>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bastad, Stuttgart & Newport, 07-13.07.2014

Status
Zamknięty.
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Ymer - Sousa
1 @4,50 Bet365
1(+1,5) @2,27 ComeOn

Oglądałem wczorajsze spotkanie czarnoskórego szweda z Kukushkinem i prezentował się naprawdę dobrze. Gra u siebie, publiczność była za nim i czemu miałby dziś nie wygrać? Sousa ma b. słaby bilans na ziemi w tym roku 4/10 w tym jedna wygrana po kreczu właśnie w tym turnieju w pierwszej rundzie. Ja gram lekko w stronę Eliasa i liczę że zrobi dziś niespodziankę.
pozdrawiam.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Groth-Jaziri 1 @1.45
Australijczyk jest w formie. Ogolnie ten sezon calkiem przyzwoity w tourze, chociaz okresy sa tez gorsze. Kalkulacji tutaj zadnych nie bedzie, jest forma, wiec trzeba sie starac o zarobek. Dobra analiza byla tutaj pod katem australijskiego tenisisty na poprzedniej stronie. Groth przekrojowo od kilku tygodni na trawie sie wyroznia. Byl final challnagera w Nottingham, gdzie ulegl Kyrgiosowi w dwoch tie-breakach, pokonanie kwalifikacji do Wimbledonu, gdzie ogral m.in. Bolelliego oraz wyrownany mecz z Dolgopolovem podczas samego Wimbledonu, o ile mnie pamiec nie myli. Atutami zarowno Grotha jak i Jazirego jest serwis. W przypadku Australijczyka moze nawet jest to atut troche wiekszy, chociaz Tunezyjczyk tez dysponuje bardzo duza moca w tym elemencie rzemiosla tenisowego. W 1 rundzie obydwaj zawodnicy trafili na rywali grajacych techniczny tenis, odpowiednio Younga i Berankisa, takze poodbijac tez mieli okazje na returnie. Obecna dyspozycja kaze mi jednak upatrywac faworyta w osobie Australijczyka przy tym zestawieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 107

emile44

Użytkownik
Jak wszyscy wiedza w Newport rozgrywany jest ostatni turniej na trawie a szkoda bo to moja ulubiona nawierzchnia.
Na dziś.
Groth - Jaziri dw 2;0 2,2 William Hill ✅
Bardzo dobra forma Grotha w Wimbledonie nie poszalał bo trafił na dolgopołowa a jak wiemy jest to bardzo dobry tenisista dopoki nie szwankuje głowa. Ale w Q pokonał Bolleliego ktory potem robił furore dostajac sie tylnymi drzwiami . Z Youn giem pewna wygrana , przeciwnik nie miał ani jednego breakpointa.
Pavic - Hewitt Pavic wygra seta 1,72 Unibet ⛔ Co Hewitt to Hewitt...
Hewitt kiepska dyspozycja , wczoraj pozno wszedł w mecz i wygrał z Harrisonem , sporo podwojnych błedow ,bez blysku. Za to Pavic dobrze serwuje , umie trzymać piłkę w korcie . Pokuszę się że wygra seta dla odwaznych za drobne mozna pograc jego zwyciestwo.
Sock - Ram dw 2;0 2,62 William Hill ✅
Tak wiem Sock zmęczony po Wimbledonie ale ja myślę że uwierzył w siebie. Wczoraj pewnie rozprawił się z Kuznetsovem , a mysle ze Ram prezentuje jeszcze nizszy poziom .Skarpeta powinien się spiać i szybko skonczyć mecz.
Stakhovsky - Karlovic 1 2.2 Bet365
Według mnie Stachu wspial sie w tym momencie na wyzyny swoich mozliwosci. Karlovic ostatnio kiepska forma , ze słabym Gineprim sobie poradził jednak dzisiaj myślę ze faworytem jest Stachu i jest to spore value ze strony buków.
Pomogłem - podziękuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
ja polecam na dziś również Stakhovsky&#39;ego po 2,25, gra bardzo dobrze.
Ale przede wszystkim
Cuevas - Lindell 2:0 @1,3 lub -5,5 @1,72
Cuevas ładnie pojechał wczoraj Chardy&#39;ego, aż się nie spodziewałem... Natomiast Szwed pokonał Cervantesa, a raczej jego cień w tym meczu. Hiszpan zero serwu, odgrywał piłki na środek kortu i Lindell mógł sobie spokojnie budować punkty. Cuevas powinien w tej formie spokojnie pojechać przeciwnika.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Groth Samuel-Jaziri Malek 1 handicap -1.5 seta, Pinnacle Sports 2.20


7:6, 7:6 ✅✅✅

VS.


O Australijczyku pisałem nie raz w tym roku. Jest to gracz o bardzo mocnym serwisie i coraz to częściej stosuję grę serv and volley. Nawierzchnia trawiasta jest bardzo szybka,powtórzę się...jest jeszcze szybsza niż na pierwszych dniach Wimbledonu. Samuel na trawie gra nie od dzisiaj,jest to jedna z jego ulubionych nawierzchni,w tym roku ma bardzo przyzwoity bilans meczów ponieważ 8/2 przy 61/27 na całą karierę. W obecnym sezonie doszedł do finału challengra w Nottingham i przegrał tam z młodą gwiazdą Nickiem Kyrgiosem 7:6, 7:6, kolejno Wimbledon gdzie zanotował sukces życia ponieważ pierwszy raz zakwalifikował się do turnieju głównego Wimbledonu i odpadł tam z Dologpolovem 7:5, 7:6, 7:6. W Newport bez większych problemów pokonał wiecznie wchodzącą gwiazdę amerykańskiego tenisa, Donalda Younga 7:6, 6:2, a następnym przeciwnikiem będzie Malek Jaziri. To taka Roberta Vinci w spódnicy tyle,że gorsza. Jaziri z bekhendu gra 80% slasjów (chyba,że coś się zmieniło) czyli zagrania obronne, tylko raz na jakiś czas zagra agresywnie. Takie slajsy na trawie mają dwie strony medalu, tym bardziej jak będzie grał z takim przeciwnikiem jak Groth. Wiadomo,że takie zagrania na trawie są bardzo kąśliwe, trzeba schodzić nisko na nogach,a przy wzroście Samuela to nie zawsze jest takie proste. Lecz z drugiej strony Groth też często używa takiego zagrania po czym idzie do siatki,a Malek stoi na linii końcowej,co może go pogrążyć. Także taka taktyka Tunezyjczyka może być jak najbardziej na rękę Australijczyka. Malek pokonał w I rundzie Berankisa który nie ma wiele doświadczenia na takiej nawierzchni. Moim zdaniem jeśli Groth nie zgubi gdzieś koncentracji to powinien wygrać ten mecz w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Guccione C./Hewitt L 1,40 bet365✅

Jak dla mnie to tu powinno być 1,20, no ale wiadomo debel to debl i ta nie ma pewniaków ???? Niekiedy sklejone pary wygrywają WS itp ???? Tutaj gram zdecydowanie na kangurów, biją doświadczeniem w deblu oraz zgraniem swoich rywali na głowe. Sa przyjaciolmi na korcie i poza nim, i trawa to na pewno ich królewstwo. Mają tutaj na pewno dużą ochotę na wygranie tej imprezy. Harrison i Venus to typowa sklejka na jeden turniej. Harrison typowy singlista nie ma argumentów na debla sobrego sewisu gry przy siatce czy returnu... Nie wiem czym by tu mieli zaskoczyć takich wyjadaczy jak Chris i Lleyton ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Stakhovsky Sergiy-Karlovic Ivo over 12.5 gemów w I secie, Bet365 2.20

Stakhovsky psycha pod koniec :-| 5:7 ⛔⛔⛔

Według mnie kurs warty ryzyka,ponieważ Karlovic to istna maszynka do serwowania,a Stakhovsky również bardzo dobrze radzi sobie na trawie,a serwisem zdobywa też wiele punktów. Chorwat jak i Ukrainiec nie należą do wybitnych returnerów także to też plus dla tego overu. &quot;Doktor Ivo&quot; pokonał w I rundzie Robbego Ginepri 7:6, 6:2,a Sergey, Dustova 6:3, 6:2. Ivo sezon 2014 ma dość przyzwioty jak na swój wiek,lecz na trawie nam tego nie pokazuje,wygrał zaledwie dwa mecze. Najpierw w turnieju rozpoczynającym sezon na trawie w Halle Youzhnego 6:3, 6:4 no i w Newport Ginepriego. W Eastbourne odpadł z Chardym 6:4, 6:4,a na Wimbledonie z Dancevicem 6:4, 7:6, 7:6. Stakhovsky o wiele lepiej sobie radzi na tegorocznej trawie ponieważ pokonał Brandsa, Pospisila, Berloqa czy Gulbisa. Nie ma co więcej tutaj rozpisywać się nad typem,po prostu liczę na dobrą dyspozycję tych tenisistów.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Widzu, pozwolę się z tobą nie zgodzić, odnośnie typu na Australijczyków. Owszem, oni są faworytami tego spotkania, ale nie tak znacznymi, w mojej opinii przynajmniej, jakby na to wskazywały kursy. Bo akurat Harrison w deblu kilka razy się sprawdził i to właśnie w Newport zgarnął jeden ze swoich tytułów, na dodatek facet potrafił osiągać ćwierćfinały w wielkich szlemach i to ze swoim młodszym braciszkiem, także nie odbierałbym mu tutaj tak radykalnie argumentów. A dołóż do tego dyspozycję serwisową Venusa
Na dodatek pozwolę sobie jeszcze wtrącić trzy grosze o tych &quot;sklejkach&quot; i &quot;typowych singlistach&quot;, skoro już przy wątku deblowym jesteśmy... Otóż czy historia niczego nie uczy? Nie pokazuje czegoś innego? No ludzie, właśnie para takich typowych singlistów wygrała tegoroczny Wimbledon! I nie jest to odosobniony przypadek i żaden wielki fenomen, jak mogłoby się wydawać. Otóż jeśli sobie spojrzycie choćby na tegorocznych triumfatorów turniejów z cyklu ATP, to znaczną przewagę mają właśnie takie sklejki i wypady singlistów. Żeby nie być gołosłownym:
Brisbane - Fyrstenberg/Nestor
Doha - Berdych/Hajek
Auckland - Melo/Knowle
Australian Open - Kubot/Lindstedt - tu jakoś nikt na brak zgrania nie narzekał ;)
Montpellier - Istomin/Dawidienko
Acapulco - Ebden/Anderson
Sao Paulo - Garcia Lopez/Oswald
Barcelona - Robert/Huta Galung
Nicea - Oswald/Klizan
A jeszcze jakby dokładniej prześledzić drabinki co poniektórych turniejów i finalistów, to dopiero &quot;wynalazki&quot; by się znalazły... Półfinaliści RG chociażby Groth/Gołubiew czy Draganja/Mergea. Swego czasu finaliści Australian Open 2012, Robin Haase/Igor Sijsling, czy triumfatorzy Wimbledonu 2012 Marray/Nielsen, którzy w drabince głównej to przez dziką kartę w ogóle byli... Do czego zmierzam? A no do tego, że argumenty o sklejkach i typowych singlistach to są tak naprawdę żadne argumenty i nie ma co w ten sposób szukać łatwych pieniędzy na dłuższą metę. Chociażby też przykład z wczoraj potwierdza moją tezę, gdzie to Santiago Gonzalez i Scott Lipsky z czteroletnim stażem wspólnej gry wylecieli właśnie nie dość, że ze sklejką, to jeszcze z typowym singlistą. Donaldem Youngiem. I Divijem Sharanem.
Nie chciałbym też, żeby ktoś te uwagi odebrał tak, jakobym je kierował w czyjąś konkretną stronę. Po prostu chciałem podzielić się swoimi obserwacjami, bo debla śledzę z równie wielką uwagą jak singla. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rozpisałes sie na pol strony a ja napisalem w analize ktore zawiera to w jednym zdaniu. Napisalem ze debel to debel nie ma pewniakow i ze takie sklejki wygrywają nawet turnieje WS wiec nie wiem po co sie tak trudzisz, ale spoko. Dla mnie kangury to jedna z najlepszych par na swiecie, Chris to top10 bo sie skupił praktycznie tylko na deblu. Mi nie musisz pisac ile razy sklejki wygrały turnieje itp napisalem w swojej analize to. Pozdrawiam.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Luke Saville - Nicolas Mahut @ Saville + 3.5 gema 1.9 Pinnacle​

Młody Australijczyk pokazał się z fajnej strony na Wimbledonie gdzie poległ w II rundzie z Dimitrovem . Wcześniej zaliczył tam 4 zwycięstwa od kwali.
Widać , że trawa mu pasuje. W Newport gra już trzeci mecz i w sumie stracił tu 9 gemów ! Więc Luke jest w formie . Rywal trafł mu się też nie byle jaki bo Mahut na trawie potrafić grać fenomenalne mecze , ale w I rundzie gdzie pokonał Arguello ( który z trawą ma niewiele wspólnego ) nic wielkiego nie zagrał i skoro Argentyńczyk postawił mu taki opór to kto wie czy Saville nie powalczy tu nawet o zwycięstwo z 32-latkiem .
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Brunstrom/Monroe 1.36 betvictor

Jak dla mnie bardzo przekonujace. Brunstrom i Monroe sa zdecydowanie duzo bardziej doswiadczonymi i po prostu lepszymi deblistami od swoich przeciwnikow. Jasne, obie pary sa zlepkami na potrzeby turnieju, ale podcza gdy Brunstrom i Monroe maja mniej wiecej czym sie pochwalic na Clayu, o tyle ich przeciwnicy - nie za bardzo. Umiejetnosci, doswiadczenie...wszystko to stanowi zalety wlasnie tej pary i zdecydowanie dzis na nich stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 107

emile44

Użytkownik
Co ten Stachu pajacuje hahah . Śmieszna akcja , ciekawe czy ktos oglada ;p A pod koniec 1 seta sie popisal 5 serwisow z rzedu niecelnych ...
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Eksperci tenisowi - którego debla uważacie jutro za takiego 80%? Fognini/Monaco - Gojowczyk/Meffert, Golubev/Mertinak - Demoliner/Raja? Potrzebuję dość pewnego typu i odpowiedniej argumentacji, bo szukam meczu do dubla z Niemcami, dzięki!
 
frem 59

frem

Użytkownik
Mam inne pytanie. Sporo tenisistów gra w obecnych turniejach, którzy daleko zaszli na Wimbledonie. Czy to jest tak, że tacy gracze odpuszczają te turnieje, żeby odpocząć? Bo jest sporo dobrych nazwisk z małymi kursami, ale nie wiem czy to nie są pewne wtopy, bo nie wiem jak do tego podchodzą tacy gracze?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Groth Samuel-Mahut Nicolas 1 handicap +2.5 gemów, Pinnacle Sports 1.79

6:3, 6:4 ✅✅✅

EDIT.
Pograłem jeszcze:

Tie Break w I secie 2.20 Bet365 ⛔⛔⛔
Groth wygra I set i cały mecz, 3.00 Bet365 ✅✅✅
Groth wygra I seta 7:6, 5.00 Bet365
⛔⛔⛔

VS.


Idę konsekwentnie w stronę Grotha, stawiałem dwa razy na tego zawodnika w tym turnieju i dwa razu się nie zawiodłem, mam nadzieję i że, będzie tak za trzecim razem. Younga pokonał dość gładko 7:6, 6:2 lecz we wczorajszym meczu z Jazirim było wiele momentów w meczu gdzie było &quot;pod napięciem&quot;. W pierwszym secie Groth bronił break pointu przy stanie 5:4,lecz w tie breaku były większe jaja, ponieważ Jaziri nie wykorzystał trzech piłek setowych,a w tym przy 6:7 stracił swoje dwa serwisy. W drugim secie Tunezyjczyk stracił podanie,a za chwilę Australijczyk, później bronił Samuel jeszcze jednej piłki setowej, lecz zakończył mecz ponownie w tie breaku, tym razem pewniej bo 7:3. Także zaniepokoił mnie trochę ten mecz patrząc po przebiegu, ponieważ transmisji nie było, zapewne coś było w tych slajsach Malka. Widziałem dwa mecze w Newport natomiast Mahuta i śmiem twierdzić,że nie powtórzy on wyniku z tamtego roku. Pokonał on jak na razie dwóch słabych graczy, najpierw Arguello 7:6, 6:4, a następnie Saville 6:4, 6:2 i o tyle ile Argentyńczyk stawiał jakiś opór to Luke praktycznie łamał się sam momentami. Patrząc na dyspozycję Nicolasa to wygrywa to co ma wygrywać,ale jednak nie jest to ten zawodnik co np. rok wcześniej. Nie twierdzę, że Francuz przegra w dzisiejszym meczu ale jest to bardzo prawdopodobne. Stawiam na Grotha z tym drobnym handicapem, na nawierzchni np. ziemnej taki handicap miałby małe znaczenie,ale tutaj na trawie jest to spory plus. Bardzo możliwe,że zobaczymy dwa tie breaki i jak je wygra Mahut to linia i tak zostanie pokryta. A w tie breaku zawsze większe szanse ma gość który lepiej serwuje,a w tym przypadku jest to Groth. Tempo meczu zapewne będzie bardzo szybkie,mało wymian. Stawiam,że Samuel pokryje tą linię.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Co myślicie o typie under 19.5 w meczu Ferrer z Hanescu?
Normalnie takie rzecz bym brał w ciemno, ale tutaj mamy kurs 1,8.
Jest to conajmniej dziwne.
Ferrer według mnie spokojnie go 2-0 położy.
A wtedy wystarczy 6-4 6-3 aby typ wszedł.
A jak na mój gust tu może byc nawet tych break dla ferrera wiecej.
Pytanie więc - skąd ten kurs?!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pytanie więc - skąd ten kurs?!
Ponieważ w tych turniejach po Wimbledonie zawsze są cyrki, faworyci mają problemy albo odpadają. Czy to jest rozluźnienie,czy zmiana nawierzchni albo może myśl o jakimś krótkim odpoczynku? Możemy się tylko domyślać. Wczoraj odpadł Robredo, a był bitym faworytem. Co roku te turnieje po wielkich szlemach często są dziwne. Ja tutaj skłaniałbym się na handi +5.5 na Rumuna. Gdyby to był cykl turniejów na mączce pod rząd, gdzie Ferrer byłby na gazie na pewno tego nie zagrałbym.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Pytanie więc - skąd ten kurs?!
dodam jeszcze że ostatni ich mecz na mączce to 6-4, 7-6 dla Hiszpana w maju zeszłego roku w Estoril. Poza tym Hanescu grał tu już jeden mecz, Ferrer nie... i Rumun nie najgorzej serwuje. Czasami może mu się udać pociągnąć do 5-5 w którymś gemie i już ciężko o pokrycie. Raczej bym nie ruszał. Pozdro.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Sela Dudi-Karlovic Ivo 1, Pinnacle Sports 4.22

7:6, 7:5 ⛔⛔⛔
Dudi mógł mieć szansę,ale psycha zawaliła...

VS.


Zastanawiałem się od rana nad tym meczem i postanowiłem,że jakieś pieniążki można włożyć w ten mecz. Panowie spotykali się ze sobą pięć razy i pięciokrotnie wygrywał Karlovic. Lecz wiele pojedynków było rozgrywanych bardzo dawno temu: US OPEN 2003 6:0, 6:2, AO 2008 6:7, 6:4, 6:3, 6:1, Zagrzeb 2012 6:3, 6:2, Wimbledon 2012 6:4, 6:4, 7:6 oraz w obecnym sezonie w Acapulco 7:6, 6:2. Sela jak na razie ma słaby sezon ponieważ 11/15 w czym 4/4 na trawie. Pokonał on Edmunda Kyle, Paire czy tutaj w Newport Przysiężnego czy Mannarino,w chwili obecnej Dudi plasuje się na 98 pozycji,a kiedyś był 29. Izraelczyk potrafi od czasu do czasu sprawić nie małą niespodziankę,a tym bardziej na trawce. W 2012 w Newport pokonał Querrego 5:7, 7:6, 6:2, w 2011 wygrał challanger pokonując po drodze Tomica czy w finale Chardego, cztery lata temu potrafił pokonać w Qeens samego Roddicka 6:4, 7:6. Wiem,że to było dawno temu,ale chciałem podkreślić, że Sela potrafi grać na trawie. Ivo w tym turnieju &quot;wciągnął nosem&quot; Ginepriego,a wczoraj w meczu ze Stakhovskim potrafił się zaciąć i oddał podanie w drugim secie do zera. Na Wimbledonie potrafił przegrać z Dancevicem 3:0 jeszcze wcześniej z Chardym czy Lu przegrać 2:0 więc może i tym razem noga mu się powinie. Moim zdaniem kursy mega przesadzone i grzech nie spróbować.
 
J 11

jamalx

Użytkownik
Ivo Karlovic @ 1,23 Unibet ✅
Ivo Karlovic -2,5 gema @ 1,56 Unibet ✅
Sela nie lubi grać przeciwko maszynom serwisowym. Poza tym nie jest też wybitnym atakującym, a Chorwatowi paradoksalnie nie tak łatwo zakładać koperty w swoich akcjach ofensywnych. Bardzo długi zasięg ramion, dobry slice bekhendowy, który na trawie - szczególnie w Newport bardzo się przydaje. Siła razy ramie nieporównywalnie większa u Ivo, a przy podaniu Izraelczyka powinno to w którymś momencie dać efekt. Jeżeli doktor nie strzeli kilku podwójnych, jak to czasami lubi zrobić, powinien mieć solidny argument w postaci serwisu. Grali czterokrotnie, nawet w tym roku w Acapulco, niespodzianek w ich pojedynkach między sobą nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom