>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 03-05.05.2014

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

WilliamHill

Przed nami 32 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. W grupie mistrzowskiej pewnie lideruje Legia, która pewnym krokiem zmierza po Mistrzostwo Polski. Drugie miejsce zarezerwowane jest dla Kolejorza, a o trzecie powalczą Ruch i Pogoń. Zawisza raczej zainteresowany jedynie pucharem, natomiast to co się dzieje w Wiśle każdy dobrze widzi. W niedziele derby Górnego Śląska, będzie ciekawie.

W grupie spadkowej coraz gorzej prezentuje się sytuacja Zagłębia. Drużyna ta jest najlepszym przykładem, że &quot;nazwiska i pieniądze nie grają&quot;. Gdyby nie podział na spadek/awans już dziś Miedziowi szykowaliby się na starty na 1 - ligowych boiskach. Teraz do Lubina przyjeżdża Korona, więc będzie to kolejne ze spotkań za tzw &quot;6pkt&quot;. Ostatni Widzew podejmie u siebie Cracovię, która ostatnio dość nieoczekiwanie przegrała z Podbeskidziem.

Zapraszam do dyskusji.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Podbeskidzie - Jagiellonia
Idzie w meczach na własnym boisku notuję świetną passę,ostatni raz przegrali chyba jakoś na jesieni,na wiosnę również punktują bardzo dobrze.Nie da się ukryć,że najczęściej są to po prostu wymęczone zwycięstwa bądź remisy,często bardzo szczęśliwie.Ich gra wiele się nie zmienia - murowanie bramy i szukanie swoich szans w kontrze bez jakiejś większej koncepcji ale mimo to szanse na utrzymanie raptownie się zwiększyły w czym ogromna na pewno zasługa Ojrzyńskiego,który dobrze przepracował okres przygotowawczy i są tego efekty,potrafi też mocno zmotywować ich do walki.Dzisiaj zabraknie Blazka i prawdopodobnie też Łatki i Pietrasiaka.
Jaga niby nie ma specjalnie o co grać ale myślę,że będą chcieli się odegrać za mecz w Białymstoku,gdzie byli drużyną zdecydowanie lepszą i pechowo stracili bramkę w końcówce.Ostatnio nawet coś zatrybiło w tej grze,obrona dziurawa ale z przodu mają kim nadrabiać zwłaszcza jak ma się takiego zawodnika jak Quintana,który robi sporą różnicę.Buki faworyzują górali ale dla mnie Podbeskidzie to jednak Podbeskidzie.Serca do walki odmówić im nie można ale zbyt często o korzystnym wyniku dla nich decyduje fart (ile to już mieli karniaków w tej rundzie i to najczęściej takich &quot;z kapelusza&quot;).
Pogoń czy Cracovia gdyby miały lepiej nastawione celowniki to z Bielska mogłyby spokojnie wywieźć 3 punkty więc na przerwanie tej serii spróbowałbym w stronę Jagi,która piłkarsko jak dla mnie jest lepsza od górali.

Jaga +0,25 @ 1.80 ⛔ 2-1
10bet
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Podbeskidzie- Jagiellonia Under 2.5 @ 1.65 Unibet ⛔ 2-1

W pierwszym meczu 32. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Jagiellonię Białystok. Jak wszyscy wiedzą w grupie spadkowej jest bardzo duży ścisk i tak na prawdę każda z tych drużyn musi się mocno pilnować. Jagiellonia ma większy komfort bo z 23 pkt ma aż 8 pkt przewagi nad strefą spadkową, ale Podbeskidzie już takiego komfortu nie posiada. Zespół L. Ojrzyńskiego nad strefą spadkową ma tylko dwa oczka przewagi. Dzisiejsze spotkanie jest trudne do typowania 1X2 dlatego wybieram opcję under 2.5 po dość przyzwoitym kursie 1.65 do dubelka.
Dlaczego under 2.5....miedzy innymi dlatego, że w mojej opinii to spotkanie będzie bardzo zacięte, trudno w nim wskazać faworyta. W mojej opinii żadna z drużyn nie zaatakuje od pierwszych minut. Spodziewam się w tym spotkaniu &quot; piłkarskich szachów&quot; Jak wiadomo Podbeskidzie u siebie jest dość groźne, ale nie wyobrażam sobie żeby grając z Jagiellonią która jest bardzo niebezpieczna w kontrataku zespół z Bielska- Białej nie zabezpieczył w pierwszej kolejności swoich tyłów. Tak jak wspomniałem nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu, to nie jest etap rozgrywek w który zespoły beztrosko atakują. Zresztą mecze Podbeskidzia u siebie ( nie licząc spotkania ze Śląskiem)wyglądają zawsze bardzo podobnie tj dużo walki, mało sytuacji podbramkowych. potencjałem oba zespoły nie grzeszą więc jak już będą bramki to głównie dzięki błędom w defensywie. Śmierdzi mi w tym spotkaniu podziałem punktów. Myślę że stroną dominującą będzie zespół Jagiellonii, a Podbeskidzie będzie skupione głównie nad rozbijaniem ataków...co wychodzi im w miarę dobrze.

Jagiellonia przyjeżdża do Bielska-Białej w niemal najsilniejszym zestawieniu. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Michała Pazdana. W Podbeskidziu może zabraknąć Dariusza Pietrasiaka i Dariusza Łatki , a na pewno nie wystąpi Jan Blazek.
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Jagiellonia Białystok (1:0): 2 @6,75 Unibet
Obserwowałem bardzo dokładnie obydwa zespoły, bo polska piłka to coś, co lubię najbardziej. Często powołuję się na statystyki, ale w tym przypadku uważam, że są przynajmniej lekko zafałszowane i być może stąd tak wysoki kurs? Zacznę od drużyny Podbeskidzia i proponuję Wam cofnąć się pamięcią do 28. marca, gdy Górale pokonali Niebieskich w Chorzowie 1:0, jednak jak już kilkukrotnie tutaj wspominałem w tym meczu sędziowie najpierw nie podyktowali rzutu karnego, który należał się Ruchowi, a w drugiej połowie obdarowali zawodników z Bielska-Białej &quot;jedenastką&quot;, która im się nie należała. Dalej 4. kwietnia Podbeskidzie zremisowało ze Śląskiem 3:3, zdobywając dwie bramki... z rzutów karnych. Później 12. kwietnia zwycięstwo 1:0 z kompletnie rozbitą i zdziesiątkowaną Wisłą Kraków, a co więcej bramka w pierwszej minucie spotkania + kilka 100% akcji niewykorzystanych przez &quot;Białą gwiazdę&quot;. Zostaje nam ostatnie spotkanie z Cracovią, która została pokonana przez Górali 1:0, ale gra piłkarzy Ojrzyńskiego wciąż do mnie nie przemawia. Najbardziej irytuje mnie chyba gra Malinowskiego, który wypuszcza sobie piłkę lub dostaje długie podanie, spuszcza głowę i bieeegnie, znajduję się pod polem karnym i... no właśnie i na tym kończą się jego umiejętności. Potrafi szybko biegać - gratuluję!
Przyglądając się z kolei Jagiellonii prowadzonej obecnie przez Michała Probierza: ostatni mecz to zwycięstwo 4:3 nad Piastem Gliwice, w którym znów zaczął błyszczeć Quintana, więc może się wydawać, że drużyna wraca na właściwe tory po zmianie trenera i pamiętnej porażce 0:6 z Lechem Poznań. 15. kwietnia remis z Zawiszą - 1:1 - w meczu, w którym Jagą powinna wygrać (3:1, moim zdaniem) i znaleźć się tym samym w finale PP. Niestety również w tym przypadku nie spisali się sędziowie, którzy nie podyktowali 2 ewidentnych rzutów karnych dla drużyny z Białegostoku. Wcześniej, 12 kwietnia Jagiellonia mogła wywalczyć awans do grupy mistrzowskiej, jednak na własnym boisku tylko zremisowała z Piastem 1:1. Widać zatem progres w grze.
Liczę na to, że Jaga pokaże ładny dla oka, ofensywny futbol, który przełoży się na kilka bramek. Jeśli do tego Probierzowi uda się już w tym meczu wprowadzić odpowiednią taktykę dla sił defensywnych to fart Podbeskidzia w końcu się skończy. Ku mojej uciesze rzecz jasna, bo dla mnie jest to drużyna, która powinna zająć miejsce spadkowe.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
LECHIA - LEGIA BTS @1,98 Unibet
Moim zdaniem świetny kurs. Lechia na własnym stadionie w większości meczów strzela bramkę (na wiosnę 5/6), dość często także jakąś tracąc. O bramkę dla przyjezdnych możemy być tym bardziej spokojni.
ZAWISZA - LECH 2 @1.95 Unibet
Rozpędzony Lech (12 strzelonych goli w 3 ost. meczach) przeciwko Zawiszy, który rzuci wszystkie siły na piątkowy finał PP. W przypadku straty punktów przez Legię w Gdańsku - jeszcze bardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dwójka w meczu Zawisza-Lech to bet tygodnia.
Zawisza wszystko rzuci na puchar.
Po weekendzie będą tak skacowani (w przypadku triumfu) lub tak obojętni i zmęczeni po porażce, że na mecz z Lechem najchętniej by nie wychodzili.
Zawisza-Lech 2 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegów co do meczu Zawiszy z Lechem . Zawisza właśnie teraz gra sobie dogrywkę meczu Pucharu Polski z Zagłębiem a już w poniedziałek mecz ligowy :O u nas w ekstraklasie takie cuda? z naszymi wspaniale przygotowanymi piłkarzami do sezonu NO WAY !! DO tego dochodzi fakt , że Zawisza po prostu jest w słabej formie 3 porażki z rzędu okey dwa mecze z Legią 0:2, 0:3 i z Ruchem 0:3 widać ze forma spadła co innego Lech który włączył drugi bieg ostatnie 3 mecze Jagiellonia 6:1 , Górnik 3:0 , Wisła 3:0 w formie Teodorczyk , Hämäläinen myślę , że rozmontują obronę Bydgoskiego Zawiszy i odniosą zwycięstwo i dalej będą się bić o mistrzostwo , kursy już lecą , ale nie ma się co dziwić ...

Mój typ jest prosty jak budowa cepa :

Zawisza - Lech Poznań
Typ : Lech @ 1.90 MarathonBet
Typ : Lech (-1.5) @ 3.60 MarathonBet
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Lechia Gdańsk&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Legia Warszawa typ:1X,Kurs:2,05
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Legia ostatni raz na wyjezdzię przegrała 8 grudnia w Gdańsku .Lechia na własnym stadionie to zupełnie inny zespół niż na wyjezdzię grają lepiej i notują trzy zwycięstawa z rzędu (pokonali Widzew 2-0,Piast 3-1,Zagłębie 2-1) Legia walczy o mistrzostwo ciąży na nich presja zwycięstwa i to że ściga i Lech który depczę Legi po piętach :grin: w końcu Legia musi klęknąć i stracić punkty liczę na riplej z 8 grudnia może nie wygra Lechia ale przynajmniej z remisuje .
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
.. Lech który włączył drugi bieg ostatnie 3 mecze Jagiellonia 6:1 , Górnik 3:0 , Wisła 3:0 w formie Teodorczyk , Hämäläinen myślę , że rozmontują obronę Bydgoskiego Zawiszy i odniosą zwycięstwo i dalej będą się bić o mistrzostwo , kursy już lecą , ale nie ma się co dziwić ...
Teodorczyk jest kontuzjowany. Prawdopodobnie nie pojedzie do Bydgoszczy.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Ja ten mecz pogrywam tak, jak ostatni mecz Lecha z Wisłą - Lech @ 1,72, do przerwy/do końca - Lech/Lech @ 2,62, Lech (-2) @ 6,00, over 2,5 @ 2,07, za drobne Lech (-3) @ 13,00 (za drobniaki). Zawisza nie ma prawa zagrać tego meczu na 100%, nie po dzisiejszym dniu i do tego świętowaniu... Lech przejedzie się po nich jak po Jadze. Z zalet Lecha mamy Hämäläinena w rewelacyjnej dyspozycji, dużą motywację i zgrany team.

Wisła - Pogoń - mecz z gatunku no bet, bo jak Wisła gra każdy widzi, jednak Pogoń ostatnio też złapała zadyszki. W Wiśle powoli wracają gracze, szczególnie cieszy powrót Chrapka, Głowackiego i może Garguły, bo z Lechem środek pola praktycznie nie istniał. Dla Wisły będzie to mecz na przełamanie, bo rywal stosunkowo wygodny. Do tego jak można było zauważyć - Wisła lubi tracić bramki na początku meczu, a kurs na takie zdarzenie fajny, więc za drobne zaryzykuję. Gram 1 DNB @ 1,90, gol w pierwszych 10 minutach - TAK @ 6,00 - Brożek się przełamał, cud nad Wisłą!, pierwsze 10 minut - Pogoń wygrywa @ 9,00 - cuda się zdarzają, Wisła prowadzi

Deklasacja, jeśli Wisła tak ma zagrać w przyszłym tygodniu to Legia nie ma szans

I do tego Zagłębie - Korona - 2 @ 3,20, bo nie wierzę, żeby po dzisiejszym bieganiu piłkarze Miedziowych zregenerowali siły już na poniedziałek.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Ślask Wrocław @2,60
bet365 ⛔

Stawiam jutro na zwycięstwo Wrocławian dlaczego? Po pierwsze Sląsk jest w dużo lepszej formie niż zespół z Gliwic mówią o tym ostatnie kolejki gdzie Ślask poprawił zdecydowanie swoją gre obroną a z przodu zawsze do bramki wsadzi coś Paixao który jest wyśmienitym snajperem i przerasta naszą lige. Po drugie Piast Gliwice gra ostatnio wręcz tragicznie najlepszym przykładem jest ich ostatnia kolejka gdzie zagrali bardzo zle w obronie i pozwolili zawodnikom Jagi strzelic aż 4 razy do swojej bramki a to jest chyba troche za dużo. Ostatnim powodem na stawianie tego typu jest brak Tomasza Podgórskiego czyli najlepszego zawodnika Gliwiczan nawet gdy mu nie idzie i nie strzela goli zawsze jego wrzutki z bocznych stref boiska są świetne i sieją strach w szeregach rywali. Reasumując według mnie po tej kolejce Piast spadnie w strefe spadkową a Ślask praktycznie zapewni sobie utrzymanie.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Ślask Wrocław @2,60
bet365

Stawiam jutro na zwycięstwo Wrocławian dlaczego? Po pierwsze Sląsk jest w dużo lepszej formie niż zespół z Gliwic mówią o tym ostatnie kolejki gdzie Ślask poprawił zdecydowanie swoją gre obroną a z przodu zawsze do bramki wsadzi coś Paixao który jest wyśmienitym snajperem i przerasta naszą lige. Po drugie Piast Gliwice gra ostatnio wręcz tragicznie najlepszym przykładem jest ich ostatnia kolejka gdzie zagrali bardzo zle w obronie i pozwolili zawodnikom Jagi strzelic aż 4 razy do swojej bramki a to jest chyba troche za dużo. Ostatnim powodem na stawianie tego typu jest brak Tomasza Podgórskiego czyli najlepszego zawodnika Gliwiczan nawet gdy mu nie idzie i nie strzela goli zawsze jego wrzutki z bocznych stref boiska są świetne i sieją strach w szeregach rywali. Reasumując według mnie po tej kolejce Piast spadnie w strefe spadkową a Ślask praktycznie zapewni sobie utrzymanie.
Warto dodać ze piłkarze Śląska otrzymali zaległe premie z przed 2 lat i wszystko płacone jest na biezaco co przekłada sie na morale drużyny i ostatnie mecze to szansa dla piłkarzy na angaż w przyszłym sezonie bo jak wszyscy wiem ze planowana jest przebudowa drużyny i wielu graczy odejdzie
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Lechia vs Legia-Powyżej 2,5 kurs:2,10
Gram over w Gdańsku.Nie oglądałem ostatniej kolejki ale wcześniejsze widziałem i wiem na co stać obie ekipy z przodu.Legia ma dużą jakość,zawsze bramki strzelają.Lechia ma takie założenia,żeby oddawać dużą ilość strzałów,grać do przodu,mają niezłe skrzydła.Obrona u nich przeciętna,Legia powinna z tego skorzystać.Goście za nowego trenera dobrze wyglądają w defensywie,jednak Lechia może im sprawić trochę problemów.Zawodnicy z Warszawy są faworytami,walczą o mistrza ale dla mnie lepszym wyjściem niż zagranie ich wygranej jest over.Jeśli będą mieli dzień sami mogą go nawet pokryć.Uważam jednak,że Lechia jest w stanie do tego overa dorzucić i swoją bramkę.Myślę,że zobaczymy dobry mecz z kilkoma golami i sporą ilością sytuacji podbramkowych.Kurs zachęca,myślę,że spróbować można.
⚽Lech kurs:1,60
⚽Lech powyżej 1,5 kurs:1,85
Radek i jego Zawisza zdobyli PP,więc na resztę meczów powinni mieć wywalone.Poziom finału był żałosno-śmieszny,ale przede wszystkim granie 120 minut w piątek nie uśmiecha się na pewno Zawiszy mając w perspektywie poniedziałkowy mecz z Lechem.Może zobaczymy znów rezerwowy skład tak jak z Ruchem i łatwy mecz dla Lecha,może będzie kilka korekt,co i tak będzie ułatwieniem dla gości.Leszek gra ostatnio ładnie dla oka i skutecznie.Strzelają gole,tworzą sporo szans,nie dają przeciwnikom zbyt dużo miejsca i to odbija się na tym,że osiągają dobre wyniki.Mają obecnie jakość w ofensywie i piłkarze Zawiszy,którzy już cel na ten sezon zrealizowali w pełni nie powinni być wielkim zagrożeniem dla zawodników Lecha,którzy wierzą jeszcze w zdobycie mistrzostwa i taki mecz muszą rozegrać za 3 punkty.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Piast - Śląsk
W tym spotkaniu warto spróbować pograć na rożne.Obie drużyny potrafią nabijać cornery,mecz ważny w kontekście utrzymania,Śląsk w trochę lepszej sytuacji ale Piast tylko dwa punkty nad strefą spadkową więc nikt tutaj nogi nie odstawi.Wielkiego widowiska raczej nie ma co się spodziewać,mecz powinien być wyrównany i sporo walki.Stałe fragmenty to największe zagrożenie Wrocławian.Grodzicki czy Paixao potrafią uderzyć z bani a pomocnicy Śląska potrafią nabijać te rożne.Piast u siebie pokrywał tą linię z Podbeskidziem i Wisłą czyli drużynami z którymi mogli coś zdziałać w przodzie,nie pokrywali natomiast z Pogonią i Legią gdzie byli zmuszeni praktycznie non stop do murowania bramki i byli szybko kasowani.Dzisiaj mecz raczej będzie wyrównany i liczę,że Piast też swoje dorzuci,zwłaszcza,że nie mają czego bronić bo już jest tylko 2 pkt przewagi nad Zagłębiem,które gra u siebie z Koroną.W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami było 14 rożnych.
Rzuty rożne - over 10,5 @ 1,83 ✅ 15
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska
Spotkanie: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Typ: Handicap (HA: 1:0): 2
Kurs: 5.75
Buk: Bet365
Data i godzina: 04.05.2014 18:00

Fatalna passa Zabrzan to 12 ostatnich spotkań bez zwycięstwa - 7 porażek i 5 remisów. Jeśli nie liczyć spotkania pucharowego to do tego niechlubnego wyniku musielibyśmy dodać jeszcze jedną przegraną i jeden mecz z podziałem punktów. Kibice Górnika czekają na 3 punkty od 3. grudnia i moim zdaniem jeszcze poczekają... Przez wspomniane statystyki piłkarze trenera - managera Roberta Warzechy grają pod ogromną presją, a teraz wszystkie negatywne emocje i oczekiwania podwoją się i skumulują jako, że Zabrzanie podejmują chorzowski Ruch. Na ostatnim treningu Ruchu przed wyjazdowymi Wielkimi Derbami Śląska pojawiło się 600 kibiców Niebieskich! To najlepszy dowód na wielkie znaczenie tego pojedynku na Górnym Śląsku, nie tylko w aspekcie czysto piłkarskim. ;) Mecze pomiędzy Górnikiem, a Ruchem charakteryzują się tym, że piłkarze praktycznie zawsze dosłownie &quot;gryzą trawę&quot;, bo kibice nie wybaczyliby im, gdyby nie zostawili sporej części swojego zdrowia na boisku.
Po pauzie za kartki do obrony Ruchu wraca Daniel Dziwniel, czyli Marek Zieńczuk otrzyma solidne wsparcie na lewej stronie boiska. Ruch wystąpi w najsilniejszym składzie (kontuzjowany jest jedynie młodziutki obrońca Konczkowski, którego z powodzeniem zastępuje doświadczony Szyndrowski). Górnik natomiast będzie osłabiony brakiem Łukasza Madeja, Seweryna Gancarczyka, Gabriela Nowaka, Błażeja Augustyna, Konrada Nowaka i Mariusza Przybylskiego. Niedzielne derby będą 101. w historii; jubileuszowe setne spotkanie, 7. grudnia ubiegłego roku, pomiędzy dwiema najbardziej utytułowanymi polskimi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ruchu 2:1.
Chorzowianie Walczą o miejsce premiowane awansem do kwalifikacji Ligi Europejskiej, bo o odrobieniu 12-punktowej straty do liderującej Legii raczej nie ma mowy. Niebiescy ostatnio &quot;zgubili&quot; dwa punkty remisując na własnym obiekcie z Lechią. &quot;Dziennik Sport ujawnił szczegóły premii, po które mogą sięgnąć piłkarze chorzowskiego Ruchu. Mistrzostwo Polski wyceniono na 2 miliony zł. Nagrodzone zostaną jednak także dwa niższe stopnie podium - za drugie miejsce zawodnicy dostaną 1,2 mln zł do podziału, a za trzecie 850 tys. zł. Miejsca 4-8 zostaną wynagrodzone premią wynoszącą zaledwie 20 tys. zł.&quot; (za: niebiescy.pl). Jest więc o co grać, tym bardziej, że w tabeli robi się ciasno. Górnik zaś moim zdaniem musi po prostu dotrwać do końca sezonu unikając blamaży, jak na przykład wysokie porażki, a następnie wprowadzić wielkie, znaczące reformy, aby po letniej przerwie drużyna wyglądała zupełnie inaczej.
Ostatnio popłynąłem troszkę na handicapach europejskich, dlatego tym razem asekuracyjnie azjatycki. Wierzę w zwycięstwo Chorzowian i jestem przekonany, że jeśli Ruch będzie prowadził to Górnik się otworzy, a Niebiescy będą mieli okazję do swojej ulubionej gry, czyli do kontrataków. W tym sezonie Ruch na wyjeździe zanotował już 7 zwycięstw w 15 spotkaniach, lepszym bilansem może pochwalić się tylko Legia Warszawa. Jeśli Chorzowianie chcą naprawdę walczyć o Puchary, muszą ten mecz wygrać, bo w tym sezonie czekają ich jeszcze 2 wyjazdowe spotkania - do Poznania i Warszawy, gdzie może być różnie.
Kibice Ruchu na treningu piłkarzy przed 101 WDŚ!
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Widzew - Cracovia
W tym meczu więcej determinacji do gry i końcowego zwycięstwa powinni mieć zdecydowanie podopieczni Artura Skowronka. Roztrwonienie dwubramkowej przewagi w Kielcach powinno być solidną lekcją pokory i przestrogą by w kolejnych spotkaniach grać pełne 90 minut. W innym wypadku Widzew już po pierwszych meczach rundy zasadniczej będzie mógł pożegnać się z rozgrywkami Ekstraklasy. Tym samym ogromną nobilitacją jest gra o pełną pulę w każdym zbliżającym się spotkaniu. Za Widzewem przemawia również dobry bilans gier na własnym stadionie - w tym roku Łodzianie nie przegrali ani jednego meczu gdzie w ramach zmagań Ekstraklasy zanotował trzy remisy oraz zwycięstwo z Wisłą Kraków.
Gra Cracovii od początku roku bardzo chimeryczna - porażki oraz remisy przeplatane pojedynczymi zwycięstwami na własnym podwórku. Dwa ostatnie mecze drużyny Stawowego to porażki z Koroną oraz Podbeskidziem (rezultaty po 1:0). Gra wyjazdowa &quot;Pasów&quot; przedstawia się następująco: 2 porażki oraz 2 remisy.
Osobiście czekałem na tą fazę sezonu gdzie kilka drużyn będzie &quot;mordowało się&quot; o uniknięcie spadku, a co jeszcze bardziej podkręciła reforma rozgrywek. Jak pokazały ostatnie sezony walka na &quot;nizinach&quot; może okazać się o wiele emocjonująca niż w górze tabeli. Mimo wielu problemów w Łodzi wciąż liczą bardzo mocno na utrzymanie Widzewa w szeregach Ekstraklasy. Determinacja zawodników Skowronka powinna przynieść nam dzisiaj ciekawe zawody. Gram na Widzew i również wam polecam ten typ, jeśli nie bezpośrednio na zwycięstwo to z AH(0).

Widzew @2.75 ✅ ✅ ✅
Widzew AH(0) @1.950 ✅✅✅
Bet365
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Górnik - Ruch
04.05.14r. - godz.18.00

Dzisiaj na stadionie w Zabrzu Wielkie Derby Śląska, i rzecz która wydawać by się mogła niemożliwa , a jednak - mianowicie Górnik mimo że nie wygrał żadnego z ostatnich 13 spotkań nadal ma szansę na 3 miejsce ,które obecnie zajmują Niebiescy(4pkt.straty).KSG pokazał w ostatnim meczu w Szczecinie że mimo problemów nadal potrafią grać w piłkę,mieli swoje okazje i potrafili strzelić 2 gola.Ruch natomiast w meczu z Lechią nie pokazał tego do czego nas przyzwyczaił na początku wiosny-szybkie ,skuteczne kontry,itd.Górnik tak samo musi się w końcu przełamać , bo nie wierzę że wszystko mieli by przegrywać lub remisować do końca rundy.Piłkarze na derby zawsze się mobilizują.W ostatnim meczu tych drużyn z Zabrzu padł szczęśliwy remis dla Ruchu 2:2 po golu w ostatniej minucie.Za każdym razem jak oglądam mecz Górnika to odnoszę wrażenie ,że mają po prostu pecha i kiedyś to musi minąć.Liczę na dobrą grę Nakoulmy i bramkę Iwana ,który często się odnajduje w sytuacjach.Sobolewski jak zawsze pewnie zagra z wielkim zaangażowaniem więc KSG powinien zdominować środek pola.Kurs na Górnik leci w dół u wszystkich bukmacherów ,ale nadal jest niezły.Warto też postawić na gola Iwana.
Górnik wygra - 2.25 Bet-at-home✅
B.Iwan strzeli gola - 4.60 Unibet⛔
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Zagłębie - Korona
20:30 - 05.05.14r.

Korona na wyjazdach spisuje się dramatycznie, a po ostatniej wtopie z Widzewem coraz bardziej realny jest dla niej spadek.Zagłębie 3 dni temu przegrało prestiżowe spotkanie z Zawiszą o Puchar Polski ,jednak piłkarze cały czas mówili ,że najważniejsza dla nich jest liga i zwycięstwo z Koroną.Lubin jak wygra dzisiejszy mecz to zrówna się punktami z 3-cim od końca Piastem.Nie wierzę w to że Miedziowi są zmęczeni 120minutowym pojedynkiem z piątku ,co niektórzy tak sugerują.Ważnym aspektem dla mnie w tym meczy jest to że nie zagra Golański w Koronie,jest on najbardziej charyzmatycznym piłkarzem w ekipie Koroniarzy i nieraz potrafił pociągnąć zespół do zwycięstwa.Zagłębie natomiast w ofensywie dysponuje jak na Polskie warunki wielką siłą ;jest Abwo,Kwiek ,a przede wszystkim świetny napastnik Piech,jest on zawsze groźny dla przeciwnika-ma dobrą szybkość,dużo biega,jest silny.Myślę że swoją sytuacje w tym meczu mieć będzie.Także polecam zwycięstwo Zagłębia bo dobrym kursie oraz Piecha,że strzeli gola.Miedziowi po tym meczu będą mieć dużo lepszą sytuację w tabeli,bo nie wierzę że taki mocny zespół spadnie do 1ligi
Zagłębie wygra - 2.25 unibet⛔
Piech strzeli gola-3.05 unibet (w betssonie kurs zaledwie 2.50)⛔

Zawisza - Lech
18.00 - 05.05.14r.

Nie wiem czemu ale kurs na Lecha spadł z 2.00 do 1.55.Bukmacherzy może rzeczywiście myślą że przez to ,że Zawisza miał mecz w piątek to dziś wszyscy piłkarze są bez sił.Nie wierzę w to ,że Tarasiewicz odda łatwo punkty Kolejorzowi.W ataku Lecha najprawdopodobniej nie wystąpi dziś Teodorczyk,to duża strata dla zespołu z Poznania.Zawisza na pewno się postawi w tym meczu,szczególnie po tym że przegrał ostatnie trzy mecze w Ekstraklasie.Piłkarze będą mieli coś sobie do udowodnienia.Warto podkreślić ,że zespół z Bydgoszczy u siebie potrafi grać z dobrymi zespołami (3:1 z Wisłą i Legią,1:0 ze Śląskiem czy choćby 2:2 z Lechem w rundzie zasadniczej). Poza dobrym wynikiem Zawiszy liczę dziś na odblokowanie się Carlosa.Jesień miał świetną,wiosną jeszcze nic nie strzelił.W tej kolejce już się odblokowali Brożek i Nakoulma więc czemu jemu by się miało nie udać?Pogram jego gola po świetnym kursie(7.00) oraz Zawiszę z podpórką.

Zawisza lub remis - 2.60 Bet365 - Polecam⛔
L.Carlos strzeli gola - 7.00 unibet(w betssonie 5.00)⛔
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zawisza - Lech
18.00 - 05.05.14r.
Nie wierzę w to ,że Tarasiewicz odda łatwo punkty Kolejorzowi.

Zawisza lub remis - 2.60 Bet365 - Polecam
L.Carlos strzeli gola - 7.00 unibet(w betssonie 5.00)
Warto było by zadać sobie pytanie czy Tarasiewicz i jego zawodnicy zdążyli już wytrzeźwieć po największym sukcesie w historii klubu. Z ligi spaść nie spadna puchary juz maja można by rzec że sezon sie dla nich skończył ????
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Warto było by zadać sobie pytanie czy Tarasiewicz i jego zawodnicy zdążyli już wytrzeźwieć po największym sukcesie w historii klubu. Z ligi spaść nie spadna puchary juz maja można by rzec że sezon sie dla nich skończył ????
Jakoś mi się nie widzi żeby Tarasiewicz , chłop z Wrocławia odpuścił ważny dla niego mecz z Lechem.Wiadomo KKS faworytem ale kursy do dla mnie przegięcie
 
Do góry Bottom