>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.06.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina:
18:00
Spotkanie: Australia - Hiszpania
Typ: 4+ bramek w meczu
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie ekipy pożegnały się już z Mundialem. Fakt, że w tym gronie znajduje się Australia nikogo nie dziwi, ale, że jest tam również Hiszpania z 2 porażkami, jest to sensacja, której nikt nie zakładał. Piłkarze i kibice z Półwyspu Iberyjskiego są załamani i myślę, że będzie to mecz na przeproszenie kibiców. Oczywiście Australia pokazała, że potrafi grać i strzelać gole i Chile i Holandii, czego nie może powiedzieć Hiszpania (oprócz karnego z Holandią). Myślę, że również z Hiszpanią mimo wszystko wyjdą zmotywowani i strzelą co najmniej 1 gola. Z jednej strony próba zadośćuczynienia kibicom, z drugiej chęć wygrania ze słabymi mistrzami świata, razem zapowiada to mecz z wieloma bramkami i mam nadzieję, że padną w tym meczu przynajmniej 4.
P.S. Ale stanie się to tylko, jak Hiszpania przestanie rozgrywać piłkę w polu karnym przeciwnika, a zacznie strzelać na bramkę ;)
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kamerun - Brazylia
Typ: obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie meczu
Kurs: 5,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wysokie zwycięstwo Brazylii wydaje się być pewniakiem. Nie zachwycili oniw dwóch pierwszych meczach. Brazylia co prawda wygrała w pierwszym meczu z Chorwacją 3:1, ale gdyby nie ten karny niesłusznie podoktowany, to kto wie jakby się to skończyło. W drugim meczu bezbramkowo zremisowali z Meksykiem, a jak wiadomo nie strzelenie gola u siebie przez Brazylię to dla nich kiepska sprawa i zrobią wszystko, by strzelić kilka goli w meczu z Kamerunem. Kamerun to chyba najsłabsza ekipa na tych mistrzostwach. Z Meksykiem przegrali co prawda tylko 0:1, ale powinni przegrać dużo wyżej. Szczęście Kamerunu skończyło się na meczu z Chorwacją, gdzie przegrali w fatalnym stylu aż 0:4. Skoro Chorwacja wbiła im cztery gole, to zmotywowana Brazylia pewnie też strzeli coś około tego. Według mnie Brazylia solidnie przyciśnie w pierwszej połowie, strzelą ze dwa lub trzy gole, a w drugiej mocno odpuszczą, by być wypoczętym na mecz następnej rundy, a rywal będzie mocny, bo Chile albo Holandia, więc żartów nie ma. Luźniejsza gra Brazylii w drugiej połowie to będzie ogromna szansa dla Kamerunu, by strzelić na tym mundialu chociaż jednego gola, który chociaż na odrobinę radości kibicom Kamerunu. Brazylia nawet luźniej grająca w tej drugiej połowie też strzeli co najmniej jednego gola dziurawej obronie Kamerunu. Obie drużyny powinny coś strzelić w drugiej połowie meczu.
⛔100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina:
18:00
Spotkanie: Holandia - Chile
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
W przedmundialowych prognozach większość widziała ten mecz jako walkę o drugie miejsce dające awans. Hiszpania wydawała się nie do ruszenia, a przegrany w tym spotkaniu miał pakować walizki. Życie jednak napisało zupełnie inny scenariusz i mamy mecz o pierwsze miejsce w grupie dwóch ekip mających już zapewniony awans do fazy pucharowej. Oczywiście nie oznacza to, że będzie to mecz przyjaźni. Przyczyna jest prosta przyczyny - nikt nie chce tak szybko wpaść na Brazylię a wszystko wskazuje, że to ona wygra grupę A. Co prawda myślenie, że Chorwacja czy Meksyk są dużo łatwiejszym rywalem może się srodze zemścić, ale to już temat na inne opowiadanie.
Mecz zapowiada się na otwarty i ciekawy. Holendrom wystarczy do awansu z pierwszego miejsca remis i pod tym kątem zapewne van Gaal przygotuje taktykę. Sporym osłabieniem będzie pauza za kartki van Persiego, choć z drugiej stronie paradoksalnie może to pomóc Holendrom poprzez element zaskoczenia. Ciężko powiedzieć przed meczem co wymyśli w tej kwestii trener i jaki wariant z przodu wybierze.
Chile gra rewelacyjnie. Dość szybko wybiło myśl o zwycięstwie Australii, choć po stracie kontaktowej bramki było nerwowo. Zwycięstwo z Hiszpanią mówi samo za siebie. Morale po tych dwóch meczach wzrosło niesamowicie. Rozpędzenie Chilijczycy będą próbowali wygrać i z Holendrami. Wydaje mi się jednak, że to za bardzo optymistyczny plan. Napsują im pewnie sporo krwi, ale remis to max co może Chile wydrzeć. Zwłaszcza, że potrzebują zwycięstwa więc będą się odkrywać.
⛔100
 
D 0

dejva199292

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
22:00
Spotkanie: Chorwacja - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

Witam, postanowiłem poddać analizie mecz Chorwacja : Meksyk. Mimo wyrównanych kursów według mnie faworytem meczu jest Chorwacja, której mecz musi wygrać; remis wyrzuca ich poza turniej. W pierwszym meczu Chorwacja moim zdaniem nieco przestraszyła się prowadzenia z Brazylia, która wcale w tym turnieju nie spisuje się rewelacyjnie. Dodatkowo wyraźny blad sędziego uniemozliwil Chorwacji zdobycie choćby punktu. W drugim meczu po powrocie Mandzukica i Pranjica Chorwacja zdemolowala Kamerun. Meskyk natomiast w 2 kolacja miał w bramce fenomenalnego Ochoe, który uratowal im mecz. Podsumowujac, według mnie powrot Pranjica i Mandzukica odmienil gre Chorwacji, którzy wspomagani Modriciem ,Rakiticem i Perisicem powinni dac rade Meksykowi.
Dla mniej odważnych typ 1x po kursie 1.38.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
O 5

orzel1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kamerun - Brazylia
Typ: Drużyna 2 wygra i łącznie w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
Wynik w ostatnim spotkaniu gr A pomiędzy Kamerunem, a gospodarzami mistrzostw wydaje się być pewny. Według typerów Brazylia wysoko wygra z Kamerunem jednocześnie zdobędzie dla siebie cenne 3 pkt, które dadzą pewny awans do kolejnej fazy mistrzostw. Biorąc pod uwagę ewentualny remis gospodarze turnieju wychodzą z grupy najprawdopodobniej z drugiego miejsca. Dopiero porażka i ewentualny remis w meczu Chorwacja - Meksyk może spowodować, to że Brazylii nie zobaczymy w kolejnej fazie turnieju. Niespodzianek nie brakuje na tych mistrzostwach jednak nie liczyłbym na inny wynik niż ten dający 3 punkty gospodarzom turnieju.
Dla Kamerunu jest to mecz o honor więc myślę, że też spróbują nawiązać walkę lub chociaż nie przegrać wysoko.
Drużyna Brazylii jako gospodarz turnieju gra u siebie przed własną publicznością, na terenie który zna najlepiej. Jednak fakt, że jest to turniej i tracenie sił na walkę z ekipą teoretycznie słabszą może odbić się w kolejnych meczach (zwłaszcza jeżeli myśli się o zwycięstwie w całym turnieju). Dlatego też uważam, że zwycięstwo Brazylii 2:0, max 3:0 pozwoli zakończyć fazę grupową na 1 miejscu z jednoczesną usatysfakcjonowaniem kibiców i oszczędzeniem sił na kolejne starcia (z wymagającym rywalem Chile lub Holandią).
Dorzucam również historię pojedynków:
19.06.03 Puchar Konfederacji Brazylia Kamerun 0 : 1
31.05.01 Puchar Konfederacji Brazylia Kamerun 2 : 0
24.06.94 Mistrzostwa Świata Brazylia Kamerun 3 : 0
Jak nie trudno zauważyć dotyczy ona czasów dość odległych i nie będzie miała większego wpływu na dzisiejszy mecz. Jednak mimo, to zapowiada się ciekawy pojedynek.
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Chile
Typ: Chile i powyżej 2,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obstawiam, że Chile po tym co pokazało w meczu z Hiszpanią, będzie także niewygodnym przeciwnikiem dla Holandii, która niemiłosiernie męczyła się z Australią. Jest to mecz o 1 miejsce w grupie, co może okazać się bardzo istotne, gdyż prawdopodobnie grupę A zwycięży Brazylia i przegrany w tym meczu będzie musiał zmierzyć się z gospodarzami i faworytami turnieju w 1/8 finału. Obie ekipy chcą tego uniknąć, ale myślę że bardziej będzie na tym zależało ekipie Chile, gdyż mają okazję oni dość często grać z ekipą Brazylii i wiedzą, że nie będzie to łatwa przeprawa. Ponadto nie sposób zauważyć problemów europejskich drużyn na tym turnieju w meczach właśnie z drużynami pokroju Chile. Chile gra ofensywnie i uważam, że na chwile obecną prezentuje się lepiej od Holandii, są bardziej zdeterminowani, waleczni i gotowi walczyć za wszelką cenę o wygraną w tym meczu, grając przy tym otwarte spotkanie co gwarantuje bramki.
Co do Holandii, zagrają w tym meczu bez Robina Van Persiego co jest gigantycznym osłabieniem. Myśle, że są duże szanse na wejście typu. Na pewno znacznie większe niż sugeruje kurs.
⛔100
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Chile
Typ: over 3,5 bramek
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam i zapraszam dziś o 18.00 na mecz Holandia - Chile, obie drużyny na tych MŚ prezentują się bardzo dobrze, dlatego nie upatruję w tym meczu faworyta, lecz wiem, że obie drużyny grają otwarty futbol, nie stawiają &quot;autobusu&quot; w polu karnym. Będzie to na prawdę ciekawe widowisko z wieloma sytuacjami bramkowymi i mam nadzieję, że przynajmniej 4 razy piłka wyląduje w siatce. Obie drużyny w poprzednich spotkaniach pokazały, że potrafią strzelać bramki, więc nie wydaje mi się, aby to było jednostronne spotkanie.
Powodzenia życzę.
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP WIMBLEDON
Godzina:15:30
Gabashvil vs Puetz
Typ: Gabashvili -1,5sets
Kurs:4,4
Buk: Unibet
Kursy na Ruska bardzo wzrosly. Przyczyna moze byc jego krecz w meczu z Johnsonem 11dni temu i to ze jeszcze nie doszedl w 100% do zdrowia. Odnosnie Puetza mimo ze ma 27lat w swojej bazie danych znalazlem tylko jego 4mecze na trawce. Bilans 3-1, a zwyciestwa z kwafikacji do Wimbledomu(Martin2-0, Bemelmans2-0, Fucsovics3-0) Rywale z podobnej polki, ale gladkie zwyciestwa zwracaja uwage. Jednak Gabashtvili od 2012roku zrobil duzy jakosciowy skok. 160 miejsc roznicy w rankingu powinno stawiac Ruskiego w roli faworyta, ale tak nie jest. Stawiam handicap by w razie kreczu byl zwrot, a kurs warto dotknac za drobne...
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina:
12:35
Spotkanie: Kimiko Date-Krumm - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Kimiko Date-Krumm a Ekateriną Makarovą. Kimiko Date-Krumm (WTA 68) potrafi być wyjątkowo niewygodną rywalką w pierwszych rundach dużych turniejów, a przy jej technicznych możliwościach, na trawie stać ją na pokazanie bardzo dobrego tenisa. Japońska półfinalistka Wimbledonu 1996, przed rokiem doszła w Londynie do III rundy. W 2009 roku urwała seta Caroline Wozniacki, a trzy lata temu w II rundzie stoczyła zażarty bój z Venus Williams (8:6 w III secie dla Amerykanki). Ekaterinie Makarowej (WTA 22) dobrze gra się w Eastbourne (na siedem startów sześć razy doszła do ćwierćfinału, w tym tytuł w 2010 roku), ale w Wimbledonie już tak dobrze się jej nie powodzi - najlepszy wynik to III runda z ubiegłego sezonu. W lutym w Pattaya City Date-Krumm urwała Makarowej seta. Moim zdaniem na trawie bardzo dobrze czująca grę na tej nawierzchni Japonka ma spore szanse na zwycięstwo. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:35.
⛔100
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Chile
Typ: Spalone, Holandia over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś pod lupę wziąłem spotkanie grupy B pomiędzy Holandią, a Chile, które zadecyduje o tym, kto wygra grupę i prawdopodobnie uniknie Brazylii w 1/8 finału. W lepszej sytuacji znajduje się reprezentacja Oranje, której wystarczy jedynie remis. Z tego względu wydaje się, że Chilijczycy powinni przejąć od początku inicjatywę i naciskać Holendrów, którzy będą liczyć na szybkie kontrataki (w których swoją drogą są świetni). Długie prostopadłe piłki na megaszybkiego Robbena muszą skończyć się jakimś spalonym. Jak nietrudno zauważyć Robben jest też zawodnikiem, który po takim rajdzie niekoniecznie odrazu cofa się na swoją pozycję, dlatego zbyt szybkie kolejne podanie może skończyć się podobnie. Co ważne w ataku Holendrów nie zagra dziś Robin van Persie zatem w jego miejsce może wskoczyć Huntelaar, a ci którzy oglądali przynajmniej kilka meczy z jego udziałem powinni zauważyć, że często zdarzało mu się nie trzymać przed linią spalonego co skutkowało kolejnymi offsidami.
Warto też wspomnieć, że w pierwszym grupowym meczu z Hiszpanami Holendrzy zostali złapani w pułapkę offsidową, aż 5 razy, a był to mecz, który może mieć podobny przebieg do dzisiejszego - inicjatywa po stronie rywali i szybkie kontry. W meczu z Australią wyglądało to nieco gorzej, jedynie 1 spalony, lecz było to spowodowane brakiem możliwości przeprowadzeniu wielu szybkich kontr, a tak jak wspomniałem już wcześniej - dzisiejszy mecz powinien przypominać nie ten z drugiej, a z pierwszej kolejki.
Zatem powodzenia!
⛔100
 
P 0

pumpkinboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Kamerun
Typ: żółte kartki 1 połowa poniżej 1.5
Spotkanie: Chorwacja - Meksyk
Typ: żółte kartki więcej 2 połowa
Kurs: 2.96 AKO
Bukmacher: fortuna
Karteczki wchodzą na underach aż miło. Wczoraj znowu bez pudła.
Poniżej aktualizowana tabelka ze statystyką, nadal w kluczowej kolumnie mamy koło 90%. Czyli w 4 przypadkach na 5 - AKO kartkowe wchodzi.
Można by dalej grać po tejże linii, ale okoliczności nam się trochę zmieniają, o czym pisałem wczoraj.
Po piersze primo, grupowe ćwiczenia w okolicach zwrotnikowych wkraczają w decydującą fazę, będą mecze o wszystko gdzie na łapane kartki nikt już zwracać uwagi nie będzie. Kopanina i mordobicie całkiem prawdopodobne. Historia Pepe czy Songa to zapowiedź możliwego scenariusza. Co prawda, w obu przypadkach była od razu czerwień, ale znajdzie się bez problemu jakiś sędzia z Nowej Zelandii czy innego BoraBora, który dla świętego spokoju i utemperowania towarzystwa dałby obu kogutom po żółtej. I under pójdzie na zieloną trawkę...
Po drugie primo, buki widzą co się dzieje i kursy na undery kartkowe spadają. Trzeba się będzie naszukać, żeby powyżej 2 ładne AKO powynajdywać...
Dlatego na dzisiejsze mecze AKO też kartkowe, ale inaczej skombinowane.
BRA-KAM
Czy kanarkowym zależy na łapaniu kartek przed niemal pewną już fazą pucharową? Ano chyba NIE. Afroafrykanie z kolei premię za udział w mundialu już skasowali, trochę dla przyzwoitości dziś piłkę pokopią i po 90 minucie z podniesionym czołem udzielą wywiadów. Oczywiście jest ryzyko, że któremuś odwali jak Songowi, ale bez ryzyka zabawy nie ma ;)
CHO-MEK
Walka o awans obfitować będzie w emocje. Pewnie też i kartki, bo nikt nogi odstawiał nie będzie. W zależności od tego kto strzeli gola pierwszy, na takiej a nie innej połowie boiska będzie się toczyła gra. Jak nikt nie strzeli, to i tak walka gwarantowana bo Chorwatom remis nic nie daje. A więc im bliżej końca, tym większy młyn. Obstawiam większą ilość ZK w drugiej połowie.
Pozdrowienia
Nieregulaminowy typ, bukmacher i pewnie coś jeszcze
⛔100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ Grupa B /
Godz. 18:00
Spotkanie - Holandia : Chile
Typ - czerwona kartka w meczu ? / Tak
Kurs - 4.25
Bukmacher : Betsson
Analiza :
No to ja także nawiążę do spotkania pomiędzy Holendrami a Chile bo raczej na remis bym w tym spotkaniu nie stawiał , wiadomo i czy ktoś ma takie czy inne zdanie na temat tego że każda z drużyn chce uniknąć spotkania z Brazylią to ja podzielam to zdanie że każda chce i choć jeszcze nie wiadomo czy Brazylia zajmie pierwsze miejsce w grupie bo i takie zdania na ten temat padają że to nie wiadomo to moim zdaniem (powtarzam to moje zdanie )zajmie to pierwsze miejsce a jeżeli by tak miało być to w tej sytuacji spotyka się z zespołem Chile dlatego też myślę że dziś w spotkaniu które wziąłem pod lupę obie drużyny zrobią wszystko aby zająć pierwsze miejsce , w dobrej sytuacji są Holendrzy no bo im wystarczy remis natomiast Chile musi wygrać , zgodzę się też ze zdaniem że nie będzie to taki sam mecz Holendrów jak z zespołem Australii ale i Chile grając z Australijczykami trochę byli w obawie no bo szybko strzelone bramki przez Chile i 2:0 ale potem zrobiło się 2:1 i dopiero w doliczonym czasie gry mogli odetchnąć z ulgą i zapisać na swoje konto 3 pkt tak więc dziś zapewne będziemy świadkami dobrego widowiska a że na temat sędziów pisze się praktycznie co mecz o ich niesamowitych decyzjach to i ja dziś liczę że i ten arbiter którym jest Gambijczyk Bakary Gassama dla którego będzie to pierwszy mecz Mistrzostw Świata w karierze też da o sobie znać , druga sprawa jest taka że wiadomo nie od dziś że w każdej dyscyplinie są machloje które były są i będą i kto wie co możemy się na tych mistrzostwach spodziewać , ja stawiam na czerwień a może nie tylko jedną kto wie ? !
⛔100
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie:Chorwacja - Meksyk
Typ:2
Kurs:2.70
Bukmacher: Bet365
Witam. Możę zacznę o tego że piłkarze Meksyku rozegrali 2 bradzo dobre spotkania. Przypomnę mecz z Kamurunem gdzie wygrali 1:0 ale dwie prawidłowo strzelone bramki nie zostały uznane. Także Kamerun grał wtedy inaczej ponieważ było to dla nich pierwsze spotkanie i byli bardziej skoncentrowani i po prostu chcieli wygrać.Nie było widać żadnych konfliktów między nimi. W meczu z Chorwacją przegrali 4:0 bo grali już inny futbol. Zaczeli się kłocić na boisku a do tego Song dostał czerwony kartonik za uderzenia łokciem przeciwnika. Więc oba mecze nie równe sobie. W potyczce z Brazylią piłkarze Herrery pokazali na co ich stać. Opisywałem ten mecz, że nie opłaca się grać na Brazylię po takim kursie 1.30 to odrazu zostałem wyśmiany. Ale do celu naprawdę podoba mi się gra ofensywna Meksyku i pokazali to w tamtych meczach. A także za słupkami mają Guillermo Ochoe który popisał się w meczu z Canarinios. Wiadomo że będzie to otwarty mecz i Chorwaci potrzebują zwycięstwa a Meksykanie tylko remisu. Ale myśle, że piłkarze z Europy dzisiaj poniosą porażkę. Kusy na to spotkanie idą w dół dla Meksyku bo wczoraj widziałem bodajże 2.90. Ale i tak myśle,że warto.
Przewidywane składy:
Chorwacja: Pletikosa - Srna, Corluka, Lovren, Pranjic - Olic, Rakitic, Modric, Kovacic, Perisic - Mandzukic.
Meksyk: Ochoa - Layun, F. Rodriguez, Marquez, Moreno - Aguilar, H. Herrera, Vazquez, Guardado - Dos Santos, Peralta.
Powtórzony typ
⛔100
 
T 67

ty1988

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sara Errani - Caroline Garcia
Typ: 1
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Pierwsza runda najstarszegno turnieju wielkoszlemowego.Spotkanie między Włoszką Errani a Francuzką Garcią.Obie zawodniczki jeszcze ze sobą niegrały.Przetarcie przed Wimbledonem obie miały beznadziejne Włoszka odpadła w pierwszej rundzie w Eastbourne zaś Francuzka w Eastbourne i Hertogenbosch także pierwsze rundy.Obie nie grywają często na trawie , statysktyki mizerne.Wszystko na nie.Ale dlaczego Errani? Uzyskiwała lepsze rezultaty w Wimbledonie /2011 2 runda /2012 1 runda /2013 3 runda Garcia zazwyczaj kończyła na kwalifikacjach jedynie w tamtym roku zaliczyła 2 rundę.Typ 50 na 50 ale liczę przedewszystkim na doświadczenie Errani.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Chorwacja - Meksyk
Typ: [1poł./koniec] X/X
Kurs: 4.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: W MŚ w grupie A mamy dzisiaj już ostatnią serię spotkań. To spotkanie jest bardzo ważne, bo zadecyduje o wyjściu z grupy jednego z zespołów. Meksyk w turnieju nie stracił jeszcze gola. Chyba każdy pamięta wyczyny bramkarza Ochoi, który w meczu z Brazylią zaliczył kilka spektakularnych interwencji. W pierwszej rundzie Meksyk pokonał 1:0 Kamerun. Chorwacja na inaugurację mistrzostw przegrała z Brazylią 1:3. Olbrzymi wpływ na przebieg spotkania miał niesłusznie przyznany Canarinhos rzut karny. W drugim meczu Chorwaci wygrali z Kamerunem 4:0, ale rywal grał od 40 minuty w 10 zawodników. W przypadku ewentualnej porażki Brazylii z Kamerunem remis w tym spotkaniu dałby awans zarówno Meksykanom jak i Chorwatom. To jest oczywiście niemożliwe, bo Brazylia nie przegra z Kamerunem. więc to spotkanie zadecyduje o awansie. Chorwaci muszą wygrać, Meksykowi starcza remis. Według mnie oba zespoły mają solidną defensywę, a trzeba przyznać, że siła ofensywna Chorwatów jest okazalsza. Ja stawiam jednak na umiejętną grę Meksykanów i wybijanie z rytmu rywala. Remis to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.
⛔100
 
brick 208

brick

Użytkownik
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zdecydował się, aby grać tutaj zwycięstwo Holandii. Ekipa Chile jest zdecydowanie pozytywnym zaskoczeniem, ale Holandia również zaskoczyła. Nikt nie spodziewał się, że rozgromi ona drużynę obecnych mistrzów świata aż 5:1!! A gdyby poszło trochę lepiej to mecz mógł się skończyć nawet 7:1! Fakt, że w poprzednim mundialu również zakwalifikowali się do finału jest dużym plusem dla nich. Mają bardzo ciekawy skład, jest sporo nowych, młodych zawodników, ale są też tak zwani starzy wyjadacze bogaci w doświadczenie tacy jak Robben, Snejder i Van Persie. To właśnie ta trójka będzie dzisiaj siać spustoszenie w szeregach obronnych ekipy z Chile. Uważam, że dzisiaj Oranje potraktują swoich rywali z szacunkiem i wyjdzie na boisko w 100% skupiona i znakomicie zorganizowana tak jak miało to miejsce w meczu z Hiszpanią oraz że mecz z Australią był takim meczem na rozluźnienie. Obrona Holendrów funkcjonuje znakomicie, a gra na trzech obrońców jest znakomitym pomysłem van Gaal&#39;a. Do tego dochodzi znakomity Nigel de Jong, który wkłada całe serce w grę drużyny w obronie jak i w ataku. Zabójcze kontry oraz długie podania są kolejną śmiertelną bronią Holendrów, w meczu z Hiszpanią oraz Australią mieliśmy przykłady tego typu zagrań po których padały bramki. Robben jest istnym geniuszem, a dokładając do tego jego szybkość oraz zwinność otrzymujemy super snajpera! Ekipa z Ameryki Południowej moim zdaniem nie jest tak dobra jak drużyna z Europy. Ich obrona nie jest tak szczelna jak obrona Holendrów, brak im również doświadczenia, które jest potrzebne w dużych imprezach. Nie są oni moim zdaniem gotowi na to, aby zostać mistrzami świata. Podsumowując liczę tutaj na Holendrów oraz na to, że będą oni chcieli zająć pierwsze miejsce w swojej grupie i udowodnić, że tym razem są idealnie przygotowani i będą liczyć się w walce o tytuł mistrzów świata tak jak miało to miejsce 4 lata temu w RPA. Dla mniej odważnych proponuję 1DNB, ponieważ remis również daje Holendrom pierwsze miejsce w swojej grupie.
CHYBA CI SIĘ DZIAŁY POMYLIŁY..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ Grupa B /
Godz. 18:00
Spotkanie - Holandia : Chile
Typ - Holandia i powyzej 2,5
Kurs - 4.00
Bukmacher : bet365
Analiza :
Nie rozumiem tego niezdrowego podniecenia ekipa Chile. Póki co pokonali tylko wyjątkowo słabą Hiszpanie i Australię. Liczę na wygraną Holendrów którzy mi braku RvP i tak posiadają olbrzymi potencjał ofensywny w postaci Robbena i WS który ostatnio zagrał naprawdę słaby jak na siebie mecz z Australią. Jeśli chodzi o Chile niby też mają indywidualności typy Alexis Sanchez ale to jednak nie ta półka, nie ścisły światowy top.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

damkofr

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ Grupa B /
Godz. 18:00
Spotkanie - Holandia : Chile
Typ - Kto więcej kornerów? Holandia
Kurs - 2,10
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Wczorajszy mecz na rożne wszedł pięknie myślę że teraz będzie podobnie. Jeśli holandia szybko zdobędzie bramkę może być róźnie. Jestem przekonany że Holandia o początku zaatakuje a Robben będzie szalał na skrzydle co da sporo rożnych. Chile będzie kontratakować głównie w tym meczu. Bardzo dobry atak Holandi zapewni dużo okazji strzeleckich a co za tym idzie i rzutów rożnych.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ Grupa B /
Godz. 18:00
Spotkanie - Holandia : Chile
Typ: Chile
Kurs: 2.78
Bukmacher: sts.pl
Potrzebowalem pare dni zeby podniesc sie po ostatnich wynikach. Wczoraj zarobilem pieniadze na Algerii i USA wiec dzisiaj wracam do gry. Pierwszy punk analizy to brak Van Persiego w dzisiejszym meczu, bedzie pauzowal za kartki. Statystycznie to wlasnie VP strzela 30% wszystkich goli dla Holandii wiec jego brak to spore oslabienie. Druga sprawa to wyniki na tych mistrzostwach. Kazdy wygrywa z kazdym, narazie nie istnieje cos takiego jak faworyt i bedzie jeszcze wiele niespodzianek. Trzecia sprawa to kondycja fizyczna i motoryka. Chile zjada pod tym wzgledem Holandie na sniadanie. Ekipa z Ameryki Poludniowej wyglada rewelacyjnie, natomiast Pomaranczowi w meczu z Australia wygladali mizernie. Grali na stojaco i tylko bramka zycia Depay-a uratowala im 3pkt. Dodatkowo wiele ekip z Europy juz wraca do domu, a to nie jest przypadek. Turniej w takich warunkach klimatycznych wyraznie nie sluzy ekipa ze starego ladu, natomiast ekipy z regionu gospodarzy dziela i rzadza w kazdym meczu. Sam buk kursem 2.5 na Holandie pokazuje na ile ich wycenia bez VP i przeciwko takiej ekipie Chile. Powodzenia.
Nieregulaminowy typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom