fajnie, ich gra wyglądała na pukładaną, a zawodnicy sprawiali wrażenie, że po agonii zeszłosezonowej nie pozostało już śladu, ale...

W ocenianiu Man Utd spora część z nas za wyznacznik ich obecnej formy ma właśnie wspomniany zeszły sezon. Najgorszy w wykonaniu Manchesteru jaki pamiętam. Więc czy nie jest tak (przynajmniej po części), że dające się odczuć jęki zachwytu spowodowane są tym właśnie, że porównujemy ich obecną formę do zeszłego sezonu? A to wg mnie zaburza obraz, i to bardzo.

Z tymi wzmocnieniami póki co uważałbym. Herrera czy Shaw to nie są gwiazdy. Obaj zdolni, ale prawdziwą wartość będą musieli dopiero potwierdzić. United mają pieniądze więc do prawdziwych bomb transferowych powinno dopiero dojść. Vidal jest już ponoć dogadany z United. Mówi się o Cuadrado, ale z tego co udało mi się wyczytać Kolumbijczyk preferuje transfer do Barcelony. Po fiasku rozmów z PSG pojawiła się opcja zatrudnienia Di Marii. Byłoby to ciekawe wzmocnienie. Przydałby się ktoś taki kto potrafiłby szarpać po skrzydłach. Van Gaal lubi takich graczy. Plotki łączące z Anglią Hummelsa czy Reusa traktuje w kategorii żartu.

Osobiście w tradycyjnej taśmie przedsezonowej postawiłem na Chelsea. Po części z sympatii do tej drużyny, po części z rozsądku.

Jestem przekonany jednak, że United będą najgroźniejszymi rywalami w drodze po tytuł The Blues. Być może dorzucę coś z typem na United na innym kuponie. Po takim kursie warto spróbować. Nie widzę w tym sezonie City, ani tym bardziej Liverpoolu czy Arsenalu.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Ja jeżeli już stawiałbym to że Arsenal zdobędzie majstra, moim zdaniem są 2 powody.
Ogromne wzmocnienia Arsenalu jakich nie było od kilkunastu lat
To prawdopodobnie ostatni sezon Wengera w PL, przypominam że MU walczyło o majstra jak lwy gdy ostatni sezon miał Alex Ferguson
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jeśli ktoś chce postawić,że United wygra mistrzostwo w tym sezonie to niech zada sobie jedno proste pytanie-Czy dysponują silniejszą kadrą od City i Chelsea,żeby byli w stanie wygrać mistrzostwo?+wziąć pod uwagę to jakie początki miał ich obecny trener w innych klubach,które prowadził wcześniej.Na razie jedyna rzecz,która za nimi przemawia to brak występów w europejskich pucharach i całkowite skupienie się na lidze ale takim Liverpoolem tamtego sezonu też nie łatwo zostać;)
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Kolejna plota o transferze Eto&#39;o. teraz już czytam, że tym zawodnikiem jest zainteresowany Liverpool, który szuka napastnika za Suareza.Po tym jak na Anfield nie trafil Radamel Falcao czy Loica Remy, Brendan Rodgers chce załatać dziurę w ataku za pomocą wolnego strzelca. Jedynym problemem może być życzenia Samuela co do wielkości wypłaty. No zobaczymy co z tego wyjdzie
 
A 75

aktolam

Użytkownik
Ja jeżeli już stawiałbym to że Arsenal zdobędzie majstra, moim zdaniem są 2 powody.
Ogromne wzmocnienia Arsenalu jakich nie było od kilkunastu lat
To prawdopodobnie ostatni sezon Wengera w PL, przypominam że MU walczyło o majstra jak lwy gdy ostatni sezon miał Alex Ferguson
skąd ty masz info, że to jest ostatni sezon Wengera? ????
ale ogólnie popieram typ na Arsenal. W poprzednim sezonie przez większość czasu prowadzili w tabeli, a o odpadnięciu z gry o tytuł zadecydował jeden miesiąc, w którym zabrakło kilku kluczowych piłkarzy. Kontuzje są problemem Kanonierów w każdym sezonie w ostatnich latach i to zawsze niweluje ich szanse na mistrzostwo. Obecnie kadra jest szeroka, ławka mocno obsadzona i jeśli wyeliminują kontuzje to będą realnym kandydatem do mistrza.
http://www.arsenal.com/news/news-archive/20140807/boss-on-vermaelen-and-transfer-activity

betsson oferuje 2.1 na pozostanie Niemca w Realu, po takiej deklaracji chyba warto.
Wenger już nie raz trollował w ten sposób, on lubi załatwiać transfery po cichu. 2 lata temu na kilka dni przed sprowadzeniem Cazorli, na pytanie dziennikarzy o niego, odpowiedział, że w ogóle nie zna takiego piłkarza.
Chociaż z drugiej strony, po odejściu Vermaelena nowym kapitanem został Arteta, który gra na DM. Wątpie, że dawałby mu opaskę nie widząc go pierwszym składzie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
United będzie ciężko o mistrzostwo ale wierzę,że van Gaal coś wygra ... mi osobiście podoba się kurs na zwycięstwo MU w FA CUP - 7.50 w Bet365. Przy obecnej kadrze nie jestem hurraoptymistą, powiem więcej realnie patrząc to uznam sezon za udany jak osiągnie się Ligę Mistrzów za sezon i wygra FA CUP. Najbardziej przejmuje się blokiem defensywnym United - brakuje doświadczenia a liga to nie turniej na który można zbudować formę, tu trzeba być stabilnym. Osobiście ... serce chciało by Champ21ns! ale rozum podpowiada,że walka rozstrzygnie się pomiędzy Obywatelami a Chelsea
 
death89 84

death89

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu na typy długoterminowe, więc tutaj zapodam.
Drużyna prowadząca 2 września 2014 – Manchester United – @3.50 (Unibet)
Zakład obejmuje 3 pierwsze kolejki Premier League. Czerwone Diabły mają zdecydowanie najprostszy terminarz na sam początek – Swansea (dom), Sunderland i Burnley (wyjazd). W tym samym czasie dojdzie już do kilku szlagierów: Manchester City i Tottenham zmierzą się z Liverpoolem, Everton z Chelsea i Arsenalem. Ktoś z czołówki potraci punkty, ale zdecydowanie najmniej ku temu okazji będzie mieć Manchester United. Na Old Trafford doszło do wymiany kilku zawodników, trenerem został Louis van Gaal, sparingi przedsezonowe pokazują, że United powraca do czołówki ligowej. Jeśli na koniec sezonu mają o coś walczyć to trzy pierwsze mecze ze średniakami powinni bez problemu wygrać.

Wayne Rooney – suma goli – powyżej 14.5 – @1.83 (Bet365)
15 bramek Rooneya przez cały sezon? Żaden problem. W zeszłym sezonie miał ich 17. W 6 sparingach przed sezonem zdobył 5 bramek. Van Gaal wyznaczył go nowym kapitanem Manchesteru United, więc będzie musiał grać w każdym meczu, okazji do zdobywania goli nie zabraknie.

Romelu Lukaku – suma goli – powyżej 12.5 – @1.83 (Bet365)
Zeszły sezon to 15 bramek w wykonaniu Belga, w WBA 2 lata temu miał ich 17. Lukaku ma tylko 21 lat, ciągle się rozwija, ten sezon może należeć do niego. Rozegrał dwa pełne sezony w Premier League i przekroczył linię oferowaną przez bukmachera, czemu miałby tego nie uczynić ponownie?

Swansea – najlepszy strzelec drużyny – Wilfried Bony – @1.83 (Bet365)
Iworyjczyk zdobył 16 bramek w zeszłym sezonie i w zasadzie był on jedynym napastnikiem, który strzelał. Ten sezon będzie powtórką. Shelvey i Dyer mieli tylko po 6 bramek na koncie.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Swansea – najlepszy strzelec drużyny – Wilfried Bony – @1.83 (Bet365)
Iworyjczyk zdobył 16 bramek w zeszłym sezonie i w zasadzie był on jedynym napastnikiem, który strzelał. Ten sezon będzie powtórką. Shelvey i Dyer mieli tylko po 6 bramek na koncie.
Osobiście odradzam ten typ, tym bardziej po takim kursie - do drużyny doszedł Gomis, w ostatnich dwóch sparingach Łabędzi on i Bony od początku grali w pierwszym składzie, Gomis w zeszłym sezonie w 49 spotkaniach 22 gole, świetnie potrafi odnaleźć się w polu karnym co w połączeniu z jego siłą fizyczną daje mu szanse na zaistnienie w Premier League...
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Witam. Wiem że to może nie ma nic do dyskusji o Premier League ale bardzo pilnie to potrzebuję więc może ktoś mi bedzie mógł pomóc. Już piszę o co mi chodzi.
Jak mnie pamięć nie myli to jakieś dwa lata temu w internecie pojawiła się stronka chyba ze sky sportu w której można było wpisać dowolne imię i nazwisko piłkarza i pojawiał się żartobliwy artykuł na temat transferu tego zawodnika np do Barcelony.
Może ktoś wie o co mi chodzi i mógłby mi podesłać linka bo nie mogę tego znaleźć nigdzie.
Za jakieś 2-3 godziny może jakiś moderator usunąć mój post ale na ten czas prosił bym o nie usuwanie tego postu bo naprawdę zależy mi na znalezieniu tego.
Z góry dzieki
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
B 94

bart7890

Użytkownik
Hmm sprowadzili Forstera do Soton i widzę pierwszy skład, a na ławce Davis. Oczywiście nic nie mam do Forstera, a nawet wręcz przeciwnie uważam, że jest bardzo dobrym i pewnym bramkarzem. ale moje pytanie jest następujące, co obecnie robi Artur i czy ktoś wie jakie jest stanowisko jeśli na jego moim zdaniem wywalczonym miejscu w bramce nagle pojawia sie nowy i to jeszcze Anglik, który na pewno będzie faworyzowany. Jeśli ktoś wie czy Boruc zostaje lub odchodzi z Soton to prosiłbym o info.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Eduardo Vargas zostanie piłkarzem Queens Park Rangers.
Anglicy osiągnięli porozumienie z Napoli dotyczące rocznego wypożyczenia. Skrzydłowy przejdzie w środę testy medyczne, po których złoży podpis pod kontraktem. Co ważne, w umowie transferu zawarta zostanie klauzula wykupu, wynosząca dziesięć milionów euro.
W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o tym, że reprezentant Chile opuści Włochy, gdzie nie mógł liczyć na regularne występy. W grę wchodziło jednak wiele klubów, z Arsenalem na czele. Chilijskie media wieszczyły nawet, że 25-latek na pewno trafi na Emirates, lecz wczoraj te doniesienia zostały zdementowane.
Ostatecznie walkę o piłkarza wygrało QPR, choć do ostatnich chwil rywalizowało z Sunderlandem. &quot;Czarne Koty&quot; oferowały Napoli większe pieniądze za wypożyczenie, a samemu zawodnikowi były gotowe zapewnić większą pensję - ten był jednak zdecydowany, by przeprowadzić się na Loftus Park.
W QPR spotka swojego rodaka, Mauricio Islę, który trafił do do drużyny prowadzonej przez Harry&#39;ego Redknappa z Juventusu i ponoć ten fakt miał znaczenie przy wyborze Vargasa. Warto dodać, iż Chilijczyk przedłużył niedawno kontrakt z Napoli, a nowa umowa obowiązuje do końca czerwca 2017 roku.

-------------------

Leroy Fer dołączy do do Queens Park Rangers.


Według informacji &quot;BBC&quot;, reprezentant Holandii przeszedł dziś testy medyczne, co świadczy o porozumieniu pomiędzy QPR a Norwich City. Te zamknęło się ponoć w kwocie ośmiu milionów funtów.
24-letni pomocnik, który zdobyl na mundialu w Brazylii bramkę w spotkaniu z Chile, nie zamierzał grać na zapleczu Premier League, przez co działacze &quot;Kanarków&quot; nie próbowali zatrzymywać zawodnika na siłę. Sprzedaż kluczowego piłkarza pozwoli także na odciążenie budżetu.
Fer w minionym sezonie rozegrał 32 spotkania w angielskiej ekstraklasie, czterokrotnie wpisując się na listę strzelców. Holender dopiero co wrócił z wakacji, które wydłużyły się ze względu na miesiąc miodowy.

transfery.info

Dwa ciekawe ruchy transferowe QPR
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom