>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BetCity

T 3

traw3k

Użytkownik
Beck&#39;s,
odpowiadam: nie da się. Możesz na wejściu dostać limit do 22 euro na zakład, następnie zagrać go i dostać limit do 0 euro, czy 0,02. ;-) Limitują bardzo szybko.
Pisałem parę stron wcześniej. Zlimitowali mi konto do 0 euro, a następnie zablokowali konto z powodu rzekomego multi-konta. Musiałem czekać dwa miesiące na odblokowanie konta i wypłacenie środków.
Koniec końców jednak wypłacili w parę godzin i na tym moja historia z tym &quot;bukmacherem&quot; się zakończyła.
Nie polecam nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi bym odradził.
Pozdrawiam
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie polecam nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi bym odradził.
A ja polecam każdemu z kolei ;) Tyle błędów co oni robią, to nawet oddsring się nie umywa ????
Za 22e da się spokojnie pogrywać, bo tyle przypada każdemu po kilku/nastu kuponach, jakie by one nie były, a jakieś LM i Premier Ligi biorą i więcej, a myślę, że jednak większość za więcej nie gra, więc nie ma co rozpaczać.
Foxiu (L) ????
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
A ja polecam każdemu z kolei ;) Tyle błędów co oni robią, to nawet oddsring się nie umywa ????
Za 22e da się spokojnie pogrywać, bo tyle przypada każdemu po kilku/nastu kuponach, jakie by one nie były, a jakieś LM i Premier Ligi biorą i więcej, a myślę, że jednak większość za więcej nie gra, więc nie ma co rozpaczać.
Foxiu (L) ????
to czemu ja po tych kilkunastu ku
to czemu ja po tych kilkunastu ku[onach dostalem 0.02. 22 a 0.02 to duza roznica.
oczywisicie piszac po polsku roznica, bo wiadomo ze nie chodzi o matematyczna roznie ktora w tym przypadku nie ma sensu, a matematyczna ee wielokrotnosc? tzn 22 jest 1000x wieksze od 0.02.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Tak chwaliłem BetCity , a dziś chcąc obstawiać, zwróciłem uwagę,że mogę za 0,01 ojro tylko postawić...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wplacilem 100 euro, dopiero po wplacie zobaczylem ze mam limit 0,02. Obrocic sie tym nie da wiec rozumiem po 72h bede mogl wyplacic kase znowu ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dostalem limity do 0,02, wplacilem 100 euro bo nie widzialem tego, minely 72h a nawet ponad 100 h i nadal nie moge wyplacic srodkow. Kontaktu brak. Zlodziejska firma.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zalozylem konto na nowym kompie, na nowe dane(ulica itp) na nowa osobe i zagralem za 200 euro ako 3 zdarzen. Oczywiscie weszlo i wczoraj zablokowane konto z powodu podwojnego konta czy cos a to niemozliwe bo na tym kompie na 100% nikt nie gral na bukach, kontakt kiepski, chcieli dokumenty, wyslalem od razu. Teraz odpisuja ze maja jakis punkt 15 i ze 2 miesiace na weryfikacje.
Jestem przekonany ze nie maja sie do czego doczepic. Mial ktos juz zablokowany hajs u nich i taka weryfikacje ? Czy trwa to 2 miesiace czy krocej ? Czy w ogole pieniadze sa do odzyskania ?
 
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Zalozylem konto na nowym kompie, na nowe dane(ulica itp) na nowa osobe i zagralem za 200 euro ako 3 zdarzen. Oczywiscie weszlo i wczoraj zablokowane konto z powodu podwojnego konta czy cos a to niemozliwe bo na tym kompie na 100% nikt nie gral na bukach, kontakt kiepski, chcieli dokumenty, wyslalem od razu. Teraz odpisuja ze maja jakis punkt 15 i ze 2 miesiace na weryfikacje.
Jestem przekonany ze nie maja sie do czego doczepic. Mial ktos juz zablokowany hajs u nich i taka weryfikacje ? Czy trwa to 2 miesiace czy krocej ? Czy w ogole pieniadze sa do odzyskania ?
Znana praktyka tego buka, mnie wmawiali, że mam dwa konta a cały czas grałem tam na jednym i każdy zakład za max 15euro. Co do blokady musisz odczekać e dwa miechy, kompletnie nic nie daje pisanie do nich maili itp... Kasę Ci oddają ale bankowo też dają limit 0,02e ...
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Niestety mnie również dopadł limit .... 0,02 euro ;D
Grałem tam przez ponad rok, po kilku zakładach standardowy limit czyli 24-22 euro na zakład
Postawiłem w sumie 361 zakładów (tak wynika z historii bo przy każdym zakładzie jest numer).
Jeżeli dobrze pamiętam to nigdy się tam nie weryfikowałem, wypłacałem kasę kilka razy, dzisiaj, już po otrzymaniu limitu ponad 300 euro znalazło się na skrillu w mniej niż pół godziny ;) A jest sobota. Także duży ✅ bo myślałem, że sobie trochę poczekam
Szkoda limitu, ale mnie nic złego ze strony tego buka nigdy nie spotkało
 
yam 93

yam

Użytkownik
Przeczytaj post powyzej i juz masz odpowiedz.
Skoro po kilku zakladach limituja na 20-25eur to jak tam grac?
 
J 18

joepike

Użytkownik
Przeczytaj post powyzej i juz masz odpowiedz.
Skoro po kilku zakladach limituja na 20-25eur to jak tam grac?
Jeśli taki limit jest na każdy kurs to gra byłaby opłacalna. Przyłączam się do pytania kolegi, a przy okazji bizkitek z jakiej wyszukiwarki korzystasz? Niestety na surebet.com nie ma tego buka.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Jeśli taki limit jest na każdy kurs to gra byłaby opłacalna. Przyłączam się do pytania kolegi, a przy okazji bizkitek z jakiej wyszukiwarki korzystasz? Niestety na surebet.com nie ma tego buka.
Limit na każdy zakład bez względu na kurs;) Czasami limit jest 0,00, wtedy trzeba trochę poodświeżać stronę. Raz pojawi się na nowo limit 22 euro, innym razem zmieni się kurs.
Nikt nie każe tam wpłacać nie wiadomo jakich kwot, ja po tym limicie na 22-23 euro trzymałem tam około 300 euro i było idealnie.
A na en.surebet ten buk jak najbardziej występuje
 
Do góry Bottom