>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej - (rewanże) 07.08.2014

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lech Poznań + Hull (AWANSE) kurs: 1,98 buk: Betsafe ⛔
Na LM przez Spartę Pragę przegrałem. Próbuję jeszcze raz zaszaleć wchodząc mocniej w LE. Co do Lecha Poznań w zasadzie podzielam wszystkie argumenty osób piszących w wątku dotyczącym polskich rewanżów. Zespół gra z pół amatorami z Islandii, miał w poprzednim meczu w statystykach sporą przewagę. Np 20:4 sytuacji bramkowych. Ostatniej przegranej z Wisłą nie brałbym pod uwagę, zmieniony skład i pewno w głowach mieli jutrzejszy mecz. Jak mawia trener Berg, ligę zawsze można odrobić. Na pewno atut własnego boiska też coś da. Co do 2 spotkania Hull już wcześniej było faworytem. Nie udało się wygrać w pierwszym meczu (choć mieli karnego). Statystyki tak pół na pół nawet z niewielką przewagą Słowaków. Czytałem wywiad z trenerem, jak dobrze zrozumiałem dał pograć młodym zawodnikom w II poł, ale teraz już stawia na doświadczenie bo go zawiedli. Co do słowackiego zespołu to są wicemistrzowie Słowacji. Hull z PR nie trzeba bliżej przedstawiać. Mam nadzieję, że się znowu nie pomylę i uważam, że ten bet wydaje się najrozsądniejszy. Dwóch faworytów grających u siebie z dużymi szansami na awans, łączny kurs prawie bliski 2,0.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
CFR Cluj - Dinamo Minsk
Cluj ma duże problemy finansowe. Piłkarze nie dostają pensji od grudnia 2013 roku. Przedwczoraj zastrajkowali i nie wyszli na trening. Powiedzieli, że nie będą grać dopóki nie dostaną zaległej kasy. Nie wiem czy się dogadali z prezesem czy nie, nie wiem też czy wczoraj mimo wszystko pojawili się na treningu (nie znalazłem takiej informacji), ale cała ta sytuacja na pewno nie służy dobrej atmosferze w klubie. Wczoraj rozstrzygnięto też spór pomiędzy klubem a byłym zawodnikiem o nazwisku Maftei. Klub musi mu zapłacić zaległą pensję. W przerwie letniej odeszło wielu graczy, a pomiędzy obecnymi zawodnikami brakuje zgrania, no i przede wszystkim dobrej atmosfery. Klub nie przypomina tej drużyny, która grała w LM. Na pewno poziom piłkarski obniżył się. W poprzedniej rundzie udało się wymęczyć awans z Jagodiną. Teraz porażka z Dinamo w pierwszym meczu. Dodam, że Dinamo jest w rytmie meczowym i do tego fantastycznie spisuje się w lidze, w której przewodzi i w której wygrywa mecz za meczem. Cluj dopiero rozpoczęło ligę. Nie wolno też zapominać w jaki sposób Cluj dostało się do LE. W lidze zajęli dopiero 6. miejsce, ale dwie drużyny przed nimi zrezygnowały z udziału w LE z powodu kłopotów finansowych. Dziwne, że Cluj nie zrobiło tego samego. Wiadomo, że LE to tylko kula u nogi, zyski są znikome.

Skoro klub ma problemy finansowe, a piłkarze nie dostają pensji, to muszą sobie radzić w inny sposób. Nie będę zaskoczony, gdy to spotkanie okaże się ustawką. Zawsze można pójść do buka i postawić, że się np. wysoko przegra. Zarówno Rumuni jak i Białorusini słyną z ustawiania meczów, więc jest większe prawdopodobieństwo, że się dogadają. Choć wcale dogadywać się nie muszą, wystarczy, że obrońcy Cluj będą mieć słabszy dzień. Stawiam na wysoką wygraną Dinamo oraz DNB Dinamo.

CFR Cluj - Dinamo Minsk ✅ 0:2 //no i pięknie ustawili, czerwo, karny i handi na gości
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,25
Buk: Marathonbet

Typ: Dinamo -1
Kurs: 7,10
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Awans Lecha (1.58) ⛔ + Dynamo Moskwa powyżej 1.5 bramki (1.54) ✅ @ 2.43 Betsson
O Lechu zostało powiedziane już kilka zdań w tym oraz dedykowanym dla niego temacie. 1:0 z pierwszego meczu to tak naprawdę mała zaliczka dlatego Lech powinien sobie z tym poradzić i awansować dalej.
Dynamo zaś zremisowało w pierwszym spotkaniu na własnym terenie z izraelskim Hapoelem Kiryat Shmona 1:1. Mocno w tym meczu szwankowała skuteczność. Można to wywnioskować ze statystyk oraz z wypowiedzi trenera moskiewskiej drużyny. Humor jemu oraz kibicom poprawiła kanonada bramek w pierwszym ligowym spotkaniu z Rostovem zakończonym wynikiem 7:3. To właśnie po nim Stanislav Cherchesov stwierdził że o taką grę do przodu mu chodzi. Martwi go jednak jeszcze defensywa ale ofensywa rekompensuje straty.
Świat obiegła też informacja o pozyskaniu Mathieu Valbueny. Dość zaskakujący wybór Francuza ale oznacza to, że Dynamo zbroi się przed rozgrywkami i to nie tylko ligowymi. Oczywiście w tym spotkaniu nie zobaczymy jeszcze nowego nabytku stołecznej drużyny ale jest już wraz z drużyną i trenował indywidualnie.
Mecz rozgrywany jest na Cyprze. W związku z konfliktami Izraelczycy nie mogą rozgrywać spotkań na własnym obiekcie. Zespół Dynama poleciał oczywiście wcześniej w miejsce rozgrywania dzisiejszego meczu. Odbył jednostkę/jednostki treningowe także zaaklimatyzowani już są. Zresztą, jeśli dobrze zrozumiałem, trener Dynama nie widzi żadnych powodów do obaw z powodu ciepłego cypryjskiego klimatu. W Moskwie przecież też nie ma w tej chwili zimy.
Tym samym liczę na minimum dwie bramki ze strony Rosjan tym bardziej że 0:0 nie premiuje ich do dalszej fazy, a gra na 1:0 różnie może się zakończyć. Kokorin, Kuranyi, Dzsudzsak, Ionov powinni zrobić swoje. Podczas okresu przygotowawczego tylko w jednym sparingu strzelili mniej niż dwie bramki także pierwszy pucharowy mecz można uznać za lekki falstart.
 
jedrek1114 1

jedrek1114

Użytkownik
AIK Stockholm - FC Astana
Zastanawia mnie czemu kurs na win gospodarzy jest taki wysoki, spodziewałem się ok 1,4 a tu miła niespodzianka. W pierwszym meczu rozgrywanym w Kazachstanie padł wynik 1:1 co w roli faworytów stawia zespół ze Szwecji, co prawda do awansu wystarcza bezbramkowy remis, ale jeśli myśli się o awansie, dość ryzykownym jest grać na remis, jak każdy wie jedna przypadkowa bramka może wszystko przekreślić. Trochę suchych statystyk AIK w swojej lidze po 17 kolejkach obecnie plasuję się na 2 pozycji, ale co nas bardziej interesuje - świetnie gra mecze przed własną publicznością 6-1-2 bramki 18-10 warto zauważyć, że ostatnie 5 spotkań wygranych. Co do drużyny ze wschodu - zajmują 3 pozycję po 22 kolejkach, a ich gra na wyjazdach prezentuje się następująco 3-6-2 bramki 10-9 ostatnie 4 pojedynki kończyły się remisami. Noo szału nie ma, liga też niezbyt mocna, wnioski nasuwają się same. Patrząc na statystyki z pierwszego meczu, nikt raczej nie zaznaczył swojej przewagi, obie bramki wpadły w pierwszej połowie. Dodać można odległość do przebycia itp, ale wiadomo, że te tereny są stosunkowo trudne i ciężko się tam gra. Do brzegu na własnym stadionie, przed własną publicznością, AIK nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku, może nie rozgromią 3-0, ale wg mnie spokojne 2-0 jest bardzo realne, a kurs na czysty win biorę w ciemno.

AIK - FC Astana kurs: 1.8 bah
dla odważniejszych:
AIK - FC Astana (0:1) kurs: 3.15 bah
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Rijeka - Vikingur

Rijeka tak jak się można było spodziewać w pierwszym spotkaniu już rozstrzygnęła kwestie awansu.Miażdżąca przewaga i wynik 5-1 mówi sam za siebie.Vikingur strzeliło bramkę po rzucie rożnym ale ogólnie okazji w całym spotkaniu mieli mało.U siebie Chorwaci powinni kontrolować spotkanie i szybko kasować ataki gości.Zespół jest w dobrej formie,wygrywa mecz za meczem i na własnym terenie też powinni ich ograć.Niemniej ja gram tutaj,że zachowają czyste konto.

Rijeka czyste konto - Tak @ 1.72 ✅
Bet365

Shmona - Dynamo Moskwa

W pierwszym spotkaniu Dynamo miało dużą przewagę ale zagrali nieskutecznie.Dostali bramkę z kontry ale to,że są w stanie ograć ich w rewanżu i awansować to nie ulega dyskusji.Dynamo ma dobrą paczkę : Kokorin,Kuranyi czy Dzsudzsak to zawodnicy,którzy będą tu robić różnicę.O ich sile ofensywnej niech świadczy chociażby ostatnie spotkanie wygrane 7:3 z Rostovem a mogłabyć spokojnie dwucyfrówka.Spotkanie będzie rozegrane na Cyprze.Moim zdaniem Dynamo ogarnie to w rewanżu spokojnie.

Dynamo -1 @ 1.79 zwrot
Pinnacle
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Torino - Brommapojkarna✅✅✅
Typ: Bromma nie strzeli
Kurs: 1.72
Rijeka - Vikingur✅✅✅
Typ: Vikingur nie strzeli
Kurs: 1.72
Ako: 2.95
Bet365​

W pierwszym meczu Torino wygrało na wyjeździe 3-0, Brommapojkarna miała w pierwszym spotkaniu niezbyt wiele sytuacji, do tego nie wykorzystany rzut karny. Torino miało zdecydowaną przewagę. Gospodarzom nie pomógł nawet atutu jakim niewątpliwie była sztuczna murawa, gdyż drużyny z lig zachodnich raczej na tego typy murawach nie graj, a to zawsze jest jakiś plus dla skandynawskich ekip. Myślę że dla Brommy przygoda w europejskich pucharach dobiegła końca i czas skupić się na spotkaniach ligowych, bo tam sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo. Dodatkowo wiadomo, że u Włochów zawsze się ciężko gra dlatego też obstawiam, że goście nie strzelą w tym spotkaniu.
Rijeka - Vikingur, czyli Chorwacja - Wyspy Owcze a więc różnica klas między tymi zespołami to przepaść co pokazał pierwszy mecz, 1-5 dla Rijeki, statystyki zdecydowanie na korzyść Chorwatów. Co prawda w pierwszym spotkaniu udało się wcisnąć 1 bramkę drużynie farerskiej po stałym fragmencie gry, jednak jeżeli tego typu drużyna ma gdzieś strzelić gola to tylko i wyłącznie u siebie.
CFR Cluj - D. Mińsk✅✅✅
Typ: D. Mińsk +0.5 AH
Kurs: 2.00
Bet365​

Jak dla mnie zdecydowanie zawyżone kursy na zespół z Białorusi, dzisiaj powinny już spadać. Z 4 drużyn z Rumunii, które występują w tym roku w pucharach najsłabiej prezentuje właśnie Cluj. Na słabą postawę zespołu wpływ mają kłopoty finansowe klubu, jak wspomniał o tym bułeczka, jednak ja osobiście nie spodziewam się tutaj pogromu a bardziej śmierdzi mi remisem ze wskazaniem na gości i dlatego biorę X2. Przed pierwszym meczem też były problemy i mimo że CFR nie stwarzał praktycznie zagrożenia w Mińsku zakończyło się tylko 1-0. Warto też podkreślić, że drużyna gości to drużyna bardzo underowa, która do tej pory w 3 rozegranych meczach kwalifikacji LE nie straciła bramki, a w lidze na 18 spotkań stracili tylko 6 bramek, bilans 31-6 musi robić wrażenie.
Aberdeen - Real Sociedad⛔⛔⛔
Typ: Real czyste konto? TAK
Kurs: 2.37
Bet365​

Pozwolę sobie przytoczyć statystyki z pierwszego spotkania tych drużyn, a więc wyglądają one tak: sytuacje bramkowe 26-3, strzały 16-2 na korzyść gospodarzy. Dominacja Sociedad totalna, choć nie przełożyło się to na jakiś wysoki wynik. O poziomie szkockiej ligi mieliśmy się okazje przekonać podczas dwumeczu Legii z mistrzem Szkocji. A przypomnę, że Aberdeen zakończyło ligę na 2 miejscu ze stratą aż 29 pkt. do mistrzów.
Zaraz ktoś napisze, że Szkoci u siebie są niebezpieczni i prawie zawsze coś strzelają. Według mnie jedyne zagrożenie to stałe fragmenty gry z okolic pola karnego. Nie sądzę jednak aby mieli dużo tych szans, bo to drużyna z La Liga będzie kontrolować grę. W poprzedniej rundzie u siebie zremisowali bezbramkowo z Groningen, także też warto na to zwrócić uwagę.
Podsumowując typ jest trochę bardziej ryzykowny od wcześniejszych ale szkoda byłoby tego nie spróbować zagrać, jedynymi zagrożeniami dla typu są tak jak wspomniałem wcześniej stałe fragmenty oraz ewentualne zbyt wysokie prowadzenie Realu co może spowodować rozluźnienie

Jagoba Arrasate podał listę zawodników, których zabrał do Aberdeen, znajdują sięna niej:
Geronimo Rulli, Eñaut Zubikarai, Ander Bardaji, Carlos Martínez, Joseba Zaldua, Ion Ansotegi, Iñigo Martinez, Mikel Gonzalez, Alberto De la Bella, Yuri Berchiche, Gorka Elustondo, Markel Bergara, Dani Estrada, Esteban Granero, Ruben Pardo, Sergio Canales, David Zurutuza, Xabi Prieto, Pablo Hervías, Chory Castro, Imanol Agirretxe, AlfredFinnbogason.

Zapomniałem dodać, że kurs wzrósł od wczoraj z 2.20 na 2.37, pewnie brytole pograli na jakies btsy i stąd taki ruch.
Plzen - Petrolul✅✅✅
Typ: Plzen czytse konto? NIE
Kurs: 1.72
Bet365​

Value na bramke dla gości jak nic w pierwszym spotkaniu 1-1 i gol w 91min dla Viktori spowodował to, że jeśli Rumuni chcą grać dalej to muszą coś na wyjeździe ustrzelić. Popatrzyłem sobie na spotkania rozegrane przez Viktorie w tym sezonie włącznie ze sparingami i co się okazało? 10 spotkań rozegranych i we wszystkich stracona przynajmniej 1 bramka.
Zapraszam do odwiedzania mojego tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-14.html#post4689254
Każdy miesiąc na✅ Poważne podejście do tematu bez pajacerki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
waniak 179

waniak

Użytkownik
Torino - IF BROMMAPOJKARNA ✅✅✅
Typ: Czy zespół 2 trafi bramkę ? NIE
Kurs: 1.70
Bwin​

Po prostu uwielbiam kwalifikacje i typy na to, że teoretycznie drużyna słabsza nie strzeli bramki, a więc:

Drużyna która groźna jest tylko z nazwy (cholernie trudna do przepisania, próbowałem dwa razy przepisać .. poległem więc skopiowałem) przyjeżdża z tej swojej wiochy, siedmio tysięcznego stadionu gdzie tam u siebie poległa oddając 1 celny strzał na bramke i chyba tym jednym celnym strzałem był karny zresztą, obroniony przez bramkarza Torino (zgaduje bo nie oglądałem) i tym samym odniosła u siebie porażke 3:0. No więc przyjeżdżają do Torino widzą stadion 5 razy wiekszy od ich rodzimego i Włoskich kibiców robiących im piekło ..sami sobie odpowiedzcie czy to nie bajka. 1.70 to przesada jak na takiego ogórka ze Szwecji, jak najbardziej do pogrania :]

Edit: i sie spoznilem Scott wyprzedzil mnie z meczem ???? ((

________________________________________
Ermis Aradippou - BSC Young Boys✅✅✅
Typ: Czy zespół 1 trafi bramkę ? NIE
Kurs: 2.40
Bwin​

Stawiałem to tydzień temu i nie zawiodłem się wówczas Boysi wygrali 1-0 i gdyby nie ten skromny wynik to dzisiaj bym to sobie odpuscił ale kurs 2.40 ktory złapałem już w poniedziałek jak dla mnie przesadny (obecny kurs 2.30) małe spadki więc jeszcze można to pograć. Tym bardziej gdzie drużyna ze Szwajcarii wygrała skromnie to będą bronić tego wyniku wybiegając na murawe z motywacją aby nie stracić gola. Bałbym się jeżeli grali by z inną cypryjską drużyną wiadomo klimat tam jest trudny jeszcze do tego jakby doszli fanatyczni kibice to już w ogóle ale tam jeżeli są fanataczyni kibice to na stadionie o pojemonści 4000 tysiecy raczej nie będzie to odczuwalne drużyna Ermis jak dla mnie to wypierdek w europejskiej piłce który dopiero raczkuje w tych rozgrywkach &quot;raczkuje&quot;... on na tym sezonie pewnie skończy przygode z europejskimi pucharami na kolejne pare lat.
________________________________________

CFR Cluj - D. Mińsk x2 @ 1.83 BWIN✅✅✅

Obok tego spotkania nie można przejść obojętnie, nie będę rozpisywał się dużo na ten temat bo koledzy wyżej już to opisali ale po prostu bukmacherzy troszeczke oszaleli, wiadomo Mińsk wystarczy remis obecnie szanse na wygranie meczu obydwu zespłów są dla mnie równe jaka by sytuacja w Cluju nie była może to zadziałąć demotywująco jak i motywująco jak chcą sianko i chcą pomóc drużynie to w uzyskaniu kasy to może i się postarają ale X2 w kierunku Mińska przy takim samym kursie co na wygraną gospodarzy to po prostu nie można tego nie zagrać zwłaszcza, że drużyna Mińska miała naprawde nie farta w 1 meczu mogła wygrać o wiele więcej niż tylko 1-0 o to link do skrótu: https://www.youtube.com/watch?v=zNrqd4dWv14#t=30

No i jeszcze raz napisze grając Cluj po takim samym kursie co Mińsk x2 to sama matematyka mówi, że szanse większe są stawiając właśnie te x2 dołóżmy do tego forme Mińska .. na tym zakończe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Aberdeen - Sociedad -0,75 1,9 Sbobet ✅ połowa wygrana
Lech awans 1,85 -&gt; 1,7 triobet ⛔
AIK awans 1,65 -&gt; triobet ⛔
Hajduk - Szachtior Karagandy BTS 2 bet365 ⛔
Krasnodar ✅
Rijeka ✅
Omonia
✅
Sociedad powinien wygrać pierwszy mecz bardzo wysoko, dużo szczęścia,
dobra postawa bramkarza i słaba skuteczność gospodarzy wpłynęły na wynik 2-0.
Gości to może raz albo dwa widziałem w polu karnym RSSS.
Lech był nieskuteczny w kolejnym meczu wyjazdowym w kwal. LE.
W Poznaniu już wiele razy odwracał losy rywalizacji, zagrałem awans
bo ten kurs był dla mnie lepszy niż handicap -1,5, zabezpieczam się przed dogrywką,
nie wierzę, że tu Lech da Stjarnan kilka okazji na bramki, te stoiwrzył ostatnio Wiśle
i było tego zdecydowanie za dużo.
AIK jest faworytem u siebie, ma bardzo dobre wyniki w domu,
Astana poza domem nie powinna byc dla nich groźna, 0-0 daje awans AIK.
Hajduk to mocny faworyt wg buków dzisiaj, w pierwszym meczu Szachtior miał bardzo
dużo okazji i dla mnie BTS to dobry typ na ten mecz.
Krasnodar i Rijeka w 1 meczach zabili rywali, u siebie nie zrobią numeru,
poniewaz dostaną od kibiców za takie numery.
Omonia zdominowała Metalurg w 1 meczu u siebie,
Metalurg nie poczynił progresu od spotkania z ruchem, które widziałem w Kumanovie (0-3)
reszta live.
Poza tym rogi w spotkaniach Ruchu ✅ i Lecha ✅.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Lyon-Ml. Boleslav⛔ 2:1
Typ: handicap 0:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe

Na dzisiaj wybrałem spotkanie rewanżowe Ligi Europy. W pierwszym meczu Lyon wygrał gładko na wyjeździe 4-1. Lyon na pewno będzie chciał oszczędzić swoich graczy i nie zagra najmocniejszym składem bo awans ma już w kieszeni. A niedługo staruje Ligue 1. Co i tak nie zmienia faktu że &quot;druga 11&quot; francuzów jest lepsze niż Mlada. Czesi graja już ligę i są na pewno zmęczeni, w ostatnim meczu przegrali z Duklą Praga 1-0 u siebie! Mimo że mieli więcej strzałów i większe posiadanie piłki! Lyon potraktuje dzisiejszy mecz jak sparing i spokojnie wygra z Mladą 3-0 albo i więcej, dlatego handicap 0-1 dla Mlady uważam za ciekawy i dobry kurs zachęca do grania.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Trencin poniżej 0,5 kurs:1,70⛔
Dla kibiców Hull City dziś duże wydarzenie.Pierwszy,historyczny mecz w europejskich pucharach ich ukochanego zespołu na KC Stadium.Ich przeciwnikiem będzie zespół ze Słowacji,AS Trencin.Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0.Widziałem obszerny skrót z tego spotkania i co mogę napisać.Na pewno Trencin więcej atakował,był zespołem groźniejszym ale mało konkretnym.Większość ich akcji ofensywnych granych na hura,bez większego namysłu.Szybko próbowali zaskoczyć Hull,nie rozgrywali długo piłki,starali się szybko przemieścić w pole karne Anglików.Kilka razy próbowali strzałów zza szesnastki ale najczęściej albo nie sprawiało to problemów bramkarzowi Hull albo nawet strzały te nie zmierzały w światło bramki.Ogólnie zawodnicy Trencin nie są jakoś za specjalnie dobrze wyszkoleni technicznie,takie miałem wrażenie po obejrzeniu tego 10 minutowego skrótu.Trencin ma taką przewagę o ile można tak wnioskować,że ma trochę większe doświadczenie w pucharach ale to moim zdaniem dziś nie odegra większej roli.W weekend Trencin grał mecz ligowy z Trnavą i wygrał 2:0.Co ciekawe grali w takim samym składzie jak spotkanie z Hull kilka dni wcześniej.Nie wydaje mi się aby realnie myśleli o wyeliminowaniu Anglików.Hull w pierwszym meczu w przodzie wyglądało słabo,mało sytuacji sobie stworzyli ale i tak mieli najlepszą okazję do strzelenia gola.Po szarży Longa sędzia podyktował rzut karny ale Huddlestone chyba zapatrzył się na Vrdoljaka i postanowił najpierw nie wykorzystać jedenastki,a po tym jak bramkarz wypluł futbolówkę przed siebie z najbliższej odległości na praktycznie pustą bramkę trafił w poprzeczkę????.W obronie zagrali jednak bardzo solidnie.Dobrze się ustawiali,w odpowiednich momentach kiedy trzeba było wstawić nogę przed przeciwnika,kiedy trzeba było zrobić wślizg lub wyekspediować piłkę jak najdalej robili to.Wielu kibiców Hull podkreśla,że Bruce poprawił grę w defensywie ich zespołu i trzeba przyznać,że to prawdziwe stwierdzenie o czym przekonać mogliśmy się w zeszłym sezonie Premier League.Grają większość spotkań tymi samymi zawodnikami i wygląda to rzeczywiście solidnie.Dla Hull główny cel to Premier League ale chcą awansować także do fazy grupowej LE.Bruce na dziś będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników w przeciwieństwie do pierwszego meczu,w dodatku dla Hull własny stadion i wsparcie kibiców to będzie duży handicap.Bruce na konferencji przed meczem wspomniał o tym,że pierwszy mecz był świeżo po zakończonym sezonie przygotowawczym i brakowało jakości w ich grze.Dziś liczy na to,że zagrają w lepszym tempie i z większą intensywnością.Ja liczę,że lepiej będą także wykorzystywane skrzydła i da to odpowiedni rezultat w postaci zwycięstwa.Ja wychodzę z założenia po tym co widziałem,że jeśli Hull to wygra to z tyłu zagrają na 0,bo spokojnie ich na to stać.Kurs na brak gola dla Trencina nie porównywalnie lepszy niż ten który mamy na wygraną zespołu z Anglii.W handi przy takiej drużynie jak Hull nie ma się co bawić,więc gram na brak gola dla zespołu AS Trencin.
⚽Sociedad kurs:1,60✅
Już o Hiszpanach wspomniał wcześniej @szef.Ja gram czystą dwójkę to mi wystarcza.Różnica w poziomach obu zespołów ogromna.Szkocka piłka prócz Celticu,który zresztą skompromitował się z Legią nie istnieje.W pierwszym meczu ogromna przewaga Sociedad,dziwne że skończyło się tylko 2:0.Aberdeen nie ma czysto piłkarskich argumentów na Hiszpanów,którzy dziś myślę,że dopełnią formalności i pokonają Szkotów po raz drugi.Faza grupowa LE dla Sociedad to obowiązek po nie udanej zeszłorocznej przygodzie z LM.
Bukmacher:Sportingbet
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ermis - Young Boys Berno
Szwajcarzy bez dwóch zdań są tu ekipą dużo bardziej doświadczoną. Wygrali pierwszy mecz skromnie 1:0, ale mieli w całym meczu zdecydowaną przewagę. Trochę razili nieskutecznością, ale wydaje mi się że dziś Cypryjczycy bardziej się odsłonią a co za tym idzie napastnicy będą mieli trochę więcej miejsca. Kursy mocno spadają na graczy z Cypru, których będą wspomagać miejscowi kibice...Myślę że gościa dadzą radę..
Young Boys STS kurs 1,85
wynik 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Soligorsk - Waregem over 2.5 @1.85
Bet365

Co prawda Białorusini w lidze są bardzo underowym zespołem, to w ostatnich dwóch meczach LE zdobyli dziesięć bramek. Najpierw po wygranej 1:0 na wyjeździe z Derry City, potem pokonali ich 5:1. Natomiast pierwszy mecz obu zespołów w Belgii zakończył się zwycięstwem Soligorska 5:2, co jest bardzo zaskakującym wynikiem, mimo osłabienia Belgów przez dużą część meczu. Waregem wcześniej wyeliminowało Zawiszę, pokonując ich 2:1 i 3:1.
Soligorsk w lidze ostatnio notował passę czterech zwycięstw, którą przerwał w niedzielę FC Mińsk, pokonując ich 3:0.
Myślę, że mimo praktycznie pewnego awansu, będą chcieli zrehabilitować się za tę porażkę ligową i dążyć do zdobywania bramek. Waregem ma przed sobą ważne spotkanie ligowe z Clubem Brugge, więc zapewne wystawi mocno rezerwowy skład, bo nie mają już się tutaj co spinać. Prawdopodobni zmiennicy nie mają nic do stracenia, więc też powinni coś ukuć.

✅ 2:2
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
AIK - ASTANA
Nie będę ukrywał że raczej do fanów futbolu skandynawskiego nie należę. Doceniam za to postępy jakie przez ostatnie lata zrobiły ekipy z Mołdawii, Azerbejdżanu czy Kazachstanu.
Kazachowie zagrali pierwszy mecz dobrze, jednak bardzo nieskutecznie. Strzelili nawet bramkę - niestety ze spalonego. Mieli przewagę w całym spotkaniu i zdecydowanie więcej z gry, lecz jak to czasami bywa nie przełożyło się to na bramki. Kazachowie grają ze sporym poświęceniem, fizyczny futbol oparty na walce o każdy centymetr boiska. Nie byłbym sobą gdybym nie spróbował tu...
Astana DNB kurs 3,45 STS
wynik 0:3

ST Polten - PSV
Dla drugoligowej ekipy z Austrii ten mecz jest wyjątkowo ważny. Na stadionie zasiądzie osiem tysięcy widzów ( czyli pełny stadion ) a bilety rozeszły się już w poniedziałek W kilku miejscach na tym forum pisałem już o kryzysie w Eredivisie dlatego próbuje tu...
BTS kurs 1,95 STS wynik 2:3
Jeżeli analiza się przydała klilknij &quot;dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
F 72

filip11

Użytkownik
Plzen (Cze) - Petrolul (Rou) 1 1.63
Nie wiem dlaczego wszyscy nie doceniają czechów, fakt Pilzno nie czaruje już tak jak 2 sezony temu, jednak za stosunkowo niewielki pieniądze zbudowali solidny zespół, mogący pokusić się o niespodzianke z najlepszymi. Wynik wywalczony na wyjeździe przez czechów 1:1 jest dobry, jednak wątpię aby naszym południowym sąsiadom przyszło do głowy grać na remis. Petrolul to średniak ligi rumuńskiej, a jak wiemy zespoły z tych rejonów nie notują zbyt dobrych wyników na wyjazdach.


Aberdeen (Sco) - Real Sociedad (Esp) 2 1.65
Jak bardzo upadł futbol we Szkocji mogliśmy podziwiać w spotkaniu Legii z Celtickiem, oczywiście nie można porównywać drużyny Aberdeen do Celtów. Jednak poziom w piłki nożej bardzo podupadł wraz z brakiem konkurencji w lidze (degradacja Rangersów) i na ten moment ta liga to dno i muł - niestety. Sociedad prezentuje się solidnie, a wynik wywalczony w pierwszym meczu 2:0 nie jest całkowicie bezpieczny, więc nie pozostaje nic innego do zrobienia jak wygrać mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom