Ljung-Davidsson [email protected] stawka 500pln bet365 ⛔14-15
Davidsson na kazdym froncie jedzie bardzo słabo , dziwie sie ze on wogole jeszcze jezdzi na żużlu ;) , dla mnie bet dnia , Ljung ten sezon naprawde dobry zarówno w Elitserien jak i w Sparcie Wrocław Szwed prezentuje równa stabilna forme gram to grubo pOOlecam ????

waska 131

waska

Wracam do tematu po przerwie z typami nie tylko żużlowymi ... no to jakby to powiedzial Ferdek Kiepski to jedziem z tym śledziem ;)

Lokomotiv-Al-Rayyan 180,5 over 1.90 Stawka 300PLN bet365⛔
Katarski zlepek gwiazd odprawil z kwitkiem gospodarzy wiec jesli jest ochota do gry to jak widac mozna... Rosjanie jak to oni wygrywaja , ale i oni maja przestoje w swoich meczach ... 3-0 raczej nie bedzie &quot;gwiazdeczki&quot; 1 seta napewno ugraja , a kto wie moze i pokusza sie o niespodzianke ... Overek pkt jak najbardziej do pokrycia