>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału: Francja - Niemcy [04.07.2014, piątek, godz. 18:00]

D 0

damian_hejnar

Użytkownik
Szykuję się najrówniejszy mecz 1/4, kurs nieco wyższy na Francję więc mój typ idzie na nią z tym że bogatszy o doświadczenia z meczy 1/8 zastanawiam się czy stawiać wygraną czy sam awans.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Francja - Niemcy

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy już możemy okrzyknąć mianem hitu. Obie drużyny pokazały, że równie dobrze mogłyby spotkać się w finale, a jednak los krzyżuje ich drogi wcześniej. Zapowiada się kolejne znakomite widowisko.
Reprezentacja Niemiec w ostatnim meczu mogła zdziwić. Awans wywalczony w dogrywce dla wielu był wielką niespodzianką. Przecież taka Algieria na mapie piłki nożnej jest co najwyżej zespołem drugorzędnym. Piłkarze z Afryki przeważali tylko w pierwszej połowie, gdzie mieli jeszcze sporo sił. Może liczyli na gola i postawienie autobusu. Z pewnością tego nie spodziewał się trener Loew zostawiając z tyłu dwóch, trzech powolnych zawodników. Po naniesieniu poprawek w taktyce druga połowa oraz dogrywka już pod dyktando naszych sąsiadów. Sprawę można było załatwić wcześniej ale skuteczność była fatalna.
Wcale łatwiej nie mieli Francuzi. Oni także męczyli się do końca z drużyną afrykańską. Podczas meczu można było mieć przypuszczenia, że ten mecz także zakończy się po dogrywce. Dopiero zmiany w drużynie Trójkolorowych podkręciły tempo gry i wpadł upragniony gol dra drużyny Francji. Ja jednak w tym meczu w grze Francuzów nie widziałem nic nadzwyczajnego, a na pewno nie to co pokazali w grupie.
Moim zdaniem żadna z drużyn nie będzie się wychylać w pierwszej połowie. Jeśli nadarzy się okazja to postarają się ją wykorzystać jednak najważniejsze będzie nie stracić. Dopiero po przerwie zacznie się prawdziwa walka o awans. Moim zdaniem minimalnym faworytem są Niemcy, choć awans mogą zdobyć dopiero po rzutach karnych.
Moje typy:
Niemcy awans 1,68 Betsson ✅
REMIS (Niemcy wygrają-zwrot) 1,98 Betsson ▶ zwrot
Obie drużyny strzelą 2,00 WilliamHill
⛔
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Wrzuciłem już swoje propozycje typów z analizami na bloga, ale dla osób zainteresowanych chciałem podkreślić jedną rzecz. Nie wierzcie tak ślepo w Brazylię i Niemców. (... - cały tekst poniżej w linku) Co do drugiego spotkania to jest kilka aspektów i to po stronie naszych sąsiadów. Podobno siedmiu zawodników ma lekkie objawy grypy. Sam Loew wprowadza zamieszanie, ponieważ w mediach panują spekulacje jakim składem zagrają - z jednej wypowiedzi wynika, że zostanie przy &quot;sprawdzonej&quot; formacji - druga zaś głosi że od początku zaczną Schurle oraz Klose. Kolejna rzecz, to to że Niemcy zagrali TRAGICZNIE przeciwko Algierii i nie oszukujmy się jeżeli zagrają tak samo z Francją to nie mają szans na odniesienie sukcesu. Francuzi w podobnej sytuacji jak Kolumbia. Oprócz meczu z Ekwadorem, w którym odpoczywali, reszta spotkań wygrana, bardzo dużo goli zdobytych i przede wszystkim fakt, że Deschamps poukładał tą drużynę i przez wywalenie takich INDYWIDUALNOŚCI jak Nasri, wprowadził dobrą atmosferę. Nie twierdzę, że zarówno Brazylia jak i Niemcy nie awansują, bo może się tak stać... ale nie wierzę aby ich przeciwnicy położyli się i w 90 minutach oddali mecz na korzyść wyżej wymienionych drużyn. Ja osobiście stawiam kupon na Kolumbię i Francję oba z remisami, a ponad to dokładam wariata za drobne gdzie daję awans Kolumbii i Francji oraz Argentyny, a także wygraną Holandii w regulaminowym czasie gry. Moje analizy poniżej na blogu. POZDRAWIAM !
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Awizowane składy wg kickera:
FRANCE:
Lloris - Debuchy, Varane, Sakho, Evra - Cabaye - Pogba, Matuidi - Valbuena, Giroud, Benzema
GERMANY:
Neuer - Lahm, Mertesacker, Hummels, J. Boateng - Khedira - Schweinsteiger, T. Kroos - Schürrle, T. Müller, Özil
Mam nadzieję, że Deschamps zrezygnuje z Giroud w miejsce Griezmanna, co zwiększyłoby na pewno kreatywność i liczbę sytuacji. Zobaczymy.
Rok temu byłem niemal pewien, że Niemcy wygrają Mistrzostwa dziś widzę kalkę Bayernu. Na silę usprawnianie perfekcyjnej maszyny. Lahm jako DMC, miliard podań niczym zespoły Guradioli etc.
Dziś Francuzi są wg mnie faworytem. Nie Niemcy.
Pograłem Francję na wygranie turnieju, gdyż nie bardzo rozumiem kursy. Szanse na awans Francji lub Niemiec niemalże równe patrząc na kursy, a na Mistrza 9 Francja, a lekko ponad 6 Niemcy. Więc tu widzę value, jeśli Francja awansuje więcej na tym zarobie niż na suchym awansie. A przed półfinałem pomyślimy ????
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Niemcy - Francja : awans Niemcy 1.8 Sportingbet
Kursy na awans Niemców podskoczyły co mnie niewątpliwie ucieszyło. Uważam , że ich ostatni mecz nie był do końca taki słaby. Niemcy to trochę taki Bayern z gorszymi skrzydłami. Brakuje mi ewidentnie Reusa w tej drużynie , wtedy byłbym spokojny o końcowy sukces. Algieria natomiast prezentowała futbol taki trochę bez głowy , jak to mają w zwyczaju drużyny afrykańskie. Wykorzystywali po prostu szybkość swoich ofensywnych piłkarzy. Niemcom natomiast najciężej się gra z takimi drużynami ( patrz np jeszcze mecz z Ghaną). Po meczu z Portugalią uważałem , że Niemcy którzy grają podobnie jak Bayern mogą odpaść z drużyna podobnie grającą jak Real. Najbardziej zbliżony do Realu futbol prezentują Holendrzy na tym Mundialu. Tego zdania się trzymam. Francja natomiast nie ma tego co Holandia czy chociażby Algieria. Nie ma skrzydeł , takich zawodników niekonwencjonalnych potrafiących w pojedynkę zrobić duże zagrożenie. Valbuena uważam , że to nie ten rozmiar kapelusza i jeśli wyjdzie Giroud , a nie Griezmann to tym bardziej skłaniam się ku Niemcom. Walka wtedy rozstrzygnie się w środku pola , a tu uważam , że Lahm , Bastian i Kroos zdominują Pogbe , Cabaya i Matuidiego. Jeśli tylko te problemy zdrowotne w kadrze Niemiec nie są poważne myślę , że są po prostu lepsi od Francji. Są drużyną bardziej ułożoną i swoją konsekwencją w ataku w końcu trafią Francuzów. Gdzie widzę szansę dla Francji? Pogba to talent wielkiego formatu , on swoją nieszablonowością może zagrozić Niemcom. Benzema i Giroud uważam , że zostaną skutecznie wyłączeni z gry. Obrona jeśli zagra Hummels też uważam , że jest po stronie Niemców. Może jedynie boki Francji to piłkarze bardziej ofensywnie usposobieni , także może z tej strony jakieś zagrożenie ale w przeciągu całego meczu nie wpłynie to raczej na końcowy rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
edyp 186

edyp

Użytkownik
Na wstepie sorry za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu. Spodziewam sie dzisiaj malej partii szachow. Ani jedni ani drudzy nie powinni sie raczej rzucic do atakow od poczatku. Nasuwa sie wiec pomysl na remis do przerwy. I popularne ostatnio under 0,5 do przerwy. Co dalej? Moze to byc typowy mecz do pierwszej bramki. I ktos najprawdopodobniej wygra 1-0. No 1-1 to max moim zdaniem wiec under 2,5 rowniez warte grania. Remis po 90 minutach tez mozliwy. Serce by chcialp Francuzow, rozum podpowiada Niemcy... w ewentualnych karnych przewaga bramkarza raczej u Niemcow... ciezki mecz do typowania. Raczej polecam granie za nizsze stawki niz grubo wchodzic w ten mecz.

glowne typy:
x do przerwy @ 1.95
x @ 3.15
under 0,5 do przerwy @ 2.40
under 2,5 @ 1.71
/ betsafe
i dla zabawy:
francja po dogrywce
niemcy po karnych
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ciekawych czasów się doczekaliśmy. Niemcy i Brazylia ogrywani już w ćwierćfinałach...: ) Dla mnie Niemcy są ekipą turniejową i będą się rozkręcali z meczu na mecz. Nie jestem chyba jedynym, który również wśród nich upatruje zwycięzców całej imprezy. Mówić można długo i namiętnie o jednej i drugiej drużynie. Nie zdziwię się jak te gadki o grypie są tylko kaczką dziennikarską. Czekałem do ostatniej chwili by kurs na niemców lekko wzrósł i się doczekałemm...Na forach krajowych i zagranicznych zauważyłem wręcz owczy pęd do grania na żabojadów. Około 20 będziemy mądrzejsi...
Niemcy awans kurs 1,78 Totomix
Niemcy w meczu kurs 2,60 Totomix

Niemcy zdobędą puchar świata kurs 5,50 STS
wynik Niemcy- Francja 1:0
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom