>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F - Argentyna, Nigeria, Bośnia i Hercegowina, Iran

baqq 188

baqq

Użytkownik
Ustawka ustawką ale Argentyna nic nadzwyczajnego nie pokazuje. Gdyby nie przeblyski Messiego to tabela mogłaby wyglądać zupełnie inaczej niż wygląda. Jak dla mnie kurs 1,50 na argentyne nie jest wart grania.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Rozumiem. Ale z tego punku widzenia nic nie jest na tych MŚ warte gry po 1.5 w normalnych warunkach to znaczy w jakiś eliminacjach czy coś gdyby grali razem w grupie jakimś cudem kurs byłby około 1,3-1,4 maks no na coś trzeba stawiać ja wierzę że argentyna zagra na maksa i moim zdaniem to wystarczy bo oglądałem nigerię to padakę zasadniczo grają moim zdaniem. Zobaczymy
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Nie wiem czy to podpucha czy jak ?
Argentyna - Nigeria under 3,5 @ 1,4 bet365
Drużyny jak na razie nie grzeszą jakąś wielką skutecznością. W dodatku spodziewam się grania na remis urządzający obydwie drużyny. Trzeba oszczędzać siły na 1/8 finału.
Myślę , że nawet jak Argentyna zacznie wygrywać to poprzestanie na skromnej zaliczce.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nigeria-Argentyna:Argentyna powyżej 0,5 żółtej kartki @1,75 Marathonbet⛔bez szans,5 fauli w całym meczu????
Wczoraj wszystko poszło zgodnie z planem,więc dziś zaryzykuję ponownie.Argentyna wielki faworyt grupy F tak naprawdę ma te 6 punktów dzięki przebłyskom jednego gracza.Ich gra jest po prostu poniżej oczekiwań,skład zaczynają układać zawodnicy zamiast trenera.Dziś mają 90 minut na złapanie tej jednej żółtej kartki o którą chodzi w moim zakładzie.Argentyńczycy grają mocno,ostro bez względu na to jak bardzo przeważają nad rywalami pod względem umiejętności piłkarskich.Sędziuje pan Rizzoli,który jest bardzo dobrym sędzią według mnie i rzadko się myli.Sędziował mecz Holandia-Hiszpania gdzie pokazał aż 4 kartki,co jest wynikiem wysokim jak na te mistrzostwa.Dziś aż tylu nie musi pokazywać,wystarczy jedna dla Albiceleste.
skład oficjalny:Romero, Garay, Zabaleta, Gago, Di Maria, Higuain, Messi (c), Mascherano, Rojo, Fernandez, Aguero​
 
Do góry Bottom