>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
E 89

encys

Użytkownik
Bardzo dobry i wyrównany mecz Lorenziego z Bustą. Ten pierwszy miał już MP 40-15 i zepsuł sprawę. Carreno na 6-5 przełamanie piękna piłka. Koniec końców Hiszpan wygrał i jak widać nie był to taki najpewniejszy typ na dzisiaj. ;)
I brawo Cavic, sam w jego kierunku miałem grać, a Tie Break mnie tylko utwierdził w tym przekonaniu, ostatnio dobra forma tego pana w typowaniu swoją drogą - oby tak dalej.
Jutro warto coś w kierunku De Scheepera pograć, tak myślę. Volandri, wiadomo - ziemniak, ale w tym roku fatalna forma nawet na tej nawierzchni. Tylko 8 wygranych spotkań, a 1 z serii ATP, jedyny dobry występ u siebie we Włoszech, w Rzymie. Kenny również nadto udanego sezonu nie ma, szczególnie na ziemi, w sumie korty te do jego ulubionych nie należą, ale myślę, że z Filippo powinien sobie poradzić, a seta na pewno urwie. Francuz na pewno mocniejszy serwis i ogólnie pierwsze podanie lepiej funkcjonuje niż u Volandriego, który już nawet piłki nie potrafi utrzymać na korcie. Włoch ma swoje lata &#39;świetności&#39; za sobą. W lepszej formie Francuz, który nie tak dawno całkiem nieźle pokazał się na trawie. Warto spróbować.

K. De Scheeper @ 2.08 Pinnacle ✅
K. De Scheeper +1.5 seta @ 1.46 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
leebo 236

leebo

Użytkownik
Troicki - Golubev ::: 1.72 ::: bet365
Ogladalem obydwa dzisiejsze spotkania tych panow, Troicki pokonal Thiema, a Golubev niemilosiernie meczyl sie z Cervantesem (obronil trzy pilki mecze przy wlasnym serwisie). Swoj typ kieruje przede wszystkim na podstawie obserwacji z wyzej wymienionych spotkan.
Troicki gral bardzo rowno, wiadomo, mial swoje przestoje, ale nie ma sie co dziwic, skoro chlop od ponad roku nie gral oficjalnego spotkania. Widac bylo nerwowosc na poczatku meczu, ale im dluzej gral tym czul sie pewniej na korcie. Jedyne co mi sie nie podobalo, to to, ze kiedy Thiemowi wychodzily swietne zagrania, trafial w linie, badz bronil BP asami, to Troicki zachowywal sie tak, jakby sam nigdy tak nie zagrywal. Mam na mysli to, ze machal rekami, wykonywal &quot;swoje&quot; gesty itd., to moje jedyne zastrzezenie.
Golubev gral za to bardzo nierowno, rownie dobrze mogloby go juz nie byc na tym turnieju. Wydaje mi sie, ze w obecnej dyspozycji Serb nie powinien miec z Kazachem problemow, a kurs zachecajacy.
Estrella - Matosevic ::: 3.00 ::: bet365
Patrze i oczom nie wierze. Taki kurs? Byc moze Estrella nie jest jakims wybitnym tenisista, ale z pewnoscia po takim kursie warto zagrac. Nie ukrywam, ze gracz z Dominikany spodobal mi sie na turnieju w Bogocie, kiedy to po trzysetowym meczu (3 tie-breaki) odpadl w polfinale z pozniejszym triumfatorem, Bernardem Tomiciem. Bardzo fajne spotkania m.in. z Gasquetem z pewnoscia dodaly mu skrzydel.
Marinko tez nie jest jakims tuzem, kurs 1.36 z pewnoscia ciut zbyt niski, chyba, ze nie znam sie na tenisie. Tym bardziej, ze na twardych kortach nie gra jakos wybitnie. Mecz dla mnie typowe 50/50, dlatego gram na gracza, za ktorego zwyciestwo wiecej placa. :cool:
Gabashvili - Lajovic ::: 1.57 ::: bet365
Buki teraz przesadzily w druga strone, a ja planuje to wykorzystac. Wysoki kurs na Lajovicia, Gaba nie jest ograny, Lajovic gra praktycznie w kazdym turnieju. To nie jest takie samo nieogranie, jak u Troickiego, Rosjanin byl kontuzjowany i mimo, ze uraz juz wyleczony, to zostawil on chyba slad bardziej w podswiadomosci. Poza tym Gaba nie najlepszy na clayu, Lajovic ostatnio 1/4 w Hamburgu, 1/4 w Bastad, 1/8 French Open. Warto dodac, ze Dusan odpadal z pozniejszymi finalistami rozgrywek, a wiec z Mayerem (wygrana z Ferrerem), Sousa (porazka z Cuevasem) i Nadalem (wygrana z Djokoviciem). Tak wiec jezeli Lajovic przegrywa, to sa to topowe postaci danego turnieju, za takiego Teymuraza absolutnie nie uwazam.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Warto obserwować jakie kursy zostaną wystawione na Smith&#39;a z Marchenko. Myślę, że 1,7 minimalnie można brać. Ukrainiec wczoraj rzutem na taśmę wygrał z Kuznetsovem, ale co najistotniejsze korzystał z przerwy medycznej w czasie 2 seta. H2h 2-1 dla Marchenko, ale ostatnie spotkanie (początek lipca 2014) wygrał 2-0 Smith, na podobnej nawierzchni, także w USA. Dodam, że Smith wygrał 2 mecze w kwalifikacjach nie tracąc seta, a nawet nie dał się ani razu przełamać rywalowi.
Nic tylko liczyć na dobry kurs i grać u buka, gdzie krecz = porażka.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Volandri F. - De Schepper K.
Volandri F. ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10
De Schepper notuje serię 5 porażek z rzędu. Zresztą co tu się dużo oszukiwać? Francuz preferuje grę na kortach twardych niż na mączce. W ostatnich 4 latach wygrał zaledwie 3 spotkania w ATP na mączce, w tym jedno po kreczu z Montanesem. Tylko 20% rozgrywanych meczy na kortach ziemnych. Za to na hali 38% i trawie 18%.
Volandri to rasowy ziemniak 93% rozegranych meczy na kortach ziemnych na przestrzeni ostatnich 4 lat. Choć w tym sezonie bilans w ATP 1-10 na mączce, to jednak czas najwyższy wygrać drugi mecz w tym sezonie. Przeciwnik jak najbardziej do ogrania, stąd też taki duży kurs na Włocha. Rok temu Filippo w podobnym okresie czasu doszedł do dwóch finałów w challengerach w tym jeden wygrany.
Wynik: 3:6 (3)6:7 ⛔
???? Melzer G. - Bellucci T.
Bellucci T. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ostatnio mamy fenomen młodszych zawodników, wczoraj Coric wszystkich zaskoczył. Melzer to zawodnik z poziomu challenger, bez zwycięstwa w ATP. Moim zdaniem w głowie będzie zjadać go presja z tego powodu. Bellucci może i nie gra jakoś wybitnie na przestrzeni ostatnich 2 lat, to jednak czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć w turnieju. Ostatnio bardzo dużo przegrywał pod rząd w challengerach, ale to był okres Wimbledonu gdzie odpadł już w kwalifikacjach. W Hamburgu trochę powalczył, w Szwajcarii powinno być już wszystko dobrze.
Wynik: 3:6 4:6 ✅
???? Nedovyesov A. - Haase R.
Haase R. ::: 1,44 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rok temu Robin Haase doszedł do finału w tym turnieju, a później do półfinału w Austrii. Teraz ma słabe wyniki, ale najwyższy czas zacząć dobrze grać. Ostatnio też miał trochę pecha w losowaniu. Co prawda H2H 1:1, ale nie cenię jakoś wybitnie Aleksandra Nedovyesova. W tym roku Kazachowi okropnie ciężko się gra po przejściu z challengerów do ATP.

Wynik: 4:6 7:6(3) 3:6 ✅
???? Rola B. - De Paula F.
De Paula F. +1,5 seta ::: 2,53 ::: Pinnacle ::: 2/10
Rola w Stuttgarcie przegrał w 1 rundzie kwalifikacji z zawodnikiem 499 rankingu. Był to Philipp Dawidienko który doszedł do 2 rundy turnieju. Podobnie tutaj De Paula F. gra od kwalifikacji które wygrał dość solidnie. Kursy to trochę nieporozumienie, zbyt faworyzowany jest tutaj Blaz Rola. Kto wie jak ten mecz się skończy?
Wynik: 6:4 6:4 ⛔
???? Struff J-L. - Haider-Maurer A.
Struff J-L. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Struff ostatnio nie miał szczęścia w losowaniu w Stuttgarcie bo od razu trafił na &quot;Kolbę&quot; natomiast w Hamburgu to był tylko wypadek przy pracy. Przynajmniej mam taką nadzieję. Mecz powinien być wyrównany, ale ja mam przeczucie do Struffa, że to gładko wygra.
Wynik: 6:2 1:0 ✅
???? Mina G. - Laaksonen H.
Laaksonen H. ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 3/10

W 2011 roku wygrał Mina, ale to było dość dawno. Obaj są z tego samego rocznika 1992. Laaksonen gra u siebie, jest bardziej doświadczony. Powinien ten mecz wygrać. Ostatnio przegrał w Poznaniu z Michałem Gawronem, ale myślę, że po to by przygotować się na turniej przed własną publicznością.
Wynik: (5)6:7 (3)6:7 ✅
???? Simon G. - Andujar-Alba P.
Andujar-Alba P. ::: 2,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 1:1. Raz we Francji właśnie na mączce wygrał Hiszpan. W Hamburgru zaliczył 3 udane zwycięstwa i przegrał dopiero z Ferrerem który zagrał świetny mecz. Simon Gilles przegrał w Hamburgu z Kolbą. Do tego w tym sezonie Francuz nie gra swojego najlepszego tenisa. Po takim kursie trzeba grać w stronę Andujara-Alby.
Wynik: 2:6 2:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Aleksandr Nedovyesov - Robin Haase
Nedovyesov @ 3,04 Pinnacle Sports


Obudziłem się rano, wstałem, przeglądam ofertę i znalazłem doga w postaci Kazacha.
Robin w słabej formie. Na clayu w tym sezonie 12/14 i bez większych sukcesów. Nedovyesov także nie zachwyca, na mączce 9/11 i także bez jakichkolwiek osiągnięć. Dla mnie trafił swój na swego. Oboje mogą wygrać, jednak kurs 1,4 na Haase w takiej formie kompletnie mnie nie przekonuje.
W H2H 2:1 dla Kazacha. Co najlepsze, 2 te mecze wygrywał w tym sezonie. W Casablance 2:0, 7:6 i 6:4 w setach, a także 4 dni temu w Bundeslidze, wynik 2:1, 7:6; 4:6; 10:7 w setach. Dla mnie kurs 3,04 na Nedovyesova to spore value, i myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
http :// zapodaj .net /images/ 07d16335e7b94. jpg

Cześć :)
Proszę, pomóżcie!
Wycofywać czy nie?

Pousuwajcie spacje :)
Najniższy kurs na kuponie, i dostajesz jakieś 60% zwrotu na oko. to już lepiej skontruj sobie to, poczekaj na live, może simon zacznie serwisem i po jakieś 2,85 możesz uderzyć w drugiego. Ja osobiście, po prostu bym to zostawił. Zupełnie nieopłacalnym jest wycofywanie przy takim zwrocie, w dodatku gdy stawka jest.. hmm, będziesz miała co jeść nawet jeśli przegrasz;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Estrella(+3,5g) - Matosević 1 @ 1,90⛔
Bet365

Estrella po dobrym występie w Bogocie na pewno zapadnie w pamięć kibicom. Dziś przenosimy do Atltanty, gdzie rozegra swój mecz z Marinko Matoseviciem, który odpoczywał po Wimbledonie. Bukmacherzy bardzo faworyzują &quot;kangura&quot; lecz sądzę, że Dominikańczyk postawi wysoko poprzeczkę i będzie ciekawy mecz.
Estrella przede wszystkim w dobrej dyspozycji serwisowej, tylko 4 razy został przełamany w Bogocie, gdzie hard był bardzo szybki. Tutaj też jest szybki, więc Marinko może mieć kłopoty i wygrywanie gemów nie powinno być dużym problemem, stąd też handi gemowe.
Sądzę nawet, że Estrella może ten mecz wygrać, choć lekką niewiadomą jest dyspozycja Marinko. Moim zdaniem warto uderzyć w handi gemowe.
Ram(+3,5g) - Istomin 1 @ 1,90⛔
Bet365

Sytuacja podobno do tej wyżej, Istomin także nie grał po Wimbledonie i trochę czasu mu zajmie wbicie się w rytm. Do tego Ram potrafi grać na hardzie, dobry serwis, nieźle przy siatce i do tego dobrze operuje piłką i potrafi rozrzucić rywala.
Istomin jest takim tenisistą, że wygrywa mecze, które powinien. Dziś według bukmacherów jest znacznym faworytem, lecz nikt nie powiedział, że będzie to łatwe zwycięstwo. Ram wczoraj mimo przegranej wywarł na mnie dobre wrażenie i myślę, że jest w stanie pokryć handicap.
Smith - Marchenko 1 @ 1,91
ComeOn

Kursy idą w górę na Smitha? Ciekawe, chyba dla podpuchy...Przez całe kwalifikacje gra bardzo pewnie, jak ktoś wspominał wyżej nie stracił gema przy własnym podaniu, więc czemu nieregularny i często popełniający błędy tenisista z Ukrainy ma niby wygrać?
Illya wczoraj wygrał dzięki swojemu rywalowi, który od stanu 3-1 w III secie przestał grać i wszystko wyrzucał po autach. Skończyło się 3-6, ale jego gra nie powalała. Oczywiście potrafi skończyć, bo jest groźny, ale zbyt często kończy się to błędami. Jeśli trafi serwisem to nie ma co zbierać, jednak jego % trafienia pierwszym nie powala na kolana.
Dodatkowo brał medicala, mało tego między przerwami w gemach także coś robiono. Nie wiem dokładnie z czym miał problem, no ale jednak. Jeśli Smith zagra jak dotychczas to spokojnie zamelduje się w drugiej rundzie.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pavic Ante-Zeballos Horacio 1 , Pinnacle Sports 3.07

4:6, 7:6, 1:6 ⛔⛔⛔

Po drugim secie typ zapowiadał się bardzo interesująco ale niestety w trzecim Pavic się osrał :/


VS.


Postanowiłem zaufać kolejnemu Chorwatowi który będzie grał przed swoją publiką. Pavic jest bardzo uniwersalnym graczem, ma bilans dodatni na każdej nawierzchni na której grał tj clay 85/76, hard 107/55, hale 74/44 czy trawa 12/8. Ante mimo,że jest bardzo uniwersalnym graczem czuje się najlepiej na nawierzchniach twardych. Sezon jak na razie ma dość udany ponieważ wygrał 29 meczów,a 18 przegrał na mączce bilans ma 6/6,a ogólnie sklasyfikowany jest na 140 pozycji ATP czyli o dwa oczka mniej od swojego rekordu życiowego. W ostatnim czasie Pavic ma bardzo dobrą formę, ponieważ na ostatnich 9 meczów wygrał ich 7, lecz to było na trawie,zupełnie inna bajka niż mączka,ale na pewno jest to jakiś wyznacznik. Jeśli chodzi o clay to w tym roku wygrał z kilkoma ziemniakami tj. Arnaboldi, Cipolla czy wschodzącą gwiazdę Kokkinakisa czy też Herberta. Zeballos natomiast śpi na kortach ziemnych jest to jego ulubiona nawierzchnia. Ma sporo tytułów na swoim koncie: w 2014 wygrał challanger, w 2013 challenger oraz zdobył on swój dziewiczy tytuł ATP w Vina del Mar z Nadalem wracającym po kontuzji, 2012 wygrana 3 challengerów i idąc dalej w przeszłość trochę ich na koncie ma. Lecz moim zdaniem Argentyńczyk powinien gnić właśnie w challengerach, nie mam szacunku dla tego tenisisty ponieważ tyle meczy co on przegrał w takim żałosnym stylu,że to się w głowie nie mieści. Horacio pod względem wad to takie połączenie braku psychiki od Foga, olewanie meczów od Dolgopolova, przegrywanie w beznadziejnym meczu jak Przysiężny. W tym roku dał tego przykłady np. porażka z Velottim po kursie 3.40, z Rochusem po 3.00, z Coppejansem po 3.80, z Silvą po 2.50, z Mertlem po 3.40, z Arnaboldim po 2.30, z Semrajcem po 3.60 i mogę takich przykładów podawać dziesiątki. Także ma wiele tytułów na koncie w challengerach ale dla mnie to jest zawodnik bardzo chimeryczny i może przegrać z każdym. Tutaj pokonał trzech słabych graczy nie wartych nawet wspominania. Argentyńczyk ma kilka punktów do obrony ponieważ w tamtym roku osiągnął tutaj ćwierćfinał. Chorwat ma 196 cm wzrostu także jak serwis będzie mu siedział będzie trudno o przełamanie ze strony Zeballosa. Mimo,że Chorwat nie jest takim ziemniakiem jak Horacio, to tutaj na własnej ziemi przed własną publiką może jak najbardziej wygrać z Argentyńczykiem i tak też stawiam.
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Ktoś coś wie o meczu Garcia-Lopez - Monaco? Rozumiem, że Garcia nie gra jak jeszcze 2 miesiące temu.. ale Monaco w tym sezonie gra słabo. Hanescu przegrał na własne życzenie, walił po autach lub w siate a w drugim secie problem z wygraniem swojego podania. Monaco także bomby jakiejś z serwisu nie ma.. skoro Hanescu go łamał to i Garcia go złamie. Kursy wyrównane a teraz na Monaco nawet spadają, bet365 wgl wycofał to z oferty. Garcia- Lopez jakaś kontuzja czy o co chodzi?
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dziś propozycje z &quot;parowanych tenisów&quot; ode mnie. ????
Satschko A./Kretschmer G. - Fognini F./Cecchinato M. @1,78 betgun ⛔ ta... kompromitacja, Wojci, kompromitacja ????
Gero i Alexander to para głównie zdobywające turnieje challengerowe, niemniej jednak w takim małym turnieju ATP jak Umag znajduje się dla nich miejsce, to sobie korzystają. Panowie wspólnie chleb z niejednego pieca jedli, są to jeszcze nieliczni przedstawiciele, którzy w dawniejszych czasach z powodzeniem łączyli obowiązki singlowe i deblowe, a dziś o to już trudniej. Ciekawostką niech będzie też fakt, że to Alex Satschko grywał przez dość spory okres czasu z naszym Dawidem Olejniczakiem i to z całkiem niezłymi wynikami. ;) Naprzeciw mają Fabio Fogniniego z kolegą Marco Cecchinato i o ile Fog z deblem musi mieć sporo wspólnego, bo to on nieraz ciągnie Davis Cup&#39;ową rywalizację także w grze podwójnej (z bardzo dobrym skutkiem, zresztą), o tyle jego kolega... no ja nie kojarzę go z jakichkolwiek występów w deblu, więc to taka trochę zagadka. Uważam jednak, że warto postawić na Niemiecką parę, gdyż motywacja Foga na gry deblowe ostatnio za wysoka nie jest, czego dowodem jest mecz deblowy w Stuttgarcie, gdzie w parze z Juanem Monaco ugrali zaledwie pięć gemów i to mając naprzeciw siebie też panów z Niemiec, Mefferta i Gojowczyka. A po takim kursie myślę, że warto rozważyć taki zakład.
Kas C./Emmrich M. - Monaco J./Andujar-Alba P. @1,85 marathonbet ⛔
Tutaj także idę w niemiecką parę. Christopher Kas to dość uznana marka w grze podwójnej, choć nigdy nie zdołał tego przypieczętować jakimś lepszym tytułem. Z Emmrichem za to udało się wygrać przed rokiem turniej w Austrii, w tym roku w Dusseldorfie także na własnych śmieciach zaliczyli finał. Niefortunnie wypadli w Hamburgu, niemniej jednak porażka z Murrayem i Peersem ujmy nie przynosi. Jest szansa na szybką poprawę humoru, bo naprzeciw Juan Monaco i Pablo Andujar, którzy ani serwisowo, ani returnowo nie wyglądają na tyle groźnie w mojej opinii, by zagrozić Niemcom. O wyczynach serwisowych Monaco pisałem wyżej, kto ogląda go w singlu, ten też dostrzega, że z trzymaniem podania wcale nie jest tak kolorowo. Andujar, żeby odnieść zwycięstwo w deblu, to potrzebuje naprawdę wysokiej klasy kolegi obok, a za takiego nie uważam Argentyńczyka. Wobec tego idę w stronę Niemców. ;)
Przepraszam za te minusy. Z mojej strony więcej ich nie będzie, obiecuję.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Delic M. - Cuevas P.
Delic M. ::: 4,36 ::: Pinnacle ::: 2/10
Kurs sporo przesadzony, ostatnio młodzi zawodnicy zaskakują na turniejach, a przykładów mamy co tydzień na jakimś turnieju. Chorwat gra u siebie, młody, ambitny, w tym roku nieźle zaprezentował się w Dusseldorf. ATP Umag to prawdopodobnie główny turniej w kalendarzu dla Delica (rocznik 1993). Cueavas co prawda ostatnio gra bardzo dobrze, ale nie zapominajmy, że jest to zawodnik z przede wszystkim środowiska challenger. To, że wygrał ostatnio turniej w Bastad o niczym jeszcze nie świadczy by aż tak go faworyzować w tym meczu.
Wynik: 6:4 4:6 4:6 ⛔ @Edit: Niewiele zabrakło, głowa padła pod koniec meczu.

???? Rosol L. - Schwartzman D.
Rosol L. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lukas Rosol jest ostatnio w świetnej formie. Finał w Stuttgarcie, ćwierćfinał w Hamburgu. Tutaj również może zajść daleko o ile dopisze forma. Skoro rok temu Fognini zaliczył 3 finał z rzędu w tym dwa wygrane, to Rosol Lukas równie dobrze może osiągnąć w Umag dobry wynik. Przeciwnik o klasę gorszy.
Wynik: 6:3 3:6 7:6(2) ✅
???? Gabashvili T. - Lajovic D.
Lajovic D. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dusan Lajovic wyszedł w tym roku z podwórka challengrowego do ATP. Całkiem udanie bo bilans 9-5. Ostatnio zaliczył dwa zwycięstwa w Stuttgarcie, w Hamburgu ćwierćfinał. Widać, że jest forma. Natomiast Gabashvili po dobrym początku sezonu, teraz gra bardzo mizernie.
Wynik: 6:4 6:3 ⛔ @Edit: Forum mnie nabrało ???? .
???? Paire B. - Ramos A.
Ramos A. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ramos to typowy gracz na mączce, ostatnio gra dużo na tej nawierzchni. Paire w tym roku bez formy, bilans na clayu 3:7 słabo to wszystko i wygląda i wątpię by miało coś się zmienić. H2H 1:2 na korzyść Alberta Ramosa.
Wynik: 5:7 3:6 ✅
???? Montanes A. - Zverev A.
Monatanes A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zverev ostatnio zaimponował podczas turnieju w Hamburgu gdzie doszedł do półfinału. Osobiście jego gra mnie nie przekonała, oglądałem jego mecz z Kamke i wydawać by się mogło, że to właśnie Tobias nie chce tego meczu wygrać. W półfinale młody Niemiec wygrał zaledwie 1 gem z Ferrerem.
Montanes jest równie daleko od swojej życiowej formy, ale jednak na ostatnie lata gry w tenisa bierze udział tylko w turniejach na mączce. Rok temu doszedł do ćwierćfinału, może w końcu się przełamie i wygra, bo przeciwnik jak najbardziej jest w jego zasięgu.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Warto obserwować jakie kursy zostaną wystawione na Smith&#39;a z Marchenko. Myślę, że 1,7 minimalnie można brać. Ukrainiec wczoraj rzutem na taśmę wygrał z Kuznetsovem, ale co najistotniejsze korzystał z przerwy medycznej w czasie 2 seta. H2h 2-1 dla Marchenko, ale ostatnie spotkanie (początek lipca 2014) wygrał 2-0 Smith, na podobnej nawierzchni, także w USA. Dodam, że Smith wygrał 2 mecze w kwalifikacjach nie tracąc seta, a nawet nie dał się ani razu przełamać rywalowi.

Nic tylko liczyć na dobry kurs i grać u buka, gdzie krecz = porażka.
dziwnie kursy idą cały czas w górę na Smitha, coś tu śmierdzi, ale raczej pogram Smitha

Za chwilę zaczyna Rosol, jeśli będzie grał jakiś długi 3 setowy pojedynek to warto pograć przeciw niemu w deblu, bo praktycznie z marszu wyjdzie po singlu na debla.
 
K 14

kuba83bb

Użytkownik
Jako że dość długo typuje, ale bez udzielania się na forum i najlepsze wyniki mam w tenisie to pozwolę sobie dodać swój dzisiejszy typ.

???? Marco Cecchinato - Andreas Seppi
Andreas Seppi ::: 1,35 ::: Betsafe ::: 3/10

Wynik: 2:6 7:6 1:6 ✅


???? Matthew Ebden - Benjamin Becker
Matthew Ebden +1,5 seta ::: 1,72 ::: Betsafe ::: 3/10

Wynik: 4:6 2:6 ⛔ Ebden pokazał klasę ????

Analizy nie dodaje, w skrócie zawsze sprawdzam aktualną dyspozycje zawodnika, jak i we wcześniejszych latach, później jak radzi sobie na danej nawierzchni, jeśli grali już ze sobą to h2h, dodatkowo obserwacja zawodników na wszystkich turniejach, ostatnim aspektem jest przeczucie...zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Za chwilę zaczyna Rosol, jeśli będzie grał jakiś długi 3 setowy pojedynek to warto pograć przeciw niemu w deblu, bo praktycznie z marszu wyjdzie po singlu na debla.
uwierz mi że będzie miał tyle czasu na odpoczynek ile będzie potrzebował
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
uwierz mi że będzie miał tyle czasu na odpoczynek ile będzie potrzebował
Nie sądzę, jego mecz jest &quot;followed by&quot; za Berlocqiem, który już zakończył, więc na pewno prysznic, lekkie ogarnięcie, ale w ciągu godziny się to zmieści. Obecnie jeszcze gra, blisko 2h na korcie, więc nie sądzę, aby był świeży i to dobra okazja, by pograć win rywali.

Razem z Cermakiem tworzą parę od 2 meczów, nie licząc jednego 2 lata temu, rywale grają razem znacznie częściej i to dla nich przewaga. Poza tym Rosol wcale jakoś dobrze nie gra, męczy się ze Schwartzmanem, z którym jednak nie powinien mieć problemu.

Serwis nie funkcjonuje też zbytnio, kilka razy został przełamany przez, szczerze mówiąc, dość słabego przeciwnika. Ostatecznie mecz wygrany, ale wrażenia na mnie to nie zrobiło i gram przeciw niemu w deblu.

Cermak/Rosol - Hanley/Marray 2 @ 2,00
Bet365
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Atlanta
Godzina: 20:00
Spotkanie: Estrella - Matosevic⛔0-6 2-6
Typ: Estrella
Kurs: 3.4
Bukmacher: Pinnacle
Bukmacherzy bardzo rozpędzili się z kursami zawodnik Domonikany zagrał bardzo dobrze w turnieju w Bogocie ogrywając Gasqueta i przegrywając w półfinale z Tomicem po 3 tiebreakach. Zawodnicy mają moim zdaniem szanse 40/60 na korzyść Marinko , który od Wimbledonu nie grał. W Londynie wygrana z Werdasco i porażka z Chardy. Moim zdaniem Estrella gra swój najlepszy tenis i zajmuje najwyższą pozycję w karierze. Moim zdaniem na chwile obecna jest bardziej ograny od Matosevica który miał miesiąc przerwy. Po takim kursie warto zaryzykować na Estrellę jednak należy grać w takim buku gdzie za krecze są zwroty gdyż Dominikańczyk potrafi często kreczować.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Nie sądzę, jego mecz jest &quot;followed by&quot; za Berlocqiem, który już zakończył, więc na pewno prysznic, lekkie ogarnięcie, ale w ciągu godziny się to zmieści. Obecnie jeszcze gra, blisko 2h na korcie, więc nie sądzę, aby był świeży i to dobra okazja, by pograć win rywali.
ta, ale masz tam jeszcze wyraźnie napisane &quot;after suitable rest&quot; ja typu nie neguję, jak dla mnie no bet, mówię tylko jak to wygląda z odpoczynkiem po singlu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom