>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, MŚ
26.06.2014 22:00
Rosja - Algieria
Typ: EH(0:1) 1
Kurs: 3.85
betsafe
Algieria i Rosja w bezpośrednim meczu zmierzą się o awans do kolejnej fazy turnieju, czyli 1/8 finału. Algieria ma trzy punkty na koncie ale według mnie nic wielkiego nie pokazała, a niektórzy nie wiadomo czemu aż tak się nimi zachwycają. z Belgią schowani za podwójną gardą i praktycznie w ofensywie nie istniejący, a poziom gry Korei Płd. w meczu z Algierią poniżej krytyki. Rosja ma na razie sporo pecha, że mają tylko jeden punkt na koncie. Jednak jakość w tym zespole jest, począwszy od ławki trenerskiej. Według mnie pewnie wygrają to spotkanie Rosjanie, wyjdą na prowadzenie na tyle wcześnie by w końcówce dobić rywala drugim golem.
⛔100
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sirius - Värnamo
Typ: Varnamo
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Czy bukmacherzy zupełnie oszaleli ustalając taki kurs na Varnamo? W poprzedniej kolejce tej samej ligi zarobiłem ponad 3000 zł na prawie takim samym kursie (5,30). Najlepsze w niższych ligach jest to, że bukmacherzy kompletnie nie wiedzą co się dzieje, i to tam najłatwiej się zarabia. Do rzeczy - dzisiaj, jak powiedzieli sami piłkarze, Varnamo przełamie swoją beznadziejną passę meczów w delegacji i pewnie zwycięży gospodarza. W drużynie Sirius zagrają same rezerwy pierwszej drużyny, z kolei goście wystąpią pierwszym składem mając do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Dodajmy do tego że goście walczą w tym sezonie o Mistrzostwo. Potrzeba czegoś więcej? Chyba nie!
⛔100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem spotkanie Amerykanów z Niemcami. Niemcy w pierwszym spotkaniu wygrali z Portugalczykami 4:0 a w drugim zremisowali z drużyną Ghany 2:2. Ekipa z USA w pierwszym spotkaniu wygrała z Ghaną 2:1, zaś w drugim zremisowała z Portugalią 2:2. Oglądałem grę Niemiec i myślę że zajdą w tym turnieju daleko a dziś swobodnie wygrają z Amerykanami.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 9

haddock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Rosja - Algieria
Typ: over 3.5 żółte kartki
Kurs: 2.55
Bukmacher: toto-mix
Analiza:
Mecz, który decyduje o awansie. Na nikogo nie trzeba się oglądać. Po prostu można i trzeba liczyć na to, że mecz będzie żywiołowy no i nerwowy.. Ponadto do tego typu przekonuje mnie sędzia spotkania, czyli Cuneyt Cakir. Gościu nie patyczkuje się z wyciąganiem kartek. Statystyki to powyżej 4 na mecz. Nie jest to sędzia anonimowy, często, w tym sezonie też uczestniczył w meczach Ligi Mistrzów. Nie powinien być bojaźliwy jak niektórzy sędziowie tego mundialu.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Korea Płd - Belgia
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 3,10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zaskakująco wysokie kursy na Belgię. Nawet przyjmując oszczędzanie najlepszych graczy i roszady w składzie pewnych awansu Belgów powinni oni bezproblemowo poradzić sobie ze słabiutką na tych mistrzostwach Koreą. Ławka Belgów jest dość długa i wyrównana, a Koreańczycy naprawdę nie mają kim straszyć. Zapowiedzią problemów Azjatów były już przedmeczowe sparingi (porażka z Tunezją, klęska 0:4 z Ghaną), a mecze w Brazylii potwierdziły ich obawy. Tej ekipie daleko do klasy sportowej swoich kolegów sprzed 12 lat. W meczu z Rosją zagrali bezbarwnie i nieskutecznie, a z Tunezją katastrofalnie w obronie. Nawet dwie strzelone bramki nie zatarły złego wrażenia.
Belgia nie zachwyca, ale dopisuje im szczęście i mają komplet punktów. Potencjał drużyny jest naprawdę duży i widać spore rezerwy do wykorzystania w grze tej drużyny. Rosja i Algieria postawiły im ciężkie warunki a mimo to &quot;Czerwone Diabły&quot; poradziły sobie z nimi. Przechylanie szali na swoją korzyść pomimo kłopotów na boisku to cecha dojrzałych i mocnych drużyn. Myślę, że Korea nie będzie już tak wymagająca dla Belgów i będziemy świadkami wysokiej i pewnej wygranej drużyny z Europy.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Algieria - Rosja
Typ: Algieria O1.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz Janowicza przełożony na jutro z powodu opadów deszczu dlatego lecimy na ryzyk-fizyk w MŚ. Kursy na Algierie bardzo mocno spadły, poniewaz Rosja jest bardzo przeceniania na ten moment a Algierczycy zaprezentowali się w obu spotkaniach niezle. Rosjanie za to szczegolnie w ofensywie - podobnie jak Grecy. Na tych MS najsłabsze druzyny pod tym względem. Jesli ludzie wierza w Algierczykow i w ich wygraną, a ja za tym bym poszedł to oni musieliby strzelic przynajmniej gola i nic nie stracic. 1-0? Jest mozliwe, ale jest to mecz O AWANS. Oczywiscie Algierczykom starczy remis, ale przy otwartej grze Rosjan (bo muszą) moze pasc tu wiecej bramek, lub po prostu Rosja zmiecie ich z powierzchni ziemi. Zakładam jednak ze grajac 2 slabe mecze dzis nie bedziei naczej. Algieria dobrze bije stale fragmenty, graja fajnie z kontr, a Rosja nie tworzy zbyt wielu dogodnych sytuacji.
✅260
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom