>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Holandia - Meksyk [29.06.2014, niedziela, godz. 18:00]

makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
gol rezerwowego @ 4.15 sts ✅????

Obie druzyny wyciagają asa z rękawa w drugich połowach, którymi są Depay w Holandii i Hernandez w Meksyku. Liczę że do 70 minuty zobaczymy wyrownany pojedynek i rezerwowi rozruszają towarzystwo w końcówce, obie druzyny graja z kontry dobrze wiec rowniez przy prowadzeniu ktorejś z druzyn jest duze prawdopodobienstwo późnej bramki z kontry. Oczywiscie juz obaj zawodnicy maja po bramkach wychodzac z ławki na koncie, inaczej nie pojawil by u mnie ten typ. Gole rezerwowych 18 proc. wszystkich zdobytych goli (133) na tych MS, a mało brakowalo by ten trend pociągnął wczoraj Pinila (Chile) ktory w koncowce strzelil w poprzeczkę.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Szkoda mi Meksyku bo trafia w 1/8 najprawdopodobniej na najlepsza a na pewno na jedna z najlepszych druzyn tych mistrzostw, mimo ze druzyna Meksyku spokojnie mogla by dojsc nawet do polfinalu to jednak pozegna sie pewnie juz w 1/8. Jak patrze na drabinke Argentyny czy widze taka pare Grecja-Kostaryka w 1/8 to az mnie krew zalewa. Te wszytskie losowania chyba nie maja sensu, a juz na pewno nie sa sprawiedliwe. Meksyk duzo lepszy od Argentyny/Belgii/Grecji czy Kostaryki odpadnie pewnie w 1/8 a tamci beda grac dalej..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Holandia - Meksyk

Większość ludzi słysząc o spotkaniu HolandiaMeksyk z dużą pewnością idą w stronę „pomarańczowych”. Przecież przebrnęli oni trudną grupę nie przegrywając meczu. Ja jednak nie jestem pewien, czy piłkarze z Europy bez większej historii awansują do ćwierćfinału. Ich dzisiejszy przeciwnik z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Reprezentacja Holandii przypomina po części gospodarzy. Jedni mają Robbena, drudzy Neymara. Reszta zespołu odbiega od swojego lidera. Większość się nie zgodzi mówiąc, że w Holandii są tacy piłkarze jak van Persie, Sneijder czy inni. Nie ma jednak co ukrywać, że pierwszy z nich gra z podań i sam nie pociągnie zespołu od środka pola. Drugi natomiast swoje najlepsze lata gry ma za sobą, co widać na tym turnieju. Inaczej wygląda to w reprezentacji Meksyku, gdzie poziom kadrowy jest wyrównany i ciężko wyszukiwać jednego lidera. W każdym meczu inny reprezentant staje się ostoją drużyny. Holendrzy dziś w najmocniejszym zestawieniu. Piłkarzom z Ameryki Środkowej zabraknie Vazqueza.
Obie drużyny spotykały się przede wszystkim w meczach towarzyskich. Wszystkie z nich wygrali piłkarze Oranje. Jedyny remis między zespołami padł na MŚ we Francji. Dziś mecz rozegra się na stadionie w Fortalezie, gdzie już grali piłkarze Meksyku z gospodarzami mundialu. W tym mieście nie udało się jeszcze wygrać zespołowi, który był faworyzowany przez bukmacherów.
Myślę, że Meksykanie nie spuszczą z tonu i kolejny raz pokażą ciekawą, zespołową grę. Mimo, że Holandia ma świetnego Robbena wydaje mi się, że to może być za mało, tym bardziej, jeśli zostanie on odcięty od gry przez piłkarzy El Tri. Spodziewam się wyrównanej gry z możliwością dogrywki.
Moje typy:
Meksyk wygra lub REMIS 1,74 WilliamHill⛔
Obie drużyny strzelą 1,90 Betsson
✅
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ja idę w tym meczu w under kartkowy. Popieram to kilkoma prostymi argumentami. Po pierwsze, w całych tych mistrzostwach sędziowie nie szastają kartkami. Średnia przyznanych żółtych kartek w tegorocznym mundialu oscyluje poniżej wystawionej linii 3,5. Grają dzisiaj Holendrzy, którzy nie prezentują jakiejś wybitnie brutalnej gry. Pewniakiem do kartki jest praktycznie tylko Nigel de Jong. Pozostali zawodnicy Oranje grają raczej czysto. Po stronie Meksykanów też nie ma jakiegoś typowego rzeźnika, który dzisiaj mógłby łamać rywali. Sędzia Pedro Proenca pomimo że jest Portugalczykiem, pozwala na twardą grę, i nie lubi pokazywać dużej ilości kartek. Prowadził na tym mundialu mecz Kamerun - Chorwacja, na którym pokazał tylko jedną żółtą kartkę (dla Eduardo) i jedną czerwoną (dla Songa), choć tej czerwonej nie powinniśmy brać pod uwagę, gdyż ze strony kameruńskiego defensywnego pomocnika był to przejaw zwykłego boiskowego debilizmu. Prowadził też mecz Japonia - Kolumbia, gdzie pokazał dwie żółte kartki.
Holendrzy w trzech meczach dostali pięć ŻK, (średnia 1,66) ale bierzmy poprawkę na mecz z bardzo techniczną Hiszpanią, gdzie dostali aż 3 z nich.
Meksyk ma średnią równą 2 kartek na mecz, w każdym meczu dostawali po 2. Zakładając, że utrzymają ten trend, jak i Holandia utrzyma się na swojej medianie 1 kartki (3 żk z Hiszpanią uznaje tutaj za odchył statystyczny), daje nam to under 3,5. W połączeniu z pobłażliwym Proencą, gram właśnie under tej linii.
under 3,5 ŻK @1,87 Bwin
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Holandia-Meksyk (awans) 2 @2.4
Naprawde ? Meksyk gra fantastycznie na tym Mundialu. Mecze z Brazylia i Chorwacja pokazaly ogromne mozliwosci tego zespolu moim zdaniem. Rozumiem, ze Holendrzy przystepuja do fazy pucharowej z kompletem punktow, ale coz z tego. Meksykanie narazie tez sa bez porazki. Z gory odrzucam taki scenariusz jak w meczu Holandia-Hiszpania, gdzie gracze z Niderlandow zaczeli w 2 polowe spotkania w pewnym momencie punktowac zespol hiszpanski. Wczoraj bliska wylotu byla Brazylia, wiec dzis zaryzykuje, ze inny zespol, tym razem Ameryki Srodkowej i na pewno lepiej przystosowany do panujacych w Brazylii warunkow, wyeliminuje teoretycznego faworyta.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Drużyny z obu Ameryk w tym mundialu spisują się świetnie. Jednak czy Meksyk stać na pokonanie Holendrów? Dwie drużyny grające z kontry, zapowiada się typowo underowe spotkanie. Wiele możliwych scenariuszy, jednak ja wierzę w &quot;Wiatraków&quot;. Niesamowity Robben + skuteczny Van Persie moim zdaniem zrobią swoje. Może i under, ale nie mecz na 0:0. Widzimy, że po meczach w fazie grupowej z dużą ilością bramek, przyszedł czas na spotkania 1/8, a to już jednak walka o ćwierćfinał. Scenariusz może być taki, że 0:0 do przerwy (zastanowię się nad tym kursem), ale jeden błąd Meksyku czy zabójczy atak Holendrów i później ekipa z Ameryki Północnej będzie musiała się otworzyć. A to będzie zabójstwo ???? . Obstawiam kurs z betsson&#39;a, bo liczyłem, w granicach 3,40, a jednak jest trochę większy.
Van Persie strzeli bramkę i Holandia awansuje - 4.00
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Holandia - Meksyk
29.06.2014 18:00
Holandia faworytem, ale tylu niespodzianek i przede wszystkim fatalnej postawy drużyn Europejskich, chyba nikt się nie spodziewał. Do składu aktualnych wicemistrzów Świata wraca Robin van Persie i ofensywne trio jest znowu w komplecie. Meksyk zagrał świetny mecz z Brazylią, która jak się wczoraj okazało, nie jest aż tak mocna jak wszyscy się spodziewali. Nie gram wygranej po kursach ok 2, ale dodaje handicap i gram za mniejszą stawkę. Jeśli podopieczni Van Gaala strzelą pierwsi, Meksyk będzie musiał zaatakować i liczę wówczas na jakąś kontrę i kolejnego gola.

Holandia -1(AH) @ 3.270 Pinnacle (2/10)
???? (2:1) zwrot
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Szkoda mi Meksyku bo trafia w 1/8 najprawdopodobniej na najlepsza a na pewno na jedna z najlepszych druzyn tych mistrzostw, mimo ze druzyna Meksyku spokojnie mogla by dojsc nawet do polfinalu to jednak pozegna sie pewnie juz w 1/8. Jak patrze na drabinke Argentyny czy widze taka pare Grecja-Kostaryka w 1/8 to az mnie krew zalewa. Te wszytskie losowania chyba nie maja sensu, a juz na pewno nie sa sprawiedliwe. Meksyk duzo lepszy od Argentyny/Belgii/Grecji czy Kostaryki odpadnie pewnie w 1/8 a tamci beda grac dalej..
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Meksyk jest dużo lepszy od Kostaryki??? Że zremisowali z mega słabą i nijaką Brazylią? Że wygrali z chimeryczną Chorwacją??? I że męczyli się ze skłóconymi kołkami z Kamerunu???
Kostaryka skazywana na pożarcie sama zjadła Włochów, Angoli i Urugwaj.
Meksyk nie gra nic wielkiego. Gdyby Chorwaci zagrali bardziej zdecydowanie to Meksyku już by nie było na tych mistrzostwach. Nie twierdze, ze Kostaryka zawojuje ten turniej ale 1/4 finału będzie dla nich mega osiągnięciem bo tego, że ograją Grecję to jestem pewien.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Holandia vs. Meksyk Awans Holandii, 1.50 Unibet 2/10 ✅ 2:1 - niezwykle szczęśliwie, szkoda Meksyku, ale ważne, że siedzi ????
Są już podstawowe jedenastki. Holenderska wygląda jak zwykle imponująco, choć szkoda, że Fer nie gra w pierwszym składzie. Ostatnio genialne wejście przeciwko Chile i dzisiaj na ławie. Van Gaal jednak pewnie wie co robi. Idę w ten bet ponieważ kurs mnie satysfakcjonuje. Ponadto zgadzam się z opinią guernica - Meksyk wbrew pozorom nie pokazał nic wybitnego. Z Kamerunem fakt faktem mogło być znacznie wyżej gdyby nie niezaliczone gole, a z dość przeciętną Brazylii zremisowali dzięki genialnemu występowi bramkarza. Z Chorwacją zagrali dość dobrze i to determinuje do kolejnego dobrego występu. Kadra niemal identyczna jak w meczu z Chorwatami. Jedyną, wymuszoną zmianą jest gra Salcido w miejsce pauzującego za kartki Vazqueza. Zatem podobny schemat jak w poprzednim meczu. Holendrzy to w mojej opinii jeden z trzech kandydatów do tytułu (obok Niemców i Francuzów). Grają wciąż wyśmienicie, ofensywnie. Powinni wyeliminować przeciętny Meksyk. Boję się jednak grać czystej jedynki, a na awans i tak jest wystarczający kurs. Do boju Oranje.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Meksyk jest dużo lepszy od Kostaryki??? Że zremisowali z mega słabą i nijaką Brazylią? Że wygrali z chimeryczną Chorwacją??? I że męczyli się ze skłóconymi kołkami z Kamerunu???
Kostaryka skazywana na pożarcie sama zjadła Włochów, Angoli i Urugwaj.
Meksyk nie gra nic wielkiego. Gdyby Chorwaci zagrali bardziej zdecydowanie to Meksyku już by nie było na tych mistrzostwach. Nie twierdze, ze Kostaryka zawojuje ten turniej ale 1/4 finału będzie dla nich mega osiągnięciem bo tego, że ograją Grecję to jestem pewien.
Meksyk jest lepszy od Kostaryki
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Meksyk jest lepszy od Kostaryki

Argumenty synku.
To tak jakbym powiedział, że jesteś głupszy od palikota. Taka teza nie poparta żadnymi argumentami jest tyle samo warta co bramkarz Meksyku. Jak piłka trafiała w gościa to wszyscy piali jaki to wielki bramkarz. Jak tylko poleciała obok to skończyło sie tak jak sie skończyło. Wielkim bramkarzem miał szanse być. Ale nie jest. Kostaryka będzie w ćwierćfinale a Meksyku już nie ma. I tyle w temacie. Kończę dyskusje z Tobą bo to tak jakbym kopał sie z koniem. Teraz możesz otrzeć łzy po swoim Meksyku.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Z tym bramkarzem to trochę pojechałeś. Żaden bramkarz na świecie nie wyciągnąłby strzału Sneijdera. A, że piłka trafiała prosto w niego no to cóż... widocznie dobrze się ustawiał.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Robbena nie każe się za symulowanie? Karny był ale i tak tam przyaktorzył a wcześniej powinnien dostać kartkę i jakby sędziowe tępiliby takie zachowanie to może wreszcie przestałby pajacować bo tego się nie oglądać. Jedna dwie czerwone za symulki i wreszcie byłby może spokój...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Z tym bramkarzem to trochę pojechałeś. Żaden bramkarz na świecie nie wyciągnąłby strzału Sneijdera. A, że piłka trafiała prosto w niego no to cóż... widocznie dobrze się ustawiał.
Może ze strzałem Sneijdera to przesadziłem. Ale gwarantuje Ci, ze jak pójdzie do jakiegoś lepszego klubu to zaraz go sprowadzą na ziemie. Zwróciłeś uwagę na sytuacje z Hoontelarem (kiedy był na spalonym) jak ten bramkarz bronił? Zamknął oczy, odwrócił głowę i wyciągnął ręce przed siebie. To jest bramkarz? Można mieć szczęście ale ono kiedyś się kończy. Niestety braku umiejętności nie da się w nieskończoność nadrabiać szczęściem. A umiejętności to on ma conajwyżej przeciętne.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Robbena nie każe się za symulowanie? Karny był ale i tak tam przyaktorzył a wcześniej powinnien dostać kartkę i jakby sędziowe tępiliby takie zachowanie to może wreszcie przestałby pajacować bo tego się nie oglądać. Jedna dwie czerwone za symulki i wreszcie byłby może spokój...
Gdzie Ty widziałeś te symulki? Możesz mi powiedzieć? W końcówce 1 połowy ewidentny faul na nim w polu karnym - sędzia nie gwiżdże. W drugiej połowie sam zahaczył o zawodnika Meksyku i się przewrócił - w sumie miał prawo. Była jeszcze jedna akcja w której oddał strzał, ale przedtem przeskoczył nad zawodnikiem w polu karnym , który jechał na dupsku i tu mógł w niego wjechać Robben i sędzia takie coś gwizda. W ostatniej akcji, gdzie sam przyznałeś był faul masz pretensje do niego o to, że jak był faul to się przewrócił? ???? Kolega zagrał pewnie w stronę Meksyku i wylewa żale hehe
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
również nie rozumiem gdzie miałaby być kartka dla Robbena? owszem raz przewrócił się o lężącego już rywala co nie kwalifikowało się na karny, ale kontakt był więc przewrócić się mógł. I bardziej niż Robben tam o karnego to Meksykaniec upominał się o ukaranie Robbena za symulkę.
 
Do góry Bottom