>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Europejskiej - 01.05.2014 -Rewanże

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Kursy od bukmachera Sportingbet​
Pora na rewanże w Lidze Europejskiej. Benfica Lizbona pokonała u siebie Juventus Turyn 2:1 (1:0) w pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiej Ligi Europejskiej. Rewanż w czwartek 1 maja. Benfica w niedzielę zapewniła sobie mistrzostwo kraju, ale wciąż walczy o jeszcze trzy trofea - Puchar Portugalii, Puchar Ligi Portugalskiej oraz triumf w Lidze Europejskiej.
Lizbończycy spotkanie z Juventusem rozpoczęli z olbrzymim animuszem. Już w trzeciej minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę strzałem głową zamienił Argentyńczyk Ezequiel Garay.
Później na boisku długo nic ciekawego się nie działo. Dopiero w 73. minucie kibicom przypomniał o sobie Carlos Tevez. Wyrównujący gol Argentyńczyka był jego pierwszym trafieniem w europejskich pucharach od pięciu lat.
Utrata bramki podziałała na gospodarzy mobilizująco i 11 minut później znów wygrywali. Akcję &quot;Orłów&quot; pięknym strzałem pod poprzeczkę wykończył Lima.
Antonio Conte będzie chciał jutro odwrócić losy rywalizacji z Benfiką i awansować do turyńskiego finału po 90 minutach, ale zdaje sobie sprawę z tego, że do wyłonienia zwycięzcy dwumeczu mogą być potrzebne rzuty karne. Jak podaje Tuttosport, szkoleniowiec podczas treningów będzie ćwiczył ze swoimi podopiecznymi wykonywanie jedenastek. Zawodnicy, którzy jako pierwsi podchodziliby do karnych w czwartkową noc to: Pirlo, Tevez, Vidal, Bonucci, Marchisio, Asamoah oraz Pogba.
Poważny krok w kierunku finału Ligi Europy, który odbędzie się w Turynie, wykonali piłkarze Sevilli, pokonując w półfinale tych rozgrywek Valencię 2:0. Nie obyło się bez kontrowersji, gdyż pierwszego gola gospodarze strzelili ze spalonego. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek w Walencji. Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Valencia odwołała się od kontrowersyjnej kartki dla Paco z pierwszego meczu Ligi Europy przeciwko Sevilli. Niestety, UEFA, po krótkiej naradzie, zdecydowała, iż kartka nie zostanie cofnięta i napastnik nie zagra w meczu rewanżowym. Mimo to Jeremy Mathieu jest pewny tego, iż Valencia jest w stanie wyeliminować Sevillę i awansować do finału Ligi Europy. Mimo niekorzystnego wyniku z pierwszego meczu Francuz uważa iż scenariusz z meczu przeciwko Basel jest prawdopodobny.
Plan transmisji:

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nikt sie jeszcze nie wylamal to moze ja zacznę oczywiście chodzi o mecz Juventus-Benfica.Interesuja mnie dwa zakłady na ten mecz mianowicie over 2.5 i BTS Bet365 a drugi to Benfica awans.W obu przypadkach widać jak magia takiej firmy jak Juventus działa ludziom na wyobraźnię.Benfica mimo korzystnego wyniku z Lizbony jest stawiana w roli doga moze to po części racja ale 2.20 to aż strach moim zdaniem nie spróbować.Juventus wiadomo finał na swoim stadionie i tu sie zatrzymam.Co pokazał zespół z Turynu w tym sezonie w Europie?Ano właśnie nie za wiele.Brak zwycięstwa z Galatasaray w dwumeczu remis w Kopenhadze no i punkt wywalczony z Realem.Jak dla mnie nic szczególnego widać ze drużynie brakuje ogarnia w Europie co innego w Serie A gdzie juz praktycznie są mistrzem.No i teraz przejde do Benfiki zespołu ogranego w europejskich pucharach grającej naprawde kawał futbolu mistrzostwo juz wywalczone moim zdaniem pora na odbicie poprzedniego sezonu w LE i wywalczenie trofeum.No i teraz przejde do sedna sprawy:grin: Nie wyobrażam sobie zeby Benfica miała nie strzelić gola w tym spotkaniu a ten zakład to jest tak nakręcony BTS i over2.5 ze Juventus wygra ten mecz 1:0 i przejdzie dalej.Wiadomo jaka obrona dysponuje zespół z Turynu tyle ze kiedy przychodzi ważniejszy mecz oni ZAWSZE tracą gola.Nie wierze w 1:0 dla Juve zaufam Benfice i po takim kursie zagram z wielka przyjemnością BTS i over 2.5 2.50⛔ Bet365 Benfica awans 2.2 ✅Bet365 Czuje ze worki z bramkami mogą sie rozwiązać jak w meczach LM i jak dla mnie ten kurs 2.50 to perełka
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Valencia - Sevilla 1 (-1,5) @ 4,0 ✅✅✅ 3-1 I fajnie, że na ten awans nie postawiłem jak pisałem w pierwszej części mojego opisu. Gol Sevilli w 94 minucie...piłka nożna ????

Chciałem dać awans Valencii, ale nieopłacalne.
-1,5 daje 2-0, 3-1, 4-2 jeśli chodzi o przewagi 2 golami no i oczywiście wszystkie przewagi 3,4,5... golami.
Awans daje wygrana 3 golami!! Sevilla strzela gola i jest po awansie tak na prawdę. 2-0 daje wygraną handicapem, a jeśli chodzi o awans to trzeba czekać na dogrywkę.
Kurs na awans to 6,5. Moim zdaniem za mały w porównaniu do -1,5hc @ 4,0. Różnica to 2-0 daje hc, a nie wygrywa awans (tu dogrywka) i 3-1 daje hc, a nie wygrywa awans.


Co do samej gry... Valencia pokazała Basel, że gra się do końca. Mimo straconej pozycji, bo było przecież 0-3 w pierwszym meczu, zdołali awansować. Niesamowity wyczyn!
Sevilla potrafiła z Betisem też wygrać dwumecz w drugim spotkaniu. Pierwsze przegrali 0-2, drugie wygrali 2-0 i pokonali Betis w karnych.
Patrząc na ostatnie mecze obu ekip.
Valencia: z Osasuną grała osłabiona, dlatego tylko 1-1.
Z Atletico porażka 0-1, ale druga połowa należała do Valencii. Mieli swoje sytuacje i dużym większym szczęściu mogli zainkasować 1 punkt
Valencia nie musiała się i tak w ostatnim czasie przykładać do gry w lidze, gdyż nie mają już na nic szans.
Sevilla walczy o LM lub o LE (grupa). W weekend mają mecz z Villarealem no i tam trzeba powalczyć na pewno.
Nie mówię przez to, że ten mecz odpuszczą, ale gdzieś ten pojedynek z Villarealem może siedzieć w głowach.
Dla Valencii ten pojedynek to mecz sezonu. Mogą po tym meczu zrobić sobie wakacje jeśli nie awansują.
Co do pierwszego meczu między tymi zespołami... Sevilla wygrała 2-0 po jednym dość przypadkowym golu i na 2-0 po ładnej kontrze.
Valencia jednak też była na tym boisku i swoje szanse miała, m.in poprzeczka z główki; strzał z 5 metra (gdyby spojrzał gdzie stoi bramkarz pewnie były gol).
Valencię stać na zwycięstwo, nawet jeśli nie na awans to wygraną tymi dwoma golami.
Przy wyniku 2-1 Sevilla może odpuścić 91-94 minutę i mamy 3-1 i plus, a Valencii w tym przypadku potrzeba by 4-1 aż.
To tak trochę teorii co może się wydarzyć przy takim i takim wyniku, ale co będzie dowiemy się wieczorem ????

Dodam, że w ekipie Valencii zabraknie Paco Alcerera. Moim zdaniem to jednak jest średniak i nie powinien znacznie wpłynąć na losy meczu. Sevilla w prawie pełnym składzie, poza długotrwałymi absencjami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie neguje typu, ale jak widze, żę ktoś piszę brednie to nie można przejść obojętnie...
Dodam, że w ekipie Valencii zabraknie Paco Alcerera. Moim zdaniem to jednak jest średniak i nie powinien znacznie wpłynąć na losy meczu. Sevilla w prawie pełnym składzie, poza długotrwałymi absencjami.
Paco Alcacer średniak ? A oglądałeś ostatnio w ogóle mecze Valencii ? Przecież on uwierzył w siebie po przyjściu Pizziego i zaczął strzelać sporo bramek i grać na miare możliwości swojego talentu. Lepszeogo napastnika obecnie Valencia nie ma. Już nawet nie wspominam, że Skomina dał mu kartkę za nic!
Czyli wg Ciebie lepszy byłby Helder Postiga ? Bo zagrał więcej razy w kadrze Portugalii ?

Valencia nie musiała się i tak w ostatnim czasie przykładać do gry w lidze, gdyż nie mają już na nic szans. Sevilla walczy o LM lub o LE (grupa). W weekend mają mecz z Villarealem no i tam trzeba powalczyć na pewno. Nie mówię przez to, że ten mecz odpuszczą, ale gdzieś ten pojedynek z Villarealem może siedzieć w głowach.
Bzdura. Emery można powiedzieć, że olał mecz z Bilbao, który był o wiele ważniejszy i wystawił tam zespół bez drugiej linii niemalże. A z Bilbao grali o 4msc w LM, teraz o LM mogą już pomarzyć, to w czym mecz z Villareal jest ważniejszy od dzisiejszej gry na Mestalla że w głowach piłkarzy Sevilli będzie niedizelny mecz ? Zdanie wyssane z palca byle pasowało pod typ...
Przy wyniku 2-1 Sevilla może odpuścić 91-94 minutę i mamy 3-1 i plus, a Valencii w tym przypadku potrzeba by 4-1 aż.
A to to już w ogóle wróżenie z fusów. Przy 2-1 to co jak co, ale Valencia będzie szturmowała bramkę cały czas a to i tak nic im zapewne nie da bo wciąż będzie brakowało dwóch goli i jak się mocno odkryją to Sevilla będzie miała autostrade w kontrach by strzelić gola na 2-2... nie wiem skąd takie Twoje rozumowanie.
Czasami zastanówcie się co piszecie i piszcie z głowa, oglądajcie mecze, bo jak czytam takie wypociny to potem ludziom się nie chce nawet wśród steku takich bzdur wypowiadać bo to nie ma sensu najmniejszego.
Pzdr
 
darjos 0

darjos

Użytkownik
Trochę nie rozumiem tak wysokiego kursu na Benfice.
Obie drużyny wychodzą w najmocniejszych składach, nic nie znalazłem o kontuzjach, absencjach, przeziębieniach. Nie ma nic co by miało wpływ na wyjściowe 11 obu drużyn.
Juventus jest tutaj stawiany jako faworyt, ponieważ finał Ligii Europy będzie rozgrywany na jego stadionie, no i co z tego ? Wiadomo wysoka skuteczność wygranych meczu na własnym stadionie, bo aż 11 wygranych i jeden remis na 12 rozegranych spotkań na własnym stadionie...ale myślę, że tutaj nie będą mieli łatwo...
Benfica ma dobrą zaliczkę wygrywając u siebie 2:1 z Juventusem, który dzisiaj będzie na mega spince chciał ugrać sobie awans, aczkolwiek Benfica jest ograna w pucharach Europy i tutaj drużynie J.Jesusa wystarczy zremisować. Nawet 0:0 daje awans drużynie z Portugalii i w związku z tym obstawiam tutaj x2. ✅
Myślę, że w tym meczu padnie jednak trochę bramek. Spokojnie możemy być świadkami wyniku 1:1, 2:2, ale nie wydaje mi się, żeby gracze z Lizbony wypuścili finał sobie z rąk.
W poprzednim pojedynku szybko padła bramka dla Portugalczyków, bo już w 3 minucie. Gracze z Turynu potrzebowali, aż 70 minut, aby odrobić tą stratę. Jednak gospodarze pokazali jak bardzo chcą zagrać w finale i już po 10 minutach odrobili stratę i wygrali mecz 2:1.
Może to nie ma nic wspólnego, ale na pewno Jorge Jesus byłby zadowolony wygrywając Ligę Europy na stadionie Juventusu z tego względu, że finał LM jest na stadionie w Lisbonie, a wiadomo, że Benfica nie miała najmniejszych szans wygrania LM, ale tutaj LE jest jak najbardziej w ich zasięgu. W zeszłym roku przegrali oni 1:2 z Chelsea, a tutaj dobrze wiedzą, że już nic nie może stanąć na ich drodze po wymarzony puchar, który w zeszłej edycji odebrało im Chelsea, ale to tylko moje &quot;widzimisię&quot; ;)

Kursy brane z comeon:
Kwalifikacja Benfica - 2.20 ✅
Podwójna szansa x lub 2 - 2.25 ✅
I bardziej ryzykownie:
Zwycięska przewaga -Remis bramkowy - 5.20 ⛔ (a jednak bezbramkowy ;) )
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Paco strzela w LE, nie w lidze. Czy 6 goli w 20 meczach to świetny wynik?
Sam trener nie do końca w niego wierzy skoro go już kilka mocnych razy brał na ławkę i to jego cały mecz był - 90 min z tyłkiem na fotelu.
Valencia to dość ofensywna ekipa. Oni mają 7 dobrych ofensywnych graczy, większość z nich może spokojnie zagrać na szpicy, ewentualnie ustawić 2 napastników. Praktykowali już i jedno i drugie ustawienie i nie jest to dla nich nowość.
Paco ma jeszcze czas, to 20 latek ????
Tak, Sevilla wystawiła słabszy skład na Bilbao, owszem, zgadzam się.
Zauważ jednak ilu innych zawodników Valencii grało z Atletico w porównaniu do pierwszego meczu LE.
Jeden i drugi trener rotował składem.
Gdzie napisałem, że mecz z Villarealem ważniejszy od Valencii ? Teraz Ty bzdury piszesz! ????
Gdzieś tam w głowach to może siedzieć, tak na marginesie napisałem. Valencia natomiast ma wyje*** na ligę już ???? Rozumiesz?
Odpowiedź na Twój (mój) 3 cytat...
&quot;To tak trochę teorii co może się wydarzyć przy takim i takim wyniku, ale co będzie dowiemy się wieczorem&quot;.
Też na marginesie... Skoro by wiedzieli, że nie awansują w trakcie 90 minuty to by nie atakowali, nie sądzisz? Wtedy by tej &quot;autostrady&quot; nie było. Po to się szturmuje by tę bramkę zdobyć. Niejednokrotnie się tak zdarzało i tak wpisałem, z doświadczenia.
Dzięki za poświęcenie czasu mojej analizie.
Pamiętaj, że przydałoby się tekst przeczytać 3 razy, 3 razy go zrozumieć i jeszcze 3 razy potem przeczytać to co opisałeś ????
Opisałeś bardzo pewnie, że przy 2-1 i szturmach Valencii będzie 2-2, bo Sevilla skontruje.
W pierwszym meczu kontrataków Sevilli dobrych nie widziałem.
Moja wypowiedź była jak to wspomniałem, bardziej na marginesie, gdybanie co może się wydarzyć. Skoro Cię to nie zainteresowało (bo próbujesz wmówić swoją filozofię), zostaw innym do czytania ????
---
W ekipie Valencii nie zagra też Romeu, to info ukazało się już po wstawieniu mojego typu. Uzupełniam teraz
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy 2013/2014
Spotkanie: Juventus Turyn - Benfica Lizbona
Typ: Awans Benfici Lizbona
Kurs: 2,22 ✅ ✅ ✅
Bukmacher: Unibet
Data i godzina: 01.05.14 21:05
Stawka: 4/10


Dziś o godz. 21:05 zostanie rozegrany rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Europy pomiędzy Benficą Lizobna a Juventusem Turyn. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Benfici.

Juventus rozpoczynał przygodę z europucharami od Ligi Mistrzów. W fazie grupowej Juve wygrało tylko jeden mecz: u siebie z Kopenhagą, trzy razy remisowało (w tym u siebie z Realem) oraz przegrało dwa mecze – wyjazdowy z Realem oraz decydujący wyjazdowy mecz z Galatasaray. To dało Starej Damie trzecie miejsce w grupie i awans do LE. W tych rozgrywkach Juventus w 1/16 dwukrotnie ograło Trabzonspor, w 1/8 wygrał i zremisował z Fiorentiną a w ćwierćfinale dwukrotnie ograł Lyon. Juventus na trzy kolejki przed końcem sezonu ma 8 punktów przewagi nad drugą Romą. Ostatni mecz ligowy Starej Damy zakończył się wyjazdowym zwycięstwem z osiemnastym Sassuolo 3:1.

Benfica również rozpoczynała swoją przygodę z europucharami od LM. W fazie grupowej wygrała 3 z 6 spotkań, raz zremisowała oraz dwukrotnie przegrała (z PSG i Olympiakosem na wyjeździe). Mimo, iż Orły uzbierały tyle samo punktów co Grecy zakończyły grę w fazie grupowej na trzecim miejscu. W 1/16 finału LM Benfica dwukrotnie ograło PAOK, w 1/8 wygrała w Londynie i zremisowała u siebie z Tottenhamem, w ćwierćfinale dwukrotnie ograło AZ Alkmaar. W miniony weekend Benfica wywalczyła awans do finału Pucharu Ligi Portugalskiej pokonując na wyjeździe Porto po rzutach karnych. Warto dodać że od 31. minuty Orły grały w osłabieniu po czerwonej kartce dla Vitoria. W ten sposób Benfica wygrała dziewiąty mecz z rzędu.

W składzie gości nie zobaczymy Fejsa (pomocnik, 16/0), Andre Gomesa (pomocnik, 5/0) oraz Silvio (obrońca, 8/0). W składzie gospodarzy nie wystąpi Quagliarella (napastnik, 16/1).

Juventus wybiegnie zmobilizowany na boisko i na pewno będzie chciało ten mecz wygrać i tym samym awansować do turyńskiego finału. Całkowicie rozumiem argumenty fanów Juve, a awans ich drużyny nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Ja gram jednak na awans gości, bowiem uważam że grają jakościowo lepszą piłkę. Porażki Benfici można wyliczyć na palcach jednej ręki, po ostatnim fatalnym roku Orły rozgrywają historyczny sezon w którym mają szansę sięgnąć po poczwórną koronę. Sądzę , że awans gości jest bardzo możliwy.

W półfinałach bardzo ciężko przewidzieć losy meczu bowiem na tym poziomie spotykają się niezwykle silne ale równe drużyny. Mecz Realu z FCB potwierdza, iż na tym etapie dzieją się rzeczy które nikt nie jest w stanie przewidzieć. Czy podobnego cudu dokona Benfica? Dlaczego nie!
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ręce opadaja jak czytam to co piszesz...
Paco strzela w LE, nie w lidze. Czy 6 goli w 20 meczach to świetny wynik? Sam trener nie do końca w niego wierzy skoro go już kilka mocnych razy brał na ławkę i to jego cały mecz był - 90 min z tyłkiem na fotelu. Valencia to dość ofensywna ekipa. Oni mają 7 dobrych ofensywnych graczy, większość z nich może spokojnie zagrać na szpicy, ewentualnie ustawić 2 napastników. Praktykowali już i jedno i drugie ustawienie i nie jest to dla nich nowość.
Pizzi nie wierzy w Alcacera ? Pokaż mi lepszego i skuteczniejszego napastnika Valencii. Paco Alcacer jakoś zdobył już 14 bramek w tym sezonie, a na jesień grał mało, bardzo mało bo Djukić i jego &quot;super&quot; filozofia kazała mu stawiać na beznadziejnego &quot;napastnika&quot; Heldera Postige...
To kto w niego wierzy skoro Alcacer gra od przyjścia Pizziego gra w wyjściowym składzie w większości przypadków?
Kiedy Paco siedział ostatnio cały mecz na ławce albo brakowało go w kadrze ? sprawdziłeś w ogóle ? Wątpie.
Którzy to tacy co mogą zagrać w ataku ? Jonas i Vargas wiadomo, że mogą, ale Fede? Fegholuli? Piatti ?
Gdzie napisałem, że mecz z Villarealem ważniejszy od Valencii ? Teraz Ty bzdury piszesz! Gdzieś tam w głowach to może siedzieć, tak na marginesie napisałem. Valencia natomiast ma wyje*** na ligę już Rozumiesz?
A w czym ważnym jest mecz z Villareal ? Na LM szansę już pogrzebali przez Unaia Emery&#39;ego , który wywiesił białą flagę już pred meczem wystwaiając taki a nie inny skład w pomocy, skoro na LM nie ma już szans to o co mają się zabijać w meczu z Villareal by w ich głowach siedział ten mecz kosztem półfinału LE na Mestalla ?! Rozjaśnij mi to bo naprawdę nie rozumiem ! Gdybasz jeszcze co w ich głowach może siedzieć haha, jesteś niesamowity.
Na każdy rzeczowy mój argument nie masz argumentów, ale piszesz swoje wymysły wyssane z palca, więc gratuluję. Więcej mi się odpisywać nie chce Tobie, Miłego dnia !
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jako kibic Juventusu z pewnością nie będę obiektywny ale postaram się dorzucić coś od siebie na to spotkanie. Przed pierwszym spotkaniem byłem nie ukrywam bardzo obsrany na wieść o Benfice , która to taki futbol nieziemski miała prezentować ( jak na LE oczywiście ;) ) i skłaniałem się ku nim, jednak zdecydowałem się nic nie grać. Niby myślałem dobrze , że Benfica może wygrać to spotkanie jednak sam mecz muszę przyznać w ich wykonaniu mnie rozczarował. Z przebiegu spotkania absolutnie nie zasłużyła Benfica na wygraną. Niby grała bez Salvio i Gaitana czyli dwóch czołowych piłkarzy ale Juve wystąpiło bez Barzagliego , Vidala i LLorente. Szczególnie zastępujący LLorente od pierwszej minuty Vucinic to nie ten rozmiar kapelusza, który przez całe spotkanie w sumie tak jak i przez cały sezon nie zrobił kompletnie nic dobrego. Absencje uważam były porównywalne w pierwszym meczu, jednak w rewanżu powrót wymienionych wyżej piłkarzy wpłynie bardziej na Benfice , która będzie grała to co lubi najbardziej czyli szybkie kontry wykorzystując szybkość swoich grajków. Co do Juventusu teraz.. powiem tak w ostatnich tygodniach jak nie znacznie dłużej byłem bardzo zawiedziony postawą moich pupili. Wyniki były lepsze niż gra, wiele zwycięstw wymęczonych. Jednak w Lizbonie zagrali naprawdę dobre spotkanie, pechowo szybko stracili bramkę po rzucie rożnym , w drugiej połowie strzał życia wyszedł chyba Limie, a tak to z przebiegu spotkania Juventus posiadał całkowitą inicjatywą, to oni prowadzili to spotkanie. Wynik uważam powinien tam paść remisowy , który nie krzywdziłby żadnej ze stron. Odnośnie awansu uważam szanse 50 na 50 także odpuszczę sobie granie. W pamięci odnośnie meczów Juve w LE utkwiły mi dobre początki spotkań gdzie to z Trabzonem ( 15 minuta) , Lyonem ( 4 minuta) i Fiorentina( 3 minuta) u siebie szybko strzelali bramki bo w ciągu 15 minut. Dzisiaj Juve musi odrabiać , więc kiedy się najlepiej nie rzucić na rywala i go stłamsić jak nie na samym początku kiedy rywale może jeszcze zostali w szatni? ????
Juventus - Benfica
Czas pierwszego gola (1. połowa)

1-15 minuta 3.40 Sportingbet
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jventus - Benfica
BTS
1.95
William Hill
Przejde od razu do rzeczy, w pierwszym spotkaniu obie strzeliły, dzisiaj juventus musi wygrać, nie przypominam sobie żeby w którymś z tegorocznych spotkań ligi europejskiej poczynając od 1\16 finału Benfica nie strzeliła gola, Juventus to samo, więc czemu taki kurs? Dlatego ze Włosi stracili tylko dwa gole w fazie pucharowej. Myślę jednak że Benfica to półka wyżej od Fiorentiny czy Lyonu. Świeżo upieczeni mistrzowie Portugalii mają też kim strzelać, Gaitan,Lima,Cardozo to zawodnicy których powinien się obawiać Buffon. Oba zespoły mają kim postraszyć w ataku dlatego taki typ z mojej strony, powodzenia.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Jakieś propozycje odnośnie rożnych w meczu sevilla-valencia ?
Over 11 @1,64 w ComeOn
Obie druzyny mają wysokie średnie rożnych w Lidze Europy, Valencia - 8 rogów na mecz, Sevilla 7. Do tego hiszpańska publiczność, kibice w Walencji należą do najbardziej niecierpliwych chyba w całym kraju i presja będzie ogromna,tym bardziej po ostatniej remontadzie z Basel(0-3 &gt;&gt;&gt; 5-3). Przejawy tej presji mogą się pojawić zarówno u napastników,jak i u obrońców,którzy będą czasami tracić głowę pod własnym polem karnym i wybijać ją na róg ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Do tego hiszpańska publiczność, kibice w Walencji należą do najbardziej niecierpliwych chyba w całym kraju i presja będzie ogromna,tym bardziej po ostatniej remontadzie z Basel(0-3 &gt;&gt;&gt; 5-3). Przejawy tej presji mogą się pojawić zarówno u napastników,jak i u obrońców,którzy będą czasami tracić głowę pod własnym polem karnym i wybijać ją na róg
Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś....typu nie neguję bo sam będę grał w tym spotkaniu rożne...ale nie dlatego ze obsrani defensorzy będą wybijać piłki na oślep....bo tak na pewno nie będzie.......gram w tym meczu rożne, bo przede wszystkim oba zespoły grają dość ofensywnie, Valencia będzie musiała zaatakować, oba zespoły bardzo dużo grają bocznymi sektorami boiska a to często sprzyja rzutom rożnym...Do tego pewnie parę razy po strzałach piłkę sparuje bramkarz czy obrońca....przynajmniej ja na to liczę.

Valencia - Sevilla Over 11.5 rzutów rożnych @ 1.95 Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla osób grających rożne w Valencii - nie wiem czy wiecie, ale poprzednio w dwumeczu było 9 cornerów. Wiem bo miałem zagrane powyżej 10,5 i uwaliłem. Nie ma podstaw przypuszczać, że dzisiaj będzie inaczej. Ja to myślę, że jak Valencia nic nie strzeli to Sevilla będzie pilnowała zaliczki i żadne overy mogą nie wejść.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
A ja szybkie last minute, bo wcześniej nie było zbyt dużo czasu na patrzenie na dzisiejsze półfinały.
Ogólnie to widzę to tak jak wczoraj i będę szedł tymi kategoriami jak w Lidze Mistrzów. Ostatnio Valencia dokonała &quot;cudu&quot; na swoim boisku ale wątpię, że zdarzy się to ponownie. Sevilla ma naprawdę dobrą drużynę i powinna dzisiaj spokojnie strzelić jedną bramkę, która ustawia dzisiejsze spotkanie - dlatego ja na pewno nie będę tutaj typował żadnych rożnych w stronę Valencii czy Sevilii, bo po prostu jest to trochę nie adekwatne do ryzyka. Wiadomo jak się mówi, że gra się u siebie i trzeba atakować do samego końca ale zarówno we wtorek i w środę mogliśmy zobaczyć idealny przykład tego, że jak dostaje się bramkę (która rujnuje wszystko) to po prostu morale drużyny opadają na samo dno i oni sami nie wierzą już w potencjalny sukces gdy trzeba strzelić 3 bramki, a rywal zawsze może wyprowadzić prostą kontrę.
Dlatego ja dzisiaj biorę pod lupę spotkanie Juventusu z Benficą, bo walka tutaj o awans jest otwarta dla obu zespołów i perspektywa grania rożnych jest naprawdę ciekawa. Juventus u siebie powinien spokojnie strzelić te jedna bramkę dającą im awans, a wtedy Benfica musi ruszać do ataku. Ogólnie Benfica przy strzeleniu dzisiaj tej jednej bramki jest w dość dobrej sytuacji więc raczej nie warto będzie po prostu murować bramki ale też grać odważniej i częściej z kontry, a nie raz samemu przejmować inicjatywę. W każdym bądź razie w przypadku straty bramki Benfica jest zmuszona grać strasznie do przodu dlatego ja dzisiaj upatruje zarobku w zakładzie :
Benfica Powyżej 3.5 rzutu rożnego 1.90 Bet365 / over powinien wejść jak złoto w pierwszej połowie ale co byli przy narożniku to się cofali i tracili...
Przyznajcie, że linia naprawdę mała jak na taki klasowy zespół. Zdaje sobie sprawę, że to Juve dzisiaj musi atakować ale te 4 rożne w przeciągu 90min to naprawdę bardzo mała linia, a scenariusz może zmieniać się w tym meczu co kilka minut. Dlatego według mnie jest to najlepszy możliwy bet na dzisiejszy wieczór w dodatku po bardzo dobrym kursie. W porównaniu do overów na kornery np. Valencii gdzie linia ustawiona jest kosmicznie wysoko 7.5, a w dodatku kurs jest o wiele gorszy niż tutaj.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Juventus bezbarwny przez 90 minut.... bezsensowne wrzutki za plecy obrońców które działają na Chievo i Parmę ale nie na Benfice... może dwie sytuacje klarowne na cały mecz to zbyt mało. Nie zasługują na finał. Ponad 20 minut grania w przewadze i zero akcji , zero sytuacji a jedynie długie górne podania. Liga wygrana to zamiast rzucić wszystko na ten półfinał to zagrali jakby się umówili na remis.
Jeszcze 5 minut ale nie wierzę w gola...
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
szkoda Valenica...
2007r. 1/8 finału Szachtar - Sevilla FC 2-3
Matuzalém 49, Elano 83 - Enzo Maresca 53, Andrés Palop Cervera 90(bramkarz gol), Javier Ernesto Chevantón 105
2014r. gol 90+4 min fart...
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Juventus bezbarwny przez 90 minut.... bezsensowne wrzutki za plecy obrońców które działają na Chievo i Parmę ale nie na Benfice... może dwie sytuacje klarowne na cały mecz to zbyt mało. Nie zasługują na finał. Ponad 20 minut grania w przewadze i zero akcji , zero sytuacji a jedynie długie górne podania. Liga wygrana to zamiast rzucić wszystko na ten półfinał to zagrali jakby się umówili na remis.
Jeszcze 5 minut ale nie wierzę w gola...
W drugiej może tak, bo się rozpadało i do sytuacji groźnych ciężko im się dochodziło - przez deszcz Liechsteiner zmarnował świetną okazje, gdzie piłka spod nogi mu uciekła; przy normalnym stanie murawy by to kropnął i była by bramka, bo sytuacje miał tylko na dołożenie nogi.
Co do pierwszej to się nie zgodzę, bo siedzieli na Benfice i mieli dobre sytuacje, gdzie brakło wykończenia. Gdyby Vidal po akcji Pogba-Asamoah, to lepiej uderzył z bańki, gdzie piłka była wybijana z linni to i mecz inaczej by się ułożył. Brakło skuteczności, poza tym Conte ich zajeździł przez cały sezon mało rotując składem i w końcu musimy mieć przesyt. Gdyby nie deszcz, sądzę, że Juve by wepchnęło tą jedną bramkę i okazji w drugiej połowie mieli by więcej
Co do dwumeczu to Juve zabrakło wykończenia, bo zarówno w Lizbonie, jak i u siebie stwarzali sporo groźnych okazji i byli lepsi od Benfiki. W Lizbonie do dupy ułożył im się mecz, potem stwarzali sporo zagrożenia i w końcu jak wyrównali, to dostali bombe nie do obrony na 2-1. Brakło Juve skuteczności, którą miała Benfika, do tego Benfica radzila sobie z górnymi piłkami, których rzeczywiście było za dużo w tym meczu, bo więcej zagrożenia szło z kombinacyjnych akcji. Niestety w deszczu piłka inaczej chodzi i ciężko było coś kombinacyjnie pograć, dlatego szukali okazji na afere. Co prawda, to raz w polu karnym była ręka, jednak ciężkie to było do uchwycenia - do tego to nie 2 Bundesliga, gdzie w meczu Lautern-FSV sędzia identyczną sytuacje gwizdnął
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
Sevilla ni chuja nie zasluzyla na ten awans patrzac na dwumecz..liczylem na final Valencia - Benfica gdzie obie ekipy graja szybka i ofensywna pilke..szkoda..puchar dla Benf.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sevilla ni chuja nie zasluzyla na ten awans patrzac na dwumecz..liczylem na final Valencia - Benfica gdzie obie ekipy graja szybka i ofensywna pilke..szkoda..puchar dla Benf.
A widziałeś pierwszy mecz ? Valencia zagrała beznadziejnie. Sevilla mogła wtedy wygrać jeszcze wyżej. To takie głupie gadania po obejrzeniu meczu. A co powiedzieć w LM na Dortmund vs Real. Real wtedy nie istniał, czy należy więc stwierdzić, że nie należał mu się (teraz już) finał LM ? Po prostu Sevilla myślała, że sobie spokojnie utrzyma tą zaliczkę, a Valencia pokazała pazurki i za to należą się jej słowa uznania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom