>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Enea Ekstraligi - 1 czerwca

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Z małym opóźnieniem, rozkład jazdy na dziś:
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 16.30
Unia Leszno - Unia Tarnów 16.30
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń (TV)
Falubaz ZG - Stal Gorzów 19.00 (TV)​
i propozycja od razu ode mnie z sts:
Kołodziej over 8.5 + Zielona Góra win (1.82 po odjęciu podatku)
Koldi w Lesznie jeździł elegancko, dziś w parze z juniorem, niezła dyspozycja ostatnimi czasy. Z każdym jest w stanie powalczyć, 5 biegów pewne zatem nie przewiduję scenariusza, że tak niskiego progu nie przekroczy. Linia powinna być oczko wyższa, ale korzystamy póki się da.
Zielona Góra? Raczej formalność. Eksportowe trio z Gorzowa eksploatowane dosyć znacznie, Kej Kej z bólem no i druga linia Zielonki może zrobić różnice. Skład znacznie równiejszy, jedynie przewaga Stali na juniorce. O ile handi na poziomie 9-10 punktów niekoniecznie do gry o tyle czysty win można spokojnie brać.

Zapraszam do podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder over 7 punktów 1,72 Bet365 ⛔
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (4-0) 1 2,00 Triobet rozkręcają się.. ;)
Trochę kursy mnie dziwią. Dlaczego takim faworytem jest Unibax który chyba jednak powoli wychodzi z kryzysu co nie znaczy, że wyszedł całkowicie. Juniorzy w mojej ocenie formacja na remis ze wskazaniem na gospodarzy. Co do seniorów uważam, że również wygląda to podobnie pod kątem gdzie dzisiaj mecz się odbędzie. Jeśli mecz byłby w Toruniu wyglądało by to na pewno inaczej.. Jeśli Uniabax chce wygrać to potrzeba finezyjnej i skutecznej jazdy Tomka i Emila. Jeden i drugi szczególnie Emil potrafi w Częstochowie jeżdzić bardzo skutecznie i ładnie dla oka. Do tego na pewno chce się pokazać przez te wszystkie &quot;zgrzyty&quot; z działaczami Włókniarza. Gospodarze i goście w pełnych składach więc sądzę, że mecz rozstrzygnie się w ostatnich biegach nie koniecznie na korzyść gości. Co do Holdera to facet ma super średnią na tym torze, co prawda wczoraj zawody mu nie wyszły w Pradze szczególnie w początkowej fazie jednak póżniej już był szybki a wynik był jaki był bo nie miał za dobrego pola w półfinale. Dzisiaj powinien być jednym z liderów Unibaksu.
Jarosław Hampel - Piotr Protasiewicz 2 2,10 Betsson ⛔
Jeszcze jeden taki typ na liderów Falubazu. Dzisiaj ciężki mecz dla Falubazu bo derby ale jestem pewny o formy Piotra na torze w Zielonej Górze. Jarek wczoraj ostro &quot;przydzwonił&quot; w Pradze i wyglądał bardzo niemrawo do końca zawodów. Dzisiaj pewnie swoje pojedzie uważam, że więcej punktów zdobędzie Piotr tak jak to było w spotkaniu z Wrocławiem gdzie zdobył 15 a Jarek 12. Wagę tutaj mogą odegrać &quot;3&quot; których więcej powinien przywieżć Protasiewicz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 202

szymontom

Użytkownik
Unia Leszno - Unia Tarnów : Żużlowcy H2H
Przemyslaw Pawlicki -Tobiasz Musielak
Typ.1
Kurs.1,50
Bukmacher.Betsson
Data.01.06.2014 g.16.30
Analiza.
Spotkanie w Lesznie pomiedzy ekipami Unia Leszno - Unia Tarnów i tutaj minimalnym faworytem gospodarze.Ja jednak mam podobny kurs a zaklad pewniejszy czyli para zawodnikow Przemyslaw Pawlicki -Tobiasz Musielak .Przemek to krajowy lider Bykow,natomiast Musielak to junior i w dodatku gorszy od drugiego juniora Piotra Pawlickiego,wiec nie wiem skad te kursy...Sa to trzeba grac...W dodatku Przemek pierwsze 3 biegi pojedzie z juniorami(dwa razy z bratem i raz z Musielakiem),a na koniec z Zengota.Tak wiec jak dla mnie nie ma mozliwosci aby w ogolnym rozrachunku byl gorszy od Tobiasza.Kursy zapewne zaraz jeszcze poleca w dol...Gramy i sprawdzamy.
 
B 0

bdgmichal

Użytkownik
Totomix
M.Vaculik over 10.5pkt. 1,70
Vaculik w tym sezonie jedzie wszędzie, dom czy wyjazd powyżej 10 zdobywa, obecnie najlepszy zawodnik ligi, średnia biegowa prawie 2.5pkt na wyjeździe mówi za siebie, myślę że pokryję tą linię.
Protasiewicz over 11.5pkt. 1,80
Hampel potrzaskany, Jonsson jeździ na razie do tyłu, Loktajew jak to Loktajew raz lepiej, raz gorzej a dzisiaj derby. Ktoś musi dzisiaj poliderować i będzie to PePe. Ostatni mecz ze Sparta, czyste 15 punktów, teraz rywal silniejszy ale nieznacznie, Kasprzak rozbity, Iversen tak nie szaleje, Zagar jedzie dobrze to fakt, ale na swoim torze Protas, powinien ich pokulać, reszta zawodników Stali to w tym momencie, półeczka niżej. Linia do zrobienia
Janowski over 11.5pkt 1,90
Do Wroclawia po lanie zawita Wybrzeze, bez Lindgrena prawdopodobnie. Nie widzę zawodników oprócz Madsena, z którym ewentualnie może przegrać, jeżeli nie będzie żadnego u,wu,du,t to Janowski zakręci koło kompletu dzisiaj.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Tobiasz Musielak - Kacper Gomólski 1.95 Bet 365⛔
Tutaj typ typowo pod atut własnego toru gdzie Musielak może wygrywać z każdym. Posiada u siebie średnią biegową 1.889 dla porównania Gomólski wyjazdową ma 1.125. Obaj są jeszcze w takim wieku , że głownie pokazują na co ich stać na własnym torze. W meczach wyjazdowych ich forma jest zdecydowania słabsza. Tobiasz punktował w tym sezonie 5 i 8 pkt na własnym torze. Gomólski 5 i 4 w meczach wyjazdowych i dzisiaj właśnie myślę , że tak wyglądać będzie ich linia. Musielak co najmniej 5 pkt natomiast Gomólski maks 5 pkt.
Grigorij Laguta (- 1) - Tomasz Gollob 1.80 Bet 365✅
Laguta naraził się wielu częstochowskim kibicom i myślę , że jeśli już wyjedzie dzisiaj na tor po raz pierwszy przed własna publicznością będzie podwójnie zmotywowany , żeby udowodnić swoją wartość. Może w klubie dobrze się nie dzieje ale jednak na mecz z Toruniem powinna być podwójna mobilizacja choćby dla samych kibiców. Także nie powinno być dzisiaj odpuszczania. Laguta jak wiemy potrafi latać na częstochowskim owalu i jeśli tylko ominą go kłopoty sprzętowe spokojnie zrobi dzisiaj powyżej 10 pkt. Gollob natomiast jest stary i według mnie już brakuje mu kompletnie motywacji. Poza Motoareną wszędzie wygląda słabo. W Częstochowie kiedyś nawet latał aż miło ale to było dawno i nieprawda. W zeszłym sezonie dwa przeciętne występy. Według mnie Gollob dzisiaj nie pokażę nic ciekawego, wszystko w tym zakładzie jest w rękach Laguty.
Grzegorz Walasek - Darcy Ward 1.90 Betsafe✅
Tutaj kieruje się typowo formą zawodników. Ward wraca na właściwe tory. Wczoraj bardzo dobra dyspozycja w GP. W zeszłym sezonie był nie do złapania na częstochowskim owalu w meczu półfinałowym. Walasek natomiast jak dla mnie baaardzo kiepski sezon. Dawno go nie widziałem tak pod formą. W Szwecji beznadziejny. W ekstralidze ma dopiero 20 średnią biegową z czego u siebie na torze zaledwie 1.7.. Co jest nie do pomyślenia przecież on częstochowski owal zna jak własną kieszeń. Naprawdę mnie przekonuje w tym sezonie na Olsztyńskiej a oglądałem jego występy. Dobre wyścigi przeplata beznadziejnymi. W pewnym stopniu było spowodowane to przygotowaniem toru, zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać ale obecna forma nakazuje grać na Warda.

Teraz coś bardziej ryzykownego..
Patryk Dudek - Sasza Loktajev 2.70 Betsafe⛔ ja pier... to jest dramat. To się w głowie nie mieści po raz kolejny taki pech.. Każdy kto widział ten wie , że Dudek nawet w nominowanym powinien nie jechać , wszystko zawdzięcza Jonssonowi... ehhh szkoda gadać
Loktajev w tym sezonie w bardzo obiecującej formie. W Szwecji jeździ bardzo dobrze. W Polsce natomiast średnia tego nie pokazuje ale zamazuje ją trochę ostatnie spotkanie z Wrockiem , które mu po prostu nie wyszło. Według mnie jest to na tyle nieobliczalny zawodnik , że stać go na wygrywanie z każdym natomiast Dudek znowu jakimś wymiataczem nie jest w tym sezonie. Owszem jeździ solidnie ale do formy Protasa i czy Hampelka mu trochę brakuje. Kurs mnie bardzo zachęca do gry i spróbuje pograć delikatnie w stronę Saszki.
a tutaj wydaje mi się perełka jeśli idzie o kursy..
Nicki Pedersen - Kenneth Bjerre 3.55 Betsafe⛔
Jak zobaczyłem to się za głowę złapałem. Niemożliwe... Kenneth Bjerre dysponuje u siebie średnią biegową w tym sezonie 2,8! Wiem , że objechał tylko jeden mecz ale kieruje się tutaj tym , że Pedersen po prostu nie jest tym liderem na jakiego był typowany przed sezonem. Ostatnio zaledwie 8 pkt w Lesznie. To ma być lider? Nie wydaje mi się. Jest to para fifty/fifty jak dla mnie. GP to jedno , liga to drugie , a mecze w Lesznie to trzecie. W Lesznie dla mnie Nicki nie jest żadnym faworytem w tej parze.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dziwna sytuacja z kursami na h2h Holty i Miedzińskiego.
W betsafe przy braku hc mamy 1.72 na Adriana, w sportingbet natomiast hc +3.5 dla Norwega i kurs na niego... 1.85!
Ciężko wskazać prawidłowy typ, ale przedział gdzie oba zakłady zostaną uznane za wygrane jest bardzo rozległy i warto spróbować nawet tracąc 20%, gdyby jeden nie wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom