>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Bonus powitalny do 500PLN!

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To ja nie rozumiem. Nie można później tego bonusu wypłacić ? Nawet jak się obróci ? ;o
Można powiedzieć, że to freebet. Kasa nie do wypłacenia, ale to co z tego ugrasz już możesz wypłacić. Granie za darmo czyimis pieniędzmi też nie jest złe ;)
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Jak ktoś nie ma jeszcze konta w Fortunie do grania przez neta to aktualnie mają dobrą promocję:
- bonus 1000zł od pierwszej wpłaty
- darmowy zakład za 20zeta - nie trzeba wpłacać depozytu, zakładasz konto i masz darmowy zakład za 20 zeta ????
 
N 59

natraj

Użytkownik
rozmawiałem z czatem
Rozmowa rozpoczęta o 10:07:42 - lokalny czas Klienta
Prosimy czekać na połączenie z konsultantem
Prowadzisz rozmowę z Barbara
Barbara:Witam, w czym mogę pomóc?
Gość:witam
chcialem wplacic 1000zl na bonusa ale zmartwily mnie dwa punkty regulaminu i musze sie upewnic
Barbara:tak
Gość:pumnkt 3.10 i 3.11 oznaczaja ze bonusa nie mozna nigdy wyplacic nawet po 4 krotnym obrocie?
Barbara:można
Gość:wiec co te punkty oznaczają?
3.10. Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na
zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
3.11. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta i nie podlega wymianie na
równowartość pieniężną.
Barbara:bonus dodawany jest w formie gotówki do stanu konta gracza
mozna za te pieniądze grac dalej ale można też od razu wypłacać
Gość:w takim razie po co w regulaminie jest punkt 3.11?
Barbara:rzeczywiście jest taki zapis ale w praktyce wygląda to tak, że pieniądze można od razu wypłacic
Gość:troche to dziwne. Czy w razie problemow przy wyplacie wyrobionego bonusa bede mogl sie powolac na pani odpowiedz?
Barbara:może sie Pan powołać
ale nie będzie problemu
Gość:dziekuje
Barbara:dziękuję i pozdrawiam ????

Czy ktos w praktyce moze potwierdzić ze bonus mozna wyplacać?
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Jak ktoś nie ma jeszcze konta w Fortunie do grania przez neta to aktualnie mają dobrą promocję:
- bonus 1000zł od pierwszej wpłaty
- darmowy zakład za 20zeta - nie trzeba wpłacać depozytu, zakładasz konto i masz darmowy zakład za 20 zeta ????
Ten bonus 20 zł dodawany jest od razu po rejestracji ?
Powiedzmy, udało mi się wygrać 100zł po postawieniu 20zł mogę w tedy wypłacić kasę czy trzeba obrócić kilka razy ?
 
Do góry Bottom