>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie:Urugwaj - Anglia
Typ: 2/2
Kurs: 3,20
Godz: 21:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
19 czerwca 2014 roku o godzinie 21.00 w Sao Paulo do gry staną reprezentacja Urugwaju przeciwko drużynie Anglii. Będzie to kolejne spotkanie w grupie D na tych mistrzostwach. W swoim pierwszym spotkaniu Urugwaj niespodziewanie poniósł porażkę w meczu z Kostaryką, drużyna europejska w swoim pierwszym meczu również zanotowała porażkę w meczu z Włochami. Obie drużyny stanęły pod ścianą, dlatego obie będą walczyć o wygraną. Jednakże jak dla mnie faworytem tego spotkania jest drużyna europejska. Anglicy mimo porażki w meczu z Włochami pokazali się z mocnej strony, mimo, że byli krócej przy piłce to zdołali oddać więcej strzałów na bramkę. Urugwaj natomiast nie radził sobie z rywalem, z którym nie dość, że przegrał 1:3, to jeszcze był uznawany za faworyta w meczu ze słabszą Kostaryką. Anglicy natomiast walczyli w meczu przeciwko z Włochami w warunkach bardzo niesprzyjających temperatura przekraczała 30 stopni do tego panowała duża wilgotność. Mysle, ze Anglia obejmie prowadzenie juz w 1 polowie meczu i wygra caly mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misiu 193

misiu

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę czytać postów z przedostatniej strony :;/:
Zastanawiam się co tu grać i póki co wychodzi mi na over 1,5 w pierwszej połowie.
Obie drużyny przegrały pierwszy mecz, więc tu jakieś kalkulacji nie będzie (szczególnie jak szybko któraś z drużyn straci bramkę). Po stronie Anglików najbardziej podobał mi się młody Sterling, który robił sporo wiatru. Dzisiaj powinno być podobnie i będzie wchodził w dziurawą obronę Urusów. Kolejnym plusem Anglików będzie dominacja w drugiej linii. Urugwaj straszy tylko albo aż silnym atakiem z Cavanim(który jest chyba bez formy) i Suarem, który jak wiadomo jest po kontuzji i jego dyspozycja jest wielką nie wiadomą.
Mecz będzie otwarty jednak kursy na over 2,5 poleciały , więc jak dla mnie bardziej opłacalne jest granie na więcej niż 1 gola do przerwy 2,55 kurs wydaję się ok.
Poza tym wchodziłbym w zwycięstwo drużyny Angielskiej 1,98 też dramatu kursowego nie ma.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jedna z drużyn musi wygrać aby myśleć o awansie więc może warto zagrać na jakieś karteczki, czerwoną?Unibet też oferuje fajne bety na mistrzostwa np over 6,5 strzałów na bramkę Anglików 1.5
 
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
URU - ENG
Under 2.5 and 3 @ 1.917 (3/10) Pinnacle
Under 1 HT @ 2.120 (2/10) Pinnacle
Ciekawy mecz, dwoch faworytow, ale stawka spotkania sprawia, ze o GOLLEADE dzis bedzie bardzo ciezko.
Sklady wypelnione slynnymi nazwiskami, moze zdecydowac przeblysk geniuszu/blad. Nie ma slabych punktow w skladach (tu i tu dobry balans), stad przypuszczam ze bramka zalatwi sprawe i nawet szalone tempo w koncowce nie zagrozi u2.5, z delikatnym zabezpieczeniem.
Mecz zapowiada sie fascynujaco, ale nie oszukujmy sie :] Wyrachowanego futbolu i zachowawczej gry, bedzie z meczu na mecz coraz wiecej.

Przy okazji reklama tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/joint-i-sport-to-nierozlaczna-p-ara-107995.html#post4584358
Jako ciekawostke dodam, ze nie obstawiam już u bukow. Nie wychodze jednak z branży. Na razie dla was. Tylko godne uwagi kursy i obiektywnie dobrane stawki. Skuteczność zawsze na wysokim poziomie, ale to już oceńcie sami.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@Brick i reszta
Dlaczego 6 zmian w drugiej połowie? Nie tylko groźba kontuzji psuje typ. Weźmy pod uwagę, że jest to mecz o wszystko i przy 1-2 bramkowej stracie do przerwy trenerzy będą musieli reagować posyłając od początku 2 połowy nowych zawodników. Tu też typ bierze w łeb.
Z uwagi na to, że sędziuje Pan Velasco proponuję:
over 4,5 kartki @ 2,05
kartka Arevalo @ 4,0
Hiszpan sypie kartkami na prawo i lewo, a w meczu jest o co walczyć. Arevalo to defensywny pomocnik, który często popełnia wiele małych wykroczeń, których kto jak kto ale Hiszpan nie będzie tolerował.
Powodzenia
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Urugwaj:Anglia typ 2,Kurs:2,00
Anglicy o niebo lepiej zaprezentowali się w pierwszym meczu z Włochami .Urusi zagrali fatalnie bez jakiegokolwiek zangażowania i sprawili mi wielki zawód spodziewałem się lepszej gry z ich strony co sprawia że nie gram na nich dzisiaj .Anglia ma wiele do udowodnienia nie odegrali żadnej znaczącej roli w ostatnich czterech mundialach zwykle konczyli udział w imprezie na 1/4 .Aż dziw bierze że Anglia mając tak znakomitych piłkarzy nie potrafi nic wygrać .Dziś jednak nie mogą przegrać mają lepszych pilkarzy i przedewszystkim w każdej formacji stawiam na nich.
 
A 519

ajjj

Użytkownik
21:00
Anglia - Specjalne : Punkty w fazie grupowej
Ile punktów zdobędzie drużyna w fazie grupowej?
0-3
3.00
4
3.75
6
3.75
Ciekawy surebet na betssonie ;)
 
M 0

mrseebach

Użytkownik
Hmmm... Nie ma żadnego zapisu w regulaminie zabraniającego obstawienia wszystkich trzech opcji? Nie chciałbym się boleśnie rozczarować wrzucając sporo kasy.
 
B 0

bolojang

Użytkownik
Gramy na Sturridge&#39;a dzisiaj jako wysunięty napastnik coś powinien strzelić, pogoda typowo angielska więc faworyt może być tylko jeden.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Widzieliście Panowie może gdzieś zakład na czerwona kartkę dla Godina? Lub po prostu na czerwona kartkę ? Bo coś czuje, że dostanie a w serwisach, w których urzęduje nie ma takiego zakładu.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Ja również. Co prawda chciałem postawić na początku Anglia + over 2,5 ale postanowiłem poczekać na początek meczu, kurs na over skoczył do 2.00 a widać było odrazu że Urugwaj gra lepiej więc pograłem tylko over 2.5 no i się opłaciło ;)
Suarez jest wszystkim dla tej ekipy, a jego współpraca z Cavanim to mistrzostwo. Cieszę się , że Urusy dały radę bo nie lubię Anglików i mam nadzieję, że usiądą razem z Hiszapnią do samolotu ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak tytułem podsumowania, to właśnie liczyłem na coś takiego w przypadku Hiszpanii co dzisiaj pokazał Urugwaj czyli drugi mecz zupełnie inny od wcześniejszego. Tam jednak zadecydowały inne czynniki o niepowodzeniu. Co do dzisiejszego meczu nie byłem przekonany na Anglię, ale poszedłem w tą masówkę m. in. dlatego, że nie oglądałem poprzedniego meczu Urugwaju. co mogę powiedzieć - teoria, że to zawodnicy z innych lig wnoszą dużo do PR wydaje się całkiem uzasadniona. Kadra Anglii to w 99% Anglicy grający włącznie w PR. Jeden podobno chory Suarez zrobił różnicę. Trzeba jednak oddać sprawiedliwości, że Rooney miał okazje i minimalnie kilka razy spudłował. Niestety jednak w zespole Anglii nie ma nikogo na miarę Suareza, Messiego, Ronaldo czy nawet Neymara, kogoś o takim geniuszu. Rooney to jednak nie to. Podsumowując Anglia zagrała i z Włochami i dzisiaj bardzo dobrze, ale to za mało jak się okazuje aby wyjść z tak ciężkiej grupy.
I z innej beczki: mam zagrane na kilku kuponach w aku Włochy i Włochy(1x). Wszystko inne jest już na plusie i tylko to zostało. Czy jest taka możliwość, że Włochy specjalnie się podłożą Kostaryce aby to ona weszła zamiast Urugwaju ? Czy to w ogóle da się zrobić, bo tej klasyfikacji w grupach nie ogarniam ? I czy są jakieś inne przesłanki, że Włochy tego jutro nie wygrają ? Bo mecz Kostaryki z Urugwajem traktuję jako jednorazowy wybryk, ale nie oglądałem tego meczu więc osobiście nie wiem co sądzić o nikomu nie znanej Kostaryce.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Włosi nie podłożą się Kostaryce, bo w ostatnim meczu jak przegrają z Urugwajem do odpadają. Ogólnie jest mnóstwo kombinacji w tej grupie, nawet Anglicy mają jeszcze szanse ???? . Jak znajdę czas to zrobię jakąś rozkminę z wariantami, chyba że ktoś mnie uprzedzi.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Anglia – Urugwaj
Typ: Ile zmian zawodników nastąpi w 2 połowie: 6 zmian zawodników ✅✅
Kurs: 1.70
W dniu dzisiejszym o godzinie 21:00 na stadionie Arena Corinthians w Sao Paulo odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy D. W tym meczu zagrają Anglia z Urugwajem. Znalazłem na ten mecz moim zdaniem bardzo ciekawy zakład wystawiony przez Bet-at-home. Mianowicie chodzi tu o ilość zmian zawodników obu drużyn w drugiej połowie. W swoich poprzednich meczach zarówno Urugwaj jak i Anglia dokonywały zmian zawodników wyłącznie w drugiej połowie. W Sao Paulo w którym odbył się dotychczas jeden mecz zmiany zawodników następowały również wyłącznie w drugiej połowie. Jak wszyscy wiemy w Brazylii panuje duża wilgotność powietrza oraz wysokie temperatury co składa się na ilość zmian jakie wykonują trenerzy. Po wczorajszym meczu Chorwacja – Kamerun Ivan Rakitić narzekał, że ciężko było oddychać. Te ciężkie warunki sprzyjają zmianą i w większości meczów które dotychczas się odbyły oglądaliśmy po trzy zmiany w drugiej połowie każdej z drużyn. Zarówno Anglia jak i Urugwaj mają długie, dobre ławki i w razie potrzeby trenerzy sięgną po zmienników. Żadna z drużyn w tym meczu nie będzie się oszczędzać. Zawodnicy będą wykończeni, będą gryźli trawę, aby ich drużyna wygrała i właśnie to przełoży się na ilość zmian w drugiej połowie. Moim zdaniem kurs 1.70 jest wielką promocją, bo nie wyobrażam sobie, aby któraś z drużyn dokonała mniej niż trzy zmiany. Przy tej pogodzie oraz sytuacji obu drużyn jest to po prostu nie możliwe.
Przebieg meczu tak jak przewidywałem, nikt się nie oszczędzał, brak kontuzji w pierwszej połowie , zmęczenie zawodników, zmiany taktyczne w ekipie Urugwaju, chęć zmiany wyniku meczu na korzystny przez Anglików i zakład wchodzi bez większych problemów.
@Brick i reszta Dlaczego 6 zmian w drugiej połowie? Nie tylko groźba kontuzji psuje typ. Weźmy pod uwagę, że jest to mecz o wszystko i przy 1-2 bramkowej stracie do przerwy trenerzy będą musieli reagować posyłając od początku 2 połowy nowych zawodników. Tu też typ bierze w łeb.
Tak jak piszesz, od początku drugiej połowy, a więc jest to już druga połowa. Poza tym z tego co wiem to zmiany przeprowadzane w przerwie meczu są już uznawane jako zmiany w drugiej połowie ????
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Ciekawe jest to, że Anglicy wciąż mają spore szanse na awans - na pewno więcej niż Kostaryka, i podobne jak Urugwaj.
Anglia potrzebuje dwóch porażek Kostaryki, porażki Urugwaju z Włochami i lepszego bilansu bramek niż te drużyny.

Umówmy się - Kostaryka prawdopodobnie przegra 2 pozostałe mecze. Oczywiście nic nie jest pewne, ale jeśli przegra to to nie będzie żadna niespodzianka - Anglicy i Włosi wciąż są o klasę lepszymi drużynami.
Porażka Urugwaju z Włochami przecież też nie będzie niespodzianką.
Kostaryka obecnie ma +2 gole, ale po tych dwóch meczach będzie pewnie 1 lub 2 na minusie. Anglia powinna być na zero - obecnie 2 na minusie, ale Kostarykę dadzą radę ograć dwiema bramkami.
Urugwaj jest teraz jedną bramkę na minusie, więc każda porażka z Włochami sprawi, że będzie niżej niż Anglia, przy założeniu że Anglicy wygrają.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ciekawe jest to, że Anglicy wciąż mają spore szanse na awans - na pewno więcej niż Kostaryka, i podobne jak Urugwaj.
Anglia potrzebuje dwóch porażek Kostaryki, porażki Urugwaju z Włochami i lepszego bilansu bramek niż te drużyny.

Umówmy się - Kostaryka prawdopodobnie przegra 2 pozostałe mecze. Oczywiście nic nie jest pewne, ale jeśli przegra to to nie będzie żadna niespodzianka - Anglicy i Włosi wciąż są o klasę lepszymi drużynami.
Porażka lub remis Urugwaju z Włochami przecież też nie będzie niespodzianką.
Kostaryka obecnie ma +2 gole, ale po tych dwóch meczach będzie pewnie 1 lub 2 na minusie. Anglia powinna być na zero - obecnie 2 na minusie, ale Kostarykę dadzą radę ograć dwiema bramkami.
Urugwaj jest teraz jedną bramkę na minusie, więc każda porażka z Włochami sprawi, że będzie niżej niż Anglia, przy założeniu że Anglicy wygrają.
To prawda, problem w tym, ze remis Urugwaju z Wlochami w ostatnim meczu da Wlochom 1 miejsce w grupie i Urugwajowi 4 pkt i awans wiec wszyscy beda szczesliwi...dla mnie pewniek na ten mecz REMIS...teraz stoi w unibecie @ 2,8...zobaczymy jak bedzie przed meczem...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ciekawe jest to, że Anglicy wciąż mają spore szanse na awans - na pewno więcej niż Kostaryka, i podobne jak Urugwaj.
Anglia potrzebuje dwóch porażek Kostaryki, porażki Urugwaju z Włochami i lepszego bilansu bramek niż te drużyny.

Umówmy się - Kostaryka prawdopodobnie przegra 2 pozostałe mecze. Oczywiście nic nie jest pewne, ale jeśli przegra to to nie będzie żadna niespodzianka - Anglicy i Włosi wciąż są o klasę lepszymi drużynami.
Porażka lub remis Urugwaju z Włochami przecież też nie będzie niespodzianką.
Kostaryka obecnie ma +2 gole, ale po tych dwóch meczach będzie pewnie 1 lub 2 na minusie. Anglia powinna być na zero - obecnie 2 na minusie, ale Kostarykę dadzą radę ograć dwiema bramkami.
Urugwaj jest teraz jedną bramkę na minusie, więc każda porażka z Włochami sprawi, że będzie niżej niż Anglia, przy założeniu że Anglicy wygrają.
Anglicy nie wykorzystujący 100% sytuacji nie mają co liczyć na remis w moim odczuciu w spotkaniu z Kostaryką. Szybka kontra Kostarykańczyków i może być różnie. Dzisiejszy mecz z Włochami pokaże jak wyglądają na tle dobrze zorganizowanej ekipy. Jak ten mundial pokazuje &quot;niewykorzystane sytuacje się mszczą&quot;.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Ciekawe jest to, że Anglicy wciąż mają spore szanse na awans - na pewno więcej niż Kostaryka, i podobne jak Urugwaj.

Anglia potrzebuje dwóch porażek Kostaryki, porażki Urugwaju z Włochami i lepszego bilansu bramek niż te drużyny.

Umówmy się - Kostaryka prawdopodobnie przegra 2 pozostałe mecze. Oczywiście nic nie jest pewne, ale jeśli przegra to to nie będzie żadna niespodzianka - Anglicy i Włosi wciąż są o klasę lepszymi drużynami.

Porażka Urugwaju z Włochami przecież też nie będzie niespodzianką.

Kostaryka obecnie ma +2 gole, ale po tych dwóch meczach będzie pewnie 1 lub 2 na minusie. Anglia powinna być na zero - obecnie 2 na minusie, ale Kostarykę dadzą radę ograć dwiema bramkami.
Urugwaj jest teraz jedną bramkę na minusie, więc każda porażka z Włochami sprawi, że będzie niżej niż Anglia, przy założeniu że Anglicy wygrają.
czysto matematyczne, bo będzie ciężko to zrealizować w realu. W przypadku dwóch porażek Kostaryki, Włosi musieli by wygrać z Urugwajem. Zakładając, że Kostaryka zremisuje z Włochami to Anglicy nie mają już szans, w razie porażki Włochów to samo. Po Włochach mających 6 punktów po zwyciestwie z Kostaryką nie oczekiwałbym pomocy, a jeżeli nastrzelają Kostaryce ze dwie bramki to jeżeli przegrają ostatni mecz z Urusami niżej niż 3 bramkami to i tak wyjdą z grupy z pierwszego miejsca. Anglicy potrzebują pomocy Włochów, a im z 6 punktami będzie ciężko się zmobilizować a to by pokonać Urugwaj, a zwłaszcza w przypadku, gdzie obu zespołom pasuje remis. Nie mówiąc już o sytuacji, że Urugwaj mógłby to wygrać, bo Włosi w razie małej porażki (1-0, 2-0) pierwszego miejsca by nie tracili. Dywagacje są w oparciu o założenie, że Włosi wygrywają z Kostaryką conajmniej 1-0, przy każdym innym wyniku Anglicy robią out z turnieju. Dużo tu zależy od tego czy Włosi pomogą i jak spiszą się ich rezerwy. Urugwaj po zwycięstwie dzisiejszym też dostanie kopa motywcyjnego, zatem ciężko to widzę
 
defect 65

defect

Użytkownik
Włochy - Kostaryka
Typ: Włochy ponad 57.5 % posiadania piłki @2.25 uni.bet 4/10 ✅
Jak dla mnie bardzo fajna linia i po takim kursie nie sposób tego nie zagrać. Włosi grają bardzo dojrzały futbol, lubią pograć piłką i mają do tego odpowiednich zawodników. Liczę jutro na to, że Kostaryka zagra w defensywnym ustawieniu i będzie liczyć na szybkiego Campbell&#39;a podczas gry z kontry tak jak w meczu z Urusami. Ambitni Kostarykanie pewnie będą bronić się ze wszystkich sił i raczej nie zobaczymy gola Włochów w pierwszym minutach, a taka sytuacja będzie sprzyjać mojemu typowi. Kostaryka grając z Urugwajem w którym środek pola właściwie nie istniał miała tylko 46% posiadania. Z Włochami w którym środek jest bardzo mocny powinno być im niezwykle ciężko o więcej niż 40%. Dla mnie Valuebet jak nic i lepiej pograć to, niż zwycięstwo Włochów po 1.50.
Typ: Pirlo strzeli gola @6.25 uni.bet 1/10 ⛔
Liczę na dużą liczbę fauli popełnianych przez Kostarykę przed własnym polem karnym i na to ze Andrea pokaże jak świetnie potrafi wykonywać rzuty wolne. Szkoda, że nie ma typu na to, że Andrea strzeli gola z poza pola karnego.
edit/ chyba przestanę grać te single z kursami większymi niż 3 bo jak na razie to chyba żaden mi nie wszedł, ale cóż ważne, że to co ma wchodzić to wchodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom