>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Brazylia - Niemcy [08.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

W 606

wanderlei

Użytkownik
Swoją droga panowie to jak dla mnie mistrz swiata jest juz znany.Niemcy juz tego nie oddadzą a i Argentyna i Holandia jako drużyny odstaja od wundermachine.W finale pewnie na Niemców ze zdobędą trofeum.

Na takich jak Ty bukamcherzy zarabiaja pieniądze ????
Podnieciłeś się już ? To idź ochłoń bo Niemcy w finale jak strzela gola to będzie dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gospodarzów turnieju zawsze szkoda.

Gratulację dla wszystkich osób grających na Niemcy, ale dajcie sobie krzty honoru, mało kto z Was spodziewał się wyniku 0:5 do 30 minuty meczu?
Nikt się nie spodziewał takiej strzelaniny, ale prawda jest taka.. że kursy na Brazylię nieco spadały, ale nie doszukuje się tutaj jakiegoś wałka.. Niemcy wykorzystali najsłabsze momenty Brazylijczyków i to wykorzystali obiecująco..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Swoją droga panowie to jak dla mnie mistrz swiata jest juz znany.Niemcy juz tego nie oddadzą a i Argentyna i Holandia jako drużyny odstaja od wundermachine.W finale pewnie na Niemców ze zdobędą trofeum.
To graj grubo Niemcow na co czekasz?

Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Niemcy
Typ: over 3,5 ( 90 min )
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przewiduje w meczu duza ilosc bramek.Dlaczego ? Po czesci licze na moj scenariusz ktory sobie wykreowalem przed meczem. W meczach Brazylii duzo bramek pada w I polowach. Po czesci dzieje sie tak dlatego ze obrona Brazylii w pierwszych minutach ma problemy z koncentracja. Glupio stracona bramka z Chorwacja, Kamerun mogl w pierwszej polowie strzelic nawet 3, Chile tez strzelilo po bledzie obroncow, Kolumbia z Meksykiem jak by mieli lepsze wykonczenie tez w I polowie skarcili by Brazylijczykow. Teraz obrona na dodatek bez Marcelo, nie wiadomo jak spisze sie zastepca. Uwazam ze obrona gospodarzy moze popelnic kilka wiekszych lub mniejszych bledow na poczatku, a kto jak kto ale Niemcy takie cos beda umiec wykorzystac. A potem scenariusz prosty, Brazylia rzuca sie na odrobienie strat a Niemcy czekaja na kontry. Przede wszystkim licze na szybkiego gola Niemcow ktory moze ustawic ten mecz pod over 3,5. Osobiscie stawiam wynik 3-1/4-1
Wybaczcie, ale musze się pochwalić bo to mój najlepszy strzal w zyciu :p Nie będę sciemnial ze grubo gralem, ale za 10 zl tez nie poszlo;p Grubo zagrałem over 2,5 teraz pol roku przerwy od buka mogę sobie zrobić. Powodzenia wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Co do kartek to moim zdaniem mały skandal. Kto ogląda trochę piłkę i widział co robi ten sędzia to wie, że on tych kartek bardzo ale to bardzo nie chciał dawać. Kartek powinno być minimum 4, szczególnie spięcie Luiza chyba z Mullerem, w której bezsprzecznie powinni dostać obydwaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Na takich jak Ty bukamcherzy zarabiaja pieniądze ????
Podnieciłeś się już ? To idź ochłoń bo Niemcy w finale jak strzela gola to będzie dobrze ????
Taaaa??? Bilans MS: 3 wtopy 5 do przodu w tym Niemcy grubo.Chyba pomyliles adresy.Zagram Niemcy zdobędą puchar jak tylko sie pojawi w dziale finał.Tylko o plusach nie zapomnijcie bo trafiam duzo a nikt nie daje chyba mnie nie lubią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Co do kartek to moim zdaniem mały skandal. Kto ogląda trochę piłkę i widział co robi ten sędzia to wie, że on tych kartek bardzo ale to bardzo nie chciał dawać. Kartek powinno być minimum 4, szczególnie spięcie Luiza chyba z Mullerem, w której bezsprzecznie powinni dostać obydwaj.
Przecież już od mniej więcej połowy mistrzostw jest tłuczone, że jest to wyjątkowy turniej pod względem ilości pokazanych kartek, więc o co Ci chodzi?
Ewidentnie widać, że sędziowie z różnych względów pokazują mało kartek.

Co do Brazylii, to szczerze mówiąc uważam, że na poziom jaki reprezentowali w grupie i 1/8, zaszli i tak za daleko, nie posiadali żadnego pomysłu na grę, a już w meczu z Chile mogli być za burtą, a z naszymi sąsiadami wszystko to wyszło na jaw.

Według mnie Niemcy mimo wszystko zdobędą to trofeum, jest to jednak moja subiektywna opinia...
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
To graj grubo Niemcow na co czekasz?



Wybaczcie, ale musze się pochwalić bo to mój najlepszy strzal w zyciu :p Nie będę sciemnial ze grubo gralem, ale za 10 zl tez nie poszlo;p Grubo zagrałem over 2,5 teraz pol roku przerwy od buka mogę sobie zrobić. Powodzenia wszystkim
Ja podobnie, over ladnie wszedl.. tylko te kartki. Specjalnie nie daja, a bylo tyle faulow na zolte, ze tym bardziej szkoda..sedziowanie jest zalosne, ignoranci totalni, bo to zakrawa o wypaczanie meczu takim brakiem kartek za powazne faule, zero dbania o bezpieczenstwo zawodnikow!

Jutro to samo w meczu Argentyna - Holandia.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Co do kartek to moim zdaniem mały skandal. Kto ogląda trochę piłkę i widział co robi ten sędzia to wie, że on tych kartek bardzo ale to bardzo nie chciał dawać. Kartek powinno być minimum 4, szczególnie spięcie Luiza chyba z Mullerem, w której bezsprzecznie powinni dostać obydwaj.
Na tych Mś było i będzie mało żółtych kartek, wspomniałem o graniu underów kartkowych w fazie grupowej oczywiście wybranych meczy nie wszystkich jak leci, kto rozumuje logicznie ten skorzystał. Widocznie sędziowie nie chca psuć widowiska absencjami zawodników, muszą to mieć odgórnie ustalone, na tych Mistrzostwach to był niezły bet ;) W meczu Wiatraków z Argentyną też powinien być under 3,5 żółtych, nieobecność Di Marii tylko mnie w tym utwierdza, bo sporo był faulowany.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Na tych Mś było i będzie mało żółtych kartek, wspomniałem o graniu underów kartkowych w fazie grupowej oczywiście wybranych meczy nie wszystkich jak leci, kto rozumuje logicznie ten skorzystał. Widocznie sędziowie nie chca psuć widowiska absencjami zawodników, muszą to mieć odgórnie ustalone, na tych Mistrzostwach to był niezły bet ;) W meczu Wiatraków z Argentyną też powinien być under 3,5 żółtych, nieobecność Di Marii tylko mnie w tym utwierdza, bo sporo był faulowany.
Efekt zupełnie odwrotny, bo &quot;widowiska&quot; regularnie są psute przez sędziów, przez ich nieudolność i wręcz groteskową pobłażliwość. Przez to mamy złamane nogi i pęknięte kręgi, bo ze 2 szybkie żółte kartki na początku meczu i tacy rzeźnicy są utemperowani. Jak dla mnie to Fifa się skompromitowała na całej linii na tym turnieju pod tym względem i jeszcze tak surowa kara dla Suareza, która moim zdaniem miała na celu odwrócenie uwagi od żałosnego sędziowania, bo wszyscy zaczęli mówić tylko o tym, do czasu, kiedy Matuidi złamał nogę Onasiemu.
Moim zdaniem ktoś powinien za to beknąć, najprostszy wybór to szef sędziów Busacca, ale czy tylko jego można za to winić? Ciekawe...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na takich jak Ty bukamcherzy zarabiaja pieniądze
Stwierdził Wanderluj, który bukom w nie cały rok oddał blisko 15 tys zł ???? Hipokryzja kosmiczna ;) ale przynajmniej mamy się z czego pośmiać ????
Niemcy miazga. Można powiedzieć na naszych oczach stworzyła się historia. Brazylijczycy tragedia w obronie jakiej dawno nie widziałem. Dziury, pełno wolnego pola, fatalne łamanie linii przez Marcelo - jeden z większych dramatów. Silva przez swoją głupotę z kartką jest poniekąd winny całej sytuacji, bo rozmontował defensywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Zgadzam sie, to dziala w obie strony, bo oprocz Chorwacji nie bylo nikogo z Europy na ich drodze. Jesli uwazasz, ze europejskie ekipy graja tak samo jak poludniowoamerykanskie i nie ma to znaczenia, to zabawne. Bo akurat jest to istotne, nie raz styl gry Am.Płd byl ciezki dla Europy i odwrotnie, to tez prawda. Ale nie pisz takich frazesow typu:&quot; a czy oni graja inaczej, kopia inaczej&quot;.
Wybacz, ale dziwne masz podejscie do pilki, skoro nie rozumiesz takich rzeczy jak roznorodnosc stylow, podejscia, innego bazowania na wygranej czy golach. Ameryka rozni sie swa pilka i gra od Europy.
Wskazalem tylko, ze Niemcy nie byly skonfrontowane na tym mundialu z pilka poludniowoamerykanska! I moga sie mocno zdziwic, jak im zacznie nie wychodzic gra badz inny aspekt gry przez wzglad na poludniowoamerykanska szkole czy jej styl..
Myślę że Niemcy bardzo się zdziwiły że rozjechali ich aż 7:1, potwierdzenie mojego posta który pisałem wcześniej. Jeśli będzie skuteczność to z Brazylii nie będzie co zbierać. No i faktycznie nie było. O ile wyniku 7:1 nie spodziewałem się o tyle byłem pewny że Niemcy to wygrają na 100% max różnica 2 bramek co i tak dla mnie było by rozjechaniem przeciwnika.

Fajnie teraz jest popatrzeć na kursy 5:0 dla Niemiec po 1 połowie kurs 301 bez mydła. ???? ???? ???? ???? ????
Kurs na 7:1 dla Niemiec 501. ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Nowe rekordy:

1. Brazylia została dziś trzecią reprezentacją
narodową obok… Haiti i Zairu, która w meczu
mundialowym już do przerwy miała w sieci pięć
straconych goli.

2. Niemcy stali się jedynym zespołem, któremu
udało się tę piątkę wbić już w niespełna pół
godziny.

3. Dokładnie 20 lat temu, 10 czerwca 1984 roku,
Brazylia po raz ostatni przegrała na własnym
terenie z europejską drużyną. Konkretnie 0:2 z
Anglią. Rzadko grywali u siebie, ale to prawda.

4. Miroslav Klose zrównał się z Uwe Seelerem,
stając się jednym z dwóch piłkarzy, którzy w
czterech różnych mundialowych edycjach
zdobywali przynajmniej po dwie bramki.

5. Thomas Mueller w czasie trwającego turnieju
miał bezpośredni udział przy dziewięciu golach
Niemców. Sam strzelił pięć, przy czterech
kolejnych asystował.

6. Po raz ostatni podobnego wyczynu dokonał
Diego Maradona w 1986 roku. Wcześniej
Grzegorz Lato w 1974 oraz Gerd Mueller i Pele
jeszcze cztery lata wstecz.

7. Tylko jeden piłkarz na świecie wygrał równie
dużo pojedynczych mundialowych meczów co
Miroslav Klose. Kto? Brazylijczyk Cafu.
Szesnaście, dokładnie tyle, ile Klose w nich
strzelił goli.

8. Brazylia po raz ostatni przegrała różnicą
sześciu bramek w… 1920 roku. 0:6 z Urugwajem.
O dziwo nie pobiła rekordu straconych bramek.
Tu wciąż obowiązuje wynik 4:8 z Jugosławią w
1934 roku.

9. Canarinhos stają się też drugim gospodarzem
mistrzostw świata, który w jednym meczu stracił
siedem goli. W 1954 roku zdarzyło się to
Szwajcarom. Przegrali wówczas 5:7 z Austrią.

10. Jak łatwo się domyślić, Niemcy są pierwszą
reprezentacją narodową, która zaaplikowała
siedem goli na tak elitarnym poziomie półfinału
mistrzostw świata.

11. Podopieczni Joachima Loewa są oczywiście
również pierwszą ekipą, która wbiła
Brazylijczykom taką niewiarygodną liczbę bramek
grając na ich terenie.

12. Niemcy zdobyli cztery bramki w zaledwie
sześć minut, co w historii mistrzostw świata
nigdy wcześniej się nie zdarzyło.

13. Dublet Toniego Kroosa jest najszybszym, jaki
kiedykolwiek strzelono na imprezie tej rangi.
Niemiec do skompletowania dwóch trafień
potrzebował dokładnie 69 sekund.

14. Thomas Mueller stał się trzecim piłkarzem w
historii, obok Peruwiańczyka Teofilo Cubillasa
oraz Miro Klose, który na dwóch kolejnych
mundialach zdobył przynajmniej pięć goli.

15. W końcowym rozrachunku kadra Niemiec jest
już rekordzistą zarówno pod względem liczby
meczów rozegranych na mistrzostwach świata
(105), liczby zdobytych bramek (223), jak i
awansów do finału (8).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Taaaa??? Bilans MS: 3 wtopy 5 do przodu w tym Niemcy grubo.Chyba pomyliles adresy.Zagram Niemcy zdobędą puchar jak tylko sie pojawi w dziale finał.Tylko o plusach nie zapomnijcie bo trafiam duzo a nikt nie daje chyba mnie nie lubią ????
Na co czekać aż ktoś założy temat finał ? Ładuj teraz bo Ci kursy polecą a jak chcesz zwiększyć stawkę to DAŁNCZAN Ci pożyczy zapałek trochę bo aktualnie nie gra bo musi sobie więcej nastrugać ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Na co czekać aż ktoś założy temat finał ? Ładuj teraz bo Ci kursy polecą a jak chcesz zwiększyć stawkę to DAŁNCZAN Ci pożyczy zapałek trochę bo aktualnie nie gra bo musi sobie więcej nastrugać ????
Spokojnie kursy nie poleca bo to finał.A jeśli chodzi o zapałki to jakas prowokacja?Ja nie gram często laduje jak jestem pewien i jestem do przodu założe temat od nowego sezonu piłkarskiego tj.jakos od sierpnia zapraszam wszystkich zapalkowiczow w końcu będziecie mieli zapas drewna na cała zimę ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ten screen z tym wynikiem i strzelcem Khedira to jest chyba bet na życzenie ? Bo nie kojarzę, żeby w ofercie cos takiego było...
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ten screen z tym wynikiem i strzelcem Khedira to jest chyba bet na życzenie ? Bo nie kojarzę, żeby w ofercie cos takiego było...
Nietypowy format numeru referencyjnego w zestawieniu z kanałem &quot;Internet&quot;, z gigantycznym kursem na wydarzenie i potencjalną wygraną wykraczającą daleko poza górne limity narzucane przez bettrzysześćpięć, z jednoczesnym wyświetleniem filtru &quot;nierozstrzygnięte zakłady&quot; oraz &quot;zakład wygrany&quot; narzucają jedno słowo podsumowania: podróba :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom