>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli BĘDZIESZ się udzielał merytorycznie to nagrodę otrzymasz. Jeżeli będziesz podawał jedynie typy w konkursie, a nie udzielał się w działach tematycznych to o nagrodzie możesz zapomnieć.
Teraz rozumiesz? ;)
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Teraz już rozumiem bo dopiero teraz dostałem w pełni logiczną odpowiedź na moje pytanie od moderatora. ;) Dzięki
 
J 19

jajo

Użytkownik
Dość długo tutaj nie brałem udziału w żadnym konkursie stąd pytanie:
Czy podanie kursu przy typie ma na celu zmobilizowanie nas tylko do wejścia na stronę sponsora, czy kurs doliczany jest do mojego wyniku tzn. pkt za poprawne wytypowanie plus kurs, np 1,3 do wyniku?
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Żeby nie było później jakichś nieporozumień proszę organizatorów o potwierdzenie (lub nie) że podane odpowiedzi są właściwe i trafione będą punktowane:
&quot;Strzelec jednej z bramek&quot; - nikt nie strzeli
&quot;W której połowie padnie więcej bramek ?&quot; - po równo (w tym: w obu nie będzie goli)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Proszę o poprawienie w meczu Meksyk - Kamrun
W której połowie padnie więcej goli powinno być po równo omyłkowo napisałem w Drugiej połowie.
Poprawione.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Proszę o poprawę mojego wpisu i sorry za banalne błędy, ale stan już nie ten:
Brazylia - Chorwacja (12 VI 2014 22:00)
.......
5. Dokładny wynik: 2:0
.......
Meksyk - Kamerun (13 VI 2014 18:00)
.......
2. Wynik do przerwy: 1 - 3,10
.......
6. Dokładny wynik do przerwy: 2:1
7. W której połowie padnie więcej bramek: pierwsza
Poprawione.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
14.06 są 4 mecze a typować powinniśmy tylko 2, czy te 2 wybieramy sobie dowolnie czy też moderator to zrobi?, proszę o szybką odpowiedź, bo teraz to gracze typują wszystkie 4 mecze ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
14.06 są 4 mecze a typować powinniśmy tylko 2, czy te 2 wybieramy sobie dowolnie czy też moderator to zrobi?, proszę o szybką odpowiedź, bo teraz to gracze typują wszystkie 4 mecze ????
są 4 mecze to 4 mecze wybierasz...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
są 4 mecze to 4 mecze wybierasz...
a jak sie ma w tej sytuacji ten punkt regulaminu?

Rzecz jasna klasyfikację dzienną (I etap) wygrywa ta osoba która zgromadzi najwięcej punktów (dziennie typując dwa mecze max 20pkt).
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Będziecie może wrzucać ten temat z meczami o jakiejś określonej godzinie, dostępnej dla wszystkich? Stała pora codziennie myślę, że nie jest złym pomysłem.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
a jak sie ma w tej sytuacji ten punkt regulaminu?
Rzecz jasna klasyfikację dzienną (I etap) wygrywa ta osoba która zgromadzi najwięcej punktów (dziennie typując dwa mecze max 20pkt).
skopiowane to było z Regulaminu Euro 2012...
 
Do góry Bottom