>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Moze ktos pomoc?? stawiam Letnia NBA na Miami niby jest dwudrogowo bo nie ma remisu do wyboru ale jak juz postawilem zaklad sa opcje 1X2 na kuponie, ktos wiec jak to bedzie rozliczone??
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli stawiasz 2-drogowo, to normalnie z dogrywką. Nie sugeruj się tym 1x2 na kuponie. 3-drogowe opcje też są w oddsring w dodatkowych zakładach.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Oferujemy bonus o wartości 200% pierwszej wpłaty (do 600 PLN). Jest automatycznie wypłacany w momencie spełnienia warunków – zebrania odpowiedniej liczby punktów Oring, które zbierać można zawierając zakłady sportowe.
&quot;ZROBIŁEM DEPOZYT, A BONUSU NIE MA. CO SIĘ STAŁO?&quot;
Bonus nie jest naliczany od razu po wpłacie - a dopiero po zebraniu określonej liczby punktów.
&quot;TO ILE RAZY MUSZĘ OBRÓCIĆ? I ILE MAM NA TO CZASU?&quot;
Otrzymujecie 1 punkt Oring (bonusowy) za każde 3zł wygrane lub przegrane, więc każdy postawiony zakład zbliża do odblokowania bonusu. Nie ma ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a środki na koncie mogą być dodawane lub wypłacane bez utraty punktów Oring.
Czyli, jeżeli dobrze rozumiem, kiedy dokonam depozytu w kwocie 200 PLN, to bonus w wysokości 400 PLN otrzymam dopiero, kiedy zbiorę 3334 oringi obracając w zakładach kwotą 200 PLN?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Czyli, jeżeli dobrze rozumiem, kiedy dokonam depozytu w kwocie 200 PLN, to bonus w wysokości 400 PLN otrzymam dopiero, kiedy zbiorę 3334 oringi obracając w zakładach kwotą 200 PLN?
tak dopiero wtedy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam.Mial ktos problem z weryfikacja przy wyplacie?? tzn na poczatku zweryfikowalem konto zrobilem kilka wyplat i wplat. Wczoraj poproszono mnie o zdjecie dowodu i rachunek lub wyciag bankowy, wyslalem to. Dzisiaj napisalem do nich z zapytaniem jak dlugo potrwa weryfikacja to mi odpisali ze zadnego maila z zalacznikami nie dostali mimo ze wysylalem kilka razy, pomoze ktos??
Ok poradzilem juz sobie, trzeba bylo kazdy dokument pojedynczym mailem wyslac i poszlo, szybko odpowiadali na maile, uwinalem sie w kilka godzin. Support bardzo pomocny. Tak wiec buk w pelni wyplacalny.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Taka ciekawostka - mam ochotę zagrać pewien zakład poboczny na ligowy mecz Ajaxu, który odbędzie się pojutrze, ale póki co takiego nie ma w ich ofercie mimo że jest praktycznie u wszystkich buków. Nie wiedząc więc czy mam wypłacać od nich kasę żeby przelać do innego buka, czy też czekać bo może za pięć dwunasta wystawią na to kursy wysyłam do nich maila z zapytaniem czy w ogóle będą na takie zdarzenie w tym meczu wystawiać kursy i oto jaką rzeczową odpowiedź otrzymałem (dosłowny cytat):
&quot;Uprzejmie informujemy, iż nowe zakłady pojawiają się na naszej stronie w zależności czy nasi bukmacherzy zdecydują się je dodać lub nie.&quot;
???? ???? ????
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Mam pytanie - przy wypłacie pisze, że wykonano, a środków wciąż nie mam na swoim koncie bankowym. czy to oznacza, że mój bank jeszcze tego nie zaksięgował, czy o co chodzi? pytam, bo mam ogromny problem z tym bukmacherem, wcześniej dwa razy anulowali mi transakcję..
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Mam pytanie - przy wypłacie pisze, że wykonano, a środków wciąż nie mam na swoim koncie bankowym. czy to oznacza, że mój bank jeszcze tego nie zaksięgował, czy o co chodzi? pytam, bo mam ogromny problem z tym bukmacherem, wcześniej dwa razy anulowali mi transakcję..

A wpłacałeś bezpośrednio z banku czy w inny sposób?
Ja z tym bukiem przykładowo nie mam najmniejszego problemu, wypłaty na Skrill w kilka godzin i nawet nie prosili o weryfikacje ????
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Tak, wpłacałem korzystając z karty mastercard. Wpłata była natychmiastowa, jednak przy wypłacie dostałem maila, że nie może zostać ona zrealizowana gdyż moja karta odrzuca ową transakcję. W takim razie skorzystałem z opcji wypłaty na osobiste konto bankowe. Po 3 dniowym przetwarzaniu piszę, że operacja została wykonana, mimo to środków wciąż nie mam na koncie. Czy to wina tego, że mój bank jeszcze nie zaksięgował? Czy środki powinny być od razu na koncie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przelewem i od razu na koncie? Dodając do tego jeszcze fakt, że był weekend i banki nie dokonują operacji?
Cierpliwości, przelew bankowy trwa zazwyczaj do 3 dni roboczych od zaksięgowania.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja napialem do nich dzisiaj maila bo tez zlecalem wyplate w piatek to odpisali, ze byl weekend, a pieniadze przelewaja w dni robocze. Po chwili kasa na skrillu.
 
R 2

rufex1610

Użytkownik
Zawsze robilem tam depozyty przez skrilla i z wyplatami nigdy nie bylo problemow. Ostatnio zrobilem wplaty 3 razy przez paysafe card i teraz pieniadze moge wyplacic tylko na konto bankowe. Czy jezeli teraz wplace przez skrilla to wroci mi mozliwosc wyplaty pieniedzy na mb, czy nie ma takich szans ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom