>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Final Six LŚ (16-20.07.2014) - Florence, Italy

Status
Zamknięty.
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz Brazylia-Iran to nie wierze w sportowe zakończenie tego meczu. Będą układy podobnie jak w meczu Włochów aby wyeliminować Polaków. Rosja ma taki potencjał że pomimo wczorajszego słabego meczu są w stanie wygrać tą edycje. Brazylijczycy może do kombinatorów nie należą, ale znając te nieczyste układy w siatkówce Brazylia będzie miała mecz pod kontrolą i zrobi wszystko aby wyeliminować największego przeciwnika w drodze do wygrania. Nie bez powodu kursy na Iran na wszystkich bukach poleciały w dół.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Będą układy podobnie jak w meczu Włochów aby wyeliminować Polaków.
Co?
A po co Włosi mieli eliminować Polaków z LŚ? Jak już by chcieli kogoś wyeliminować to oczywiście że woleliby aby to Brazylijczycy nie pojechali do Florencji, ale niestety nie udało się z marszu po powrocie z wakacji ograć rozpędzonych canarinhos chodź niewiele brakowało gdyby wtedy wyciągnęli tego seta którego przegrali an przewagi różnie by mogło być.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Brazylia - Iran typ 1 1,90

Dobre sobie, 1,90 na Brazylię, która w końcu zaczęła grać swoją siatkówkę. Pomijając wszystkie pozasportowe aspekty, Brazylia ten mecz wygra bo jest drużyną lepszą. Iran gdy ma dzień konia, potrafi napsuć krwi. Jednak to Kanarki mają rachunki do wyrównania z Iranem za spotkania w grupie, gdzie dostali u siebie bęcki. Nikt nie jest na tyle głupim (a takim na pewno nie jest Rezende), nie odda meczu by uniknąć Ruskich. Jak wyglądało by to na niespełna dwa miesiące przed Mistrzostwami Świata ? No właśnie ... Brazole po 1,9 w obecnej formie to nie promocja. To typ na drużynę lepszą, mającą coś do udowodnienia. Okazywanie strachu przed Ruskimi, którzy są głównymi kandydatami do złota MŚ sami pomyślcie ...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brazylia - Iran​

Sporo już o tym meczu zostało napisane. Wygrana Iranu 3:2 oznacza, że Iran awansuje z drugiego miejsca, Brazylia z pierwszego miejsca, a Rosja obejrzy dalsze spotkania Final Six przed telewizorem w kapciach.
Czy taki wynik będzie? Ciężko powiedzieć.
Iran widać, że już w lepszej dyspozycji w porównaniu do tego co było w ostatni weekend fazy grupowej. Nie ma Mahmoudiego, ale akurat Ghafour prezentuje bardzo zbliżony poziom. Irańczycy wskoczyli na fajny poziom. Mają dobrą zagrywkę, świetnego rozgrywającego. Trochę można mieć zastrzeżeń do przyjmujących, bo często są po prostu nierówni.
Brazylia pozytywnie wczoraj zaskoczyła. Rosjanie grali naprawdę dobrze, ale Brazylia grała jeszcze lepiej. Świetnie funkcjonował środek, zaskakująco dobrze wyglądali w bloku, zwłaszcza, że zagrywka znowu była na kiepskim poziomie. Wallace udźwignął i grał dobrze, Murilo wraca do dobrego grania. Naprawdę wczoraj to bardzo dobrze wyglądało. No i warto wspomnieć o przyjęciu. Rosjanie mieli więcej punktów z zagrywki, ale naprawdę Brazylijczycy świetnie przyjmowali.
Mecz z podtekstami. Gram +1.5 Brazylia z jednego powodu. Do wygrania grupy potrzebują 2 setów i jeżeli po raz drugi zagrają na takim poziomie to po prostu tą grupę wygrają. A co będzie potem? Czy będą chcieli przy okazji pozbyć się Rosjan? A może będą chcieli zostać w dobrym rytmie, bo jednak widać, że w końcu złapali rytm? Ciężko powiedzieć. Ostatnie ważne spotkania (finał IO, finał LŚ) Brazylia z Rosjanami przegrywała, ale czy Brazylia to nie jest jeden z tych zespołów, którzy w dobrej formie właśnie mogą Rosjan pokonać?
Kursy już się ustabilizowały i większych różnic już być nie powinno. Tak mi się wydaje.

Typ:
Brazylia (+1.5 seta) @ 1.52 Pinnacle ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Po tym jak kursy skoczyły jakie historie sa tu przepowiadane ja mysle ze najlepsza opcja do grania w tym momencie jest Brazylia +1.5 seta zabezpiecza zwycięstwo kreolow a te 2 sety musza ugrać.Wchodze grubo Pinnacle Brazylia +1.5 seta⛔ bardzo boli ta wtopa... 1.50 po tyle pogralem
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
mit dwoch wygranych setow widze ma sie dobrze. brazylia awans ma gwarantowany, a o tym kto bedzie grac z kim w polfinale i tak zadecyduja wlosi, ktorzy graja mecz jako drudzy.
oczywiscie do usuniecia post.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
a Włosi nie mają już przypadkiem pewnego 1 miejsca?
Brakuje im jednego seta. Z Australią to raczej formalność. Ale odradzam granie czegokolwiek w tym meczu w stronę Włochów bo po 1 wygranym secie zapewne zagrają rezerwy.
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Australia-Włochy
Dw: 3:0
Kurs 10.0
buk : bet365
dlaczego nie spróbować? Włosi to najwięksi kombinatorzy na świecie. Raczej będą chcieli uniknąć Brazylii w polfinale (mówię raczej to Brazylia tak wielka jak kilka lat temu już nie jest a poza tym przygotowana na turniej średnio, priorytetem MS)
Całkiem jednak prawdopodobne że zachęceni szansą zagrają na pół gwizdka aby w półfinale trafić na Iran, przy okazji wyrzucą ekipę USA. Australia z awansem z I miejsca? Czemu nie? Skoro mecze ostatniej rundy są rozgrywane o różnych porafch sprzyja to takiemu kombinowaniu. Nie mowie że typ wejdzie ale na pewno kurs warty ryzyka. Można cierpliwie poczekac i zobaczyć co się będzie działo w 1 secie
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Iran-USA
Iran 1,68 william ⛔
Włochy-Brazylia
Włochy 1.85 william

Tak na szybko.
Iran wydaje się być w super formie. Myślałem, że po odejściu Velasco poziom ich gry spadnie, ale jest wręcz przeciwnie.
Świetny turniej gra Ghafour, kończy masę piłek, jak dla mnie chyba w tej chwili MVP turnieju.
Iran poza tym ma bardzo ogarnietego rozgrywającego, który gra bardzo dużo środkiem i tp im się opłaca. Ciężko ich ruszyć zagrywka a swoją potrafią postraszyć.
USA trochę męczy się ze swoją grą. Powoli wchodzą w mecz. Ciągle nie mogą załatać dziury po Ballu i Stanleyu. Gdyby nie szczęście w losowaniu pewnie nie byłoby ich w półfinale.
Po prostu, Iran wydaje się być mocniejszy. Do tego mogą liczyć na kibiców.
Brazylia trochę się ośmiesza jak na razie. Robią strasznie dużo błędów, miewają głupie przestoje, Rezende trochę nie trafia ze zmianami.
Włosi jak na razie bardzo solidnie. Brak Kovara nie okazał się być jakimś osłabieniem, dobrze zastąpili go do spółki Lanza i Randazzo. Genialnie Zajcev i Rossini.
Forma i wlasna hala po ich stronie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Półfinały zapowiadają się mega ciekawie. Nie ma Rosjan, ale to nic. Mam tylko nadzieję, że w końcu typy z mojej strony będą skuteczniejsze, bo turniej jak na razie bardzo dobry.

Przed turniejem sporo osób mówiło, że Włosi u siebie, z takim składem wygrają Final Six. Można było mieć trochę wątpliwości, ale Włosi naprawdę dobrze wyglądają.
Wczoraj sporo pisało się o tym, że Brazylia może z Iranem trochę się ułożyć? Czy tak było? Raczej nie. Po stronie Brazylii nie zagrali Murilo i Sidao, ale zmiennicy (Eder i Loh) zagrali dobrze. Po prostu to Iran zagrał na jeszcze wyższym poziomie. Środkowi na wysokim poziomie. Lucarelli cały czas równo (chyba najrówniejszy zawodnik Brazylii w tym sezonie). Wallace z Iranem znacznie, znacznie słabiej.Wczoraj kilka punktów z zagrywki wpadło, ale ogólnie ta zagrywka wygląda mocno przeciętnie.
Włosi wczoraj bez Kovara (coś tam z kolanem), ale to nie jest poważny uraz. Czy zagra jeszcze w Final Six tego nie wiem. Wczoraj bardzo dobrze zastąpił go Lanza, ale to było jednak na tle Australii, a nie Brazylii. W gazie cały czas Zaytsev, który jest po prostu genialny. Przyjmujący trochę jednak są nierówni i nie do końca pewni, ale po prostu takich obecnie przyjmujących mają Włosi. Włosi bardzo dobrze bronią i tutaj spora zasługa też gry w bloku w wykonaniu środkowych.
Włosi grają równiej. Brazylia w dobrej dyspozycji (przegrali z Iranem, bo ten był po prostu lepszy), ale jednak zdarzają im się przestoje. Do tego Italia u siebie.

Typ:

Włochy @ 1.90 Bet365 ⛔

EDIT: Kapitalny mecz w wykonaniu Brazylii. Włosi od początku nie istnieli. Travica słabiutki.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Iran - USA

Oczywiście będzie masówka na Iran.
Iran prezentuje się tutaj bardzo dobrze. Niesamowity turniej jak na razie rozgrywa Ghafour. Świetnie Irańczycy wyglądają w systemie blok-obrona. Doskonale rozgrywa Marouf (zdecydowanie obecnie jest to czołówka rozgrywających), ale też ma z czego rozgrywać.
Amerykanie zaczęli kiepsko, z Australią też na początku wyglądało to słabo, ale widać, że zaczynają wchodzić na swój poziom. Nie wiem czy trochę później pojawili się we Florencji, ale tak to też mogło wyglądać.
Amerykanie odpoczywali jeden dzień dłużej, ale to większego znaczenia według mnie nie ma. I tak takie pojedynki to przede wszystkim rozgrywają się w głowach. Ciekawy jestem jak Iran w końcu zagra pod presją. Po takich występach są faworytami i tak naprawdę jest to ich pierwszy tak ważny mecz, o wejście do finału Ligi Światowej.
Ostatnio sporo problemów Amerykanie mieli z rozegraniem, co w fazie grupowej prawie się nie zdarzało. Amerykanie to tak jak pisałem, bardzo dobre przygotowanie taktyczne i przede wszystkim warunki fizyczne połączone z ich doskonałym wykorzystaniem. Iran ma zmienną zagrywkę (i mocną i flot), ale akurat Amerykanie jak mają dobry dzień to w polu serwisowym potrafią pozamiatać.
Nie wiem czy czekać jeszcze na trochę wyższe kursy, ale chyba już jakoś znacząco nie urosną. Jestem pod wielkim wrażeniem Iranu, ale często te pierwsze ważne spotkania w historii nie są do końca udane. Amerykanie zdecydowanie bardziej ograni (z nielicznymi wyjątkami) i to doświadczenie może zaprocentować.
Typy:
USA @ 2.40 Pinnacle ✅
USA (+1.5 seta) @ 1.72 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Włochy - Brazylia

To i ja coś skrobnę na temat tego meczu

Wczoraj sporo pisało się o tym, że Brazylia może z Iranem trochę się ułożyć? Czy tak było? Raczej nie. Po stronie Brazylii nie zagrali Murilo i Sidao, ale zmiennicy (Eder i Loh) zagrali dobrze.
Heh, moim zdaniem Brazylia trochę odpuściła to spotkanie. Brak Murilo i Sidao którzy niewątpliwie doszli do wysokiej formy (Sidao w meczu z Rosją dysponował najlepszą zagrywką wśród Brazylijczyków no a trochę stremowanego Loh-a nie można stawiać na równi z Murillo). Co ciekawe nawet na początku rozgrywek ligi światowej Rezende stawiał twardo na podstawową szóstkę nawet jak dostawali baty, a tylko gdy Murillo grał gorzej od juniora to go w takcie meczu zmieniał. No ale cóż obaj panowie mają już swoje lata więc dał im odpocząć. Co prawda myślę że chciał tym meczem zapewnić pierwsze miejsce w grupie ale jak się kombinuje to tak się zazwyczaj kończy :grin:

Co do Włochów to można zauważyć że już wrócili do swojej dobrej gry po okresie wczasowym, tak więc oba zespoły w dobrej dyspozycji powinny zagwarantować niesamowite widowisko ( jak dla mnie to taki mały finał tego turnieju)

Ja w tym meczu stawiam na Brazylię @ 2.13 pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Iran (1.75) b365 ⛔ jednak przeciwko logice trzeba cisnąć ???? No to co jeszcze Makarony odstawili z Brazylią to ludzkie pojęcie przechodzi. Ta LŚ jest kompletnie absurdalna, od początku do końca
Ja tam się tutaj nie zgodzę z Redwitzem. W zasadzie to nie ma żadnych przesłanek, aby atakować tutaj USA, no ale może to rzeczywiście jest jakiś sposób, bo ta edycja LŚ jest dla mnie kompletną zagadką jak do tej pory a wyniki zadziwiają po prostu.
No, ale mimo wszystko ide dalej za głosem rozsądku i logiki. No a to mówi mi, że Iran dzisiaj wygrywa.
Irańczycy to doskonały zespół. Trzeba to już sobie jasno powiedzieć. Przed turniejem byłem zdania, że jednak nie starczy tego doświadczenia i zaliczą ostatnie miejsce w grupie, w zamian tego mają za sobą dwa świetne mecze i wychodzą z pierwszego miejsca.
Fantastyczne zawody gra Marouf, gubi blok jak chce, gniecie rywali środkiem. Skrzydła również funkcjonują mu na świetnym poziomie, dobrze gra środek drugiej linii + znakomicie wygląda atak z prawego skrzydła w wykonaniu Ghafoura. Do tego dokładają znakomitą zagrywkę, tutaj wyróżnia się na pewno leworęczny Ghaemi, bo On potrafi zrobić rzeź w tym elemencie gry a jego najście i ogólnie dynamika przy serwisie budzą u mnie mega podziw.
No i kilka słów o Amerykanach. Jak dla mnie to są tutaj zuuupełnie bez formy, grają dno i to kompletne. Włosi ich po prostu pozamiatali w pierwszym meczu, potem jakieś dziwne problemy przez sporą część spotkania z Australią. Co dziwne średnio prezentuje się Anderson, który w fazie grupowej grał kosmos, no ale z drugiej strony On ma za sobą potwornie męczący wręcz sezon i w sumie to gra już chyba na oparach. W dodatku to ustawienie z Andersonem na ataku jakoś mnie nie przekonuje. Ok, On jest niesamowitym graczem i radzi sobie jakoś na tym prawym skrzydle, ale ewidentnie widać, że się trochę jednak męczy z tą grą. Wiadomo, że gra na prawej flance to zupełnie inne kierunki ataku, no i przede wszystkim nie ma możliwości hasania sobie z tym swoim zbiciem do ostrego skosu, jak robi to na lewym skrzydle.
Obie drużyny są bardzo zbliżone jeśli chodzi o potencjał, ale jeśli chodzi o forme i dyspozycje to obecnie niebo a ziemia. USA wygląda we Włoszech naprawdę słabo i nie wierze w ich zwycięstwo w tym meczu.

Co do spotkania Włochów z Brazylijczykami to potem dodam kilka słów jeszcze
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Kompromitacja Reprezentacji Włoch, żarty, kabaret, według mnie to była perfidna ustawka, ciężko w to uwierzyć, ale niestety, to co grał Travica to jaja w biały dzień, owszem można źle zagrać piłkę raz drugi trzeci, ale ten człowiek wali jaja po raz ósmy, dziewiąty, dziesiąty, itd, to był skandal. Widziałem wiele meczy Travicy i tak dobry rozgrywający, nie ma prawa grać takiego piachu, każda piłka to źle, źle, źle i jeszcze raz źle. A Zaysev który śmieje się w drugim secie, że zdobył pierwszy punkt, który nie rusza się w obronię, widzieliście jego zagrywkę w pierwszym secie? balonik 5metrów w aut, widzieliście serie włochów na zagrywce? walili seriami w aut. Wg mnie powinni wyjść po meczu przeprosić wszystkich kibiców za ten kabaret. To ma być drużyna do walki o medal mistrzostw świata? To był kabaret, Zaystev który śmieję się ze w drugim secie, że skończył atak. to ma być lider? bombardier?Parodi który każdą zagrywkę puszcza w trybuny, ale żeby taką kompromitację u siebie w domu? To co zagrał Travica to jaja doslownie jaja w biały dzień, ktoś kto się zna choć trochę na siatkówce, dobrze wie że to były jaja w biały dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dziwna Liga Światowa, ale wypadałoby godnie zakończyć.

Iran - Włochy

Mecz o 3 miejsce.
Włosi wczoraj zagrali dno. Słabiutki dzień Zaytseva, ale to co wyprawiał Travica na rozegraniu przechodziło ludzkie pojęcie. Błąd za błędem i tylko tymi zagraniami rozregulował kolegów, którzy i tak tego dnia grali po prostu słabo.
Włosi bez zagrywki byli zupełnie bezbronni. Nawet jak sobie przyjęli to potem piłka trafiała w ręce Travicy. Potem pojawił się Baranowicz i radził sobie znacznie lepiej, ale i tak Włosi nie byli w stanie wrócić do właściwego rytmu.
Iran zawiódł w półfinale? Spodziewałem się, że w końcu takiego ważnego spotkania mogą nie wytrzymać, ale że zagrają aż tak słabo się nie spodziewałem (chociaż dobry mecz Amerykanów od początku do końca, też trzeba to przyznać).
Włosi na pewno rozczarowani, przed własną publicznością zagrać taki mecz jak wczoraj z Brazylią? Dramat.
Dla Iranu to ogromna szansa na medal i na pewno podejdą maksymalnie zmobilizowani. Włosi też będą chcieli pewnie zakończyć Final Six rozgrywane u siebie na podium, ale pewnie liczyli tutaj na coś więcej.
Iran według mnie powalczy. W fazie grupowej dwukrotnie przegrali 0:3 z Italią w pełnym składzie, ale wtedy Włosi byli &quot;w gazie&quot;. Teraz trochę jednak słabsza forma, nawet Zaytsev wczoraj zagrał słabo, a przecież ostatnio to głównie na niego Włosi mogli liczyć. Do tego widać, że na przyjęciu są jednak problemy. Parodi jak to Parodi, ale Lanza czasami nie do końca potrafi to wszystko dźwignąć, a przecież Kovar też był akurat nierówny.
Lekko w stronę Iranu.
Typy:
Over 3.5 seta @ 1.58 Pinnacle ⛔
Iran (+1.5 seta) @ 2.43 Pinnacle ⛔


Wielki finał.
Brazylia zmiotła w półfinale Italię nie pozostawiając żadnych złudzeń. Dziwna ta Brazylia, bo pomimo tego, że zagrywają naprawdę przeciętnie to bardzo dobrze grają w bloku i obronie, a to takie łatwe w męskiej siatkówce nie jest.
Lucarelli cały czas na dobrym, równym poziomie, świetnie funkcjonuje środek i tu również (a może zwłaszcza) spora zasługa rozgrywającego. Wallace nierówny, bardzo efektowny zawodnik, fajnie się na niego patrzy, ale mnie jakoś nie przekonuje. Brazylia ma bardzo dobre przyjęcie jak na razie, wczoraj akurat Włosi nie byli groźni w polu serwisowym, ale i tak tutaj Canarinhos w tym elemencie radzą sobie świetnie.
Amerykanie zaczęli tutaj słabo. Beznadziejny mecz z Italią, trochę problemów na początku z Australią i potem nagle wszystko ruszyło. Tak jak pisałem, może za późno pojawili się we Florencji, bo w fazie grupowej grali po prostu bardzo, bardzo dobrze (zwłaszcza na początku).
Fajnie to wszystko poukładali. Bardzo mocny środek, świetna gra na siatce, bardzo dobrze przygotowani taktycznie. Anderson tutaj może nierówny, ale kiedyś musiały mu się trafić słabsze spotkania. Sander ogarnął się po kiepskim meczu z Italią, a jest to bardzo ważny zawodnik dla Amerykanów. Wydaje mi się, że najważniejszym zawodnikiem i tak jest rozgrywający Christenson. Jeżeli wytrzyma presję i poprowadzi dobrze grę to Amerykanie mogą powalczyć, bo mają trochę argumentów po swojej stronie.
Brazylia faworytem i tutaj nie mam wątpliwości. Amerykanie widać jednak, że się tutaj już ogarnęli i mają szansę z Kanarkami powalczyć. Dysponują dobrym serwisem, na siatce też to wszystko dobrze wygląda.
Over 3.5 seta mocniej, USA +1.5 seta i USA lżej, ale według mnie jest value. Brazylia tutaj gra dobrze, wczoraj perfekcyjny mecz, ale tutaj spora zasługa Italii, która po prostu zagrała dramatycznie. Tylko, że Brazylia to nie jest już ten zespół co kilka dobrych lat temu i ma jednak czasami przestoje (spotkania z Rosją czy Iranem) i ma też kilka słabszych punktów. Amerykanie oczywiście też, ale ~1.33 na Brazil to trochę mało.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.52 Pinnacle ✅
USA (+1.5 seta) @ 2.28 MarathonBet ✅
USA @ 3.90 MarathonBet ✅

EDIT: Przy stanie 1:1 w setach. Bez względu na to jaki będzie rezultat tego finału wielkie brawa dla Amerykanów i zwłaszcza dla trenera Sperawa. Postawić na młodych zawodników jak Christenson czy Sander i to na tak newralgicznych pozycjach to trzeba mieć jednak jaja. Będą to naprawdę kapitalni zawodnicy, a nie mam też wątpliwości, że Amerykanie będą bardzo groźni na kolejnych imprezach.

Sander MVP!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wydaje się, że dzisiaj najbardziej sensowną opcją jest granie przeciwko faworytom, bo kursy na Brazylię i Włochy to jakiś kompletnie niezrozumiały żart. Szczególnie kurs na Brazylijczyków po tym co pokazali wczoraj Amerykanie wygląda idiotycznie.
USA +9.5 pkt (1.90) b365
Iran +8.5 pkt (1.95) b365

Co do Włochów to zagrali wczoraj kompletną padline, nie ma nawet co komentować. Bez Kovara ich lewe skrzydło w ataku nie istnieje, Lanza to jest anemia a Parodi już dawno zapomniał jak się gra na konkretnym poziomie, szczególnie właśnie w ataku. Zajcew miał wczoraj gorszy dzień, dziś już na pewno tak cienko nie zagra, ale nie sądzę aby miało to jakieś większe znaczenie, bo handi na Iran jest po prostu za duże. Na pewno dla Irańczyków nawet mecz o trzecie miejsce jest historycznym wyczynem i dadzą z siebie 100%, Włosi pewnie będą już grali na wyjebce bo mega klęsce w półfinale.
Co do USA to moim zdaniem jest to faworyt finału, a tu mamy handi +9.5 pkt na nich ????
Jeśli tak to sobie wymyślił Speraw, że przejdą sobie przez faze grupową bez spinania a dopiero od półfinału zaczną grać na poziomie to zdecydowanie to wypaliło, no bo wygląda na to, że tak właśnie jest.
To co wczoraj zagrał Sander to był jakiś inny poziom siatkówki, nieosiągalny kompletnie. Pojawił się nie wiadomo skąd i wygląda na to, że Amerykanie mają co najmniej nowego Priddy&#39;ego, bo nawet charakterystyka obu zawodników bardzo podobna.
Problemem dosyć średnia dyspozycja Andersona we Włoszech, ale On myślę, że akurat w finale swoje powinien dołożyć.
Brazylia nie gra nic wielkiego, dalej masa błędów, dalej bardzo niepewne skrzydła na czele z Wallacem, który potrafi popełniać błąd za błędem. Murilo w ataku praktycznie nie ma, jeden Lucarelli to może okazać się za mało, kiedy trzeba będzie trzymać atak z wysokich piłek po świetnych serwisach USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Wiele już zostało napisane odnośnie dzisiejszych meczów.

Ze swojej strony chciałbym dodać , że nie wyobrażam sobie by Włosi po raz kolejny zagrali tak słabe spotkanie jak wczoraj z Brazylią. Ponadto podstawą gry Iranu jest siła , skoczność. Włosi umieją grać przeciwko takim rywalom - od razu przychodzą mi na myśl ich pojedynki z Rosjanami. Iran gra dość wszechstronną siatkówkę , szybką fajną dla oka . Ale jak ruszy się ich zagrywką to przy sytuacyjnych piłkach nie są w stanie tyle od siebie dać . Dodajmy iż Iran tak na dobrą sprawę gra ciągle jedną szóstką i w razie problemów ciężko jest załatać lukę , co więcej problemy boiskowe zaczynają się nawarstwiać. Komplementowanie Iranu w tej edycji i wgl ostatnimi czasy jest jak najbardziej zasadne, gdyż ta drużyna wielką przewagę potrafi stworzyć sobie w polu serwisowym , tuszując tym inne mankamenty i stwarzając tym samym przewagę sytuacyjną na boisku.

Włosi kapitalnie zaczęli turniej . Następnie kontuzja Kovara pokrzyżowała plany. Lanza to dobry zawodnik ale jak dla mnie tylko i wyłącznie zadaniowy . Na pierwszą szóstkę Włosi potrzebują w zestawie do Parodiego wszechstronnego gracza a Lanza więcej da w defensywie niż ofensywie . Jednak specyfika gry Włochów opiera się na mocy , dobrej pierwszej akcji . Lanza nie pasuje do tego układu. Przewagą Włochów jest ławka bo zarówno Vettori i jak i Baranowicz są w stanie wejść na dobry poziom i pokierować grą. Na pewno poziom Travicy rzutuje na grę całej drużyny i Berruto robi poważny błąd iż nie daje szansy gry Baranowiczowi w większym wymiarze.

Dla obu drużyn będzie to ważny mecz . Iran walczy o najlepszy wynik w historii , Włosi o odzyskanie honoru. Włosi w ważnych turniejach nigdy nie przegrywali 2 pojedynków o stawkę pod rząd.

Włosi mają więcej argumentów ale fakt iż prawdopodobnie znów wyjdzie Lanza trochę wyrównuje te siły.

Według mnie warto wchodzić w over setowy . Spotkanie powinno należeć do zaciętych.

Typ: over 3,5 seta @ 1,53 Pinnacle ⛔ czułem win Italii ale kto by pomyślał , że tak przekonująco

Co do finału to zgadzam się ze stwierdzeniem , że poziom obecnej Brazylii w porównaniu do poprzednich lat obniżył się. Brazylia ma zawodników dużej klasy ale według mnie nijak to się ma jako całości , drużyny. Oglądając mecze tego zespołu łatwo dostrzec problemy tej ekipy. Chodzi głównie o atak . Brak naprawdę klasowego gracza na tej pozycji. Wallace jest co najwyżej dobry , miewa naprawdę dobre mecze ale nie jest regularny. Nie pamiętam 2 dobrych meczy z rzędu w jego wykonaniu. Vissotto ma świetne paramtery fizyczne zaś szwankuje głowa. Moc Brazylii to środek siatki - Lucas i Sidao . Dobrze rozgrywa Bruno - ma pociąg do kombinacyjnej gry i fajnie się ogląda jego akcje. Wciąż faluje dyspozycja Murilo tak więc Lucarelli musi brać na siebie dużą odpowiedzialność i ostatnio to on ciągnie tą grę na skrzydle. Poza Vissotto i Raphaelem Brazylia nie ma godziwych graczy na ławce. Nieobecność Fontelesa też jest tutaj widoczna bo dawał dużo drużynie zarówno pod względem mentalnym i kopał zagrywką.

Amerykanie potrafią ograć każdego . Jak tylko wskoczą ze swoim serwisem to biją strasznie i wtedy nikt ich nie może zatrzymać. Jeśli funkcjonują skrzydła , zagrywka to od razu to rzutuje na pozostałe elementy w ekipe USA. Amerykanie także mają tendencje do nierównej gry . Tylko u nich to od razu punkty są tracone w serii , a żeby wygrać z Brazylią trzeba będzie prezentować równy poziom przynajmniej na dystansie 3/4 meczu. Bardzo dobry środek siatki , świetna dyspozycji Davida Lee. Kluczowa będzie dyspozycja Sandera i Andersona. O ile o tego drugiego byłbym spokojny bo to światowej klasy gracz tak z Sanderem różnie bywa. Jest to odkrycie ale sforsować środkowych Brazylii będzie naprawdę ciężko.

Wydaje mi się , że Brazylijczycy będą dużo serwować w Rooneya , gdyż według mnie to najłatwiejsza droga do złamania USA.

Patrząc na specyfikę gry obu drużyn ja widzę w tym meczu dwa scenariusze - albo gładko wygrają Brazylijczycy albo Amerykanie .

Typy:
Brazylia win 3:0 @ 3,00 MarathonBet ⛔
USA win 3:0 @ 13,00 MarathonBet ⛔
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie wiem jak Wasze spostrzeżenia, ale dla mnie ta LŚ serwuje nam słaby poziom. &quot;Słaba&quot; Brazylia jest w finale i w dodatku stanowi zdecydowanego faworyta (przy najmniej wg bukmacherów). Kurs powyżej 3,00 na USA value lub jakieś handi pkt czy setowe. Amerykanie zaczęli słabo ale do Florencji przyjechali późno, co ich trochę tłumaczy.
Włosi pokazali, że zależność całego zespołu od jednego zawodnika w 90% prędzej czy później prowadzi do porażki. Słaby występ Ivana i Italia gorzko zapłakała. Wynik dzisiejszego spotkania zależy od podejścia Włochów do tego meczu, czy chcą poprawić humor sobie i kibicom i wygrać, dając z siebie wszystko czy mecz na pół gwizdka. Lepiej chyba zagrać coś live, mając obraz podejścia zespołów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom