>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

karta debetowa PKO, bet365

H 0

horscik

Użytkownik
Witam,

Chcę zacząć przygodę z zakładami. Zarejestrowałem się na bet365 i chciałem wpłacić depozyt za pośrednictwem karty debetowej z PKO (VISA). Podając nr karty wyskoczył monit w skrócie, że nie mogę tego zrobić. Pytając się na live chat Pani powiedziała, żeby skontaktować się z bankiem. Napisałem do banku i dostałem długą odpowiedź w której piszą m.in. &quot;W przypadku otrzymania odmowy realizacji niektórych transakcji z powyższym komunikatem oznacza to, że Bank w porozumieniu z organizacją płatniczą zdecydował, że ze względów bezpieczeństwa taka transakcja nie może zostać zrealizowana. W szczególności, sytuacja ta może dotyczyć transakcji hazardowych i zakładów bukmacherskich.&quot;.
W internecie czytałem, że ludzie jednak korzystają z karty debetowej PKO i te transakcje im się udają. Dodam, że karta obsługuje płatności przez internet. Mógłby ktoś wytłumaczyć, jak to jest naprawdę? Czy jestem skazany na porażkę w tym przypadku?

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
mam to samo z karta z Inteligo - probowales moze depozytu przez przelewy24 (chyba jest tam opcja uzycia karty)?
 
H 0

horscik

Użytkownik
Przez Przelewy24 to wygodniej mi będzie z opcją iPKO. Powiedz tylko ile się płaci za taki przelew? Na ich stronie z tego co rozumiem to wszystkie płatności/opłaty są przewidziane dla sprzedającego (czyli bet365), więc czy przelew taki jest kompletnie za darmo?
Edit. Zrobiłem przelew przez Przelewy24. Udało się. Żadnych opłat (doczytałem na forum) i wszystko się zgadza.
 
Do góry Bottom