>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 30: Astana II, Lexington, Tampere, Oberstaufen

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Astana II

Location: Astana, Kazakhstan
Surface: Hard
Prize Money: $125,000
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/7071/mds.pdf


Lexington

Location: Lexington, United States
Surface: Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://lexingtonchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/586/mds.pdf


Tampere

Location: Tampere, Finland
Surface: Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.tampereopen.fi/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/221/mds.pdf


Oberstaufen

Location: Oberstaufen, Germany
Surface: Clay
Prize Money: €35,000 +H
Tournament website: http://www.oberstaufen-cup.de/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/833/mds.pdf



Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hank - McDonald 1,37 bet365✅

Jak dla mnie kurs bomba, bo mamy mecz słabego zawodnika z poziomu futures, z młodym talentem, który juz pokazał jaki ma ogromny potecjał...

MCDonald zaliczył już 1/4 challangera w Winnteka ograł kilku naprawde solidnych zawodników i udowodnił, że to niezły talencik, który w turze grywa od świeta bo na codzien studia... teraz wakacje wiec gra na całego i taki eliminacje przechodzi bez wiekszego problemu. Wczoraj pokonał zdecydowanie najtrudniejsza przeszkode, ograł Krugera bez problemy a to naprawdę solidny grajek z poziomu futures(4 finały w tym roku) ten wynik naprawdę pokazuje, z ten chlopak to juz poziom challangerowy a nie ITF... Hank typowy grajek ITF bez wiekszych sukcesow, wygrał jeden turniej, pokonał Gorze tak to prozno szykac zawodnikow z top500 jakich pokonał ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Petzschner - Przysiezny 2,20 unibet✅

Nie pamiętam kiedy ostatnio przezyłem taki szok patrząc na kursy! Niemiec faworytem w tym meczu? To chyba jakiś żart? Niemiec wraca po długiej kontuzji, w tym meczu dopiero 10 meczy. Nigdy nie przepadał na cegłą, ale tutaj seria turniejów w Niemczech wiec dostaje WC i buduje ranking, ale czemu w tym meczu jest faworytem?

Michał zszedł na ziemie i zdał sobie sprawę, że poziomu ATP nie reprezntuje za czym przyszedł spadek z top100 i wraca tam gdzie jego miejsce czyli na challangerowe podwórko ???? Ten sezon to jakiś zart w jego wykonaniu bilans 2/22, na cegle 0/7 no ale to wszystko poziom ATP, teraz myśle czas na odbicie się od dna i wkoncu uda mu się wygrać kilka meczy pod rząd. W zeszłym tygodniu zagrał dwa mecze w niemieckiej bundeslidze i teżdwie porażki ale to były tylko przygotowania do tej imprezy. Liczę, że zobaczymy Michała w dobrej dyspozycji wtedy o wynik jestem spokojny. Swoją drogą szykuje nam się fajny meczyk z serii obowiązkowych do obejrzenia ????

Beck - Kapas 1,27 Unibet✅

Tutaj litości już nie będzie, Andreas w zeszłym tygodniu był po finale w Scheveningen i dlatego przegrał wtorkowe spotkanie z Polakiem, takie rzeczy w tenisie to normalka. Teraz sytuacja odwrotna Niemiec u siebie i ma odrazu szanse do rewanzu i pokazania kto tu jest o klasę lepszym zawodnikiem ???? Wynik odwrotny niż w zeszły wtorek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kontinen Micke-Giner Marc 2, Pinnacle Sports 2.14

6:3, 5:7, 6:3 ⛔⛔⛔

VS.


Dla większości tenisowych znawców człowiek na którego stawiam określany jest nieznanym graczem czyli &quot;no name&quot; ale nie dla mnie! Może to wydawać się śmieszne ale śledzę karierę Hiszpana,dlaczego? Ponieważ określam go królem futuresów. Dlaczego nadałem mu takie miano? Marc ma 23 lata,a rozegrał już w swojej karierze UWAGA!!! aż 513 meczów jest to ogromna ilość meczów w tak krótkim czasie. On właśnie słynie w grze w tych turniejach z najniższej rangi czyli futures. Trochę ich rozegrał i znaczna większość na mączce ponieważ 486 z czego wygrał 320. Ile tytułów Futures ma Giner bardzo sporo ponieważ...9 i zaliczył dodatkowo 8 finałów i jeszcze sporo półfinałów ale mniejsza z tym. Oczywiście te tytuły wywalczył na clayu,a na hardzie dodatkowo jeszcze jeden. Hiszpan w tym roku ma bilans 51/12 także w tym roku wygrał 4 ze swoich ośmiu turniejów na mączce. Tak jak wspomniałem Hiszpan jest królem turniejów niższych rang ponieważ wiele razy próbował coś wyżej i nie za bardzo mu to wychodziło. Jeszcze co do wygranych Marca, to w przy siatce też &quot;coś tam&quot; grać potrafi ponieważ wygrał 2 turnieje w debla. Jego rywalem będzie gospodarz, Kontinen Micke sklasyfikowany na 443 pozycji ATP (Hiszpan jest 256). Ogólnie nie ogarniam dlaczego Fin jest tutaj faworytem? Chyba dlatego,że gra u siebie,często ten argument przechodzi ale w tym przypadku na moje oko nie bardzo. Kontinen jest młodszy o rok od swojego rywala i ma bilans w swojej karierze 105/76 a w tym roku 15/9 także jest taka przepaść w rozegranych meczach,że to się w głowie nie mieści,a na mączce ogólnie ma 63/46. Gdyby ten Micke był jakimś mega utalentowanym juniorem,z wartościowymi wynikami w juniorskich turniejach ale tak nie jest. Po prostu tylko wygrał jeden turniej rangi futures ponieważ wygrane w jakiś &quot;super mistrzostwach juniorów&quot; czy coś w ten deseń nie robi na mnie wrażenia. Co do tych wygranych to ma ich na koncie tak jak wspomniałem....jedną i w dodatku w hali czyli szybka nawierzchnia, lecz zaliczył jeszcze 3 finały takiej rangi na clayu. Pisałem,że Hiszpan ma osiągnięcia w deblu więc też napiszę o takiej grze Kontinena, radzi sobie tam lepiej niż w grze pojedynczej ponieważ ma 4 tytuły. Także bukmacherzy faworyzują tutaj Fina zapewne dlatego,że gra u siebie bo chyba nie dlatego,że urwał seta ostatnio Zoppowi ktory już od dwóch lat jest tylko cieniem zawodnika z przed kilku laty. Niby jeszcze jest pewien aspekt dlaczego faworytem według bukmacherów jest Micke, ponieważ on o wiele częściej próbował swoich sił w challengerach niż Marc. Lecz patrząc na to obiektywnie nie miał tam wybitnych wyników bo odpadał najczęściej w kwalifikacjach do turnieju głównego. Jego największym osiągnięciem w świecie challengera jest ćwierćfinał w tamtym roku właśnie w tym turnieju. Pokonał tam sensacyjnie Linzer Michaela wtedy 352 ATP oraz Herbert Pierre-Hugues 218 ATP i odpadł z Zoppem również urywając mu seta. Także po stronie Fina jest motywacja za zeszłoroczny ćwierćfinał i publika,a Marc ma ogromne doświadczenie mimo młodego wieku, wiem,że to bardzo mało prestiżowe turnieje były no ale w porównaniu do Fina to niebo a ziemia. Raz albo dwa razy w życiu miałem przyjemność oglądania Hiszpana w challengerze to było chyba z Eliasem w Santosie (ćwierćfinał) oraz w jakimś innym turnieju ale niestety już nie pamiętam,wybaczcie ???? Nie wiem czy tutaj będzie transmisja prawdopodobnie będzie ale ręki nie daje sobie obciąć. Chciałbym zobaczyć ponownie w akcji &quot;mojego&quot; króla futuresów! ???? Uważam,że nietypowy zawodnik jakim jest Giner wygra, wygra doświadczenie a nie publika i chęć dotarcia ponownie do ćwierćfinału, ale czas okaże. Na razie nie wszyscy bukmacherzy mają ten mecz w ofercie,ale niebawem zapewne się pojawi.
 
E 89

encys

Użytkownik
Kokkinakis T. - Smethurst D.
Z Danielem coś jest nie tak? Nie rozumiem zupełnie kursów wystawionych na Brytyjczyka. Może mnie ktoś oświecić? Smethurst przecież świetny sezon za sobą. 43 wygrane! Większość oczywiście na hali, ale 10 na hardzie ugrał, fakt, że z nadto wymagającymi rywalami nie zwyciężał, wszak Thanasi też nie ma się czym chwalić. Jakiś futures w Kanadzie i druga runda w Brisbane na koncie. Myślę, że warto coś pograć na Daniela, bo umiejętności ma i wygrać z Kokkinakisem też może.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
wszak Thanasi też nie ma się czym chwalić.
Bo to bardzo utalentowany junior? ???? Między innymi finalista AO i US OPEN w singlu oraz Wimbledon w deblu, oczywiście w juniorskich szlemach. Bardzo dobry serwis 196 cm wzrostu,agresywna gra z głębi kortu i ogólnie ma już kilku pokonanych dobrych zawodników na swoim koncie ;) Brytyjczyk to poziom niżej mimo wieku w porównaniu do Australijczyka,kursy wystawione raczej poprawnie ;)
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Daniel Munoz-De La Nava - David Goffin
Munoz-De La Nava @ 4,53 Pinnacle Sports


David w ostatnim czasie rozegrał 10 meczy w 13 dni. W tym czasie Belg zdołał wygrać 2 turnieje rangi Challenger, w Scheveningen oraz w Poznaniu. Tym samym po takiej ilości wygranych spotkań awansował do pierwszej setki rankingu.
Co ciekawe, po turnieju w Finlandii Goffin nie widnieje na żadnej liście zgłoszeniowej do jakiegokolwiek turnieju. Wcale nie wykluczone, że Belg po prostu planuje wakacje.
Hiszpan natomiast swoje najlepsze lata w światowym tenisie ma już dawno za sobą. Teraz plasuje się na 304 pozycji w rankingu. Leworęczny La Nava to groźny przeciwnik, ze sporym doświadczeniem. Jeśli Belg nie podejdzie do tego spotkania z pełnym zaangażowanie, to może je po prostu przegrać i na to liczę.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Daniel Munoz-De La Nava - David Goffin
Munoz-De La Nava @ 4,53 Pinnacle Sports


David w ostatnim czasie rozegrał 10 meczy w 13 dni. W tym czasie Belg zdołał wygrać 2 turnieje rangi Challenger, w Scheveningen oraz w Poznaniu. Tym samym po takiej ilości wygranych spotkań awansował do pierwszej setki rankingu.
Co ciekawe, po turnieju w Finlandii Goffin nie widnieje na żadnej liście zgłoszeniowej do jakiegokolwiek turnieju. Wcale nie wykluczone, że Belg po prostu planuje wakacje.
Hiszpan natomiast swoje najlepsze lata w światowym tenisie ma już dawno za sobą. Teraz plasuje się na 304 pozycji w rankingu. Leworęczny La Nava to groźny przeciwnik, ze sporym doświadczeniem. Jeśli Belg nie podejdzie do tego spotkania z pełnym zaangażowanie, to może je po prostu przegrać i na to liczę.
Munoz zaslaby niestety jutro pusci miejscowego pewnie ku radosci miejscowych kibicow
 
A 93

ateo87

Użytkownik
na rano
Ilhan i Popko na rano z Kazachstanu wyglada solidnie
Bozo w nogach ma turniej zeszly Ilhan lubi takie gowniane turnieje umiejetnosci duzo lepsze
Popko niezly serwis + odwazne decyzje po 2 stronie Kavcic ktory tez ma turniej w nogach do tego gra z miejscowym kursy atrakcyjne

Ilhan gladko i przyjemnie 2-0 ✅✅

Popko @15 czekamy i sledzimy
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Petzschner Philipp-Przysiezny Michal 1, Bet 365 1.66

1:6, 6:7 ⛔⛔⛔

Niech będzie chwała i cześć, i uwielbienie
Chwała i cześć Przysiężnemu,
Chwała, niech będzie chwała.
Tak, Jemu chwała i część.


Ludzie tak na przyszłość, wypowiadajcie się przed,a nie po meczu!????

VS.


23 lipca w Niemieckim Oberstaufen w końcu ma wyjść słońce po długiej przerwie spowodowanej opadami deszczu. Lecz ludzie którzy zakupili bilety czy też postawili swoje pieniądze na zawodników którzy biorą tam udział nie powinni mieć optymistycznego nastroju ponieważ ma nie padać tylko w środę,a w kolejne dni ponownie pojawi się deszczowa aura,lecz ufając pogodynkom postanowiłem w końcu postawić coś w ten mecz.

Od razu na wstępie zacznę,że analiza do krótkich nie będzie należeć także jak ktoś nie lubi czytać niech ominie moje wypociny czy też może są tacy osobnicy co biorą w typ w ciemno,niech biorą.

Zacznę najpierw od sylwetki Niemca ponieważ na nim skupię więcej uwagi spośród tych dwóch tenisistów. Petzschner jest z narodowości Niemcem który urodził się w w Bayreuth, ma okrągłą trzydziestkę na karku, mierzy 185 cm wzrostu i kiedy staję na wagę ona pokazuje mu w chwili obecnej 77 kilogramów. Philipp sklasyfikowany jest na 510 miejscu w rankingu ATP lecz nie ma się naturalnie tym co sugerować ponieważ Niemiec od stycznia 2013 roku jest nękany kontuzjami. W ubiegłym sezonie musiał on poddawać mecze aż cztery razy ale co gorsze dla niego problemy z dolegliwościami ciągnęły się w głąb 2014 roku. Na przestrzeni ostatnich miesięcy dysfunkcje zafundowały mu dwie dłuższe przerwy. Najpierw w 2013 roku po przejściu kalifikacji do turnieju głównego US OPEN musiał skreczować w I rundzie w meczu z Sockiem 6:7, 6:3, 5:2 i ta kontuzja trwała do 14 czerwca bieżącego roku. Niestety ale ten zawodnik nie nacieszył się długo grą w tenisa ponieważ tego samego dnia ponownie poddał mecz z powodu urazu. Lecz tym razem los go oszczędził bardziej ponieważ mógł wrócić do gry już po tygodniu. Petzschner kolejno wystartował w kwalifikacjach do challengera w Marburgu ponieważ nie zaznał łaski organizatorów i nie otrzymał dzikiej karty. Trzydziestolatek w pierwszym meczu kwalifikacyjnym pokonał z problemami jakiegoś kelnera bez rankingu Yannick Hanfmann 7:6, 2:6, 6:4 i ten wynik już nie napwał optymizmem. Wyżej wymieniony wynik miał skutki w drugiej rundzie kwalifikacji gdzie przegrał również z mało znanym Christian Garinem pochodzącym z Chile 7:6, 2:6, 3:6. Jego gra nie mogła napawać optymizmem po tych próbach lecz ku zdziwieniu w następnym turnieju rangi challenger mógł wystartować już od razu w turnieju głównym.

W kolejnym Niemieckim mieście,a mianowicie w Braunschweig osiągnął dwa dobre wyniki. Najpierw pokonał faworyzowanego Uladzimira Ignatika 6:4, 3:6, 7:5,a w drugiej rundzie zafundował jeszcze większą radość sobie oraz Niemieckiej publice ponieważ wygrał z dobrym graczem jakim jest Brazylijczyk Thomaz Bellucci, a ograł go zadziwiająco w dwóch setach 7:6, 6:3. Przegrał w ćwierćfinale z Kazachem Andreyem Golubevem 6:4, 6:4. Lecz to nie koniec tourne po niemieckiej ziemi, ponieważ kolejno zameldował się w Stuttgarcie. Losowanie tak chciało,że od razu dało mu szansę na rewanż za ostatni mecz z Golubievem,lecz ponownie wrócił na tarczy, tym razem 6:4, 6:1. Raptem kilka dni później Philipp wystąpił w bundeslidze którą uważam za śmieszną. Poradził sobie tam z Samper-Montana 6:3, 7:6 oraz z Matwe Middelkoopem 7:6, 4:6, 11:9. Plusem tych &quot;sparingów&quot; zapewne jest to,że Petzschner nabrał jakiejś pewności siebie. W przeszłości ten Niemiecki tenisista był 35 rakietą świta ale było to bardzo dawno temu ponieważ w 2009 roku czyli mniej więcej 5 lat wstecz.

Podopieczny Übela Larsa ma na swoim koncie kilka ciekawych osiągnięć. Dwa najlepsze z nich to wygrana w US OPEN 2011 w grze podwójnej oraz takie same osiągnięcie w 2010 roku podczas Wimbledonu. Jeśli chodzi o grę pojedynczą to Niemiec ma zaledwie jeden tytuł rangi ATP, wywalczył go sobie w Wiedniu w 2008 roku na hali. Ale ponadto w swoim dorobku ma jeszcze: finał w Hertogenbosch z 2012 roku, finał w Halle z 2011 roku oraz wygrany 1 challenger i finały 2 challengerów w singlu i jeszcze więcej tego w deblu lecz nie ma co tutaj powoływać się zbytnio na historię, chciałem tylko przypomnieć co w świece sportowym on osiągnął. Co do stylu Petzschnera to preferuje on grę z głębi kortu, dość często biega do siatki a mocnym serwisem nabija sobie sporo punktów, nie boi się wejść w kort, potrafi dobrze minąć. Rywalem Petzschner będzie.....

Polak!! Michał Przysiężny sklasyfikowany w chwili obecnej na odległej 146 pozycji w męskich rozgrywkach. Głogowianin zwany &quot;ołówkiem&quot; czy też Polskim Federerem (przepraszamy Cię Roger za tą nazwę ... ???? ) jest w formie jakiej nikt mu nie zazdrości. Napisałem w formie? Przepraszam,ale tutaj powinienem zastosować ołówek i wymazać to słowo,ponieważ Michał nie wie co to jest forma w 2014 roku, to słowo trafiło do słownika wyrazów obcych. Wiele ludzi zastanawia się w ogóle dlaczego Przysiężny ma ksywę &quot;ołówek&quot;? Nie dlatego,że tak często się łamie ale kiedyś miał fryzurę jak bohater bajki w który posiadał zaczarowany ołówek. Ale mniejsza z genezą pseudonimu.

Teraz przejdę do porażek Przysiężnego,a jest ich sporo. W 2014 roku rozegrał on 24 mecze w singlu oraz 3 mecze w deblu, wygrał z tego dwa spotkania w grze pojedynczej....najpierw na początku roku podczas Australian Open z Zeballosem oraz po pół roku w kwalifikacjach do Eastbourne z deblistą Skupskim. Czyli na dobrą sprawę Michał bez zwycięstwa w turnieju głównym jest już od ponad siedmiu miesięcy. Głogowianin łamał się minimum 54 razy w tych wszystkich meczach,czyli dość spora sumka oddanych serwisów. Poszperałem trochę w statystykach i Ołówek w tym sezonie ma 23% wygrywanych punktów z returnu po pierwszym serwisie oraz 46% punktów z returnu po drugim serwisie. I wiecie co? Taki John Isner uważany za drewnianego wygląda lepiej pod tym względem...tak ręce ponownie opadają.

Liczba porażek w tym roku już szokuje,ale jeszcze bardziej szokuje ich styl! Idąc od ostatnich meczów: z Wangiem prowadzenie w I secie w tie breaku 4:2-&gt;przegrana 4:7, z Hewwitem w II secie nie wykorzystał 4 piłek setowych, przegrana z Guccione (z dobrym deblistą,kiedyś miał dobre wyniki w singlu ale bardzo dawno temu), z Gojowczykiem łamie się dwa w końcówce seta, z Delicem to samo, z Matosevicem hehe tutaj to zrobił cyrk niezły ponieważ prowadził w II secie 5:1 miał serwis i kolejno stracił 5 gemów z rzędu po czym skreczował aby uniknąć jeszcze większej kompromitacji. Także było tego dużo, przegrał w każdy z możliwych sposobów. Widzę tylko jeden plus dla Polaka który wykonał właśnie w tym turnieju! Zszedł w końcu o poziom niżej z turniejów ATP do challengera. Tylko zastanawiam się dlaczego tak późno.

Moim zdaniem kursy ponownie wzięte są z kosmosu na to spotkanie. Niemcowi nic nie dolega już,w ostatnim czasie po dołku zaliczył wzrost formy dodatkowo gra przed swoją publicznością, przeciwnik prezentuję grę jak nastolatek zaczynający tenisowe zmagania, mają tyle samo lat, Petzschner jest lepszym tenisistą, hymm...być może o czymś nie wiem. Raczej nie ma się co sugerować bezpośrednimi starciami gdzie nasz rodak prowadzi 1:0,a dokładnie pokonał Philippa w 2013 roku na Wimbledonie 6:3, 7:6, 6:0. Wiele ludzi używa argumentu &quot;Przysiężny w końcu musi wygrać&quot;, &quot;gram na przełamanie&quot; , &quot;jestem Polakiem to muszę postawić na Polaka tym bardziej jak gra ze szwabem&quot; śmieszy mnie to mega ???? . Kursy zapewne polecą w dół. Nie wiem jakim stylu i w ilu setach mecz się zakończy, ale nie widzę innego wyniku jak następna przegrana Polskiego Federera. P.S za błędy z góry przepraszam.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Lokoli L. - Huta Galung Jesse 2 (1.40)

Kolejna runda turnieju w Tampere. Gra tu ubiegłoroczny zwyzięzca turnieju czyli Huta Galung z Holandii będący obecnie w bardzo przyzwoitej formie o czym świadczą jego ostatnie wyniki. Dla mnie był to pewniak, jednak zastanawiam się czy nie wiem czegoś o tym meczu albo o dyspozycji któregoś z graczy? Gdyż często patrzę też na typy ludzi na stronie: tennisprediction.com/?a=match_bet&amp;ma_id=823298153
i tu dla większości kwalifikant z Francji jest faworytem co przeczy moim przypuszczeniom co do tego meczu.
Proszę o info jeśli ktoś jakieś ma.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Lokoli L. - Huta Galung Jesse 2 (1.40)

Kolejna runda turnieju w Tampere. Gra tu ubiegłoroczny zwyzięzca turnieju czyli Huta Galung z Holandii będący obecnie w bardzo przyzwoitej formie o czym świadczą jego ostatnie wyniki. Dla mnie był to pewniak, jednak zastanawiam się czy nie wiem czegoś o tym meczu albo o dyspozycji któregoś z graczy? Gdyż często patrzę też na typy ludzi na stronie: tennisprediction.com/?a=match_bet&amp;ma_id=823298153
i tu dla większości kwalifikant z Francji jest faworytem co przeczy moim przypuszczeniom co do tego meczu.
Proszę o info jeśli ktoś jakieś ma.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Duckworth-J.Thompson 2 @3.2
Australijczyk to lepszy gracz. Niemniej jednak od przyszlego tygodnia rusza &quot;piecsetka&quot; w Waszyngtonie i mam wrazenie, ze Duckworth bedzie chceic tam zagrac. Rok temu mlody Australijczyk pokazal sie tam z bardzo dobrej strony. Zaryzykuje wiec, ze w tym seoznie tez do tego turnieju podejdzie, takze licze juz dzis na mniejsza motywacje Duckwortha w Lexington i ze dzis moze nadejsc niespodziewana porazka.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
ijczyk pokazal sie tam z bardzo dobrej strony. Zaryzykuje wiec, ze w tym seoznie tez do tego turnieju podejdzie, takze licze juz dzis na mniejsza motywacje Duckwortha w Lexington i ze dzis moze nadejsc niespodziewana porazka.
Tylko,że starszy z Australijczyków czyli Duckworth w tamtym roku dotarł tutaj do finału także ma trochę punktów do obrony, chyba godna motywacja.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Duckworth J. (Aus) - Buchanan C. (Usa) 2 @2.6
kaczka w kwalach do washingtonu co tu wiecej pisac

Millot V. (Fra) - Ward J. (Gbr) 1 @2.25
podobna sytuacja jak wyzej

90% zawodnikow olewa nijakie czelki na rzecz kwali do duzych turniejow dzis jest na to ostatnia szansa kursy warte gry
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Duckworth J. (Aus) - Buchanan C. (Usa) 2 @2.6
kaczka w kwalach do washingtonu co tu wiecej pisac

Millot V. (Fra) - Ward J. (Gbr) 1 @2.25
podobna sytuacja jak wyzej

90% zawodnikow olewa nijakie czelki na rzecz kwali do duzych turniejow dzis jest na to ostatnia szansa kursy warte gry
nie siejscie fermentu.

Kaczor rok temu tak samo miać grać w kwalach, natomiast doszedł tutaj do finału i dostał chyba za ta postawe dzika karte w washingtonie.

co do Warda to nie mam zdania, broni tutaj wygranej, a ma sie pchac tam gdzie dostanie lomot w 1 rundzie?!
 
A 93

ateo87

Użytkownik
dzikie karty sa juz rozdane wiec nic nie dostana nie chcesz nie graj Twoja sprawa, na peczki mozna wymieniac zawodnikow ktorzy olewaja turnieje na rzecz kwali co tydzien ja swoje napisalem nie masz nic ciekawego do dodania to nie komentuj
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
dzikie karty sa juz rozdane wiec nic nie dostana nie chcesz nie graj Twoja sprawa, na peczki mozna wymieniac zawodnikow ktorzy olewaja turnieje na rzecz kwali co tydzien ja swoje napisalem nie masz nic ciekawego do dodania to nie komentuj


tak samo jak jest na peczki takich sytuacji,sztucznie robionych typow jakby to bylo zawsze w 100% to jestesmy mlionerami....

chyba ze nim jestes.

Powodzenia
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Kokkinakis moim zdaniem na noc nadaje się do zbombardowania ???? 1,50 ładny kurs. Grali tez obaj ostatnio ze słabym A.Krajickiem i Kokkinakis wygrał łatwo 6-4 6-2 a Bemelmans przegrał z nim 6-7 6-7. Mecz meczowi nierówny ale to tez jakas wskazówka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom