>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Federer 2,37 bet365
Miałem nie typowac finałow, nie analizować itp ale tu musze... jak wspomnial Lutek to może być legedearne spotkanie, 5 setów itp ???? Dla Rogera pewnie ostatni dzwonek na WS i jak ma to zrobić to właśnie na tym korcie, własnie tu ma zdobyć ostatni skalp i tu ma pokonać takiego zawodnika jak Djokovic... po takim kursie biorę!
Tak jak pisaliście. Roger gra tutaj znakomicie, podanie w niektórych meczach po prpstu perfekcyjne. W dzisiejszym meczu to będzie bardzo ważne, aby był dobrze dysponowany serwisowo, cos co wychodziło przez cały turniej nie może zawieść w najważniejszym meczu... Djokovic znowu zawodzi w moim odczuciu, był o krok od 5 setówki z Radkiem(jeden z lepszych meczy w tym turnieju) no i Dimitrov ku mojemu zaskoczeniu spokojnie mógł odprawić Serba! Po 1,5 seta Djoko mega spuściłz tonu podobnie jak podczas finału RG. To jak miał przewage breaka i pozniej oddał seta to nie powinno się przydarzyć, ale sie stało. Bo Serb długimi momentamo gra naprawde słabo. Mało agresywnie itp podobnie jak Murray w meczu z Bułgarem jak taki zawodnik może grać w ten sposob i dostac baty nie wyciagając wniosków i nic nie zmieniając w swojej grze?
Jestem pewny, że jak Djoko zagra jak z Dimitrovem to Roger go spokojnie pokona. Kto widział mecz Rogera z Milosem wie jak pewnie gra Szwajcar i naprawde zasłuzył na ten tytuł. Ale nie ma co wiecej pisać bo i tak zdecyduje dyspozycja dnia. Ja licze, że Roger zagra jak w poprzednich meczach a Djoko jak w półfinale, wtedy tytuł zgarnia Roger. Ale to dwóch klasowych zawdników i w meczach z Rogerem jest zawsze ta obawa, że jak mecz sie nie układa to sie spina i oddaj mecz niemal bez walki jak to było w ostatnich WS i meczach z wielką 3 czy 4... jak ma wygrać to dzisiaj. Chyba pierwszy raz bede kibicował Rogerowi, szkoda ze jak dzisiaj wygra np nie skończy kariery to było by piekne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 267

pan-darek

Użytkownik
Djokovic - Federer 2 2.38 ComeOn
Z racji wyjazdow musialem wybierac mecze, ktore ogladalem, skupilem sie jedynie na Nadalu, Murrayu, Federerze i Djokovicu. I co moge powiedziec? Zostali dwaj znakomici tenisisci, wszystkie fakty, dane napisaliscie wyzej. Ja jedynie napisze, ze przy grubszym obstawianiu skupiam sie jedynie na formie turniejowej i szukaniu valuebetow. W tym turnieju zdecydowanie najlepiej wyglada Federer, rozegral najmniej minut na korcie, jest zmotywowany, skoncentrowany i spokojny. Czy ostatnie 3 cechy mozna przypisac Djokovicowi? Pewnie tak, ale nie w takim stopniu jak u Rogera. Djoko mial kilka scen, w ktorych wybuchal zloscia, tracil zimna krew co spowodowalo, ze przegrywal juz 1:2 w setach z Cilicem. Poza tym trawa, ulubiona trawa Federera. Federer jest dla mnie dzisiaj faworytem, kurs jest naprawde wysoki. Ja gram grubo ????
 
9 0

9ff

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger over 25.5 asów serwisowych, Betsafe 1.85
VS.
Miałem tego meczu nie ruszać,ale prawdziwy fan tenisa taki jak ja musi coś obstawić w tym meczu. Finały zawsze rządzą się swoimi prawami i często sprawdza się opinia,że finał nie jest to obstawiania tylko do oglądania. Większość typerów &quot;kreśli&quot; najpopularniejsze zdarzenia czyli wygraną albo przegrana, bądź under albo over gemów w meczu. Ja osobiście uważam,że Djokovic wygra w meczu finałowym i podtrzymuje swoją tezę,że Federer nie wygra już nigdy wielkiego szlema,zobaczymy już niebawem czy odszczekam te słowa,ponieważ Szwajcar chyba już tak blisko nigdy nie będzie. W tym typie zająłem się wyłącznie statystką, która moim zdaniem ma ogromne szanse na wejście. Wiadomo,że często statystyki to tylko suche cyferki ale w tym przypadku nie musi tak być. Dlaczego wybrałem taki rodzaj zdarzenia? Ponieważ moim zdaniem jest to najbezpieczniejsza opcja na ten mecz. Omijam tutaj over czy under gemów ponieważ set może zakończyć się w trzech setach i nawet w czterech i linia nie będzie pokryta. Teoretyzuje sobie,że to będzie bardziej szybkie jak wolne spotkanie, wiadomo trawiasta nawierzchnia także o wiele szybsza niż clay,chociaż w ostatnim czasie coraz więcej tam &quot;ziemi&quot; niż prawdziwej trawy. Pisząc,że to będzie szybkie spotkanie nie mam tutaj na myśli czasu trwania zawodów,lecz tępo-tak dla jasności. Djokovic podczas tegorocznej edycji Wimbledonu zaserwował podczas sześciu meczów 73 asy,daje to mu średnio 12 asów na mecz,lecz wiadomo do średniej asów na mecz trzeba podchodzić inaczej,bo jedne mecze trwały dłużej,a inne krócej. Novak w kolejnych rundach zaserwował 7, 18, 7, 14, 10, 17 asów czyli np. w I albo III rundzie wystrzelił zaledwie 7 razy,a w II aż 18. Federer natomiast łącznie zaserwował 69 asów, co daje nam statystycznie również mniej więcej 12 asów na mecz. Roger posyłał asy w poszczególnych rundach: 9, 25, 8, 11, 10, 6 czyli też bardzo różnie,a trzeba wspomnieć,że Szwajcar spędził na korcie znacznie mniej godzin od przeciwnika. Bukmacher oferuje nam linię 25.5 czyli patrząc połowicznie zawodnicy muszą zaserwować po 13 asów, jeśli mają średnią 12 na mecz to linia jest jak najbardziej do pokrycia. Tym bardziej na moje oko, mecz nie powinien się skończyć w trzech setach,a im więcej czasu mecz będzie trwać tym więcej asów powinno być posyłanych. Dodatkowo na ostatnich 5 potyczek tych tenisistów mieliśmy cztery razy,3 sety (w meczach wygranych do trzech setów). Podsumowując to wszystko, uważam,że typ wejdzie lekko,a triumfatorem będzie Serb, Novak Djokovic.
Przeczytałem właśnie Twój typ na asy.
Zadajesz sobie sprawę, że od ostatnich dwóch lat o 2012 roku nigdy kiedy grali przeciwko sobie Djokovic - Federer nie było więcej niż 25 asów na mecz. Wiadomo to światowej klasy gracze który mają dużo większą obieralność niż reszta więc Twoje dane z początku turnieju nie są aż tak miarodajne ponieważ to co dla innych było nie do odebrania tutaj będzie walka o każdą piłkę. Dodam tylko że te mecze poniżej też był niektóre długie po 3 sety
Napisz co o tym myślisz.
Poniżej statystki:
Novak Djokovic Roger Federer
ATP World Tour Masters 1000 Monte Carlo
Aces
2 3 = 5
ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells
Aces
6 6 = 12
Dubai
Aces
5 7 = 12
Barclays ATP World Tour Finals
Aces
9 5 = 14
ATP World Tour Masters 1000 Paris
Aces
7 5 = 12
Barclays ATP World Tour Finals
Aces
6 8 = 14
ATP World Tour Masters 1000 Cincinnati
Aces
2 8 = 10
Wimbledon
Aces
9 12 = 21
Roland Garros
Aces
6 9 = 15
ATP World Tour Masters 1000 Rome
Aces
1 6 = 7
US Open 2011
Aces
8 11 = 19
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Miałem nie pisać w tym dziale ale jednak żal mi się robi tych ludzi co będą wchodzić do działu i zobaczą typy na podstarzałego dziadka Federera na którym umoczą kasę.
NIE GRAJCIE Federera!!!
Jeśli chodzi o ten turniej to finał można powiedzieć już się odbył a mianowicie chodzi o spotkanie Djoka z Dimitrovem. Jeśli Dimitrov wygrałby z Djoko to śmiem twierdzić, że Federer byłby w tej samej sytuacji co przed meczem z Djokem czyli jakieś szanse ma ale i tak przegra. Federer na tym turnieju nie miał żadnego przeciwnika który byłby w formie poza Kanadyjczykiem który jednak nie jest na tyle mocny aby Szwajcara pokonać o Wawrince nie wspominam bo co to jest za grajek który co drugi turniej odpada w 1r przynamniej w tym okresie sezonu. Djoko ma na rozkładzie Stepanka który gra rewelacyjnie na trawce, Tsonge który jest zawsze mocny tutaj no i Dimitrova który jest w mega formie a jednak ugrał zaledwie jednego seta. Djoko powinnien ograć bez problemu Federera a kurs 1.61 biorę z pocałowaniem ręki ostatni :normalny pojedynek&quot; wygrał Djoko w IW i tutaj powinno być podobnie bo meczu z MC nie ma co brać pod uwagę gdzie Djoko miał kontuzje. Djoko 1.61 value mega osobiście gdybym był oddsmakerem dałbym kursy 1.4 do 2.75 ????
Mistrzu, zapomniałeś do całej śmietanki dodać Cilica, z którym fakt faktem Djokovic zagrał kiepski mecz. Ogólnie marna prowokacja :p
Nigdy nie przegrał z Djokovicem na trawniku, ponadto 7-1 bilans w finałach Wimbledonu , gdzie pokonał go jedynie Nadal u szczytu formy po 5 oporowych setach.
To tak dla ścisłości, że ten kurs według ciebie jest na Serba nieco zawyżony :p
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Przeczytałem właśnie Twój typ na asy.
Zadajesz sobie sprawę, że od ostatnich dwóch lat o 2012 roku nigdy kiedy grali przeciwko sobie Djokovic - Federer nie było więcej niż 25 asów na mecz. Wiadomo to światowej klasy gracze który mają dużo większą obieralność niż reszta więc Twoje dane z początku turnieju nie są aż tak miarodajne ponieważ to co dla innych było nie do odebrania tutaj będzie walka o każdą piłkę. Dodam tylko że te mecze poniżej też był niektóre długie po 3 sety
Napisz co o tym myślisz.
Poniżej statystki:
Novak Djokovic Roger Federer
ATP World Tour Masters 1000 Monte Carlo
Aces
2 3 = 5
ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells
Aces
6 6 = 12
Dubai
Aces
5 7 = 12
Barclays ATP World Tour Finals
Aces
9 5 = 14
ATP World Tour Masters 1000 Paris
Aces
7 5 = 12
Barclays ATP World Tour Finals
Aces
6 8 = 14
ATP World Tour Masters 1000 Cincinnati
Aces
2 8 = 10
Wimbledon
Aces
9 12 = 21
Roland Garros
Aces
6 9 = 15
ATP World Tour Masters 1000 Rome
Aces
1 6 = 7
US Open 2011
Aces
8 11 = 19
Warto było by napisać ile setów było granych w poszczególnych meczach oraz na jakich nawierzchniach dane mecze były grane bo to ma znaczenie i to olbrzymie. Takich turniejów jak ATP World Tour Masters 1000 Rome czy Roland Garros w ogóle bym nie brał pod uwagę są to turnieje na nawierzchni ziemnej, piłka wyżej po serwie się odbija więc zawodnik returnujący ma więcej czasu na reakcję.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Myślę, że w czasie trwania turnieju moje przewidywania potwierdziły się w mniejszym lub większym stopniu co do dyspozycji obu zawodników mających wystąpić dziś w finale. Mnie osobiście nawet utwierdził w przekonaniu, że to Federer zgarnie dziś szlema, bo jest po prostu mocniejszy psychicznie i bardziej konsekwentny od... Grigora Dimitrova. Wspominam tutaj Bułgara nie bez przyczyny, bo wielu porównuje go właśnie do Szwajcara ze względu na styl gry, a przez pryzmat półfinału z Novakiem myślę jednak, że słusznie to czyni, aczkolwiek jakości nadal sporo tam brakuje. Bowiem w tamtejszym spotkaniu Grisha przystąpił do frontalnego ataku dopiero w połowie drugiego seta, kiedy zwęszył u Serba dołek. Według niektórych był to po prostu przestój w grze, według innych spadek koncentracji po łatwo uzyskanym przełamaniu w tym secie, a ja nadal będę trwał przy swoim i napiszę, że był to dołek wydolnościowy. Bo już w gemie serwisowym na 3-1 zaczął się cięższy oddech u Serba, dwa gemy później drastycznie spadła praca nóg, co przełożyło się na 5 straconych gemów z rzędu. Czy ktoś pamięta ostatni taki &quot;wyczyn&quot; Novaka? Konsekwencja Szwajcara w tym pojedynku będzie przejawiać się najprawdopodobniej tym, że od razu zepchnie Djokovicia do głębokiej defensywy, poczynając od podania, kończąc na backhandzie po linii, który ponownie nabrał mocy po przesiadce z 90 calowej rakiety na 98 cali i przede wszystkim grze na małe kara, którą nie dość, że ponownie odkurzył, to jeszcze cały czas pielęgnuje, startując nawet w deblu z niezłym skutkiem (Brisbane i Indian Wells półfinały, Halle finał w asyscie Marco Chiudinelliego). Tam jest moim zdaniem spora przewaga nad Novakiem, który za skracanie gry się bierze dopiero w momencie wachnięcia i zwiększonej ilości błędów z głębi kortu i nawet dość solidnie przygotowane akcje nie przynosiły mu punktu z Bułgarem. Jest to typowy mecz now or never dla Rogera i wobec przedstawionych przeze mnie argumentów powiadam - destiny, it&#39;s time!
Typy
R.Federer @2,45 pinnacle ⛔ więc jednak never... ???? ???? ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Djokovic Novak-Federer Roger over 25.5 asów serwisowych, Betsafe 1.85
VS.

Miałem tego meczu nie ruszać,ale prawdziwy fan tenisa taki jak ja musi coś obstawić w tym meczu. Finały zawsze rządzą się swoimi prawami i często sprawdza się opinia,że finał nie jest to obstawiania tylko do oglądania. Większość typerów &quot;kreśli&quot; najpopularniejsze zdarzenia czyli wygraną albo przegrana, bądź under albo over gemów w meczu. Ja osobiście uważam,że Djokovic wygra w meczu finałowym i podtrzymuje swoją tezę,że Federer nie wygra już nigdy wielkiego szlema,zobaczymy już niebawem czy odszczekam te słowa,ponieważ Szwajcar chyba już tak blisko nigdy nie będzie. W tym typie zająłem się wyłącznie statystką, która moim zdaniem ma ogromne szanse na wejście. Wiadomo,że często statystyki to tylko suche cyferki ale w tym przypadku nie musi tak być. Dlaczego wybrałem taki rodzaj zdarzenia? Ponieważ moim zdaniem jest to najbezpieczniejsza opcja na ten mecz. Omijam tutaj over czy under gemów ponieważ set może zakończyć się w trzech setach i nawet w czterech i linia nie będzie pokryta. Teoretyzuje sobie,że to będzie bardziej szybkie jak wolne spotkanie, wiadomo trawiasta nawierzchnia także o wiele szybsza niż clay,chociaż w ostatnim czasie coraz więcej tam &quot;ziemi&quot; niż prawdziwej trawy. Pisząc,że to będzie szybkie spotkanie nie mam tutaj na myśli czasu trwania zawodów,lecz tępo-tak dla jasności. Djokovic podczas tegorocznej edycji Wimbledonu zaserwował podczas sześciu meczów 73 asy,daje to mu średnio 12 asów na mecz,lecz wiadomo do średniej asów na mecz trzeba podchodzić inaczej,bo jedne mecze trwały dłużej,a inne krócej. Novak w kolejnych rundach zaserwował 7, 18, 7, 14, 10, 17 asów czyli np. w I albo III rundzie wystrzelił zaledwie 7 razy,a w II aż 18. Federer natomiast łącznie zaserwował 69 asów, co daje nam statystycznie również mniej więcej 12 asów na mecz. Roger posyłał asy w poszczególnych rundach: 9, 25, 8, 11, 10, 6 czyli też bardzo różnie,a trzeba wspomnieć,że Szwajcar spędził na korcie znacznie mniej godzin od przeciwnika. Bukmacher oferuje nam linię 25.5 czyli patrząc połowicznie zawodnicy muszą zaserwować po 13 asów, jeśli mają średnią 12 na mecz to linia jest jak najbardziej do pokrycia. Tym bardziej na moje oko, mecz nie powinien się skończyć w trzech setach,a im więcej czasu mecz będzie trwać tym więcej asów powinno być posyłanych. Dodatkowo na ostatnich 5 potyczek tych tenisistów mieliśmy cztery razy,3 sety (w meczach wygranych do trzech setów). Podsumowując to wszystko, uważam,że typ wejdzie lekko,a triumfatorem będzie Serb, Novak Djokovic.
Średniej asów Djokovica nie brałbym w analizie pod uwagę według mnie ilość asów danego zawodnika zależy głównie od sposobu serwisu oraz parametrów fizycznych jego przeciwnika. Np mecz Djokovic Cilic serb zaserwował tylko 10 asów w 5 setach ponieważ Cilic jest wysoki i ma długie ramiona więc bez problemu dosięgał piłek serwisowych.
Mój typ na dzisiaj Djokovic N.- Federer R. liczba asów poniżej 25.5 betsafe 1.85
Warto dodać że w ostatnich meczach Djokovic skuteczności na pierwszym serwisie ma około 70 % natomiast Federrer 65%, miał również słabszy mecz z Robredo ze skutecznością 56%
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Typy na asy popieram bo to bedzie oscylowalo gdzies wlasnie w granicach tych liczb powyzej 20 , wlasnie Djokovic jest dobrze returnujacym zawodnikiem , dotychczas Nole zaserwowal 73 asy , Ferdek 69 co po zlaczeniu dawaloby 23.6 w tym meczu , w 2012 asow bylo 21 tak wiec tez blisko , zobaczymy powodzenia ;) a no i wlasnie nawierzchnia trawiasta bardziej sprzyja asom .
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Miałem nie pisać w tym dziale ale jednak żal mi się robi tych ludzi co będą wchodzić do działu i zobaczą typy na podstarzałego dziadka Federera na którym umoczą kasę.
NIE GRAJCIE Federera!!!
Jeśli chodzi o ten turniej to finał można powiedzieć już się odbył a mianowicie chodzi o spotkanie Djoka z Dimitrovem. Jeśli Dimitrov wygrałby z Djoko to śmiem twierdzić, że Federer byłby w tej samej sytuacji co przed meczem z Djokem czyli jakieś szanse ma ale i tak przegra. Federer na tym turnieju nie miał żadnego przeciwnika który byłby w formie poza Kanadyjczykiem który jednak nie jest na tyle mocny aby Szwajcara pokonać o Wawrince nie wspominam bo co to jest za grajek który co drugi turniej odpada w 1r przynamniej w tym okresie sezonu. Djoko ma na rozkładzie Stepanka który gra rewelacyjnie na trawce, Tsonge który jest zawsze mocny tutaj no i Dimitrova który jest w mega formie a jednak ugrał zaledwie jednego seta. Djoko powinnien ograć bez problemu Federera a kurs 1.61 biorę z pocałowaniem ręki ostatni :normalny pojedynek&quot; wygrał Djoko w IW i tutaj powinno być podobnie bo meczu z MC nie ma co brać pod uwagę gdzie Djoko miał kontuzje. Djoko 1.61 value mega osobiście gdybym był oddsmakerem dałbym kursy 1.4 do 2.75 ????
Jestem dokładnie tego samego zdania. Kursy na Novaka powinny być w granicach 1,4 i odradzam granie na Federera, chyba że chcecie wtopić ;) Wasz argument, że w całym turnieju grał zajebiście można wrzucić do kosza, bo on nie mógł z nikim przegrać, jedynie Raonić mógł mu sprawić kłopoty i przegrał każdego seta z jednym brejkiem. Wawrinkę pozostawię bez komentarza. A Djokovic miał naprawdę znakomicie dysponowanych przeciwników: Cilic, którego gra z Berdychem i Chardym była znakomita; Dimitrova, która ma na rozkładzie Murraya. Jeżeli oboje zagrają tak jak w całym turnieju to Nole to ogarnie bez dwóch zdań, chyba że oglądaliście inne mecze albo widzieliście tylko livescora to przepraszam, wiecie lepiej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Djokovic 1.66 6/10 marathon
Djokovic -1.5seta
2.15 bah 4/10
Final to final, poprzednie mecze moga nie odegrac zadnej roli. Liczy sie tu i teraz, forma dnia, przygotowanie, nastawienie, psychika. Sporo zostalo napisane wiec ja juz krotko zeby nie dublowac. Mysle, ze wygra Serb po walce ale raczej nie 5setowka. 3-0 bardziej w kierunku 3-1 bo Nole ma straszne przestoje wtedy bedzie Federer atakowac. Roger - tak jak ktos wczensiej pisal - raczej juz nigdy Szlema nie wygra. Chyba tylko Londyn daje taka szanse ale nie z Serbem. Kazdy teraz krytykuje Novaka za te 5 setowki ale final bedzie pewnie wygladac zupelnie inaczej, po tylu obejrzanych meczach wiem, ze tak najczesciej jest. Nole ma prosta droge do szczescia.Wygrany &quot;W&quot; -&gt; slub -&gt; dziecko. Zrobi wszystko zebytego dokonac. Federer teoretycznie moze zagrac na wiekszym luzie ale w praktyce bedzie odwrotnie. On wie, ze to jedna z ostatnich szans, moze ostatnia. Znow pewnie bedzie festiwal ram i farfocli z bh. Na teraz Djokovic jest za mocny, Serb jest obecnie graczem numer 1. Wielka wszechstronnosc, swietna kondycja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kempak 113

kempak

Użytkownik
Pisałem o statystyce to Tie Break od razu się zdenerwował, jak małe rozkapryszone dziecko, któremu zabrano zabawkę. Przeglądałem ile statystycznie asów walą na mecz i nie wychodziło mi z żadnej strony by był over 25.5 asów. Nie denerwuj się tak na drugi raz, bo ambulans nie zdąży z respiratorem dla Ciebie.

Wracając do tematu sam idę w stronę Djokovicia, pomimo tego, że wielu mówi, że jest bez formy (3:1 z Dimitrovem, 3:2 z Ciliciem). Federer jest piekielnie mocny na trawie, ze swoimi przeciwnikami radził sobie bezproblemowo - ale Novak to kompletnie inna półka. Może i byc 5-setówka, jednak z każdym setem Roger będzie puchnąc z racji na wiek.
1,62 w ciemno.
 
9 0

9ff

Użytkownik
Szczególnie że Federer ogólnie nie za dużo ma zagrań Asowych. Na jakie statystyki by się nie patrzyło nie wychodzi over 25.5. Maksymalne to jak napisał nole nawet 24 się nie uzbiera. Dodatkowo to Djokovic musi być tą osobą która tą statystykę nakręci do over 25.5 bo nawet nie ma co się łudzić że będzie więcej asów po stronie Federera. A większość obstawią, że Federe wygra ????
Obaj skutecznością asową nie porażają
Mój typ na dzisiaj Djokovic N.- Federer R. liczba asów poniżej 25.5 betsafe 1.85
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Serio, ale co niby osiągnęli na trawie Cilic czy Dimitrov, że ich pokonanie po heroicznej walce ma być wyznacznikiem... no właśnie nie wiem czego, chyba dość średniej formy Novaka.
Federer @2.35
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Djokovic (1.65) Pinnacle
To może ja dodam jeszcze coś od siebie.
Moim zdaniem finał zgarnia dzisiaj Djokovic, nie sądzę aby Federer jeszcze kiedykolwiek ograł go na wielkim szlemie, tak jak nie sądzę aby jeszcze kiedykolwiek zrobił to w meczu z Nadalem. Roger to już na pewno nie te lata co kiedyś, chociaż ten turniej ma jak do tej pory zaskakująco udany.
W takich meczach ogromną role odgrywa na pewno kondycja. Tutaj Djokovic jest terminatorem, dla niego gra na najwyższych obrotach po 4 godzinach męczarni na korcie to pikuś. Czy to samo można powiedzieć o Federerze? na pewno nie. Tak więc, im ten mecz będzie trwał dłużej, tym większe szanse dla Serba.
Zobaczymy jak będzie dzisiaj funkcjonował bh Szwajcara, jeśli nie będzie miał swojego dnia to Novak go zamęczy po prostu.
Ja po prostu nie widzę wygranej Rogera w tym meczu. Djokovic to jest maszyna, która skrupulatnie wypunktuje tutaj wszystkie jego słabości
Oprócz wygranej Novaka, proponuje jeszcze taki oto ciekawy typ na asy w ziemniaku etoto:
Novak +2.5 asa (1.92) Etoto
Kurs wydaje się być promocyjny. Serb serwuje na tym turnieju genialnie, bije asy jak na zawołanie. 17 asów z Dimą, nie rozumiem zupełnie dlaczego jeszcze wystawiony jest na niego handicap, jak On tu powinien być faworytem do większej ilości asów ???? Ogólnie wydaje się być promo konkretne.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Roger Federer @2,37 bet365
Część osób chyba jest &quot;zakochanych&quot; w Nole lub w typach na niego. Jeżeli twierdzicie, że kursy powinny byc w granicach 1,40 na Djokovica to nie mam słów. To jest Wielki Szlem, trawa, Wimbledon, a na przeciw Serba stanie nie byle kto tylko sam Roger Federer. Tak jak juz ktos wyzej napisal, liczy sie tu i teraz. Oglądałem spotkania jednego i drugiego i obecnie Szwajcar prezentuje wyższą formę, mam wrażenie że to stary Roger ze swoich najlepszych lat.
Wróce tylko (chociaż zamierzałem tego nie robić) do spotkania Nole z Dimitrovem. Młodość i jeszcze na tą chwile zbyt małe doświadczenie na takim szczeblu imprez zadecydowały o wyniku spotkania. Gdyby przy prowadzeniu w tie breaku 4 seta 6:3 nie popelniał tak banalnych bledów jak DF, zwycięzcą spotkania byłby prawdopodobnie ktoś inny.
Według mnie zarówno wyższy kurs jak i szanse na zwycięstwo skłaniają mnie do zagrania na Szwajcara...
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wszystkim wskazującym jako atut Novaka jego bajońską kondycję chciałbym przypomnieć ubiegłoroczny Wimbledon. Po prawie pięciogodzinnym półfinale z Del Potro Serb miał dwa dni na regenerację, a i tak wyglądał na nie do końca świeżego, co pozwoliło Murrayowi zamknąć tamten finał w trzech setach. W tym roku Serb spędził na korcie około 5 godzin więcej niż Szwajcar, a biorąc dodatkowo pod uwagę ekonomię gry obu tenisistów, uważam, że nie jest to bez znaczenia, a różnica może być nawet większa. W sumie to zauważyłem, że jestem tu rodzynkiem, który właśnie w kondycji Serba w tym roku upatruje wszelkich słabości jego tenisa. ????

jednak z każdym setem Roger będzie puchnąc z racji na wiek.
Czy jesteś w stanie mi przytoczyć mecz z tego sezonu, w którym Roger, jak to napisałeś, spuchł kondycyjnie, że wysuwasz takie tezy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Wimbledon 2014
1. Marinko Matosevic - Fernando Verdasco &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - Matosevic +1,5s✅
2. Milos Raonic - Matthew Ebden &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - under 36,5g✅ - under 37,5g✅
3. Marinko Matosevic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Matosevic -1,5s⛔
4. Jerzy Janowicz - Lleyton Hewitt &gt;analiza&lt;
over 3,5s✅ - over 41,5g✅
5. Milos Raonic - Łukasz Kubot &gt;analiza&lt;
under 35,5g✅ - Raonic -2,5s✅
6. Marin Cilic - Jeremy Chardy &gt;analiza&lt;
Cilic -1,5s✅
7. Andy Murray - Kevin Anderson &gt;analiza&lt;
Murray -2,5s✅
8. Milos Raonic - Kei Nishikori &gt;analiza&lt;
under 43,5g✅
9. Milos Raonic - Nick Kyrgios &gt;analiza&lt;
under 45,5g✅
10. Milos Raonic - Roger Federer &gt;analiza&lt;
Raonic⛔ - Raonic +3,5g⛔

Roger Federer - Novak Djokovic
Federer over 21,5g @ 1,86 NetBet✅✅✅


Miałem tak jak większość nie tykać się finału, jednak po przejrzeniu oferty znalazłem coś takiego co widzicie powyżej. Również kieruje się ku zwycięstwu Rogera. Gdzie jak nie tu miałby on wygrać swój może już ostatni wielki szlem? Wszystko już na jego na temat w dziale było już napisane. Przewidywana jest piękna dramaturgia (oby się nie skończyło tak jak wczorajszy finał kobitek). Chciałbym zobaczyć pojedynek godny finału, taką kompletną pięciosetówkę. Over Rogera powinien pęknąć, bo na pewno Nole nie odda tego finału lekko 3:0. Podzielam zdanie, że Fedexa nie miał kto sprawdzić, jednak radził sobie ze wszystkimi bez problemu. Wiadomo, Stan to już wyższa półka, i przegranie seta o niczym nie świadczy. Sam Rogerowi życzę zwycięstwa, mimo sympatii w stronę Novaka!

Chciałbym tutaj również podsumować swoją skuteczność na Wimbledonie. Typów łącznie było 16. Trafionych 13, nietrafionych tylko 3. Ogólnie jestem zadowolony, sporo mogę zawdzięczać Rao.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
W takich meczach ogromną role odgrywa na pewno kondycja. Tutaj Djokovic jest terminatorem, dla niego gra na najwyższych obrotach po 4 godzinach męczarni na korcie to pikuś. Czy to samo można powiedzieć o Federerze? na pewno nie. Tak więc, im ten mecz będzie trwał dłużej, tym większe szanse dla Serba.
A to bardzo ciekawe a jednocześnie zaskakujące stwierdzenie z Twojej strony. O ile tak można było nazwać Djokovica w latach 2011-2013 to teraz nastąpiła diametralna zmiana o 180 stopni. Mecze grane przez Djokovica nie prezentują już takiego przygotowania kondycyjnego jak za jego najlepszych sezonów. Powiedz mi gdzie widzisz terminatora Novaka w meczu finału RG 2014 z Nadalem gdzie to Novak ledwo stał na nogach, był cieniem samego siebie? Gdzie był terminator Novak w meczu z Dimitrovem gdzie od 2 seta zdecydowanie spuścił z tonu - jedynie błędy i brak doświadczenia przez Grigora doprowadziły do jego porażki. I jeszcze wiele takich spotkań było w tym sezonie gdzie ewidentnie było widać że Novak jest dużo gorzej przygotowany kondycyjnie niż to miało miejsce w latach ubiegłych. Wiadomo że patrząc z perspektywy wieku Novak wydaje się być mocniejszy kondycyjnie od Rogera ale jeśli to Roger narzuci Serbowi swoje warunki gry, będzie zmuszał go do wysiłku to nie byłbym taki pewien czy Novak jest w stanie wytrzymać taką grę. Przekonamy się za 30 minut.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Federer 3:1
5.5
William Hill
Federer udowodnił w tym turnieju po raz kolejny ża trawa to jego ulubiona nawierzchnia i jest faworytem tego finału,dla mnie. W tym roku obaj spotkali się trzy razy, dwa razy wygrał Federer, co dobitnie świadczy o tym że Roger wciąż w tym roku jest groźnym rywalem dla każdego, nawet Novaka. Szwajcar starannie dobiera turnieje w tym roku, ale na sezon na trawie przygotował się perfekcyjnie, choć wcale nie musiał jak widać bo jest w świetnej formie. Jeden stracony set na tym turnieju i wygrany Turniej w Halle, trzeba przyznać że Federer w tym sezonie czasami wydawał się jak by już zmierzał ku końcowi, porażki z Nishikorim,Gulbisem czy Chardym. Jak widać na ten najważniejszy dla niego turniej w sezonie jest w stanie się zmotywować i nie zawieść oczekiwań kibiców. Prawda jest taka że mógł polec po drodze z każdym gdyby był tym samym Federerem który na innych nawierzchniach przegrywał z dużo gorszymi od siebie. Nie miał słabszych momentów do tej pory to jakim cudem nagle Serb ma go ograć? Nie rozumiem, ograł Novaka dwa razy w tym roku, w formie od początku sezonu był średniej, teraz wielkoszlemowy finał i nagle ma polec bo jest stary i co jeszcze ? Ma inne buty?sponsora? Federer na trawie jeszcze większy Maestro niż na innych nawierzchniach i nie widzę tu powodów dla których miałbym stawiać inaczej, obstawiam 3:1 dla Szwajcara bo mimo wszystko finał do zera pomiędzy takimi zawodnikami to raczej niemożliwy, jeden set dla Serba i tytuł dla Federera.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
u niektrych jak widac cienko z pamiecia hehe 2 lata temu na rogera w pofinale Wimbledonu byl kurs 2.9 i wygral z djoko 3-1 a pozniej final z murrayem . Tam tez bylo pisanie ze juz stary ze nie da rady itd hehe do tego wtedy meczyl sie m.in z benentue i wygral 3-2 z kolei djoko ogrywal wszystkich do 0 chociaz przecinikow mial o wiele slabszych niz w tym roku to jednak roger wtedy takze mial rownie slabych. Gosc co pisze ze roger wygral z raonicem kazdy set tylko z 1 przelmaniem chyba jest jakis niepowazny haha. Roger zmiotl z kortu znakomicie grajacego jak do tej pory raonica ktory szedl jak burza i ogral znakomitego kyrgiosa calkiem przekonujaco a kazdy wczesniejszy mecz wygrywal do 0. Sadze ze djoko z rao mialby niiemale klopoty. przyszedl mecz z rogerem i rao przegral 1.40 min do tego majac tylko 1 BP !! . to ewidentnie pokazuje jak pewnie roger trzyma swoje podanie a gdy trzeba zaatakowac i przelamac zeby nie bylo tie break to wlaacza 5 bieg i po prostu przelamuje ???? a wiec mecz z rao mial calkowicie pod kontrola od poczatku do konca w ogole sie nie przemeczajac czego nie mozna powiedziec o djoko ktory gra bardzo nierowno a to wlasnie konsekwetna i rowna gra dawala mu tytuly, teraz tego nie ma wiec nie widze dla niego zadnych szans z tak dysponowanym rogerem. poza tym pisaliscie z rok temu ze roger zmienil trenera i jego gra wylgadac coraz lepiej ale mimo wszytsktyo w szlemach odpadal jak widac do wszystkiego potrzeba czasu i teraz w koncu ciezka praca z nowym trenerem osiagnela apogeum a dodajac do tego ulubiona nawierzchnie rogera i bilasn z djoko na niej 7-1 nie widze kompletnie zadnych szans djoko w tym meczu. radze pobierac kurs przed meczem bo sadze ze juz w trakcie wyzszy nie bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom