>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Brazylia - Kolumbia [04.07.2014, piątek, godz. 22:00]

nole 6,1K

nole

Forum VIP
Brazylia - Kolumbia
TYP : brak gola przed 32 minutą
1,83 Bet365

Według mnie mimo ofensyw jednej i drugiej drużyny ten typ powinien wejsc.
Skoro dziś Niemcom udało się strzelić gola tak wcześnie to tutaj myśle, że będzie odwrotnie. Na początku meczu powinny być szachy i badanie przeciwnika. Jakoś nie wydaje mi sie, żeby tutaj drużyny rzuciły się ostro do ataku.
Jesli do przerwy kolumbia nie strzeli gola to w przerwie na LIVE zagram

Kolumbia over 0,5

Teraz kursy na to wynoszą 1,66. Powinnien byc kolo 2.00 w przerwie.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Jakby trochę na przekór całemu forum (oraz światu) typuję dziś wysokie zwycięstwo Brazylii. Jak większość uważam, że mecze Kolumbii były ciekawsze, lepiej zagrane. Niestety jak wspomniał już @Baltazar_Gąbka Kolumbijczycy grali z bardzo przeciętnymi drużynami. Jedynie Urugwaj coś sobą prezentował, lecz ofensywnie bez Suareza nie pokazał nic. Jaka jest siła Urugwaju bez Suareza pokazała już wcześniej Kostaryka, która również nie jest potęgą i jutro powinna dostać sromotną lekcje football&#39;u. Jeśli Kolumbia zagra dzisiejszy mecz tak jak pozostałe i bedzie chciała grać ofensywnie wątpię aby obrońcy poradzili sobie z Brazylijczykami, którzy gdy zostawi im się miejsce na rozpędzenie się są na prawdę groźni.
Dodatkowo uważam, że Neymar wyprzedzi dziś Rodrigueza w liczbie strzelonych bramek.
Typy do pogrania raczej za niewielka kasę, ale prawdopodobieństwo, ze Brazylia wygra więcej niż jednym golem wg mnie większe niż zwycięstwo Kolumbii.
Tak więc :
Brazylia (-1,5) @ 3 1/10 ⛔ ahhh ten karny ;/
Neymar strzeli 2 lub więcej @ 6,5 1/10 ⛔
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Pomijajac to, że Kolumbia gubi sie w defensywie i Brazylia jest duzo lepsza..to co robi ten sedzia Carballo???
24 faule w I polowie!!! Kartki ewidentne dla Fernandinho i Zunigi, i jeszcze przynajmniej jedna, a on specjalnie nie odgwizduje i usmiecha sie jak jakis przyglup!
Zenujace, dostali zakaz dawania kartek, ale przez to wypacza sie nawet wynik meczu, Fernandinho na pewno dalej bedzie ostor gral, bo widzi ze nic sedzia nie robi, a spora szansa ze dzis wylecialby gdyby nie indolencja sedziego, to samo Zuniga..
Jak beda kontuzje po tym meczu, to ten sedzia powinien dostac dyskwalifikacja za to co wyprawia! Wpienia mnie taka ignorancja..
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Piękny sen Kolumbii się dzisiaj niestety skończył, jednak ta drużyna zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Najradośniej, najbardziej ofensywnie i zmyślnie grający zespół na tym Mundialu.
Bardzo, bardzo szkoda, że nie zobaczę ich w półfinale. Brazylia nie była lepsza, wykorzystali swoje sytuacje - a niestety Kolumbia przysnęła w 1 połowie.
Brawo James Rodríguez - za 2 asysty i 6 bramek i jedną z najpiękniejszych na mistrzostwach.
Brawo José Pékerman - za prawdziwego nosa, świetny zmysł trenerski i to, że potrafił poukładać tą układankę, która funkcjonowała naprawdę doskonale!
Czarnym koniem miała być Belgia, jednak dla mnie była nim niewątpliwie Kolumbia (chociaż Czerwone Diabły mogą jeszcze namieszać).
A Brazylia? 1 połowa dobra, potem mizerna gra. 2 przypadkowe gole - z rzutu wolnego, którego nie było i po rzucie rożnym. W meczu z Niemcami grają bez ostoi obrony i kapitana - Thiago Silvy i najprawdopodobniej bez swojego asiora w ataku - Neymara.
Dodam jeszcze, że niezwykle irytują mnie te malownicze upadki Brazylijczyków - jeżeli byłaby konkurencja na najpiękniejszy i najbardziej efektowny upadek - byliby niekwestionowanymi mistrzami - bo w następnej rundzie na 85% odpadną z solidnymi Niemcami.
W ciemno wchodzę w Niemców, mam nadzieję, że kurs będzie na poziomie jakichś 2.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
A twoje Niemcy w efektownych upadkach niewiele ustępują. Klose gdyby nie symulka to wcale nie byłby widoczny, do tego płaczek Muller a jeszcze w obwodzie pozostaje klasowy nurek gotze, ktory juz raz z Portugalia dał swój popis. Kolumbia zagrała fajne mecze z bardzo słabymi zespołami w grupie + fatalnym urugwajem, który na tych mistrzostwach zagrał dobre ze cztery akcje(bez suareza chyba żadnej ???? ). W meczu z Brazylią zamiast na grze od początku to bardziej się skupili na faulowaniu i kłotniach z arbitrem, dlatego zasłużenie odpadli.
 
Do góry Bottom