>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Trafiliśmy fatalnie, ale wiadomo, że chcąc awansować na MŚ i odegrać na nich rolę jakąś ważną, takich Niemców trzeba po prostu ogrywać. Pierwszy raz od 2006 roku trafiamy na bardzo trudną drogę do jakiegoś turnieju! Jedynie można powiedzieć, że kwalifikacje olimpijskie były w jakiś tam sposób trudne, ale tutaj gra 12 drużyn, a nie 16 czy 24. No nic. Biegler na pewno nie poćwiczy gry w jakichś wymyślnych ustawieniach, bo gramy z Niemcami i tu awans za wszelką cenę. Szkoda, że drugi turniej z rzędu bez Niemców. Do zobaczenia w Polsce na ME, bo tam Niemcy muszą przyjechać. Kto zostawi u nas więcej hajsu niż potomkowie Goringa?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Skład reprezentacji Polski na el. MŚ:
bramkarze: Sławomir Szmal (Vive Targi Kielce), Marcin Wichary (SPR Wisła Płock SA), Piotr Wyszomirski (Pick Szeged, Węgry)
zawodnicy z pola: Karol Bielecki, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Piotr Grabarczyk, Piotr Chrapkowski (wszyscy Vive-Targi Kielce), Adam Wiśniewski, Mariusz Jurkiewicz, Kamil Syprzak (wszyscy SPR Wisła Płock SA), Robert Orzechowski, Patryk Kuchczyński (obaj Górnik Zabrze), Michał Szyba, Piotr Masłowski, Przemysław Krajewski (wszyscy Azoty Puławy), Michał Daszek (MMTS Kwidzyn), Jakub Łucak (Chrobry Głogów), Wojciech Gumiński (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Jaszka (Fuechse Berlin), Bartosz Jurecki (SC Magdeburg, Niemcy), Damian Krzysztofik (Tatran Preszów, Słowacja).
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Bardzo dobra informacja dla piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock , którzy dzięki decyzji Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej zostali zakwalifikowani do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Świetna decyzja dla polskiej piłki ręcznej. Drugi rok z rzędu będziemy mieli dwie polskie drużyny w fazie grupowej tych elitarnych rozgrywek.
 
G 277

geryx

Użytkownik
zaczęły się MŚ U20 Kobiet , trwają pierwsze mecze i rzuca się w oczy że handicapy bramkowe niby mega outsiderzy spokojnie bronią, do przemyślenia dla speców :)
ja daję tripla Argentyna 13,5:Tunesia 15,5:Kazachstan 16.5 za 6,33 w betsonie
tak na 18:30, zobaczymy
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Dzisiaj o 20:30 w Dausze odbyło się losowanie przyszłorocznych Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych, które odbędą się w Katarze.
Skład grup na MŚ 2015 w Katarze:
Grupa A: Chile, Brazylia, Białoruś, Katar, Słowenia, Hiszpania
Grupa B: Iran, Tunezja, Austria, Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja
Grupa C: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Czechy, Algieria, Szwecja, Francja
Grupa D: Niemcy, Bahrajn, Argentyna, Rosja, Polska, Dania
Ciężka grupa nam się trafiła, ale wierzę że nasi dadzą radę :).
 
V 0

vanth

Użytkownik
Witam, czy ktoś z Was wchodzi dziś w typy na początek ME U20 w Austrii?
Widzę ciekawe propozycje na Francję i Słowenię, i tak się zastanawiam czy warto. Ma ktoś jakieś wieści o tendencji w tym temacie&gt;Analizując eliminacje i poprzednie ME to wygląda ciekawie. Pozdrawiam
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Witaj Vanth, na dziś utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu na francuzów których pobrałem z kursem 1.5 na betclic. Na jutro hiszpanie też powinni spokojnie klepnąć norwegów, tylko zastanawiam się czy gra po takim niskim kursie jest warta świeczki i czy dzieciaki u20 nie będą grali w kratke. Jakie masz zdanie?
 
V 0

vanth

Użytkownik
Witaj Vanth, na dziś utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu na francuzów których pobrałem z kursem 1.5 na betclic. Na jutro hiszpanie też powinni spokojnie klepnąć norwegów, tylko zastanawiam się czy gra po takim niskim kursie jest warta świeczki i czy dzieciaki u20 nie będą grali w kratke. Jakie masz zdanie?
W 2 kolejce nic nie było do pogrania, a handicapy dość ryzykowne, w to wole nie wchodzić, różne nastawienie drużyn, pewniaków może załatwić sprawę. Jutro 3 kolejka, jak pojawią się kursy to coś pomyślimy. Faworyci między sobą będą grać o 1 miejsca w grupach i lepsze rozstawienie. Trzeba obserwować temat. Pozdrawiam
 
C 0

christmascup

Użytkownik
Wybieracie się do Katowic na Turniej Świąteczny Christmas Cup? W dniach 28 - 30 grudnia w Spodku z naszą reprezentacją zmierzą się Czesi, Słowacy oraz Węgrzy (prowadzeni przez trenera Vive Tauron Kielce - Tałanta Dujszebajewa). Organizator oferuje specjalne pakiety świąteczne! Bilety można kupić na eBilet.pl
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego na Katar były dziś takie wysokie kursy? Zawsze wydawało mi się że to amatorzy, a tu w meczu z Rosja takie kursy. Mógłby ktoś nakreślić trochę sytuacje na temat reprezentacji Kataru, Rosji oraz tego meczu? Z góry dzięki i zaznaczam że ręczniakiem interesuje się od świeta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom